SPORTident TimingSkiclub Hohegeiß

4. Hohegeißer Bergduathlon

Hohegeiß 08.05.2011

4. Hohegeißer Bergduathlon

Hohegeiß 08.05.2011

 

Rezultāti 4. Hohegeißer Bergduathlon

Unknown column 'Posten21' in 'field list'
VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība

1. posms: Runde (0.60 km)

Schüler A (12/13 Jahre)
151
JAHN, Sascha
 SKI CLUB Hohegeiß2:564:53---
243
FROHNS, Torben

GER
TSV Warzen3:015:01+0:05
Schüler B (10/11 Jahre)
140
EICHHORN, Felix

GER
Clausthal-Zellerfeld3:015:01---
242
FALK, Erik

GER
MTV Förste3:295:48+0:28
345
WENDT, Jannis

GER
MTV Förste3:305:50+0:29
448
LOTZMANN, Nils
 Sc Hohegeiß4:066:49+1:05
Schülerinnen B (10/11 Jahre)
146
HINTZE, Josefine
 SKI CLUB Hohegeiß3:315:51---
247
MEISSNER, Josie
 SKI CLUB Hohegeiß3:446:13+0:13

2. posms: Lauf (0.60 km)

Schüler A (12/13 Jahre)
143
FROHNS, Torben

GER
TSV Warzen3:476:18---
251
JAHN, Sascha
 SKI CLUB Hohegeiß4:006:40+0:13
Schüler B (10/11 Jahre)
140
EICHHORN, Felix

GER
Clausthal-Zellerfeld3:476:18---
245
WENDT, Jannis

GER
MTV Förste4:106:56+0:23
342
FALK, Erik

GER
MTV Förste4:167:06+0:29
448
LOTZMANN, Nils
 Sc Hohegeiß5:539:48+2:06
Schülerinnen B (10/11 Jahre)
146
HINTZE, Josefine
 SKI CLUB Hohegeiß4:337:34---
247
MEISSNER, Josie
 SKI CLUB Hohegeiß5:218:54+0:48

3. posms: Runde (2.20 km)

Schüler A (12/13 Jahre)
143
FROHNS, Torben

GER
TSV Warzen0:250:11---
251
JAHN, Sascha
 SKI CLUB Hohegeiß0:260:11+0:01
Schüler B (10/11 Jahre)
140
EICHHORN, Felix

GER
Clausthal-Zellerfeld0:220:09---
242
FALK, Erik

GER
MTV Förste0:310:14+0:09
345
WENDT, Jannis

GER
MTV Förste0:340:15+0:12
448
LOTZMANN, Nils
 Sc Hohegeiß0:420:19+0:20
Schülerinnen B (10/11 Jahre)
146
HINTZE, Josefine
 SKI CLUB Hohegeiß0:250:11---
247
MEISSNER, Josie
 SKI CLUB Hohegeiß0:320:14+0:07

4. posms: Lauf (2.20 km)

Schüler A (12/13 Jahre)
143
FROHNS, Torben

GER
TSV Warzen12:215:36---
251
JAHN, Sascha
 SKI CLUB Hohegeiß15:086:52+2:47
Schüler B (10/11 Jahre)
140
EICHHORN, Felix

GER
Clausthal-Zellerfeld15:317:03---
245
WENDT, Jannis

GER
MTV Förste16:327:30+1:01
342
FALK, Erik

GER
MTV Förste18:498:33+3:18
448
LOTZMANN, Nils
 Sc Hohegeiß22:1410:06+6:43
Schülerinnen B (10/11 Jahre)
146
HINTZE, Josefine
 SKI CLUB Hohegeiß16:467:37---
247
MEISSNER, Josie
 SKI CLUB Hohegeiß20:339:20+3:47

5. posms: Lauf (0.60 km)

Schüler A (12/13 Jahre)
151
JAHN, Sascha
 SKI CLUB Hohegeiß4:056:48---
243
FROHNS, Torben

GER
TSV Warzen4:317:31+0:26
Schüler B (10/11 Jahre)
140
EICHHORN, Felix

GER
Clausthal-Zellerfeld3:576:35---
242
FALK, Erik

GER
MTV Förste4:237:18+0:26
345
WENDT, Jannis

GER
MTV Förste5:449:33+1:47
448
LOTZMANN, Nils
 Sc Hohegeiß6:1210:20+2:15
Schülerinnen B (10/11 Jahre)
146
HINTZE, Josefine
 SKI CLUB Hohegeiß5:379:21---
247
MEISSNER, Josie
 SKI CLUB Hohegeiß6:1210:20+0:35

Peldēšana Kopā (5.60 km)