SPORTident TimingSV Medizin Bad Liebenstein

run around BALI

Bad Liebenstein 12.06.2010

run around BALI

Bad Liebenstein 12.06.2010

 

Rezultāti run around BALI

VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaiksmin/kmStarpība
Vīrieši
133
RONNY, Potschak
 LC Dübener HeideMänner M2041:114:02---
245
KEYBE, Sebastian
 PSV MeiningenMänner M2043:084:13+1:57
329
REICH, Michael
 SchweinaMänner M3543:374:16+2:26
415
HOEHLE, Rolf-Peter
 m&i-Fachklinik Bad LiebensteinMänner M5046:544:35+5:43
53
HARTMANN, Andreas
 Medizin Bad Liebensteinmännliche Jugend B48:184:44+7:07
60
KITZING, Veit
 Medizin Bad LiebensteinMänner M4549:004:47+7:49
735
HOSSFELD, Jens
 Bad LiebensteinMänner M3050:004:53+8:49
85
BLAMBERG, Nils
 Wer nicht kotzt läuft nicht am LimitMänner M2050:034:54+8:52
913
DARTSCH, Martin
 Bärfelser SäckeMänner M4050:044:54+8:53
108
WENZEL, Maik
 Laufteam Herog-Georg-ApothekeMänner M4550:484:58+9:37
1136
JUNG, Danny
 Grasrockers BrotterodeMänner M2051:395:03+10:28
1240
JENDRISCHEWSKI, René
 BSG Wartburg-SparkasseMänner M4053:045:11+11:53
1319
KÖNIG, Christian
 WSV 07 SteinbachMänner M2054:365:20+13:25
1425
SCHREIBER, Hannes
 IlmenauMänner M3055:055:23+13:54
1523
BERBALK, Manuel
 Steinbacher SV e.V.männliche Jugend A55:265:25+14:15
1647
ECKARDT, Uwe
 Lauffreunde ZatopekMänner M4555:295:26+14:18
170
BÖHME, Tobias
 Lauftreff BreitungenMänner M3555:395:27+14:28
1841
BECKER, Manuel
 SG Glücksbrunn SchweinaMänner M2056:265:31+15:15
1927
BROLL, Robert
 Laufteam Herzog-Georg-ApothekeMänner M2056:285:32+15:17
2012
ROMMEL, Knut
 Bad LiebensteinMänner M4556:525:34+15:41
2134
HENNIG, Bernhard
 SV MihlaMänner M6057:005:35+15:49
224
RÖDER, Jan
 Medizin Bad Liebensteinmännliche Jugend B57:165:36+16:05
236
JUMPERTZ, Hans J.
 SVO OberderdingenMänner M5057:295:37+16:18
249
STORCH, Christian
 WeimarMänner M3057:595:40+16:48
250
KITZING, Steven
 Medizin Bad LiebensteinMänner M2057:595:40+16:48
2614
BERZ, Dieter
 MoorgrundMänner M5558:065:41+16:55
2711
OTTO, Matthias
 BSG Wartburg-SparkasseMänner M3558:095:41+16:58
2820
SEIDEL, Mario
 WsV 07 SteinbachMänner M3558:425:44+17:31
2922
ERBE, Michael
 Steinbacher SV e.V.männliche Jugend A58:445:45+17:33
3026
SAUER, Norbert
 Laufteam Herzog-Georg-ApothekeMänner M4059:205:49+18:09
3139
WOLF, Torsten
 Bad LiebensteinMänner M4059:565:52+18:45
3244
WEITZ, Heiko
 Wartburg-SparkasseMänner M4059:595:52+18:48
3330
LUTHER, Christian
 JenaMänner M351:00:025:52+18:51
3449
LÄMMERHIRT, Torsten
 DAV InselbergMänner M451:00:075:53+18:56
3524
SENF, Frank
 Bad LiebensteinMänner M401:00:105:53+18:59
3637
BACHMANN, Jochen
 SchweinaMänner M501:02:226:06+21:11
3732
SCHOKNECHT, Rolf
 SchweinaMänner M551:05:006:22+23:49
3848
FRISCH, Kay
 FC KeltenbadMänner M301:06:086:28+24:57
3916
ROSCHER, Peter
 SchweinaMänner M551:12:147:04+31:03
Sievietes
128
SAUER, Antje
 SteinbachFrauen W4058:225:43---
243
WEITZ, Kathrin
 Wartburg-SparkasseFrauen W4059:585:52+1:36
350
JACQUELINE, Boehme
 Lauftreff BreitungenFrauen W351:01:196:00+2:57
446
MALSCH, Antje
 Steinbacher SV e.V.Frauen W451:04:166:17+5:54
517
WENZEL, Luise
 Laufteam Herzog Georg Apothekeweibliche Jugend B1:04:406:20+6:18
621
SYBILLE, Reich
 WsV 07 SteinbachFrauen W401:04:596:22+6:37
738
RÜBSAM, Peggy
 Medizin Bad LiebensteinFrauen W401:06:406:31+8:18
82
MESSERSCHMIDT, Karin
 Bad LiebensteinFrauen W501:07:226:35+9:00
97
WENZEL, Angela
 Laufteam Herzog-Georg-ApothekeFrauen W401:08:466:44+10:24
1042
JAHN, Elke
 ImmelbornFrauen W451:09:386:49+11:16
1131
SCHOKNECHT, Regina
 SchweinaFrauen W551:11:256:59+13:03