SPORTident TimingCarboo4U

Carboo4U Triathlon Challenge Bodenfelde 2015

Bodenfelde 27.09.2015

Carboo4U Triathlon Challenge Bodenfelde 2015

Bodenfelde 27.09.2015


Kopsavilkums
Organizators: Carboo4U
Dalībnieki Kopā: 84
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 26.11.2015 11:39
 

Rezultāti Carboo4U Triathlon Challenge Bodenfelde 2015

   
VietaNr.Vārds KlubsLaiksSchwimmen nettoWechsel S -> RRad nettoWechsel R -> LLauf
 
AK1 männlich (20-24 Jahre)
113
BOVENKERK, Simon
 Hamminkelner SV1:31:5415:401:2852:5421:09
20
FASTENRATH, Lauritz
 Eintracht Frankfurt1:41:4815:563:4155:5824:19
AK2 männlich (25-29 Jahre)
10
PFEIFFER, Florian
 TUI TRAVELStar Reisebüro Bode GbR1:31:3112:241:2652:2224:36
20
MANNIG, Kai
 Garlic on Fire1:41:0914:062:4556:4726:33
321
SPRINGER, Marcel
 -1:44:4914:541:021:01:2126:54
AK3 männlich (30-34 Jahre)
10
RÜMENAP, Tim
 PEDO Schweißtechnik Running Team1:19:4112:120:5147:0519:00
20
HOFMANN, Dirk
  -1:30:1912:302:2453:2721:20
317
JANELE, Alexander
 1. Tri Club Paderborn1:30:4814:371:0354:2520:06
40
WÜRSCHMIDT, Tobias
 FSV Asbach1:32:5414:322:1052:2122:54
50
WINKELBACH, Marcel
 TuS Schededörfer 041:33:2717:051:2550:3323:23
60
SMORAG, Lukasz
 Jedes Training zählt1:34:5918:061:0552:5122:18
70
FRENZ, Alexander
 Lüneburg1:52:0717:383:391:01:2327:33
AK4 männlich (35-39 Jahre)
10
LENK, Marcus
 Team Lenk Bau1:19:4012:001:1746:4119:07
20
WALLMEN, Sören
 Kölner Triathlon Team 011:20:0511:481:1146:4919:04
318
LINDEMEIER, Volker
  -1:22:5113:471:3750:2916:18
40
KONKART, Sven
 Team Blade Runner Hannover1:23:4713:151:0049:3919:20
50
JONSCHER, Guido
 ASV Velo-Venezia Dransfeld e.V.1:33:0717:061:2150:5822:53
60
KOHRS, Markus
 1:33:3413:431:3455:2621:59
712
UECKERT, Sebastian
 TG Lauenförde1:38:5615:442:0354:4625:27
8111
OST, Thomas
 SC Bodenfelde1:40:3816:572:2255:3325:04
90
RIECHEL, Mario
 1. Eichsfelder Sportclub e.V Team TriSicherung1:45:5813:481:1558:3930:53
100
RÜCKEBEIL, Martin
 Team Sycor1:47:3816:571:561:00:0327:33
110
WIMMERS, Björn
 Lippi Hill racing team1:48:3617:342:051:02:3025:02
1211
THIELE, Thorsten
 ASV Velo-Venezia Dransfeld e.V.1:48:3719:102:5259:2426:10
Senioren 1 (40-44 Jahre)
10
LINDERT, Jörg
 MTV Förste Harz1:22:5711:461:3649:0019:54
20
KÄTER, Bastian
 TSV Bokeloh1:23:0613:302:0247:3419:07
30
MÜLLER, Christian
 Jedes Training zählt1:31:5413:542:0751:3023:10
40
GOEBEL, Mark
 Tri Team Fuldatal1:37:4012:021:0058:2325:28
50
SIEBERHAGEN, Ingo
 SV Adler Weidenhausen1:50:3219:572:3059:4027:22
60
TAUBE, Ingo
 1:51:1017:023:071:02:3927:12
Senioren 2 (45-49 Jahre)
10
LUDWIG, Holger
 ASC Göttingen1:21:1610:011:1749:0819:56
2112
MORTZFELD, Ulrich
 1:25:1512:351:1249:2921:16
30
MEISE, Matthias
 Jedes Training zählt1:29:3113:402:0851:4520:50
40
REINER, Thomas
 TWG Triathlon1:30:3114:122:1151:3321:39
50
HOMEIER, Derek
 PERSONAL SPORTS | Charity1:30:3916:252:1449:0421:54
60
WEBER, Jürgen
 Steuerbüro Weber1:31:1515:051:3352:4721:06
70
BITTNER, Torsten
 TSG 07 Burg Gretesch1:31:1912:250:5854:0723:07
80
MESSERSCHMIDT, Thorsten
 Rosdorf1:34:4315:171:4052:5324:01
90
GEHROLD, Martin
 ASC Göttingen1:40:5515:292:1858:1223:54
100
ZIMMERMANN, Frank
 TV Lemgo1:41:1413:561:331:01:0223:17
110
SCHWIETERING, Thomas
 Vfl Ahaus1:42:3115:233:1059:2323:52
120
WIENS, Michael
 TRI Team SUS Northeim1:45:2618:021:571:00:4623:43
134
RENN, Markus
 RSC Göttingen1:45:5017:151:4159:3926:10
140
KASPARI, Mark
 TG Freden e.V.1:47:1117:136:4059:1921:56
150
PAPE-ULMER, Matthias
 Beste Freunde1:48:3817:013:431:01:2725:21
160
KÖNIG, Heiko
 Team Erdinger Alkoholfrei1:49:0915:001:461:03:2527:25
170
SASSE, Michael
 Beste Lauffreunde1:56:0219:532:161:05:2427:22
1822
NOLTE, Lars
 HSG Schoningen/Uslar/Wiensen2:19:0026:263:281:14:2233:47
Senioren 3 (50-54 Jahre)
10
BORGMANN, Roger
 ASC Göttingen1:27:0910:591:2349:4524:15
20
BACHMANN, Frank
 Team Erdinger Alkoholfrei1:35:1314:431:5754:1923:10
30
HOSCH, Hardy
 Ü50 - On the road1:38:5714:361:5356:4024:47
40
OP DE COUL, Léon
 Triathlon Vereniging Roermond1:39:0313:131:5857:1025:31
50
HERRE, Norbert
 Caf'e PulkenNest1:50:0218:333:1759:5326:41
60
POLTEN, Andreas
 SV Hoeckelheim1:51:5519:022:451:03:1225:49
Senioren 4 (55-59 Jahre)
132
OBERBECK, Otto
 TSV Neuhof1:53:1018:518:201:03:4121:41
AK2 weiblich (25-29 Jahre)
116
MÜLLER, Jennifer
 Hardtseemafia München1:39:4014:341:301:01:1821:26
AK3 weiblich (30-34 Jahre)
10
REINEFELD, Swantje
 Triathlon Team Braunschweig1:30:4414:320:5152:3622:08
20
ROPPEL, Mariya
 Jedes Training zählt1:51:5317:351:301:06:1325:33
AK4 weiblich (35-39 Jahre)
10
RÜMENAP, Kirsten
 Jedes Training zählt1:43:1317:191:1659:3824:10
Seniorinnen 1 (40-44 Jahre)
10
RENSCH, Daniela
 WSV 1921 Wolfenbüttel1:51:0017:121:281:00:4830:34
20
LINDERT, Kathrin
 MTV Förste Harz1:51:4119:561:501:03:4025:13
Seniorinnen 2 (45-49 Jahre)
10
SCHULZ, Maren
 Jedes Training zählt1:37:4714:292:2556:0823:38
20
FERNANDEZ, Steffi
 TSVE 1890 Bielefeld1:42:4215:311:391:01:4921:38
Seniorinnen 3 (50-54 Jahre)
11
GANTE, Phyllis
 SC Weser2:42:0528:185:531:26:5440:00