Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Tanjakan Benyeng
Sabilulungan Downhill
Kampung Sapedah Gentong 20.05.2017-21.05.2017
Sabilulungan Downhill
Kampung Sapedah Gentong 20.05.2017-21.05.2017
Kopsavilkums
Organizators:
Tanjakan Benyeng
Dalībnieki Kopā: 432
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:50
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Sabilulungan Downhill - Seeding Run
Seeding Run
Final Run
Seeding Run
Grupa
Kopā
Total
-, Mutakin (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
(Robien), Dedi Suryadi (Cimeong Bike)
Abdillah, Widi (Galuh CT - IDER Ciamis)
Adimulya, Febrian (Hardtail Labs - ANTI RACING RACING TEAM)
Adipraja, Heru (Independent Racing Team)
Aditya, Aldy (BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy)
agustina, riska amelia (No Skull Racing Team)
ahmad, abiyyu (Galuh CT - IDER Ciamis)
ajis, Zidane Moch (C.A.B academy)
AK, Yustiegi (The Mako)
Alfariqi, Alfi (Tjikole sunday alliances)
alfarqi, gerio (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
alparishi, azhar salaman (No Skull Racing Team)
Aming, Yaminuddin (Tjikole Sunday Aliance)
ANDRIAN, DERI (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Andrian, Dimas Priza (Majalaya MTB Alliance)
Anfaqo, Vamza (GOSTrider-ARRT)
Anggara, Angga Asa (Kehedznation V10)
Annas, Khairul (SPARTAN RACING TEAM)
Anto, Alwi (LCC)
Anugrah, Dzeta fascal (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
APRILIANSYAH, ANDRI (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Ardi, Febri (Mr ikobana k bike)
Arfahdhiya, Emir (Ulinhungkul - bdgfr)
Aria, Moh (Pags free raider)
Arief, Ivan (Cv sundajaya tasikmalaya)
arif, Sultan (Anti racing team)
arrafi, zulfikar (Mh bikes Leman bikes smart)
Astanto, Tony (Independent Spider-Id)
Aulia, Rafa ahmad (KKSG)
azhar, syeful (yana bike racing)
azmi, ulul (Baragazul Squad)
Bacank, Irsan (JC Bike - GJ Blok 2)
bawono, satrio (dha ulin bike)
Brasco, Aprizal (Spartan Racing Team)
C.A.B, Aki (CAB Academy)
CAGIVA, MALIK (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Cahyadi, Tio (SPARTAN RACING TEAM)
candrani, Dien (The Mako)
Chakti, Dio (KSG-Team)
Djawink, Dhen (NGFK Racing)
Donald, Herry (Majalaya MTB Alliance)
Doran, Herman (Extrude Jersey)
Elvan, (INDEGO)
Elzamany, Malvin (privateer)
f, ILHAM (boa edan)
Fadli, Muhamad (KSG-Team)
Fahmi, (geletek)
Faiiz, Muhammad (Baraya Sa-sukapura (BSS))
Fajar, Diky (The Mako)
faldy, dwigraha (tjikolesunday alliance)
Fathuloh, Rizal (Jarambah98 garut)
Fauzi, Abang (C.A.B ACADEMY)
Fauzi, Bayu (Ngador Bike)
Fauzi, Gheo Rahmat (Extrude Team)
FAUZIAH, ADINDA JAIDA (C.A.B ACADEMY)
Febri, Febri jaya abubakar (Doenrieck.mtb_fou.team)
Febrian, Farhan (Cimeong Bike)
Ferdianto, Feri (KSG-Team)
Fika, (SMH Bike)
Fiqri, Achmad (LCT)
Firmansyah, Rifan (Tjikole Sunday Alliances)
FLATLAND, ADHE (204 FLATLAND)
Fuadi, Muhammad Fahrizal (Brownsugar, Elora Karya Utama)
Fuadi, Muhammad tsabit (Steigen-Vreinten kraften)
Ganteng, Judha Dwi Pratama (Bogalakon Hesepaehna, Raos Tuang Raos Kulem)
Gauthama, Yosie.p (Tjikole sunday aliances)
geo, M Farras (Bandung cacing cau SAB SPEED)
Ginanjar, Gan-gan (Rabbit)
Ginanjar, Tito (astrex_majalaya)
giri, purnama
Gohen, Renaldi (Tjikole sunday alliance)
Gojali, Herda (No Skull Racing Team - Bengkel Bike)
gumelar, aqmal (Privater)
Hadiansah, Andi (Jarambah98 garut)
Hadiat, Haris (Crazy Pedall)
Hamdani, Dani (Baragazul Squad)
Handika, Dedik (Polygon PVR)
Hapriyanto, Hary (GOPAD)
herawan, budi (Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG)
Hermansyah, Septian Setia (GOPAD)
Hermawan, Ajang (TBC)
Hermawan, Dadang (Majalaya MTB Alliance)
Herpandi, Epan (Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens)
hidayat, Ahmad Nur (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
Iryanto, (Ikobana MR Racing Team)
Iskandar, Edi (K-Bike)
iskandar, Zoehe (Baraya sa sukapura(Bss))
ismail, Reza (GOPAD)
isprianto, hamzah (Cab academy-Galuh cycling team)
iwan, (indego)
jaenudin, lucky (The Mako)
Jamaludin, Rama (bogalakon hesepaehna)
Jati, Indra Sukma (Baragazul Squad)
Jumara, Heri (Majalaya MTB Alliance)
Kamaludin, Usep (Majalaya MTB Alliance)
KC, Deni (BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy)
KIM, (GOPAD)
Kudus, Abdu (CABacademy-Barokahsepuh)
Kunif, Miftahudin (No Skull Racing Team - Bengkel Bike)
kustansyah, Dikki (Majalaya MTB Alliance)
Mahendra, Bima wira (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
Mahfudz, M (team lubuklinggau sumatera selatan)
Mardias, Ziddan (LCT)
Melkisedek, (Independent Racing Team)
Mfaiz, Beryl (Steigen-Vreinten Kraften)
Misbahudin, Alvi Syihab (Abunawas Racing SQUAD)
Missant, Wisnu (TROOPS)
mulyadi, dudi (PU Adventure)
Mulyadi, Yadi (GOPAD)
mulyana, jaka (tjikole sunday aliances)
MUSTIAWAN, ILHAM (KSG-Team)
Musyafa, Muhamad Attalah (Ksg team)
Naufal, Ahmad (Mj bike racing team)
Nosh, Dhava Nosh Dhava (KSG - LINTINK - MMA - BOISTOIS)
Nugraha, Bayu (Galuh CT - GALAXY Ciamis)
Nugraha, Yedi (comebackbird)
Nugraha, Yoga (Spartan Racing Team)
nugroho, Hilmi (TROOPS)
Nurbaeti, Dea (THE PREDATOR, TERAS MTB)
Nurbani, Adip (CABacademy-LestariFactoryRacing)
Nurdiana, Mochamad Zidane (Cimeong Bike)
Nurdiansyah, Arief (Mundyng -ARRT)
NURFAUZY, SANY (ttgeck gowes)
Nurjaman, Aceng (Majalaya MTB Alliance)
NUVI, NOVAL (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
Oktapian, Muhamad Rafi (Baragazul Squad)
osborn, BONNY OSBORN (montesque-osborn racing)
Padli, Koko Muhamad (MELETZ RACING TEAM)
Pangestu, Aryaputra (Fun n Roll Team)
Parisi, Pahraz Al (Patrol Mountain FJC)
Perdana, Aldy Adriansyah (GOSTrider - BdgFR)
Perdana, Anggi (Majalaya MTB Alliance)
Perdana, Muhammad Hario (Djbikesbdg - Mtbrid)
Prastana, Taufik (HAMPURA HPN CV.SUNDAJAYA)
Pratama, Chandra (INDEPENDENT RACING TEAM)
Pratama, Eki (Djbikesbdg - ulinhungkul - antirasingteam)
Pratama, Handi (RGT Adventure)
Pratama, Julianto (MB Joleos Bike)
Pratama, Rama Teguh Adi (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
Ps, Dicky (Street Players)
PU, Cakra (PU Adventure)
PU, Dadan (PU Adventure)
PU, Hariono (PU Adventure)
PU, Nesta (PU Adventure)
PU, Rudi (PU Adventure)
PULUNGAN, M. SARDANSYAH (SRT / SARDAN RACING TEAM)
Purnama, Wahyu (SPARTAN RACING TEAM)
purnamawan, Candra (TROOPS)
Putra, Satria Nur Ismaya (Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD)
Qorie, Mochammad (MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH)
R, della (Local Boy KSG)
R, Hendi (RGT Adventure)
Rachman, Yamin (GOPAD)
rahman, salwa rabbani (pags freeriders,ikeybike)
Ramadhani, Muhammad Wildan (SIRKUS)
Renaldi, Wijdan Taufiqurahman (Tjikole sunday alliance)
Resdian, Tedi (wakwaw speed)
Rianto, Adi (Tjikole Sunday Alliances)
Rifki, Muhamad (calakan)
RIVIAN.F, JAFAR (C.A.B ACADEMY)
Rizki, Rizal (BandungCacingCau SAB SPEED)
RIZWAN, IWAN (NGESOD, AZKIYA BIKE,NOTOMOJO)
Rohandani, Jajang (Indego Syndicate)
Rohimansyah, Reigil (Ragos)
Rohimat, Nenda (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
Rohmat, Asep (Majalaya MTB Alliance)
Ronnie, (Baragazul Squad)
Rosdani, Roni
rosdiana, Dadang (Galuh CT - GALAXY Ciamis)
Rozak, Ojack Abdul (Majalaya MTB Alliance)
Rumanegey, Ruly (Majalaya MTB Alliance)
rusmiyati, kurnia (Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG)
s, Aceng Mohammad Ali (Jarambah98 garut)
saadah, Laelatus (Orbea Indonesia Batik Air Racing Team)
SAHARA, YORIS (NGESOD, AZKIYA BIKE, TERAS MTB)
Samsudin, Nanang (Majalaya MTB Alliance)
Sandi, Aqshal Natayuda (Gowes Baraya Bandung-Alien Racing Wear-BDG FR)
Sari, Diana Intan Purnama (JC BIKE LINTINK-EXTRUDE)
Satria, Vega (LCT)
Septian, Gagan Yans (Bandung Cacing Cau)
Septian, Ganes (Jarambah98 garut)
SETIAWAN, ADE (NGESOD, AZKIYA BIKE)
Setiawan, Ahmed Ahmed (GOSTrider Bandung)
Setiawan, Bakti (Jarambah98 garut)
Setiawan, Deden (Gowes Baraya Bandung)
Setiawan, Muhammad Faadhilah (Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD)
Setiawan, Roni (Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens)
Shodiq, M rizqi (ARC BDG)
SMH, (SMH Bike)
Sofyan, Hery (Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens)
Soni, (Majalaya MTB Alliance)
SR, ANGGA (RAGOS ciwidey)
Sudrajat, Ajat (Cimeong Bike)
Sugandi, Andi (Kehedznation V10)
Suhendar, Rachmat (Mameth) (The Mako)
Suherlan, Agus (No Skull Racing Team)
Sunarko, Wilman (Badeur, Castle, WRT, Rarat, Roger)
Sunarto, Ato (MH bike Lemans bike SMART)
SUPIAN, IYAN (RAGOS CIWIDEY)
Supriyadi, Juju (Gangguan PSM Team)
Suratno, (thebaragazul)
tobl, suharjoko (Independent)
Tyas, M.yudith (Pags freerider -mtbrid-smp 20)
valeri, Gio (KSG Team)
Vianto, Sugih Arif (Majalaya MTB Alliance)
W, Sany (SMH Bike)
WAHIDIN, ATIF (RAGOS CIWIDEY)
Winarya, Erwin (IMGO SQUAD)
Yakuza, ABRAHAM (INDEPENDENT)
YULIANA, HADI (RAGOS CIWIDEY)
Zharfan, Azka
Vieta
Nr.
Vārds
grupā
Laiks
Starpība
Kopā
10
1
Prastana, Taufik
HAMPURA HPN CV.SUNDAJAYA
Men Elite
2:23.19
+0:08.75
180
2
PULUNGAN, M. SARDANSYAH
SRT / SARDAN RACING TEAM
Men Master D
3:25.86
+1:11.42
122
3
Fauzi, Abang
C.A.B ACADEMY
Peewee
2:57.75
+0:43.31
99
4
Aditya, Aldy
BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy
Peewee
2:50.60
+0:36.16
6
5
purnamawan, Candra
TROOPS
Men Master A
2:22.11
+0:07.67
206
6
f, ILHAM
boa edan
Men Open
3:54.32
+1:39.88
146
7
Nurjaman, Aceng
Majalaya MTB Alliance
Men Master A
3:07.92
+0:53.48
140
8
Nurdiana, Mochamad Zidane
Cimeong Bike
Peewee
3:05.25
+0:50.81
171
9
Febrian, Farhan
Cimeong Bike
Hard Tail
3:19.15
+1:04.71
72
10
Pratama, Julianto
MB Joleos Bike
Men Open
2:43.76
+0:29.32
201
11
Nurdiansyah, Arief
Mundyng -ARRT
Hard Tail
3:42.82
+1:28.38
118
12
Adimulya, Febrian
Hardtail Labs - ANTI RACING RACING TEAM
Hard Tail
2:56.62
+0:42.18
34
14
Yakuza, ABRAHAM
INDEPENDENT
Men Master D
2:31.78
+0:17.34
120
16
Ginanjar, Gan-gan
Rabbit
Hard Tail
2:57.23
+0:42.79
91
17
Setiawan, Ahmed Ahmed
GOSTrider Bandung
Men Open
2:47.66
+0:33.22
170
18
Tyas, M.yudith
Pags freerider -mtbrid-smp 20
Peewee
3:18.80
+1:04.36
55
20
Perdana, Muhammad Hario
Djbikesbdg - Mtbrid
Junior
2:39.18
+0:24.74
86
22
Astanto, Tony
Independent Spider-Id
Men Master D
2:46.49
+0:32.05
196
23
Setiawan, Deden
Gowes Baraya Bandung
Hard Tail
3:37.53
+1:23.09
194
24
Sandi, Aqshal Natayuda
Gowes Baraya Bandung-Alien Racing Wear-BDG FR
Hard Tail
3:35.12
+1:20.68
176
25
Fiqri, Achmad
LCT
Junior
3:21.90
+1:07.46
28
26
Sunarto, Ato
MH bike Lemans bike SMART
Men Open
2:30.47
+0:16.03
39
27
Abdillah, Widi
Galuh CT - IDER Ciamis
Men Open
2:34.19
+0:19.75
101
28
rosdiana, Dadang
Galuh CT - GALAXY Ciamis
Men Open
2:50.97
+0:36.53
148
29
Naufal, Ahmad
Mj bike racing team
Men Open
3:08.96
+0:54.52
95
30
Anto, Alwi
LCC
Junior
2:49.49
+0:35.05
52
31
Anggara, Angga Asa
Kehedznation V10
Men Open
2:38.38
+0:23.94
200
32
Jumara, Heri
Majalaya MTB Alliance
Men Open
3:42.74
+1:28.30
133
34
Pratama, Handi
RGT Adventure
Men Open
3:01.99
+0:47.55
43
35
Fajar, Diky
The Mako
Men Open
2:34.96
+0:20.52
85
36
Ronnie,
Baragazul Squad
Men Open
2:46.01
+0:31.57
94
37
KC, Deni
BudiLuhur-Sixtyninner-RudyBike-Foco-CABacademy
Hard Tail
2:49.23
+0:34.79
51
39
Sofyan, Hery
Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens
Men Master A
2:37.76
+0:23.32
66
40
Setiawan, Roni
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
Men Master A
2:41.70
+0:27.26
113
41
Herpandi, Epan
Bagong racing team - avatar - bengkel jeje suspens
Hard Tail
2:55.67
+0:41.23
166
42
Anugrah, Dzeta fascal
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
Hard Tail
3:18.18
+1:03.74
154
43
SUPIAN, IYAN
RAGOS CIWIDEY
Men Master C
3:11.14
+0:56.70
117
45
mulyadi, dudi
PU Adventure
Men Master C
2:56.53
+0:42.09
88
46
iwan,
indego
Men Master C
2:46.75
+0:32.31
93
47
Resdian, Tedi
wakwaw speed
Men Open
2:48.58
+0:34.14
130
48
arrafi, zulfikar
Mh bikes Leman bikes smart
Junior
3:00.88
+0:46.44
97
49
osborn, BONNY OSBORN
montesque-osborn racing
Men Master C
2:49.73
+0:35.29
167
52
Hadiansah, Andi
Jarambah98 garut
Hard Tail
3:18.23
+1:03.79
156
53
Setiawan, Bakti
Jarambah98 garut
Hard Tail
3:12.38
+0:57.94
142
54
Septian, Ganes
Jarambah98 garut
Hard Tail
3:06.11
+0:51.67
143
55
nugroho, Hilmi
TROOPS
Women Open
3:06.87
+0:52.43
69
57
Rifki, Muhamad
calakan
Junior
2:42.35
+0:27.91
116
58
giri, purnama
Men Open
2:56.05
+0:41.61
202
59
Fathuloh, Rizal
Jarambah98 garut
Hard Tail
3:44.50
+1:30.06
87
60
Firmansyah, Rifan
Tjikole Sunday Alliances
Men Master A
2:46.73
+0:32.29
204
61
YULIANA, HADI
RAGOS CIWIDEY
Men Master B
3:46.45
+1:32.01
158
62
WAHIDIN, ATIF
RAGOS CIWIDEY
Veteran
3:14.38
+0:59.94
153
63
s, Aceng Mohammad Ali
Jarambah98 garut
Hard Tail
3:11.03
+0:56.59
49
64
Alfariqi, Alfi
Tjikole sunday alliances
Men Master A
2:36.86
+0:22.42
159
65
iskandar, Zoehe
Baraya sa sukapura(Bss)
Hard Tail
3:14.57
+1:00.13
90
66
Pratama, Chandra
INDEPENDENT RACING TEAM
Men Open
2:47.61
+0:33.17
169
67
Pangestu, Aryaputra
Fun n Roll Team
Hard Tail
3:18.45
+1:04.01
128
68
Renaldi, Wijdan Taufiqurahman
Tjikole sunday alliance
Peewee
3:00.29
+0:45.85
54
69
Missant, Wisnu
TROOPS
Men Open
2:38.89
+0:24.45
212
70
isprianto, hamzah
Cab academy-Galuh cycling team
Junior
8:57.02
+6:42.58
80
71
mulyana, jaka
tjikole sunday aliances
Men Master A
2:45.45
+0:31.01
26
72
alfarqi, gerio
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
Junior
2:29.79
+0:15.35
161
73
Satria, Vega
LCT
Junior
3:15.96
+1:01.52
179
74
Rohmat, Asep
Majalaya MTB Alliance
Men Open
3:25.11
+1:10.67
132
75
Kudus, Abdu
CABacademy-Barokahsepuh
Peewee
3:01.69
+0:47.25
134
76
Nurbani, Adip
CABacademy-LestariFactoryRacing
Peewee
3:02.06
+0:47.62
121
77
ajis, Zidane Moch
C.A.B academy
Peewee
2:57.48
+0:43.04
53
78
Faiiz, Muhammad
Baraya Sa-sukapura (BSS)
Men Open
2:38.68
+0:24.24
149
79
Mahendra, Bima wira
Bagong racing team - afatar - bengkel jeje suspens
Junior
3:09.71
+0:55.27
70
80
Fahmi,
geletek
Men Open
2:43.10
+0:28.66
42
81
Andrian, Dimas Priza
Majalaya MTB Alliance
Men Open
2:34.67
+0:20.23
123
82
Sudrajat, Ajat
Cimeong Bike
Men Master A
2:58.56
+0:44.12
67
88
Ginanjar, Tito
astrex_majalaya
Men Open
2:41.91
+0:27.47
138
89
Ferdianto, Feri
KSG-Team
Men Open
3:02.72
+0:48.28
23
90
AK, Yustiegi
The Mako
Men Open
2:28.72
+0:14.28
17
91
MUSTIAWAN, ILHAM
KSG-Team
Men Open
2:26.37
+0:11.93
45
93
-, Mutakin
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
Men Master D
2:35.48
+0:21.04
50
94
saadah, Laelatus
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
Women Open
2:36.91
+0:22.47
29
95
Rohimat, Nenda
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
Men Master B
2:30.71
+0:16.27
13
96
hidayat, Ahmad Nur
Orbea Indonesia Batik Air Racing Team
Men Elite
2:25.22
+0:10.78
32
97
Elzamany, Malvin
privateer
Men Master B
2:30.95
+0:16.51
5
98
Mahfudz, M
team lubuklinggau sumatera selatan
Men Elite
2:21.63
+0:07.19
47
99
Handika, Dedik
Polygon PVR
Men Elite
2:35.61
+0:21.17
163
100
herawan, budi
Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG
Veteran
3:16.64
+1:02.20
77
101
Iskandar, Edi
K-Bike
Men Master A
2:44.86
+0:30.42
108
102
tobl, suharjoko
Independent
Men Master D
2:53.08
+0:38.64
104
103
Rohimansyah, Reigil
Ragos
Men Open
2:52.11
+0:37.67
96
104
Aming, Yaminuddin
Tjikole Sunday Aliance
Men Master C
2:49.50
+0:35.06
102
105
Septian, Gagan Yans
Bandung Cacing Cau
Men Open
2:51.53
+0:37.09
56
106
Adipraja, Heru
Independent Racing Team
Men Open
2:39.19
+0:24.75
3
107
Mulyadi, Yadi
GOPAD
Men Elite
2:18.95
+0:04.51
76
108
Rachman, Yamin
GOPAD
Men Master D
2:44.68
+0:30.24
58
109
KIM,
GOPAD
Men Master C
2:40.16
+0:25.72
44
110
Gauthama, Yosie.p
Tjikole sunday aliances
Men Master C
2:35.43
+0:20.99
115
111
CAGIVA, MALIK
NGESOD, AZKIYA BIKE
Junior
2:55.96
+0:41.52
103
112
ANDRIAN, DERI
NGESOD, AZKIYA BIKE
Junior
2:51.55
+0:37.11
18
113
APRILIANSYAH, ANDRI
NGESOD, AZKIYA BIKE
Junior
2:27.40
+0:12.96
15
114
RIZWAN, IWAN
NGESOD, AZKIYA BIKE,NOTOMOJO
Men Open
2:25.79
+0:11.35
92
115
SETIAWAN, ADE
NGESOD, AZKIYA BIKE
Men Open
2:48.13
+0:33.69
198
116
Nurbaeti, Dea
THE PREDATOR, TERAS MTB
Women Open
3:39.03
+1:24.59
7
117
SAHARA, YORIS
NGESOD, AZKIYA BIKE, TERAS MTB
Men Elite
2:22.32
+0:07.88
165
118
Arfahdhiya, Emir
Ulinhungkul - bdgfr
Hard Tail
3:16.67
+1:02.23
147
119
Ps, Dicky
Street Players
Hard Tail
3:08.16
+0:53.72
192
120
Rosdani, Roni
Hard Tail
3:33.52
+1:19.08
38
121
Fauzi, Gheo Rahmat
Extrude Team
Men Open
2:33.47
+0:19.03
83
123
Febri, Febri jaya abubakar
Doenrieck.mtb_fou.team
Men Open
2:45.69
+0:31.25
184
124
Gohen, Renaldi
Tjikole sunday alliance
Men Master C
3:28.40
+1:13.96
100
125
RIVIAN.F, JAFAR
C.A.B ACADEMY
Men Open
2:50.65
+0:36.21
207
126
FAUZIAH, ADINDA JAIDA
C.A.B ACADEMY
Women Open
3:59.62
+1:45.18
109
127
Pratama, Eki
Djbikesbdg - ulinhungkul - antirasingteam
Junior
2:53.32
+0:38.88
57
128
Fuadi, Muhammad Fahrizal
Brownsugar, Elora Karya Utama
Men Open
2:39.53
+0:25.09
19
130
Qorie, Mochammad
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
Junior
2:27.46
+0:13.02
203
131
NUVI, NOVAL
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
Peewee
3:46.32
+1:31.88
25
132
geo, M Farras
Bandung cacing cau SAB SPEED
Junior
2:29.56
+0:15.12
64
133
Pratama, Rama Teguh Adi
MAJALENGKA MTB-BMX - RAUNG - DUNGDUNG - POLAIR DH
Hard Tail
2:40.75
+0:26.31
211
134
rusmiyati, kurnia
Majesty MTB BMX Majalengka, RAUNG
Women Open
4:34.80
+2:20.36
33
135
Rizki, Rizal
BandungCacingCau SAB SPEED
Men Open
2:30.96
+0:16.52
75
137
faldy, dwigraha
tjikolesunday alliance
Men Open
2:43.95
+0:29.51
2
138
Padli, Koko Muhamad
MELETZ RACING TEAM
Men Elite
2:18.74
+0:04.30
36
201
Doran, Herman
Extrude Jersey
Men Master B
2:32.33
+0:17.89
74
213
Hadiat, Haris
Crazy Pedall
Men Master B
2:43.82
+0:29.38
125
214
Donald, Herry
Majalaya MTB Alliance
Men Master B
2:59.00
+0:44.56
172
215
Hamdani, Dani
Baragazul Squad
Men Master B
3:19.22
+1:04.78
41
216
Hermawan, Dadang
Majalaya MTB Alliance
Men Master B
2:34.44
+0:20.00
173
217
Rohandani, Jajang
Indego Syndicate
Men Master B
3:20.12
+1:05.68
111
218
Elvan,
INDEGO
Men Master B
2:54.41
+0:39.97
98
301
FLATLAND, ADHE
204 FLATLAND
Men Master C
2:50.21
+0:35.77
144
302
R, Hendi
RGT Adventure
Men Master C
3:07.03
+0:52.59
163
400
Hermawan, Ajang
TBC
Men Master D
3:16.64
+1:02.20
110
401
Sugandi, Andi
Kehedznation V10
Men Master D
2:54.25
+0:39.81
182
403
candrani, Dien
The Mako
Men Master D
3:27.47
+1:13.03
21
428
Hermansyah, Septian Setia
GOPAD
Men Elite
2:28.42
+0:13.98
124
429
Sari, Diana Intan Purnama
JC BIKE LINTINK-EXTRUDE
Women Open
2:58.78
+0:44.34
40
500
Chakti, Dio
KSG-Team
Junior
2:34.20
+0:19.76
168
501
Jati, Indra Sukma
Baragazul Squad
Junior
3:18.43
+1:03.99
119
502
Oktapian, Muhamad Rafi
Baragazul Squad
Junior
2:56.82
+0:42.38
129
503
gumelar, aqmal
Privater
Junior
3:00.67
+0:46.23
127
504
Perdana, Aldy Adriansyah
GOSTrider - BdgFR
Junior
2:59.57
+0:45.13
145
505
ahmad, abiyyu
Galuh CT - IDER Ciamis
Junior
3:07.37
+0:52.93
62
506
Melkisedek,
Independent Racing Team
Junior
2:40.46
+0:26.02
81
507
azhar, syeful
yana bike racing
Junior
2:45.60
+0:31.16
60
508
valeri, Gio
KSG Team
Junior
2:40.26
+0:25.82
151
509
R, della
Local Boy KSG
Junior
3:10.47
+0:56.03
30
510
Anfaqo, Vamza
GOSTrider-ARRT
Junior
2:30.84
+0:16.40
188
551
Aulia, Rafa ahmad
KKSG
Peewee
3:29.96
+1:15.52
199
552
Fadli, Muhamad
KSG-Team
Peewee
3:39.72
+1:25.28
195
553
Shodiq, M rizqi
ARC BDG
Peewee
3:35.91
+1:21.47
137
554
Nugraha, Bayu
Galuh CT - GALAXY Ciamis
Peewee
3:02.71
+0:48.27
197
555
Musyafa, Muhamad Attalah
Ksg team
Peewee
3:38.22
+1:23.78
175
557
Aria, Moh
Pags free raider
Peewee
3:20.51
+1:06.07
89
558
Arief, Ivan
Cv sundajaya tasikmalaya
Peewee
2:46.98
+0:32.54
187
576
Ramadhani, Muhammad Wildan
SIRKUS
Men Open
3:28.99
+1:14.55
208
601
Perdana, Anggi
Majalaya MTB Alliance
Hard Tail
4:00.72
+1:46.28
155
602
kustansyah, Dikki
Majalaya MTB Alliance
Hard Tail
3:11.46
+0:57.02
209
603
bawono, satrio
dha ulin bike
Hard Tail
4:06.23
+1:51.79
185
604
Supriyadi, Juju
Gangguan PSM Team
Hard Tail
3:28.85
+1:14.41
193
605
Suratno,
thebaragazul
Hard Tail
3:33.93
+1:19.49
186
606
azmi, ulul
Baragazul Squad
Hard Tail
3:28.91
+1:14.47
141
607
Soni,
Majalaya MTB Alliance
Hard Tail
3:05.99
+0:51.55
107
608
Suhendar, Rachmat (Mameth)
The Mako
Hard Tail
2:52.80
+0:38.36
135
609
(Robien), Dedi Suryadi
Cimeong Bike
Hard Tail
3:02.22
+0:47.78
178
610
Fuadi, Muhammad tsabit
Steigen-Vreinten kraften
Hard Tail
3:22.57
+1:08.13
150
612
NURFAUZY, SANY
ttgeck gowes
Hard Tail
3:09.86
+0:55.42
190
613
Mfaiz, Beryl
Steigen-Vreinten Kraften
Hard Tail
3:31.06
+1:16.62
84
777
ismail, Reza
GOPAD
Men Master D
2:45.76
+0:31.32
105
1001
Kamaludin, Usep
Majalaya MTB Alliance
Men Master A
2:52.25
+0:37.81
20
1002
Nosh, Dhava Nosh Dhava
KSG - LINTINK - MMA - BOISTOIS
Men Master A
2:27.70
+0:13.26
71
1003
Rumanegey, Ruly
Majalaya MTB Alliance
Men Master A
2:43.53
+0:29.09
177
1004
Djawink, Dhen
NGFK Racing
Men Master A
3:22.06
+1:07.62
59
1005
Samsudin, Nanang
Majalaya MTB Alliance
Men Master A
2:40.17
+0:25.73
152
1006
Rozak, Ojack Abdul
Majalaya MTB Alliance
Men Master B
3:10.59
+0:56.15
205
1007
Vianto, Sugih Arif
Majalaya MTB Alliance
Hard Tail
3:53.15
+1:38.71
73
1008
jaenudin, lucky
The Mako
Men Master A
2:43.80
+0:29.36
189
1009
PU, Rudi
PU Adventure
Men Master A
3:30.29
+1:15.85
1
1247
Parisi, Pahraz Al
Patrol Mountain FJC
Junior
2:14.44
---
136
1616
Mardias, Ziddan
LCT
Junior
3:02.36
+0:47.92
181
1902
PU, Cakra
PU Adventure
Peewee
3:26.90
+1:12.46
68
1903
PU, Nesta
PU Adventure
Junior
2:42.34
+0:27.90
174
1904
PU, Hariono
PU Adventure
Veteran
3:20.22
+1:05.78
106
1907
PU, Dadan
PU Adventure
Men Master C
2:52.31
+0:37.87
48
2662
SR, ANGGA
RAGOS ciwidey
Men Open
2:36.54
+0:22.10
78
3640
Bacank, Irsan
JC Bike - GJ Blok 2
Men Open
2:45.05
+0:30.61
191
4337
Zharfan, Azka
Peewee
3:32.16
+1:17.72
160
6666
Jamaludin, Rama
bogalakon hesepaehna
Hard Tail
3:14.76
+1:00.32
35
6969
Rianto, Adi
Tjikole Sunday Alliances
Men Master A
2:32.09
+0:17.65
11
8171
Brasco, Aprizal
Spartan Racing Team
Men Elite
2:23.29
+0:08.85
61
9001
SMH,
SMH Bike
Men Master C
2:40.36
+0:25.92
37
9002
Fika,
SMH Bike
Men Open
2:33.36
+0:18.92
114
9003
W, Sany
SMH Bike
Men Master C
2:55.74
+0:41.30
183
9006
C.A.B, Aki
CAB Academy
Veteran
3:27.59
+1:13.15
162
9010
arif, Sultan
Anti racing team
Hard Tail
3:16.60
+1:02.16
9
9011
Purnama, Wahyu
SPARTAN RACING TEAM
Men Elite
2:22.86
+0:08.42
22
9012
Annas, Khairul
SPARTAN RACING TEAM
Men Open
2:28.53
+0:14.09
112
9013
Sunarko, Wilman
Badeur, Castle, WRT, Rarat, Roger
Veteran
2:54.77
+0:40.33
210
9014
rahman, salwa rabbani
pags freeriders,ikeybike
Women Open
4:20.81
+2:06.37
65
9015
Ardi, Febri
Mr ikobana k bike
Men Master C
2:41.45
+0:27.01
24
9016
Hapriyanto, Hary
GOPAD
Men Open
2:29.10
+0:14.66
63
9017
Nugraha, Yedi
comebackbird
Men Master B
2:40.54
+0:26.10
79
9018
alparishi, azhar salaman
No Skull Racing Team
Peewee
2:45.09
+0:30.65
82
9019
agustina, riska amelia
No Skull Racing Team
Women Open
2:45.61
+0:31.17
126
9020
Winarya, Erwin
IMGO SQUAD
Men Master B
2:59.44
+0:45.00
131
9021
Iryanto,
Ikobana MR Racing Team
Veteran
3:01.49
+0:47.05
46
9022
Gojali, Herda
No Skull Racing Team - Bengkel Bike
Men Open
2:35.51
+0:21.07
12
9023
Kunif, Miftahudin
No Skull Racing Team - Bengkel Bike
Men Open
2:25.10
+0:10.66
139
9024
Fauzi, Bayu
Ngador Bike
Men Open
3:02.78
+0:48.34
27
9025
Misbahudin, Alvi Syihab
Abunawas Racing SQUAD
Junior
2:30.39
+0:15.95
31
9026
Setiawan, Muhammad Faadhilah
Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD
Junior
2:30.91
+0:16.47
16
9027
Putra, Satria Nur Ismaya
Zerotwotwo Abunawas Racing SQUAD
Junior
2:25.85
+0:11.41
4
9029
Cahyadi, Tio
SPARTAN RACING TEAM
Men Elite
2:19.28
+0:04.84
8
9030
Nugraha, Yoga
Spartan Racing Team
Men Elite
2:22.39
+0:07.95
14
9455
Suherlan, Agus
No Skull Racing Team
Men Master A
2:25.50
+0:11.06
157
9999
Ganteng, Judha Dwi Pratama
Bogalakon Hesepaehna, Raos Tuang Raos Kulem
Hard Tail
3:13.46
+0:59.02