Entries
Results
Login
Navigation ein-/ausblenden
Entries
Results
(aktuell)
Login
Dirt Masters Festival
Enduro Challenge
Winterberg 28.05.2022-29.05.2022
Enduro Challenge
Winterberg 28.05.2022-29.05.2022
Overview
Organizer: Dirt Masters Festival
Competitors Total: 382
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2023-08-28 15:54
Downloads
Download results by course (CSV)
Download results by category (CSV)
Share
Results Enduro Challenge
Kids Enduro Race
E-Bike
Enduro
Kids Enduro Race
Category
Total
Standard
Details
Stages
Kids U11
Kids U11
Kids U13
Kids U15
ASSMANN, Leonard
BARRERE, Bruno
BERGS, Ben (Geländefahrrad Aachen)
BERGS, Tom (Geländefahrrad Aachen)
BETZ, Ben
BLANTON, Maya (Bun°Guard Racing Team / RSV Sturmvogel Bad Neuenah)
BLANTON, Tristan (Bun°Guard Racing Team / RSV Sturmvogel Bad Neuenah)
BODENBURG, Ben Levin (VfG Düsseldorf e.V.)
BOGEDAIN, Ron (TSV BIKETEAM - Olsberg)
BOLLER, Lennart (Bike Boys Buseck)
BOMHOLT, Jakob
BONNEMANN, Leonard (RCW Arzheim)
BÖTTCHER, Finn (Racing Boe)
CIOCE, Nevio
CZERANKA, Leonas (RSC Werne)
DREISBACH, Luca
FANGHAENEL, Finlay
FLAUGER, Paul Leon (Team Carpsounder)
FRENZEL, Nick
FRIEDRICH, Ole (BunGuard Racing Team)
GEUE, Henri (RSC Werne)
GLOSE, Hannes (Bike Team Baumberge)
GLOSE, Max (Bike Team Baumberge)
GRELCK, Jonah (HartBiken)
GUNKEL, Luke (TVO Young Guns)
HAPPEL, Michel (M&M)
HATERD, Kilian VAN DE (Giant Germany Offroad Team)
HEIDGES, Skye (Bike Team Baumberge)
HEINZ, Anton (MBC Bochum)
HELMSTETTER, Nick (TSV Oberammergau)
HERMANSSON, Anton (MCM GRAVITY RACING)
HERRMANN, Kilian (RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.)
HINSCHEN, Finn (Chilloutbiker next generation)
ITTENBACH, Konstantin (TSV Dieringhausen)
JANASSARY, Robbin (Sturmvögel Bad Neuenahr)
KICKSTEIN, Marlene (RSC Werne)
KOLLER, Jan
KUEHNE, Emmi (Fellowz)
KUES, Jan (VfG Düsseldorf)
LANDGRAF, Lieven (BroMo)
LORENZEN, Mattis (BIKE TEAM BAUMBERGE)
LUDWIG, Lenni (Msc Goldbach)
MARENHOLZ, Danny
MAURIX, Milan (Maurix Racing)
MAUSHAKE, Julian (Bike Team Baumberge)
MEIER, Ben
MINDERMANN, Conrad (RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.)
MOOG, Henri
MOOG, Justus
MÜLDERS, Tim (Home Trail Krefeld e.V.)
NAGEL, Maximilian
NEUHAUS, Joris
NOWAK, Linus (VfG Düsseldorf)
ORTHEY, Anton (DJK Marienstatt)
OTTO, Jim (VPACE Kids Team)
PERLICK, Finn (Bike Team Baumberge)
PRIESTER, Jan
RADEMACHER, Max Peter (Bike Sport Sorpesee)
RAY, Jaydin
RIECHMANN, Mattis
RIKUS, Knut
ROTTMANN, Jonas
SCHIRREY, Paul (TSV Dirtkids)
SCHMICKLER, Felix (RSVSturmvogel Bad Neuenahr)
SCHMIDT, Emil (MTB HAHN HALDENSLEBEN)
SCHMÜLLING, Phil (Bike Team Baumberge)
SCHRADING, Arne (RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler 1890 e.V.)
SOBECKI, Nils Jan (MTB Siegerland)
STAMMER, Leonard (RSC Werne)
STODDEN, Emil (RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.)
STRATHMANN, Marco (VfG Düsseldorf)
TEUBER, Josefine (MCM Gravity Racing)
UNGEFUG, Raphael (Bike Park Wolfach)
WAGNER, Simon (Home Trail Krefeld e.V.)
WASSMANN, Henry
WEBB, Theodor
WIESMANN, Finn (Bike Team Baumberge)
WILHELM, Johanna (Team Drecksau Racing ASC 09)
Comparison
Pos
No.
Name
Time
Behind
Kids U11
6
11
WAGNER, Simon
Home Trail Krefeld e.V.
GER
8:13.15
+0:47.81
Stage 1
3:46.80 (5)
+0:15.18
3:46.80 (5)
+0:15.18
Stage 2
4:26.35 (7)
+0:32.63
8:13.15 (6)
+0:47.81
14
10
SCHMIDT, Emil
MTB HAHN HALDENSLEBEN
GER
9:06.25
+1:40.91
Stage 1
3:53.75 (8)
+0:22.13
3:53.75 (8)
+0:22.13
Stage 2
5:12.50 (15)
+1:18.78
9:06.25 (14)
+1:40.91
12
6
ROTTMANN, Jonas
GER
8:57.10
+1:31.76
Stage 1
4:11.85 (12)
+0:40.23
4:11.85 (12)
+0:40.23
Stage 2
4:45.25 (13)
+0:51.53
8:57.10 (12)
+1:31.76
5
14
RAY, Jaydin
USA
8:12.00
+0:46.66
Stage 1
3:44.27 (4)
+0:12.65
3:44.27 (4)
+0:12.65
Stage 2
4:27.73 (10)
+0:34.01
8:12.00 (5)
+0:46.66
15
8
PRIESTER, Jan
GER
9:33.32
+2:07.98
Stage 1
4:31.67 (14)
+1:00.05
4:31.67 (14)
+1:00.05
Stage 2
5:01.65 (14)
+1:07.93
9:33.32 (15)
+2:07.98
10
9
NAGEL, Maximilian
GER
8:32.75
+1:07.41
Stage 1
4:06.32 (11)
+0:34.70
4:06.32 (11)
+0:34.70
Stage 2
4:26.43 (8)
+0:32.71
8:32.75 (10)
+1:07.41
9
1
MOOG, Henri
GER
8:22.98
+0:57.64
Stage 1
3:55.88 (9)
+0:24.26
3:55.88 (9)
+0:24.26
Stage 2
4:27.10 (9)
+0:33.38
8:22.98 (9)
+0:57.64
1
7
MARENHOLZ, Danny
GER
7:25.34
---
Stage 1
3:31.62 (1)
3:31.62 (1)
Stage 2
3:53.72 (1)
7:25.34 (1)
16
5
KUEHNE, Emmi
Fellowz
GER
10:23.97
+2:58.63
Stage 1
5:10.29 (16)
+1:38.67
5:10.29 (16)
+1:38.67
Stage 2
5:13.68 (16)
+1:19.96
10:23.97 (16)
+2:58.63
3
19
KOLLER, Jan
GER
7:41.52
+0:16.18
Stage 1
3:36.38 (3)
+0:04.76
3:36.38 (3)
+0:04.76
Stage 2
4:05.14 (3)
+0:11.42
7:41.52 (3)
+0:16.18
8
13
HERRMANN, Kilian
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.
GER
8:22.73
+0:57.39
Stage 1
3:52.15 (7)
+0:20.53
3:52.15 (7)
+0:20.53
Stage 2
4:30.58 (11)
+0:36.86
8:22.73 (8)
+0:57.39
2
2
HELMSTETTER, Nick
TSV Oberammergau
GER
7:34.72
+0:09.38
Stage 1
3:34.67 (2)
+0:03.05
3:34.67 (2)
+0:03.05
Stage 2
4:00.05 (2)
+0:06.33
7:34.72 (2)
+0:09.38
4
4
HAPPEL, Michel
M&M
GER
7:58.78
+0:33.44
Stage 1
3:48.65 (6)
+0:17.03
3:48.65 (6)
+0:17.03
Stage 2
4:10.13 (4)
+0:16.41
7:58.78 (4)
+0:33.44
11
18
FRIEDRICH, Ole
BunGuard Racing Team
GER
8:56.36
+1:31.02
Stage 1
4:14.37 (13)
+0:42.75
4:14.37 (13)
+0:42.75
Stage 2
4:41.99 (12)
+0:48.27
8:56.36 (11)
+1:31.02
13
12
DREISBACH, Luca
GER
9:05.10
+1:39.76
Stage 1
4:53.13 (15)
+1:21.51
4:53.13 (15)
+1:21.51
Stage 2
4:11.97 (5)
+0:18.25
9:05.10 (13)
+1:39.76
7
15
CZERANKA, Leonas
RSC Werne
GER
8:20.53
+0:55.19
Stage 1
4:03.50 (10)
+0:31.88
4:03.50 (10)
+0:31.88
Stage 2
4:17.03 (6)
+0:23.31
8:20.53 (7)
+0:55.19
17
HINSCHEN, Finn
Chilloutbiker next generation
GER
3
ITTENBACH, Konstantin
TSV Dieringhausen
GER
16
STAMMER, Leonard
RSC Werne
GER
Kids U13
7
27
WEBB, Theodor
DEN
7:22.74
+1:29.19
Stage 1
3:38.65 (12)
+0:51.28
3:38.65 (12)
+0:51.28
Stage 2
3:44.09 (5)
+0:37.91
7:22.74 (7)
+1:29.19
16
29
UNGEFUG, Raphael
Bike Park Wolfach
GER
8:15.01
+2:21.46
Stage 1
4:00.49 (18)
+1:13.12
4:00.49 (18)
+1:13.12
Stage 2
4:14.52 (14)
+1:08.34
8:15.01 (16)
+2:21.46
14
31
SCHMÜLLING, Phil
Bike Team Baumberge
GER
8:09.76
+2:16.21
Stage 1
3:45.40 (14)
+0:58.03
3:45.40 (14)
+0:58.03
Stage 2
4:24.36 (16)
+1:18.18
8:09.76 (14)
+2:16.21
18
23
SCHIRREY, Paul
TSV Dirtkids
GER
8:40.14
+2:46.59
Stage 1
3:23.29 (5)
+0:35.92
3:23.29 (5)
+0:35.92
Stage 2
5:16.85 (19)
+2:10.67
8:40.14 (18)
+2:46.59
13
20
RIKUS, Knut
GER
7:49.84
+1:56.29
Stage 1
3:45.82 (15)
+0:58.45
3:45.82 (15)
+0:58.45
Stage 2
4:04.02 (11)
+0:57.84
7:49.84 (13)
+1:56.29
6
33
RIECHMANN, Mattis
GER
7:15.00
+1:21.45
Stage 1
3:26.85 (7)
+0:39.48
3:26.85 (7)
+0:39.48
Stage 2
3:48.15 (6)
+0:41.97
7:15.00 (6)
+1:21.45
15
32
MÜLDERS, Tim
Home Trail Krefeld e.V.
GER
8:12.82
+2:19.27
Stage 1
3:52.42 (17)
+1:05.05
3:52.42 (17)
+1:05.05
Stage 2
4:20.40 (15)
+1:14.22
8:12.82 (15)
+2:19.27
10
22
MOOG, Justus
GER
7:35.92
+1:42.37
Stage 1
3:41.37 (13)
+0:54.00
3:41.37 (13)
+0:54.00
Stage 2
3:54.55 (9)
+0:48.37
7:35.92 (10)
+1:42.37
4
34
MINDERMANN, Conrad
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.
GER
6:49.58
+0:56.03
Stage 1
3:19.09 (4)
+0:31.72
3:19.09 (4)
+0:31.72
Stage 2
3:30.49 (3)
+0:24.31
6:49.58 (4)
+0:56.03
20
30
KICKSTEIN, Marlene
RSC Werne
GER
10:02.22
+4:08.67
Stage 1
4:43.22 (20)
+1:55.85
4:43.22 (20)
+1:55.85
Stage 2
5:19.00 (20)
+2:12.82
10:02.22 (20)
+4:08.67
1
35
HEINZ, Anton
MBC Bochum
GER
5:53.55
---
Stage 1
2:47.37 (1)
2:47.37 (1)
Stage 2
3:06.18 (1)
5:53.55 (1)
2
41
HEIDGES, Skye
Bike Team Baumberge
GER
6:07.50
+0:13.95
Stage 1
2:57.17 (2)
+0:09.80
2:57.17 (2)
+0:09.80
Stage 2
3:10.33 (2)
+0:04.15
6:07.50 (2)
+0:13.95
5
25
GUNKEL, Luke
TVO Young Guns
GER
7:14.93
+1:21.38
Stage 1
3:24.66 (6)
+0:37.29
3:24.66 (6)
+0:37.29
Stage 2
3:50.27 (7)
+0:44.09
7:14.93 (5)
+1:21.38
3
40
GRELCK, Jonah
HartBiken
GER
6:42.37
+0:48.82
Stage 1
3:10.66 (3)
+0:23.29
3:10.66 (3)
+0:23.29
Stage 2
3:31.71 (4)
+0:25.53
6:42.37 (3)
+0:48.82
17
26
GLOSE, Hannes
Bike Team Baumberge
GER
8:16.74
+2:23.19
Stage 1
3:52.17 (16)
+1:04.80
3:52.17 (16)
+1:04.80
Stage 2
4:24.57 (17)
+1:18.39
8:16.74 (17)
+2:23.19
8
36
FANGHAENEL, Finlay
GER
7:27.57
+1:34.02
Stage 1
3:32.59 (8)
+0:45.22
3:32.59 (8)
+0:45.22
Stage 2
3:54.98 (10)
+0:48.80
7:27.57 (8)
+1:34.02
9
38
CIOCE, Nevio
GER
7:32.67
+1:39.12
Stage 1
3:38.20 (9)
+0:50.83
3:38.20 (9)
+0:50.83
Stage 2
3:54.47 (8)
+0:48.29
7:32.67 (9)
+1:39.12
19
21
BOMHOLT, Jakob
GER
8:47.20
+2:53.65
Stage 1
4:06.15 (19)
+1:18.78
4:06.15 (19)
+1:18.78
Stage 2
4:41.05 (18)
+1:34.87
8:47.20 (19)
+2:53.65
11
37
BOGEDAIN, Ron
TSV BIKETEAM - Olsberg
GER
7:42.53
+1:48.98
Stage 1
3:38.38 (11)
+0:51.01
3:38.38 (11)
+0:51.01
Stage 2
4:04.15 (12)
+0:57.97
7:42.53 (11)
+1:48.98
12
24
BERGS, Tom
Geländefahrrad Aachen
GER
7:45.96
+1:52.41
Stage 1
3:38.31 (10)
+0:50.94
3:38.31 (10)
+0:50.94
Stage 2
4:07.65 (13)
+1:01.47
7:45.96 (12)
+1:52.41
28
FLAUGER, Paul Leon
Team Carpsounder
GER
39
FRENZEL, Nick
GER
Kids U15
DNF
398
WILHELM, Johanna
Team Drecksau Racing ASC 09
GER
Stage 1
3:42.59 (28)
+0:43.66
3:42.59 (28)
+0:43.66
Stage 2
10
47
WIESMANN, Finn
Bike Team Baumberge
GER
6:46.30
+0:17.32
Stage 1
3:13.27 (12)
+0:14.34
3:13.27 (12)
+0:14.34
Stage 2
3:33.03 (7)
+0:08.57
6:46.30 (10)
+0:17.32
1
77
WASSMANN, Henry
GER
6:28.98
---
Stage 1
3:04.52 (5)
+0:05.59
3:04.52 (5)
+0:05.59
Stage 2
3:24.46 (1)
6:28.98 (1)
DNF
61
TEUBER, Josefine
MCM Gravity Racing
GER
Stage 1
Stage 2
23
67
STRATHMANN, Marco
VfG Düsseldorf
GER
7:35.76
+1:06.78
Stage 1
3:34.68 (25)
+0:35.75
3:34.68 (25)
+0:35.75
Stage 2
4:01.08 (23)
+0:36.62
7:35.76 (23)
+1:06.78
16
72
STODDEN, Emil
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler e.V.
GER
7:02.12
+0:33.14
Stage 1
3:14.42 (13)
+0:15.49
3:14.42 (13)
+0:15.49
Stage 2
3:47.70 (21)
+0:23.24
7:02.12 (16)
+0:33.14
2
63
SOBECKI, Nils Jan
MTB Siegerland
GER
6:31.67
+0:02.69
Stage 1
3:01.85 (4)
+0:02.92
3:01.85 (4)
+0:02.92
Stage 2
3:29.82 (3)
+0:05.36
6:31.67 (2)
+0:02.69
21
50
SCHMICKLER, Felix
RSVSturmvogel Bad Neuenahr
GER
7:10.70
+0:41.72
Stage 1
3:21.32 (21)
+0:22.39
3:21.32 (21)
+0:22.39
Stage 2
3:49.38 (22)
+0:24.92
7:10.70 (21)
+0:41.72
27
58
RADEMACHER, Max Peter
Bike Sport Sorpesee
GER
8:12.20
+1:43.22
Stage 1
3:10.78 (11)
+0:11.85
3:10.78 (11)
+0:11.85
Stage 2
5:01.42 (30)
+1:36.96
8:12.20 (27)
+1:43.22
22
60
PERLICK, Finn
Bike Team Baumberge
GER
7:12.00
+0:43.02
Stage 1
3:33.20 (24)
+0:34.27
3:33.20 (24)
+0:34.27
Stage 2
3:38.80 (12)
+0:14.34
7:12.00 (22)
+0:43.02
3
71
ORTHEY, Anton
DJK Marienstatt
GER
6:34.48
+0:05.50
Stage 1
3:00.23 (2)
+0:01.30
3:00.23 (2)
+0:01.30
Stage 2
3:34.25 (9)
+0:09.79
6:34.48 (3)
+0:05.50
9
74
NOWAK, Linus
VfG Düsseldorf
GER
6:44.47
+0:15.49
Stage 1
3:10.09 (10)
+0:11.16
3:10.09 (10)
+0:11.16
Stage 2
3:34.38 (11)
+0:09.92
6:44.47 (9)
+0:15.49
25
57
NEUHAUS, Joris
GER
7:53.56
+1:24.58
Stage 1
3:17.58 (16)
+0:18.65
3:17.58 (16)
+0:18.65
Stage 2
4:35.98 (28)
+1:11.52
7:53.56 (25)
+1:24.58
30
43
MEIER, Ben
GER
8:32.50
+2:03.52
Stage 1
3:58.25 (31)
+0:59.32
3:58.25 (31)
+0:59.32
Stage 2
4:34.25 (27)
+1:09.79
8:32.50 (30)
+2:03.52
20
49
MAUSHAKE, Julian
Bike Team Baumberge
GER
7:04.74
+0:35.76
Stage 1
3:18.95 (20)
+0:20.02
3:18.95 (20)
+0:20.02
Stage 2
3:45.79 (19)
+0:21.33
7:04.74 (20)
+0:35.76
29
75
MAURIX, Milan
Maurix Racing
NED
8:17.77
+1:48.79
Stage 1
3:40.43 (27)
+0:41.50
3:40.43 (27)
+0:41.50
Stage 2
4:37.34 (29)
+1:12.88
8:17.77 (29)
+1:48.79
4
64
LUDWIG, Lenni
Msc Goldbach
GER
6:35.66
+0:06.68
Stage 1
3:01.36 (3)
+0:02.43
3:01.36 (3)
+0:02.43
Stage 2
3:34.30 (10)
+0:09.84
6:35.66 (4)
+0:06.68
7
48
LORENZEN, Mattis
BIKE TEAM BAUMBERGE
GER
6:38.55
+0:09.57
Stage 1
2:58.93 (1)
2:58.93 (1)
Stage 2
3:39.62 (13)
+0:15.16
6:38.55 (7)
+0:09.57
28
56
LANDGRAF, Lieven
BroMo
GER
8:14.43
+1:45.45
Stage 1
3:49.72 (30)
+0:50.79
3:49.72 (30)
+0:50.79
Stage 2
4:24.71 (25)
+1:00.25
8:14.43 (28)
+1:45.45
17
76
KUES, Jan
VfG Düsseldorf
GER
7:02.54
+0:33.56
Stage 1
3:21.37 (22)
+0:22.44
3:21.37 (22)
+0:22.44
Stage 2
3:41.17 (15)
+0:16.71
7:02.54 (17)
+0:33.56
31
70
JANASSARY, Robbin
Sturmvögel Bad Neuenahr
GER
10:11.25
+3:42.27
Stage 1
4:37.28 (32)
+1:38.35
4:37.28 (32)
+1:38.35
Stage 2
5:33.97 (31)
+2:09.51
10:11.25 (31)
+3:42.27
11
66
HATERD, Kilian VAN DE
Giant Germany Offroad Team
GER
6:48.30
+0:19.32
Stage 1
3:18.13 (18)
+0:19.20
3:18.13 (18)
+0:19.20
Stage 2
3:30.17 (4)
+0:05.71
6:48.30 (11)
+0:19.32
26
46
GLOSE, Max
Bike Team Baumberge
GER
8:10.80
+1:41.82
Stage 1
3:45.27 (29)
+0:46.34
3:45.27 (29)
+0:46.34
Stage 2
4:25.53 (26)
+1:01.07
8:10.80 (26)
+1:41.82
14
45
GEUE, Henri
RSC Werne
GER
7:01.29
+0:32.31
Stage 1
3:18.90 (19)
+0:19.97
3:18.90 (19)
+0:19.97
Stage 2
3:42.39 (16)
+0:17.93
7:01.29 (14)
+0:32.31
12
55
BÖTTCHER, Finn
Racing Boe
GER
6:48.32
+0:19.34
Stage 1
3:15.02 (14)
+0:16.09
3:15.02 (14)
+0:16.09
Stage 2
3:33.30 (8)
+0:08.84
6:48.32 (12)
+0:19.34
18
54
BOLLER, Lennart
Bike Boys Buseck
GER
7:02.61
+0:33.63
Stage 1
3:22.14 (23)
+0:23.21
3:22.14 (23)
+0:23.21
Stage 2
3:40.47 (14)
+0:16.01
7:02.61 (18)
+0:33.63
6
69
BODENBURG, Ben Levin
VfG Düsseldorf e.V.
GER
6:37.50
+0:08.52
Stage 1
3:05.50 (6)
+0:06.57
3:05.50 (6)
+0:06.57
Stage 2
3:32.00 (5)
+0:07.54
6:37.50 (6)
+0:08.52
5
53
BLANTON, Tristan
Bun°Guard Racing Team / RSV Sturmvogel Bad Neuenah
GER
6:36.11
+0:07.13
Stage 1
3:08.08 (8)
+0:09.15
3:08.08 (8)
+0:09.15
Stage 2
3:28.03 (2)
+0:03.57
6:36.11 (5)
+0:07.13
24
52
BLANTON, Maya
Bun°Guard Racing Team / RSV Sturmvogel Bad Neuenah
GER
7:51.91
+1:22.93
Stage 1
3:39.92 (26)
+0:40.99
3:39.92 (26)
+0:40.99
Stage 2
4:11.99 (24)
+0:47.53
7:51.91 (24)
+1:22.93
19
73
BETZ, Ben
GER
7:03.78
+0:34.80
Stage 1
3:17.90 (17)
+0:18.97
3:17.90 (17)
+0:18.97
Stage 2
3:45.88 (20)
+0:21.42
7:03.78 (19)
+0:34.80
15
42
BERGS, Ben
Geländefahrrad Aachen
GER
7:01.55
+0:32.57
Stage 1
3:17.47 (15)
+0:18.54
3:17.47 (15)
+0:18.54
Stage 2
3:44.08 (18)
+0:19.62
7:01.55 (15)
+0:32.57
13
78
BARRERE, Bruno
FRA
6:49.10
+0:20.12
Stage 1
3:05.97 (7)
+0:07.04
3:05.97 (7)
+0:07.04
Stage 2
3:43.13 (17)
+0:18.67
6:49.10 (13)
+0:20.12
8
59
ASSMANN, Leonard
GER
6:42.22
+0:13.24
Stage 1
3:09.70 (9)
+0:10.77
3:09.70 (9)
+0:10.77
Stage 2
3:32.52 (6)
+0:08.06
6:42.22 (8)
+0:13.24
62
BONNEMANN, Leonard
RCW Arzheim
GER
65
HERMANSSON, Anton
MCM GRAVITY RACING
GER
51
OTTO, Jim
VPACE Kids Team
GER
44
SCHRADING, Arne
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr-Ahrweiler 1890 e.V.
GER