SPORTident TimingBike Projects GmbH

TrailTrophy Breitenbrunn

Breitenbrunn/Erzgebirge 13.07.2013

TrailTrophy Breitenbrunn

Breitenbrunn/Erzgebirge 13.07.2013

 

Rezultāti TrailTrophy Breitenbrunn

11 Stages 22.00 km
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds
Team
 grupāLaiksStarpība 
Vīrieši
1175
Habel, Johannes
Qloom

GER
Pro Class Men23:19---
2180
Jahn, Daniel
Nicolast

GER
Pro Class Men23:28+0:09
394
Umbreit, Tommy
Prorider| Racing Planet| NoxCycle| NDuroLife.com

GER
Rider Class Men24:12+0:53
4174
Bielig, Norman
World of MTB

GER
Pro Class Men24:33+1:14
5176
Höffgen, Bastian
bikeride

GER
Pro Class Men24:50+1:31
6122
Graul, Torsten
TEAM BIKE MIKE

GER
Rider Class Men24:53+1:34
7181
Heydt, Jörg
Nicolast
 Pro Class Men25:09+1:50
862
Eichner, Thomas
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men25:24+2:05
9126
Mahler, Johann
Nicolast

GER
Pro Class Men25:27+2:08
10105
Scholz, Christian
Prorider| Racing Planet| NoxCycle| NDuroLife.com

GER
Rider Class Men25:29+2:10
11104
Eckardt, Michael
TEAM BIKE MIKE

GER
Rider Class Men25:44+2:25
12151
Kunze, Heiko
snowthal.de

GER
Rider Class Men25:55+2:36
1217
Findeisen, Florian
Team Zufall

GER
Rider Class Men25:55+2:36
14173
Breitwieser, Matthias
fizi:k ti:m

GER
Pro Class Men26:00+2:41
159
Röhler, David
Team Zufall

GER
Rider Class Men26:01+2:42
1641
Wager, Patrick
Fundurado Racing

GER
Rider Class Men26:08+2:49
1745
Schlegel, Jörg
Team Zufall

GER
Rider Class Men26:10+2:51
17177
Eichinger, Christoph
SR-Suntour

GER
Pro Class Men26:10+2:51
19127
Seifert, Ronny
Panic Cycles

GER
Rider Class Men26:13+2:54
20106
Bonatz, Stefan
Deertree Mountainbike Adventures

GER
Rider Class Men26:15+2:56
2135
Augustin, Falk
Geländefahrrad-schnellfahrfreunde

GER
Rider Class Men26:17+2:58
215
Hoeppner, Stefan
Geländefahrrad-schnellfahrfreunde

GER
Rider Class Men26:17+2:58
23116
Schuster, Sven
Wallenfels

GER
Rider Class Men26:29+3:10
2475
Gottstein, Holger
Prorider| Racing Planet| NoxCycle| NDuroLife.com

GER
Rider Class Men26:32+3:13
2565
Guhl, Detlef
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men26:33+3:14
25110
Benaburger, Thomas
Team Radsport Manfred Müller

GER
Rider Class Men26:33+3:14
2779
Kaczmarek, Maik
Prorider| Racing Planet| NoxCycle| NDuroLife.com

GER
Rider Class Men26:35+3:16
2810
Heitmann, Sven
RadnRoll Enduro Team

GER
Rider Class Men26:38+3:19
2936
Weber, Josef
Fundurado Racing

GER
Rider Class Men26:43+3:24
3074
März, Martin
Blood, Sweat and Beers

GER
Rider Class Men26:47+3:28
30148
Kurt, Daniel
Härkingen

SUI
Rider Class Men26:47+3:28
3027
Blaschke, Felix
Flachlandpiloten

GER
Rider Class Men26:47+3:28
3371
Choyna, Peter
Bergradgemeinschaft Heidelullis

GER
Rider Class Men26:49+3:30
33117
Willgeroth, Carlo
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men26:49+3:30
356
Schindler, Jörg
Geländefahrrad-schnellfahrfreunde

GER
Rider Class Men27:04+3:45
35119
Petrowitz, Andy
TEAM BIKE MIKE

GER
Rider Class Men27:04+3:45
37125
Hoffmann, Arian
Bike 'n' Service

GER
Rider Class Men27:11+3:52
38115
Heise, Philipp
IRONworkX Gravity Squad

GER
Rider Class Men27:13+3:54
3911
Wilski, Sebastian
RadnRoll Enduro Team

GER
Rider Class Men27:17+3:58
4063
Richter, Frank
Gisela Enduroteam

GER
Rider Class Men27:21+4:02
4134
Streiffeler, Christian
Berlin

GER
Rider Class Men27:25+4:06
4242
Maristany Klose, Nils
Prorider| Racing Planet| NoxCycle| NDuroLife.com

GER
Rider Class Men27:27+4:08
43143
Wurster, Fabian
Erkenbrechtsweiler

GER
Rider Class Men27:31+4:12
4423
Marcks, Sebastian
Team KSK

GER
Rider Class Men27:34+4:15
44103
Reinert, Dan
Bike´n Service

GER
Rider Class Men27:34+4:15
4668
Tretbar, Thomas
Leipzig

GER
Rider Class Men27:40+4:21
47107
Bauer, Sebastian
Bike 'n' Service

GER
Rider Class Men27:44+4:25
48145
Domanowski, Jörg
Pfofeld

GER
Rider Class Men27:46+4:27
49118
Steinbacher, Daniel
Biken Service

GER
Rider Class Men27:54+4:35
507
Hübschmann, Daniel
Freitaler Bonecrusher

GER
Rider Class Men28:03+4:44
5024
Ziegenberg, Matthias
Gelnhausen

GER
Rider Class Men28:03+4:44
5269
Jones, Huw
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men28:17+4:58
53147
Greyer, Matthias
IBC DIMB Racing Team

GER
Rider Class Men28:26+5:07
5467
Nawroth, Mike
Team-Stein-Bikes/ Rsv Erzgebirge

GER
Rider Class Men28:27+5:08
5547
Ruß, Jan Philipp
Triple B

GER
Rider Class Men28:33+5:14
5657
Kaufmann, David
Team SoliDeoGloria

GER
Rider Class Men28:35+5:16
5783
Stern, Frank
Springe

GER
Rider Class Men28:38+5:19
57179
Fedorov, Alexej
Team Lets ride

ROU
Pro Class Men28:38+5:19
5915
Funkat, Marc
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men28:43+5:24
6082
Martelock, Marcel
The Bike Projects Rollers

GER
Rider Class Men28:45+5:26
611
Bolz, Jonas
BergTal-MTB / / Bodenpro.be

GER
Rider Class Men28:47+5:28
6289
Reich, Johannes
Team Herobikes

GER
Rider Class Men28:48+5:29
6387
Heitmüller, Stefan
IBC DIMB Racing Team

GER
Rider Class Men28:57+5:38
64124
Trautwein, Andreas
somo spileg

GER
Rider Class Men29:01+5:42
65152
Quellmalz, Dirk
Oberlungwitz

GER
Rider Class Men29:03+5:44
66108
Maier, Thomas
Bissingen

GER
Rider Class Men29:04+5:45
6788
Döhler, Matthias
Team Herobikes

GER
Rider Class Men29:12+5:53
6846
Wiedmann, Björn
Flachlandpiloten

GER
Rider Class Men29:14+5:55
6930
Turck, Benjamin
Nürnberg

GER
Rider Class Men29:19+6:00
7013
Reinecker, Jens
somo spileg

GER
Rider Class Men29:23+6:04
7193
Gehle, Marco
Team Speiche Gera

GER
Rider Class Men29:40+6:21
7214
Schumann, Marc
Jena

GER
Rider Class Men29:43+6:24
7391
Bomberg, Stefan
Leonberg - Höfingen

GER
Rider Class Men29:44+6:25
74130
Freeridah, Micha
The Bike Projects Rollers

GER
Rider Class Men29:46+6:27
75100
Fischer, Marcel
Team Speiche Gera

GER
Rider Class Men29:47+6:28
7631
Brink, Stephan
Schmitten

GER
Rider Class Men29:54+6:35
7739
Höner, Thies
Sprockhövel

GER
Rider Class Men30:00+6:41
7812
Arnold, Roy
Kettenschmiere

GER
Rider Class Men30:01+6:42
7938
Tiemann, Nils
Essen

GER
Rider Class Men30:05+6:46
80123
Graf, Moritz
somo spileg

GER
Rider Class Men30:06+6:47
81141
Nestler, Tim
Weilheim / Teck

GER
Rider Class Men30:07+6:48
8216
Bergert, Thomas
Gisela Enduroteam

GER
Rider Class Men30:08+6:49
8343
Neupert, Michael
Oberweißbacch

GER
Rider Class Men30:11+6:52
84135
Strotmann, Thorsten
snowshop.de

GER
Rider Class Men30:16+6:57
8586
Höhn, Michael
Bayreuth

GER
Rider Class Men30:18+6:59
86120
Radcziwill, Michael
Team 3Rad

GER
Rider Class Men30:25+7:06
8749
Habermann, Erik
The Flachländers

GER
Rider Class Men30:32+7:13
8848
Lüdicke, Philipp
The Flachländers

GER
Rider Class Men30:34+7:15
89138
Zeuke, Dirk
Kettenschmiere

GER
Rider Class Men30:41+7:22
9078
Kaufmann, Patrick
biker-boarder.de

GER
Rider Class Men30:43+7:24
914
Neumann, Karsten
IBC DIMB Racing Team

GER
Rider Class Men30:46+7:27
9228
Baunach, Jochen
Braunschweig

GER
Rider Class Men30:52+7:33
93149
Steinweg, Matthias
Münster

GER
Rider Class Men30:53+7:34
9476
Bröker, Marcus
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men31:02+7:43
95112
Janiczek, Gregory
Bike 'n' Service

GER
Rider Class Men31:05+7:46
96109
Loos, Alex
Team Radsport Manfred Müller

GER
Rider Class Men31:07+7:48
97153
Sczarnowski, Torsten
Bikeland 262

GER
Rider Class Men31:11+7:52
9850
Wolf, Christian
Jena

GER
Rider Class Men31:12+7:53
9921
Streich, Rene
Frauendorf

GER
Rider Class Men31:20+8:01
99139
Kutsch, Fabian
IRONworkX Gravity Squad

GER
Rider Class Men31:20+8:01
10185
Halupczok, Eike
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men31:21+8:02
10272
Erxleben, Reik
Blood, Sweat and Beers

GER
Rider Class Men31:27+8:08
10337
Krempl, Jonas
Fundurado Racing

GER
Rider Class Men31:36+8:17
104140
Lehmberg, Jan
Hopfgarten

GER
Rider Class Men31:44+8:25
10564
Müller, Frank
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men31:47+8:28
106150
Arnold, Ric
Kettenschmiere

GER
Rider Class Men31:50+8:31
1078
Hübschmann, Sven
Freitaler Bonecrusher

GER
Rider Class Men31:53+8:34
10761
Gyo, Florian
Leipzig

GER
Rider Class Men31:53+8:34
109114
Eschbach, Simon
Bike 'n' Service
INTRider Class Men31:58+8:39
11056
Greim, Andreas
Geländefahrrad-schnellfahrfreunde

GER
Rider Class Men32:17+8:58
111129
Schimschal, Stefan
Soulrider e.V.

GER
Rider Class Men32:23+9:04
1122
Morgenstern, Sascha
BergTal-MTB

GER
Rider Class Men32:24+9:05
11326
Bäumlein, Torben
Flachlandpiloten

GER
Rider Class Men32:26+9:07
114171
Jensen, Rainer
fizi:k ti:m

GER
Pro Class Men32:37+9:18
11592
Bürkle, Axel
Team Speiche Gera

GER
Rider Class Men32:40+9:21
116113
Grajewski, Christian
Die Flachländers

GER
Rider Class Men33:22+10:03
11733
Orgas, Dietmar
Flachlandpiloten

GER
Rider Class Men33:55+10:36
11852
Winkler, Thomas
The Flachländers

GER
Rider Class Men34:02+10:43
11955
Bergmann, Georg
The Flachländers

GER
Rider Class Men34:18+10:59
120155
Paukert, Ingo
 Rider Class Men34:22+11:03
12190
Walter, Stefan
Team Herobikes

GER
Rider Class Men34:52+11:33
122144
Albersmeier, Nils
Team 3Rad

GER
Rider Class Men35:08+11:49
12351
Pesch, Christian
Neuss

GER
Rider Class Men36:21+13:02
124128
Winkler, Olaf
Miriquidi-Bike-Trails.de

GER
Rider Class Men36:54+13:35
125111
Heise, Thomas
IRONworkX Gravity Squad

GER
Rider Class Men37:24+14:05
126132
Dennelöhr, Stefan
Gisela Enduroteam

GER
Rider Class Men37:29+14:10
12754
Schulze, Michael
Team IG-Harz

GER
Rider Class Men38:34+15:15
12818
Streich, Holger
Frauendorf

GER
Rider Class Men39:20+16:01
DNF60
Siggemann, Jannik
The Bike Projects Rollers

GER
Rider Class Men  
 
DNF73
Fischer, Eric
20 (s)miles per hour

GER
Rider Class Men  
 
DNF154
Wenzel, Falk
STAHLRAD

GER
Rider Class Men  
 
DNF121
Staab, Thomas
Team 3Rad

GER
Rider Class Men  
 
DNF555
Kleiner, Patrick
 Pro Class Men  
 
DNF53
Winter, Eric
Leipzig

GER
Rider Class Men  
 
DNF142
Nawroth, Tom
Gisela Enduroteam

GER
Rider Class Men  
 
Sievietes
196
Götze, Jana
Amazing Shop Girls

GER
Rider Class Women29:10---
2172
Moritz, Sanne
fizi:k ti:m

GER
Pro Class Women29:54+0:44
344
Lindecke, Yvonne
Amazing Shop Girls

GER
Rider Class Women29:55+0:45
4170
Marunde, Regina
fizi:k ti:m

GER
Pro Class Women30:43+1:33
5178
Drenska, Manuela
SR-Suntour

GER
Pro Class Women31:24+2:14
625
Brink, Daniela
Schmitten

GER
Rider Class Women31:43+2:33
7101
Kohlndorfer, Andrea
Amazing Shop Girls

GER
Rider Class Women31:56+2:46
866
Ziser, Simone
Gelnhausen

GER
Rider Class Women35:49+6:39
981
Fricke, Christiane
Fahrendes Hindernis

GER
Rider Class Women35:57+6:47
10146
Macha, Claudia
IBC DIMB Racing Team

GER
Rider Class Women35:59+6:49
1180
Kloiber, Monika
Fahrendes Hindernis

GER
Rider Class Women40:56+11:46