Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
SloEnduro / ŠD NLP Ruše
SloEnduro 4Fun - Merjasec
Ruše 18.06.2017
SloEnduro 4Fun - Merjasec
Ruše 18.06.2017
Kopsavilkums
Organizators:
SloEnduro / ŠD NLP Ruše
Dalībnieki Kopā: 71
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:50
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti SloEnduro 4Fun - Merjasec
Enduro
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Clani
Clani
Hobi
Master 1
Mladinci U19
Master 2
Ženske
Alen, ŠUMANDL
Andraž, GRUM (KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA)
Andreas, MADERBACHER (REDNECK RIDERS MTB-VEREUN)
Boštjan, GOLEŽ (PD DRAMLJE)
Boštjan, KOČAR (PEDAL RACING TEAM)
Boštjan, PISANEC
Camilo, SANCHEZ
Daniel, APREUTESEI
Daniel, GOLOB
David, VOGRIN (KD SLOGA 1902 IDRIJA)
Domen, MERČNIK
Domen, PERC (ENERGIJATEAM.COM)
Drago, HELBL
Eli, COS (ASD MAGLIA NERA)
Emanuel, ČOK
Enej, PODLIPNIK (RAJD FUNSPORTS)
Gerald, PARTH (RLM MONDRAKER RACING TEAM)
Giorgio, VERONESI (RADLAGER RACING DIVISION)
Grega, NAGODE (ENERGIJATEAM.COM)
Herbert, GAISWINKLER (BERNIS BIKESHOP)
Iztok, VIDOVIČ
Jakob, LENZ (RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN)
Jan, GALIC
Janez, OBLAK (PEDAL RACING TEAM)
Jure, PAGON (PEDAL RACING TEAM)
Klemen, NOVAK (PEDAL RACING TEAM)
Kristina, ŠIFRAR (PEDAL RACING TEAM)
Lovro, SIRK
Luka, HRŽENJAK
Marco, MOTTES (ASD MAGLIA NERA)
Marjan, ZVER
Marko, FINK (ŠKD PANK KURA)
Marko, ZUPANC
Markus, FORSTIK (MRC RADWELT MK)
Marlene, MIESEBNER
Martin, LAVRIN (KD ZVERINICE)
Matej, PISTOR
Matic, KOKELJ (WOLF RACING TEAM)
Matjaž, DOBNIK (ŠMD GORTINA)
Matjaž, MEŠKO
Matthias, FISCHER
Matthias, LENZ (RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN)
Michael, STROHMAYER
Miha, SPRUK (CALCIT BIKE TEAM)
Miha, ZAJC (ŠTD OJSTRA RIDA)
Miloš, SLATINŠEK (ŠTD OJSTRA RIDA)
Mitja, RAZPET (PEDAL RACING TEAM)
Nejc, ČERNILOGAR (ENERGIJATEAM.COM)
Nino, KOKELJ (GANESHA TEAM)
Paolo, PARTH (RLM MONDRAKER RACING TEAM)
Patrick, FRÜHWIRTH
Paul, HEIMEL (RADWELT MICHI KNOPF)
Paul, LENZ (RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN)
Peter, MIHALKOVITS (RADWELT MK/NAKITA)
Peter, MLINAR (KK ČRN TRN)
Peter, SMODIŠ (/)
Philip, KALLER (BIKECLUB GIANT STATTEGG / BIKESTOREGRAZNORD)
Philipp, FREUDENBERG (RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN)
Philipp, PODBRECNIK (BIKECLUB GIANT STATTEGG)
Robert, PODLIPNIK
Rok, ROTAR
Ruth, KALTHAUS
Sebastien, SCHRYERS (BBC BROKEN BICYCLE CLUB)
Stefan, GASSNER (BERNIS BIKESHOP)
Stefan, STROHMAYER
Theresa, HERGESELL
Theresia, KELLERMAYR (VELOCHICKS.AT)
Tina, VIDOVIČ
Tomaz, KORPAR
Uroš, JERIČ (MTB TRBOVLJE)
Vid, LIPOVŠEK (KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Clani
5
27
Philip, KALLER
BIKECLUB GIANT STATTEGG / BIKESTOREGRAZNORD
AUT
15:34.92
+4:58.14
Posms 1
7:12.90 (5)
+4:15.88
7:12.90 (5)
+4:15.88
Posms 2
5:29.55 (5)
+0:33.02
12:42.45 (5)
+4:45.27
Posms 3
2:52.47 (4)
+0:14.21
15:34.92 (5)
+4:58.14
4
1
Nejc, ČERNILOGAR
ENERGIJATEAM.COM
SLO
11:19.48
+0:42.70
Posms 1
3:12.62 (3)
+0:15.60
3:12.62 (3)
+0:15.60
Posms 2
5:13.01 (4)
+0:16.48
8:25.63 (4)
+0:28.45
Posms 3
2:53.85 (5)
+0:15.59
11:19.48 (4)
+0:42.70
3
32
Markus, FORSTIK
MRC RADWELT MK
AUT
11:13.73
+0:36.95
Posms 1
3:14.04 (4)
+0:17.02
3:14.04 (4)
+0:17.02
Posms 2
5:11.51 (3)
+0:14.98
8:25.55 (3)
+0:28.37
Posms 3
2:48.18 (3)
+0:09.92
11:13.73 (3)
+0:36.95
2
5
Peter, MIHALKOVITS
RADWELT MK/ NAKITA
AUT
10:40.77
+0:03.99
Posms 1
3:05.98 (2)
+0:08.96
3:05.98 (2)
+0:08.96
Posms 2
4:56.53 (1)
8:02.51 (2)
+0:05.33
Posms 3
2:38.26 (1)
10:40.77 (2)
+0:03.99
1
2
Peter, MLINAR
KK ČRN TRN
SLO
10:36.78
---
Posms 1
2:57.02 (1)
2:57.02 (1)
Posms 2
5:00.16 (2)
+0:03.63
7:57.18 (1)
Posms 3
2:39.60 (2)
+0:01.34
10:36.78 (1)
Hobi
40
63
Domen, MERČNIK
SLO
16:45.43
+5:57.36
Posms 1
3:53.83 (31)
+0:48.03
3:53.83 (31)
+0:48.03
Posms 2
6:23.45 (32)
+1:22.53
10:17.28 (32)
+2:10.56
Posms 3
6:28.15 (40)
+3:46.80
16:45.43 (40)
+5:57.36
39
75
Matjaž, DOBNIK
ŠMD GORTINA
SLO
15:44.54
+4:56.47
Posms 1
4:28.27 (39)
+1:22.47
4:28.27 (39)
+1:22.47
Posms 2
7:15.00 (39)
+2:14.08
11:43.27 (39)
+3:36.55
Posms 3
4:01.27 (39)
+1:19.92
15:44.54 (39)
+4:56.47
38
68
Boštjan, GOLEŽ
PD DRAMLJE
SLO
15:32.06
+4:43.99
Posms 1
4:22.23 (38)
+1:16.43
4:22.23 (38)
+1:16.43
Posms 2
7:22.38 (40)
+2:21.46
11:44.61 (40)
+3:37.89
Posms 3
3:47.45 (38)
+1:06.10
15:32.06 (38)
+4:43.99
37
76
Emanuel, ČOK
SLO
14:52.49
+4:04.42
Posms 1
4:30.94 (40)
+1:25.14
4:30.94 (40)
+1:25.14
Posms 2
6:43.98 (37)
+1:43.06
11:14.92 (38)
+3:08.20
Posms 3
3:37.57 (37)
+0:56.22
14:52.49 (37)
+4:04.42
36
64
Martin, LAVRIN
KD ZVERINICE
SLO
14:44.66
+3:56.59
Posms 1
4:12.82 (37)
+1:07.02
4:12.82 (37)
+1:07.02
Posms 2
6:54.89 (38)
+1:53.97
11:07.71 (37)
+3:00.99
Posms 3
3:36.95 (36)
+0:55.60
14:44.66 (36)
+3:56.59
35
87
Matjaž, MEŠKO
SLO
13:59.48
+3:11.41
Posms 1
3:51.69 (29)
+0:45.89
3:51.69 (29)
+0:45.89
Posms 2
6:40.61 (36)
+1:39.69
10:32.30 (35)
+2:25.58
Posms 3
3:27.18 (35)
+0:45.83
13:59.48 (35)
+3:11.41
34
65
Tomaz, KORPAR
SLO
13:49.14
+3:01.07
Posms 1
4:03.12 (35)
+0:57.32
4:03.12 (35)
+0:57.32
Posms 2
6:31.04 (35)
+1:30.12
10:34.16 (36)
+2:27.44
Posms 3
3:14.98 (29)
+0:33.63
13:49.14 (34)
+3:01.07
33
60
Rok, ROTAR
SLO
13:43.71
+2:55.64
Posms 1
4:00.84 (33)
+0:55.04
4:00.84 (33)
+0:55.04
Posms 2
6:29.47 (34)
+1:28.55
10:30.31 (34)
+2:23.59
Posms 3
3:13.40 (28)
+0:32.05
13:43.71 (33)
+2:55.64
32
86
Daniel, GOLOB
SLO
13:37.65
+2:49.58
Posms 1
4:04.65 (36)
+0:58.85
4:04.65 (36)
+0:58.85
Posms 2
6:15.32 (28)
+1:14.40
10:19.97 (33)
+2:13.25
Posms 3
3:17.68 (31)
+0:36.33
13:37.65 (32)
+2:49.58
31
26
David, VOGRIN
KD SLOGA 1902 IDRIJA
SLO
13:33.39
+2:45.32
Posms 1
3:51.33 (28)
+0:45.53
3:51.33 (28)
+0:45.53
Posms 2
6:18.73 (29)
+1:17.81
10:10.06 (29)
+2:03.34
Posms 3
3:23.33 (34)
+0:41.98
13:33.39 (31)
+2:45.32
30
79
Andraž, GRUM
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
SLO
13:29.34
+2:41.27
Posms 1
3:48.93 (25)
+0:43.13
3:48.93 (25)
+0:43.13
Posms 2
6:24.39 (33)
+1:23.47
10:13.32 (30)
+2:06.60
Posms 3
3:16.02 (30)
+0:34.67
13:29.34 (30)
+2:41.27
29
85
Marko, ZUPANC
SLO
13:27.50
+2:39.43
Posms 1
3:53.38 (30)
+0:47.58
3:53.38 (30)
+0:47.58
Posms 2
6:23.33 (31)
+1:22.41
10:16.71 (31)
+2:09.99
Posms 3
3:10.79 (26)
+0:29.44
13:27.50 (29)
+2:39.43
28
46
Boštjan, KOČAR
PEDAL RACING TEAM
SLO
13:24.55
+2:36.48
Posms 1
3:51.07 (27)
+0:45.27
3:51.07 (27)
+0:45.27
Posms 2
6:13.37 (27)
+1:12.45
10:04.44 (28)
+1:57.72
Posms 3
3:20.11 (33)
+0:38.76
13:24.55 (28)
+2:36.48
27
72
Matthias, FISCHER
AUT
13:00.83
+2:12.76
Posms 1
3:49.56 (26)
+0:43.76
3:49.56 (26)
+0:43.76
Posms 2
6:06.52 (25)
+1:05.60
9:56.08 (27)
+1:49.36
Posms 3
3:04.75 (20)
+0:23.40
13:00.83 (27)
+2:12.76
26
78
Vid, LIPOVŠEK
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
SLO
12:58.62
+2:10.55
Posms 1
3:46.73 (24)
+0:40.93
3:46.73 (24)
+0:40.93
Posms 2
6:02.90 (24)
+1:01.98
9:49.63 (26)
+1:42.91
Posms 3
3:08.99 (23)
+0:27.64
12:58.62 (26)
+2:10.55
25
11
Lovro, SIRK
SLO
12:55.78
+2:07.71
Posms 1
3:25.51 (11)
+0:19.71
3:25.51 (11)
+0:19.71
Posms 2
6:20.37 (30)
+1:19.45
9:45.88 (24)
+1:39.16
Posms 3
3:09.90 (25)
+0:28.55
12:55.78 (25)
+2:07.71
24
30
Jakob, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
AUT
12:48.29
+2:00.22
Posms 1
3:43.78 (23)
+0:37.98
3:43.78 (23)
+0:37.98
Posms 2
5:54.74 (22)
+0:53.82
9:38.52 (21)
+1:31.80
Posms 3
3:09.77 (24)
+0:28.42
12:48.29 (24)
+2:00.22
23
71
Jan, GALIC
SLO
12:43.24
+1:55.17
Posms 1
4:02.56 (34)
+0:56.76
4:02.56 (34)
+0:56.76
Posms 2
5:46.63 (17)
+0:45.71
9:49.19 (25)
+1:42.47
Posms 3
2:54.05 (10)
+0:12.70
12:43.24 (23)
+1:55.17
22
51
Janez, OBLAK
PEDAL RACING TEAM
SLO
12:43.19
+1:55.12
Posms 1
3:34.87 (20)
+0:29.07
3:34.87 (20)
+0:29.07
Posms 2
6:09.46 (26)
+1:08.54
9:44.33 (23)
+1:37.61
Posms 3
2:58.86 (16)
+0:17.51
12:43.19 (22)
+1:55.12
21
57
Miha, ZAJC
ŠTD OJSTRA RIDA
SLO
12:39.20
+1:51.13
Posms 1
3:59.12 (32)
+0:53.32
3:59.12 (32)
+0:53.32
Posms 2
5:44.65 (15)
+0:43.73
9:43.77 (22)
+1:37.05
Posms 3
2:55.43 (13)
+0:14.08
12:39.20 (21)
+1:51.13
20
67
Luka, HRŽENJAK
SLO
12:33.38
+1:45.31
Posms 1
3:34.59 (19)
+0:28.79
3:34.59 (19)
+0:28.79
Posms 2
5:38.92 (10)
+0:38.00
9:13.51 (14)
+1:06.79
Posms 3
3:19.87 (32)
+0:38.52
12:33.38 (20)
+1:45.31
19
22
Jure, PAGON
PEDAL RACING TEAM
SLO
12:32.34
+1:44.27
Posms 1
3:32.23 (18)
+0:26.43
3:32.23 (18)
+0:26.43
Posms 2
5:56.32 (23)
+0:55.40
9:28.55 (19)
+1:21.83
Posms 3
3:03.79 (19)
+0:22.44
12:32.34 (19)
+1:44.27
18
52
Klemen, NOVAK
PEDAL RACING TEAM
SLO
12:28.21
+1:40.14
Posms 1
3:39.55 (22)
+0:33.75
3:39.55 (22)
+0:33.75
Posms 2
5:54.13 (20)
+0:53.21
9:33.68 (20)
+1:26.96
Posms 3
2:54.53 (11)
+0:13.18
12:28.21 (18)
+1:40.14
17
23
Mitja, RAZPET
PEDAL RACING TEAM
SLO
12:27.15
+1:39.08
Posms 1
3:22.54 (6)
+0:16.74
3:22.54 (6)
+0:16.74
Posms 2
5:52.22 (19)
+0:51.30
9:14.76 (15)
+1:08.04
Posms 3
3:12.39 (27)
+0:31.04
12:27.15 (17)
+1:39.08
16
15
Iztok, VIDOVIČ
SLO
12:23.94
+1:35.87
Posms 1
3:30.32 (16)
+0:24.52
3:30.32 (16)
+0:24.52
Posms 2
5:48.10 (18)
+0:47.18
9:18.42 (17)
+1:11.70
Posms 3
3:05.52 (21)
+0:24.17
12:23.94 (16)
+1:35.87
15
17
Drago, HELBL
SLO
12:19.46
+1:31.39
Posms 1
3:23.43 (8)
+0:17.63
3:23.43 (8)
+0:17.63
Posms 2
5:54.61 (21)
+0:53.69
9:18.04 (16)
+1:11.32
Posms 3
3:01.42 (18)
+0:20.07
12:19.46 (15)
+1:31.39
14
59
Miloš, SLATINŠEK
ŠTD OJSTRA RIDA
SLO
12:14.25
+1:26.18
Posms 1
3:39.22 (21)
+0:33.42
3:39.22 (21)
+0:33.42
Posms 2
5:42.45 (14)
+0:41.53
9:21.67 (18)
+1:14.95
Posms 3
2:52.58 (8)
+0:11.23
12:14.25 (14)
+1:26.18
13
70
Stefan, GASSNER
BERNIS BIKESHOP
AUT
12:11.00
+1:22.93
Posms 1
3:23.63 (9)
+0:17.83
3:23.63 (9)
+0:17.83
Posms 2
5:40.48 (13)
+0:39.56
9:04.11 (9)
+0:57.39
Posms 3
3:06.89 (22)
+0:25.54
12:11.00 (13)
+1:22.93
12
61
Robert, PODLIPNIK
SLO
12:10.82
+1:22.75
Posms 1
3:24.40 (10)
+0:18.60
3:24.40 (10)
+0:18.60
Posms 2
5:46.14 (16)
+0:45.22
9:10.54 (13)
+1:03.82
Posms 3
3:00.28 (17)
+0:18.93
12:10.82 (12)
+1:22.75
11
28
Paul, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
AUT
12:06.55
+1:18.48
Posms 1
3:27.58 (14)
+0:21.78
3:27.58 (14)
+0:21.78
Posms 2
5:40.38 (12)
+0:39.46
9:07.96 (11)
+1:01.24
Posms 3
2:58.59 (15)
+0:17.24
12:06.55 (11)
+1:18.48
10
73
Herbert, GAISWINKLER
BERNIS BIKESHOP
AUT
12:03.94
+1:15.87
Posms 1
3:29.77 (15)
+0:23.97
3:29.77 (15)
+0:23.97
Posms 2
5:39.41 (11)
+0:38.49
9:09.18 (12)
+1:02.46
Posms 3
2:54.76 (12)
+0:13.41
12:03.94 (10)
+1:15.87
9
58
Peter, SMODIŠ
/
SLO
12:01.04
+1:12.97
Posms 1
3:27.40 (13)
+0:21.60
3:27.40 (13)
+0:21.60
Posms 2
5:38.09 (9)
+0:37.17
9:05.49 (10)
+0:58.77
Posms 3
2:55.55 (14)
+0:14.20
12:01.04 (9)
+1:12.97
8
49
Nino, KOKELJ
GANESHA TEAM
SLO
11:55.47
+1:07.40
Posms 1
3:30.43 (17)
+0:24.63
3:30.43 (17)
+0:24.63
Posms 2
5:31.50 (8)
+0:30.58
9:01.93 (8)
+0:55.21
Posms 3
2:53.54 (9)
+0:12.19
11:55.47 (8)
+1:07.40
7
62
Matej, PISTOR
SLO
11:44.31
+0:56.24
Posms 1
3:23.09 (7)
+0:17.29
3:23.09 (7)
+0:17.29
Posms 2
5:30.42 (7)
+0:29.50
8:53.51 (7)
+0:46.79
Posms 3
2:50.80 (6)
+0:09.45
11:44.31 (7)
+0:56.24
6
74
Patrick, FRÜHWIRTH
AUT
11:41.00
+0:52.93
Posms 1
3:26.32 (12)
+0:20.52
3:26.32 (12)
+0:20.52
Posms 2
5:26.56 (6)
+0:25.64
8:52.88 (6)
+0:46.16
Posms 3
2:48.12 (3)
+0:06.77
11:41.00 (6)
+0:52.93
5
10
Paolo, PARTH
RLM MONDRAKER RACING TEAM
AUT
11:35.86
+0:47.79
Posms 1
3:18.81 (5)
+0:13.01
3:18.81 (5)
+0:13.01
Posms 2
5:25.36 (5)
+0:24.44
8:44.17 (5)
+0:37.45
Posms 3
2:51.69 (7)
+0:10.34
11:35.86 (5)
+0:47.79
4
25
Daniel, APREUTESEI
AUT
11:25.75
+0:37.68
Posms 1
3:17.10 (4)
+0:11.30
3:17.10 (4)
+0:11.30
Posms 2
5:17.91 (3)
+0:16.99
8:35.01 (4)
+0:28.29
Posms 3
2:50.74 (5)
+0:09.39
11:25.75 (4)
+0:37.68
3
24
Stefan, STROHMAYER
AUT
11:24.62
+0:36.55
Posms 1
3:12.55 (2)
+0:06.75
3:12.55 (2)
+0:06.75
Posms 2
5:22.11 (4)
+0:21.19
8:34.66 (3)
+0:27.94
Posms 3
2:49.96 (4)
+0:08.61
11:24.62 (3)
+0:36.55
2
82
Alen, ŠUMANDL
SLO
11:11.31
+0:23.24
Posms 1
3:14.14 (3)
+0:08.34
3:14.14 (3)
+0:08.34
Posms 2
5:12.08 (2)
+0:11.16
8:26.22 (2)
+0:19.50
Posms 3
2:45.09 (2)
+0:03.74
11:11.31 (2)
+0:23.24
1
84
Boštjan, PISANEC
SLO
10:48.07
---
Posms 1
3:05.80 (1)
3:05.80 (1)
Posms 2
5:00.92 (1)
8:06.72 (1)
Posms 3
2:41.35 (1)
10:48.07 (1)
Master 1
9
12
Giorgio, VERONESI
RADLAGER RACING DIVISION
AUT
12:44.16
+1:41.91
Posms 1
3:38.93 (9)
+0:29.16
3:38.93 (9)
+0:29.16
Posms 2
5:54.27 (9)
+0:46.71
9:33.20 (9)
+1:13.51
Posms 3
3:10.96 (9)
+0:33.92
12:44.16 (9)
+1:41.91
8
47
Andreas, MADERBACHER
REDNECK RIDERS MTB-VEREUN
AUT
12:12.20
+1:09.95
Posms 1
3:26.95 (7)
+0:17.18
3:26.95 (7)
+0:17.18
Posms 2
5:43.85 (8)
+0:36.29
9:10.80 (8)
+0:51.11
Posms 3
3:01.40 (8)
+0:24.36
12:12.20 (8)
+1:09.95
7
19
Domen, PERC
ENERGIJATEAM.COM
SLO
11:56.58
+0:54.33
Posms 1
3:21.28 (6)
+0:11.51
3:21.28 (6)
+0:11.51
Posms 2
5:35.06 (7)
+0:27.50
8:56.34 (6)
+0:36.65
Posms 3
3:00.24 (7)
+0:23.20
11:56.58 (7)
+0:54.33
6
4
Miha, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM
SLO
11:53.43
+0:51.18
Posms 1
3:28.24 (8)
+0:18.47
3:28.24 (8)
+0:18.47
Posms 2
5:30.26 (5)
+0:22.70
8:58.50 (7)
+0:38.81
Posms 3
2:54.93 (6)
+0:17.89
11:53.43 (6)
+0:51.18
5
7
Marko, FINK
ŠKD PANK KURA
SLO
11:36.58
+0:34.33
Posms 1
3:18.27 (5)
+0:08.50
3:18.27 (5)
+0:08.50
Posms 2
5:31.85 (6)
+0:24.29
8:50.12 (5)
+0:30.43
Posms 3
2:46.46 (3)
+0:09.42
11:36.58 (5)
+0:34.33
4
6
Paul, HEIMEL
RADWELT MICHI KNOPF
AUT
11:24.44
+0:22.19
Posms 1
3:09.77 (1)
3:09.77 (1)
Posms 2
5:19.88 (4)
+0:12.32
8:29.65 (4)
+0:09.96
Posms 3
2:54.79 (5)
+0:17.75
11:24.44 (4)
+0:22.19
3
48
Philipp, PODBRECNIK
BIKECLUB GIANT STATTEGG
AUT
11:16.46
+0:14.21
Posms 1
3:10.00 (2)
+0:00.23
3:10.00 (2)
+0:00.23
Posms 2
5:19.01 (3)
+0:11.45
8:29.01 (3)
+0:09.32
Posms 3
2:47.45 (4)
+0:10.41
11:16.46 (3)
+0:14.21
2
50
Uroš, JERIČ
MTB TRBOVLJE
SLO
11:04.65
+0:02.40
Posms 1
3:12.13 (4)
+0:02.36
3:12.13 (4)
+0:02.36
Posms 2
5:07.56 (1)
8:19.69 (1)
Posms 3
2:44.96 (2)
+0:07.92
11:04.65 (2)
+0:02.40
1
81
Camilo, SANCHEZ
COL
11:02.25
---
Posms 1
3:10.70 (3)
+0:00.93
3:10.70 (3)
+0:00.93
Posms 2
5:14.51 (2)
+0:06.95
8:25.21 (2)
+0:05.52
Posms 3
2:37.04 (1)
11:02.25 (1)
Mladinci U19
3
54
Enej, PODLIPNIK
RAJD FUNSPORTS
SLO
12:48.99
+1:42.12
Posms 1
3:52.22 (3)
+0:35.24
3:52.22 (3)
+0:35.24
Posms 2
5:54.50 (3)
+0:44.40
9:46.72 (3)
+1:16.09
Posms 3
3:02.27 (3)
+0:26.03
12:48.99 (3)
+1:42.12
2
20
Philipp, FREUDENBERG
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
AUT
11:26.86
+0:19.99
Posms 1
3:16.98 (1)
3:16.98 (1)
Posms 2
5:19.68 (2)
+0:09.58
8:36.66 (2)
+0:06.03
Posms 3
2:50.20 (2)
+0:13.96
11:26.86 (2)
+0:19.99
1
55
Matic, KOKELJ
WOLF RACING TEAM
SLO
11:06.87
---
Posms 1
3:20.53 (2)
+0:03.55
3:20.53 (2)
+0:03.55
Posms 2
5:10.10 (1)
8:30.63 (1)
Posms 3
2:36.24 (1)
11:06.87 (1)
Master 2
7
31
Marjan, ZVER
SLO
14:24.74
+2:46.07
Posms 1
4:10.32 (7)
+0:55.53
4:10.32 (7)
+0:55.53
Posms 2
6:37.21 (7)
+1:04.88
10:47.53 (7)
+2:00.41
Posms 3
3:37.21 (7)
+0:45.96
14:24.74 (7)
+2:46.07
6
56
Sebastien, SCHRYERS
BBC BROKEN BICYCLE CLUB
BEL
13:46.91
+2:08.24
Posms 1
3:53.29 (6)
+0:38.50
3:53.29 (6)
+0:38.50
Posms 2
6:37.17 (6)
+1:04.84
10:30.46 (6)
+1:43.34
Posms 3
3:16.45 (3)
+0:25.20
13:46.91 (6)
+2:08.24
5
16
Marco, MOTTES
ASD MAGLIA NERA
ITA
13:33.03
+1:54.36
Posms 1
3:47.05 (5)
+0:32.26
3:47.05 (5)
+0:32.26
Posms 2
6:22.44 (5)
+0:50.11
10:09.49 (5)
+1:22.37
Posms 3
3:23.54 (5)
+0:32.29
13:33.03 (5)
+1:54.36
4
21
Gerald, PARTH
RLM MONDRAKER RACING TEAM
AUT
13:21.09
+1:42.42
Posms 1
3:45.73 (3)
+0:30.94
3:45.73 (3)
+0:30.94
Posms 2
6:17.22 (4)
+0:44.89
10:02.95 (4)
+1:15.83
Posms 3
3:18.14 (4)
+0:26.89
13:21.09 (4)
+1:42.42
3
29
Matthias, LENZ
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
AUT
13:20.80
+1:42.13
Posms 1
3:45.78 (4)
+0:30.99
3:45.78 (4)
+0:30.99
Posms 2
6:08.94 (3)
+0:36.61
9:54.72 (3)
+1:07.60
Posms 3
3:26.08 (6)
+0:34.83
13:20.80 (3)
+1:42.13
2
14
Michael, STROHMAYER
AUT
11:52.54
+0:13.87
Posms 1
3:27.08 (2)
+0:12.29
3:27.08 (2)
+0:12.29
Posms 2
5:34.21 (2)
+0:01.88
9:01.29 (2)
+0:14.17
Posms 3
2:51.25 (1)
11:52.54 (2)
+0:13.87
1
3
Grega, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM
SLO
11:38.67
---
Posms 1
3:14.79 (1)
3:14.79 (1)
Posms 2
5:32.33 (1)
8:47.12 (1)
Posms 3
2:51.55 (2)
+0:00.30
11:38.67 (1)
Ženske
7
39
Theresa, HERGESELL
AUT
20:52.76
+7:31.77
Posms 1
5:46.92 (7)
+2:05.41
5:46.92 (7)
+2:05.41
Posms 2
9:39.29 (7)
+3:22.91
15:26.21 (7)
+5:28.32
Posms 3
5:26.55 (7)
+2:03.45
20:52.76 (7)
+7:31.77
6
38
Tina, VIDOVIČ
SLO
17:22.69
+4:01.70
Posms 1
4:46.05 (6)
+1:04.54
4:46.05 (6)
+1:04.54
Posms 2
8:14.83 (6)
+1:58.45
13:00.88 (6)
+3:02.99
Posms 3
4:21.81 (6)
+0:58.71
17:22.69 (6)
+4:01.70
5
42
Ruth, KALTHAUS
AUT
16:09.68
+2:48.69
Posms 1
4:44.66 (5)
+1:03.15
4:44.66 (5)
+1:03.15
Posms 2
7:35.34 (5)
+1:18.96
12:20.00 (5)
+2:22.11
Posms 3
3:49.68 (5)
+0:26.58
16:09.68 (5)
+2:48.69
4
40
Kristina, ŠIFRAR
PEDAL RACING TEAM
SLO
15:30.37
+2:09.38
Posms 1
4:29.43 (4)
+0:47.92
4:29.43 (4)
+0:47.92
Posms 2
7:17.26 (4)
+1:00.88
11:46.69 (4)
+1:48.80
Posms 3
3:43.68 (3)
+0:20.58
15:30.37 (4)
+2:09.38
3
41
Marlene, MIESEBNER
AUT
14:37.94
+1:16.95
Posms 1
4:02.31 (2)
+0:20.80
4:02.31 (2)
+0:20.80
Posms 2
6:46.16 (3)
+0:29.78
10:48.47 (3)
+0:50.58
Posms 3
3:49.47 (4)
+0:26.37
14:37.94 (3)
+1:16.95
2
35
Eli, COS
ASD MAGLIA NERA
ITA
14:08.51
+0:47.52
Posms 1
4:08.92 (3)
+0:27.41
4:08.92 (3)
+0:27.41
Posms 2
6:31.09 (2)
+0:14.71
10:40.01 (2)
+0:42.12
Posms 3
3:28.50 (2)
+0:05.40
14:08.51 (2)
+0:47.52
1
37
Theresia, KELLERMAYR
VELOCHICKS.AT
AUT
13:20.99
---
Posms 1
3:41.51 (1)
3:41.51 (1)
Posms 2
6:16.38 (1)
9:57.89 (1)
Posms 3
3:23.10 (1)
13:20.99 (1)