SPORTident TimingADI-IKE - Tempo Finito

Camille Extreme

Isaba 23.06.2019

Camille Extreme

Isaba 23.06.2019


Overview
Organizer: ADI-IKE - Tempo Finito
Competitors Total: 665
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2019-06-23 15:53
 

Results Camille Extreme

CategoryTotal
   
StandardDetailsStages
   
PosNo.Name TimeBehind 
CANNELLE ABS FEMENINA
1708
Sara, Ugarte Miranda
 1:33:35---
2673
Zutoia, Odriozola Urkiza
Erdella M.T
 1:39:54+6:19
3604
Olatz, Aizpitarte
Independiente
 1:42:24+8:49
4666
Cristina, Luqui Iribarren
Independiente
 1:45:28+11:53
5619
Nerea, Blanco Lacabe
Independiente
 1:49:27+15:52
6693
Paula, Tomas Malon
Independiente
 1:51:11+17:36
7617
Maitane, Baque Garjon
Adi-Ike
 1:51:50+18:15
8641
Elvira, Goikoetxea Arizu
Tipi Tapa Trail Taldea
 1:55:51+22:16
9649
Leyre, Igea Redrado
Beste Iruña
 1:56:28+22:53
10639
Patricia, Glaría Urzainqui
Independiente
 2:02:47+29:12
11648
Marta, Igarreta Valero
Paleo Pamplona
 2:05:35+32:00
12689
María, San Martin Zaragüeta
Independiente
 2:09:43+36:08
13688
Beatriz, San Martin Zaragüeta
Independiente
 2:09:45+36:10
14637
Lorea, Garralda Celaya
Independiente
 2:10:11+36:36
15605
Ainhoa, Alberdi Otaño
Independiente
 2:20:30+46:55
15636
María, Garces Utrilla
Independiente
 2:20:30+46:55
17633
Debora, Gallego Portillo
Independiente
 2:30:35+57:00
CANNELLE ABS MASCULINO
1674
Julen, Olaizola Izaguirre
Artarrai M.T.
 1:15:05---
2616
Alberto, Azparren Telleria
Txurregi
 1:15:24+0:19
3691
Beñat, Saralegi
Beti-Gazte
 1:19:23+4:18
4663
Raul, Legarda Sembroiz
C.A.Iranzu
 1:26:28+11:23
5606
Javier, Alduan Gil
Hiru Herri
 1:26:50+11:45
6634
Akaitz, Garai Zapata
Zaraia Mt
 1:28:09+13:04
7651
Mari, Indakoetxea Juan
Beti-Gazte
 1:30:36+15:31
8670
Axier, Mauleon Iturralde
Cd Arroniz Kt
 1:30:50+15:45
9677
Rubén, Peña San Jose
Independiente
 1:33:11+18:06
10667
Javier, Manjón Goñi
Independiente
 1:33:17+18:12
11672
Gabriel, Nuñez Márquez
Independiente
 1:33:35+18:30
12706
Alexander, Jimenez
Independiente
 1:33:38+18:33
13698
Jon, Urain Santerbas
Independiente
 1:39:33+24:28
14628
Gorka, Elizalde Pitillas
Independiente
 1:39:35+24:30
15610
Alberto, Arguindegui Llopis
Independiente
 1:39:56+24:51
16690
Ivan, Sanz Luzuriaga
Rutas De Navarra
 1:40:15+25:10
17655
David, Jaunsaras Munarriz
Independiente
 1:40:20+25:15
18658
Ekhiotz, Lacasta Mendioroz
Beste Iruña
 1:42:07+27:02
19702
Ion, Zangitu Juaristi
Independiente
 1:42:57+27:52
20660
Kepa, Larrea Oroz
G. M. Angiluerreka
 1:42:59+27:54
21675
Aimar, Oloriz Garcia
Paleo Evolution
 1:43:30+28:25
22607
Borja, Anaut Ezquer
Independiente
 1:43:54+28:49
23684
Fernando, Ruiz Legarda
Independiente
 1:45:56+30:51
24638
Javier, Gil Guillen
Independiente
 1:45:59+30:54
25669
Ivan, Martinez Vicuña
Club Atletico Iranzu
 1:47:22+32:17
26631
Julen, Flores
Zabalarte
 1:47:32+32:27
27623
Javier, Chaverri Arbeloa
Independiente
 1:49:19+34:14
28647
Javier, Hortal
Trizurko
 1:50:02+34:57
29703
Oscar, Zarranz Perez De Ciriza
Independiente
 1:50:04+34:59
30608
Juan, Aquerreta Reta
Independiente
 1:54:20+39:15
31653
Aitor, Irisarri Garcia
Independiente
 1:54:31+39:26
32644
Rubén, González Zozaya
Independiente
 1:55:28+40:23
33709
Sergio, Escribano Ruiz
Orkatzak
 1:55:38+40:33
34679
Guillermo, Posada Biel
Independiente
 1:55:41+40:36
35630
Fernando, Etxezarreta Perez
Erlaitz Mendi Elkartea
 2:02:29+47:24
36710
Carmelo, Eguileor Isla
Independiente
 2:04:23+49:18
37664
Kike, Leoz
Paleo Evolution
 2:11:05+56:00
38620
Luis, Cambra Ansó
Club Excursionista Sant Quirze Del Vallés
 2:15:18+1:00:13
39699
Daniel, Yague Callealta
Independiente
 2:34:03+1:18:58
CANNELLE CADETE MASCULINO
1659
Oier, Larrañaga Arakama
Independiente
 1:17:59---
2640
Julen, Goenaga Lizarralde
Anaitasuna M.B.
 1:18:42+0:43
3687
Manex, Salsamendi Silva
Sarbil Etxauribar Taldea
 1:19:02+1:03
4707
Jon, Razkin
 1:27:11+9:12
5695
Xabier, Tous Espelosin
Independiente
 1:29:38+11:39
6652
Juan, Iriberri Azcona
Independiente
 1:39:17+21:18
CANNELLE JUNIOR FEMENINA
1671
Maite, Nagore
Independiente
 2:27:58---
2668
Idoia, Martínez Pérez
Independiente
 2:28:00+0:02
CANNELLE JUNIOR MASCULINO
1650
Eki, Imaz Ruiz De Eguino
Manu Yanke
 1:15:11---
2662
Iñaki, Latasa Akerreta
Txurregi
 1:23:30+8:19
3611
Eñaut, Armendariz Huerta
Txurregi
 1:26:06+10:55
4615
Iñigo, Aznarez Boj
Club Pirineos Roncal
 1:32:03+16:52
DNF625
Gorka, Contin Algarra
Irati Zaraitzu
   
 
CANNELLE VET FEMENINA
1609
Maite, Ares Souto
Hiru Herri
 1:50:53---
2618
Edurne, Beunza Lanciego
Independiente
 1:56:07+5:14
3701
Uxue, Zabala
Independiente
 1:56:25+5:32
4624
Mireia, Colmena
Independiente
 2:13:54+23:01
5622
Amaia, Cerdeira Lasheras Nere
Independiente
 2:20:27+29:34
6646
Elena, Hidalgo Mos Maria
Club Vasco De Camping
 2:30:36+39:43
CANNELLE VET MASCULINO
1612
Imanol, Armendariz Tirapu
Adi-Ike
 1:31:53---
2643
Carlos, Gomez Neira
Club Vasco De Camping Elkatea
 1:52:54+21:01
3676
Eduardo, Osaba Iriarte
Independiente
 1:56:03+24:10
4704
Iñigo, Zubikoa Agerri
Independiente
 1:58:24+26:31
5686
Esteban, Salaberria Ugaldea
Erdella Mt
 2:01:32+29:39
6682
Miquel, Romero Aguadé
Izarbe Mendi Taldea
 2:02:43+30:50