SPORTident TimingBABOONS GmbH

Enduro One - Roßbach

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019-16.06.2019

Enduro One - Roßbach

Biebergemünd-Roßbach 15.06.2019-16.06.2019

 

Rezultāti Enduro One - Roßbach

   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
E1 Beginner
1374
Jakob Müller
AHS Koblenz

GER
17:15.31---
2381
Julian Wagner
Tobsensworld Racing Team

GER
17:34.85+0:19.54
3355
Kimball Crawford
Your Mom´s Favorite Team

USA
17:48.48+0:33.17
4369
Jan Ising

GER
18:10.77+0:55.46
5352
Walter Friesen
Duronauten

GER
18:14.51+0:59.20
6358
Sven Bußmann
Geländefahrrad Aachen e.V.

GER
18:19.25+1:03.94
7353
Johannes Wild
AHS Koblenz

GER
18:23.49+1:08.18
8357
Max-Emanuel Rittig

GER
18:34.61+1:19.30
9360
Martin Winkler
Super Enduro Bros.

GER
18:37.34+1:22.03
10361
Jannik Plicht
Die MANNSchaft e.V. / Trailhunter

GER
18:52.48+1:37.17
11408
Lukas Fielenbach
Trailacademy Racing Team

GER
19:00.56+1:45.25
12363
Dustin Gersch
Duronauten

GER
19:00.75+1:45.44
13716
Álvaro Molinos Domene
Mérida - YouTube Alvaro

ESP
19:03.66+1:48.35
14362
Andreas Otterbach
RAD & TAT Tübingen

GER
19:03.88+1:48.57
15390
Steffen Neubauer
Tobsensworld Racing Team

GER
19:13.15+1:57.84
16359
Markus Folz
Your Mom‘s Favorite Team

GER
19:41.96+2:26.65
17356
René Stöcklein

GER
19:43.92+2:28.61
18400
Steffen Lunz

GER
20:00.88+2:45.57
19391
Ansgar Ringleb
race-4-fun

GER
20:34.96+3:19.65
20367
Melvin Rose
Pottkind Racing Team

GER
20:35.88+3:20.57
21368
Joel Zeiser

GER
20:45.28+3:29.97
22365
Hessel Rasch

NED
20:45.57+3:30.26
23398
Michael Heidig

GER
21:03.48+3:48.17
24364
Alexander Uhl
Noa Hubs & Wheels

GER
21:10.63+3:55.32
25396
Patrick Hübl
Schawag Flow Biketeam

GER
21:29.96+4:14.65
26382
Niklas Buchen
Erzquell Factory Racing

GER
21:43.71+4:28.40
27386
Andreas Schmunk
IBC DIMB RacingTeam

GER
22:08.45+4:53.14
28383
Jan Philipp Zellmer
Erzquell Factory Racing

GER
22:17.80+5:02.49
29409
Patrick Wollny
TRAILZZERS

GER
22:19.64+5:04.33
30393
Björn Will
360° Bikeshop

GER
22:30.61+5:15.30
31392
Dominik Hartl

SUI
22:48.60+5:33.29
32384
David Brendel
Drunken Master

GER
22:59.02+5:43.71
33419
Bernd Wenning

GER
23:05.11+5:49.80
34376
Dirk Maier
Tobsensworld Racing Team

GER
23:41.18+6:25.87
35418
Felix Knoll

GER
24:25.30+7:09.99
36375
Kevin Kurth
AHS Koblenz

GER
24:52.71+7:37.40
37405
Florian Daubenbüchel
TRAILZZERS

GER
25:11.79+7:56.48
38395
Jaap Bennis
Lowland Enduro Team

NED
25:34.02+8:18.71
39415
Daniel Wienand

GER
25:51.57+8:36.26
40407
Denis Ruchnewitz
RR Pics Racing

GER
26:25.14+9:09.83
41402
Michael Götz
Fawiba Racing Crew

GER
27:13.89+9:58.58
42401
Adrian Schmidt
Vincent Black Shadow

GER
27:20.38+10:05.07
43372
Oliver Pranger

GER
28:59.38+11:44.07
44591
Lars Weitzel

GER
31:23.32+14:08.01
DNF370
Alexander Cook

GER
  
 
DNF414
Michael Ursprung
1.RSV Forchheim

GER
  
 
DNF371
Matthias Giers
WISAG Gebäude- und Industrieservice Bayern

GER
  
 
DNF410
Mitko Yankov
NoobRacing

GER
  
 
DNF420
Paul Hanel
1. RSV Forchheim

GER
  
 
DNF399
Marko Schmitz
Bergisches Enduro Team

GER
  
 
DNF388
Florian Grabs

GER
  
 
DNF416
Yannik Slotta

GER
  
 
DNF380
Florian Budke
Fuchsschwanz Racing

GER
  
 
DNF377
Johannes Schwarz
Fuchsschwanz Racing

GER
  
 
DNF378
Jochen Neufang
Fuchsschwanz Racing

GER
  
 
DNF592
Philipp Östreich

GER
  
 
DNF379
Christian Hoffmann
Fuchsschwanz Racing

GER
  
 
DNF394
Eugen Gaak
Enduro Schinken

GER
  
 
DNF366
Kristian Pranjic
TRAILZZERS

GER
  
 
DNF385
Dennis Kuhn
Latscho Velo

GER
  
 
DNF387
Felix Wirges
AHS

GER
  
 
DNF417
Patrick Pithan
Erzquell Factory Racing

GER
  
 
DNF404
Thomas Stech

GER
  
 
DNF593
Benjamin Kosutic
TRAILZZERS

GER
  
 
DNF406
Danijel Kosutic
TRAILZZERS

GER
  
 
DNS397
Sebastian Sauer
Suff & Velo Club Karlstein

GER
  
 
DNS413
Rafael Stoll

GER
  
 
DNS373
Paul Belke
Froerider

GER
  
 
DNS354
Philip Mertens

GER
  
 
DNS411
Tim Biking
Endurofreunde Lüdenscheid

GER
  
 
DNS403
Markus Leibfried

GER
  
 
DNS412
Nico Junkereit

GER
  
 
E1 Guest
136
Benjamin Amend
FCKW

GER
15:57.94---
2569
Christian Feistel
Feistel Racing/ GIANT

GER
16:31.90+0:33.96
3545
Marc Zimmermann

GER
16:39.97+0:42.03
4498
Maximilian Harnischfeger
Bike Work Desch

GER
16:41.89+0:43.95
5487
Alex Loos
Radsportzentrale Hersbruck

GER
16:54.30+0:56.36
6496
Thomas Daft

GER
16:57.95+1:00.01
7570
Marco Bologna

GER
17:09.32+1:11.38
8568
David Mittermeier
Rad & Tat Enduro Team

GER
17:16.05+1:18.11
9561
Dennis Vollmer

GER
17:20.45+1:22.51
10508
Alessandro Pfeil
TRB-Enduro

GER
17:23.33+1:25.39
11541
Michael Adrian
TRB-Enduro

GER
17:25.11+1:27.17
12513
Jonas Katzenmeyer

GER
17:28.86+1:30.92
13503
Sven-Holger Koczian
1. MSC Weschnitztal Fürth 1952 e.V. ADAC

GER
17:35.13+1:37.19
14536
Martin Gruchow

GER
17:41.26+1:43.32
15706
Anton Foerste
MSF Frammersbach

GER
17:42.24+1:44.30
16543
Michael Schippers
FahrRadAmSee.de

GER
17:43.44+1:45.50
17509
Dario Seegebrecht

GER
18:01.03+2:03.09
18558
Patrick Lehrian
TVDorf Erbach/ toMotionRacing by blacktus

GER
18:22.14+2:24.20
19539
Marian Claus

GER
18:24.43+2:26.49
20507
Julius Weber

GER
18:25.49+2:27.55
21502
Marcel Rieth
MTB-Neuses.de

GER
18:26.49+2:28.55
22518
Alexander Löhner
Radsportzentrale Hersbruck

GER
18:27.04+2:29.10
23575
Janosch Bühler
Feistel Racing/ Giant

GER
18:33.97+2:36.03
24567
Jochen Mentges
Feistel Racing/ GIANT

GER
18:40.70+2:42.76
25490
Lukas Meier
Ratisbon Racing

GER
18:44.12+2:46.18
26714
Jan Hilt

GER
18:50.85+2:52.91
27489
Lukas Seitz

GER
18:51.15+2:53.21
28511
Tobias Lewe
Vereinslos

GER
18:51.66+2:53.72
29491
Christian Herrmann
TV 1862 Bad Mergentheim

GER
19:02.72+3:04.78
30514
Wolfgang Imdahl
Rad-Club 93 Winnenden

GER
19:16.17+3:18.23
31550
Steffen Hau
Trailgeier

GER
19:18.52+3:20.58
32535
Daniel Jörg

GER
19:21.85+3:23.91
33494
Dominik Elsässer
Tobsensworld racing team

GER
19:22.72+3:24.78
34555
Mike Filippi

GER
19:26.51+3:28.57
35527
Danny Oxfart
Abe‘s Fahrradcenter Ilmenau

GER
19:37.04+3:39.10
36566
Jörg Schraut

GER
19:42.29+3:44.35
37556
Henrik Reuter
TS Trail Ride Crew

GER
19:43.84+3:45.90
38557
György Pentek

GER
19:45.40+3:47.46
39335
Maike Strombach

GER
19:52.11+3:54.17
40538
Andreas Kecker

GER
19:57.34+3:59.40
41520
Jan Müller

GER
20:04.85+4:06.91
42551
Philipp Hune
mehr Hase

GER
20:19.57+4:21.63
43492
Joe Reiser
TVH Radsport / EsNos

GER
20:23.28+4:25.34
44540
Benjamin Diepolder
Mikes Bikes

GER
20:24.48+4:26.54
45554
Benjamin Seidel
Yo-Trail Racing

GER
20:32.85+4:34.91
46546
Oliver Lach

GER
20:32.89+4:34.95
47717
Patrick Hummel
HD Freeride e.V.

GER
20:35.40+4:37.46
48559
Jason Isenberg

GER
20:42.76+4:44.82
49564
Suthat Thong-In

GER
20:54.72+4:56.78
50565
Bastian Klobuzenski
Tura Untermünkheim

GER
20:57.67+4:59.73
51552
Marcel Rieker
mehr Hase

GER
20:59.03+5:01.09
52499
Ken Kapischke
TRB-Enduro

GER
21:06.43+5:08.49
53497
Christian Wilhelm

GER
21:08.18+5:10.24
54493
Frank Weinert
Kittelschorz-Racing

GER
21:17.66+5:19.72
55500
Marco Scheithauer
Department of dirt / freestyle Marburg eV

GER
21:19.93+5:21.99
56526
Lennart Kreimendahl

GER
21:21.67+5:23.73
57528
Michael Dorow
Wheels over Frankfurt

GER
21:43.94+5:46.00
58512
Luca Schawag
Schawag Flow Biketeam

GER
21:44.97+5:47.03
59516
André Lich
IRONworkX

GER
21:46.78+5:48.84
60515
Dominik Orthey
Zweirad Henning Eisenach

GER
22:00.58+6:02.64
61553
Henning Heggen
mehr Hase

GER
22:00.97+6:03.03
62517
Simon Schicker
The Good the Bad & the Ugly

GER
22:02.85+6:04.91
63136
Yannic Marquardt
Bulligang

GER
23:22.88+7:24.94
64506
Christoph Randecker

GER
23:36.77+7:38.83
65488
Wolf Christian
NoJumpBiker

GER
24:00.92+8:02.98
66268
Marc Oliver Leonhardt

GER
24:22.89+8:24.95
67505
Christopher Werner

GER
24:38.41+8:40.47
68485
Björn Kosel

GER
25:09.04+9:11.10
69571
Jordi Beneyto Ferre
Ferropur Bikes

GER
25:12.40+9:14.46
70562
Jonas Braet

BEL
25:32.88+9:34.94
71510
Ronny Wenderoth
Zweirad Henning

GER
25:32.97+9:35.03
72537
Andreas Rau

GER
25:35.70+9:37.76
73560
David Wenzel

GER
25:59.23+10:01.29
74495
Alexander Hohe

GER
26:34.58+10:36.64
75574
Jonas Fischer
Trailgeier

GER
26:46.12+10:48.18
76530
Oliver Baumgart

GER
28:08.72+12:10.78
77548
Ludger Herget
Trailgeier

GER
28:09.68+12:11.74
78544
Benjamin Beck

GER
28:52.64+12:54.70
79523
Daniel Glaser

GER
29:12.33+13:14.39
DNF486
Jan Helbig

GER
  
 
DNF704
Sven Meister
Odenwaldorado

GER
  
 
DNF547
Henrik Gerth
#Team_GWINT

GER
  
 
DNF549
Sebastian Ahne
#Team_GWINT

GER
  
 
DNF522
Sascha Fuhr
Boyz n the Wood

GER
  
 
DNF501
Daniel Braun
TRB-Enduro

GER
  
 
DNF529
Pascal Schuba

GER
  
 
DNF521
Tobias Behl
Velo-Freunde 1990 Wertheim

GER
  
 
DNS532
Lenard Liedloff

GER
  
 
DNS572
Sven Kuehne
Fellowz

GER
  
 
DNS563
Nils Von Marcholewski

GER
  
 
DNS703
Tino Schaab
RFC Roßbach/ Spessart

GER
  
 
DNS524
FENWICK, Christopher

GER
  
 
DNS534
Jonas Bargon
Wheels over Frankfurt - #Schnapsleichen

GER
  
 
DNS573
Max Zitzmann

GER
  
 
DNS504
Sven Koob
Ims Schlierbachtal

GER
  
 
DNS597
Ludger Herget
Trailgeier

GER
  
 
DNS533
Norman Liedloff

GER
  
 
E1 Junior
1421
Valentin Schleicher

GER
16:10.59---
2423
Armin Herberth
Bike Department Offenbach e.V. -BDO

GER
16:34.04+0:23.45
3427
Joris Lemke
Ugly Goat Racing

GER
16:53.25+0:42.66
4476
Timo Strobl
Herobikes/ RC Germania

GER
17:03.32+0:52.73
5424
Tim Ratajczak
bestbike specialized

GER
17:04.69+0:54.10
6422
Leon Aures
Team Jota RSC Neukirchen

GER
17:06.14+0:55.55
7428
Noel Retzbach
Schneelaufverein Ravensburg

GER
17:14.92+1:04.33
8599
Luca Adler
TV Bad Orb-Team Bike Work Desch

GER
17:15.54+1:04.95
9477
Jesse Schulte
RC Victoria Neheim

GER
17:24.25+1:13.66
10701
Moritz Kailing
TV Bad Orb-Team Bike Work Desch

GER
17:30.02+1:19.43
11430
Lars Büngen
Commencal Co-Factory Team

SUI
17:35.58+1:24.99
12449
Tristan Bulant
PivotCycles / Smith Optics / Dakine / Freeride Mou

GER
17:38.25+1:27.66
13425
Thomas Dudek
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
17:42.99+1:32.40
14434
Finn Ebermann

GER
17:43.59+1:33.00
15445
Tom Dörr
vc racing team - VC Darmstadt 1899

GER
17:44.98+1:34.39
16432
Leon Weihing

GER
17:45.81+1:35.22
17594
Ben Vlaskovac

GER
17:49.18+1:38.59
18429
Luis Freitag
MSF Frammersbach

GER
17:49.21+1:38.62
19426
Maximilian Weigel
Liteville

GER
17:53.04+1:42.45
20433
Luca Hassenpflug
Team FujiBikes Rockets / AMC Rodheim-Bieber

GER
18:02.07+1:51.48
21431
Jonathan Reinhart
Bunguardracingteam / TSV Werneck

GER
18:04.81+1:54.22
22452
Johannes Marx

GER
18:08.96+1:58.37
23458
Magnus Vogel
RSC AUTO BROSCH Kempten

GER
18:11.06+2:00.47
24718
Laurenz Held

GER
18:40.13+2:29.54
25443
Johannes Deister
Race and Styl Woinem

GER
19:02.07+2:51.48
26436
Stefan Pfeifer
Bun°Guard Racing Team

GER
19:09.41+2:58.82
27472
Christian Baum
eifeLrider SV Darscheid

GER
19:09.71+2:59.12
28444
Marvin Wernecke
BS Racing - Team

GER
19:10.77+3:00.18
29475
Gilles Lang
Powersports Offenburg e.V.

GER
19:24.84+3:14.25
30441
Lasse Steusloff
VC Darmstadt 1899

GER
19:26.09+3:15.50
31455
Maximilian Davids
best bike racing

GER
19:30.01+3:19.42
32474
Louis Vollmer
Powersports Offenburg

GER
19:42.14+3:31.55
33446
Jan Petrossow
Mountain Sports e.V. Oberursel

GER
19:57.16+3:46.57
34468
Marius Kühnemuth

GER
20:10.85+4:00.26
35484
Marko Benz
Feistel Racing

GER
20:13.89+4:03.30
36440
Bastian Schippers
SV Ravensburg

GER
20:24.25+4:13.66
37707
Jörn Britsch
vcd / Aspahlt und Wald

GER
20:30.82+4:20.23
38465
Jakob Knoche
Home Trail Krefeld e.V.

GER
20:34.41+4:23.82
39435
Maximilian Böning
VC Racing Darmstadt

GER
20:44.22+4:33.63
40454
Lorenz Hirschfeld
SV Dischingen

GER
20:56.94+4:46.35
41457
Simon Emde

GER
20:59.96+4:49.37
42453
Jonas Zimmer
RSV Sturmvogel Bad Neuenahr - Ahrweiler

GER
21:04.26+4:53.67
43437
Joel Wienand

GER
21:09.90+4:59.31
44469
Elias Schmidt

GER
21:19.33+5:08.74
45464
Paul Nitsche
RSV Sturmvogel

GER
21:25.22+5:14.63
46711
Luca Wiesmann
hometrailkrefeld

GER
21:30.75+5:20.16
47482
Erik Fronapfel
MTB Bieberstein

GER
21:41.49+5:30.90
48480
Gunnar Roser
MTB Bieberstein-Langenbieber

GER
21:42.20+5:31.61
49461
Theo Beimel
DEPARTMENT OF DIRT

GER
22:14.15+6:03.56
50438
Yannic Ruths

GER
22:23.27+6:12.68
51450
Jan Cornelius
VC Darmstadt 1899

GER
22:25.12+6:14.53
52447
Justus Wüsten
AMC Rodheim Bieber

GER
22:30.19+6:19.60
53478
Bastian Lang
FISA

GER
22:30.59+6:20.00
54473
Moritz Listner

GER
23:14.82+7:04.23
55483
Enno Bublies

GER
23:47.25+7:36.66
56448
Jonas Paul

GER
24:03.18+7:52.59
57442
Tim Hautzinger
Speedcore Racing by VisuAlz Production

GER
24:23.70+8:13.11
58470
Moritz Gemmer
Mountain Sports e.V. Oberursel

GER
24:43.11+8:32.52
59479
Samuel Schieber
FISA

GER
24:47.05+8:36.46
60596
Simon Häring
Schneelaufverein Ravensburg

GER
25:14.97+9:04.38
DNF466
Niklas Hartmann
Wheels over Frankfurt

GER
  
 
DNF471
Manuel Schömann
Eifelrider, SV Darscheid

GER
  
 
DNF456
Laurin Urbschat

GER
  
 
DNF595
Karl Ferdinand Schulz
Bikesport Lippe

GER
  
 
DNF467
Paul Pöcking

GER
  
 
DNF451
Thomas Sutter
RSV Sulzfeld

GER
  
 
DNF481
Felix Wandschura

GER
  
 
DNS439
Tom Henrici
Gravity Pilots Wiesbaden

GER
  
 
DNS460
Benjamin Stuckmann

GER
  
 
E1 Pre Senior
1146
Paul Maag
BikeMeister Racing/ Mtb Siegerland ev.

GER
16:13.70---
2157
Benedikt Bauer
Syndicate Death-Crew / RFC Rossbach

GER
16:34.34+0:20.64
3145
Sören Frey
Mocals Racing/ Motorex

GER
16:37.10+0:23.40
4152
Florian Hetschold
Last Bikes

GER
16:46.12+0:32.42
5149
Markus Krummrich
ErfurtMTB

GER
16:55.81+0:42.11
6147
Simon Porten
TS Trail Ride Crew

GER
17:00.56+0:46.86
7165
Micha Stücher
BOLD Cycles / MTB Club München/ unbound

GER
17:04.73+0:51.03
8190
Martin Wimmer
Benzinbiber

GER
17:06.70+0:53.00
9173
Mario Pröll
The Soil Samplers | Herobikes

GER
17:12.11+0:58.41
10151
Thomas Mika
The Soil Samplers

GER
17:13.49+0:59.79
11174
Florian Vieth
ROCK MY TRAIL Mountainbikeschule

GER
17:13.84+1:00.14
12148
Maximilian Hackenbracht
Privater Beer Racing

GER
17:18.74+1:05.04
13186
Christopher Henrichs
Schwerkraftopfer

GER
17:35.72+1:22.02
14155
Dominik Zachrau
MSF Frammersbach

GER
17:43.50+1:29.80
15153
Johannes Link
Syndicate Death-Crew / RFC Rossbach

GER
17:47.27+1:33.57
16189
Felix Gollers
EISENBIEGER KSV DUISBURG

GER
18:00.63+1:46.93
17181
Benedikt Gehling

GER
18:09.03+1:55.33
18150
Philipp Heise
LAST Bikes/ Bliss/ Department of Dirt

GER
18:10.33+1:56.63
19193
Sven Theimann
Rattrails

GER
18:12.09+1:58.39
20183
Guido Stute

GER
18:15.19+2:01.49
21171
Sebastian Artelt

GER
18:15.82+2:02.12
22188
Martin Ender

GER
18:20.80+2:07.10
23154
Dominik Gießler
Zweirad Henning

GER
18:21.75+2:08.05
24719
Niclas Wicht
Home Trail Krefeld

GER
18:48.88+2:35.18
25161
Matthias Völklein

GER
19:00.50+2:46.80
26160
Jan Herbert
freestyle Marburg e.V.

GER
19:03.71+2:50.01
27156
René Diederichs
frOErider

GER
19:05.02+2:51.32
28163
Christoph Heinz

GER
19:24.51+3:10.81
29166
Stanislav Yermakov

UKR
19:31.73+3:18.03
30198
Marc Pindra
Specialized WorkForCE

GER
19:54.00+3:40.30
31182
Frank Siebert
Ilmenauer Radsport Club e.V.

GER
19:56.61+3:42.91
32185
Patrick Donovan

GER
19:58.59+3:44.89
33158
Johannes Pohl
DoRADas of Hazzard

GER
19:58.96+3:45.26
34197
Stefan Warzecha
The Soil Samplers

GER
20:16.88+4:03.18
35187
Frieder Beck

GER
20:26.27+4:12.57
36176
Hannes Schran

GER
20:59.06+4:45.36
37196
Nils Wichert
Team Metal Motion Bikes

GER
21:21.23+5:07.53
38169
David Albrecht

GER
22:01.45+5:47.75
39195
Simon Franz
MSF Frammersbach

GER
22:16.91+6:03.21
40162
Felix Spiekermann
Schwalbe / ZWEIRADMEISTER

GER
22:33.19+6:19.49
41172
Tobias Raab
The Soil Samplers

GER
22:43.26+6:29.56
42179
Maximilian Klinger
Riól-Bike

GER
22:58.04+6:44.34
43178
Alexander Habermann

GER
23:26.27+7:12.57
44192
Kai Reimers

GER
24:17.19+8:03.49
45184
Juan Jose Victoria Villeda

GER
24:34.19+8:20.49
46194
Stefan Dönges

GER
25:37.12+9:23.42
47159
Patrick Mikosch
Bike dich Frei 2k19

GER
35:35.64+19:21.94
DNF582
Mario Bitter
FrOErider

GER
  
 
DNF175
Marcel Ernst

GER
  
 
DNF180
Michael Welder
The Soil Samplers / / AAN Racing Team

GER
  
 
DNF164
Markus Greißinger
Your Mom‘s Favorite Team

GER
  
 
DNF170
Thomas Dreisbach
X-Biking Chiang Mai

GER
  
 
DNF177
Tim Dillemuth

GER
  
 
DNS167
Nils Maristany
NDuro MICRO ADVENTURE

GER
  
 
DNS191
Daniel Umbach

GER
  
 
DNS168
Patrick Steinert
DIMB Racingteam

GER
  
 
E1 Pro
115
Fabian Heim
Radon Bikes / RSG Olympiapark München

GER
14:52.24---
22
Bastian Richter
29er-Racing

GER
15:24.03+0:31.79
322
Janik Voth
SV Ravensburg / DEFY Gravity

GER
15:25.49+0:33.25
41
Jordan Hugo
Speedcore Racing by VisuAlz Production /

GER
15:29.87+0:37.63
54
Andre Kleindienst
Bergamont Faktory Team

GER
15:39.06+0:46.82
646
Tom Hoinkis
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
15:42.54+0:50.30
733
Henry Ewald
MSC Pößneck/ Team Bike Mike/ HE Racing

GER
15:43.89+0:51.65
834
Konstantin Leonhardt

GER
15:58.11+1:05.87
97
Chris Rothenbach
Team Herobikes / 1. RSV Forchheim

GER
16:05.29+1:13.05
1045
Jan-Philipp Ebertz
Schneider Sports Racing

GER
16:06.52+1:14.28
1140
Matze Weckbach
40/ 50 Neurodermitis Racing

GER
16:09.63+1:17.39
1249
Till Jungmann
Baaz Enduro Racing

GER
16:12.65+1:20.41
135
Sam Benner
Ski & Freizeit Betzdorf/ Liteville

GER
16:15.44+1:23.20
1429
Heiko Redecker
SRAM Factory Team

GER
16:15.67+1:23.43
153
Kevin Dewinski
CrossworxCycles Enduro Team

GER
16:16.93+1:24.69
1616
Laurin Voth
Schneelaufverein Ravensburg

GER
16:17.54+1:25.30
1726
Marcel Grau
Orlatrails Racing/ Jenbike/ SportsNut

GER
16:17.61+1:25.37
1821
Benjamin Prescher

GER
16:20.17+1:27.93
19576
Mark Skarupa

GER
16:22.21+1:29.97
2037
Christian Horstemann
89 Racing

GER
16:26.84+1:34.60
2135
Daniel Hastert
Tv dorf erbac

GER
16:34.99+1:42.75
2219
Matt Root
Baaz Enduro Racing

GER
16:35.37+1:43.13
23712
Ronny Renke

GER
16:35.69+1:43.45
249
Matthias Stenzel
TV Bad Orb

GER
16:49.73+1:57.49
25702
Frederik Tobiasch
RFC Roßbach/ Spessart

GER
16:50.65+1:58.41
2610
Michael Dejager
Dicke Nudel

GER
16:57.41+2:05.17
2723
Michael Rupprecht

GER
17:02.76+2:10.52
288
Max Fischer
29er Racing

GER
17:03.75+2:11.51
2920
Kevin Deitrich
Speedcore Racing

GER
17:07.80+2:15.56
30598
Florian Desch
RFC Roßbach/ Spessart-Team Bike Work Desch

GER
17:11.98+2:19.74
3113
Dennis Schrötter

GER
17:15.67+2:23.43
3248
David Günther

GER
17:16.72+2:24.48
336
Max Pülhorn

GER
17:20.33+2:28.09
3424
Dominik Höreth
29er-Racing

GER
17:22.27+2:30.03
3538
Timo Brakowski
Bikes’n’Boards Stuttgart

GER
17:24.05+2:31.81
3642
Kevin Feldmann

GER
17:47.28+2:55.04
3732
Michael Hugo

GER
17:53.00+3:00.76
3831
Daniel Schneider

GER
18:04.51+3:12.27
3941
Jonas Gröger
40/ 50 Neurodermitis

GER
18:08.00+3:15.76
4025
Yannik Fejfar
RFC Roßbach/ Spessart

GER
18:08.35+3:16.11
4111
Ruben Klimke
ZfH Marburg

GER
18:14.36+3:22.12
4243
Kim Michely
LC Tétange

LUX
18:22.29+3:30.05
4312
Waldemar Böhm

GER
18:43.44+3:51.20
4414
Patrick Pfeifer
Bung°Guard Racing Team

GER
18:52.29+4:00.05
4527
Jens Lübeck
Serious Racing

GER
19:24.71+4:32.47
46713
Till Weimer
MTB TEAM Schaumburg

GER
19:30.70+4:38.46
DNF18
Tom Wegmann
Syndicate Death-Crew / RFC Rossbach

GER
  
 
DNF28
Andy Petrowitz
Orlatrails Racing / Jenbike