SPORTident TimingSG Motor Arnstadt

33. Alteburglauf Arnstadt

Arnstadt 06.05.2011

33. Alteburglauf Arnstadt

Arnstadt 06.05.2011

 

Rezultāti 33. Alteburglauf Arnstadt

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība
AK 8 männlich
11613
EHRHARDT, Phillip
 2003ThSV 1886 Geschwenda6:085:07---
21629
HILL, Tom
 2003Grundschule Marlishausen6:165:13+0:08
31696
WULF, Robert
 2003LSV Lok Arnstadt6:175:14+0:09
41697
ZIENERT, Yanik
 2003Grundschule Marlishausen6:195:16+0:11
51618
FEIGEL, Fabian
 2003Grundschule Marlishausen6:345:28+0:26
61750
SCHNAUß, Jonathan
 2003Katholische Laufjugend Arnstadt6:355:29+0:27
71684
USCHMANN, Bennet
 2003Grundschule Marlishausen6:395:32+0:31
81671
ROHM, Timo
 2003SV 90 Gräfenroda6:475:39+0:39
91660
NOACK, Florian
 2003Hochsprung mit Musik Arnstadt7:226:08+1:14
101751
MORGENSTERN, Elias
 2004Katholische Laufjugend Arnstadt8:126:50+2:04
111606
BURGER, Yanik
 2005Grundschule Marlishausen8:307:05+2:22
121605
BUCHELT, Jakob
 2003Hochsprung mit Musik Arnstadt8:307:05+2:22
131661
ORTLOFF, Jonas
 2003Hochsprung mit Musik Arnstadt10:018:21+3:53
141757
HERMANN, Luis
 2007LC Impuls Erfurt10:388:52+4:30
AK 9 männlich
11695
WULF, Malte
 2002LSV Lok Arnstadt5:384:41---
21667
QUEIßER, Louis

GER
2002Manebach5:404:43+0:02
31655
MOKA, Max
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt5:454:47+0:07
41649
MARUFKE, Jan-Paul
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt6:045:04+0:26
51599
BENDER, Felix
 2002Grundschule Marlishausen6:205:17+0:42
61693
WILDNER, Raphael
 2002SG Jugendkraft Crawinkel Abt.Ski6:215:17+0:43
71622
GRÄßER, Niclas
 2002SV 90 Gräfenroda6:235:19+0:45
81612
EHRHARDT, Stean

GER
2002SV 90 Gräfenroda6:275:22+0:49
91673
SACHSE, Eric
 2002SV 90 Gräfenroda6:285:23+0:50
101690
WEINREICH, Leon

GER
2002SV 09 Arnstadt e.V.6:295:24+0:51
111628
HIEBEL, Johannes
 2002SG Jugendkraft Crawinkel Abt.Ski6:365:30+0:58
121675
SCHILLER, Lennert
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt6:465:38+1:08
131683
USCHMANN, David
 2002Grundschule Marlishausen6:595:49+1:21
141729
KÜHN, Niklas

GER
2002Grundschule Marlishausen8:016:41+2:23
151676
SCHILLING, Timo
 2002Grundschule Marlishausen8:226:58+2:44
DNF1654
MODEL, Niclas
 2002Grundschule Marlishausen
AK 10 männlich
11633
HÄNDEL, Justus
 2001Grundschule Marlishausen5:334:37---
21594
HARTMANN, Jonny

GER
2001Pennewitz5:464:49+0:13
31686
VOIGT, Mattis
 2001LSV Lok Arnstadt5:544:55+0:21
41644
KRUGEL, Felix
 2001Grundschule Marlishausen5:554:56+0:22
51625
GÖRLICH, Gordon
 2001Hochsprung mit Musik Arnstadt5:564:56+0:23
61658
MÖRL, Nils
 2001Hochsprung mit Musik Arnstadt6:165:13+0:43
71647
LEUKERT, Daniel
 2001Hochsprung mit Musik Arnstadt6:205:17+0:47
81669
RICHTER, Marcus
 2001Grundschule Marlishausen6:275:22+0:54
91610
DÖRING, Baldur Oskar

GER
2001Seebergen6:325:26+0:59
101659
NEUGEBAUER, Björn
 2001Grundschule Marlishausen7:256:11+1:52
111637
KLEIBER, Adrien
 20018:006:40+2:27
AK 11 männlich
11595
HERZER, Nils
 2000LSV Lok Arnstadt5:014:11---
21596
QUEIßER, Willi

GER
2000LSV Ilmenau5:054:14+0:04
31600
BRANDNER, Luis

GER
2000Hochsprung mit Musik Arnstadt5:444:47+0:43
41653
MEY, Niklas

GER
2000Herdergymnasium5:484:50+0:47
51641
KOLODZIEY, Max
 2000Grundschule Marlishausen5:534:54+0:52
61694
WULF, Jan-Paul
 2000LSV Lok Arnstadt6:035:02+1:02
71617
EUCHLER, Moritz
 2000SV 90 Gräfenroda6:095:07+1:08
81636
KLATTENBERG, Tommy-Lee

GER
2000SV 1880 Unterpörlitz6:105:08+1:09
91645
LAMPE, Ole-Simon
 2000LSV Lok Arnstadt6:295:24+1:28
101707
VU ANH, Minn
 2000SG Motor Arnstadt8:357:09+3:34
DNF1603
BRUHS, Bryan
 2000
AK 12 männlich
11670
ROHM, Alexander
 1999SV 90 Gräfenroda5:234:29---
21643
KROLL, Dominic
 1999Hochsprung mit Musik Arnstadt5:374:41+0:14
31717
HILL, Leonard
 1999SG Motor Arnstadt5:414:44+0:18
41711
ECK, Lucas Hagen
 1999SG Motor Arnstadt6:115:09+0:48
51715
ZEIGER, Christian
 1999SV 09 Arnstadt e.V.6:285:23+1:05
AK 13 männlich
11685
VOIGT, Maximilian

GER
1998Arnstadt6:015:01---
21635
JAWORSKI, Norman
 1998LSV Lok Arnstadt6:095:07+0:08
Jedermannklasse männl.
11619
GERNEGROß, Thomas
 1970ThSV 1886 Geschwenda5:074:16---
DNF1604
BRUHS, Wolfgang

GER
1962Arnstadt
DNF1615
ESCHE, rainer

GER
1957Arnstadt
AK 8 weiblich
11608
BÄUERLE, Lene
 2003SV 90 Gräfenroda6:395:32---
21601
BRANDNER, Lena
 2003Hochsprung mit Musik Arnstadt6:455:37+0:06
31651
MELZER, Luise
 2003SV 90 Gräfenroda6:515:43+0:12
41720
BEHRENT, Stella
 2004Arnstadt7:045:53+0:25
51648
LIMPP, Lina

GER
2003Rennsteiglaufverein Langewiesen7:226:08+0:43
61682
TRUTSCHEL, Lusienne
 2003ThSV 1886 Geschwenda7:246:10+0:45
71650
MARUFKE, Juliane
 2003Hochsprung mit Musik Arnstadt7:426:25+1:03
81681
TRUTSCHEL, Rosali
 2003ThSV 1886 Geschwenda7:526:34+1:13
91710
GRAMLICH, Hanna
 2003ThSV 1886 Geschwenda7:546:35+1:15
101662
PABST, Yasmin
 2004SV 90 Gräfenroda8:186:55+1:39
AK 9 weiblich
11664
POHLEMANN, Annelie
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt6:185:15---
21699
ZINZOW, Anne Sophie
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt6:235:19+0:05
31679
SPECHT, Annemarie
 2002Hochsprung mit Musik Arnstadt6:235:19+0:05
41607
BURGER, Yara
 2002Grundschule Marlishausen6:345:28+0:16
51755
ZIESING, Amélie
 2002TSV 09 Arnstadt6:525:43+0:34
61744
NIKOLAI, Viktoria
 2002Arnstadt7:115:59+0:53
71674
SCHEIDLER, Soraya
 2002SG Jugendkraft Crawinkel Abt.Ski7:486:30+1:30
81677
SCHWARZ, Vivian
 2002Grundschule Marlishausen8:206:56+2:02
AK 10 weiblich
11652
MERTEN, Linette

GER
2001Rennsteiglaufverein Langewiesen6:285:23---
21597
ALBRECHT, Winona
 2001Grundschule Marlishausen6:445:37+0:16
31623
GRÄßER, Lisa
 2001SV 90 Gräfenroda6:465:38+0:18
41678
SEEVER, Johanna
 2001Grundschule Marlishausen7:075:56+0:39
51680
STREISEL, Maria
 2001ThSV 1886 Geschwenda7:166:04+0:48
AK 11 weiblich
11698
ZINK, Jennifer
 2000SV 90 Gräfenroda5:514:52---
21639
KNABE, Julia
 2000ThSV 1886 Geschwenda6:055:04+0:14
31663
PFISTER, Sabrina

GER
2000Rennsteiglaufverein Langewiesen6:485:40+0:57
41634
HÄRING, Linda
 2000Grundschule Marlishausen6:565:47+1:05
51656
MÜLLER, Natalie

GER
2000Rennsteiglaufverein Langewiesen7:065:55+1:15
AK 12 weiblich
11708
STEIN, Marie
 1999SG Motor Arnstadt5:374:41---
21621
GRUNENBERG, Cellin
 1999ThSV 1886 Geschwenda6:045:04+0:27
31624
GUNDELWEIN, Anne
 1999SV 90 Gräfenroda6:145:11+0:37
41630
HILLE, Nataly

GER
1999Hörselberg-Hainich8:166:53+2:39
AK 13 weiblich
11642
KRANNICH, Michelle
 1998ThSV 1886 Geschwenda5:584:58---
21672
ROTT, Theresa
 1998LSV Lok Arnstadt6:015:01+0:03
Jedermannklasse weibl.
11593
BERTRAM, Christin
 1988ThSV 1886 Geschwenda5:464:49---
21692
WIDDER, Simone
 19697:296:14+1:43
31668
RAABE, Lorett

GER
1969ThSV 1886 Geschwenda7:556:36+2:09
41614
ESCHE, stefanie

GER
1985Arnstadt9:187:45+3:32
51616
ESCHE, ingeborg

GER
1956Arnstadt10:168:34+4:30