SPORTident TimingFreizeitsportverein Thuringia e.V.

39. Erfurter Silvesterlauf

Erfurt 31.12.2012

39. Erfurter Silvesterlauf

Erfurt 31.12.2012

 

Rezultāti 39. Erfurter Silvesterlauf

   
VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsLaiksmin/kmStarpība 
männliche Jugend U20 (18-19 Jahre)
11304
JUNGHANNß, Karl

GER
1996ELAC32:523:17---
21382
GROßNER, Jacob

GER
1994CME, SV Concordia, WW Erfurt37:363:46+4:44
31693
SCHWARZER, Marius
 1995Linderbach41:394:10+8:47
41471
GEßNER, Jakob
 2000LTV Erfurt44:074:25+11:15
51138
SCHNEIDER, Daniel

GER
1995Erfurt44:454:28+11:53
61305
LAUBE, Lukas

GER
1995Kodokan Erfurt e.V.45:554:35+13:03
71004
JANKE, Kai

GER
1997TSSC Erfurt46:314:39+13:39
81694
SEWINA, Merlin
 1995Greiz46:454:41+13:53
91724
DAETZ, Paul
 2000Waldems48:004:48+15:08
101701
STEIN, Marcus

GER
1995ANNA KRAM: Laufend helfen48:344:52+15:42
111472
GEßNER, Konrad
 1995RSC Turbine Erfurt48:584:54+16:06
121359
SCHÄBITZ, Til

GER
1996Erfurt51:535:11+19:01
131403
GRENTZEBACH, Tim

GER
1998Erfurt53:365:22+20:44
141686
MATTAUCH, Jonathan
 1998Suhler Döllbergverein54:255:26+21:33
141685
WEINER, Jonas
 1998SDV54:255:26+21:33
161464
GIERSBERG, Max

GER
1994Erfurt54:485:29+21:56
171366
KRAUSE, Kristofer

GER
2000Weitsprung-Meeting der Weltklasse Bad Langensalza55:345:34+22:42
181732
JACOB, Adrian
 1995Oskar's Läufer57:055:43+24:13
191893
SCHEEL, Cedric

GER
2000Eisenacher Leichtathletik Verein57:275:44+24:35
201273
KÖHLER, Joe

GER
1999OSKAR58:045:49+25:12
201274
MÜLLER, Richard

GER
1999OSKAR58:045:49+25:12
221462
SCHLÖNVOIGT, Noah-Baltharsar

GER
1993Erfurt59:335:58+26:41
Senioren M30 (30-39 Jahre)
11136
TÜMMLER, Michael

GER
1982LVR Geiselhöring34:413:28---
21125
GROßE, Rene

GER
1978SV Glückauf Sondershausen35:153:31+0:34
31112
RUPRECHT, Dirk

GER
1977LTV Erfurt37:363:46+2:55
41041
HOFMANN, Patrick

GER
1982Thüringer Fußballverband (TFV)37:543:47+3:13
51556
THUDE, Andreas
 1980SCC Berlin Triathlon38:083:49+3:27
61493
DÖRFER, Thomas
 1982TSV 1889 Gera-Zwätzen38:333:52+3:52
71495
KRIEGER, Uwe
 1978Schwerborn38:433:52+4:02
81468
BÖRSCH, Christian

GER
1982SV Eula 5839:023:54+4:21
91678
STEINHARDT, Ingo
 1973Erenzburg39:153:55+4:34
101023
PLASCHKE, Peter

GER
1975LTV Erfurt39:403:58+4:59
111360
SCHMIDT, Daniel

GER
1976Olbersleben40:344:04+5:53
121734
LUTKEMEIER, Sven
 1974LTV Erfurt40:364:04+5:55
131114
WEISE, Daniel

GER
1978Erfurt41:194:08+6:38
141518
GREIFZU, Lars
 1981RSV Adler Arnstadt41:294:09+6:48
151235
SCHARF, Torsten

GER
1974Lauffreunde Schmira41:384:10+6:57
161744
WÜTHERICH, Tobias
 198041:404:10+6:59
171451
THIEL, Stefan

GER
1981Buttstädt41:434:10+7:02
181469
BARTH, Karsten

GER
1981LTV Erfurt42:104:13+7:29
191182
FRITSCH, Steve

GER
1981Erfurt42:164:14+7:35
201550
GÖRING, Stephan
 1979Berufsfeuerwehr Erfurt42:474:17+8:06
211211
EXNER, Stephan

GER
1978Erfurt42:524:17+8:11
221689
KIRSCH, Steffen
 1973Stotternheim43:024:18+8:21
231180
MERBACH, Thomas

GER
1977Eisenach43:224:20+8:41
241865
BÖHLAU, Hans-Dieter
 1977Weimar43:344:22+8:53
251373
JACOBI, Andreas

GER
1975MTB Steiger Racing Erfurt43:414:22+9:00
261181
KRÜGER, Martin

GER
1979Berlin43:594:24+9:18
271348
DONDER, Marko

GER
1973Sömmerda44:094:25+9:28
281135
SCHULZ, Thomas

GER
1982LG Bothenheilingen44:124:25+9:31
291525
HENGELHAUPT, Thorsten
 1978GMRLV44:144:25+9:33
301152
EHRHARDT, Ronny

GER
1977Herbsleben44:164:26+9:35
311131
KUSCHE, Stephan

GER
1976Erfurter Hockey Club44:194:26+9:38
321243
BUSCH, Falko

GER
1982Kodokan Erfurt44:204:26+9:39
331533
SCHMEIßER, Christian
 1977LG Großenlupnitz44:214:26+9:40
341336
BLAMBERG, Oliver

GER
1979SV Union Friemar44:264:26+9:45
341890
FRITZ, Thomas

GER
1982Erfurt44:264:26+9:45
361215
SCHLENDER, Alexander

GER
1979LTV Erfurt44:364:28+9:55
371345
LINDENLAUB, Ralf

GER
1974Geraberg45:094:31+10:28
381225
ENDE, Christian

GER
1975LG Bad Frankenhausen/Göllingen45:264:32+10:45
391026
DEMBECK, Nils

GER
1979Bad Langensalza45:334:34+10:52
401210
MEERSTEINER, Thomas

GER
1980ASV Erfurt45:354:34+10:54
411449
ROEVER, Enrico

GER
1973ULTRARUNNER-TEAM.de45:524:35+11:11
421557
SCHÖNEKÄS, Pierre
 1978Splash Schwimmschule46:234:38+11:42
431124
VOGT, Bertram

GER
1973Erfurt46:264:38+11:45
441337
ARPASI, Alexander

GER
1976Gotha46:304:39+11:49
451554
SCHUBERT, Ralf
 1978Vacha46:434:40+12:02
451489
PHILIPP, Borris
 1974Berlin Tandempiloten46:434:40+12:02
471552
KÜBECK, Peter
 1978Halle a.d. Saale46:464:41+12:05
481001
HELBING, Frank

GER
1975GM Rennsteiglaufverein46:554:41+12:14
491513
ROBERTS, Andrew
 1979Behringen47:014:42+12:20
501414
BRÄSKE, Tino

GER
1980Erfurt47:094:43+12:28
511199
FISCHER, Steffen

GER
1976SC Impuls Erfurt47:114:43+12:30
521321
HOLZ, Torsten

GER
1976Erfurt47:344:46+12:53
531453
BETHKE, Steven

GER
1975Erfurt47:414:46+13:00
541174
EHRHARDT, Oliver

GER
1981Waldläufer47:544:47+13:13
551324
WAGNER, Michael

GER
1977Erfurt47:594:48+13:18
561880
LINK, Dietmar

GER
1974SV TU Ilmenau48:144:49+13:33
571058
EYLENSTEIN, Stephan

GER
1978Isseroda48:464:53+14:05
581207
KLIER, Daniel

GER
1976Klettbach49:084:55+14:27
591537
MÜLLER, Jan
 1973TSV Zella- Mehlis49:104:55+14:29
601481
HOFFMANN, Uwe
 1980Wiehe49:254:56+14:44
611517
FRIEßLEBEN, Sven
 1979SV Thuringia Königsee49:404:58+14:59
621281
KOPF, Enrico

GER
1979Obergebra49:534:59+15:12
631310
BÖSEL, Florian

GER
1980Erfurt49:575:00+15:16
641691
ROGGE, Steffen
 1981TSV Büttstedt50:495:05+16:08
651690
DAMM, Peter
 1981TSV Büttstedt50:585:06+16:17
661861
KLUPSCH, Steffen
 1975SKISPORTVEREIN ERFURT 0251:015:06+16:20
671875
WETTERAU, Lars

GER
1975Eisenach51:095:07+16:28
681334
REINHARDT, Stephan

GER
1979SG Union Schönau vor dem Walde51:155:07+16:34
691736
BALSAM, Martin
 1978SV Emsetal51:185:08+16:37
701288
KUNA, Heiner

GER
1979Erfurt51:355:10+16:54
711233
FABIG, Robert

GER
1978FSV Martinroda51:455:11+17:04
721261
GROß, David

GER
1981Erfurt52:025:12+17:21
731340
URBANNECK, Oliver

GER
1977N3 Sportverein52:135:13+17:32
741434
DÖRING, Dirk

GER
1973Erfurt52:285:15+17:47
751367
LÜNSER, Christian

GER
1982BSG Steigerwald Egstedt52:425:16+18:01
761295
WICH, Marcel

GER
1974ERfurt53:105:19+18:29
771317
KAUFHOLD, Sebastian

GER
1973Leipzig53:155:19+18:34
781741
WIEDERHOLD, Martin
 1976Jena53:285:21+18:47
791575
WOLLENSCHLÄGER, Tino
 197953:295:21+18:48
801727
SCHNEIDER, Dominik
 1976Spilles Fanclub53:395:22+18:58
811341
HOFFMANN, Dominik

GER
1977N3 Sportverein53:415:22+19:00
821386
PRESCHER, Frank

GER
1974USV Erfurt53:505:23+19:09
831520
MINACK, Frank
 1980SV Olympia Neustad54:005:24+19:19
841150
LEITGEBEL, Torsten

GER
1982Erfurt54:355:28+19:54
851019
JÄKEL, Ulrich

GER
1974Erfurt55:155:31+20:34
861097
IRMER, Matthias

GER
1982Ilmenau55:305:33+20:49
871676
SCHWARZ, Thomas
 1979FPL-Team Schmeheim und Freunde56:035:36+21:22
881049
BAUMGÄRTEL, Marcel

GER
1981Gotha56:185:38+21:37
891570
SCHRÖDER, Carsten
 1975Erfurt56:305:39+21:49
901204
WALTER, Stefan

GER
1975Erfurt57:255:44+22:44
911892
SCHEEL, Olaf

GER
1973Eisenacher Leichtathletik Verein57:275:44+22:46
921022
SACKMANN, Daniel

GER
1976Erfurt57:355:46+22:54
931523
KAHL, Nico
 1979Neustadt/Rennsteig57:385:46+22:57
941093
RÄTSCH, Sebastian

GER
1977Erfurt58:135:49+23:32
951078
KÄMMERER, Jens

GER
1977Erfurt58:155:49+23:34
961407
HERZER, Heiko

GER
1973LSV Lok Arnstadt58:575:54+24:16
971048
BAUMGÄRTEL, Marco

GER
1974Tüttleben58:585:54+24:17
981245
LEEFERS, Sören

GER
1981Kodokan Erfurt59:135:55+24:32
991090
DEGELMANN, Andreas

GER
1979Erfurt59:586:00+25:17
1001677
KISZKA, Michael
 1975Erfurt1:00:566:05+26:15
1011085
STEINBACH, Michael

GER
1975Sömmerda1:01:316:09+26:50
1011095
SCHODDEL, Steffen

GER
1974Sömmerda1:01:316:09+26:50
1031177
HEINRICH, Andreas

GER
1978Elxleben1:02:126:13+27:31
1041089
BAUMGARDT, Stefan

GER
1982Langenhagen1:02:416:16+28:00
1051251
SPANNAUS, Carsten

GER
1981Sparkasse Mittelthüringen1:06:276:38+31:46
1061252
MEY, Marcus

GER
1980Sparkasse Mittelthüringen1:06:286:39+31:47
DNF1335
ERDMANN, Fabian

GER
1981Sg Grün Weiss Catterfeld
 
Senioren M40 (40-49 Jahre)
11710
KONSCHAK, Ulrich
 1971Triathlon Nordhausen34:323:27---
21868
BEHLAU, Thorsten
 1967LG Deiringsen36:073:37+1:35
31192
SCHMIDT, Marco

GER
1971SWE-Laufteam37:383:46+3:06
31888
HAMSCH-FRISKE, Oliver

GER
1967USV Erfurt37:383:46+3:06
51302
JAEGER, Frank

GER
1964SV Sömmerda e.V.38:383:52+4:06
61187
DIEZEL, Uwe

GER
1966SWE-Laufteam38:573:54+4:25
71214
NIEDERHAUSEN, Stephan

GER
1971TriTeam Fuldatal39:173:56+4:45
81238
BECKER, Frank

GER
1964USV Erfurt39:213:56+4:49
91259
WILFLING, Gerd

GER
1970ASV Erfurt39:243:56+4:52
101293
HEß, Karsten

GER
1963Eisenach39:413:58+5:09
111042
DRESSLER, Marco

GER
1970Bruchstedt40:004:00+5:28
121448
FRUNTKE, Thomas

GER
1963SV 1899 Mühlhausen40:214:02+5:49
131702
KINDERVATER, Lars
 1970FSV Schernberg40:274:02+5:55
141224
WILCK, Andreas

GER
1964HSV Sömmerda40:284:03+5:56
151712
SONNTAG, Sven
 1966Arnstadt40:394:04+6:07
161529
STAUCHE, Ronny
 1972Ettenhausen40:504:05+6:18
161894
ANDRES, Peter

GER
1965Eisenacher Leichtathletik Verein40:504:05+6:18
181338
FENDERL, Ralph

GER
1969LTV Erfurt40:514:05+6:19
191862
MEIER, Steffen
 1970Erfurt41:084:07+6:36
201297
MALOLEPSY, Veit

GER
1966USV Erfurt41:104:07+6:38
211400
ERFURT, Sascha

GER
1971WSG Roter Berg 1990 e.V.41:354:10+7:03
221285
LENK, Matthias

GER
1968FSV Sömmerda41:454:11+7:13
221301
WELKE, Jens

GER
1970Lauffreunde Lossatal41:454:11+7:13
241318
KROTKY, Matthias

GER
1972Speyer41:494:11+7:17
251409
HOFMANN, Mario

GER
1969TSV 1880 Elgersburg42:104:13+7:38
261331
ZUBER, Olaf

GER
1966Erfurt42:354:16+8:03
271887
WEIß, Thomas

GER
1963WSV Ilmenau42:384:16+8:06
281108
BÜRGER, Thomas

GER
1970Hörselberg-Hainich42:404:16+8:08
291234
KOUSCHIL, Thomas

GER
1969Klemme AG Nordhausen42:414:16+8:09
291878
JACOB, Jens Oliver

GER
1971Oscars Läufer Gebesee42:414:16+8:09
311474
BAUMGÄRTEL, Dirk
 1966Suhl42:484:17+8:16
321369
TEUBNER, Marko

GER
1972Erfurt42:504:17+8:18
331028
MEURER, Ingo

GER
1969SV Olympia Neustadt42:554:17+8:23
341126
TAURIT, Matthias

GER
1967brown nuggets43:004:18+8:28
351268
GRIES, Karsten

GER
1964SKSV Sömmerda43:164:20+8:44
361316
PESCHKE, Steffen

GER
1964PDV Power Runners43:174:20+8:45
371478
SIEBERT, Martin
 1964LG Running Spatz43:224:20+8:50
381358
SICKEL, steffen

GER
1970walschleben43:274:20+8:55
391260
JARAUSCH, Hagen

GER
1970ASV Erfurt43:284:21+8:56
391168
ARTES, Peter

GER
1970Erfurt43:284:21+8:56
411314
KUNZE, Axel

GER
1970Erfurt43:314:21+8:59
421282
STRAUB, Wolfgang

GER
1966Weimar43:324:21+9:00
431217
PANSE, Jens

GER
1966USV Erfurt43:374:22+9:05
441241
KUMMER, Steffen

GER
1968Leinatal OT Schönau v.d. Walde43:424:22+9:10
451419
KNOLL, Markus

GER
1970KS Sportsworld43:554:23+9:23
461142
MÜNCH, Heiko

GER
1965SC Impuls Erfurt44:134:25+9:41
471459
BAUMGARTEN, Frank

GER
1967SG Eschenbergen44:144:25+9:42
481482
SCHUTHE, Henning
 1963SV Olbersleben44:164:26+9:44
491404
KÖLSCH, Wolfgang

GER
1965Ostwest Express44:224:26+9:50
501473
REINHARDT, Ingo
 1968Bad Salzungen44:374:28+10:05
511265
HANTSCHER, Stefan

GER
1970ULTRARUNNER TEAM Suhl44:464:29+10:14
511237
LEFFLER, Mirko

GER
1970ULTRARUNNER-TEAM.de44:464:29+10:14
531332
WOLFRAM, Falko

GER
1969MTB Steiger Racing Erfurt / RV Elxleben44:534:29+10:21
531134
FLÄMMICH, Ralf

GER
1970Heilbronn44:534:29+10:21
551313
KIRCHBERG, Ralf

GER
1970LG Thüringer Energie AG44:584:30+10:26
561061
FORKEL, Jan

GER
1965Erfurt45:014:30+10:29
571424
BLASIUS, Johannes

GER
1967FC Rot Weiß Erfurt45:144:31+10:42
571083
HILDEBRANDT, Ralf

GER
1968SV Blau-Weiß Büßleben45:144:31+10:42
591574
PRAX, Jens
 1969Kranichborn45:234:32+10:51
601173
HÖHNE, Andreas

GER
1966Erfurt45:264:32+10:54
611511
BRAUNHOLZ, Ralph
 1965Commerzbank Erfurt45:364:34+11:04
621882
FELD, Steffen

GER
1965Rheda - Wiedenbrück45:414:34+11:09
631546
WALENTIN, Peter
 1963SLG Bad Langensalza45:494:35+11:17
641014
RÜCKERT, Jens

GER
1966Arnstadt45:524:35+11:20
651343
HORN, Uwe

GER
1968Weimar46:054:37+11:33
661540
FEHRINGER, Carsten
 1967Zella- Mehlis46:074:37+11:35
671508
KRANNICH, Steffen
 1967Altenfeld46:104:37+11:38
681455
PETER, Uwe

GER
1965Erfurt46:164:38+11:44
691216
STASULEWITZ, Ingo

GER
1964Gotha46:194:38+11:47
701139
GÖTZ, Stefan

GER
1969RV Elxleben46:294:39+11:57
711209
SEEHOF, Frank

GER
1968Thamsbrücker SV 1922 e.V.46:314:39+11:59
721202
GRÜTZE, Uwe

GER
1968Erfurt46:404:40+12:08
731541
REUTER, Marcel
 1970Friedrichroda46:474:41+12:15
741704
MEIER, Rene
 19651. SV Dienstedt-Hettstedt47:024:42+12:30
751390
ROSAHL, Steffen

GER
1963Erfurt47:114:43+12:39
761151
SIMON, Sven

GER
1969Klettbach47:144:43+12:42
771698
LINDNER, Steffen
 1968Erfurt47:194:44+12:47
781172
SCHOTTMANN, Mike

GER
1967Gotha47:224:44+12:50
791137
SCHNEIDER, Thomas

GER
1963Erfurt47:314:45+12:59
801863
KREIM, Martin
 1967Gerstungen47:344:46+13:02
811166
BRÜCKNER, Andreas

GER
1966Bad Sulza47:384:46+13:06
821700
UTZ, Norbert
 1966GSV Grossbreitenbach47:424:46+13:10
831315
ENGELHARDT, Michael

GER
1965Schönstedt47:444:46+13:12
841735
PAULIK, Thomas
 1968Computer Stare47:544:47+13:22
851117
HARTMANN, Alexander

GER
1971Bad Langensalza48:154:49+13:43
861066
ADAMS, Ralph

GER
1966RW Erfurt48:254:50+13:53
871270
SCHEUFLER, soeren

GER
1969Dynamo Südring48:304:51+13:58
881184
HOOSE, Karl-Georg

GER
1963SWE-Laufteam48:594:54+14:27
891505
GIESMANN, Dirk
 1965LTV Erfurt49:154:55+14:43
901886
STEPHAN, Heino

GER
1965FSV 1986 Bad Langensalza49:184:56+14:46
911436
ABERLE, Karsten

GER
1970KOMALÄUFER49:224:56+14:50
921005
WITT, Ronalt

GER
1964Oldisleben49:314:57+14:59
931158
WILCKEN, Rene

GER
1971FSV Sömmerda49:334:58+15:01
941547
ZECH, Roger
 1966LTZ Greussen49:424:58+15:10
951190
HERRMANN, Michael

GER
1966SWE-Laufteam49:434:58+15:11
951504
KAHLE, Stefan
 1968Erfurt49:434:58+15:11
971730
STARK, Ralf
 1965Arnstadt49:484:59+15:16
981411
LORENZ, Torsten

GER
1965Aikido49:524:59+15:20
981726
SPILLING, Frank
 1972LG Erfurt49:524:59+15:20
1001354
HESSE, Ingo

GER
1966TSV Alperstedt49:564:59+15:24
1011510
SCHULZ, Matthias
 1965Döllstädt50:085:01+15:36
1021103
TIMPEL, Heiko

GER
1970Quasti50:105:01+15:38
1021143
PAUSCH, Enrico

GER
1971Erfurt50:105:01+15:38
1021104
STIEHLER, Uwe

GER
1964Quasti50:105:01+15:38
1051544
ELLINGER, Dirk
 1965GMRLV Döllstädt50:195:02+15:47
1061683
BRÜCKNER, Georg
 1965Döllbergverein50:485:05+16:16
1071423
UNGER, Thomas

GER
1972Erfurt50:505:05+16:18
1081003
JANKE, Claus

GER
1964Erfurt50:565:05+16:24
1091415
RZEPKA, Peter

GER
1967Erfurt51:035:07+16:31
1091484
SEEHOF, Axel
 1966Grosswelsbach51:035:07+16:31
1111035
KNABE, Ingo

GER
1965Martinroda51:115:07+16:39
1121368
GUNKEL, Sven

GER
1969Ichtershausen51:155:07+16:43
1131384
FUßY, Michael

GER
1963Berlin51:165:08+16:44
1141457
RÄTHEL, Jens

GER
1963TSSC Erfurt51:185:08+16:46
1151418
WIESCHALLA, Holger

GER
1965Drei Gleichen51:205:08+16:48
1161864
SAITZ, Stefan
 1968LKV Erfurt51:225:08+16:50
1171507
HEINZE, Thomas
 1964Lauffreunde Zimmernsupra51:275:08+16:55
1171196
TRIEBSEES, Lars

GER
1972Erfurt51:275:08+16:55
1191002
SOMMERFELD, Andreas

GER
1969Erfurt51:285:09+16:56
1201687
FÖRSTER, Rene
 1972SDV Suhl51:355:10+17:03
1211452
KOCH, Mathias

GER
1972Erfurt51:455:11+17:13
1221140
NUTHMANN, Thomas

GER
1967Elxleben51:525:11+17:20
1221563
KELLNER, Roland
 1966SPVGG Faulungen51:525:11+17:20
1241417
SCHRÖDER, Frank

GER
1963Erfurt51:595:12+17:27
1251380
SCHWENDLER, Rainer

GER
1971Gotha52:045:13+17:32
1261460
KELM, Thilo

GER
1964Erfurt52:115:13+17:39
1271299
PLEHN, Harald

GER
1964SSV Erfurt 0252:155:13+17:43
1281385
KÖRNER, Karsten

GER
1970Magdeburg52:175:14+17:45
1291220
HEMPEL, MATTHIAS

GER
1972ULTRARUNNER TEAM Suhl52:295:15+17:57
1301372
STEPPUTAT, Olaf

GER
1965ESSC Wasserball52:375:16+18:05
1311363
KLATTE, Christian

GER
1963Riethnordhausen52:515:17+18:19
1321444
HEYMIG, Michael

GER
1965Arthrose-Laufclub Wuppertal52:535:17+18:21
1331538
SCHWARZ, Rene
 1971Wacker Gotha53:115:19+18:39
1341438
WEIGT, Thomas

GER
1969Oerlinghausen53:125:19+18:40
1351029
SCHIRMBACHER, André

GER
1969Erfurt53:185:20+18:46
1361487
LEISTER, Karl- Heinz
 1964SpVgg Faulungen 2153:235:20+18:51
1371881
STEINUK, Mario
 1965SWE LaufTeam53:405:22+19:08
1381684
JÄGER, Gerd
 1963Döllbergverein Suhl53:425:22+19:10
1391347
WEGLER, Dirk

GER
1968Erfurt53:585:24+19:26
1401170
STANGE, Mario

GER
1970Rennsteiglaufverein54:015:24+19:29
1411389
WOLTER, Steffen

GER
1964Rennsteigspirit54:045:25+19:32
1421364
ALBRECHT, Dirk

GER
1969Worbis54:105:25+19:38
1431229
BAYER, Steffen

GER
1970Die phantastischen Drei !!54:115:25+19:39
1441231
STARKE, Kay

GER
1972Die phantastischen Drei !!54:325:27+20:00
1451165
SCHÄFER, Heiko

GER
1972Gotha54:405:28+20:08
1461212
DALBERT, Frank

GER
1967Chaosteam54:435:28+20:11
1471257
STEPHAN, Cliften

GER
1970Erfurt54:455:29+20:13
1481012
WEIßHAAR, Mario

GER
1969keinen54:565:29+20:24
1491463
GIERSBERG, Holger

GER
1965Erfurt55:035:30+20:31
1501723
SCHEEL, Ronny
 1967Baldur auf Tour55:165:32+20:44
1511516
MERTEN, Marco
 197155:265:32+20:54
1521365
KRAUSE, Konstantin

GER
1967Weitsprung-Meeting der Weltklasse Bad Langensalza55:345:34+21:02
1531526
LUX, Andreas
 1966Arnstadt56:585:42+22:26
1541467
BABECK, Thomas

GER
1970Erfurt57:065:43+22:34
1541699
KOZLIK, Jens
 1971Erfurt57:065:43+22:34
1561064
THIEL, Dieter

GER
1967SV Olympia Neustadt57:315:45+22:59
1571266
FLOCK, Peter

GER
1971GMRV58:055:49+23:33
1581425
REISENER, Sigurd

GER
1963ANNA KRAM: Laufend helfen58:315:51+23:59
1591056
HEPNER, Peter

GER
1964LTV - Erfurt58:395:52+24:07
1601258
SKUDELNY, Wilfried

GER
1963Erfurt58:565:53+24:24
1611105
KÖNIG, Jörg

GER
1966Quasti58:585:54+24:26
1621458
NIEMANN, Detlef

GER
1964Fittness59:375:58+25:05
1631191
ZSCHAMT, Holger

GER
1969SWE-Laufteam1:00:556:05+26:23
1641275
STEIN, André

GER
1972PHOTO PERFECT Suhl1:01:596:12+27:27
1651153
DREYßE, Mike

GER
1965Herbsleben1:02:486:17+28:16
1661043
LANGENHAN, Detlef

GER
1965Erfurt1:02:576:18+28:25
1661388
WOLF, Jürgen

GER
1968Erfurt1:02:576:18+28:25
1681429
NEUMANN, Lars

GER
1972ANNA KRAM: Laufend helfen1:06:556:41+32:23
DNF1743
ZEN DOORNKAAB KOOLMA, Jan-Ulrich
 1964
 
DNF1203
SACHSE, Rene

GER
1971Erfurt
 
DNF1176
HUNDERTMARK, Peter

GER
1965Erfurt
 
Senioren M50 (50-59 Jahre)
11728
TUCH, Jürgen
 1956ASV Erfurt36:193:38---
21413
HESSE, Uwe

GER
1958Physio K. Hesse40:284:03+4:09
31867
WOLTER, Detlef
 1956LG Steinlach40:384:04+4:19
41080
HERRMANN, Michael

GER
1955sc impuls erfurt40:544:05+4:35
51186
OSTERMANN, Frank

GER
1959SWE-Laufteam41:134:07+4:54
61320
MÜNCH, Andreas

GER
1958TSV Berlstedt41:344:10+5:15
71370
KINTZEL, Achim

GER
1962Erfurt42:184:14+5:59
81435
HAUSMANN, Andreas

GER
1962LTV Erfurt43:184:20+6:59
91171
WEIß, Steffen

GER
1961WSV Ilmenau 1908e.v.43:194:20+7:00
101067
KÜHN, Jürgen

GER
1962SV Ilmtal Manebach43:504:23+7:31
111296
EISENACHER, Klaus

GER
1957Hainichläufer Mühlhausen43:584:24+7:39
121325
SCHUCH, Joachim

GER
1956Weißensee44:314:27+8:12
131680
GÜNTHER, Egbert
 1959SV Alach45:304:33+9:11
141688
ZANDER, Frank
 1959KSV Lützkendorf45:544:35+9:35
151498
MÖLDERS, Martin
 1958Arnstadt46:214:38+10:02
161430
ICKLER, Mario

GER
1962Seebach46:244:38+10:05
171437
BRACHMANSKI, Hans-Peter

GER
1957Erfurt46:254:38+10:06
181553
ALTHAUS, Harald
 1955Dingelstädt46:334:40+10:14
191703
TREßELT, Frank
 1962GSV46:424:40+10:23
201145
JESSE, Mario

GER
1961Hobby46:574:42+10:38
201488
HENNING, Jürgen
 1961SPVGG Faulungen46:574:42+10:38
221232
RECKNAGEL, Michael

GER
1960Suhl47:034:42+10:44
231476
RÖSCHER, Ulrich
 1958Erfurt47:084:43+10:49
241502
UNGELENK, Bernd
 1961Wandersleben47:094:43+10:50
251512
SCHIRWINSKI, Frank
 1961LTV Erfurt47:254:44+11:06
261420
FLEISCHMANN, Thomas

GER
1959LTV-Erfurt47:484:47+11:29
271707
ROSE, Frank
 1962Behringen47:584:48+11:39
281149
SCHERMESSER, Jürgen

GER
1958speedy hares48:114:49+11:52
281406
STÖHR, Michael

GER
1954Radclub Deutschland48:114:49+11:52
301503
PÖSE, Jörg
 1962FiT & Geschickt48:154:49+11:56
311307
HANZL, Peter

GER
1955Erfurt48:164:50+11:57
321050
RUMPF, Thomas

GER
1961Herzberg48:184:50+11:59
331062
KULICH, Rainer

GER
1959Erfurt48:284:51+12:09
331055
BÖHM, Andreas

GER
1961SG Dynamo62 Seebach48:284:51+12:09
351344
JUNNE, Ralf

GER
1962Kursarena48:304:51+12:11
361426
MIETH, Michael

GER
1961ANNA KRAM: Laufend helfen48:424:52+12:23
371306
LÖWE, Frank

GER
1962Walschleben48:594:54+12:40
381081
PAWLIK, Gerd

GER
1962Pawliks Lauffamily49:034:54+12:44
391421
RESPONDEK, Steffen

GER
1961Wachsenburggemeinde49:074:55+12:48
401706
GILLE, Wiegbert
 1955VfL Hupstedt49:134:55+12:54
411897
KRIENING, Henry

GER
1959Riesa49:154:55+12:56
421874
GRUCZA, Frank-Peter

GER
1958Lauffreunde Gotha49:434:58+13:24
421236
POLEY, Uwe

GER
1962Klettbach49:434:58+13:24
441102
MELCHERT, Volkmar

GER
1953Ilmenau50:015:00+13:42
451461
KLÄSER, Guido

GER
1957SV Noswendel50:055:01+13:46
461561
RUDOLPH, Frank
 196150:105:01+13:51
471333
SCHALK, Udo

GER
1961Dream Team Ilmenau50:345:04+14:15
481465
SAMTLEBEN, Klaus

GER
1962Siemens Erfurt50:525:05+14:33
491496
BLANK, Peter
 1962WARUDI SV50:535:05+14:34
501392
ZITZMANN, Sieghard

GER
1955Rennsteiglaufverein50:555:05+14:36
511189
ALLERT, Joachim

GER
1955SWE-Laufteam51:215:08+15:02
521708
TROST, Holger
 1959Erfurt51:225:08+15:03
531223
KRANZ, Horst

GER
1954Sondershausen51:245:08+15:05
541739
KÄSSNER, Andreas
 1961ILA Erfurt51:295:09+15:10
551100
BARTHOLOME, Burghard

GER
1956Ilmenau51:315:09+15:12
561157
PIPPUS, Georg

GER
1958FC Gebesee51:325:09+15:13
571178
SCHULZE, Ronald

GER
1960FSV 1986 Bad Langensalza e.V.51:335:10+15:14
581483
KÄPPLER, Gerd
 1959SV Normania Treffurt51:405:10+15:21
591024
SPRENGER, Bernd

GER
1959LTV Erfurt51:415:10+15:22
601402
GRENTZEBACH, Jochen

GER
1961Erfurt51:455:11+15:26
611447
DR. DRÜGE, Uwe

GER
1959Erfurt51:475:11+15:28
621408
SCHMIDT, Ingo

GER
1961Elgersburg51:505:11+15:31
631682
RENTSCH (DR.), Ernst
 1953Arztpraxis Weimar52:075:13+15:48
641262
HÖHN, Helfried

GER
1955Elleben52:405:16+16:21
651025
FRIEßLEBEN, Holger

GER
1957Rottenbach52:425:16+16:23
661889
KIRSCHBAUM, Andreas

GER
1961Skatclub-Mühlhausen0852:585:18+16:39
671007
KELLER, Norbert

GER
1959Kindelbrück53:165:20+16:57
681267
LIEDTKE, Christoph

GER
1960SSV Nord53:285:21+17:09
691284
WEISE, Matthias

GER
1962Goldbach53:355:22+17:16
701377
NIEWIADOMSKI, Peter

GER
1960Erfurt53:455:23+17:26
711383
ZIMMERMANN, Lars

GER
1959Erfurt54:075:25+17:48
721063
WAGNER, Dieter

GER
1957SV Thuringia Königsee54:275:26+18:08
731514
ANSCHÜTZ, Axel
 1957Erfurt54:355:28+18:16
741567
ZERNIKOW, Frank
 1955Thüringer Karate e.V.54:375:28+18:18
751329
EVERS, Hartwig

GER
1962Erfurt55:065:31+18:47
761572
BARTH, Bernd
 1956DAV Inselberg55:135:31+18:54
771094
PRESCHER, Lothar

GER
1954Ibikus SC55:155:31+18:56
781499
SAMMLER, Heiko
 1962Arnstadt55:195:32+19:00
791101
BARTHOLOME, Frank

GER
1953Ilmenau55:395:34+19:20
801350
FÖHR, Eckhard

GER
1957SC Impuls Erfurt56:045:37+19:45
811466
SCHALLER, Rinaldo

GER
1961ThSV Drei Türme Bad Langensalza56:245:38+20:05
821395
WIEDENHÖFT, Lutz

GER
1962SG Großmölsen56:375:40+20:18
831548
TRABERT, Heiko
 196256:555:41+20:36
841185
DÖRING, Fank

GER
1962SWE-Laufteam56:565:41+20:37
851427
COCCEJUS, Michael

GER
1962ANNA KRAM: Laufend helfen57:085:43+20:49
861401
EICHHORN, Bernd

GER
1956Erfurt58:005:48+21:41
871381
ERTEL, Frank

GER
1956Mühlhausen58:115:49+21:52
881560
KOCH, Rainer
 1959Plaue58:515:53+22:32
891559
BOCK, Thomas
 1954Plaue59:425:58+23:23
Senioren M60 (60-69 Jahre)
11475
LABRENZ, Wolfgang
 1951Blankenhain/Thür.41:594:12---
21491
WÄCHTER, Hartmut
 1952LSV Lok Arnstadt42:214:14+0:22
31164
LUDWIG, Hans-Eberhard

GER
1947Erfurt45:544:35+3:55
41240
SCHELLER, Hans - Peter

GER
1952Weimar48:314:51+6:32
51113
MERTEN, Wolfgang

GER
1951Erfurt48:394:52+6:40
61568
HEROLD, Günter
 1952TSV Bad Könischofe48:594:54+7:00
71200
EBERLEIN, Rainer

GER
1946Impuls Erfurt49:094:55+7:10
81133
GELZINNES, Hans

GER
1951Feuerwehr Gierstädt50:355:04+8:36
91291
RICHTER, Konrad

GER
1948GutsMuths-Rennsteiglaufverein51:145:07+9:15
101286
SACHS, Hans-Jürgen

GER
1947Erfurt51:395:10+9:40
111327
SCHULZ, Hartmut

GER
1949DreamTeam Ilmenau51:475:11+9:48
121738
GROSSER, Dietmar
 1952GMRLV51:485:11+9:49
131697
LEUWER, Feik
 195052:545:17+10:55
141079
HENKEL, Uwe

GER
1952SV Thuringia Königsee53:225:20+11:23
151899
SCHNEIDER, Jürgen
 1950Schmiedefeld54:255:26+12:26
161006
JAHN, Reiner

GER
1951Lauffüchse Erfurt58:585:54+16:59
171534
GOLL, Bernhard
 1947SV Klettbach59:586:00+17:59
181087
GLADITSCH, Peter

GER
1948Erdinger Alkoholfrei1:01:596:12+20:00
191432
MEYER, Klaus-Gunter

GER
1952Fischbach1:02:166:14+20:17
201038
KREY, BERND

GER
1950Schotte e.V.1:03:056:19+21:06
Senioren M70 (70 und älter Jahre)
11692
KRAUSSE, Raimund
 1939LV Einheit Greiz46:564:41---
21146
DEHMEL, Gerhard

GER
1940ThWV Ilmenau50:545:05+3:58
31431
POHL, Günther

GER
1939LTV Erfurt52:205:14+5:24
41039
GOETZ, Helmut

GER
1941sc -impuls56:385:40+9:42
51156
WIETSCHORKE, Ernst

GER
1940SV 1899 Mühlhausen57:275:44+10:31
61497
KOLKMANN, Klaus
 1940LTV Erfurt58:155:49+11:19
71008
JACOBI, Ingobert

GER
1941Südharzläufer59:295:57+12:33
DNF1326
ELLENBERG, Horst

GER
1935Gotha
 
DNF1096
WINKLER, Martin

GER
1932Rennsteiglaufverein
 
Männer (20-29 Jahre)
11342
KÖNIG, Christian

GER
1987SV Glückauf Sondershausen31:033:06---
21422
SCHÖFISCH, Marcus

GER
1987ASV Erfurt31:173:08+0:14
31524
BRÄUTIGAM, Marcel
 1987Laufclub Erfurt31:193:08+0:16
41450
PRAETORIUS, Sven

GER
1985ASV Erfurt31:493:11+0:46
51731
SPERL, Benjamin
 1987Run Runningteam Kassel34:053:25+3:02
61228
FISCHER, André

GER
1987USV Erfurt / TSV Dresden34:263:26+3:23
71303
BREUER, Max

GER
1992ELAC34:593:30+3:56
81387
HEINZ, Philipp

GER
1987LTV-Erfurt/McDonald`s Erfurt35:493:35+4:46
91218
PANSE, Adrian

GER
1990USV Erfurt35:513:35+4:48
101714
FÖT, Sören
 1988LSV Lok Arnstadt35:573:36+4:54
111562
KELLNER, Tobias
 1991Faulungen36:373:40+5:34
121159
KOWALSKY, Tim

GER
1986TSV Plaue36:583:42+5:55
131219
PASEMANN, Florian

GER
1987Hochrhein Runners37:373:46+6:34
141163
GENTZEL, Philipp

GER
1989Erfurter LAC38:033:48+7:00
151076
DIEMANN, Christian

GER
1990Erfurt38:553:53+7:52
161195
STAFFEL, Tobias

GER
1987fit&run Weimar40:044:01+9:01
171501
SECKEL, Toni
 1983SV Wandersleben40:274:02+9:24
181393
KÖPPE, Jan

GER
1984Erfurt40:524:05+9:49
191280
MORGENSTERN, Dennis

GER
1984SV Nordhausen 9040:584:06+9:55
201410
HOFMANN, Thomas

GER
1989TSV 1880 Elgersburg41:204:08+10:17
211480
VOGT, Philipp
 1990Grasrockers Brotterode41:374:10+10:34
221198
ESPIG, Torsten

GER
1985MTB Team Schroeter/ Tabarzer SV42:294:15+11:26
221309
GOETZE, Franz

GER
1990Erfurt42:294:15+11:26
241398
SCHLENNSTEDT, Jan

GER
1984LSG 80 Schmückeläufer42:394:16+11:36
251492
HADLICH, Lars
 1985TSV 1880 Gera Zwötzen42:474:17+11:44
261357
LANGE, Patrick

GER
1985Erfurt42:514:17+11:48
271248
REINBOTH, Fabian

GER
1988Firma GETEC Energie AG43:154:19+12:12
281147
VON EYE, Wolfgang

GER
1991LTV Erfurt43:464:23+12:43
291356
KLEIN, Stephan

GER
1989BSV Neuburg43:594:24+12:56
301298
CHRISTOPH, Johannes

GER
1988Erfurt44:034:24+13:00
311895
PENNEWIß, Jan

GER
1985Kutzleben44:044:25+13:01
321115
MERSCHEL, Dirk

GER
1989FSV 06Ohratal44:194:26+13:16
331891
MUCKE, Alexander

GER
1989Erfurt44:384:28+13:35
341239
LASKUS, Marcel

GER
1989SBK44:484:29+13:45
341226
FILUSCH, Robert

GER
1990SBK44:484:29+13:45
361292
JUNG, Danny

GER
1985Traktor Brotterode45:004:30+13:57
371349
HERMANNS, Till

GER
1983Buchow45:124:31+14:09
381311
BAUCHSPIEß, Mario

GER
1983LTV-Erfurt45:284:33+14:25
391044
BUSCH, Phil

GER
1984Schmoof Energy45:354:34+14:32
401391
PFEUFFER, Jörg

GER
1984USV Erfurt45:384:34+14:35
411374
KACHEL, Christian

GER
1989FSV Abenheim 1923 e.V.45:434:34+14:40
411036
LIEBOLD, Marcus

GER
1984Oslo45:434:34+14:40
431059
GODEHARDT, Björn

GER
1986SV Wartburgstadt Triathlon46:224:38+15:19
441394
WAGNER, Philipp

GER
1986TSV Plaue46:404:40+15:37
451479
WINTERFELD, Patrick
 1984LG Running Spatz46:534:41+15:50
461494
BECKMANN, David
 1986Bremen46:594:42+15:56
471277
HÖPFNER, Christian

GER
1987Schiedsrichter KFA EF-SÖM47:164:44+16:13
481123
SROSZYNSKI, Marcel

GER
1989Oßmannstedt47:194:44+16:16
491860
GOTTWALD, Björn
 1983Hildburghausen47:254:44+16:22
501442
RAUSCHENBACH, Eric

GER
1987Erfurt47:404:46+16:37
511283
HARTMANN, Nico

GER
1990Team Erdinger Alkoholfrei47:464:47+16:43
521440
KLÖPPNER, Norman

GER
1984Erfurt48:044:49+17:01
531276
VINZ, Johannes

GER
1990SBK48:234:50+17:20
541206
STEINMETZ, Matthias

GER
1989RV Elxleben48:384:52+17:35
551278
BLASSE, Sebastian

GER
1990Schiedsrichter KFA EF-SÖM48:484:53+17:45
561075
ZIEGLER, Mario

GER
1987Erfurt48:544:53+17:51
571205
ROTHE, Philipp

GER
1989RV Elxleben48:564:53+17:53
581244
LIMBURG, Tim

GER
1987Kodokan Erfurt49:214:56+18:18
591737
LUDWIG, Marcus
 1984Weimar49:314:57+18:28
601695
SCHWARZER, Pascal
 1992Linderbach50:035:00+19:00
611454
BACHMANN, Nico

GER
1986Kelbra50:255:02+19:22
621250
WEINERT, Marco

GER
1988Sparkasse Mittelthüringen50:305:03+19:27
631551
SEYFARTH, Sebastian
 1983Erfurt50:325:03+19:29
641378
LINDNER, Wilhelm

GER
1992Schotte e.V.50:335:04+19:30
651571
KELLER, Enrico
 1990Kindelbrücker SV50:385:04+19:35
661521
KAHL, Patrick
 1985SV-Olympia51:215:08+20:18
671877
GÖRLACH, Folker
 1940Hainichläufer Mühlhausen52:305:15+21:27
681339
MATERNOWSKI, Christian

GER
1983N3 Sportverein53:055:19+22:02
691446
EICHLER, Steven

GER
1989Sbk53:065:19+22:03
701213
MÖNNICH, Tilo

GER
1984Erfurt53:325:21+22:29
711162
SCHERMESSER, Alexander

GER
1988Erfurt53:365:22+22:33
721194
IN DER AU, Marius

GER
1990SWE-Laufteam53:505:23+22:47
731883
RÄTZSCH, Martin

GER
1983Erfurt54:255:26+23:22
741742
VIELLER, Dennis
 1987Erfurt54:375:28+23:34
751269
EICHHORN, Lars-Erik

GER
1988Pro-RWE.Die Nachwuchspaten e. V.54:425:28+23:39
761312
BACHMANN, Erik

GER
1988Blau-Weiß Büßleben56:095:37+25:06
771118
ELSTNER, Marcus

GER
1987ThSV DT Bad Langensalza56:435:40+25:40
781558
OTTO, Matthias
 Wartburg-Sparkasse57:105:43+26:07
791120
KERST, Alexander

GER
1983SV Empor Walschleben57:375:46+26:34
801873
HOFFMANN, Marcel

GER
1987SV. Dienstedt/Hettstedt1:00:266:02+29:23
811046
KNABE, Stephan

GER
1983Schotte e.V.1:03:056:19+32:02
DNF1084
MEDING, Mirko

GER
1983Erfurt
 
weibliche Jugend U20 (18-19 Jahre)
11515
FRUNTKE, Antonia
 1996SV 1899 Mühlhausen45:314:33---
11154
SEISE, Anna

GER
1997SV 1899 Mühlhausen45:314:33---
31111
JUVIER, Désirée

GER
1998ESC Erfurt47:184:44+1:47
41361
HEYN, Helene

GER
1997Ifta53:175:20+7:46
51375
ENGELHARDT, Ann-Marie

GER
1994SV Creaton Großengottern56:465:41+11:15
61522
ALERT, Lisa
 1993Großbreitenbach1:02:446:16+17:13
71082
FRITZLAR, Marie-Charlot

GER
1993Mühlhhausen1:07:456:47+22:14
Seniorinnen W30 (30-39 Jahre)
11711
KONSCHAK, Katja
 1978Triathlon Nordhausen38:373:52---
21722
IHLEFELD, Yvonne
 1978Schönebeck42:024:12+3:25
31077
SARKADI, Melanie

GER
1979Erfurt43:044:19+4:27
41054
DEBERTSHÄUSER, Steffi

GER
1973SV-Sömmerda43:574:23+5:20
51573
STRUNZE, Doreen
 1978Erfurt46:324:39+7:55
61397
SCHLENNSTEDT, Anja

GER
1979LSG 80 Schmückeläufer48:154:49+9:38
71201
REUTER, Frauke

GER
1977Erfurt48:384:52+10:01
81549
HESSE, Peggy
 1973Udestedt49:134:55+10:36
91506
GIEßMANN, Andrea
 1977LTV Erfurt49:154:55+10:38
101053
GOLDMANN, Katrin

GER
1979Herbsleben49:164:56+10:39
111328
TROYKE-KÄMMERER, Melanie

GER
1980Berlin49:214:56+10:44
121319
SCHÜTT, Silke

GER
1974TuS Glan-Münchweiler49:314:57+10:54
131709
KNOTHE, Simone
 1974Hörselberg-Hainich51:345:10+12:57
141322
GEYER, Corina

GER
1982Döllstädt51:355:10+12:58
151353
FÖRSTER, Kerstin

GER
1981TSV Alperstedt51:365:10+12:59
161037
BÖHM, Christine

GER
1980Erfurt52:185:14+13:41
171555
WERNER, Kathleen
 1976MaFrika Rohnstedt53:515:23+15:14
181405
KAUFMANN, Katrin

GER
1975Erfurt54:095:25+15:32
191208
KAFURKE, Jana

GER
1973Erfurt54:305:27+15:53
201879
BRÜCKNER, Claudia

GER
1980Ilmenau55:225:32+16:45
211272
KÖHLER, Kristin

GER
1973Gebesee55:435:34+17:06
221566
PLASCHKE, Susanne
 1973Erfurt55:455:35+17:08
231121
NÜSSLER, Susann

GER
1982SV Empor Walschleben57:375:46+19:00
241249
SCHARF, Sylvia

GER
1976Sparkasse Mittelthüringen57:425:46+19:05
251725
DAETZ, Claudia
 1973Waldems57:495:47+19:12
261010
BOBLENZ, Jacqueline

GER
1973Isseroda58:255:50+19:48
271527
FRIEßLEBEN, Antje
 1982Dresden58:305:51+19:53
281144
PAUSCH, Nancy

GER
1978Erfurt1:01:326:09+22:55
291197
HERZ, Julia

GER
1980Erfurt1:01:436:10+23:06
301034
POLIXA, Doreen

GER
1973Erfurt1:02:056:13+23:28
311246
STIEBRITZ, Anja

GER
1975Erfurt1:02:376:16+24:00
321433
KOHL, Sabrina

GER
1980Aerobic Nöda e.V.1:02:416:16+24:04
331018
KNOBEL, Ulrike

GER
1974Hanau1:04:386:28+26:01
341428
STRATMANN, Frederike

GER
1974ANNA KRAM: Laufend helfen1:06:556:41+28:18
Seniorinnen W40 (40-49 Jahre)
11160
KRETZER, Uta

GER
1964fit&run Weimar44:454:28---
21519
TIETZEL, Silke
 1969Erfurt48:014:48+3:16
31052
ZELLE, Monique

GER
1970Dream Team Ilmenau49:595:00+5:14
41729
HOFFMANN, Susanne
 1968GS Dualingo Jena50:485:05+6:03
51141
MÜNCH, Birgit

GER
1965SC Impuls Erfurt51:015:06+6:16
61107
NIEMZ, Carmen

GER
1971Quasti51:065:07+6:21
71456
SCHUBERT, Ina

GER
1965Skisportverein Erfurt 0251:185:08+6:33
81371
GRÖMMER, solveig

GER
1970hauteroda51:375:10+6:52
91155
SEISE, Anke

GER
1970SV 1899 Mühlhausen51:495:11+7:04
101679
GÜNTHER, Irene
 1968Erfurt51:525:11+7:07
111069
FRITZLAR, Heike

GER
1966Laufmaus52:235:14+7:38
121071
LAUERWALD, Heike

GER
1969Griefstedt52:285:15+7:43
131032
SCHIRMBACHER, Odette

GER
1971Erfurt53:185:20+8:33
131396
PUDELL, Katrin

GER
1963LTV Erfurt53:185:20+8:33
151416
SCHILLING, Claudia

GER
1971Erfurt53:305:21+8:45
161539
FEHRINGER, Claudia
 1972Zell- Mehlis53:465:23+9:01
171713
SONNTAG, Silke
 1969Arnstadt53:515:23+9:06
181485
LEISTNER, Andrea
 1965SPVGG Faulungen2154:085:25+9:23
191068
KRAUßE, Ines

GER
1968Sprötau54:115:25+9:26
201110
BÜRGER, Sandra

GER
1972Hörelberg-Hainich54:465:29+10:01
211065
HAAG, Heike

GER
1968SV Wartburgstadt Eisenach Triathlon54:505:29+10:05
221330
STAFFEL, Anett

GER
1966Erfurt55:065:31+10:21
231439
HERBIG, Kathrin

GER
1965LTV Erfurt55:375:34+10:52
241045
PLASCHKE, Maritta

GER
1970verein für Gesundheits- und Rehasport Tabarz e.V.56:005:36+11:15
251106
KÖNIG, Sabine

GER
1968Quasti56:255:38+11:40
261263
HÖHN, Kathrin

GER
1964Elleben56:505:41+12:05
271477
LEIPZIGER, Sabine
 1967Suhl57:055:43+12:20
281300
WEISHEIT, Kerstin

GER
1966SV Rhön-Rennsteig- Sparkasse57:165:44+12:31
291535
DIETRICH, Yvonne
 1964ASV Erfurt57:215:44+12:36
301412
HESSE, Kerstin

GER
1963Physio K. Hesse57:465:47+13:01
311011
WICHUM, Annett

GER
1967Erfurt58:255:50+13:40
321490
SCHNEIDER, Gitta
 1965SG Vessertal58:325:51+13:47
331308
PLEITZ, Anja

GER
1970Erfurt58:425:52+13:57
341681
SPARBROD, Matina
 1966Erfurt59:105:55+14:25
351222
SCHILDHAUER, Manuela

GER
1969Erfurt59:255:56+14:40
361271
WEITZEL, UTE

GER
1970BAD lANGENSALZA59:405:58+14:55
361119
ESCHE, Astrid

GER
1971Bad Langensalza59:405:58+14:55
381362
NIEDERHAUSEN, Kathrin

GER
1971TriTeam Fuldatal1:01:066:07+16:21
391355
HESSE, Heike

GER
1964TSV Alperstedt1:05:576:36+21:12
401129
LORY, Ariane

GER
1971brown nuggets1:07:196:44+22:34
Seniorinnen W50 (50-59 Jahre)
11221
KALINKE, aenne

GER
1960katzenfans46:394:40---
21705
HATTWICH, Gudrun
 1961Erfurt Nord Gymnastik e.V.47:474:47+1:08
31051
SCHAEFER, Monika

GER
1953Erfurt51:135:07+4:34
41569
STROH, Viola
 1956Erfurt53:245:20+6:45
51256
AßMANN, Sabine

GER
1956Ballstedt53:275:20+6:48
61175
WENZEL, Heike

GER
1958Ebenheim55:125:31+8:33
71866
WOLTER, Monika
 1958LG Steinlach55:215:32+8:42
81733
KELM, Erika
 1954Erfurt57:085:43+10:29
91057
FRANKE, heike

GER
1958Erfurt57:395:46+11:00
101500
UNGELENK, Ellen
 1961Wandersleben59:565:59+13:17
111536
HILLHOF, Ute
 1961ASV Erfurt1:00:576:06+14:18
121696
SCHWARZER, Daniela
 1959Linderbach1:02:336:16+15:54
131323
KELLER, Sabine

GER
1961FSV \Eintracht\ Eisenach1:11:547:11+25:15
Seniorinnen W60 (60-69 Jahre)
11132
ROTHKEGEL, ilona

GER
1944Erfurt50:595:06---
21898
SCHNEIDER, Christine
 1952Schmiedefeld54:245:26+3:25
31109
KNOTHE, Doris

GER
1952Bad Langensalza59:565:59+8:57
41040
LIEDTKE, Gerlinde

GER
1951sc-impuls1:00:506:05+9:51
51116
SCHMIDT, Dagmar

GER
1951LTV Erfurt1:08:136:49+17:14
DNF1287
SACHS, Gunild

GER
1949rfurt
 
Frauen (20-29 Jahre)
11470
GLÄSER, Carolin
 1986AC Apolda36:133:37---
21509
OEMUS, Daniela
 1989SV Blau- Weiß- Bürgen39:083:55+2:55
31376
HEINZE, Juliane

GER
1987AC Apolda39:594:00+3:46
41072
ROBE, Karoline

GER
1986lachen ist gesund40:304:03+4:17
51884
LEARY, Katie

USA
1988Erfurt45:214:32+9:08
61169
VOIGTMANN, Katja

GER
1991Ichtershausen48:254:50+12:12
71060
GODEHARDT, Anika

GER
1986SV Wartburgstadt Triathlon48:404:52+12:27
81092
WILSCHEWSKI, Heidi

GER
1985Kleinfahner49:174:56+13:04
91264
KRIEGHOFF, Luise

GER
1991USV Erfurt49:474:59+13:34
101885
KAHL, Lilith

GER
1984SV-Olympia Neustadt51:575:12+15:44
111486
LEISTER, Patricia
 1985SPVgg Faulungen 2153:235:20+17:10
121346
HÖROLD, Mandy

GER
1990Oehrenstock56:115:37+19:58
131896
DREHMANN, Sissy

GER
1989Bad Tennstedt56:405:40+20:27
141091
HÖPFLINGER, Nina

GER
1985Erfurt59:385:58+23:25
151441
STEPHAN, Helen

GER
1986Erfurt1:00:506:05+24:37
161088
BAUMGARDT, Katharina

GER
1986Langenhagen1:02:416:16+26:28
171294
HEß, Franziska Josephine

GER
1989Eisenach1:06:346:40+30:21
181009
RYCHLEWSKI, Anja

GER
1984Erfurt OT Alach1:23:198:20+47:06