SPORTident TimingSV TU Ilmenau

Race 2Thüringer Meisterschaft Sprint-OL 2017

Arnstadt 26.08.2017

Race 2Thüringer Meisterschaft Sprint-OL 2017

Arnstadt 26.08.2017


Kopsavilkums
Organizators: SV TU Ilmenau
Dalībnieki Kopā: 126
Meklēt visās kategorijās
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.09.2017 08:50
 

Rezultāti Race 2Thüringer Meisterschaft Sprint-OL 2017

2.30 km / 20 Controls / 9 Dalībnieki
   
VietaVārds KlubsLaiksmin/kmStarpība 
1
THIEROLF, Michael
 TSG Bad König17:257:34---
C1: 135
0:41 (2)
0:41 (2)
 
C2: 137
0:43 (1)
1:24 (2)
 
C3: 139
1:07 (1)
2:31 (1)
 
C4: 140
1:00 (2)
3:31 (2)
 
C5: 141
0:21 (1)
3:52 (1)
 
C6: 159
1:11 (2)
5:03 (1)
 
C7: 161
1:04 (4)
6:07 (2)
 
C8: 164
1:07 (1)
7:14 (2)
 
C9: 168
1:24 (2)
8:38 (2)
 
C10: 167
0:23 (2)
9:01 (2)
 
C11: 166
1:08 (1)
10:09 (2)
 
C12: 156
1:04 (1)
11:13 (2)
 
C13: 158
0:21 (1)
11:34 (2)
 
C14: 143
0:50 (1)
12:24 (2)
 
C15: 144
1:12 (4)
13:36 (2)
 
C16: 146
0:45 (1)
14:21 (2)
 
C17: 151
1:00 (5)
15:21 (2)
 
C18: 148
1:00 (1)
16:21 (2)
 
C19: 149
0:15 (1)
16:36 (1)
 
C20: 100
0:39 (2)
17:15 (1)
 
finišs
0:10 (2)
17:25 (1)
 
2
MIETH, Matias
 USV Jena17:387:40+0:13
C1: 135
0:35 (1)
0:35 (1)
 
C2: 137
0:47 (2)
1:22 (1)
 
C3: 139
1:10 (2)
2:32 (2)
 
C4: 140
0:58 (1)
3:30 (1)
 
C5: 141
0:24 (2)
3:54 (2)
 
C6: 159
1:09 (1)
5:03 (1)
 
C7: 161
0:45 (1)
5:48 (1)
 
C8: 164
1:07 (1)
6:55 (1)
 
C9: 168
1:20 (1)
8:15 (1)
 
C10: 167
0:22 (1)
8:37 (1)
 
C11: 166
1:16 (2)
9:53 (1)
 
C12: 156
1:05 (2)
10:58 (1)
 
C13: 158
0:23 (2)
11:21 (1)
 
C14: 143
1:01 (3)
12:22 (1)
 
C15: 144
0:45 (1)
13:07 (1)
 
C16: 146
0:46 (2)
13:53 (1)
 
C17: 151
0:35 (1)
14:28 (1)
 
C18: 148
1:07 (2)
15:35 (1)
 
C19: 149
1:11 (8)
16:46 (2)
 
C20: 100
0:42 (3)
17:28 (2)
 
finišs
0:10 (2)
17:38 (2)
 
3
GÖHRING, Ulli
 USV Erfurt19:168:22+1:51
C1: 135
0:47 (4)
0:47 (4)
 
C2: 137
0:53 (3)
1:40 (3)
 
C3: 139
1:21 (3)
3:01 (3)
 
C4: 140
1:06 (3)
4:07 (3)
 
C5: 141
0:29 (4)
4:36 (3)
 
C6: 159
1:26 (3)
6:02 (3)
 
C7: 161
1:18 (5)
7:20 (3)
 
C8: 164
1:15 (3)
8:35 (3)
 
C9: 168
1:34 (3)
10:09 (3)
 
C10: 167
0:26 (3)
10:35 (3)
 
C11: 166
1:24 (3)
11:59 (3)
 
C12: 156
1:07 (3)
13:06 (3)
 
C13: 158
0:29 (4)
13:35 (3)
 
C14: 143
0:54 (2)
14:29 (3)
 
C15: 144
1:00 (2)
15:29 (3)
 
C16: 146
0:46 (2)
16:15 (3)
 
C17: 151
0:39 (2)
16:54 (3)
 
C18: 148
1:14 (3)
18:08 (3)
 
C19: 149
0:21 (3)
18:29 (3)
 
C20: 100
0:37 (1)
19:06 (3)
 
finišs
0:10 (2)
19:16 (3)
 
4
WOHLRABE, Lutz
 ESV Lok Berlin-Schöneweide22:249:44+4:59
C1: 135
0:45 (3)
0:45 (3)
 
C2: 137
1:00 (5)
1:45 (4)
 
C3: 139
1:22 (4)
3:07 (4)
 
C4: 140
1:07 (4)
4:14 (4)
 
C5: 141
0:26 (3)
4:40 (4)
 
C6: 159
2:01 (8)
6:41 (4)
 
C7: 161
0:47 (2)
7:28 (4)
 
C8: 164
1:22 (4)
8:50 (4)
 
C9: 168
1:45 (4)
10:35 (4)
 
C10: 167
0:29 (4)
11:04 (4)
 
C11: 166
2:04 (7)
13:08 (4)
 
C12: 156
1:24 (5)
14:32 (4)
 
C13: 158
0:32 (5)
15:04 (4)
 
C14: 143
1:10 (4)
16:14 (4)
 
C15: 144
1:13 (5)
17:27 (4)
 
C16: 146
1:28 (8)
18:55 (5)
 
C17: 151
0:51 (4)
19:46 (4)
 
C18: 148
1:23 (4)
21:09 (4)
 
C19: 149
0:25 (4)
21:34 (4)
 
C20: 100
0:42 (3)
22:16 (4)
 
finišs
0:08 (1)
22:24 (4)
 
5
GÖHRING, Klaus
 SV Handwerk Erfurt23:0210:00+5:37
C1: 135
1:22 (8)
1:22 (8)
 
C2: 137
0:54 (4)
2:16 (7)
 
C3: 139
1:35 (6)
3:51 (6)
 
C4: 140
1:13 (6)
5:04 (5)
 
C5: 141
0:32 (6)
5:36 (6)
 
C6: 159
1:36 (4)
7:12 (6)
 
C7: 161
0:50 (3)
8:02 (5)
 
C8: 164
1:29 (6)
9:31 (5)
 
C9: 168
1:53 (5)
11:24 (5)
 
C10: 167
0:40 (6)
12:04 (5)
 
C11: 166
1:38 (5)
13:42 (5)
 
C12: 156
1:20 (4)
15:02 (5)
 
C13: 158
0:28 (3)
15:30 (5)
 
C14: 143
1:12 (6)
16:42 (5)
 
C15: 144
1:04 (3)
17:46 (5)
 
C16: 146
0:52 (4)
18:38 (4)
 
C17: 151
1:18 (6)
19:56 (5)
 
C18: 148
1:46 (5)
21:42 (5)
 
C19: 149
0:17 (2)
21:59 (5)
 
C20: 100
0:52 (6)
22:51 (5)
 
finišs
0:11 (6)
23:02 (5)
 
6
NITSCHE, Hans-Jürgen
 SV Handwerk Erfurt24:2210:35+6:57
C1: 135
0:54 (6)
0:54 (6)
 
C2: 137
1:24 (8)
2:18 (8)
 
C3: 139
1:34 (5)
3:52 (7)
 
C4: 140
1:12 (5)
5:04 (5)
 
C5: 141
0:29 (4)
5:33 (5)
 
C6: 159
1:37 (5)
7:10 (5)
 
C7: 161
1:23 (6)
8:33 (6)
 
C8: 164
1:26 (5)
9:59 (6)
 
C9: 168
2:21 (7)
12:20 (6)
 
C10: 167
0:34 (5)
12:54 (6)
 
C11: 166
1:33 (4)
14:27 (6)
 
C12: 156
1:47 (6)
16:14 (6)
 
C13: 158
0:35 (6)
16:49 (6)
 
C14: 143
1:10 (4)
17:59 (6)
 
C15: 144
1:30 (7)
19:29 (6)
 
C16: 146
0:55 (5)
20:24 (6)
 
C17: 151
0:43 (3)
21:07 (6)
 
C18: 148
1:50 (6)
22:57 (6)
 
C19: 149
0:25 (4)
23:22 (6)
 
C20: 100
0:49 (5)
24:11 (6)
 
finišs
0:11 (6)
24:22 (6)
 
7
SEEFELD, Karl-Heinz
 OLV Uslar31:1513:35+13:50
C1: 135
0:48 (5)
0:48 (5)
 
C2: 137
1:09 (7)
1:57 (5)
 
C3: 139
1:52 (7)
3:49 (5)
 
C4: 140
1:38 (7)
5:27 (7)
 
C5: 141
0:39 (8)
6:06 (7)
 
C6: 159
1:54 (7)
8:00 (7)
 
C7: 161
2:29 (8)
10:29 (7)
 
C8: 164
1:59 (8)
12:28 (7)
 
C9: 168
2:29 (8)
14:57 (7)
 
C10: 167
0:43 (7)
15:40 (7)
 
C11: 166
2:10 (8)
17:50 (7)
 
C12: 156
2:18 (8)
20:08 (7)
 
C13: 158
0:43 (8)
20:51 (7)
 
C14: 143
1:43 (8)
22:34 (7)
 
C15: 144
1:43 (8)
24:17 (7)
 
C16: 146
1:16 (6)
25:33 (7)
 
C17: 151
1:27 (8)
27:00 (7)
 
C18: 148
1:55 (7)
28:55 (7)
 
C19: 149
0:41 (7)
29:36 (7)
 
C20: 100
1:23 (8)
30:59 (7)
 
finišs
0:16 (8)
31:15 (7)
 
MP
BAGSCHIK, Norbert
 SV Kyffhäuser
 
C1: 135
0:59 (7)
0:59 (7)
 
C2: 137
1:07 (6)
2:06 (6)
 
C3: 139
(MP)
(MP)
 
C4: 140
2:18 (8)
(MP)
 
C5: 141
0:34 (7)
(MP)
 
C6: 159
1:49 (6)
(MP)
 
C7: 161
1:35 (7)
(MP)
 
C8: 164
1:47 (7)
(MP)
 
C9: 168
2:18 (6)
(MP)
 
C10: 167
0:44 (8)
(MP)
 
C11: 166
1:57 (6)
(MP)
 
C12: 156
1:50 (7)
(MP)
 
C13: 158
0:38 (7)
(MP)
 
C14: 143
1:26 (7)
(MP)
 
C15: 144
1:21 (6)
(MP)
 
C16: 146
1:18 (7)
(MP)
 
C17: 151
1:24 (7)
(MP)
 
C18: 148
2:30 (8)
(MP)
 
C19: 149
0:40 (6)
(MP)
 
C20: 100
1:15 (7)
(MP)
 
finišs
0:10 (2)
(MP)