Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Guyub Rukun Yayog INDURO
KAPOLDA CUP - Downhill
Gebang Bantul Yogyakarta 24.12.2017
KAPOLDA CUP - Downhill
Gebang Bantul Yogyakarta 24.12.2017
Kopsavilkums
Organizators:
Guyub Rukun Yayog INDURO
Dalībnieki Kopā: 141
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:51
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti KAPOLDA CUP - Downhill
Enduro
Grupa
Kopā
Hardtail Master
Hardtail Master
Hardtail open
Junior (17-19)
Master A (30-35)
Master B (36-40)
Master C (41-45)
Master D (46 up)
Master PRO
Men Open (20-29)
PRO
Semi Pro
Women Open
Youth
A, Bimo Nur (Gojila Sixx B2W)
Abyantara, Zaidan Afif (G2R)
adi, Herry Prasetyo (Peak9)
Adipratomo, Ghozali Bambang (Pribadi)
Aditta, Fani (TRJ)
Aditya, Christian Gembloeng (Selaseli Syndicate)
Aditya, Rizki Yehezkiel (Sejati-3dewa racing-issi pati)
Adrian, Dion (KJS Bike Samarinda)
Afandi, Muhammad Rizal (BANDID SQUAD RACING)
afifi, Muhammad (MLPR MTB)
Agung, Prasetyo (JAGGER)
Akhmad, Reza (Jogja Brutal Pedal)
Alamsyah, Abid (SELASELI SYNDICATE)
ALIFIANTO, MOH. (kepompong resing tim probolinggo)
Amiruddin, Mochammad Chilmi (Ms. Suspention DH Team)
Anta, Maret Findi (Pxr jogja)
Ardiaksa, Ardan (MLPR MTB)
Ariyandi, Kiki (Star Bike Jaya)
Arofat, Yahya (Kasta)
Arya, Galang (GSB.TRIDE BiKES.CO)
Asmara, Gusti Cipta (BANDIT SQUAD RACING)
Audah, Abdul Kadir (Mudbrother)
Aufa, M. Robiul (Boxer Ngayogyakarto)
Baghaskara, Bondan (PitNik Jogja)
Bardan, Deni (Sukudhol AM Gowes)
Blends, Mike (jagger)
Budi, Galih (Kjs Bike Samarinda)
chandra, dimas (speznunt pfrteam)
Christian, FX Elneno (ELGATO Indonesia)
D, Indra (Peak9)
Daryanto, (Gebang Bike Team)
Dewangga, Ian (JMBIKE)
Dharmawan, Andre (ILLEGAL STREET)
djawa, purwanto anantha (Bandit Squad Racing)
Erul, (KONSEP DH)
fajar, Desta (KONSEP DH)
Fauzi, Dhamas Rizky (Peak9)
Hakam, Bayu (thrill rider jogj4xarta)
halimi, yazid (Thrill Rider Jogj4Xarta)
HAMDI, FARID (BANDHIT SQUAD RACING)
HANDOKO, ARIH (BANDIT SQUAD RACING)
harri, (Boxer Ngayogyakarto)
harsono, Sri mulyo (Bike Ambar)
Hartono, Sri (Selaseli Syndicate)
Hermanto, Didik (KJS BIKE Samarinda)
Hermiarto, Damianus (Gojila - pedalumping)
Hidayat, Harjan 'Doedoet' (A Class Factory Racing)
Huda, M Naufal (OASIS - V3 BIKESHOP - Temanggung BMX Academy)
Indra, Tatang (Thrill Rider Jog4Xarta)
Isnaini, Fiqi (Gopad team)
Jagal, Heru (Gebang bike team)
Janu, Gilang (TRJ Jaran Goyang)
Jatmiko, Aji (GSB.TRIDE BIKES.CO)
joharrudin, muhammad (TRJ)
junaedi, Rahmat (Gojila cidukjangan pedalumping)
Karuniawan, Setya (2nd Part Team)
Ketip, Bayu (Pusaka HTJRT DHTEAM, SPARTAN FAMILY)
Khabibi, Nurul (MLPR MTB)
Khotimah, Khusnul (PITNIK JOGJA)
Kibot, Nur Muhammad Syarofuddin (PT. Galmas Cipta Graha)
krisdyanto, Ryan (VOC team Bolo tumpuk)
Krisnoko, Eddy (JHB -27)
Kurniawan, David (Independent)
Kurniawan, Risanto (Pitnik Jogja)
Lembu, Lumba (TARKAM TEMANGGUNG Rujak Asem Bike Park)
Leonardo, Dimas (ISSI kab. Lamongan)
Mahardika, Ardela (Pusaka HTJRT DHTEAM)
Mahardika, Ferdian (Pusaka HTJRT DH Team)
Mahendra, Iqbal Galih David (Sukudholl am gowes)
manggala, Daiva (waonk team)
MAULANA, ANDANG (Jogja Brutal Pedal)
Nelson, Rofianta Opik (Pit27 Prambanan City|PT Sidoraharjo|Yovin grupNBRS)
Noviansyah, Sigit (KPFD)
Nugraha, Arya 'Abdee' (pedalumping)
Nugroho, Agung Dwi (ALASLOR SYNDICATE)
nugroho, Gilang cahyaning (GSB.TRIDE BIKES.CO)
Nugroho, Joko (Boxer Ngayogyakarto)
nurul, Kanya (Boxer Ngayogyakarto)
Ond, Tri (sixteen16 racing)
One, Billy Jet (Nur Warsito BMX Racing School)
Oscareynand, Jay (Thrill Rider Jogj4Xarta)
Pamuji, Restu Tri (Gramang's Sandikala Syndicate)
PawiroSoekarto, Monedh Wongso (Pitnik Jogjakarta)
Peri, Canto (B-JAT)
Permadi, Mas (RacingWheelsBike|FAKfaktory|MS Suspension)
Pornomo, (Pornomo)
Pradana, Andhika Ferry (ISSI Kab Lamongan)
pramudhito, Dhimas (G2R)
pramudya, Prima bintang (Gebang bike team)
Pranata, Ditra (Polygon factory Team)
Pratama, Mahardhiyan Raihan (Peak9)
PRATAMA, PUTRA (ELGATO INDONESIA)
Purba, Estu Karyadhi (Estus Cycles Sukudholl AM Gowes Reza Katering)
Putra, Joko Arya (MLPR MTB)
Raharjo, Arifin (KONSEP DH)
Rahman, Ghani Furqon Abdul (PITNIK Jogja)
richa, Rosa difa (M.U.D BROTHERS)
RINALDI, MUHAMAD AGIL (KJS Samarinda)
risdiyanto, Vigo (KONSEP DH)
S, Aviev Ferdi Riyan (Puncak gebang team)
Saffan, Moh. (NS DH TEAM)
Sandea, Yanuar Fibra (Back to bike)
Sanyoto, Guntur Budi (BANDIT SQUAD RACING)
Saputra, Ahnaf Fikriy (KPFD)
satria, Muqoddam ibnu (KONSEP DH)
SATRIA, RENO (TROOPS)
SE, Agus Sugiarto, (SBA New Vedal)
Senewe, Imam (AClass Factory Racing)
Setiawan, Sendi (Gojila Team)
simon, Edy (Pusaka HTJRT DHTEAM)
siswanto, Budi (DROLIC)
Slamet, Mohamat (AJF rt91's)
Soekarno, Aditya Tio Fajar Putu (YCBMX)
Solikin, Muhammad (DROLIC JOGJA BRUTAL PEDAL)
suciani, Iis zulifaha (ISSI PATI-KRIS BIKE)
sugiantoro, Farisky (Bandit Squad racing)
sulistyo, Wawan eko (Gojila PitKopi)
Sum, Anakmerapi Aslisum (KLANGON LOCAL HEROS)
supriyanto, Harin (Alasor Syndicate)
Suryanto(Pentil), (Mud Brothers)
susanto, didik (joglo)
Susilo, Adhi (Z)
Susilo, Andi (Z)
Swandhita, Poendra (Sela Seli Syndicate)
Syahdewa, Ahmad Randam (BANDIT SQUAD RACING)
Syaputra, Ridho Cahya (Z)
Tigor, Muhammad (V3 BIKESHOP|JAVA CHICKEN|Temanggung BMX Academy)
Vath, Muhammad (RV RIDER)
VISADHA, HAFIZH ALIF PUTRA (GSB.TRIDEBIKE.CO)
WARSITO, NUR (JHB-27)
Wicaksono, Kunto (Sukudholl - AM Gowes)
Wicaksono, Mahendra Wisnu (JHB 27)
Widiatmoko, Halim (Selaseli syndicate)
winatha, Fahmi indra (Alaslor syndicate)
Wisanggeni, Rhangga Nur (JHB 27)
WURYODIANTO, TOMMY (BANDIT SQUAD RACING)
Yanuar, Brindil (M-KAS)
Yasin, Mohammad (Jati Diri Sulawesi Tengah)
yudha, Iwan Andhi (KRIS BIKE PATI)
yudha, Paundra (Sukudholl AM gowes)
Zigong, Ewin (RideStar)
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Hardtail Master
5
11
Arofat, Yahya
Kasta
3:26.75
+0:34.03
6
10
Indra, Tatang
Thrill Rider Jog4Xarta
3:35.76
+0:43.04
1
9
Hartono, Sri
Selaseli Syndicate
2:52.72
---
4
7
PawiroSoekarto, Monedh Wongso
Pitnik Jogjakarta
3:09.50
+0:16.78
7
6
Oscareynand, Jay
Thrill Rider Jogj4Xarta
3:47.48
+0:54.76
3
5
susanto, didik
joglo
3:07.90
+0:15.18
2
4
Raharjo, Arifin
KONSEP DH
3:05.93
+0:13.21
Hardtail open
22
35
Abyantara, Zaidan Afif
G2R
3:57.23
+1:11.07
5
34
halimi, yazid
Thrill Rider Jogj4Xarta
2:55.53
+0:09.37
14
33
Kurniawan, Risanto
Pitnik Jogja
3:14.78
+0:28.62
16
32
Pamuji, Restu Tri
Gramang's Sandikala Syndicate
3:18.87
+0:32.71
19
31
Khabibi, Nurul
MLPR MTB
3:30.18
+0:44.02
18
30
satria, Muqoddam ibnu
KONSEP DH
3:26.80
+0:40.64
2
29
Vath, Muhammad
RV RIDER
2:50.77
+0:04.61
3
28
Solikin, Muhammad
DROLIC JOGJA BRUTAL PEDAL
2:54.01
+0:07.85
11
27
joharrudin, muhammad
TRJ
3:08.44
+0:22.28
1
25
Dewangga, Ian
JMBIKE
2:46.16
---
17
24
VISADHA, HAFIZH ALIF PUTRA
GSB.TRIDEBIKE.CO
3:20.63
+0:34.47
8
23
Janu, Gilang
TRJ Jaran Goyang
3:02.37
+0:16.21
21
22
nugroho, Gilang cahyaning
GSB.TRIDE BIKES.CO
3:48.12
+1:01.96
12
21
Rahman, Ghani Furqon Abdul
PITNIK Jogja
3:12.86
+0:26.70
4
20
Aditta, Fani
TRJ
2:54.93
+0:08.77
23
19
pramudhito, Dhimas
G2R
4:21.15
+1:34.99
15
18
siswanto, Budi
DROLIC
3:17.55
+0:31.39
9
17
Yanuar, Brindil
M-KAS
3:02.70
+0:16.54
6
16
One, Billy Jet
Nur Warsito BMX Racing School
2:57.72
+0:11.56
20
15
Hakam, Bayu
thrill rider jogj4xarta
3:30.89
+0:44.73
10
14
Susilo, Andi
Z
3:08.41
+0:22.25
13
13
Sum, Anakmerapi Aslisum
KLANGON LOCAL HEROS
3:14.31
+0:28.15
7
12
Alamsyah, Abid
SELASELI SYNDICATE
2:58.19
+0:12.03
Junior (17-19)
4
170
RINALDI, MUHAMAD AGIL
KJS Samarinda
2:48.34
+0:14.16
6
47
Setiawan, Sendi
Gojila Team
2:57.26
+0:23.08
7
46
Syaputra, Ridho Cahya
Z
2:59.07
+0:24.89
1
45
SATRIA, RENO
TROOPS
2:34.18
---
11
44
Amiruddin, Mochammad Chilmi
Ms. Suspention DH Team
3:19.23
+0:45.05
2
43
Wicaksono, Mahendra Wisnu
JHB 27
2:38.32
+0:04.14
3
42
Huda, M Naufal
OASIS - V3 BIKESHOP - Temanggung BMX Academy
2:48.28
+0:14.10
13
41
sugiantoro, Farisky
Bandit Squad racing
3:59.75
+1:25.57
8
40
winatha, Fahmi indra
Alaslor syndicate
3:01.78
+0:27.60
5
39
Fauzi, Dhamas Rizky
Peak9
2:53.53
+0:19.35
12
38
Baghaskara, Bondan
PitNik Jogja
3:26.26
+0:52.08
9
37
Jatmiko, Aji
GSB.TRIDE BIKES.CO
3:06.44
+0:32.26
10
36
Syahdewa, Ahmad Randam
BANDIT SQUAD RACING
3:10.68
+0:36.50
Master A (30-35)
5
97
Anta, Maret Findi
Pxr jogja
3:06.57
+0:09.24
13
64
Karuniawan, Setya
2nd Part Team
3:55.09
+0:57.76
4
62
ALIFIANTO, MOH.
kepompong resing tim probolinggo
3:02.68
+0:05.35
7
61
Lembu, Lumba
TARKAM TEMANGGUNG Rujak Asem Bike Park
3:12.30
+0:14.97
2
60
Wicaksono, Kunto
Sukudholl - AM Gowes
2:58.19
+0:00.86
8
59
Ariyandi, Kiki
Star Bike Jaya
3:13.67
+0:16.34
12
56
Purba, Estu Karyadhi
Estus Cycles Sukudholl AM Gowes Reza Katering
3:26.23
+0:28.90
9
55
Adrian, Dion
KJS Bike Samarinda
3:19.49
+0:22.16
1
54
chandra, dimas
speznunt pfrteam
2:57.33
---
10
53
Kurniawan, David
Independent
3:21.33
+0:24.00
3
52
Nugraha, Arya 'Abdee'
pedalumping
3:02.30
+0:04.97
6
51
HANDOKO, ARIH
BANDIT SQUAD RACING
3:11.42
+0:14.09
11
49
Dharmawan, Andre
ILLEGAL STREET
3:23.14
+0:25.81
Master B (36-40)
1
72
harsono, Sri mulyo
Bike Ambar
3:06.40
---
3
71
Noviansyah, Sigit
KPFD
3:23.69
+0:17.29
2
70
krisdyanto, Ryan
VOC team Bolo tumpuk
3:10.94
+0:04.54
4
66
Hermiarto, Damianus
Gojila - pedalumping
3:25.07
+0:18.67
Master C (41-45)
4
83
junaedi, Rahmat
Gojila cidukjangan pedalumping
3:11.01
+0:09.92
7
81
Slamet, Mohamat
AJF rt91's
3:51.32
+0:50.23
8
80
Saffan, Moh.
NS DH TEAM
4:06.34
+1:05.25
6
79
yudha, Iwan Andhi
KRIS BIKE PATI
3:29.73
+0:28.64
3
78
Jagal, Heru
Gebang bike team
3:08.36
+0:07.27
1
77
supriyanto, Harin
Alasor Syndicate
3:01.09
---
2
76
Zigong, Ewin
RideStar
3:05.86
+0:04.77
5
75
Krisnoko, Eddy
JHB -27
3:21.67
+0:20.58
Master D (46 up)
5
100
Senewe, Imam
AClass Factory Racing
3:43.58
+0:24.83
1
99
Hidayat, Harjan 'Doedoet'
A Class Factory Racing
3:18.75
---
8
91
D, Indra
Peak9
4:52.05
+1:33.30
7
88
Sanyoto, Guntur Budi
BANDIT SQUAD RACING
4:25.92
+1:07.17
6
87
HAMDI, FARID
BANDHIT SQUAD RACING
4:01.09
+0:42.34
4
86
Bardan, Deni
Sukudhol AM Gowes
3:32.80
+0:14.05
3
84
SE, Agus Sugiarto,
SBA New Vedal
3:28.38
+0:09.63
2
74
A, Bimo Nur
Gojila Sixx B2W
3:20.96
+0:02.21
Master PRO
4
250
Audah, Abdul Kadir
Mudbrother
2:55.46
+0:13.49
1
137
adi, Herry Prasetyo
Peak9
2:41.97
---
7
104
sulistyo, Wawan eko
Gojila PitKopi
2:57.39
+0:15.42
9
103
Ond, Tri
sixteen16 racing
3:01.98
+0:20.01
2
102
Suryanto(Pentil),
Mud Brothers
2:49.27
+0:07.30
5
101
Wisanggeni, Rhangga Nur
JHB 27
2:55.68
+0:13.71
3
98
Blends, Mike
jagger
2:51.06
+0:09.09
8
96
Mahardika, Ferdian
Pusaka HTJRT DH Team
2:58.50
+0:16.53
11
95
simon, Edy
Pusaka HTJRT DHTEAM
3:04.05
+0:22.08
10
94
Hermanto, Didik
KJS BIKE Samarinda
3:02.98
+0:21.01
6
69
Nelson, Rofianta Opik
Pit27 Prambanan City| PT Sidoraharjo| Yovin grupNBRS
2:57.11
+0:15.14
Men Open (20-29)
15
130
WURYODIANTO, TOMMY
BANDIT SQUAD RACING
3:36.69
+1:04.23
18
129
Aditya, Rizki Yehezkiel
Sejati-3dewa racing-issi pati
3:50.86
+1:18.40
7
127
Akhmad, Reza
Jogja Brutal Pedal
3:06.87
+0:34.41
6
126
Agung, Prasetyo
JAGGER
2:58.33
+0:25.87
13
125
Swandhita, Poendra
Sela Seli Syndicate
3:22.93
+0:50.47
8
124
Kibot, Nur Muhammad Syarofuddin
PT. Galmas Cipta Graha
3:07.96
+0:35.50
4
123
Tigor, Muhammad
V3 BIKESHOP| JAVA CHICKEN| Temanggung BMX Academy
2:55.76
+0:23.30
14
122
afifi, Muhammad
MLPR MTB
3:23.12
+0:50.66
1
121
Yasin, Mohammad
Jati Diri Sulawesi Tengah
2:32.46
---
16
120
Nugroho, Joko
Boxer Ngayogyakarto
3:38.68
+1:06.22
12
119
Putra, Joko Arya
MLPR MTB
3:15.49
+0:43.03
10
118
harri,
Boxer Ngayogyakarto
3:09.57
+0:37.11
20
117
Adipratomo, Ghozali Bambang
Pribadi
4:33.52
+2:01.06
9
114
Erul,
KONSEP DH
3:08.03
+0:35.57
2
113
Daryanto,
Gebang Bike Team
2:52.86
+0:20.40
17
111
Peri, Canto
B-JAT
3:39.22
+1:06.76
11
109
Ardiaksa, Ardan
MLPR MTB
3:14.18
+0:41.72
21
108
Pradana, Andhika Ferry
ISSI Kab Lamongan
5:20.37
+2:47.91
19
107
MAULANA, ANDANG
Jogja Brutal Pedal
3:55.46
+1:23.00
3
106
Nugroho, Agung Dwi
ALASLOR SYNDICATE
2:53.08
+0:20.62
5
105
Susilo, Adhi
Z
2:55.86
+0:23.40
PRO
4
169
Pornomo,
Pornomo
2:50.74
+0:28.04
3
168
WARSITO, NUR
JHB-27
2:33.35
+0:10.65
5
134
Ketip, Bayu
Pusaka HTJRT DHTEAM, SPARTAN FAMILY
3:04.96
+0:42.26
2
132
Permadi, Mas
RacingWheelsBike| FAKfaktory| MS Suspension
2:30.49
+0:07.79
1
131
Pranata, Ditra
Polygon factory Team
2:22.70
---
Semi Pro
1
136
Widiatmoko, Halim
Selaseli syndicate
2:40.25
---
2
135
Budi, Galih
Kjs Bike Samarinda
2:42.19
+0:01.94
3
133
Mahardika, Ardela
Pusaka HTJRT DHTEAM
2:54.56
+0:14.31
4
112
Aditya, Christian Gembloeng
Selaseli Syndicate
3:01.45
+0:21.20
Women Open
3
143
richa, Rosa difa
M.U.D BROTHERS
3:49.73
+0:20.60
4
142
Khotimah, Khusnul
PITNIK JOGJA
4:05.30
+0:36.17
5
141
nurul, Kanya
Boxer Ngayogyakarto
4:29.71
+1:00.58
1
140
suciani, Iis zulifaha
ISSI PATI-KRIS BIKE
3:29.13
---
2
139
Isnaini, Fiqi
Gopad team
3:35.47
+0:06.34
Youth
11
167
Sandea, Yanuar Fibra
Back to bike
3:15.28
+0:36.68
9
166
risdiyanto, Vigo
KONSEP DH
3:08.39
+0:29.79
3
163
PRATAMA, PUTRA
ELGATO INDONESIA
2:47.06
+0:08.46
8
162
djawa, purwanto anantha
Bandit Squad Racing
3:03.89
+0:25.29
12
161
pramudya, Prima bintang
Gebang bike team
3:19.87
+0:41.27
18
160
yudha, Paundra
Sukudholl AM gowes
3:30.72
+0:52.12
17
159
Afandi, Muhammad Rizal
BANDID SQUAD RACING
3:29.56
+0:50.96
2
158
Pratama, Mahardhiyan Raihan
Peak9
2:45.37
+0:06.77
16
157
Aufa, M. Robiul
Boxer Ngayogyakarto
3:29.18
+0:50.58
6
155
Mahendra, Iqbal Galih David
Sukudholl am gowes
2:51.86
+0:13.26
19
154
Asmara, Gusti Cipta
BANDIT SQUAD RACING
3:36.61
+0:58.01
13
153
Arya, Galang
GSB.TRIDE BiKES.CO
3:21.15
+0:42.55
1
152
Christian, FX Elneno
ELGATO Indonesia
2:38.60
---
14
151
Leonardo, Dimas
ISSI kab. Lamongan
3:21.21
+0:42.61
7
150
fajar, Desta
KONSEP DH
2:52.31
+0:13.71
4
149
manggala, Daiva
waonk team
2:47.88
+0:09.28
10
147
S, Aviev Ferdi Riyan
Puncak gebang team
3:08.72
+0:30.12
15
145
Saputra, Ahnaf Fikriy
KPFD
3:24.75
+0:46.15
5
144
Soekarno, Aditya Tio Fajar Putu
YCBMX
2:48.53
+0:09.93