SPORTident TimingTriathlonverein Barchfeld e.V.

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

6. Merkerser KRISTALLMARATHON

Merkers 26.02.2012

 

Rezultāti 6. Merkerser KRISTALLMARATHON

   
VietaNr.Vārds KlubsLaiksmin/kmStarpība 
Männer M20
1321
SCHMIDT, Florian

GER
Pirna36:493:47---
2305
COTT, Andreas

GER
LSV Dresden41:024:13+4:13
3322
SCHRAN, Hannes

GER
Wölferbütt42:214:20+5:32
4316
HERZOG, Christoph

GER
Saalfeld43:324:28+6:43
5308
HARTMANN, Nico

GER
Team Erdinger Alkoholfrei43:354:28+6:46
6304
KATZMANN, Julius

GER
Laufgemeinschaft Unkeroda46:094:44+9:20
7312
SCHÄFER, Michael

GER
Uni Kassel47:194:51+10:30
8323
SCHWABE, Tony

GER
Trusetal47:214:52+10:32
9319
LINDNER, Moritz

GER
Mainz47:414:53+10:52
10311
RUDOLPH, Felix

GER
Uni Kassel48:084:56+11:19
11301
DIELMANN, Andreas

GER
Abul Hellis - Die Crew52:525:25+16:03
12310
GNAUCK, Jan

GER
TSV Utendorf53:305:29+16:41
13317
HOFFMANN, Dennis

GER
Berlin54:565:38+18:07
14320
REITTER, Jens

GER
Neu-Isenburg1:07:576:58+31:08
15302
BÄUML, Florian

GER
FFW Oberbreitzbach1:09:457:09+32:56
Männer M30
1333
MALZAHN, Kai

GER
RTV Haselgrund/Team Erdinger37:043:48---
2332
STING, Sebastian

GER
RSV Daadetal38:383:58+1:34
3330
LATSCH, Mike

GER
RSV Daadetal39:474:05+2:43
4329
GELLERT, christopher

GER
fsv schmalkalden39:524:05+2:48
5340
GILLER, Jan

GER
Eschwege41:104:13+4:06
6342
HÜBNER, Oliver

GER
Wildeck42:194:20+5:15
7539
DELLIT, Danny
 LTV Erfurt44:214:33+7:17
8335
PIEHLER, André

GER
TSV Brendlorenzen / Bad Neustadt44:334:34+7:29
9325
DREßEL, Kay

GER
3./LogBtl 13145:344:40+8:30
10331
NEUMANN, Marc

GER
RSV Daadetal46:194:45+9:15
11337
SCHUBERT, Ralf

GER
Vacha46:474:48+9:43
12334
MALZAHN, Helger

GER
RTV-Haselgrund/Team Erdinger47:064:50+10:02
13327
MANTEN, Thilo

GER
Die Mannschaft mit der Maus47:424:53+10:38
14336
MEIßNER, Jonny

GER
TSV Roßfeld / SV Werra 07 HBN47:454:54+10:41
15341
HAHN, Daniel

GER
Heiligenstadt48:054:56+11:01
16339
DUX, Marian

GER
Bad Liebenstein53:035:26+15:59
17338
CLOOS, Steffen

GER
Schwalmstadt54:365:36+17:32
18326
LAMBECK, Robert

GER
BSG EDEKA Minden-Hannover e.V.54:555:38+17:51
19550
WILDE, David
 Endorphinjunkies55:325:42+18:28
Männer M35
1359
KOCH, Dominik

GER
TV Barchfeld/Rennsteiglaufverein LG Süd33:283:26---
2360
MORGENWECK, Reik

GER
TV-Barchfeld40:364:10+7:08
3347
SCHAAF, André

GER
Die Mannschaft mit der Maus43:544:30+10:26
4369
WEIGERT, Dirk

GER
Wolfsburg-Unkeroda44:154:32+10:47
5368
VOIGT, Rüdiger

GER
Künzell44:354:34+11:07
6355
HIPPE, Karsten

GER
Team Erdinger Alkoholfrei46:034:43+12:35
7348
FASOLD, Thomas

GER
Hotel Fasold46:354:47+13:07
8356
GOLDBACH, gunnar
 TLV-LT Eichenzell46:564:49+13:28
9363
HEURICH, Mirko
 47:104:50+13:42
10366
PROFFT, Ingolf

GER
Gotha49:145:03+15:46
11352
BALLING, Markus

GER
Sportics49:175:03+15:49
12354
LEMUTH, Matthias

GER
SV Metzels49:205:04+15:52
13357
POßNER, ronny

GER
trumpf50:055:08+16:37
14351
SCHWETSCHENAU, Sascha

GER
Frankfurt am Main50:155:09+16:47
15358
REIßENWEBER, Volker
 TSV Buchenrod50:375:11+17:09
16361
BERNOTAT, Björn

GER
Garbsen52:305:23+19:02
17350
POSTERT, Matthias

GER
Oberweid52:385:24+19:10
18343
LADDACH, Manuel

GER
Berliner Kanuklub Borussia53:055:26+19:37
19545
VOßBRINK, Jörg
 Hermann-Lietz-Schule53:075:27+19:39
20365
PRISTAFF, André

GER
Rostock53:085:27+19:40
21346
WALTER, Steffen

GER
BSG EDEKA53:255:29+19:57
22362
ERDREICH, Bernd

GER
Frechen53:315:29+20:03
23549
MICHALZIK, Marc
 Bosch Hildesheim56:135:46+22:45
24345
SOLTAU, Guido

GER
Bosch Hildesheim56:145:46+22:46
25353
ROOS, Marc-Oliver

GER
sportics.net56:485:50+23:20
26364
JÄGER, Rune

GER
Emmerthal57:535:56+24:25
Männer M40
1385
FISCHER, Torsten

GER
Wolfsburg-Unkeroda41:074:13---
2386
HAAKE-HERMANN, Markus

GER
Petersberg43:534:30+2:46
3548
POTZ, Sandro
 TSV Gahma46:524:49+5:45
4391
STORCH, Thomas

GER
Hirschbach47:134:50+6:06
5378
PRIEBE, Mathias

GER
Triathlon Team Senftenberg47:464:54+6:39
6377
MEURER, Ingo

GER
SV Olympia Neustadt48:545:01+7:47
7376
JÜTTNER, Martin

GER
SV 06 Oetinghausen50:095:08+9:02
8393
WALDMANN, Charlos

GER
Affing50:575:14+9:50
9383
FASOLD, Frank

GER
WJ Stade51:575:20+10:50
10384
ACHATZ, Philipp

GER
Affing52:165:22+11:09
11382
WOLF, Torsten

GER
Wintersportverein Trusetal52:535:25+11:46
12388
JENSEN, Tim

GER
Hünfeld53:245:29+12:17
13390
SPÄTH, Sven

GER
Ilmenau OT55:125:40+14:05
14380
HOLTKAMP, Christian

GER
TV Eiche Bad Honnef55:585:44+14:51
15375
KNOBLOCH, Frank

GER
sportics.net56:305:47+15:23
16372
AXT, Reinhold

GER
FFW Oberbreitzbach1:01:416:20+20:34
17387
HALLMANN, Thomas

GER
Hildesheim1:04:466:38+23:39
18389
HELLER, maik
 1:04:586:40+23:51
19392
TUTSCH, Markus

GER
Hof1:05:376:44+24:30
20374
TEUTEBERG, Alexander

GER
Laufgemeinschaft Unkeroda1:09:247:07+28:17
Männer M45
1416
HENSELMANN, Frank

GER
TuS Eintracht Bielefeld38:563:59---
2409
SCHNELLE, Dirk

GER
SV 06 Oetinghausen39:024:00+0:06
3402
SCHÜRMANN, Andreas

GER
P&G Running Team39:584:06+1:02
4552
HARTMANN, Michael
 TSV Klebingen41:264:15+2:30
5547
GRÜN, Jörg
 SC Steinberg42:174:20+3:21
6405
ALTMANN, Thomas

GER
SV 06 Oetinghausen42:414:23+3:45
7403
SCHMIDT, frank

GER
RSV neustadt - orla42:574:25+4:01
8415
KIENZLE, Rupert

GER
TSV Kiebingen43:194:26+4:23
9407
DUNKEL, Frank

GER
SV Normania Treffurt45:304:40+6:34
10394
STHAMER, Heiko

GER
Alpenverein Suhl46:154:44+7:19
11417
JARGON, Thomas

GER
TV 03 Breitenbach46:214:45+7:25
12413
GEIGER, Wolfgang

GER
TSV Kiebingen47:184:51+8:22
13423
ENGEL, Silvio

GER
Leipzig47:244:52+8:28
14410
MEYER, Manfred

GER
Team Erdinger Alkoholfrei47:474:54+8:51
15433
STAAB, oliver
 aschaffenburg48:034:56+9:07
16418
SIEGMUND, Roland

GER
TV Igstadt48:054:56+9:09
17400
ESCHE, Karsten

GER
LSV Lok Arnstadt48:264:58+9:30
18431
SCHRAN, Holger

GER
Wölferbütt48:324:59+9:36
19399
KEITZL, Thomas

GER
impuls Eisenach48:525:01+9:56
20420
CRAMER, Thomas

GER
Schmallenberg49:285:04+10:32
21411
GERLACH, Ralph

GER
Team Schließer-Bike50:085:08+11:12
22428
MACIEJEWSKI, Dietmar

GER
Mahlow50:325:11+11:36
23424
GROßE, Thomas

GER
Wolfsburg51:445:19+12:48
24429
NICKEL, Frank

GER
Saalfeld52:185:22+13:22
25427
KELLER, Christian

GER
Mahlow52:595:26+14:03
26408
THIEL, Dieter

GER
SV Olympia Neustadt53:545:32+14:58
27398
SÖMMER, Fred

GER
BSG Wartburg-Sparkasse55:165:40+16:20
28426
HANF, Joerg

GER
Suhl55:295:41+16:33
29540
HEIDERICH, Ronald
 Bosch Eisenach55:395:43+16:43
30434
ZELL, Stefan

GER
Wiesbaden56:375:49+17:41
31401
TAKACS, Istvan

GER
P&G Hünfeld56:495:50+17:53
32395
KRÖCHER, Michael

GER
Berliner Kanuklub Borussia57:095:52+18:13
33412
LINKE, Ruediger

GER
TSG Schlitz1:02:126:23+23:16
34425
HAASE, Michael

GER
Reichenbach fils1:03:286:31+24:32
35396
KLUGE, Lutz

GER
Bosch Hildesheim1:04:016:34+25:05
36421
DIECKMANN, jürgen

GER
magdeburg1:04:586:40+26:02
37419
VOGEL, Maik

GER
Velpker SV1:07:126:53+28:16
38422
DÖRRIES, Klaus

GER
Hennef1:11:127:18+32:16
Männer M50
1519
SCHLICHTIG, Karl

GER
DJK Teutonia Gaustadt39:264:02---
2531
STAPF, Jürgen

GER
TV Igstadt45:214:39+5:55
3530
VOLLMER, Meinrad

GER
TSV Kiebingen46:304:46+7:04
4535
SCHOTT, Herold
 47:164:51+7:50
5522
KATZMANN, Stefan

GER
Laufgemeinschaft Unkeroda47:534:55+8:27
6523
MERTZ, Thomas

GER
Lg Bärenfang Suhl48:404:59+9:14
7528
BÜRGER, Bernd

GER
TC Suhl49:135:03+9:47
8526
NESKE, Raimund

GER
Sportteam Steinbach49:525:07+10:26
9521
ROTHENBÜCHER, Peter

GER
Eichenzell50:075:08+10:41
10533
BRAUN, Georg

GER
Meiningen51:355:17+12:09
11524
HEIDE, Peter

GER
Schmalkalder LV51:365:17+12:10
12529
TREGER, stephan
 TLV-LT Eichenzell53:265:29+14:00
13541
LESER, Reiner
 Erlebnisbergwerk Merker53:425:31+14:16
14532
GÖLLER, Norbert

GER
TV Künzell53:445:31+14:18
15525
BACHMANN, Jochen

GER
Schweina54:575:38+15:31
16543
HELLER, Henry
 EG Suhl 4855:295:41+16:03
17527
WENNMANN, Frank

GER
SV Gladbeck 1355:565:44+16:30
18536
SCHRAMM, Gerhard

GER
Wiesbaden56:175:46+16:51
19534
RÜBSAM, Klaus-Dieter

GER
Unterbreizbach58:165:59+18:50
20520
WAGNER, Heribert

GER
DJK Wegfurt58:275:59+19:01
21518
KUBISCH, Thomas

GER
Berliner Kanuklub Borussia1:05:086:41+25:42
Männer M55
1437
MÜLLER, Uwe

GER
TSV Kiebingen40:434:11---
2546
PECHHOLZ, Frank
 Wasserfreunde46:514:49+6:08
3439
ELSNER, Wolfgang

GER
Vfb Fallersleben49:055:02+8:22
4441
HELLENKAMP, Norbert

GER
Mainz52:425:25+11:59
5435
PANNHORST, Hans

GER
BSG Bosch56:145:46+15:31
6436
ROTH, Wolfgang

GER
Mültallaufverein56:315:48+15:48
7442
STÜCKE, Eckhard

GER
Lage58:045:58+17:21
8440
GERLACH, Detlef

GER
Eisenach1:02:346:25+21:51
Männer M60
1448
WAHL, martin

GER
wsv oberhof39:544:05---
2444
CERBE, Dieter P.

GER
LT Freigericht45:584:43+6:04
3443
BRACHMANN, Kurt

GER
Das Meininger Theater46:234:46+6:29
4542
DENGLER, Werner
 TSV Muennerstadt47:154:51+7:21
5445
SCHMITT, Erich

GER
TSV Ostheim49:075:02+9:13
6447
WEINBERGER, Rolf

GER
Viba-Anschütz-Team Schmalkalden49:495:07+9:55
7449
STÄDTLER, Manfred

GER
Utendorf50:275:10+10:33
8446
HERMANN, Helmut

GER
USV TU Dresden51:055:14+11:11
Männer M70
1451
KRAUßE, Raimund

GER
LV - Einheit Greiz44:564:37---
2450
HÖLZEL, Siegfried

GER
Dynamixx Mörfelden1:12:157:25+27:19
männliche Jugend A
1452
BERNHARDT, Thimon

GER
Stadt Wehlen36:033:42---
2544
SCHMITT, Stephan
 HCS Bieberstein50:015:08+13:58
männliche Jugend B
1455
MARR, Christopher

GER
RTV-Haselgrund e.V. / Team Erdinger Alkoholfrei39:204:02---
2456
JARGON, Elias

GER
TV 03 Breitenbach42:314:22+3:11
3458
MORGENWECK, Philip

GER
TV-Barchfeld48:004:55+8:40
4454
BOLLER, Lukas

GER
RTV Haselgrund/Team Erdinger49:365:05+10:16
5457
WEIGELT, Jon-Lucas

GER
TV Eiche Bad Honnef55:405:43+16:20
6453
FEST, Michael

GER
Mültallaufverein56:315:48+17:11
7459
HALLMANN, Jonas

GER
Hildesheim1:04:436:38+25:23
Frauen W20
1462
BERNHARDT, franziska
 TLV-LT Eichenzell46:554:49---
2466
SCHNEIDER, Lisa

GER
Wilnsdorf48:384:59+1:43
3461
REINISCH, Claudia

GER
RTV Haselgrund/Team Erdinger50:025:08+3:07
4468
SCHRAN, Stefanie

GER
Wölferbütt50:155:09+3:20
5463
HERMANN, Anne

GER
USZ TU Dresden50:535:13+3:58
6460
KALLENBACH, Anja

GER
Fahrradhaus Eyring50:595:14+4:04
7464
HELLENKAMP, Nicole

GER
Mainz56:445:49+9:49
8465
SCHMIED, Sandy

GER
Halle58:596:03+12:04
9467
SCHRAMM, Nicole

GER
Wiesbaden1:17:297:57+30:34
Frauen W30
1472
STAPF, Alexandra

GER
RuF Erbenheim44:264:34---
2480
WALTHER, Lydia

GER
Wutha-Farnroda44:374:35+0:11
3475
BOAZ, Michelle

USA
Bamberg48:535:01+4:27
4476
CLOOS, Ilona

GER
Schwalmstadt52:585:26+8:32
5538
BLUM, Katrin
 LTV Erfurt53:105:27+8:44
6471
SCHAEFER, Claudia

GER
P&G Running Team53:165:28+8:50
7478
PUTZ, Katrin

GER
Eisenach54:125:34+9:46
8477
MENSING, Janine

GER
Ilmenau56:365:49+12:10
9474
WINKLER, Regina

GER
TV Igstadt57:295:54+13:03
10379
VINZ, Mareike

GER
Fulda1:05:376:44+21:11
Frauen W35
1488
SANDER, verena

GER
aschaffenburg48:585:01---
2489
SCHMIDT, Christine

GER
Meiningen49:495:07+0:51
3485
KIRCHNER, Manuela

GER
Erfurt54:025:32+5:04
3487
POHL, Bianka

GER
Frankfurt54:025:32+5:04
5486
MARTE, Helena

GER
Künzell54:505:37+5:52
6482
HORST, Doreen

GER
Lg Bärenfang Suhl58:456:02+9:47
7481
KÄHNE, Manja

GER
Berliner Kanuklub Borussia1:04:336:37+15:35
8483
PRISTAFF, Kristina

GER
Mrs.Sporty Rostock1:10:497:16+21:51
DNF484
STANDER, Daniela

GER
TLV-LT Eichenzell
 
Frauen W40
1493
RICHTER, sabine
 TLV-LT Eichenzell48:164:57---
2491
EBERHARDT, Tatjana

GER
AC Apolda52:175:22+4:01
3492
FLECHTNER, Christiane

GER
Berliner Kanuklub Borussia57:095:52+8:53
4490
MELATH, Jana

GER
twitterlauftreff1:01:066:16+12:50
5494
THIELBEER, Winnie

GER
Hardegsen1:10:497:16+22:33
Frauen W45
1537
PAUL, Pia
 SC Neuenstein47:004:49---
2498
ESCHE, Sonja

GER
LSV Lok Arnstadt52:105:21+5:10
3500
KÖSSEL, Sylvia

GER
Thür. Genussläufer54:005:32+7:00
4501
HOLTKAMP, Ulrike

GER
TV Eiche Bad Honnef55:585:44+8:58
5503
PELANI, Bettina
 Castrop-Rauxel56:215:47+9:21
6504
REXHÄUSER, Sibylle

GER
Steinach56:585:50+9:58
7499
LINDNER, Franka

GER
SG GutsMuths Schnepfenthal57:085:52+10:08
8502
SIEGMUND, Monika

GER
TV Igstadt57:285:53+10:28
9496
KALB, Sabine

GER
DJK Teutonia Gaustadt58:336:01+11:33
10497
SCHLICHTIG, Ursula

GER
DJK Teutonia Gaustadt1:00:406:13+13:40
11495
HÜBNER, Birgit

GER
ASC Marathon Friedberg1:04:096:35+17:09
Frauen W50
1514
PENSE, Heike

GER
Arnstadt50:365:11---
2510
HÖLZEL, Barbara
 TV 1904 Coburg-Lützelbuch eV.50:535:13+0:17
3512
BRAUN, Dorothee

GER
Meiningen58:326:00+7:56
4508
JUDENHAHN, Christine

GER
RTC Bernburger Bären59:266:06+8:50
5551
WINKLER, Elke
 Nofretete e.V.1:00:336:13+9:57
6505
PAWLIK, Patricia

GER
Berliner Kanuklub Borussia1:01:086:16+10:32
7511
KNIPPING, Angelika

GER
TV Haueneberstein1:01:376:19+11:01
8506
MANZONI, Anne Marie

GER
Betriebssportgr. VW Nutzfahrz. (BVWN)1:07:126:53+16:36
9513
LENZEN, Helga

GER
Hennef1:11:127:18+20:36
10507
GOHLES, Christine

GER
PSV Erfurt1:14:347:39+23:58
11509
SCHÖTTNER, Martina

GER
Team Erdinger Alkoholfrei1:23:508:36+33:14
Frauen W55
1515
SCHMIDT, Ria

GER
Künzell1:02:006:22---
Frauen W60
1516
UNGER, helgard

GER
klinikum meiningen1:03:286:31---
Frauen W70
1517
MASCHER, Annemarie

GER
VfL Tegel Berlin1:14:147:37---