SPORTident TimingSV Thuringia Königsee

31. Königseer Stadtwaldlauf

Königsee 28.08.2011

31. Königseer Stadtwaldlauf

Königsee 28.08.2011

 

Rezultāti 31. Königseer Stadtwaldlauf

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība
Männer M20
1246
SEYFARTH, Sebastian
 19851. SV Gera37:253:44---
2200
ZEDLER, Robert

GER
1982Saalfelder LV39:183:56+1:53
3219
METZNER, Wieland
 1987SV Weischwitz41:084:07+3:43
4242
ZIERK, Jakob
 1984SLV Saalfeld42:014:12+4:36
5132
KURCH, Florian

GER
1985VfL 28 Ellrich43:294:21+6:04
6191
KÖRNIG, Steffen

GER
1984Berufsfeuerwehr Erfurt43:484:23+6:23
7118
HENKEL, Tobias

GER
1984SV Thuringia Königsee44:164:26+6:51
8153
PFEUFFER, Jörg

GER
1984USV Erfurt47:094:43+9:44
9178
ERDTMANN, René

GER
1982SV Thuringia Königsee49:494:59+12:24
Männer M30
1201
SCHWARZ, Wolfgang
 1981WSV Ilmenau 190841:484:11---
2190
KÖHLER, Jürgen

GER
1978Sv Saale Orla 08 e.V.44:274:26+2:39
3154
RADITS, Marcel

GER
1977Winterstein49:404:58+7:52
4187
KOLLASCHECK, Marcel

GER
1980LTV Erfurt54:125:25+12:24
5186
KIEßLING, Sven

GER
1977Königsee1:01:356:10+19:47
Männer M35
1109
FALLEY, Sven

GER
1973Lg.Hachelbich47:214:44---
2195
POTZ, Sandro

GER
1972TSV Gahma55:015:30+7:40
3223
FRIEßLEBEN, Robert
 1974Dresden1:09:096:55+21:48
Männer M40
1168
THURM, Ingo

GER
1970Easy Fun38:573:54---
2162
SCHÖNBORN, Frank

GER
1971Lauffreunde Gotha40:324:03+1:35
3193
MAI, Michael

GER
1969SV Tawern40:474:05+1:50
4139
LEIHBECHER, Peter

GER
1970Blankenhain41:514:11+2:54
5197
SIMON, Sven

GER
1969Klettbach44:324:27+5:35
6211
MEYER, Olaf
 1968FSV 1950 Gotha45:274:32+6:30
7106
DRESSLER, marco

GER
1970Bruchstedt46:114:37+7:14
8196
PRAX, Jens
 1969SV Thuringia Königsee47:134:43+8:16
9152
PFEIFFER, Dirk

GER
1971SV Olympia Neustadt e.V.49:474:59+10:50
10229
JUNGHANS, André
 1970Gehren57:445:46+18:47
11215
ZIKA, Heiko
 1971Lauffreunde Gotha59:085:55+20:11
Männer M45
1124
JAEGER, Frank

GER
1964SV Sömmerda e.V. / Sprötau40:224:02---
2151
PELZEL, Mario

GER
1966VfL 28 Ellrich40:454:05+0:23
3227
BECHER, Ronald
 1963Isseroda42:074:13+1:45
4231
FULSCHE, Andreas
 1965LG Polizei Thüringen42:274:14+2:05
5230
REIM, Thomas
 1964SV Schleifreisen42:304:15+2:08
6161
SCHRICKEL, Andre

GER
1963WSV-Ilmenau42:364:16+2:14
7198
KÜHNE, Timm

GER
1963VfL 28 Ellrich43:164:20+2:54
8220
GERBERT, Christian
 1963SV Thuringia Königsee e.V.43:424:22+3:20
9210
PETSCHAUER, Holger
 1963FSV 1950 Gotha43:504:23+3:28
10146
MASCHER, Reinhard

GER
1963sc impuls Erfurt44:374:28+4:15
11208
MÜNCH, Heiko
 1965Erfurt44:564:29+4:34
12102
BECKER, Lars

GER
1962SG Glücksbrunn Schweina45:324:33+5:10
13135
KÜHN, Michael

GER
1966VfL 28 Ellrich46:184:38+5:56
14238
TEMMLER, Matthias
 1963SV Normania Treffurt46:494:41+6:27
15167
THOMAS, Jörg

GER
1966Lauffreunde Gotha48:104:49+7:48
16158
SACHS, Frank

GER
1964Dream Team Ilmenau48:324:51+8:10
17134
KURTZ, Ralf

GER
1965Easy Fun49:134:55+8:51
18224
KABELITZ, Steffen

GER
1963VfL 28 Ellrich49:194:56+8:57
19217
HILDEBRANDT, Nils
 1962Bufleben51:215:08+10:59
20164
STEINER, Mario

GER
1964SV Thuringia Königsee54:315:27+14:09
21204
KNOLL, Michael
 1964LG Bad Frankenhausen / Göllingen55:155:31+14:53
22247
THÖNER, Dietger
 1964SV Thuringia Königsee e.V.56:325:39+16:10
23209
BUSSE, Thomas
 1965SV Bernterode56:575:42+16:35
24137
LAUTERBACH, Ulrich

GER
1962Erfurt57:255:44+17:03
25232
WAGNER, Thomas
 1963Berlin57:375:46+17:15
26222
FLEISCHMANN, Peter
 1963SV Thuringia Königsee e.V.1:04:586:30+24:36
Männer M50
1145
MANTHEE, Frank

GER
1958SV Glückauf Sondershausen41:384:10---
2101
BAUER, Jörg

GER
1961Grundschule Dachwig42:464:17+1:08
3159
SCHALK, Udo

GER
1961Dream Team Ilmenau46:084:37+4:30
4127
JEZIORSKI, Andree

GER
1961sc impuls Erfurt47:404:46+6:02
5170
WAGNER, Dieter

GER
1957SV Thuringia Königsee48:524:53+7:14
6225
BÜCHNER, Dieter
 1958Gotha49:444:58+8:06
7130
KILB, Udo

GER
1961sc impuls Erfurt51:115:07+9:33
8233
KÄSSNER, Andreas
 1961Erfurt51:155:07+9:37
9213
GRAMS, Holger
 1961LAV Freunde Gotha54:035:24+12:25
10115
GÖRING, Matthias

GER
1957Weimar54:455:29+13:07
11203
BERNER, Roland
 1958LG Bad Frankenhausen55:145:31+13:36
12207
VOGELMANN, Bernd
 1960SV Thuringia Königsee e.V.57:105:43+15:32
13148
MEHM, Harald

GER
1959Erfurt57:425:46+16:04
14105
DENKE, Lutz

GER
1961Erfurt58:055:49+16:27
Männer M55
1183
HERRMANN, Michael

GER
1955sc impuls Erfurt41:384:10---
2173
WERNECKE, Karl-Ernst

GER
1952VfL 28 Ellrich44:444:28+3:06
3235
MUELLER, Andreas
 1955Unterpörlitz46:304:39+4:52
4112
GRIEßHAMMER, Günter

GER
1952SV Glückauf Lehesten47:384:46+6:00
5122
HILLER, Manfred

GER
1955Suhl48:184:50+6:40
6206
FUCHS, Dietmar
 1955DAV Inselsberg48:274:50+6:49
7216
DIETZ, Volker
 1952SV Thuringia Königsee e.V.48:414:52+7:03
8202
KLEINSTEUBER, Olaf
 1952sc impuls erfurt e.V.50:575:06+9:19
9214
WAHL, Klaus-Dieter
 1953Lauffreunde Gotha50:595:06+9:21
10188
KOLLASCHECK, Gottfried

GER
1954LTV Erfurt57:055:43+15:27
Männer M60
1110
FUNK, Stefan

GER
1950Schmalkalden45:134:31---
2163
SCHÖNLEBE, Reiner

GER
1949Apoldaer LV 9046:254:38+1:12
3241
HEMPEL, Ernst
 1949Saalfelder LV47:114:43+1:58
4157
RÖTHLING, Klaus

GER
1951VfL 28 Ellrich49:094:55+3:56
5119
HENNIG, Bernhard

GER
1948SV Mihla51:445:10+6:31
6150
MÜNCH, Günther

GER
1950sc impuls Erfurt57:085:43+11:55
7156
RICHTER, Konrad

GER
1948SV Sömmerda58:125:49+12:59
8125
JAHN, Reiner

GER
1951Lauffüchse Erfurt59:165:56+14:03
9182
HEISE, Reiner

GER
1948sc impuls Erfurt1:07:136:43+22:00
10205
MORTAG, Hans-Jürgen
 1947SV Thuringia Königsee1:23:488:23+38:35
Männer M65
1121
HERMANN, Rainer

GER
1942SV Thuringia Königsee51:575:12---
2171
WENDEMUTH, Eckhard

GER
1943sc impuls Erfurt55:235:32+3:26
Männer M70
1131
KRAUßE, Raimund

GER
1939LV Einheit Greiz47:064:43---
2107
ELLERKAMM, Jürgen

GER
1938SV Kyffhäuser54:185:26+7:12
3104
DEHMEL, Gerhard

GER
1940ThWV Ilmenau56:405:40+9:34
4180
GOETZ, Helmut

GER
1941sc impuls Erfurt58:485:53+11:42
5177
EICHHORN, Gerhard

GER
1938Meuselbach1:02:176:14+15:11
Männer M75
1175
WINKLER, Martin

GER
1932GMRLV Jena1:05:346:34---
2141
LEUTELT, Manfred

GER
1936GM-Rennsteiglaufverein1:07:266:44+1:52
männliche Jugend A
1169
VOLKHOLZ, Clemens

GER
1993Apoldaer LV 90 e.V.42:074:13---
2194
MEIER, Maximilian

GER
1993Bucha48:374:52+6:30
männliche Jugend B
1218
GÖTZ, Oliver
 1994DLRG Gotha44:384:28---
Frauen W20
1140
LESSAT, Johanna

GER
1983Yuko47:374:46---
2243
BEHNING, Anna
 1985SLV Saalfeld49:484:59+2:11
3100
ALERT, Lilith

GER
1984SV Olympia Neustadt54:205:26+6:43
4239
LENKEIT, Sabrina
 1987Saalfeld56:335:40+8:56
5123
HILLER, Nadine

GER
1983Suhl59:375:58+12:00
6143
LINß, Annika

GER
1982Friedrichroda1:01:006:06+13:23
Frauen W30
1185
JACOB, alexandra

GER
1977LAC Rudolstadt Rummelbummler59:325:57---
Frauen W35
1155
RADITS, Jana

GER
1976Winterstein50:395:04---
2160
SCHREIBER, Claudia

GER
1975Saalfelder LV51:215:08+0:42
Frauen W40
1111
GERLING, Cornelia

GER
1967Waltershausen49:284:57---
2234
RÜTTINGER, Katharina
 1968Halle /S.51:425:10+2:14
3136
KÜHN, Daniela

GER
1968VfL 28 Ellrich54:165:26+4:48
4192
LIEBMANN, Sabine

GER
1970Schmiedefeld55:035:30+5:35
5176
ZELLE, Monique

GER
1970Dream Team Ilmenau57:595:48+8:31
6149
MERKEL, Kerstin

GER
1967SV 90 Umpferstedt1:00:526:05+11:24
7226
WAGNER, Heike
 1969LAC Rudolstadt1:05:136:31+15:45
8199
ZAPFE, Petra

GER
1968SV Thuringia Königsee1:13:217:20+23:53
Frauen W45
1120
HERMANN, Ines

GER
1962Saalfelder LV48:534:53---
2212
BÖRNER, Kristin
 1966FSV 1950 Gotha51:305:09+2:37
3174
WINGES, Eva

GER
1964Saalfelder LV52:055:13+3:12
4126
JAHN, Elke

GER
1964Immelborn54:115:25+5:18
5147
MASCHER, Konstanze

GER
1965sc impuls Erfurt57:125:43+8:19
6179
FRANZKE, Petra

GER
1966Saalfelder LV1:02:176:14+13:24
7221
HÄTSCHER, Anke
 1965Mattstedt1:02:376:16+13:44
8228
HAMPE, Gabriele
 1963LAC Rudolstadt1:05:136:31+16:20
9237
HECHT, Heike
 1965Spargelläufer Herbstleben1:10:567:05+22:03
Frauen W50
1114
GROß, Barbara

GER
1958Dream Team Ilmenau51:005:06---
2244
BEHNING, Doris
 1959SLV57:455:47+6:45
3116
GÖRING, Bärbel

GER
1957Weimar58:045:49+7:04
4181
HAUSDORF, Karola

GER
1961Ski Team Saalfeld1:07:486:47+16:48
5240
RÖGNER, Ilva
 1961Kloster1:09:186:56+18:18
Frauen W55
1245
WEGENER, Christa
 1956Rennsteiglaufverein58:485:53---
2236
METZ, Karin
 1953Spargelläufer Herbsleben1:09:587:00+11:10
Frauen W60
1142
LIEDTKE, Gerlinde

GER
1951sc impuls Erfurt59:015:54---
Frauen W75
1165
STEINKE, Gudrun

GER
1936Saalfelder LV1:23:488:23---
weibliche Jugend B
1129
JUVIER, Désirée

GER
1995ESC Erfurt50:345:04---