SPORTident TimingDORLETAKO AMA TXE

ENDURO ARRASATE - OPEN ESPAÑA 2019

ARRASATE 29.09.2019

ENDURO ARRASATE - OPEN ESPAÑA 2019

ARRASATE 29.09.2019


Kopsavilkums
Organizators: DORLETAKO AMA TXE
Dalībnieki Kopā: 194
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 29.09.2019 13:40
 

Rezultāti ENDURO ARRASATE - OPEN ESPAÑA 2019

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
ELITE
19
URIARTE URRUTIA, Markel
ORBEA SPORT CLUB
 16:36.46---
235
DIEZ ARRIOLA, Jose Antonio
BIKEZONA.COM BILBAO C.D.C
 17:11.38+0:34.92
310
RODRIGUES DOS SANTOS, Anaue
INDEPENDIENTE
 17:12.57+0:36.11
44
DOMENECH AMADES, Xavier
BICISPORT, CLUB ESPORTIU
 17:16.54+0:40.08
545
EVANS, Darren
INDEPENDIENTE
 17:32.88+0:56.42
6154
ZABALA ALBERDI, Markel
DURANGUESA S.C.
 17:41.98+1:05.52
72
GARCIA MARTIN, Alvaro Eduardo
SHOW TIME BMX, C.D.
 17:57.78+1:21.32
844
OTAMENDI GALARDI, Jon
HONDARRIBIA TX. ELK.
 18:02.89+1:26.43
9169
SENAR DOMINGO, Iker
TEAM ZATIKA BIKE
 18:16.71+1:40.25
1052
BOTELLA TARRES, Pau
TOSSA, CLUB UNIO CICLISTA
 18:16.76+1:40.30
11155
UMEREZ OLABARRIA, Harriet
LOKATZA Z.E.
 18:23.45+1:46.99
1242
DIAZ APELLANIZ, Iosu
GRUPO ELEKTRA
 18:30.45+1:53.99
1351
OCHOA LARUMBE, Mikel
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
 18:42.36+2:05.90
1453
GARCIA ERRASTI, Joseba
 18:46.13+2:09.67
1516
AXPE ALONSO, Julen
VIBIKE C.D.C.
 18:58.25+2:21.79
1643
OTAMENDI GALARDI, Iker
HONDARRIBIA TX. ELK.
 18:58.59+2:22.13
1749
URIARTE ITURBE, Ander
LOKATZA Z.E.
 19:13.41+2:36.95
1837
LLORENS BLANES, Rafa
CC BMX ALCOY
 19:19.62+2:43.16
19148
CAPATAZ RUIZ DE ARBULO, Diego
VIBIKE C.D.C.
 19:36.49+3:00.03
20162
LAO DEL PINO, Alejandro
DONOSTI GAIN S.C.D.
 20:01.24+3:24.78
2148
GARATE AZPIAZU, Ander
LAGUN ONAK TX.ELK.
 20:02.59+3:26.13
2239
MARTINEZ OBINETA, Iulen
DONOSTI GAIN S.C.D.
 20:03.05+3:26.59
23179
FIERRO ALONSO, Carlos
PROBICI, C.D.
 20:17.46+3:41.00
24157
SAINZ MURGOITIO, Adrian
DURANGUESA S.C.
 20:21.59+3:45.13
2534
ACEVEDO SANROMAN, Javier
BICI VERDE, C.C.
 20:24.01+3:47.55
2647
ECEIZA PUELLES, Oier
LAGUN ONAK TX.ELK.
 20:27.09+3:50.63
27180
MANZANO CONESA, Antonio
MUNDOBICI TEAM
 20:34.34+3:57.88
28190
ALBENIZ GARCIA, Asier
 20:35.72+3:59.26
29178
PEÑA MARTIN, Moises
PROBICI, C.D.
 20:35.76+3:59.30
3015
BURGI ARRIOLABENGOA, Beñat
VIBIKE C.D.C.
 20:37.53+4:01.07
31158
PEREZ AMANTEGUI, Iñaki
DURANGUESA S.C.
 20:49.75+4:13.29
3254
MONTERO BARRENA, Eder
 20:54.44+4:17.98
33188
PEREZ PALACIO, Santi
 21:04.08+4:27.62
3436
MUÑOZ ARBIZU, Javier
BTT NAVARRA CDC
 21:12.97+4:36.51
35159
ARISTIMUÑO MARTIN, Ibon
 21:14.72+4:38.26
36151
IBINAGOITIA CORDOBES, Oroitz
BASATIBIKE KIROL KLUBA
 21:38.87+5:02.41
3741
ALVAREZ MANZANO, Ivan
EMEDOCE C.D.E.
 21:43.60+5:07.14
38165
AGUIRRE URTEAGA, Joseba Gurutz
TEAM ZATIKA BIKE
 21:48.33+5:11.87
39138
SOBA, David
 22:17.35+5:40.89
4040
LEANIZBARRUTIA CRUZ, Iban
ELORRIOKO BANAN-BANAN Z K E
 22:22.07+5:45.61
41161
SEVILLANO BAÑOS, Dani
 22:35.17+5:58.71
42181
PARDO PACHECO, Pablo
PROBICI, C.D.
 22:37.55+6:01.09
4338
IRIARTE SEDANO, Garikoitz
DONOSTI GAIN S.C.D.
 25:26.59+8:50.13
DNF999
JON SANCHEZ CIERRE, -
ORGANIZACION
   
 
JUNIOR
13
VALVERDE GOMEZ, Ignacio
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 16:51.10---
212
IBABE ETXEBESTE, Haritz
VIBIKE C.D.C.
 17:32.18+0:41.08
320
PRAT TORRUELLA, Bernat
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
 18:08.78+1:17.68
464
VALERO CANTO, Sergi
CC BMX ALCOY
 18:52.73+2:01.63
562
GIMENEZ ARASANZ, Miguel
DIALTAMAR CLUB CICLISTA
 18:53.20+2:02.10
660
NAVARRO ALFONSO, Jan
MONTCADA, CLUB CICLISTA
 19:01.67+2:10.57
767
BLANCO URANGA, Jokin
 19:18.14+2:27.04
8183
GIBELALDE SAIZAR, Beñat
 20:22.16+3:31.06
929
PRIETO FERNANDEZ, Jonatan
FRANCISCO PIZARRO, A.D.C
 20:24.37+3:33.27
1063
APEZETXEA URBIETA, Ibai
DONOSTI GAIN S.C.D.
 20:26.15+3:35.05
1161
DELGADO RIPOLL, Jose
ALTEA
 20:31.37+3:40.27
1266
MURILLO MENDINUETA, Iñaki
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
 20:38.69+3:47.59
1359
CAÑIZARES MADRID, Otto
CDE SENDAS DE CUENCA
 21:10.90+4:19.80
1468
NEUFELD, Noah
 23:15.80+6:24.70
MASTER 30
113
ESNAOLA GOROSTIDI, Juan Jose
CYCLA CLUB DEPORTIVO
 16:46.81---
224
GUERRA CASTRO, Jose Maria
VIBIKE C.D.C.
 17:34.41+0:47.60
378
JUARISTI ARRINDA, Gaizka
EPR EGOIN MENDIBIKE-ABADIÑO CC
 17:37.09+0:50.28
486
RODRIGUEZ PINTO, Roberto Paulo
ROCKETBIKE.ES DE EIBAR C.C.
 17:47.04+1:00.23
517
GONZALEZ VICIOSO, Sergi Enric
BIKING POINT, CLUB CICLISTA
 17:52.11+1:05.30
682
DE VEGA IZAGIRRE, Txomin
LOKATZA Z.E.
 17:59.31+1:12.50
780
AGIRRE UNZILLA, Andoni
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
 17:59.62+1:12.81
88
LOZANO SPA, Alejandro
MIRANDA BIKE, C.C.
 18:16.69+1:29.88
981
ORMAETXEA OLABE, Eneko
LOKATZA Z.E.
 18:22.46+1:35.65
1079
ETXEBERRIA ALONSO, Aritz
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
 18:22.78+1:35.97
1183
ETXEBARRIA URIONABARRENETXEA, Jon
MARKINA S.C.
 18:25.34+1:38.53
12170
SARASUA AGUIRRE, Ion
EPR EGOIN MENDIBIKE-ABADIÑO CC
 18:27.01+1:40.20
1395
MOLERO DE LICHES, Julen
 18:30.29+1:43.48
14176
MENDEZ PEREZ, Jose Antonio
BICITECA C.C.
 18:32.41+1:45.60
1519
LOPEZ SEGUI, Francisco Manuel
CC SARRIA
 18:40.73+1:53.92
16168
ARRIARAN ETXEBERRIA, Mikel
TEAM ZATIKA BIKE
 18:47.17+2:00.36
1790
ORONOZ GORROTXATEGI, Beñat
HONDARRIBIA TX. ELK.
 18:58.03+2:11.22
1876
ARIZMENDIARRETA CELAYA, Endika
ELORRIOKO BANAN-BANAN Z K E
 18:59.78+2:12.97
19156
AGIRRE REBANAL, Xabier
 19:03.85+2:17.04
2097
CORCUERA LANDALUZE, Ander
 19:08.83+2:22.02
2174
GARATE ELKORO, Etor
DONOSTI GAIN S.C.D.
 19:25.79+2:38.98
2291
MARIN ANDRES, Antonio
 19:29.17+2:42.36
23182
AZPIROZ DE PEDRO, Antton
 19:32.29+2:45.48
24164
ZUAZO LINAZISORO, Per Xabier
 19:33.96+2:47.15
2572
ORTEGA CARRASCO, Jonathan
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 19:41.02+2:54.21
2628
GALLEGO SUAREZ, Eduardo
BIKE COMP STA. CRUZ C.D.
 19:48.71+3:01.90
2787
ZABALA ELORDUIZAPATERIETXE, Aritz
U113 CICLOS YURREBASO TK
 19:49.82+3:03.01
28140
RODRIGUEZ LUENA, Imanol
 19:51.28+3:04.47
29167
LIZARRALDE LAZKANO, Garikoitz
TEAM ZATIKA BIKE
 19:53.56+3:06.75
30147
ALVAREZ MATEOS, Raul
BICILOKURA C.D.C.
 20:11.93+3:25.12
31146
BELATEGI BARBERO, Iosu
ESKORIATZA K.E.
 20:13.77+3:26.96
3271
RUESGA IBAÑEZ, Daniel
BIKES 101 C.D.E.
 20:19.66+3:32.85
33100
RODRIGUEZ, Ekaitz
 20:23.34+3:36.53
3484
BITRIAN LOPEZ, Saul
OSCENSE, C.C.
 20:23.98+3:37.17
3570
NAVARRETE ENRIQUEZ, David
BIKE COMP STA. CRUZ C.D.
 20:25.16+3:38.35
3692
GARCIA MATEOS, Adrian
 20:32.24+3:45.43
37174
ANTUÑA BRAGA, Senen
BICITECA C.C.
 20:35.51+3:48.70
38172
ABARRATEGI BADIOLA, Gaizka
 20:42.30+3:55.49
39163
FERNANDEZ SANCHO, Iñaki
HONDARRIBIA TX. ELK.
 20:49.50+4:02.69
40166
LIZARRALDE LAZKANO, Koldo
TEAM ZATIKA BIKE
 20:50.93+4:04.12
4189
HERNANDO PUENTE, Ruben
VIKINGS BIKE, C.D.
 20:56.83+4:10.02
4269
ALBARRAN CAMPOS, Joel
1PIÑON
 20:58.92+4:12.11
4399
ITURBE BERISTAIN, Ion
 21:01.70+4:14.89
44143
MARTINEZ OSA, Ruben
ESKORIATZA K.E.
 21:10.89+4:24.08
45139
RODRIGUEZ LUENA, Ion
 21:13.41+4:26.60
4698
JIMENEZ MARTIN, Alberto
 21:29.00+4:42.19
47189
FERNANDEZ PALACIO, Borja
 21:58.51+5:11.70
48160
GOMEZ AZCARATE, Aitor
 22:04.15+5:17.34
4996
FUENTES BALLESTEROS, Ander
 22:25.41+5:38.60
50137
TORRES ARAGON, Diego
 22:33.31+5:46.50
51149
FERNANDEZ ARANZABAL, Gaizka
BASATIBIKE KIROL KLUBA
 22:38.20+5:51.39
52187
BAÑOS SAGARDUY, Santiago
EXTREM ZORNOTZA CLU CICLISTA
 23:02.83+6:16.02
53152
LORENZO URIBARREN, Lander
 23:34.67+6:47.86
54186
SAGARDUY NUÑEZ, Andoni
 24:45.11+7:58.30
MASTER 40
17
PEREZ DA COSTA, Antonio
CONDADO BIKE, A.D.
 17:31.51---
211
SANTONJA CARDONA, Enrique
CC BMX ALCOY
 17:35.29+0:03.78
373
URAIN ZABALA, Zigor
VIBIKE C.D.C.
 18:02.17+0:30.66
4145
GARRO UGARTE, Oier
DONOSTI GAIN S.C.D.
 18:58.57+1:27.06
521
LORENZO VILA, Esteban
BICI VERDE, C.C.
 19:09.67+1:38.16
6116
KORTA ZEARRETA, Ibai
ZUMAIAKO TX. ELKARTEA
 19:10.97+1:39.46
731
GALEA JIMENEZ, Jose Manuel
BIKE MADRID
 19:14.71+1:43.20
8118
ARETXABALETA BASAGOITI, Ruben
 19:15.86+1:44.35
9184
BERMUDEZ ETXEDONA, Mieltxo
 19:29.52+1:58.01
1026
PAZOS AMOEDO, Ruben Jacobo
BICI VERDE, C.C.
 19:32.79+2:01.28
11125
LAZAROBASTER ARAKISTAIN, Gaizka
 19:36.63+2:05.12
12109
ATIENZA FOLGADO, Victor
BIG BIKES CARLET CD
 19:44.59+2:13.08
1332
ATIENZA CHISBERT, Antonio
BIG BIKES CARLET CD
 19:55.22+2:23.71
1425
PULAD, Seif
SPORTPLA
 19:58.64+2:27.13
15142
URBINA MIRANDA, Unai
LOKATZA Z.E.
 20:19.51+2:48.00
16110
MORALES CRESPO, Jorge
C.C. BARAKA BIKE
 20:21.08+2:49.57
17114
JUSTE GARCIA, Vicente
INDEPENDIENTE
 20:26.39+2:54.88
18122
GOÑI URIBEETXEBERRIA, Joseba
 20:37.69+3:06.18
19173
AGUILERA VAZQUEZ, Miguel Angel
C.C. BICICLETAS JUAN
 20:39.08+3:07.57
20185
ARANBURU ESKISABEL, Igor
 20:39.35+3:07.84
21144
ZUGASTI TESO, Felix
VIBIKE C.D.C.
 20:39.74+3:08.23
22150
ISPIZUA LARRAÑAGA, Eukeni
BERMEOKO MATXITXAKO T.K.T.
 20:41.65+3:10.14
23121
DE LA FUENTE RUIZ, Rodrigo
 20:42.51+3:11.00
24108
SALVADOR SANCHEZ, Ion
AMAIKAK BAT K.E.
 20:48.44+3:16.93
25175
JIMENEZ MARTOS, Jorge
BICICLETAS DAVID, C.C.
 20:57.11+3:25.60
26171
LARRUCEA OARBEASCOA, Andoni
EPR EGOIN MENDIBIKE-ABADIÑO CC
 21:09.90+3:38.39
2714
CASTELLANO LOZANO, David
VIBIKE C.D.C.
 21:18.63+3:47.12
28141
URBINA MIRANDA, Aritz
LOKATZA Z.E.
 21:37.94+4:06.43
29153
URIARTE ECHEVARRIA, Aitor
 21:42.15+4:10.64
30113
ALVAREZ MARTIN, Rafael
EMEDOCE C.D.E.
 22:40.43+5:08.92
31120
CARRACEDO LORZ, Jorge
 22:45.56+5:14.05
32127
SAN EMETERIO MARTINEZ, Dario
 23:42.40+6:10.89
33126
OTAOLA PRESA, Unai
 24:16.35+6:44.84
34115
FRANCO ARROYO, Carlos
VIKINGS BIKE, C.D.
 25:28.67+7:57.16
35111
SOBABERAS MAESTRO, Miguel
CALATAYUD, BTT
 26:14.97+8:43.46
36112
CARRETERO TREJO, Angel Felix
CLUB MAMMOTH MTB
 29:16.09+11:44.58
37123
AHEDO VILLOTA, Endika
 34:10.29+16:38.78
DNF117
SIMON SANZ, Carlos
ARANDINO, C.C.
   
 
MASTER 50
122
CANDELA PERIS, Antonio-M.
CC BMX ALCOY
 18:47.47---
223
CANTOS FERNANDEZ, Carlos
BIKE MADRID
 19:23.86+0:36.39
3129
VALVERDE GARCIA, Juan Antonio
CC CALDERONABIKE SAGUNTO
 20:01.66+1:14.19
4128
DEL COLLADO CERECEDA, Eduardo
C.C. BARAKA BIKE
 20:17.22+1:29.75
5133
DE LA PLAZA ALONSO, J.Mario
BIKE MADRID
 20:33.33+1:45.86
6135
ORTEGA GARCIA, Manel
 20:55.16+2:07.69
7136
ALEXANDRE, Rizzarelli
 20:55.19+2:07.72
833
GAYO MORENO, Miguel
ENBICI GRUPO SALVAJE
 21:01.55+2:14.08
9130
NAVARRO BECERRIL, Joaquin
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
 22:29.65+3:42.18
10131
LARRAURI OLARRA, Fernando
EL REPECHO CLUB CICLISTA
 24:34.39+5:46.92
11134
CANTO ROZALEN, Eduardo
 27:04.51+8:17.04
SUB-23
118
JURADO URKIA, Adrian
DONOSTI GAIN S.C.D.
 16:54.24---
21
MARI MARI, Mariano
PORTINATX CYCLING TEAM C.C.
 16:57.05+0:02.81
327
TUR COSTA, Mateu
PORTINATX CYCLING TEAM C.C.
 16:58.31+0:04.07
45
MARTINEZ HARO, Alvaro
ARGANDA C.C.
 17:06.83+0:12.59
56
CARRERA PRADO, Nicolas
BIKE COMP STA. CRUZ C.D.
 17:48.73+0:54.49
657
URDIN ALCOZ, Julen
BIRAKA TEAM, CLUB DEPORTIVO
 18:37.49+1:43.25
755
TORRES CAÑAS, Miguel
KDDS RIOJANAS
 18:59.16+2:04.92
856
BARANDALLA USON, Pablo Cesar
CYCLA CLUB DEPORTIVO
 19:03.80+2:09.56
930
ETXEBERRIA RUIZ DE LARRINAGA, Urki
LANGAURRE T.E.
 19:14.27+2:20.03
10177
CORRALES RIANCHO, Ivan
PROBICI, C.D.
 19:39.26+2:45.02
1158
MOLLA RUIZ, Jordi
 35:41.78+18:47.54