Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
RSV 2002 Eisenach e.V.
Wartburg Enduro
Eisenach 28.08.2016
Wartburg Enduro
Eisenach 28.08.2016
Kopsavilkums
Organizators:
RSV 2002 Eisenach e.V.
Dalībnieki Kopā: 102
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:49
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Wartburg Enduro
Enduro 9.00 km
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Jugend (14-17 Jahre)
Jugend (14-17 Jahre)
Männer (18-30 Jahre)
Masters (über 30)
Frauen
Alban, Sven (Zweirad Henning Eisenach)
Anton, Mario (Passt Werbung)
Bartholomé, Benjamin (Berlin)
Barz, Holger (Waltershausen)
Baumbach, Dennis (Fahrradhaus-Eyring F.O.B.)
Beck, Danny (Rad Art Ilmenau)
Behrendt, Torsten (Trail Snakes Erfurt)
Beltz, Silvio (Ilmenauer Radsport Club e.V.)
Berls, Sven (Lets Ride Gravity)
Beyer, Heiko (Trail Snakes Erfurt)
Bommhardt, Hannes (08/15 Biker)
Bommhardt, Paul (BikeAcademy - ROTWILD)
Bosse, Marcel (Zweirad Henning Eisenach)
Bräutigam-Seifert, Ronny (JenBike Enduro Monkeys)
Brinkel, Friedemann (Eisenach)
Burkhard, Stefan (Silvio ist ein Ladyboy e.V)
Conrad, Tobias (Trail Snakes Erfurt)
Derer, Markus (PARTISAN/Radscheune)
Döhler, Daniel (SGS Racing Team)
Dürrenberg, Christian (RSV Adler Arnstadt)
Ender, Lucas (Fahrradhaus-Eyring F.O.B.)
Ewald, Henry (MSC Pößneck/ Team Bike Mike/ HE Racing)
Eyring, Sebastian (Fahrrad Eyring)
Fabig, Lukas (Lets Ride Gravity)
Feldmann, Björn (RCG Weißenburg)
Frank, Max (Lets Ride Gravity)
Franke, Stephan (Gotha)
Fricke, Max (RSV Rederberch)
Friedrich, Maik (Zweirad Henning Eisenach)
Gaßmann, Armin (08/15)
Gießler, Dominik (Zweirad Henning Eisenach)
Gläser, Michael (Eisenach)
Goldbach, Tom (Mtb 0815)
Grimm, Oliver (St. Kilian)
Hänsgen, Felix (JenBike Enduro Monkeys)
Hartmann, Patrick (Sport-Werk.net)
Hasenstein, Sascha (Gates Carbon Drive)
Heinze, Jan (Endivien-Rostbratwurst-Racing-Team)
Heise, Philipp (LAST NATIONAL)
Hofmann, Alexander (Zweirad Henning Eisenach)
Hofmann, Thomas (KS-Racing)
Hohmann, Jonas (Bike Service Eisenach)
Hölzer, Sandro (SV Isolator Neuhaus-Schierschnitz(Rad))
Hörselmann, Erik (Ruhla)
Illner, Bernhard (Endivien Rostbratwurst Racing Team)
Isecke, Christoph (Erfurt)
Jacob, Johannes (Gerstungen)
Janssen, Jonas (TSG Münsingen Radsport)
kallenbach, anja (fahrrad eyring)
Kister, Maximilian (Eisenach)
Klaucke, Julian (Enduro Racing Hildebrandshausen)
Klauer, Maximilian (Gebesee)
Klopf, Martin (Erfurt)
Kolbe, Jan (Fahrradhaus-Eyring F.O.B.)
König, Sebastian (Bussard-Lifestyle)
König, Sören (Reurieth)
Krellmann, Robin (RSV Eisenach)
Kühn, Oliver (Zweirad Böttner / RSV Adler Arnstadt)
Kummer, Felix (RSV ADLER ARNSTADT)
Löffler, Maik (Ultra Wild Enduro)
Lorenz, David (DH Akut)
Müller, Maximilian (Fucking-Blue-Monkeys)
Nagel, Anton (Erfurt)
Niesner, Malte (DIMB Racing Team)
Nolte, Jonas (SC Meißner Eschwege)
Orthey, Dominik (Zweirad Henning Eisenach)
Peinelt, Rene (Zweirad Henning Eisenach)
Pfaff, Daniel (Angelroda)
Pfeifer, Marco (Bussard-Lifestyle)
Pohl, Bastian (Neustadt)
Poßner, Daniel (Bike Service Eisenach)
Prescher, Benjamin (RSV Adler Arnstadt)
Pustal, Gunnar (RSV Rederberch)
Rauschenberg, Marcel (Eisenach)
Rink, Andreas (Remstädt)
Rohm, Alexander (BergTal-MTB)
Ruch, Sven (Trail Snakes Erfurt)
Rutz, Max (Radschupfe Oberloquitz)
Rzehak, Robert (Ilmenau)
Salamann, Lucas (BTS-Racing)
Sammler, Christoph (always Vollgas)
Schatz, Manuel (Tabarzer SV1887 e.V Abt. MTB)
Schellenberg, Sven (Bike Service Eisenach / DH Akut)
Schellenberg, Uwe (Fahrradhaus-Eyring F.O.B.)
Scherkus, Jan (Radstation Erfurt)
Schrempf, Michael (FETTICH! GEMACHT!)
Seifert, Katja (JenBike Enduro Monkeys)
Siegmund, Steve (SGS Rating Team)
Sobieraj, Steve (Trailriders Burschl)
Sonntag, Karsten (Eisenach)
Sonntag, Stephan (RBW)
Stein, Christian (Bike Service Eisenach)
Stengel, Benedikt (Tobsensbikeworld Racing)
Stöber, Felix (Eisenach)
Teschner, Alexander (RSV 2002 Eisenach eV)
Trützschler, Karl (Ilmenauer Radsport Club e.V.)
van Heesch, Julia (Zweirad Henning Eisenach)
Wagner, Tobias (Zweirad Henning Eisenach)
Wank, Jennifer (Ilmenauer Radsport Club e.V.)
Wenderoth, Ronny (Eisenach)
Witscher, Martin (FETTICH! GEMACHT!)
Ziegler, Martin (RWV Haselbach)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Jugend (14-17 Jahre)
3
11
Bommhardt, Hannes
08/ 15 Biker
GER
12:40.8
+0:33.2
Posms 1
1:05.4 (2)
+0:06.6
1:05.4 (2)
+0:06.6
Posms 2
2:47.0 (4)
+0:08.9
3:52.5 (3)
+0:15.6
Posms 3
3:29.3 (5)
+0:21.3
7:21.8 (4)
+0:17.5
Posms 4
2:16.3 (3)
+0:23.9
9:38.2 (3)
+0:32.3
Posms 5
3:02.6 (3)
+0:12.3
12:40.8 (3)
+0:33.2
1
23
Ender, Lucas
Fahrradhaus-Eyring F.O.B.
GER
12:07.5
---
Posms 1
1:09.5 (3)
+0:10.7
1:09.5 (3)
+0:10.7
Posms 2
2:39.0 (2)
+0:00.9
3:48.6 (2)
+0:11.7
Posms 3
3:21.6 (2)
+0:13.5
7:10.2 (2)
+0:05.9
Posms 4
2:07.0 (2)
+0:14.6
9:17.2 (2)
+0:11.4
Posms 5
2:50.2 (1)
12:07.5 (1)
2
52
Klaucke, Julian
Enduro Racing Hildebrandshausen
GER
12:07.6
+0:00.0
Posms 1
1:20.5 (5)
+0:21.7
1:20.5 (5)
+0:21.7
Posms 2
2:44.9 (3)
+0:06.8
4:05.4 (4)
+0:28.5
Posms 3
3:08.0 (1)
7:13.5 (3)
+0:09.2
Posms 4
1:52.3 (1)
9:05.8 (1)
Posms 5
3:01.7 (2)
+0:11.4
12:07.6 (2)
+0:00.0
4
65
Nagel, Anton
Erfurt
GER
13:49.5
+1:41.9
Posms 1
1:17.1 (4)
+0:18.3
1:17.1 (4)
+0:18.3
Posms 2
3:26.4 (6)
+0:48.3
4:43.6 (6)
+1:06.7
Posms 3
3:23.5 (3)
+0:15.5
8:07.2 (5)
+1:02.9
Posms 4
2:32.7 (4)
+0:40.3
10:39.9 (5)
+1:34.1
Posms 5
3:09.5 (4)
+0:19.2
13:49.5 (4)
+1:41.9
5
82
Rohm, Alexander
BergTal-MTB
GER
13:53.8
+1:46.2
Posms 1
0:58.8 (1)
0:58.8 (1)
Posms 2
2:38.1 (1)
3:36.9 (1)
Posms 3
3:27.3 (4)
+0:19.3
7:04.2 (1)
Posms 4
2:36.1 (5)
+0:43.8
9:40.4 (4)
+0:34.6
Posms 5
4:13.4 (5)
+1:23.1
13:53.8 (5)
+1:46.2
6
114
Jacob, Johannes
Gerstungen
16:38.1
+4:30.6
Posms 1
1:27.7 (6)
+0:28.9
1:27.7 (6)
+0:28.9
Posms 2
3:03.5 (5)
+0:25.4
4:31.3 (5)
+0:54.4
Posms 3
4:46.7 (6)
+1:38.7
9:18.0 (6)
+2:13.7
Posms 4
2:55.7 (6)
+1:03.3
12:13.8 (6)
+3:07.9
Posms 5
4:24.3 (6)
+1:34.0
16:38.1 (6)
+4:30.6
Männer (18-30 Jahre)
8
3
Anton, Mario
Passt Werbung
GER
9:56.9
+0:41.6
Posms 1
0:55.2 (14)
+0:05.5
0:55.2 (14)
+0:05.5
Posms 2
2:25.1 (13)
+0:16.5
3:20.4 (14)
+0:22.0
Posms 3
2:41.8 (10)
+0:10.4
6:02.2 (13)
+0:32.4
Posms 4
1:34.6 (5)
+0:10.9
7:36.8 (11)
+0:43.3
Posms 5
2:20.0 (7)
+0:06.1
9:56.9 (8)
+0:41.6
26
9
Berls, Sven
Lets Ride Gravity
11:13.3
+1:58.0
Posms 1
1:02.1 (27)
+0:12.4
1:02.1 (27)
+0:12.4
Posms 2
2:36.9 (26)
+0:28.2
3:39.0 (26)
+0:40.6
Posms 3
3:05.2 (30)
+0:33.9
6:44.3 (30)
+1:14.6
Posms 4
1:44.5 (20)
+0:20.8
8:28.8 (26)
+1:35.4
Posms 5
2:44.4 (26)
+0:30.4
11:13.3 (26)
+1:58.0
27
12
Bommhardt, Paul
BikeAcademy - ROTWILD
GER
11:17.5
+2:02.1
Posms 1
1:02.1 (26)
+0:12.3
1:02.1 (26)
+0:12.3
Posms 2
2:53.0 (37)
+0:44.3
3:55.1 (33)
+0:56.7
Posms 3
2:59.2 (26)
+0:27.8
6:54.3 (31)
+1:24.6
Posms 4
1:50.2 (24)
+0:26.5
8:44.6 (31)
+1:51.1
Posms 5
2:32.9 (17)
+0:18.9
11:17.5 (27)
+2:02.1
33
15
Bräutigam-Seifert, Ronny
JenBike Enduro Monkeys
GER
12:27.1
+3:11.7
Posms 1
1:10.2 (35)
+0:20.5
1:10.2 (35)
+0:20.5
Posms 2
2:47.4 (33)
+0:38.7
3:57.6 (34)
+0:59.2
Posms 3
3:22.3 (41)
+0:50.9
7:20.0 (34)
+1:50.2
Posms 4
2:02.2 (31)
+0:38.6
9:22.3 (33)
+2:28.8
Posms 5
3:04.7 (33)
+0:50.8
12:27.1 (33)
+3:11.7
14
19
Döhler, Daniel
SGS Racing Team
GER
10:14.4
+0:59.0
Posms 1
0:54.8 (13)
+0:05.0
0:54.8 (13)
+0:05.0
Posms 2
2:24.6 (12)
+0:15.9
3:19.4 (11)
+0:21.0
Posms 3
2:46.9 (15)
+0:15.5
6:06.3 (14)
+0:36.6
Posms 4
1:38.7 (12)
+0:15.0
7:45.1 (14)
+0:51.6
Posms 5
2:29.2 (13)
+0:15.3
10:14.4 (14)
+0:59.0
7
20
Dürrenberg, Christian
RSV Adler Arnstadt
GER
9:56.1
+0:40.8
Posms 1
0:52.6 (6)
+0:02.8
0:52.6 (6)
+0:02.8
Posms 2
2:19.4 (8)
+0:10.8
3:12.0 (7)
+0:13.6
Posms 3
2:43.3 (13)
+0:11.9
5:55.3 (7)
+0:25.6
Posms 4
1:40.0 (15)
+0:16.3
7:35.3 (9)
+0:41.9
Posms 5
2:20.7 (9)
+0:06.8
9:56.1 (7)
+0:40.8
45
26
Fabig, Lukas
Lets Ride Gravity
GER
19:11.3
+9:55.9
Posms 1
1:31.9 (44)
+0:42.1
1:31.9 (44)
+0:42.1
Posms 2
3:45.1 (46)
+1:36.5
5:17.0 (44)
+2:18.6
Posms 3
4:28.8 (46)
+1:57.5
9:45.9 (44)
+4:16.2
Posms 4
4:28.7 (46)
+3:05.0
14:14.7 (45)
+7:21.2
Posms 5
4:56.5 (45)
+2:42.6
19:11.3 (45)
+9:55.9
DNF
27
Feldmann, Björn
RCG Weißenburg
GER
Posms 1
0:53.8 (11)
+0:04.1
0:53.8 (11)
+0:04.1
Posms 2
Posms 3
Posms 4
Posms 5
41
28
Frank, Max
Lets Ride Gravity
GER
13:15.9
+4:00.5
Posms 1
1:16.1 (37)
+0:26.4
1:16.1 (37)
+0:26.4
Posms 2
2:53.8 (38)
+0:45.1
4:09.9 (38)
+1:11.5
Posms 3
3:22.0 (40)
+0:50.6
7:32.0 (39)
+2:02.2
Posms 4
2:33.6 (44)
+1:09.9
10:05.6 (41)
+3:12.2
Posms 5
3:10.2 (36)
+0:56.2
13:15.9 (41)
+4:00.5
35
29
Franke, Stephan
Gotha
GER
12:40.0
+3:24.6
Posms 1
1:16.9 (38)
+0:27.2
1:16.9 (38)
+0:27.2
Posms 2
2:50.5 (34)
+0:41.9
4:07.5 (36)
+1:09.1
Posms 3
3:15.0 (33)
+0:43.6
7:22.5 (36)
+1:52.8
Posms 4
2:02.4 (32)
+0:38.7
9:24.9 (34)
+2:31.5
Posms 5
3:15.0 (39)
+1:01.0
12:40.0 (35)
+3:24.6
6
30
Fricke, Max
RSV Rederberch
GER
9:54.2
+0:38.9
Posms 1
0:55.4 (15)
+0:05.6
0:55.4 (15)
+0:05.6
Posms 2
2:21.9 (11)
+0:13.2
3:17.3 (10)
+0:18.9
Posms 3
2:38.3 (5)
+0:06.9
5:55.7 (8)
+0:25.9
Posms 4
1:35.7 (8)
+0:12.0
7:31.4 (8)
+0:38.0
Posms 5
2:22.7 (11)
+0:08.7
9:54.2 (6)
+0:38.9
20
33
Gießler, Dominik
Zweirad Henning Eisenach
GER
10:57.4
+1:42.1
Posms 1
1:06.8 (31)
+0:17.1
1:06.8 (31)
+0:17.1
Posms 2
2:33.0 (22)
+0:24.4
3:39.9 (27)
+0:41.5
Posms 3
2:53.8 (22)
+0:22.4
6:33.7 (22)
+1:04.0
Posms 4
1:46.5 (21)
+0:22.8
8:20.3 (22)
+1:26.8
Posms 5
2:37.1 (20)
+0:23.1
10:57.4 (20)
+1:42.1
16
34
Gläser, Michael
Eisenach
GER
10:24.4
+1:09.0
Posms 1
1:03.0 (28)
+0:13.3
1:03.0 (28)
+0:13.3
Posms 2
2:25.4 (14)
+0:16.7
3:28.5 (18)
+0:30.1
Posms 3
2:43.2 (12)
+0:11.9
6:11.7 (15)
+0:42.0
Posms 4
1:40.9 (16)
+0:17.2
7:52.7 (15)
+0:59.2
Posms 5
2:31.7 (16)
+0:17.7
10:24.4 (16)
+1:09.0
29
37
Hänsgen, Felix
JenBike Enduro Monkeys
GER
11:22.6
+2:07.3
Posms 1
1:04.5 (30)
+0:14.8
1:04.5 (30)
+0:14.8
Posms 2
2:31.2 (21)
+0:22.5
3:35.8 (20)
+0:37.4
Posms 3
3:02.8 (29)
+0:31.5
6:38.6 (25)
+1:08.9
Posms 4
1:48.2 (23)
+0:24.5
8:26.9 (24)
+1:33.5
Posms 5
2:55.6 (31)
+0:41.7
11:22.6 (29)
+2:07.3
18
38
Hartmann, Patrick
Sport-Werk.net
GER
10:32.9
+1:17.5
Posms 1
0:59.0 (20)
+0:09.3
0:59.0 (20)
+0:09.3
Posms 2
2:26.6 (15)
+0:17.9
3:25.6 (15)
+0:27.2
Posms 3
2:53.0 (20)
+0:21.7
6:18.7 (17)
+0:49.0
Posms 4
1:43.1 (19)
+0:19.4
8:01.9 (18)
+1:08.4
Posms 5
2:31.0 (15)
+0:17.0
10:32.9 (18)
+1:17.5
9
39
Hasenstein, Sascha
Gates Carbon Drive
GER
9:56.9
+0:41.6
Posms 1
0:58.6 (18)
+0:08.8
0:58.6 (18)
+0:08.8
Posms 2
2:21.5 (9)
+0:12.9
3:20.1 (13)
+0:21.7
Posms 3
2:39.0 (7)
+0:07.7
5:59.2 (10)
+0:29.4
Posms 4
1:29.6 (2)
+0:05.9
7:28.8 (7)
+0:35.4
Posms 5
2:28.1 (12)
+0:14.1
9:56.9 (9)
+0:41.6
17
41
Heise, Philipp
LAST NATIONAL
GER
10:31.6
+1:16.3
Posms 1
0:59.0 (19)
+0:09.2
0:59.0 (19)
+0:09.2
Posms 2
2:27.5 (17)
+0:18.8
3:26.5 (16)
+0:28.1
Posms 3
2:51.9 (19)
+0:20.6
6:18.5 (16)
+0:48.7
Posms 4
1:39.7 (14)
+0:16.0
7:58.2 (16)
+1:04.8
Posms 5
2:33.3 (18)
+0:19.3
10:31.6 (17)
+1:16.3
4
43
Hofmann, Thomas
KS-Racing
GER
9:37.0
+0:21.7
Posms 1
0:52.9 (8)
+0:03.2
0:52.9 (8)
+0:03.2
Posms 2
2:16.6 (6)
+0:08.0
3:09.6 (5)
+0:11.2
Posms 3
2:35.6 (4)
+0:04.2
5:45.2 (4)
+0:15.5
Posms 4
1:36.0 (10)
+0:12.3
7:21.3 (4)
+0:27.8
Posms 5
2:15.7 (3)
+0:01.7
9:37.0 (4)
+0:21.7
1
44
Hohmann, Jonas
Bike Service Eisenach
GER
9:15.3
---
Posms 1
0:49.7 (1)
0:49.7 (1)
Posms 2
2:08.6 (1)
2:58.3 (1)
Posms 3
2:31.3 (1)
5:29.7 (1)
Posms 4
1:23.6 (1)
6:53.4 (1)
Posms 5
2:21.8 (10)
+0:07.9
9:15.3 (1)
38
46
Hörselmann, Erik
Ruhla
GER
12:54.8
+3:39.5
Posms 1
1:20.3 (42)
+0:30.5
1:20.3 (42)
+0:30.5
Posms 2
2:56.6 (41)
+0:48.0
4:16.9 (41)
+1:18.5
Posms 3
3:18.9 (36)
+0:47.5
7:35.9 (41)
+2:06.1
Posms 4
2:08.9 (38)
+0:45.3
9:44.8 (39)
+2:51.4
Posms 5
3:09.9 (35)
+0:55.9
12:54.8 (38)
+3:39.5
28
48
Isecke, Christoph
Erfurt
GER
11:21.6
+2:06.3
Posms 1
0:57.7 (17)
+0:08.0
0:57.7 (17)
+0:08.0
Posms 2
2:40.8 (28)
+0:32.2
3:38.6 (25)
+0:40.2
Posms 3
3:01.1 (28)
+0:29.8
6:39.8 (27)
+1:10.0
Posms 4
1:57.0 (29)
+0:33.3
8:36.8 (28)
+1:43.4
Posms 5
2:44.8 (28)
+0:30.8
11:21.6 (28)
+2:06.3
43
51
Kister, Maximilian
Eisenach
GER
15:57.3
+6:42.0
Posms 1
4:05.9 (46)
+3:16.1
4:05.9 (46)
+3:16.1
Posms 2
2:57.6 (42)
+0:49.0
7:03.5 (45)
+4:05.1
Posms 3
3:26.6 (42)
+0:55.2
10:30.2 (45)
+5:00.4
Posms 4
2:09.7 (39)
+0:46.1
12:39.9 (44)
+5:46.5
Posms 5
3:17.3 (41)
+1:03.4
15:57.3 (43)
+6:42.0
30
53
Klauer, Maximilian
Gebesee
GER
11:29.2
+2:13.8
Posms 1
1:07.0 (32)
+0:17.3
1:07.0 (32)
+0:17.3
Posms 2
2:36.5 (24)
+0:27.8
3:43.5 (29)
+0:45.1
Posms 3
2:56.9 (23)
+0:25.5
6:40.5 (29)
+1:10.7
Posms 4
2:02.6 (33)
+0:38.9
8:43.2 (29)
+1:49.7
Posms 5
2:46.0 (29)
+0:32.0
11:29.2 (30)
+2:13.8
36
54
Klopf, Martin
Erfurt
GER
12:46.9
+3:31.5
Posms 1
1:01.1 (23)
+0:11.3
1:01.1 (23)
+0:11.3
Posms 2
2:45.2 (31)
+0:36.6
3:46.4 (30)
+0:48.0
Posms 3
3:19.7 (37)
+0:48.3
7:06.1 (32)
+1:36.3
Posms 4
2:27.9 (41)
+1:04.3
9:34.1 (36)
+2:40.6
Posms 5
3:12.8 (38)
+0:58.8
12:46.9 (36)
+3:31.5
37
56
König, Sebastian
Bussard-Lifestyle
GER
12:48.5
+3:33.2
Posms 1
1:17.0 (39)
+0:27.3
1:17.0 (39)
+0:27.3
Posms 2
2:52.4 (36)
+0:43.8
4:09.5 (37)
+1:11.1
Posms 3
3:20.9 (38)
+0:49.6
7:30.5 (38)
+2:00.7
Posms 4
2:06.8 (37)
+0:43.1
9:37.3 (37)
+2:43.9
Posms 5
3:11.1 (37)
+0:57.2
12:48.5 (37)
+3:33.2
13
58
Krellmann, Robin
RSV Eisenach
GER
10:06.2
+0:50.9
Posms 1
0:52.6 (7)
+0:02.9
0:52.6 (7)
+0:02.9
Posms 2
2:21.5 (10)
+0:12.9
3:14.2 (9)
+0:15.8
Posms 3
2:46.9 (16)
+0:15.6
6:01.2 (12)
+0:31.4
Posms 4
1:35.1 (7)
+0:11.4
7:36.3 (10)
+0:42.9
Posms 5
2:29.9 (14)
+0:15.9
10:06.2 (13)
+0:50.9
12
59
Kühn, Oliver
Zweirad Böttner / RSV Adler Arnstadt
GER
9:59.0
+0:43.7
Posms 1
0:52.0 (4)
+0:02.3
0:52.0 (4)
+0:02.3
Posms 2
2:12.3 (3)
+0:03.6
3:04.3 (4)
+0:06.0
Posms 3
2:40.8 (9)
+0:09.4
5:45.2 (3)
+0:15.4
Posms 4
1:36.6 (11)
+0:12.9
7:21.8 (5)
+0:28.4
Posms 5
2:37.1 (21)
+0:23.2
9:59.0 (12)
+0:43.7
31
60
Kummer, Felix
RSV ADLER ARNSTADT
GER
11:29.8
+2:14.5
Posms 1
1:01.9 (25)
+0:12.2
1:01.9 (25)
+0:12.2
Posms 2
2:31.2 (20)
+0:22.5
3:33.2 (19)
+0:34.8
Posms 3
3:06.3 (31)
+0:34.9
6:39.5 (26)
+1:09.7
Posms 4
2:04.0 (35)
+0:40.3
8:43.5 (30)
+1:50.1
Posms 5
2:46.3 (30)
+0:32.3
11:29.8 (31)
+2:14.5
22
62
Lorenz, David
DH Akut
GER
10:59.4
+1:44.1
Posms 1
0:59.8 (21)
+0:10.1
0:59.8 (21)
+0:10.1
Posms 2
2:27.8 (18)
+0:19.2
3:27.7 (17)
+0:29.3
Posms 3
2:51.6 (18)
+0:20.3
6:19.4 (18)
+0:49.6
Posms 4
1:55.4 (27)
+0:31.7
8:14.8 (20)
+1:21.4
Posms 5
2:44.5 (27)
+0:30.5
10:59.4 (22)
+1:44.1
24
64
Müller, Maximilian
Fucking-Blue-Monkeys
GER
11:08.4
+1:53.1
Posms 1
1:00.9 (22)
+0:11.2
1:00.9 (22)
+0:11.2
Posms 2
2:36.5 (25)
+0:27.9
3:37.5 (23)
+0:39.1
Posms 3
2:57.5 (24)
+0:26.1
6:35.0 (23)
+1:05.2
Posms 4
1:51.0 (25)
+0:27.3
8:26.0 (23)
+1:32.5
Posms 5
2:42.4 (25)
+0:28.4
11:08.4 (24)
+1:53.1
34
68
Nolte, Jonas
SC Meißner Eschwege
12:34.9
+3:19.6
Posms 1
1:11.3 (36)
+0:21.6
1:11.3 (36)
+0:21.6
Posms 2
2:59.5 (43)
+0:50.8
4:10.8 (39)
+1:12.5
Posms 3
3:18.6 (35)
+0:47.3
7:29.5 (37)
+1:59.8
Posms 4
1:55.8 (28)
+0:32.1
9:25.4 (35)
+2:32.0
Posms 5
3:09.5 (34)
+0:55.5
12:34.9 (34)
+3:19.6
46
72
Pfeifer, Marco
Bussard-Lifestyle
GER
19:26.3
+10:11.0
Posms 1
7:09.7 (47)
+6:20.0
7:09.7 (47)
+6:20.0
Posms 2
2:51.3 (35)
+0:42.7
10:01.1 (46)
+7:02.7
Posms 3
3:30.6 (43)
+0:59.2
13:31.7 (46)
+8:02.0
Posms 4
2:28.9 (42)
+1:05.2
16:00.7 (46)
+9:07.2
Posms 5
3:25.6 (43)
+1:11.6
19:26.3 (46)
+10:11.0
2
76
Prescher, Benjamin
RSV Adler Arnstadt
GER
9:28.9
+0:13.5
Posms 1
0:51.4 (2)
+0:01.6
0:51.4 (2)
+0:01.6
Posms 2
2:12.4 (4)
+0:03.8
3:03.9 (3)
+0:05.5
Posms 3
2:34.6 (3)
+0:03.2
5:38.5 (2)
+0:08.7
Posms 4
1:36.0 (9)
+0:12.3
7:14.5 (2)
+0:21.1
Posms 5
2:14.3 (2)
+0:00.3
9:28.9 (2)
+0:13.5
39
78
Rauschenberg, Marcel
Eisenach
GER
13:05.1
+3:49.8
Posms 1
1:17.8 (40)
+0:28.0
1:17.8 (40)
+0:28.0
Posms 2
2:55.2 (40)
+0:46.6
4:13.1 (40)
+1:14.7
Posms 3
3:21.6 (39)
+0:50.2
7:34.7 (40)
+2:04.9
Posms 4
2:06.6 (36)
+0:42.9
9:41.3 (38)
+2:47.9
Posms 5
3:23.7 (42)
+1:09.8
13:05.1 (39)
+3:49.8
32
81
Rink, Andreas
Remstädt
12:13.1
+2:57.8
Posms 1
1:07.4 (34)
+0:17.7
1:07.4 (34)
+0:17.7
Posms 2
2:46.3 (32)
+0:37.6
3:53.8 (32)
+0:55.4
Posms 3
3:13.6 (32)
+0:42.3
7:07.5 (33)
+1:37.7
Posms 4
2:03.7 (34)
+0:40.0
9:11.2 (32)
+2:17.7
Posms 5
3:01.9 (32)
+0:47.9
12:13.1 (32)
+2:57.8
19
85
Rutz, Max
Radschupfe Oberloquitz
GER
10:51.2
+1:35.9
Posms 1
1:07.0 (33)
+0:17.3
1:07.0 (33)
+0:17.3
Posms 2
2:29.2 (19)
+0:20.6
3:36.3 (21)
+0:37.9
Posms 3
2:53.3 (21)
+0:21.9
6:29.6 (21)
+0:59.9
Posms 4
1:42.4 (18)
+0:18.7
8:12.1 (19)
+1:18.6
Posms 5
2:39.1 (23)
+0:25.1
10:51.2 (19)
+1:35.9
44
86
Rzehak, Robert
Ilmenau
GER
17:57.4
+8:42.0
Posms 1
1:43.0 (45)
+0:53.2
1:43.0 (45)
+0:53.2
Posms 2
3:33.5 (45)
+1:24.9
5:16.6 (43)
+2:18.2
Posms 3
4:21.8 (45)
+1:50.5
9:38.4 (43)
+4:08.7
Posms 4
2:46.8 (45)
+1:23.1
12:25.3 (43)
+5:31.8
Posms 5
5:32.0 (46)
+3:18.1
17:57.4 (44)
+8:42.0
21
87
Salamann, Lucas
BTS-Racing
GER
10:57.8
+1:42.5
Posms 1
0:54.6 (12)
+0:04.8
0:54.6 (12)
+0:04.8
Posms 2
2:42.8 (29)
+0:34.1
3:37.4 (22)
+0:39.0
Posms 3
2:50.5 (17)
+0:19.1
6:27.9 (20)
+0:58.2
Posms 4
1:51.9 (26)
+0:28.2
8:19.9 (21)
+1:26.5
Posms 5
2:37.8 (22)
+0:23.9
10:57.8 (21)
+1:42.5
23
88
Sammler, Christoph
always Vollgas
11:06.6
+1:51.2
Posms 1
1:01.2 (24)
+0:11.4
1:01.2 (24)
+0:11.4
Posms 2
2:40.7 (27)
+0:32.1
3:41.9 (28)
+0:43.5
Posms 3
2:57.9 (25)
+0:26.5
6:39.8 (28)
+1:10.1
Posms 4
1:47.4 (22)
+0:23.7
8:27.2 (25)
+1:33.8
Posms 5
2:39.3 (24)
+0:25.3
11:06.6 (23)
+1:51.2
3
89
Schatz, Manuel
Tabarzer SV1887 e.V Abt. MTB
GER
9:29.6
+0:14.3
Posms 1
0:52.2 (5)
+0:02.5
0:52.2 (5)
+0:02.5
Posms 2
2:10.3 (2)
+0:01.7
3:02.6 (2)
+0:04.2
Posms 3
2:42.7 (11)
+0:11.3
5:45.3 (5)
+0:15.6
Posms 4
1:30.2 (3)
+0:06.6
7:15.6 (3)
+0:22.2
Posms 5
2:13.9 (1)
9:29.6 (3)
+0:14.3
25
101
Stengel, Benedikt
Tobsensbikeworld Racing
GER
11:11.2
+1:55.9
Posms 1
1:03.1 (29)
+0:13.4
1:03.1 (29)
+0:13.4
Posms 2
2:34.6 (23)
+0:25.9
3:37.7 (24)
+0:39.3
Posms 3
3:00.4 (27)
+0:29.1
6:38.2 (24)
+1:08.5
Posms 4
1:57.5 (30)
+0:33.8
8:35.8 (27)
+1:42.3
Posms 5
2:35.4 (19)
+0:21.4
11:11.2 (25)
+1:55.9
10
102
Stöber, Felix
Eisenach
GER
9:57.3
+0:41.9
Posms 1
0:56.3 (16)
+0:06.6
0:56.3 (16)
+0:06.6
Posms 2
2:14.3 (5)
+0:05.6
3:10.7 (6)
+0:12.3
Posms 3
2:45.4 (14)
+0:14.1
5:56.1 (9)
+0:26.4
Posms 4
1:41.1 (17)
+0:17.4
7:37.3 (12)
+0:43.9
Posms 5
2:19.9 (6)
+0:05.9
9:57.3 (10)
+0:41.9
5
104
Trützschler, Karl
Ilmenauer Radsport Club e.V.
GER
9:44.1
+0:28.7
Posms 1
0:53.6 (10)
+0:03.9
0:53.6 (10)
+0:03.9
Posms 2
2:19.1 (7)
+0:10.5
3:12.8 (8)
+0:14.4
Posms 3
2:38.4 (6)
+0:07.0
5:51.2 (6)
+0:21.4
Posms 4
1:32.6 (4)
+0:09.0
7:23.9 (6)
+0:30.4
Posms 5
2:20.1 (8)
+0:06.1
9:44.1 (5)
+0:28.7
42
110
Wenderoth, Ronny
Eisenach
GER
13:42.0
+4:26.7
Posms 1
1:28.8 (43)
+0:39.1
1:28.8 (43)
+0:39.1
Posms 2
2:54.9 (39)
+0:46.2
4:23.7 (42)
+1:25.3
Posms 3
3:32.8 (44)
+1:01.4
7:56.6 (42)
+2:26.8
Posms 4
2:16.3 (40)
+0:52.6
10:12.9 (42)
+3:19.4
Posms 5
3:29.1 (44)
+1:15.1
13:42.0 (42)
+4:26.7
40
111
Witscher, Martin
FETTICH! GEMACHT!
GER
13:06.9
+3:51.5
Posms 1
1:19.5 (41)
+0:29.7
1:19.5 (41)
+0:29.7
Posms 2
2:44.0 (30)
+0:35.3
4:03.5 (35)
+1:05.1
Posms 3
3:17.9 (34)
+0:46.6
7:21.5 (35)
+1:51.8
Posms 4
2:29.1 (43)
+1:05.4
9:50.6 (40)
+2:57.2
Posms 5
3:16.2 (40)
+1:02.2
13:06.9 (40)
+3:51.5
15
113
Teschner, Alexander
RSV 2002 Eisenach eV
10:18.5
+1:03.2
Posms 1
0:51.8 (3)
+0:02.0
0:51.8 (3)
+0:02.0
Posms 2
3:01.2 (44)
+0:52.6
3:53.0 (31)
+0:54.6
Posms 3
2:32.8 (2)
+0:01.4
6:25.9 (19)
+0:56.1
Posms 4
1:34.8 (6)
+0:11.1
8:00.7 (17)
+1:07.2
Posms 5
2:17.8 (4)
+0:03.8
10:18.5 (15)
+1:03.2
11
115
Bartholomé, Benjamin
Berlin
9:57.8
+0:42.5
Posms 1
0:53.1 (9)
+0:03.3
0:53.1 (9)
+0:03.3
Posms 2
2:26.8 (16)
+0:18.2
3:20.0 (12)
+0:21.6
Posms 3
2:39.8 (8)
+0:08.5
5:59.8 (11)
+0:30.1
Posms 4
1:39.7 (13)
+0:16.0
7:39.6 (13)
+0:46.1
Posms 5
2:18.2 (5)
+0:04.2
9:57.8 (11)
+0:42.5
Masters (über 30)
1
1
Alban, Sven
Zweirad Henning Eisenach
GER
9:34.0
---
Posms 1
0:54.1 (2)
+0:00.2
0:54.1 (2)
+0:00.2
Posms 2
2:08.0 (1)
3:02.2 (1)
Posms 3
2:36.6 (1)
5:38.8 (1)
Posms 4
1:27.7 (1)
7:06.6 (1)
Posms 5
2:27.3 (2)
+0:02.0
9:34.0 (1)
44
4
Barz, Holger
Waltershausen
GER
34:25.3
+24:51.3
Posms 1
1:01.5 (11)
+0:07.6
1:01.5 (11)
+0:07.6
Posms 2
2:38.4 (18)
+0:30.3
3:40.0 (15)
+0:37.7
Posms 3
3:07.4 (23)
+0:30.7
6:47.4 (16)
+1:08.5
Posms 4
1:45.8 (10)
+0:18.0
8:33.2 (14)
+1:26.6
Posms 5
25:52.0 (44)
+23:26.7
34:25.3 (44)
+24:51.3
5
5
Baumbach, Dennis
Fahrradhaus-Eyring F.O.B.
GER
10:25.0
+0:51.0
Posms 1
0:56.1 (4)
+0:02.1
0:56.1 (4)
+0:02.1
Posms 2
2:27.3 (7)
+0:19.3
3:23.4 (6)
+0:21.2
Posms 3
2:46.6 (5)
+0:10.0
6:10.1 (5)
+0:31.2
Posms 4
1:46.2 (11)
+0:18.4
7:56.3 (6)
+0:49.7
Posms 5
2:28.6 (3)
+0:03.3
10:25.0 (5)
+0:51.0
7
6
Beck, Danny
Rad Art Ilmenau
GER
10:30.5
+0:56.5
Posms 1
0:57.1 (6)
+0:03.2
0:57.1 (6)
+0:03.2
Posms 2
2:23.0 (5)
+0:15.0
3:20.2 (5)
+0:18.0
Posms 3
2:54.9 (10)
+0:18.3
6:15.1 (7)
+0:36.3
Posms 4
1:41.1 (6)
+0:13.3
7:56.3 (5)
+0:49.7
Posms 5
2:34.1 (8)
+0:08.8
10:30.5 (7)
+0:56.5
33
7
Behrendt, Torsten
Trail Snakes Erfurt
GER
12:57.1
+3:23.1
Posms 1
1:15.2 (33)
+0:21.2
1:15.2 (33)
+0:21.2
Posms 2
2:59.7 (39)
+0:51.7
4:15.0 (36)
+1:12.7
Posms 3
3:30.5 (39)
+0:53.9
7:45.5 (37)
+2:06.7
Posms 4
2:01.7 (25)
+0:34.0
9:47.3 (36)
+2:40.7
Posms 5
3:09.8 (29)
+0:44.5
12:57.1 (33)
+3:23.1
20
8
Beltz, Silvio
Ilmenauer Radsport Club e.V.
GER
11:43.0
+2:09.0
Posms 1
1:01.1 (9)
+0:07.2
1:01.1 (9)
+0:07.2
Posms 2
2:45.6 (27)
+0:37.6
3:46.8 (20)
+0:44.5
Posms 3
3:11.3 (26)
+0:34.6
6:58.1 (22)
+1:19.2
Posms 4
1:50.3 (14)
+0:22.5
8:48.4 (19)
+1:41.7
Posms 5
2:54.6 (23)
+0:29.3
11:43.0 (20)
+2:09.0
31
10
Beyer, Heiko
Trail Snakes Erfurt
GER
12:52.0
+3:18.0
Posms 1
1:12.0 (28)
+0:18.1
1:12.0 (28)
+0:18.1
Posms 2
2:52.8 (35)
+0:44.7
4:04.8 (30)
+1:02.6
Posms 3
3:13.8 (27)
+0:37.2
7:18.7 (29)
+1:39.8
Posms 4
2:06.7 (32)
+0:38.9
9:25.4 (29)
+2:18.8
Posms 5
3:26.6 (34)
+1:01.3
12:52.0 (31)
+3:18.0
42
14
Bosse, Marcel
Zweirad Henning Eisenach
GER
16:26.9
+6:52.9
Posms 1
1:31.0 (41)
+0:37.1
1:31.0 (41)
+0:37.1
Posms 2
3:14.0 (42)
+1:06.0
4:45.1 (41)
+1:42.8
Posms 3
3:50.0 (44)
+1:13.4
8:35.1 (42)
+2:56.3
Posms 4
3:25.6 (45)
+1:57.8
12:00.8 (43)
+4:54.1
Posms 5
4:26.1 (42)
+2:00.8
16:26.9 (42)
+6:52.9
18
16
Burkhard, Stefan
Silvio ist ein Ladyboy e.V
GER
11:40.4
+2:06.4
Posms 1
1:13.7 (31)
+0:19.8
1:13.7 (31)
+0:19.8
Posms 2
2:36.8 (16)
+0:28.7
3:50.5 (23)
+0:48.3
Posms 3
2:58.9 (13)
+0:22.2
6:49.4 (20)
+1:10.6
Posms 4
2:03.3 (30)
+0:35.5
8:52.8 (22)
+1:46.1
Posms 5
2:47.6 (17)
+0:22.3
11:40.4 (18)
+2:06.4
30
17
Conrad, Tobias
Trail Snakes Erfurt
GER
12:49.0
+3:15.0
Posms 1
1:12.6 (30)
+0:18.7
1:12.6 (30)
+0:18.7
Posms 2
2:50.2 (33)
+0:42.1
4:02.8 (29)
+1:00.6
Posms 3
3:22.2 (35)
+0:45.5
7:25.1 (30)
+1:46.2
Posms 4
2:03.1 (29)
+0:35.3
9:28.2 (30)
+2:21.6
Posms 5
3:20.7 (32)
+0:55.4
12:49.0 (30)
+3:15.0
2
18
Derer, Markus
PARTISAN/ Radscheune
9:58.2
+0:24.2
Posms 1
0:55.3 (3)
+0:01.4
0:55.3 (3)
+0:01.4
Posms 2
2:21.2 (3)
+0:13.2
3:16.6 (3)
+0:14.3
Posms 3
2:39.7 (2)
+0:03.1
5:56.3 (2)
+0:17.5
Posms 4
1:36.5 (3)
+0:08.7
7:32.9 (2)
+0:26.2
Posms 5
2:25.2 (1)
9:58.2 (2)
+0:24.2
4
24
Ewald, Henry
MSC Pößneck/ Team Bike Mike/ HE Racing
GER
10:12.6
+0:38.6
Posms 1
0:58.8 (8)
+0:04.9
0:58.8 (8)
+0:04.9
Posms 2
2:16.6 (2)
+0:08.5
3:15.5 (2)
+0:13.2
Posms 3
2:54.1 (9)
+0:17.5
6:09.6 (4)
+0:30.8
Posms 4
1:32.8 (2)
+0:05.0
7:42.4 (4)
+0:35.8
Posms 5
2:30.1 (5)
+0:04.8
10:12.6 (4)
+0:38.6
6
25
Eyring, Sebastian
Fahrrad Eyring
GER
10:27.5
+0:53.5
Posms 1
0:53.9 (1)
0:53.9 (1)
Posms 2
2:34.9 (13)
+0:26.8
3:28.8 (8)
+0:26.6
Posms 3
2:45.7 (4)
+0:09.1
6:14.6 (6)
+0:35.7
Posms 4
1:43.7 (9)
+0:15.9
7:58.4 (7)
+0:51.7
Posms 5
2:29.1 (4)
+0:03.8
10:27.5 (6)
+0:53.5
DNF
31
Friedrich, Maik
Zweirad Henning Eisenach
GER
Posms 1
3:08.9 (45)
+2:15.0
3:08.9 (45)
+2:15.0
Posms 2
2:40.0 (22)
+0:31.9
5:48.9 (44)
+2:46.7
Posms 3
3:15.9 (31)
+0:39.3
9:04.9 (44)
+3:26.0
Posms 4
2:30.1 (41)
+1:02.3
11:35.0 (42)
+4:28.4
Posms 5
8
32
Gaßmann, Armin
08/ 15
GER
10:42.1
+1:08.1
Posms 1
1:04.2 (16)
+0:10.3
1:04.2 (16)
+0:10.3
Posms 2
2:30.0 (8)
+0:21.9
3:34.2 (11)
+0:32.0
Posms 3
2:51.6 (7)
+0:14.9
6:25.8 (10)
+0:47.0
Posms 4
1:42.6 (7)
+0:14.8
8:08.5 (9)
+1:01.9
Posms 5
2:33.5 (7)
+0:08.2
10:42.1 (8)
+1:08.1
28
35
Goldbach, Tom
Mtb 0815
GER
12:32.4
+2:58.4
Posms 1
1:05.3 (17)
+0:11.4
1:05.3 (17)
+0:11.4
Posms 2
3:24.1 (44)
+1:16.0
4:29.5 (40)
+1:27.2
Posms 3
3:14.5 (30)
+0:37.9
7:44.0 (36)
+2:05.2
Posms 4
1:54.5 (18)
+0:26.8
9:38.6 (35)
+2:32.0
Posms 5
2:53.7 (22)
+0:28.4
12:32.4 (28)
+2:58.4
36
36
Grimm, Oliver
St. Kilian
GER
13:13.7
+3:39.7
Posms 1
1:16.0 (34)
+0:22.1
1:16.0 (34)
+0:22.1
Posms 2
2:50.7 (34)
+0:42.6
4:06.7 (32)
+1:04.5
Posms 3
3:26.6 (37)
+0:49.9
7:33.3 (34)
+1:54.4
Posms 4
2:15.1 (37)
+0:47.3
9:48.4 (37)
+2:41.8
Posms 5
3:25.2 (33)
+0:59.9
13:13.7 (36)
+3:39.7
15
40
Heinze, Jan
Endivien-Rostbratwurst-Racing-Team
GER
11:27.1
+1:53.1
Posms 1
1:08.4 (22)
+0:14.5
1:08.4 (22)
+0:14.5
Posms 2
2:37.3 (17)
+0:29.3
3:45.8 (18)
+0:43.6
Posms 3
3:00.1 (15)
+0:23.4
6:45.9 (15)
+1:07.0
Posms 4
1:56.7 (21)
+0:28.9
8:42.7 (16)
+1:36.0
Posms 5
2:44.4 (13)
+0:19.1
11:27.1 (15)
+1:53.1
43
42
Hofmann, Alexander
Zweirad Henning Eisenach
GER
17:05.0
+7:31.0
Posms 1
1:32.8 (42)
+0:38.9
1:32.8 (42)
+0:38.9
Posms 2
3:32.4 (45)
+1:24.4
5:05.3 (43)
+2:03.0
Posms 3
3:53.4 (45)
+1:16.8
8:58.7 (43)
+3:19.9
Posms 4
3:09.3 (44)
+1:41.5
12:08.1 (44)
+5:01.5
Posms 5
4:56.9 (43)
+2:31.6
17:05.0 (43)
+7:31.0
26
45
Hölzer, Sandro
SV Isolator Neuhaus-Schierschnitz(Rad)
GER
12:09.6
+2:35.6
Posms 1
1:12.3 (29)
+0:18.4
1:12.3 (29)
+0:18.4
Posms 2
2:48.3 (30)
+0:40.3
4:00.7 (28)
+0:58.4
Posms 3
3:06.0 (21)
+0:29.4
7:06.7 (27)
+1:27.9
Posms 4
1:58.0 (22)
+0:30.2
9:04.7 (26)
+1:58.1
Posms 5
3:04.8 (28)
+0:39.5
12:09.6 (26)
+2:35.6
32
47
Illner, Bernhard
Endivien Rostbratwurst Racing Team
GER
12:56.1
+3:22.1
Posms 1
1:13.7 (32)
+0:19.8
1:13.7 (32)
+0:19.8
Posms 2
2:58.4 (37)
+0:50.3
4:12.2 (34)
+1:09.9
Posms 3
3:14.3 (28)
+0:37.7
7:26.5 (32)
+1:47.6
Posms 4
2:10.8 (35)
+0:43.0
9:37.3 (34)
+2:30.7
Posms 5
3:18.7 (31)
+0:53.4
12:56.1 (32)
+3:22.1
23
49
Janssen, Jonas
TSG Münsingen Radsport
GER
11:53.6
+2:19.6
Posms 1
1:11.4 (26)
+0:17.5
1:11.4 (26)
+0:17.5
Posms 2
2:41.1 (23)
+0:33.0
3:52.6 (24)
+0:50.3
Posms 3
3:05.7 (20)
+0:29.1
6:58.3 (23)
+1:19.4
Posms 4
2:02.8 (28)
+0:35.0
9:01.1 (24)
+1:54.5
Posms 5
2:52.4 (20)
+0:27.1
11:53.6 (23)
+2:19.6
29
55
Kolbe, Jan
Fahrradhaus-Eyring F.O.B.
GER
12:47.9
+3:13.9
Posms 1
1:17.1 (35)
+0:23.1
1:17.1 (35)
+0:23.1
Posms 2
2:48.2 (29)
+0:40.1
4:05.3 (31)
+1:03.1
Posms 3
3:19.9 (34)
+0:43.3
7:25.3 (31)
+1:46.4
Posms 4
2:09.3 (34)
+0:41.5
9:34.6 (32)
+2:27.9
Posms 5
3:13.2 (30)
+0:47.9
12:47.9 (29)
+3:13.9
24
57
König, Sören
Reurieth
GER
11:55.3
+2:21.3
Posms 1
1:06.4 (20)
+0:12.4
1:06.4 (20)
+0:12.4
Posms 2
2:39.8 (21)
+0:31.7
3:46.2 (19)
+0:43.9
Posms 3
3:14.4 (29)
+0:37.7
7:00.6 (24)
+1:21.7
Posms 4
2:02.4 (27)
+0:34.6
9:03.0 (25)
+1:56.4
Posms 5
2:52.2 (19)
+0:26.9
11:55.3 (24)
+2:21.3
25
61
Löffler, Maik
Ultra Wild Enduro
GER
11:57.6
+2:23.6
Posms 1
1:07.2 (21)
+0:13.3
1:07.2 (21)
+0:13.3
Posms 2
2:49.8 (32)
+0:41.8
3:57.1 (27)
+0:54.9
Posms 3
3:17.4 (32)
+0:40.7
7:14.5 (28)
+1:35.7
Posms 4
1:52.7 (17)
+0:24.9
9:07.3 (27)
+2:00.6
Posms 5
2:50.2 (18)
+0:24.9
11:57.6 (25)
+2:23.6
22
67
Niesner, Malte
DIMB Racing Team
GER
11:46.6
+2:12.6
Posms 1
1:04.0 (15)
+0:10.1
1:04.0 (15)
+0:10.1
Posms 2
2:34.2 (12)
+0:26.1
3:38.2 (12)
+0:36.0
Posms 3
3:09.5 (25)
+0:32.9
6:47.8 (17)
+1:08.9
Posms 4
1:58.8 (24)
+0:31.0
8:46.6 (18)
+1:40.0
Posms 5
2:59.9 (26)
+0:34.6
11:46.6 (22)
+2:12.6
17
69
Orthey, Dominik
Zweirad Henning Eisenach
GER
11:40.2
+2:06.2
Posms 1
1:06.0 (18)
+0:12.1
1:06.0 (18)
+0:12.1
Posms 2
2:39.5 (20)
+0:31.4
3:45.5 (17)
+0:43.3
Posms 3
3:03.1 (17)
+0:26.5
6:48.6 (19)
+1:09.8
Posms 4
1:54.7 (19)
+0:26.9
8:43.3 (17)
+1:36.7
Posms 5
2:56.8 (24)
+0:31.5
11:40.2 (17)
+2:06.2
27
70
Peinelt, Rene
Zweirad Henning Eisenach
GER
12:12.6
+2:38.6
Posms 1
1:10.1 (25)
+0:16.2
1:10.1 (25)
+0:16.2
Posms 2
2:38.9 (19)
+0:30.8
3:49.1 (22)
+0:46.8
Posms 3
3:04.3 (19)
+0:27.7
6:53.4 (21)
+1:14.6
Posms 4
2:18.1 (38)
+0:50.3
9:11.6 (28)
+2:04.9
Posms 5
3:00.9 (27)
+0:35.6
12:12.6 (27)
+2:38.6
37
71
Pfaff, Daniel
Angelroda
GER
13:24.6
+3:50.6
Posms 1
1:19.0 (36)
+0:25.1
1:19.0 (36)
+0:25.1
Posms 2
2:58.7 (38)
+0:50.6
4:17.8 (37)
+1:15.5
Posms 3
3:28.4 (38)
+0:51.8
7:46.3 (38)
+2:07.4
Posms 4
2:11.2 (36)
+0:43.4
9:57.5 (38)
+2:50.8
Posms 5
3:27.1 (35)
+1:01.8
13:24.6 (37)
+3:50.6
10
74
Pohl, Bastian
Neustadt
GER
10:59.2
+1:25.2
Posms 1
0:58.1 (7)
+0:04.2
0:58.1 (7)
+0:04.2
Posms 2
2:33.0 (10)
+0:25.0
3:31.2 (9)
+0:28.9
Posms 3
3:04.0 (18)
+0:27.4
6:35.2 (12)
+0:56.4
Posms 4
1:43.6 (8)
+0:15.8
8:18.9 (10)
+1:12.2
Posms 5
2:40.2 (10)
+0:14.9
10:59.2 (10)
+1:25.2
35
75
Poßner, Daniel
Bike Service Eisenach
GER
13:10.0
+3:35.9
Posms 1
1:24.5 (38)
+0:30.5
1:24.5 (38)
+0:30.5
Posms 2
2:49.6 (31)
+0:41.5
4:14.1 (35)
+1:11.8
Posms 3
3:19.1 (33)
+0:42.5
7:33.2 (33)
+1:54.4
Posms 4
2:01.9 (26)
+0:34.1
9:35.2 (33)
+2:28.5
Posms 5
3:34.7 (38)
+1:09.4
13:10.0 (35)
+3:35.9
11
77
Pustal, Gunnar
RSV Rederberch
GER
11:05.5
+1:31.5
Posms 1
1:03.5 (14)
+0:09.6
1:03.5 (14)
+0:09.6
Posms 2
2:23.0 (6)
+0:15.0
3:26.6 (7)
+0:24.4
Posms 3
2:55.5 (11)
+0:18.9
6:22.2 (8)
+0:43.3
Posms 4
2:07.0 (33)
+0:39.2
8:29.3 (13)
+1:22.6
Posms 5
2:36.2 (9)
+0:10.9
11:05.5 (11)
+1:31.5
41
84
Ruch, Sven
Trail Snakes Erfurt
GER
16:16.7
+6:42.7
Posms 1
3:00.0 (44)
+2:06.1
3:00.0 (44)
+2:06.1
Posms 2
3:18.4 (43)
+1:10.3
6:18.4 (45)
+3:16.2
Posms 3
3:43.4 (43)
+1:06.8
10:01.8 (45)
+4:23.0
Posms 4
2:35.3 (43)
+1:07.5
12:37.2 (45)
+5:30.5
Posms 5
3:39.4 (39)
+1:14.1
16:16.7 (41)
+6:42.7
3
90
Schellenberg, Sven
Bike Service Eisenach / DH Akut
GER
10:12.2
+0:38.2
Posms 1
0:56.7 (5)
+0:02.8
0:56.7 (5)
+0:02.8
Posms 2
2:22.9 (4)
+0:14.9
3:19.7 (4)
+0:17.4
Posms 3
2:41.5 (3)
+0:04.9
6:01.2 (3)
+0:22.4
Posms 4
1:38.8 (5)
+0:11.0
7:40.1 (3)
+0:33.4
Posms 5
2:32.0 (6)
+0:06.7
10:12.2 (3)
+0:38.2
12
91
Schellenberg, Uwe
Fahrradhaus-Eyring F.O.B.
GER
11:09.7
+1:35.7
Posms 1
1:02.8 (12)
+0:08.9
1:02.8 (12)
+0:08.9
Posms 2
2:36.1 (15)
+0:28.0
3:39.0 (13)
+0:36.7
Posms 3
2:52.3 (8)
+0:15.7
6:31.4 (11)
+0:52.5
Posms 4
1:55.1 (20)
+0:27.3
8:26.5 (12)
+1:19.8
Posms 5
2:43.2 (11)
+0:17.9
11:09.7 (12)
+1:35.7
34
92
Scherkus, Jan
Radstation Erfurt
GER
13:00.6
+3:26.6
Posms 1
1:21.8 (37)
+0:27.9
1:21.8 (37)
+0:27.9
Posms 2
2:47.1 (28)
+0:39.0
4:08.9 (33)
+1:06.7
Posms 3
3:24.4 (36)
+0:47.7
7:33.4 (35)
+1:54.5
Posms 4
1:58.4 (23)
+0:30.6
9:31.8 (31)
+2:25.2
Posms 5
3:28.7 (36)
+1:03.4
13:00.6 (34)
+3:26.6
38
94
Schrempf, Michael
FETTICH! GEMACHT!
GER
13:43.3
+4:09.3
Posms 1
1:24.7 (39)
+0:30.7
1:24.7 (39)
+0:30.7
Posms 2
2:54.9 (36)
+0:46.8
4:19.6 (38)
+1:17.3
Posms 3
3:33.6 (42)
+0:57.0
7:53.2 (39)
+2:14.3
Posms 4
2:20.0 (39)
+0:52.2
10:13.2 (39)
+3:06.6
Posms 5
3:30.1 (37)
+1:04.8
13:43.3 (38)
+4:09.3
13
96
Siegmund, Steve
SGS Rating Team
GER
11:22.1
+1:48.0
Posms 1
1:01.5 (10)
+0:07.6
1:01.5 (10)
+0:07.6
Posms 2
2:43.0 (24)
+0:35.0
3:44.6 (16)
+0:42.3
Posms 3
2:59.4 (14)
+0:22.8
6:44.1 (14)
+1:05.2
Posms 4
1:52.0 (16)
+0:24.2
8:36.1 (15)
+1:29.5
Posms 5
2:45.9 (14)
+0:20.6
11:22.1 (13)
+1:48.0
40
97
Sobieraj, Steve
Trailriders Burschl
GER
14:37.9
+5:03.9
Posms 1
1:35.3 (43)
+0:41.4
1:35.3 (43)
+0:41.4
Posms 2
3:10.4 (41)
+1:02.3
4:45.8 (42)
+1:43.6
Posms 3
3:33.3 (41)
+0:56.7
8:19.2 (41)
+2:40.3
Posms 4
2:33.9 (42)
+1:06.1
10:53.1 (41)
+3:46.5
Posms 5
3:44.7 (41)
+1:19.4
14:37.9 (40)
+5:03.9
14
98
Sonntag, Karsten
Eisenach
GER
11:22.2
+1:48.2
Posms 1
1:06.2 (19)
+0:12.2
1:06.2 (19)
+0:12.2
Posms 2
2:33.6 (11)
+0:25.5
3:39.8 (14)
+0:37.6
Posms 3
2:56.1 (12)
+0:19.4
6:35.9 (13)
+0:57.1
Posms 4
1:49.1 (13)
+0:21.3
8:25.0 (11)
+1:18.4
Posms 5
2:57.1 (25)
+0:31.8
11:22.2 (14)
+1:48.2
21
99
Sonntag, Stephan
RBW
GER
11:46.2
+2:12.2
Posms 1
1:08.9 (24)
+0:15.0
1:08.9 (24)
+0:15.0
Posms 2
2:45.5 (26)
+0:37.5
3:54.5 (26)
+0:52.3
Posms 3
3:06.9 (22)
+0:30.3
7:01.5 (25)
+1:22.6
Posms 4
1:51.1 (15)
+0:23.3
8:52.7 (21)
+1:46.0
Posms 5
2:53.5 (21)
+0:28.2
11:46.2 (21)
+2:12.2
16
100
Stein, Christian
Bike Service Eisenach
GER
11:36.8
+2:02.8
Posms 1
1:08.8 (23)
+0:14.9
1:08.8 (23)
+0:14.9
Posms 2
2:44.9 (25)
+0:36.9
3:53.8 (25)
+0:51.6
Posms 3
3:09.5 (24)
+0:32.8
7:03.3 (26)
+1:24.5
Posms 4
1:46.3 (12)
+0:18.5
8:49.6 (20)
+1:43.0
Posms 5
2:47.1 (15)
+0:21.8
11:36.8 (16)
+2:02.8
39
108
Wagner, Tobias
Zweirad Henning Eisenach
GER
14:05.1
+4:31.1
Posms 1
1:25.7 (40)
+0:31.8
1:25.7 (40)
+0:31.8
Posms 2
3:01.5 (40)
+0:53.5
4:27.3 (39)
+1:25.1
Posms 3
3:31.3 (40)
+0:54.7
7:58.7 (40)
+2:19.8
Posms 4
2:26.9 (40)
+0:59.1
10:25.6 (40)
+3:19.0
Posms 5
3:39.5 (40)
+1:14.2
14:05.1 (39)
+4:31.1
19
112
Ziegler, Martin
RWV Haselbach
GER
11:42.2
+2:08.2
Posms 1
1:12.0 (27)
+0:18.1
1:12.0 (27)
+0:18.1
Posms 2
2:35.1 (14)
+0:27.0
3:47.1 (21)
+0:44.9
Posms 3
3:01.3 (16)
+0:24.7
6:48.5 (18)
+1:09.7
Posms 4
2:06.1 (31)
+0:38.3
8:54.7 (23)
+1:48.0
Posms 5
2:47.5 (16)
+0:22.2
11:42.2 (19)
+2:08.2
9
116
Brinkel, Friedemann
Eisenach
10:45.3
+1:11.3
Posms 1
1:03.4 (13)
+0:09.5
1:03.4 (13)
+0:09.5
Posms 2
2:30.7 (9)
+0:22.7
3:34.2 (10)
+0:32.0
Posms 3
2:49.5 (6)
+0:12.8
6:23.7 (9)
+0:44.9
Posms 4
1:37.8 (4)
+0:10.1
8:01.6 (8)
+0:55.0
Posms 5
2:43.6 (12)
+0:18.3
10:45.3 (9)
+1:11.3
Frauen
4
50
kallenbach, anja
fahrrad eyring
GER
14:26.0
+2:07.5
Posms 1
1:16.2 (3)
+0:05.7
1:16.2 (3)
+0:05.7
Posms 2
3:15.8 (4)
+0:31.6
4:32.0 (3)
+0:36.8
Posms 3
3:52.4 (4)
+0:44.9
8:24.4 (4)
+1:21.7
Posms 4
2:44.1 (4)
+0:40.8
11:08.6 (4)
+2:02.6
Posms 5
3:17.4 (3)
+0:04.8
14:26.0 (4)
+2:07.5
1
95
Seifert, Katja
JenBike Enduro Monkeys
GER
12:18.5
---
Posms 1
1:11.0 (2)
+0:00.5
1:11.0 (2)
+0:00.5
Posms 2
2:44.1 (1)
3:55.2 (1)
Posms 3
3:07.4 (1)
7:02.6 (1)
Posms 4
2:03.3 (1)
9:05.9 (1)
Posms 5
3:12.5 (1)
12:18.5 (1)
3
105
van Heesch, Julia
Zweirad Henning Eisenach
GER
14:02.0
+1:43.5
Posms 1
1:27.2 (4)
+0:16.7
1:27.2 (4)
+0:16.7
Posms 2
3:10.3 (2)
+0:26.2
4:37.6 (4)
+0:42.4
Posms 3
3:32.3 (3)
+0:24.9
8:10.0 (3)
+1:07.3
Posms 4
2:20.7 (3)
+0:17.4
10:30.8 (3)
+1:24.8
Posms 5
3:31.2 (4)
+0:18.6
14:02.0 (3)
+1:43.5
2
109
Wank, Jennifer
Ilmenauer Radsport Club e.V.
GER
13:14.6
+0:56.1
Posms 1
1:10.4 (1)
1:10.4 (1)
Posms 2
3:10.7 (3)
+0:26.5
4:21.2 (2)
+0:26.0
Posms 3
3:30.3 (2)
+0:22.9
7:51.6 (2)
+0:48.9
Posms 4
2:06.2 (2)
+0:02.9
9:57.8 (2)
+0:51.8
Posms 5
3:16.8 (2)
+0:04.2
13:14.6 (2)
+0:56.1