SPORTident TimingSkiclub Hohegeiß

4. Hohegeißer Bergduathlon

Hohegeiß 08.05.2011

4. Hohegeißer Bergduathlon

Hohegeiß 08.05.2011

 

Rezultāti 4. Hohegeißer Bergduathlon

   
VietaNr.Vārds KlubsGrupaLaikskmkmRadkmkmkmRadkmkmLauf
 
Vīrieši
15
GÜNTHER, Niklas

GER
SC HohegeißMA11:06:125:035:336:350:2411:4411:3012:070:276:525:57
213
PROFF, Michael

GER
BraunschweigMA11:06:285:035:336:580:3111:1511:2712:150:236:506:13
315
SCHWARZ, Michael

GER
MTV GifhornMA21:09:236:156:216:580:2011:5811:5112:120:276:276:34
414
RECKE, Hanno

GER
Lehrter SV TriathlonMA21:10:155:155:346:360:2312:3712:4213:010:266:576:44
525
HOFFMANN, Hardy
 Vfl 28 EllrichMA31:10:415:265:516:450:2312:2813:2413:430:225:276:52
64
FALK, Andreas

GER
OsterodeMA31:15:126:126:357:410:1912:5112:5313:380:267:177:20
720
GÜNTHER, Jonas
 SKI CLUB HohegeißMA11:18:025:166:127:200:2213:1915:0814:338:065:072:39
82
BECKER, Rainer
 TSR Olympia WilhelmshavenMA31:19:176:307:017:560:2213:1413:2313:480:348:248:05
910
KRICHELDORF, Hans-Ulrich
 Bad HarzburgMA31:19:396:297:007:510:2213:5114:0914:480:317:267:12
1039
BALß, Peter
 DTU TRIATHLON-ABCMA41:20:484:4911:006:460:2414:1914:1714:440:318:594:59
1111
LINDNER, Karsten

GER
TSG WildemannMA31:20:516:366:387:200:2415:0414:4915:130:337:286:46
126
HEINE, Michael

GER
TSV Klein LafferdeMA31:21:447:077:137:510:2214:0614:4015:140:317:257:15
1327
GAITZSCH, Martin
 SchönebeckMA31:26:196:467:189:080:3115:1815:1016:120:327:457:39
1421
STROBBE, Dirk
 Vos ReinaertMA11:27:5516:392:537:010:3414:5715:0815:500:257:127:16
1512
MUTZE, Bruno

GER
Team ERDINGER AlkoholfreiMA41:29:026:216:528:230:3016:0816:2017:050:348:468:03
1624
DARENBERG, Ingo
 DTU TRIATHLON-ABCMA31:29:427:137:338:091:0615:3615:2316:241:028:368:40
178
KLAPPROT, Uwe

GER
TV HördenMA41:31:496:467:158:220:2616:4617:1218:420:357:537:52
1819
HEYNS, Koen
 Vos ReinaertMA21:43:498:038:3710:020:3017:5017:5519:330:3610:3110:12
DNF28
VOGLMAIER, Markus
 DTU TRIATHLON-ABCMA1          
 
Sievietes
126
LINDERT, Kathrin
 MTV FörsteWA21:22:116:357:098:020:2414:2214:5315:250:277:267:28
23
DÜRING, Franziska

GER
LTV ErfurtWA21:27:216:457:118:430:3315:4715:5016:190:287:438:02
323
PRECHT, Anke
 DTU TRIATHLON-ABCWA31:29:417:137:338:430:3015:4615:2716:380:368:378:38
422
BECKERT, Sabine
 MTV Förste e.V.WA31:40:378:268:509:420:3417:3717:2218:390:389:189:31
518
CUPERUS, Saskia
 Vos ReinaertWA11:49:338:078:5810:250:3918:5218:4320:440:4111:2910:55