SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Urbane Zverine

Novo mesto 19.06.2021

Urbane Zverine

Novo mesto 19.06.2021


Overview
Organizer: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Competitors Total: 33
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2021-06-19 18:27
 

Results Urbane Zverine

Prolog
   
StandardDetailsStages
Total
   
PosNo.Name Cat.TimeBehind 
Total
11
Jan, MARKIČ
ŠKTD AVčE

SLO
Moški1:28.83---
22
Tim, JEŽ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
Moški1:29.83+0:01.00
323
Miha, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
U191:30.17+0:01.34
416
Dusan, STEFANIC
TEAM BAJK DOKTOR

SLO
Moški1:34.72+0:05.89
546
Miha, TRATNIK BAJC
MBK ČRNI VRH

SLO
Moški1:35.24+0:06.41
624
Jernej, KAVČIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA

SLO
U191:36.06+0:07.23
745
Bernhart, WEBER

AUT
Moški1:36.80+0:07.97
825
Valentin, FREY
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT

AUT
U191:36.91+0:08.08
98
Janez, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
Moški1:37.20+0:08.37
1011
Jure, BOŽIČ
RAJD LJUBLJANA

SLO
Moški1:37.53+0:08.70
1135
Matija, FERJANČIČ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
U15 M1:38.75+0:09.92
1221
Žiga, RADEJ
MTB LISCA

SLO
Moški1:39.34+0:10.51
1333
Tilen, ZUPAN
KD ZVERINICE

SLO
U17 M1:39.37+0:10.54
1432
Marsel, PIRIH
PEDAL RACING TEAM

SLO
U17 M1:39.41+0:10.58
1515
Denis, ILJAŠ
TEAM BAJK DOKTOR

SLO
Moški1:40.07+0:11.24
1627
Rok, GRABLJEVEC
KD ZVERINICE

SLO
U191:42.89+0:14.06
1729
Tina, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
Ženske (absolutno)1:43.99+0:15.16
1819
Matevž, FURLAN

SLO
Moški1:44.21+0:15.38
1936
Ian, LAHARNAR
KAMPLC RACING TEAM

SLO
U15 M1:44.75+0:15.92
2038
Maks, STRUNA
KK ZAVRŠNICA

SLO
U15 M1:44.83+0:16.00
2137
Loris, TABAJ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
U15 M1:46.63+0:17.80
2239
Lenart, BERNIK
KD ZVERINICE

SLO
U15 M1:47.60+0:18.77
2330
Eva, PALKA
KD ZVERINICE

SLO
Ženske (absolutno)1:49.45+0:20.62
2440
Vid, BERLOT
KK ZAVRŠNICA

SLO
U15 M1:50.23+0:21.40
2512
Matej, KREBELJ
GKD BOROVCI

SLO
Moški1:50.61+0:21.78
2641
Jakob, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
U15 M1:51.37+0:22.54
2743
Tim, KUKEC

SLO
U15 M1:57.77+0:28.94
2847
Miha, KOČEVAR

SLO
U191:57.82+0:28.99
2942
Noel, JUG

SLO
U15 M2:00.03+0:31.20
3020
Marko, PAHOR

SLO
Moški2:00.65+0:31.82
3128
Gašper, FABJANČIČ
GKD BOROVCI

SLO
U192:10.86+0:42.03
3231
Gaia, KRAVANJA
KK ČRN TRN

SLO
Ženske (absolutno)2:29.65+1:00.82
3344
Neža, FERJANČIČ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
Ženske (absolutno)2:55.23+1:26.40