SPORTident TimingIK Auseklis

Rīgas kausi / Riga Cup 2015

Riga 18.04.2015

Rīgas kausi / Riga Cup 2015

Riga 18.04.2015


Kopsavilkums
Organizators: IK Auseklis
Dalībnieki Kopā: 785
Meklēt visās kategorijās
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 05.06.2017 11:23
 

Rezultāti Rīgas kausi / Riga Cup 2015

Vieta Vārds KlubsLaiksStarpība

1. Control: 138

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK1:41---
2 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK2:07+0:26
3 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS2:08+0:27
4 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona2:09+0:28
5 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK2:17+0:36
6 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK2:19+0:38
7 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK2:21+0:40
8 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja2:22+0:41
9 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA2:23+0:42
10 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti2:26+0:45
10 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola2:26+0:45
12 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK2:33+0:52
13 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS2:42+1:01
13 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK2:42+1:01
13 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC2:42+1:01
13 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC2:42+1:01
17 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC2:44+1:03
18 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS2:45+1:04
19 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC2:46+1:05
19 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC2:46+1:05
21 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK2:51+1:10
22 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK2:56+1:15
23 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems3:02+1:21
24 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads3:18+1:37
25 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja4:12+2:31
26 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK4:31+2:50
27 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte7:05+5:24
28 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte11:43+10:02

1. Control: 138 (Kopā)

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK1:41---
2 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK2:07+0:26
3 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS2:08+0:27
4 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona2:09+0:28
5 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK2:17+0:36
6 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK2:19+0:38
7 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK2:21+0:40
8 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja2:22+0:41
9 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA2:23+0:42
10 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti2:26+0:45
10 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola2:26+0:45
12 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK2:33+0:52
13 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS2:42+1:01
13 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK2:42+1:01
13 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC2:42+1:01
13 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC2:42+1:01
17 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC2:44+1:03
18 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS2:45+1:04
19 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC2:46+1:05
19 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC2:46+1:05
21 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK2:51+1:10
22 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK2:56+1:15
23 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems3:02+1:21
24 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads3:18+1:37
25 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja4:12+2:31
26 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK4:31+2:50
27 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte7:05+5:24
28 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte11:43+10:02

2. Control: 139

1 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK2:03---
2 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK2:05+0:02
2 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona2:05+0:02
4 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC2:07+0:04
5 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK2:08+0:05
6 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA2:11+0:08
6 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS2:11+0:08
8 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC2:13+0:10
9 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK2:17+0:14
9 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK2:17+0:14
11 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC2:21+0:18
12 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja2:26+0:23
12 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC2:26+0:23
14 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK2:29+0:26
15 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti2:31+0:28
16 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC2:32+0:29
16 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS2:32+0:29
18 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK2:39+0:36
19 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK2:43+0:40
20 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola2:48+0:45
21 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems2:58+0:55
22 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte3:04+1:01
23 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK3:05+1:02
24 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK3:21+1:18
25 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte3:32+1:29
26 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja3:42+1:39
27 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads3:56+1:53
28 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS8:09+6:06

2. Control: 139 (Kopā)

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK3:46---
2 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK4:10+0:24
3 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona4:14+0:28
4 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS4:19+0:33
5 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK4:27+0:41
6 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK4:34+0:48
6 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA4:34+0:48
8 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja4:48+1:02
9 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC4:53+1:07
10 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti4:57+1:11
10 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC4:57+1:11
12 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK5:02+1:16
13 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC5:03+1:17
14 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC5:12+1:26
15 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK5:13+1:27
16 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC5:14+1:28
16 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola5:14+1:28
16 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS5:14+1:28
19 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK5:21+1:35
20 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK5:26+1:40
21 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK5:34+1:48
22 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems6:00+2:14
23 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads7:14+3:28
24 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK7:52+4:06
25 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja7:54+4:08
26 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte10:09+6:23
27 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS10:54+7:08
28 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte15:15+11:29

3. Control: 140

1 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona1:19---
2 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK1:33+0:14
2 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC1:33+0:14
4 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC1:36+0:17
5 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC1:37+0:18
6 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK1:45+0:26
7 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK1:51+0:32
8 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja1:54+0:35
8 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja1:54+0:35
10 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA1:55+0:36
11 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS1:59+0:40
12 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti2:03+0:44
13 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK2:08+0:49
14 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK2:09+0:50
15 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK2:14+0:55
16 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS2:16+0:57
17 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC2:17+0:58
17 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK2:17+0:58
17 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK2:17+0:58
20 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola2:35+1:16
21 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte2:36+1:17
22 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK2:46+1:27
23 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK2:50+1:31
24 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads3:03+1:44
25 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS3:31+2:12
26 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC4:21+3:02
27 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte4:36+3:17
28 
PURVĒNS, Matīss
 Kāpa OK/ BJC Laimīte16:07:52+16:06:33

3. Control: 140 (Kopā)

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK5:19---
2 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona5:33+0:14
3 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK5:55+0:36
4 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK6:18+0:59
5 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA6:29+1:10
6 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC6:30+1:11
7 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC6:33+1:14
8 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC6:36+1:17
9 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja6:42+1:23
10 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK6:51+1:32
11 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti7:00+1:41
12 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK7:10+1:51
13 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC7:29+2:10
14 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK7:30+2:11
14 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS7:30+2:11
16 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK7:35+2:16
17 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK7:43+2:24
18 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola7:49+2:30
19 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS7:50+2:31
20 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK8:12+2:53
21 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC9:35+4:16
22 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja9:48+4:29
23 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads10:17+4:58
24 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK10:42+5:23
25 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte12:45+7:26
26 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS12:53+7:34
27 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte19:51+14:32

4. Control: 141

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK2:35---
2 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC2:46+0:11
3 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona2:49+0:14
4 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK3:03+0:28
5 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK3:05+0:30
6 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK3:25+0:50
7 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti3:26+0:51
8 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS3:33+0:58
9 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS3:35+1:00
10 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC3:36+1:01
11 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola3:50+1:15
12 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK3:55+1:20
13 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK3:59+1:24
14 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK4:36+2:01
15 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK4:47+2:12
16 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA5:02+2:27
17 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS5:24+2:49
18 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads5:26+2:51
19 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK5:29+2:54
20 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC5:39+3:04
21 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC5:46+3:11
22 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte6:07+3:32
23 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK6:10+3:35
24 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja7:04+4:29
25 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja7:10+4:35
26 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte8:39+6:04
27 
PURVĒNS, Matīss
 Kāpa OK/ BJC Laimīte10:56+8:21
28 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems16:04:38+16:02:03

4. Control: 141 (Kopā)

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK7:54---
2 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona8:22+0:28
3 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC9:16+1:22
4 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK9:50+1:56
5 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK9:56+2:02
6 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK10:13+2:19
7 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti10:26+2:32
8 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK10:54+3:00
9 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS11:05+3:11
10 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK11:08+3:14
11 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS11:23+3:29
12 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA11:31+3:37
13 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola11:39+3:45
14 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK12:11+4:17
15 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC12:15+4:21
16 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK12:17+4:23
17 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC12:19+4:25
18 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC13:11+5:17
19 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK13:45+5:51
20 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja13:46+5:52
21 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads15:43+7:49
22 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK16:11+8:17
23 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja16:58+9:04
24 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS18:17+10:23
25 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte18:52+10:58
26 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte28:30+20:36

5. Control: 100

1 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona2:00---
2 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK2:01+0:01
3 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads2:19+0:19
4 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK2:27+0:27
5 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS2:36+0:36
6 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems2:41+0:41
6 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja2:41+0:41
8 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC2:47+0:47
9 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK2:54+0:54
10 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC2:58+0:58
11 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja3:03+1:03
12 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK3:22+1:22
13 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK3:24+1:24
14 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK3:28+1:28
15 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola3:32+1:32
15 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS3:32+1:32
17 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti3:35+1:35
18 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS3:40+1:40
19 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA3:43+1:43
20 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC3:58+1:58
21 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK3:59+1:59
22 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK4:00+2:00
23 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC4:01+2:01
24 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK4:07+2:07
25 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte4:28+2:28
26 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK4:36+2:36
27 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte4:37+2:37
28 
PURVĒNS, Matīss
 Kāpa OK/ BJC Laimīte5:21+3:21
29 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC15:15:52+15:13:52

5. Control: 100 (Kopā)

1 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK9:55---
2 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona10:22+0:27
3 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC12:03+2:08
4 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK12:44+2:49
5 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK13:37+3:42
6 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS13:41+3:46
7 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti14:01+4:06
8 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK14:16+4:21
9 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK14:32+4:37
10 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK14:38+4:43
11 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS14:55+5:00
12 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK15:07+5:12
13 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola15:11+5:16
14 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA15:14+5:19
15 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK15:45+5:50
16 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC16:09+6:14
17 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC16:16+6:21
18 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC16:17+6:22
19 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja16:27+6:32
20 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK17:52+7:57
21 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads18:02+8:07
22 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja20:01+10:06
23 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK20:11+10:16
24 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS21:57+12:02
25 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte23:20+13:25
26 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte33:07+23:12

finišs

1 
GEDIŅŠ, Jēkabs
 Auseklis IK0:20---
2 
VINTIŠS, Dāvis
 Madonas BJSS/ OK Arona0:22+0:02
3 
SAULĪTE, Emīls
 Auseklis IK0:24+0:04
3 
BISENIEKS, Ričards
 Purva Bridējs OK0:24+0:04
3 
ĢĒRMANIS, Toms
 Auseklis IK0:24+0:04
3 
ŠOLMANIS, Uvis
 Auseklis IK0:24+0:04
7 
GRASIS, Markus
 Auseklis IK0:25+0:05
7 
BAZELIS, Edvardas
 Fortūna OK0:25+0:05
7 
FEŅUKS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte0:25+0:05
10 
KUĢENIEKS, Adrians
 Ogre OK/ SC0:26+0:06
10 
JEKABSONS, Patriks
 SILVA0:26+0:06
10 
RUTKAUSKAS, Domantas
 Ąžuolas OK0:26+0:06
13 
SMORODINS, Modris
 Azimuts OK- Sm BJSS0:27+0:07
13 
DZĒRVE, Mārcis
 Kāpa OK/ Carnikavas novads0:27+0:07
15 
OŠIŅŠ, Jānis
 Azimuts OK- Sm BJSS0:28+0:08
15 
VIMBA, Francis
 Ziemeļkurzeme OK0:28+0:08
15 
MIKULOVS, Filips
 Stiga OK0:28+0:08
18 
STRAZDIŅŠ, Jurģis Egons
 Saulkrasti0:29+0:09
18 
ŠULCS, Emīls
 Ogre OK/ SC0:29+0:09
18 
STRIKAUSKIS, Kārlis
 Kāpa OK/ Ādažu BJSS0:29+0:09
21 
MATVEJS, Matīss
 Ķekavas sākumskola0:30+0:10
21 
DUNDURS, Markuss
 Ogre OK/ SC0:30+0:10
21 
GŪTMANIS, Roberts
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja0:30+0:10
24 
DAUGERTS, Roberts
 Ogre OK/ SC0:31+0:11
25 
REIZIŅŠ, Rolands
 CPSS/ Meridiāns/ Pārgauja0:32+0:12
25 
STRAUME, Pauls Olafs
 Dzilnuciems0:32+0:12
27 
ŠULCS, Patriks
 Ogre OK/ SC0:33+0:13
28 
PURVĒNS, Matīss
 Kāpa OK/ BJC Laimīte0:36+0:16
29 
KALĒJS, Gustavs
 Kāpa OK/ BJC Laimīte0:38+0:18