Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Skiclub Hohegeiß
3. Hohegeißer Bergduathlon
Hohegeiß 09.05.2010
3. Hohegeißer Bergduathlon
Hohegeiß 09.05.2010
Kopsavilkums
Organizators:
Skiclub Hohegeiß
Dalībnieki Kopā: 72
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti 3. Hohegeißer Bergduathlon
Harz- Staffel (4.5-19-3.0 km) 26.40 km
GeißMan (Jedermannrennen) 4.5-19-3.0 km 26.40 km
HarzMan (10-40-5 km) 55.00 km
Panoramic-Trophy (Schülerrennen) 1.2-4.4-0-6 km 6.20 km
Harz- Staffel (4.5-19-3.0 km) 26.40 km
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Pa posmiem
1. posms (1.50 km)
1. posms: Aplis 1 (1.50 km)
2. posms: Aplis 2 (1.50 km)
3. posms: Pēdējais aplis Lauf (1.50 km)
4. posms: Aplis 1 (6.30 km)
5. posms: Aplis 2 (6.30 km)
6. posms: Pēdējais aplis Rad (6.30 km)
7. posms: Aplis 1 (1.50 km)
8. posms: Pēdējais aplis Lauf (1.50 km)
Peldēšana Netto
Peldēšana Kopā
Skriešana Kopā
Deutsche Post Team, Gallun Weidner Gallun
HARZER ALPenTRÄUMER (HARZER ALPenTRÄUMER)
Jonnit GmbH & Co KG, Bergmann Herholt Deey (Hohegeiß)
KH Am Stadtwald, Kaufhold Schuchhardt Hoßbach
KH Am Stadtwald, Ott Kühn Wemer
Vieta
Nr.
Vārds
Klubs
Laiks
min/km
Starpība
1. posms: Runde (1.50 km)
Männer-Staffel
1
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
6:38
4:25
---
2
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
7:16
4:50
+0:38
3
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
7:59
5:19
+1:21
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
5:11
3:27
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
7:30
5:00
+2:19
2. posms: Runde (1.50 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
7:10
4:46
---
2
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
7:17
4:51
+0:07
3
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
9:38
6:25
+2:28
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
5:53
3:55
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
8:07
5:24
+2:14
3. posms: Lauf (1.50 km)
Männer-Staffel
1
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
7:13
4:48
---
2
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
8:06
5:23
+0:53
3
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
10:30
7:00
+3:17
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
6:00
4:00
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
8:19
5:32
+2:19
4. posms: Runde (6.30 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
8:40
1:22
---
2
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
11:50
1:52
+3:10
3
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
20:55
3:19
+12:15
Mixed-Staffel
1
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
14:40
2:19
---
2
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
21:45
3:27
+7:05
5. posms: Runde (6.30 km)
Männer-Staffel
1
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
8:31
1:21
---
2
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
11:42
1:51
+3:11
3
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
17:18
2:44
+8:47
Mixed-Staffel
1
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
15:34
2:28
---
2
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
21:37
3:25
+6:03
6. posms: Lauf (6.30 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
9:01
1:25
---
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
9:23
1:29
+0:22
3
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
12:06
1:55
+3:05
Mixed-Staffel
1
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
15:02
2:23
---
2
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
21:20
3:23
+6:18
7. posms: Runde (1.50 km)
Männer-Staffel
1
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
0:22
0:14
---
2
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
7:04
4:42
+6:42
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
7:04
4:42
+6:42
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
6:09
4:06
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
8:52
5:54
+2:43
8. posms: Lauf (1.50 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
8:46
5:50
---
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
8:49
5:52
+0:03
3
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
13:30
9:00
+4:44
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
6:07
4:04
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
9:59
6:39
+3:52
Peldēšana Netto (7.80 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
9:01
1:09
---
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
9:23
1:12
+0:22
3
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
12:06
1:33
+3:05
Mixed-Staffel
1
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
15:02
1:55
---
2
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
21:20
2:44
+6:18
Peldēšana Kopā (24.90 km)
Männer-Staffel
1
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
0:22
0:00
---
2
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
7:04
0:17
+6:42
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
7:04
0:17
+6:42
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
6:09
0:14
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
8:52
0:21
+2:43
Skriešana Kopā (1.50 km)
Männer-Staffel
1
208
KH AM STADTWALD, KAUFHOLD SCHUCHHARDT HOSSBACH
8:46
5:50
---
2
209
KH AM STADTWALD, OTT KÜHN WEMER
8:49
5:52
+0:03
3
211
HARZER ALPENTRÄUMER
HARZER ALPenTRÄUMER
13:30
9:00
+4:44
Mixed-Staffel
1
210
DEUTSCHE POST TEAM, GALLUN WEIDNER GALLUN
6:07
4:04
---
2
204
JONNIT GMBH & CO KG, BERGMANN HERHOLT DEEY
Hohegeiß
9:59
6:39
+3:52