MTB RACE TEAM Höxter | |
|
Vieta | Nr. | Vārds | Klubs | Grupa | Laiks | km/h | Starpība | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. posms: Himmelsleiter unten (2.45 km) | ||||||||
1 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 5:13 | 28.18 | --- | |
2 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:35 | 26.33 | +0:22 | |
2 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 5:35 | 26.33 | +0:22 | |
4 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 5:43 | 25.71 | +0:30 | |
5 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 5:49 | 25.27 | +0:36 | |
6 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:55 | 24.85 | +0:42 | |
7 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 5:56 | 24.78 | +0:43 | |
8 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 5:57 | 24.71 | +0:44 | |
9 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 6:04 | 24.23 | +0:51 | |
10 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 6:10 | 23.84 | +0:57 | |
11 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:13 | 23.65 | +1:00 | |
12 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 6:17 | 23.40 | +1:04 | |
13 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:21 | 23.15 | +1:08 | |
14 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 6:23 | 23.03 | +1:10 | |
15 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 6:27 | 22.79 | +1:14 | |
16 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 6:28 | 22.73 | +1:15 | |
16 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:28 | 22.73 | +1:15 | |
18 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 6:29 | 22.67 | +1:16 | |
18 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 6:29 | 22.67 | +1:16 | |
20 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 6:31 | 22.56 | +1:18 | |
20 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:31 | 22.56 | +1:18 | |
22 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 6:32 | 22.50 | +1:19 | |
23 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 6:34 | 22.39 | +1:21 | |
24 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 6:37 | 22.22 | +1:24 | |
25 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 6:42 | 21.94 | +1:29 | |
26 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 6:44 | 21.83 | +1:31 | |
27 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:02 | 20.90 | +1:49 | |
28 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 7:08 | 20.61 | +1:55 | |
29 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 7:10 | 20.51 | +1:57 | |
30 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:11 | 20.46 | +1:58 | |
31 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 7:20 | 20.05 | +2:07 | |
32 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 7:50 | 18.77 | +2:37 | |
32 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:50 | 18.77 | +2:37 | |
34 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 7:52 | 18.69 | +2:39 | |
35 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 7:54 | 18.61 | +2:41 | |
36 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 7:58 | 18.45 | +2:45 | |
37 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 7:59 | 18.41 | +2:46 | |
38 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 8:11 | 17.96 | +2:58 | |
39 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 8:14 | 17.85 | +3:01 | |
40 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 8:23 | 17.53 | +3:10 | |
41 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 8:34 | 17.16 | +3:21 | |
42 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 8:35 | 17.13 | +3:22 | |
2. posms: Himmelsleiter oben (1.34 km) | ||||||||
1 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 4:49 | 16.69 | --- | |
2 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:30 | 14.62 | +0:41 | |
2 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 5:30 | 14.62 | +0:41 | |
4 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:38 | 14.27 | +0:49 | |
5 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 5:40 | 14.19 | +0:51 | |
6 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:44 | 14.02 | +0:55 | |
7 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 5:45 | 13.98 | +0:56 | |
7 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 5:45 | 13.98 | +0:56 | |
9 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:47 | 13.90 | +0:58 | |
10 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 5:51 | 13.74 | +1:02 | |
11 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 5:58 | 13.47 | +1:09 | |
11 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 5:58 | 13.47 | +1:09 | |
13 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 6:10 | 13.04 | +1:21 | |
14 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:18 | 12.76 | +1:29 | |
15 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 6:20 | 12.69 | +1:31 | |
16 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 6:21 | 12.66 | +1:32 | |
17 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 6:23 | 12.60 | +1:34 | |
18 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 6:28 | 12.43 | +1:39 | |
19 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 6:29 | 12.40 | +1:40 | |
20 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 6:30 | 12.37 | +1:41 | |
21 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 6:32 | 12.31 | +1:43 | |
22 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 6:43 | 11.97 | +1:54 | |
23 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 6:44 | 11.94 | +1:55 | |
24 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:45 | 11.91 | +1:56 | |
25 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:48 | 11.82 | +1:59 | |
26 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 7:06 | 11.32 | +2:17 | |
27 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 7:08 | 11.27 | +2:19 | |
28 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:11 | 11.19 | +2:22 | |
29 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 7:25 | 10.84 | +2:36 | |
30 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 7:28 | 10.77 | +2:39 | |
30 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 7:28 | 10.77 | +2:39 | |
32 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 7:30 | 10.72 | +2:41 | |
33 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:35 | 10.60 | +2:46 | |
34 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 8:07 | 9.91 | +3:18 | |
35 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 8:08 | 9.89 | +3:19 | |
36 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 8:19 | 9.67 | +3:30 | |
37 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 8:28 | 9.50 | +3:39 | |
38 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 8:29 | 9.48 | +3:40 | |
39 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 9:04 | 8.87 | +4:15 | |
40 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 9:07 | 8.82 | +4:18 | |
41 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 9:13 | 8.72 | +4:24 | |
42 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 9:51 | 8.16 | +5:02 | |
43 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 0.98 | +1:17:03 | |
3. posms: Runde (5.96 km) | ||||||||
1 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 12:38 | 28.31 | --- | |
2 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 12:42 | 28.16 | +0:04 | |
3 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 12:47 | 27.97 | +0:09 | |
4 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 13:01 | 27.47 | +0:23 | |
5 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 13:05 | 27.33 | +0:27 | |
6 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 13:14 | 27.02 | +0:36 | |
7 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:16 | 26.95 | +0:38 | |
8 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 13:42 | 26.10 | +1:04 | |
9 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 13:45 | 26.01 | +1:07 | |
10 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 14:00 | 25.54 | +1:22 | |
10 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 14:00 | 25.54 | +1:22 | |
12 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 14:06 | 25.36 | +1:28 | |
13 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 14:11 | 25.21 | +1:33 | |
14 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 14:12 | 25.18 | +1:34 | |
15 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 14:16 | 25.07 | +1:38 | |
16 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 14:18 | 25.01 | +1:40 | |
17 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 14:27 | 24.75 | +1:49 | |
18 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 14:40 | 24.38 | +2:02 | |
19 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 14:49 | 24.13 | +2:11 | |
20 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 14:54 | 24.00 | +2:16 | |
21 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 14:56 | 23.95 | +2:18 | |
22 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 15:04 | 23.73 | +2:26 | |
23 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 15:10 | 23.58 | +2:32 | |
24 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 15:11 | 23.55 | +2:33 | |
25 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 15:13 | 23.50 | +2:35 | |
26 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 15:28 | 23.12 | +2:50 | |
27 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 15:40 | 22.83 | +3:02 | |
28 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 15:43 | 22.75 | +3:05 | |
29 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 15:55 | 22.47 | +3:17 | |
29 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 15:55 | 22.47 | +3:17 | |
31 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 16:22 | 21.85 | +3:44 | |
32 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 16:52 | 21.20 | +4:14 | |
33 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 18:06 | 19.76 | +5:28 | |
34 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 18:17 | 19.56 | +5:39 | |
35 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 18:19 | 19.52 | +5:41 | |
36 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 18:30 | 19.33 | +5:52 | |
37 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 18:36 | 19.23 | +5:58 | |
38 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 18:47 | 19.04 | +6:09 | |
39 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 18:57 | 18.87 | +6:19 | |
40 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 19:08 | 18.69 | +6:30 | |
41 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 21:04 | 16.97 | +8:26 | |
42 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 21:08 | 16.92 | +8:30 | |
43 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 4.37 | +1:09:14 | |
4. posms: Himmelsleiter unten (0.95 km) | ||||||||
1 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 2:37 | 21.78 | --- | |
2 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 2:42 | 21.11 | +0:05 | |
3 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 2:43 | 20.98 | +0:06 | |
4 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 2:44 | 20.85 | +0:07 | |
5 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 2:45 | 20.73 | +0:08 | |
6 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 2:48 | 20.36 | +0:11 | |
7 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 2:49 | 20.24 | +0:12 | |
8 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 2:52 | 19.88 | +0:15 | |
9 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 2:56 | 19.43 | +0:19 | |
10 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 2:58 | 19.21 | +0:21 | |
11 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 2:59 | 19.11 | +0:22 | |
11 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 2:59 | 19.11 | +0:22 | |
13 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:01 | 18.90 | +0:24 | |
13 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 3:01 | 18.90 | +0:24 | |
15 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 3:02 | 18.79 | +0:25 | |
16 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 3:03 | 18.69 | +0:26 | |
17 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 3:04 | 18.59 | +0:27 | |
18 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 3:05 | 18.49 | +0:28 | |
19 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:06 | 18.39 | +0:29 | |
20 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 3:07 | 18.29 | +0:30 | |
20 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 3:07 | 18.29 | +0:30 | |
22 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 3:11 | 17.91 | +0:34 | |
23 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 3:15 | 17.54 | +0:38 | |
23 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 3:15 | 17.54 | +0:38 | |
25 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:20 | 17.10 | +0:43 | |
26 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 3:24 | 16.76 | +0:47 | |
27 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 3:27 | 16.52 | +0:50 | |
28 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 3:30 | 16.29 | +0:53 | |
29 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 3:36 | 15.83 | +0:59 | |
30 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:39 | 15.62 | +1:02 | |
31 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 3:40 | 15.55 | +1:03 | |
32 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:45 | 15.20 | +1:08 | |
33 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 3:47 | 15.07 | +1:10 | |
34 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 3:50 | 14.87 | +1:13 | |
34 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 3:50 | 14.87 | +1:13 | |
36 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 3:56 | 14.49 | +1:19 | |
37 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 4:01 | 14.19 | +1:24 | |
38 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 4:03 | 14.07 | +1:26 | |
39 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 4:10 | 13.68 | +1:33 | |
40 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 5:13 | 10.93 | +2:36 | |
41 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 7:04 | 8.07 | +4:27 | |
42 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 0.70 | +1:19:15 | |
5. posms: Himmelsleiter oben (1.34 km) | ||||||||
1 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 5:08 | 15.66 | --- | |
2 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:32 | 14.53 | +0:24 | |
3 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 5:41 | 14.15 | +0:33 | |
4 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 5:46 | 13.94 | +0:38 | |
5 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:50 | 13.78 | +0:42 | |
5 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:50 | 13.78 | +0:42 | |
7 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 5:56 | 13.55 | +0:48 | |
8 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 5:57 | 13.51 | +0:49 | |
8 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 5:57 | 13.51 | +0:49 | |
10 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:00 | 13.40 | +0:52 | |
11 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 6:02 | 13.33 | +0:54 | |
12 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 6:07 | 13.14 | +0:59 | |
13 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:29 | 12.40 | +1:21 | |
14 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 6:33 | 12.27 | +1:25 | |
14 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 6:33 | 12.27 | +1:25 | |
16 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 6:34 | 12.24 | +1:26 | |
17 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:37 | 12.15 | +1:29 | |
18 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 6:46 | 11.88 | +1:38 | |
19 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 6:50 | 11.77 | +1:42 | |
20 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:59 | 11.51 | +1:51 | |
21 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 7:01 | 11.46 | +1:53 | |
22 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 7:36 | 10.58 | +2:28 | |
22 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:36 | 10.58 | +2:28 | |
22 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 7:36 | 10.58 | +2:28 | |
25 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 7:38 | 10.53 | +2:30 | |
26 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 7:52 | 10.22 | +2:44 | |
27 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:54 | 10.18 | +2:46 | |
28 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 7:55 | 10.16 | +2:47 | |
29 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 8:05 | 9.95 | +2:57 | |
30 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 8:20 | 9.65 | +3:12 | |
31 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 8:26 | 9.53 | +3:18 | |
32 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 9:01 | 8.92 | +3:53 | |
32 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 9:01 | 8.92 | +3:53 | |
34 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 9:03 | 8.88 | +3:55 | |
35 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 9:14 | 8.71 | +4:06 | |
36 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 9:27 | 8.51 | +4:19 | |
37 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 9:54 | 8.12 | +4:46 | |
38 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 9:56 | 8.09 | +4:48 | |
39 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 9:58 | 8.07 | +4:50 | |
40 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 10:24 | 7.73 | +5:16 | |
41 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 11:12 | 7.18 | +6:04 | |
42 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 11:23 | 7.06 | +6:15 | |
43 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 0.98 | +1:16:44 | |
6. posms: Runde (5.96 km) | ||||||||
1 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:29 | 26.52 | --- | |
2 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:30 | 26.49 | +0:01 | |
3 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 13:31 | 26.46 | +0:02 | |
4 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 13:34 | 26.36 | +0:05 | |
5 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 13:44 | 26.04 | +0:15 | |
5 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:44 | 26.04 | +0:15 | |
7 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 13:51 | 25.82 | +0:22 | |
8 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 13:58 | 25.60 | +0:29 | |
9 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 14:38 | 24.44 | +1:09 | |
10 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 14:43 | 24.30 | +1:14 | |
11 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 15:02 | 23.79 | +1:33 | |
12 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 15:15 | 23.45 | +1:46 | |
13 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 15:17 | 23.40 | +1:48 | |
14 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 15:18 | 23.37 | +1:49 | |
14 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 15:18 | 23.37 | +1:49 | |
16 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 15:22 | 23.27 | +1:53 | |
17 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 15:34 | 22.97 | +2:05 | |
18 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 15:37 | 22.90 | +2:08 | |
19 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 15:43 | 22.75 | +2:14 | |
20 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 15:47 | 22.66 | +2:18 | |
21 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 15:56 | 22.44 | +2:27 | |
22 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 15:57 | 22.42 | +2:28 | |
23 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 16:12 | 22.07 | +2:43 | |
24 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 16:22 | 21.85 | +2:53 | |
25 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 16:43 | 21.39 | +3:14 | |
26 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 16:53 | 21.18 | +3:24 | |
27 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 17:00 | 21.04 | +3:31 | |
28 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 17:14 | 20.75 | +3:45 | |
29 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 17:19 | 20.65 | +3:50 | |
30 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 18:14 | 19.61 | +4:45 | |
31 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 18:33 | 19.28 | +5:04 | |
32 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 18:38 | 19.19 | +5:09 | |
33 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 18:43 | 19.11 | +5:14 | |
34 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 18:59 | 18.84 | +5:30 | |
34 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 18:59 | 18.84 | +5:30 | |
36 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 19:01 | 18.80 | +5:32 | |
37 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 19:02 | 18.79 | +5:33 | |
38 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 19:14 | 18.59 | +5:45 | |
39 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 19:16 | 18.56 | +5:47 | |
40 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 19:41 | 18.17 | +6:12 | |
41 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 21:09 | 16.91 | +7:40 | |
42 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 22:34 | 15.85 | +9:05 | |
43 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 4.37 | +1:08:23 | |
7. posms: Himmelsleiter unten (0.95 km) | ||||||||
1 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 2:33 | 22.35 | --- | |
1 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 2:33 | 22.35 | --- | |
3 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 2:42 | 21.11 | +0:09 | |
3 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 2:42 | 21.11 | +0:09 | |
5 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 2:47 | 20.48 | +0:14 | |
6 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 2:48 | 20.36 | +0:15 | |
7 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 2:49 | 20.24 | +0:16 | |
8 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 2:54 | 19.66 | +0:21 | |
9 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 2:56 | 19.43 | +0:23 | |
10 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 3:00 | 19.00 | +0:27 | |
11 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 3:01 | 18.90 | +0:28 | |
12 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 3:03 | 18.69 | +0:30 | |
13 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 3:06 | 18.39 | +0:33 | |
14 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 3:07 | 18.29 | +0:34 | |
14 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:07 | 18.29 | +0:34 | |
16 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 3:08 | 18.19 | +0:35 | |
17 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 3:13 | 17.72 | +0:40 | |
17 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:13 | 17.72 | +0:40 | |
19 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 3:14 | 17.63 | +0:41 | |
19 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 3:14 | 17.63 | +0:41 | |
21 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 3:21 | 17.01 | +0:48 | |
22 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 3:23 | 16.85 | +0:50 | |
22 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 3:23 | 16.85 | +0:50 | |
24 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 3:24 | 16.76 | +0:51 | |
24 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 3:24 | 16.76 | +0:51 | |
26 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 3:28 | 16.44 | +0:55 | |
26 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:28 | 16.44 | +0:55 | |
28 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 3:29 | 16.36 | +0:56 | |
29 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 3:34 | 15.98 | +1:01 | |
30 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 3:36 | 15.83 | +1:03 | |
31 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 3:40 | 15.55 | +1:07 | |
32 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 3:49 | 14.93 | +1:16 | |
33 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 3:57 | 14.43 | +1:24 | |
34 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 4:02 | 14.13 | +1:29 | |
35 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 4:03 | 14.07 | +1:30 | |
36 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 4:04 | 14.02 | +1:31 | |
37 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 4:12 | 13.57 | +1:39 | |
37 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 4:12 | 13.57 | +1:39 | |
39 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 4:15 | 13.41 | +1:42 | |
40 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 4:19 | 13.20 | +1:46 | |
41 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 5:05 | 11.21 | +2:32 | |
42 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 6:02 | 9.45 | +3:29 | |
43 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 0.70 | +1:19:19 | |
8. posms: Himmelsleiter oben (1.34 km) | ||||||||
1 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 5:05 | 15.82 | --- | |
2 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:37 | 14.31 | +0:32 | |
3 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 5:38 | 14.27 | +0:33 | |
4 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 5:43 | 14.06 | +0:38 | |
5 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 5:51 | 13.74 | +0:46 | |
6 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 5:56 | 13.55 | +0:51 | |
7 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 5:57 | 13.51 | +0:52 | |
8 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 6:04 | 13.25 | +0:59 | |
9 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 6:08 | 13.11 | +1:03 | |
10 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 6:16 | 12.83 | +1:11 | |
11 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 6:17 | 12.80 | +1:12 | |
12 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 6:30 | 12.37 | +1:25 | |
12 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 6:30 | 12.37 | +1:25 | |
14 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 6:34 | 12.24 | +1:29 | |
15 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 6:45 | 11.91 | +1:40 | |
15 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 6:45 | 11.91 | +1:40 | |
17 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 6:53 | 11.68 | +1:48 | |
18 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 6:56 | 11.60 | +1:51 | |
19 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 7:01 | 11.46 | +1:56 | |
20 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 7:06 | 11.32 | +2:01 | |
21 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:20 | 10.96 | +2:15 | |
22 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 7:42 | 10.44 | +2:37 | |
22 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 7:42 | 10.44 | +2:37 | |
24 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 7:43 | 10.42 | +2:38 | |
25 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 7:50 | 10.26 | +2:45 | |
26 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 7:51 | 10.24 | +2:46 | |
27 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 7:56 | 10.13 | +2:51 | |
28 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 8:14 | 9.77 | +3:09 | |
28 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 8:14 | 9.77 | +3:09 | |
30 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 8:15 | 9.75 | +3:10 | |
31 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 8:23 | 9.59 | +3:18 | |
32 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 8:39 | 9.29 | +3:34 | |
33 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 9:14 | 8.71 | +4:09 | |
34 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 10:03 | 8.00 | +4:58 | |
35 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 10:04 | 7.99 | +4:59 | |
36 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 10:18 | 7.81 | +5:13 | |
37 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 10:19 | 7.79 | +5:14 | |
38 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 11:01 | 7.30 | +5:56 | |
39 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 12:42 | 6.33 | +7:37 | |
40 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 12:56 | 6.22 | +7:51 | |
41 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 18:59 | 4.24 | +13:54 | |
42 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 1:21:52 | 0.98 | +1:16:47 | |
9. posms: finišs (5.96 km) | ||||||||
1 | 1 | MEIER, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:27 | 26.59 | --- | |
2 | 106 | LEUNIG, TOBIAS | WSV Clausthal Zellerfeld | Masters männlich | 13:28 | 26.55 | +0:01 | |
3 | 682 | LOEST, TOBIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 13:31 | 26.46 | +0:04 | |
4 | 680 | SEIFFERT, MARC | Clausthal-Zellerfeld | Masters männlich | 13:48 | 25.91 | +0:21 | |
5 | 9 | MESSERSCHMIDT, LARS | DDMC Solling e.V. | Masters männlich | 13:52 | 25.79 | +0:25 | |
6 | 55 | TILLBERG, BJÖRN | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 13:56 | 25.67 | +0:29 | |
7 | 676 | BLEIBAUM, THOMAS | Aerzen | Masters männlich | 14:03 | 25.45 | +0:36 | |
7 | 57 | ROTERMUND, TOBIAS | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 19 männlich | 14:03 | 25.45 | +0:36 | |
9 | 681 | MARTIN, FRANK | Fitness-Center-Spieker | Masters männlich | 15:02 | 23.79 | +1:35 | |
9 | 77 | KÖHLER, TOBIAS | Emmerthal | Masters männlich | 15:02 | 23.79 | +1:35 | |
11 | 677 | DEIKE, CHRISTIAN | Nordharzer Racingteam-Bad bikes | Masters männlich | 15:22 | 23.27 | +1:55 | |
12 | 128 | OSTERMANN, SASCHA | MTB Race Team Höxter | U 19 männlich | 15:23 | 23.25 | +1:56 | |
13 | 69 | HEINE, OLIVER | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 15:27 | 23.15 | +2:00 | |
14 | 96 | KRAUSE, NADINE | MTB Race Team Höxter | U 17 weiblich | 15:41 | 22.80 | +2:14 | |
15 | 678 | MARTH, OLIVER | das radstudio - Hann.-Münden | Masters männlich | 15:54 | 22.49 | +2:27 | |
16 | 58 | VOSS, DOMINIK | Team-Schauinsland Bad Meinberg | U 19 männlich | 15:55 | 22.47 | +2:28 | |
17 | 61 | KOCH, DIRK | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 16:06 | 22.21 | +2:39 | |
18 | 59 | KIPKER, PHILIPP | Radsport Hochsolling | U 19 männlich | 16:07 | 22.19 | +2:40 | |
19 | 129 | PANKOKE, GUIDO | Lemgo | Masters männlich | 16:13 | 22.05 | +2:46 | |
20 | 18 | KIRSCH, LEON | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 16:14 | 22.03 | +2:47 | |
21 | 14 | WEPER, FLORIAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 16:23 | 21.83 | +2:56 | |
22 | 93 | HEISE, CHRISTINE | Bike-Sport-Lippe e.V. | Masters weiblich | 16:24 | 21.80 | +2:57 | |
23 | 150 | DRÜKE, JAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 16:34 | 21.59 | +3:07 | |
24 | 65 | HEINE, FRANK | Höxter-Lüchtringen | Masters männlich | 16:37 | 21.52 | +3:10 | |
25 | 60 | GALK, INGO | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 16:45 | 21.35 | +3:18 | |
26 | 75 | SCHWALM, MARCO | Blankenau-Beverungen | Masters männlich | 17:36 | 20.32 | +4:09 | |
27 | 107 | STORK, MARKUS | willebadessen | Masters männlich | 18:02 | 19.83 | +4:35 | |
28 | 20 | FLEISCHHAUER, TRISTAN | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 18:08 | 19.72 | +4:41 | |
29 | 16 | ROTERMUND, TIMM | MTB Race Team Höxter/Merida Bikes | U 17 männlich | 18:56 | 18.89 | +5:29 | |
30 | 46 | GOTSCHAREK, ROBBIE | Team Rat Pack | U 17 männlich | 19:02 | 18.79 | +5:35 | |
31 | 576 | SEEBAUM, TOBIAS | Meiborssen | Masters männlich | 19:04 | 18.76 | +5:37 | |
32 | 44 | RAULS, BENEDIKT | Team Rat Pack | U 17 männlich | 19:13 | 18.61 | +5:46 | |
33 | 156 | TENGE, ANJA | Höxter/ Fürstenau | U 17 weiblich | 19:17 | 18.54 | +5:50 | |
34 | 104 | FEIKE, MICHAEL | Team Weserbikeland.com | Masters männlich | 19:37 | 18.23 | +6:10 | |
35 | 679 | MÜLLER, BERND | MTB Race Team Höxter | Masters männlich | 19:50 | 18.03 | +6:23 | |
36 | 142 | KÖLLING, HANNAH | Wiehenbiker.com | U 17 weiblich | 19:51 | 18.02 | +6:24 | |
37 | 121 | KOCH, CHRISTOPH | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 19:54 | 17.97 | +6:27 | |
38 | 675 | MARKUS, SIMONE | Viersen | Masters weiblich | 21:18 | 16.79 | +7:51 | |
39 | 155 | ZUMZIEL, TOBIAS | MTB Race Team Höxter | U 17 männlich | 21:21 | 16.75 | +7:54 | |
40 | 50 | MÜLLER, VANESSA | MTB Race Team Höxter | U 19 weiblich | 21:40 | 16.50 | +8:13 | |
41 | 575 | OSTERMANN, CHRISTIAN | Vahlbruch | Masters männlich | 22:13 | 16.10 | +8:46 | |
42 | 105 | HEMPE, MATTHIAS | RSC Göttingen | Masters männlich | 28:07 | 12.72 | +14:40 | |
43 | 49 | DECHERT, ROBIN | Team Rat Pack | U 17 männlich | 34:39 | 10.32 | +21:12 |