SPORTident TimingBABOONS GmbH

Enduro One - Aschau

Aschau i.Ch. 29.06.2019-30.06.2019

Enduro One - Aschau

Aschau i.Ch. 29.06.2019-30.06.2019


Kopsavilkums
Organizators: BABOONS GmbH
Dalībnieki Kopā: 530
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 02.07.2019 11:37
 

Rezultāti Enduro One - Aschau

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
E1 Beginner
1245
Markus Folz
Your Mom‘s Favorite Team

GER
15:08.77---
2447
Miles Whitfield
1.RMC Reutlingen

GER
15:10.61+0:01.84
3242
Kimball Crawford
Your Mom´s Favorite Team

USA
15:36.26+0:27.49
4243
Max-Emanuel Rittig

GER
15:37.04+0:28.27
5246
Andreas Otterbach
RAD & TAT Tübingen

GER
15:37.39+0:28.62
6266
Tim Frohring
TSV Großwendern

GER
15:55.77+0:47.00
7244
René Stöcklein

GER
15:58.39+0:49.62
8258
Robert Stalla
RIDE OR DIE

GER
16:17.37+1:08.60
9282
Rafael Stoll

GER
16:23.41+1:14.64
10268
Matthias Giers

GER
16:24.59+1:15.82
11269
Andreas Schmunk
IBC DIMB RacingTeam

GER
16:24.80+1:16.03
12285
Sebastian Mederer
rad-stand.de

GER
17:24.70+2:15.93
13272
Yannick Jung
BAAZ Enduro Racing

GER
17:34.53+2:25.76
14248
Steffen Lunz

GER
17:42.46+2:33.69
15252
Michael Heidig

GER
18:01.96+2:53.19
16265
Marco Bottiglieri
Ride or die

GER
18:21.89+3:13.12
17279
Michael Götz
Fawiba Racing Crew

GER
18:55.66+3:46.89
18257
Matthias Schneider

GER
18:59.17+3:50.40
19278
Denis Ruchnewitz
RR Pics Racing

GER
19:24.95+4:16.18
20261
Thomas Mühlbauer

GER
19:37.84+4:29.07
21281
Michael Ursprung
1.RSV Forchheim

GER
21:20.03+6:11.26
22262
David Löffler

GER
21:42.76+6:33.99
DNF270
Thomas Brandner
Ride or die

GER
  
 
DNF275
Sascha Schneider
Team Intim

GER
  
 
DNS260
Matthias Deuter
DIMB RacingTeam

GER
  
 
DNS277
Adrian Schmidt
Vincent Black Shadow

GER
  
 
DNS256
Thomas Stech

GER
  
 
DNS273
Vincent Schnur

GER
  
 
DNS263
Danijel Kosutic
TRAILZZERS

GER
  
 
DNS259
Benjamin Schorsch
Baaz Enduro Racing

GER
  
 
DNS276
Till Sponholz
Super Enduro Bros.

GER
  
 
DNS255
Dennis Kuhn
Latscho Velo

GER
  
 
DNS267
David Andres
Serious Racing

GER
  
 
DNS283
Philipp Meixner

GER
  
 
DNS264
Stefano Bottiglieri
Ride or die

GER
  
 
DNS250
Alexander Uhl
Noa Hubs & Wheels

GER
  
 
DNS274
Dominik Hartl

SUI
  
 
DNS280
Patrick Wollny
TRAILZZERS

GER
  
 
DNS247
Álvaro Molinos Domene
Mérida - YouTube Alvaro Molinos

ESP
  
 
DNS284
Florian Daubenbüchel
TRAILZZERS

GER
  
 
DNS249
Ansgar Ringleb
race-4-fun

GER
  
 
DNS251
Joel Zeiser

GER
  
 
DNS253
Johannes Nissl

GER
  
 
E1 Guest
1347
Bernhard Kammel

GER
13:12.60---
2434
Jonas Möhwald
TV Waldsassen

GER
13:14.80+0:02.20
3368
Grabmann Maxi

GER
13:35.07+0:22.47
4470
Jonas Linnemann
BULLIGANG

GER
13:38.95+0:26.35
5424
Andi Valentin
Happy Trails / Rose Bikes

GER
13:40.70+0:28.10
6452
Mario Jantsch
Radlmetzgerei

GER
13:48.81+0:36.21
7417
Richard Lechner

GER
13:48.92+0:36.32
8412
Tim Hronek
Team Hofei

GER
13:55.16+0:42.56
9372
Leander Hovestadt

GER
13:56.18+0:43.58
10436
Michael Rindfleisch

AUT
13:57.54+0:44.94
11345
Martin Multerer
Bock auf Ballern

GER
13:58.87+0:46.27
12459
Jonas Berger
BA-Trails

GER
13:59.42+0:46.82
13395
Radoslaw Listwan
ROTA

POL
14:15.70+1:03.10
14402
Thomas Erdmann

GER
14:15.90+1:03.30
15465
Toni Großmann
SBL RACING / FHRDFHRN

GER
14:20.50+1:07.90
16374
Lukas Spießl

GER
14:21.29+1:08.69
17357
Paul Mitterhauser

AUT
14:21.56+1:08.96
18413
Daniel Rank

GER
14:21.83+1:09.23
19366
Johannes Fux
Team Hofei

GER
14:25.60+1:13.00
20382
Bernhard Pillinger
Dirty Trail Friends

AUT
14:27.32+1:14.72
21367
Martin Hagemeister

GER
14:34.06+1:21.46
22376
Michael Ager
Team Hofei

GER
14:37.33+1:24.73
23397
Dennis Vollmer

GER
14:43.22+1:30.62
24460
Marius Hottner
BA-Trails

GER
14:48.14+1:35.54
25383
Florian Maier

GER
14:48.56+1:35.96
26351
David Mittermeier
RAD & TAT Tübingen

GER
14:48.68+1:36.08
27343
Sebastian Müller
Isar Eagles

GER
14:50.88+1:38.28
28409
Georg Deyerl

AUT
14:58.39+1:45.79
29336
Daniel Schwarz

AUT
15:00.43+1:47.83
30380
Daniel Jörg

GER
15:03.42+1:50.82
31176
David Moldenhauer

GER
15:04.97+1:52.37
32365
Tim Spickermann
MTB Club München

GER
15:05.29+1:52.69
33333
Lukas Meier
Ratisbon Racing

GER
15:09.89+1:57.29
34335
Markus Kirner
233 Racing

GER
15:10.73+1:58.13
35346
Maximilian Helminger
Team Hofei

GER
15:11.36+1:58.76
36334
Tim Folchert

GER
15:11.77+1:59.17
37407
Maximilian Klein

GER
15:13.15+2:00.55
38363
Stefan Eisele
Crazy Ananas

GER
15:15.26+2:02.66
39360
Andreas Lange

GER
15:20.98+2:08.38
40391
Michael Paulick

GER
15:21.53+2:08.93
41353
Sebastian Schmidmeier
Bock auf Ballern

GER
15:25.16+2:12.56
42446
Robin Eisenhardt

GER
15:25.63+2:13.03
43428
Mathias Fröhlich

GER
15:26.92+2:14.32
44349
Michael Spahn
Joy-Valley Rollers

GER
15:33.57+2:20.97
45356
Daniel Kraemer
Nice People Enduro Racing

GER
15:36.72+2:24.12
46352
Valentin Stilc
ASKÖ Laufrad Steyr

AUT
15:36.98+2:24.38
47384
Daniel Siedl

GER
15:55.06+2:42.46
48364
Daniel Bohne

GER
16:00.62+2:48.02
49390
Jan Baumgartner
Team Oett

AUT
16:01.71+2:49.11
50358
Stefan Meister

GER
16:09.45+2:56.85
51411
Stefan Sax

AUT
16:15.01+3:02.41
52337
Julian Obinger

GER
16:20.32+3:07.72
53332
Bernd Tiefenbacher
233 Racing

GER
16:24.70+3:12.10
54392
Tobias Edelmann

GER
16:26.88+3:14.28
55408
Alexander Philippi
Never Pro

GER
16:38.41+3:25.81
56461
Steffen Hottner
BA-Trails

GER
16:40.58+3:27.98
57394
Constantin Bredow

GER
16:42.09+3:29.49
58432
Matias Wagner
Isareagles

GER
16:43.97+3:31.37
59420
Abraham Lopez
Zugroaste team

GER
16:44.06+3:31.46
60433
Raphael Elser
ASKÖ Laufrad Steyr

AUT
16:46.40+3:33.80
61403
Florian Unterstein

GER
16:48.53+3:35.93
62386
Philipp Hune

GER
17:02.85+3:50.25
63381
Roman Nussbaumer
Dirty Trail Friends

AUT
17:04.25+3:51.65
64340
Konrad Zegula
Isar Eagles

GER
17:07.94+3:55.34
65338
Florian Schwarz

AUT
17:11.30+3:58.70
66389
Karl Winkler
Team Oett

GER
17:13.91+4:01.31
67445
Johannes Bauernfeind

GER
17:24.20+4:11.60
68449
Rene Nussbaumer
Dirty Trail Friends

AUT
17:31.39+4:18.79
69369
Benjamin Lang
Crazy Ananas

GER
17:33.55+4:20.95
70339
Christian Cichon
Isar Eagles

GER
17:44.89+4:32.29
71429
Juan Adamuz
Zugroaste

GER
17:57.56+4:44.96
72404
Markus Vobbe

GER
17:58.18+4:45.58
73416
Raffael Lorenz
Zugroaste

GER
17:59.81+4:47.21
74431
Alejandro Bueno Lopez
Zugroaste team

GER
18:01.02+4:48.42
75457
Frank Wille
GegenÜber Drinking Team

GER
18:26.99+5:14.39
76399
Sebastian Stuffler

GER
18:40.95+5:28.35
77348
Florian Maier
Team Hofei

GER
18:41.86+5:29.26
78401
Mirko Giamei

GER
18:53.21+5:40.61
79421
Andreas Utz
RFV Prien

GER
19:02.32+5:49.72
80463
Thassilo Amon
Nicefeld Crew

GER
19:05.23+5:52.63
81415
Andreas Eibl

GER
19:08.38+5:55.78
82430
Sven Schalk

GER
19:22.56+6:09.96
83371
Frank Hortig

GER
19:37.23+6:24.63
84370
Markus Fisch

GER
19:55.11+6:42.51
85435
Sebastian Keilbach

GER
20:17.65+7:05.05
86458
Christian Deppermann
GegenÜber Drinking Team

GER
20:27.16+7:14.56
87377
Benedikt Pfanzelt

GER
20:28.68+7:16.08
88444
Bastian Kröckel

GER
20:51.55+7:38.95
89400
Thorsten Grigo
RSV Garching

GER
21:25.93+8:13.33
90427
Florian Gehrer

GER
22:23.77+9:11.17
91354
Stefan Campo

GER
22:45.93+9:33.33
DNF156
Patrick Klieber

GER
  
 
DNF387
Michael Pramböck

GER
  
 
DNF418
Jonas Kögl

GER
  
 
DNF405
Philipp Roderer
Team Gehrenpark

GER
  
 
DNF359
Josef Haubner

GER
  
 
DNF453
Matthias Rawa

GER
  
 
DNF388
Christopher Heinhold

GER
  
 
DNF342
Michael Mayer
OSB Squad

GER
  
 
DNF456
Sven Busse
GegenÜber Drinking Team

GER
  
 
DNS355
Phillip Wilkinson
Two Guys, One Van

GER
  
 
DNS396
Maximilian Büttner
MTB COACH

GER
  
 
DNS344
Dominik Mayer

GER
  
 
DNS423
Benjamin Voigt

GER
  
 
DNS362
Thomas Mauerer
Team Ött

GER
  
 
DNS414
Tim Jürgensen

GER
  
 
DNS378
Simon Manz
Bolzen Crew

GER
  
 
DNS419
Manuel Schmid

GER
  
 
DNS350
Philip Mayer

GER
  
 
DNS398
Silvester Stephan

GER
  
 
DNS472
Markus Gille

GER
  
 
DNS385
Helmut Müller
Herobikes

GER
  
 
DNS341
Marcel Schmitt

AUT
  
 
DNS379
Hannes Reizner
Enduro Club Lauf

GER
  
 
DNS422
Daniel Lillich

GER
  
 
DNS393
QUIRING, Julien

AUT
  
 
DNS410
Nico Jordan

GER
  
 
E1 Junior
1286
Valentin Schleicher

GER
12:54.26---
2329
Christoph Sax

AUT
13:35.28+0:41.02
3299
Simon Häring
Schneelaufverein Ravensburg

GER
13:41.61+0:47.35
4294
Peter Fuchs
Schneelaufverein Ravensburg

GER
13:57.31+1:03.05
5296
Tristan Bulant
PivotCycles / Smith Optics / Dakine / Freeride Mou

GER
14:02.38+1:08.12
6287
Armin Herberth
Bike Department Offenbach e.V. -BDO

GER
14:08.05+1:13.79
7442
Lennard Alber
Procraft Racing Team

GER
14:09.67+1:15.41
8301
Magnus Vogel
RSC AUTO BROSCH Kempten

GER
14:11.71+1:17.45
9295
Luca Hassenpflug
Team FujiBikes Rockets / AMC Rodheim-Bieber

GER
14:28.79+1:34.53
10311
Simon Emde

GER
14:35.94+1:41.68
11292
Finn Ebermann

GER
14:51.13+1:56.87
12297
Ben Vlaskovac

GER
14:54.56+2:00.30
13304
Tom Frötschl
MTBCOACH - Mountainbike-Schule-Franken

GER
15:01.45+2:07.19
14309
Bastian Schippers
SV Ravensburg

GER
15:09.82+2:15.56
15319
Thomas Sutter
RSV Sulzfeld

GER
15:16.27+2:22.01
16328
Joel Dietenhofer

GER
15:17.48+2:23.22
17293
Leon Weihing

GER
15:32.25+2:37.99
18315
Michael Sittard

GER
15:46.37+2:52.11
19327
Luis Bauer
MTB COACH

GER
15:57.91+3:03.65
20312
Jan Petrossow
Mountain Sports e.V. Oberursel

GER
16:09.59+3:15.33
21321
Fabian Schulze Guzman

GER
16:18.27+3:24.01
22331
Noah Berthaux

GER
16:19.18+3:24.92
23313
Jan Cornelius
VC Darmstadt 1899

GER
16:24.67+3:30.41
24316
Lukas Obernöder
UFC Ellingen

GER
16:41.12+3:46.86
25298
Tom Dörr
vc racing team - VC Darmstadt 1899

GER
16:43.64+3:49.38
26323
Luca Huber

GER
16:56.30+4:02.04
27326
Leopold Bonefas
MTB COACH

GER
17:01.50+4:07.24
28314
Jonathan Haller

GER
17:14.11+4:19.85
29318
Axel Kochendörfer

GER
17:14.18+4:19.92
30306
Karl Ferdinand Schulz
Bikesport Lippe

GER
17:49.01+4:54.75
31303
Laurin Urbschat

GER
18:16.66+5:22.40
32310
Tim Hautzinger
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
18:20.50+5:26.24
33320
Marten Sachs
RSV Sturmvogel

GER
19:06.75+6:12.49
34317
Jermaine Lierheimer
UFC Ellingen

GER
19:16.65+6:22.39
35451
Niklas Barthel
VC Darmstadt 1899 - vc-racingteam

GER
19:54.88+7:00.62
36289
Noel Retzbach
Schneelaufverein Ravensburg

GER
20:48.39+7:54.13
37999
Maximilian Worlitzer

GER
21:45.09+8:50.83
38998
Jonathan Baumgart

GER
28:16.73+15:22.47
DNS288
Leon Aures
Team Jota RSC Neukirchen

GER
  
 
DNS290
Thomas Dudek
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
  
 
DNS300
Maximilian Böning
Asphalt und Wald - Der Radladen

GER
  
 
DNS302
Stefan Pfeifer
Bun°Guard Racing Team

GER
  
 
DNS325
Lea Barsa
Sportunion Hinterbrühl

AUT
  
 
DNS308
Lukas Petermeier
LG Mettenheim

GER
  
 
DNS291
Lars Büngen
Commencal Co-Factory Team

SUI
  
 
DNS307
Jonas Zimmer
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr - Ahrweiler

GER
  
 
DNS330
Loris Wigger
welcome cycles

SUI
  
 
DNS305
Paul Pöcking

GER
  
 
DNS322
Lennard Kemper

GER
  
 
E1 Pre Senior
1121
Mario Pröll
The Soil Samplers | Herobikes

GER
13:39.16---
2115
Markus Krummrich
ErfurtMTB

GER
13:52.02+0:12.86
3116
Florian Hetschold
Last Bikes

GER
14:00.81+0:21.65
4125
Martin Ender

GER
14:19.61+0:40.45
5117
Thomas Mika
The Soil Samplers

GER
14:25.68+0:46.52
6124
Guido Stute

GER
14:27.04+0:47.88
7141
Alexander Proyer
DIMB IG Chiemgau/ BGL - KENDA

GER
14:31.00+0:51.84
8142
Roman Beckord
Bergfreunde Ismaning e.V.

GER
14:39.50+1:00.34
9122
Dominik Gießler
Zweirad Henning

GER
14:42.13+1:02.97
10148
Patrick Donovan

GER
14:58.52+1:19.36
11139
Fabian Winkler
Bolzen Crew

GER
14:58.96+1:19.80
12118
Dominik Zachrau
MSF Frammersbach

GER
15:38.61+1:59.45
13143
Stefan Warzecha
The Soil Samplers

GER
15:39.29+2:00.13
14147
Marc Pindra
Specialized WorkForCE

GER
16:09.75+2:30.59
15123
Felix Spiekermann
Schwalbe / ZWEIRADMEISTER

GER
16:14.74+2:35.58
16127
Stanislav Yermakov

UKR
16:29.65+2:50.49
17126
Markus Greißinger
Your Mom‘s Favorite Team

GER
16:30.50+2:51.34
18136
Michael Welder
The Soil Samplers / / AAN Racing Team

GER
16:33.86+2:54.70
19132
Johannes Seitz

GER
17:11.26+3:32.10
20138
Norman Pfau

GER
18:55.72+5:16.56
21134
Daniel Glogowski

GER
20:34.08+6:54.92
22146
Tobias Alheit-Edion

GER
22:34.89+8:55.73
DNF144
Maximilian Klinger
Riól-Bike

GER
  
 
DNF145
Simon Franz
MSF Frammersbach

GER
  
 
DNS119
Micha Stücher
BOLD Cycles / MTB Club München/ unbound

GER
  
 
DNS137
Thomas Dreisbach
X-Biking Chiang Mai

GER
  
 
DNS131
Hannes Schran

GER
  
 
DNS120
Martin Wimmer
Benzinbiber

GER
  
 
DNS140
Benedikt Scholler

GER
  
 
DNS128
David Albrecht

GER
  
 
DNS114
Paul Maag
BikeMeister Racing/ Mtb Siegerland ev.

GER
  
 
DNS135
Simon Stiefvater
Friss Staub!!!

GER
  
 
DNS133
Tobias Raab
The Soil Samplers

GER
  
 
E1 Pro
142
Jasper Jauch
Santa Cruz Bicycles

GER
11:54.90---
2437
Oliver Sonntag
MTB-News.de

GER
12:04.58+0:09.68
3448
David Antonio Horvath

GER
12:34.91+0:40.01
437
Christian Löffler
Bikesport Höhn

GER
12:36.81+0:41.91
540
Marcus Klausmann
MSC Münstertal

GER
12:38.74+0:43.84
64
Janik Voth
SV Ravensburg / DEFY Gravity

GER
12:42.48+0:47.58
726
Konstantin Leonhardt

GER
12:51.27+0:56.37
844
Max Pfeil
SC Korb/ Klausmannsuspension

GER
12:55.25+1:00.35
93
Chris Rothenbach
Team Herobikes / 1. RSV Forchheim

GER
12:59.04+1:04.14
1013
Matt Root
Baaz Enduro Racing

GER
13:00.47+1:05.57
112
Sam Benner
Ski & Freizeit Betzdorf/ Liteville

GER
13:02.49+1:07.59
129
Heiko Redecker
SRAM Factory Team

NAM
13:03.23+1:08.33
137
Nick Willner
Hibike-Gravity

GER
13:11.24+1:16.34
1410
Laurin Voth
Schneelaufverein Ravensburg

GER
13:14.97+1:20.07
1545
Dario Lantschner
SportOkay.com RACING

AUT
13:17.49+1:22.59
1611
Tobias Arens
Herobikes

GER
13:18.86+1:23.96
1743
Fabian Galonska

GER
13:25.70+1:30.80
181
Kevin Dewinski
CrossworxCycles Enduro Team

GER
13:26.72+1:31.82
1936
Daniel Heiland
bike-schuppen.de

AUT
13:26.99+1:32.09
2015
Michael Rupprecht

GER
13:27.10+1:32.20
2116
Kevin Deitrich
Speedcore Racing

GER
13:33.79+1:38.89
2233
Ronny Renke

GER
13:34.21+1:39.31
238
Max Fischer
29er Racing

GER
13:37.79+1:42.89
2432
Jonas Pal
SBL Racing / LG Mettenheim

GER
13:44.84+1:49.94
256
Max Pülhorn
Nosedive Racing

GER
14:06.78+2:11.88
2612
Dennis Schrötter
Looseriders Augsburg

GER
14:08.17+2:13.27
27467
Felix Stech

GER
14:09.74+2:14.84
28450
Matthias Emerschitz
Traunseeflow Sport Union Gmunden

AUT
14:11.94+2:17.04
295
Mark Skarupa

GER
14:15.56+2:20.66
30438
Benjamin Prescher

GER
14:25.60+2:30.70
3135
Henrik Meyer
RC Germania Weißenburg

GER
14:29.36+2:34.46
3217
Patrick Pfeifer
Bung°Guard Racing Team

GER
14:56.99+3:02.09
3338
Markus Lang
WOMB

GER
15:03.16+3:08.26
3425
Kay Czarnotta

GER
15:09.01+3:14.11
3521
Tobias Keyerleber
1. RMC Reutlingen

GER
15:15.43+3:20.53
3618
Yannik Fejfar
RFC Roßbach/ Spessart

GER
15:52.89+3:57.99
3729
Oliver Gresser
Banggang

GER
16:08.05+4:13.15
3839
David Glaser

GER
16:22.59+4:27.69
3941
Marius Behrendt

GER
17:19.68+5:24.78
4024
Marvin Zipperle

GER
22:53.10+10:58.20
4130
Huy Huynh

GER
25:57.62+14:02.72
DNS46
Samuel Lantschner
SportOkay.com RACING

AUT
  
 
DNS20
Sebastian Gallery
Ridingstyle.de

GER
  
 
DNS23
Daniel Schneider

GER
  
 
DNS27
Raphael Heule
Bold Cycles

SUI
  
 
DNS34
Markus Hanko

GER
  
 
DNS31
Craig Dent
Defy Gravity

AUT
  
 
DNS19
Karl Alexander
Bolzen Crew

GER
  
 
DNS22
Marcus Neumann
Radl- Eck Supporters

GER
  
 
E1 Senior
1151
Steven Triesch
Die MANNSchaft e.V. / Trailhunter

GER
13:13.49---
2155
Felix Schuldt

GER
13:43.12+0:29.63
3149
Rouwen Henss
BikeWork Enduro / MRC Trading /

GER
13:53.21+0:39.72
4153
Supparkhorn Jinasa
FrOErider

GER
14:09.98+0:56.49
5157
Florian Hansmann
Reifenkiller Athletics

GER
14:32.77+1:19.28
6152
Dominik Schlenz
All Mountains Wiesbaden

GER
14:46.91+1:33.42
7158
Udo Falkenhan
Tourensöhne Racing Team

GER
14:54.06+1:40.57
8172
Manuel Billmaier
HD-Freeride e.V.

GER
15:01.46+1:47.97
9160
Johannes Mann
HD-Freeride e.V.

GER
15:19.02+2:05.53
10181
Maik Löffler
DHarz Racing Team

GER
15:44.16+2:30.67
11174
Michael Haberzettl
rad-stand.de

GER
15:44.70+2:31.21
12167
Matthias Beckenbauer
BunGuard Racing Team

GER
16:00.73+2:47.24
13178
Bungi Christian Bungart
Bun°Guard Racing Team / RSV Sturmvogel

GER
16:01.61+2:48.12
14162
Nils Arkenberg
DIMB Racing Team

GER
16:37.67+3:24.18
15171
Paul Jeremiah
Rad Riders

AUT
16:57.73+3:44.24
16169
Sebastian Offelmann
Psyclists

GER
17:09.25+3:55.76
17180
Daniel Elsässer
RFC Rossbach

GER
17:15.22+4:01.73
18170
Torsten Klapper
Psyclists

GER
18:17.01+5:03.52
19175
Sven Fuchs
Tourensöhne Racing Team / MSF-Frammersbach

GER
18:59.39+5:45.90
20177
Daniel Pieper
Lonesome Rider

GER
19:00.36+5:46.87
21161
Florian Michel
Michels

GER
19:39.26+6:25.77
22159
Ingo Petermann
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
25:21.98+12:08.49
DNF441
Sven Meister
Odenwaldorado/ 1. MSC Weschnitztal

GER
  
 
DNF165
Philipp Michel
Michels

GER
  
 
DNS173
Marco Herb
Team Herobikes

GER
  
 
DNS166
Jens Gronert
Eisenbieger

GER
  
 
DNS163
Christian Markert
team schwarze sau

GER
  
 
DNS164
Maurice Vogt
All Mountains Wiesbaden

GER
  
 
DNS154
Tilo Hammerschmidt
Verein: SC Bad Marienberg / Team:Moustach

GER
  
 
DNS168
Stefan Püschel
DoRADas of Hazzard

GER
  
 
DNS150
Daniel Sindermann
Cannondale seventy1 Racing

GER
  
 
E1 Sport
157
Dominik Euba

GER
12:58.38---
254
Paul Schilling
CrossWorxCycles Enduro Team

GER
13:38.78+0:40.40
349
Max Rutz
ERTS Racing Team

GER
13:39.25+0:40.87
480
Johannes Nowak
Mtb Enduro Bamberg

GER
13:39.63+0:41.25
551
Jannik Bußmann
LAST FACTORY TEAM

GER
13:45.81+0:47.43
652
Tom Heidrich
Moustache Enduro Racing WW / SC BMU

GER
13:47.64+0:49.26
7110
Daniel Gregor
Tourensöhne Racingteam

GER
14:03.01+1:04.63
867
Markus Duschl
Bayeride e. V.

GER
14:07.30+1:08.92
950
Tim Lorenz
Ski und Freizeit Betzdorf

GER
14:22.34+1:23.96
10113
Michael Schnabel
Mtb Enduro Bamberg

GER
14:22.94+1:24.56
11103
Benjamin Lang
rad-stand.de

GER
14:26.77+1:28.39
1298
Florian Mähr
IL*RC Ilmenauer Radsportclub

GER
14:28.02+1:29.64
1387
Armin Hofbauer
HAICO Racing

GER
14:33.00+1:34.62
1472
Lennart Schmidt

GER
14:39.06+1:40.68
1592
Fabian Seitz
rad-stand.de

GER
14:40.05+1:41.67
16108
Florian Detterbeck

GER
14:42.58+1:44.20
1758
Florian Hennemann
Furious four Racing

GER
14:45.94+1:47.56
18104
Laurin Bettermann
Fahrrad Fahrwerk / Triebwerk Fox Racing

GER
14:46.47+1:48.09
1964
Constantin Huber

GER
14:57.07+1:58.69
2078
Christian Räthel
HPOO

GER
15:03.60+2:05.22
21105
Philipp Dörfler
Mtb Enduro Bamberg

GER
15:14.72+2:16.34
22112
Steffen Sauter
Just Karma Racing

GER
15:25.13+2:26.75
23102
Christoph Saballus
Team BikeMike

GER
15:30.57+2:32.19
2471
Roland Cook
Würzburg Riders

GER
15:33.88+2:35.50
2583
Roland Mittag
DIMB Racingteam

GER
15:51.25+2:52.87
2675
Rafael Krätschmer
Lil Jojos Gangsta Squad

GER
15:55.29+2:56.91
2782
Manuel Meurer
Psyclists

GER
16:01.02+3:02.64
2863
Sven Assmuth
HPOO

GER
16:05.94+3:07.56
2969
Christian Einsele

GER
16:08.91+3:10.53
3073
Christian Rammensee
Ratisbon Racing Team

GER
16:12.90+3:14.52
31109
Robin Linnert

GER
16:21.21+3:22.83
3256
Malte Stockmann

GER
16:22.40+3:24.02
3393
Philipp Ott

GER
16:22.43+3:24.05
3484
Steve Buder
Dirt Shredders by Fahrrad Fritsch

GER
16:30.48+3:32.10
3553
Yannic Marquardt
Bulligang

GER
16:36.83+3:38.45
3679
Sebastian Peters

GER
16:48.40+3:50.02
37106
Maximilian Lohmaier
Freestyle - Marburg e.V.

GER
17:12.90+4:14.52
3886
Dominik Guillemain
BMCC Mannheim

GER
17:38.11+4:39.73
3965
David Drum
pure rider

GER
17:43.07+4:44.69
40111
Frank Beutell
Freestyle-Marburg e.V.

GER
17:43.83+4:45.45
41101
Tobias Sinn
HPOO

GER
17:53.66+4:55.28
4268
Lars Jöckel

GER
18:36.31+5:37.93
4381
Daniel Rögner
Team Herobikes

GER
20:02.33+7:03.95
DNF59
Pascal Thümmler

GER
  
 
DNF55
David Schmidt
Die MANNSchaft e.V. / Trailhunter

GER
  
 
DNF61
Lukas Königer
Wuerzburg Riders e.V.

GER
  
 
DNF85
Alexander Poschadel
HAICO Racing

GER
  
 
DNF47
Tim Knorr

GER
  
 
DNF76
Michael Huth
Bunga Bunga Bike

GER
  
 
DNS90
Philip Penkalla

GER
  
 
DNS95
Felix Planetosch
Heikos Radschuppen

GER
  
 
DNS88
Erik Beins
Wisentbacher Mountainbiker

GER
  
 
DNS48
Felix Schmidt
Erzquell Factory Racing

GER
  
 
DNS60
Christopher Knall
HAICO Racing

GER
  
 
DNS97
Christian Schirmer
RFC Rossbach

GER
  
 
DNS107
Erik Wieck

GER
  
 
DNS100
Armin Osmanagic

GER
  
 
DNS77
Lukas Schobesberger
INNSanity Racing

AUT
  
 
DNS89
Alex Wernig
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
  
 
DNS91
Michael Fichtner
TSV Gaimersheim

GER
  
 
DNS96
Lukas Jung
Baaz Enduro Racing / Bikerleben.de

GER
  
 
DNS70
Daniel Salzbrenner
pure rider

GER
  
 
DNS66
Alexander Schwarz

GER
  
 
DNS94
Jochen Häberle
LAST FACTORY TE