SPORTident TimingCarboo4U Sport Vertriebs GmbH & Co. KG

Carboo4u Duathlon

Bodenfelde 10.05.2015

Carboo4u Duathlon

Bodenfelde 10.05.2015

 

Rezultāti Carboo4u Duathlon

GrupaKopā
   
   
VietaNr.Vārds KlubsLaiksLauf 1Wechsel 1Rad nettoWechsel 2Lauf 2
 
AK1 / TM 20
113
FISCHER, David
  HSG S/U/W2:03:3327:212:371:08:013:1522:19
DNF15
SONNENSCHEIN, Marius
  HSG S/U/W     
 
AK2 / TM 25
162
ECKHARDT, Jan
 Pedalritter.de1:24:0619:120:5147:050:5316:05
286
LÜDEKE, Jens
 1:24:2118:010:5849:370:5414:51
318
BÖHM, Christopher
  HSG S/U/W2:03:1424:221:201:14:041:3721:51
AK3 / TM 30
130
RÜMENAP, Tim
 PEDO Schweißtechnik Running Team1:22:4618:020:5247:390:4715:26
228
HILLMANN, Sven
 Hardtseemafia Triathlon1:28:0119:140:5949:560:5217:00
36
WÜRSCHMIDT, Tobias
  FSV Asbach1:34:5021:551:3750:341:3919:05
45
PFEIFFER, Sebastian
  R...unning321:36:4219:031:1356:521:0218:32
544
WEIßMANN, Boris
  TSV Sudheim1:39:2722:181:4554:121:1120:01
616
HARTMANN, Tobias
  HSG S/U/W1:46:5324:171:201:00:311:1319:32
750
HILDEBRANDT, Andre
 -1:48:1123:071:181:01:231:1221:11
AK4 / TM 35
159
BIELMANN, Kai
 TSV Burgdorf1:22:1117:170:5848:200:5314:43
263
GÜNTHER, Sven
 Das Backhaus Vollkornbäckerei1:23:4918:101:1547:560:5815:30
361
BIELMANN, Tim
 Hannover 96 Triathlon1:27:5817:301:1852:241:1015:36
42
KOHRS, Markus
 -1:28:0418:381:0251:420:5915:43
548
GABER, Sascha
 Cicli-Club-Northeim1:30:5218:331:2652:511:0816:54
676
HEIDT, Alexander
 MTV Vernawahlshausen1:32:0719:331:2952:201:3117:14
781
BACHMANN, Kai
 1:36:3021:491:4750:451:3320:36
877
OST, Thomas
 SC Bodenfelde1:37:3922:081:2954:130:5918:50
99
THIELE, Thorsten
 ASV Velo-Venezia Dransfeld e.V.1:43:1420:571:3558:341:2120:47
1068
LOßIE, Henning
 BierstadtRunner1:49:1222:302:1259:591:5422:37
1171
RUDEK, Christian
 RSC Göttingen1:49:2923:161:171:00:401:1822:58
1284
SCHMIDT, Jens
 1:49:5522:521:191:03:151:1521:14
Junioren
156
HIPPE, Yannis
  TW Göttingen v. 18611:23:0217:510:5948:320:4714:53
247
ELLERMEYER, Lennard
 Team Offensen1:24:4318:111:0949:200:5215:11
374
GÖTZE, Tim
 HSG Wesertal1:42:5021:191:3958:281:2719:57
473
BRUNST, Julian
 HSG Wesertal1:44:0621:181:011:02:281:0918:10
472
KUTTLER, Leon
 HSG Wesertal1:44:0621:191:141:02:051:1818:10
SEN1 / TM 40
14
GENSCHMAR, Alexander
  Amtsgericht Northeim1:25:4917:361:2850:401:2114:44
237
GÜCKEL, Martin
 WASPO 08 GÖ1:33:1820:561:2552:021:2617:29
319
SKENDER, Hyseni
  HSG S/U/W1:37:0418:491:0158:590:5917:16
431
WEDRINS, Tom
 Geschwister-Scholl-Gesamtschule Göttingen1:42:2221:591:3857:171:3519:53
551
GOBRECHT, Jens
 TSV Deisel1:53:0024:522:001:01:141:5123:03
SEN2 / TM 45
136
KLEINSORG,  Frank
  Tuspo-Weende1:22:4017:261:0148:490:5214:32
28
KRÜGER, Dirk
 ASV Velo-Venezia Dransfeld e.V.1:27:4019:231:4847:501:4916:50
37
AUE, Dirk
 ASV Velo-Venezia Dransfeld e.V.1:38:0521:331:2253:551:2019:55
41
WITTEK, Dennis-Christopher
 Tri-Speedys Peine1:46:1424:081:0458:271:2221:13
53
HARTMANN, Achim
 Musikverein Bodenfelde1:54:0423:321:181:07:021:2520:47
610
GOLDSCHMIDT, Uwe
 Club der guten Hoffnung1:57:4927:352:441:01:172:2523:48
711
NOLTE, Lars
 HSG S/U/W2:03:2326:281:311:08:021:3525:47
SEN3 / TM 50
146
FRÖLICH, Michael
 Frölichs rocken den Brocken1:41:1921:441:4957:081:3619:02
SEN4 / TM 55
129
JENDRYSIK, Karl Heinz
 Laufteam Urbockschänke1:50:2822:031:291:05:361:0120:19
214
KLINGE, Mathias
  HSG S/U/W1:51:4725:031:181:01:241:1722:45
385
KEMNER, Andreas
 1:56:1423:231:241:08:061:3921:42
SEN6 / TM 65
182
HENZE, Hans-Dieter
 2:01:4027:071:541:03:481:4227:09
AK1 / TW 20
167
MÜLLER, Martina
 TSV Niederelsungen2:05:0427:271:431:12:091:2422:21
Juniorinnen
123
FRAUEN 2, HSG
 HSG S/U/W2:02:3527:121:021:08:481:0624:27
220
FRAUEN 1, HSG
  HSG S/U/W2:08:4527:121:021:19:131:0020:18
325
HEIMANN, Jule
 HSG S/U/W2:19:3830:181:151:15:560:5831:11
426
HEIN, Tabea
 HSG S/U/W2:21:4329:541:271:20:441:1228:26
SEN2 / TW 45
160
MOTZKO, Barbara
 Ländl. Reit- u. Fahrverein Wiensen1:55:1225:302:171:05:181:4520:22
270
STEEG, Claudia
 Catfun-Foto/Carboo4U Team2:06:2723:441:331:16:131:1223:45