SPORTident TimingTurkish Orienteering Federation

ESOC 2019 Long

Sarikamis 10.02.2019

ESOC 2019 Long

Sarikamis 10.02.2019


Kopsavilkums
Organizators: Turkish Orienteering Federation
Dalībnieki Kopā: 92
Meklēt visās kategorijās
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 15.02.2019 17:03
 

Rezultāti ESOC 2019 Long

StandartaPosma laiks
18.14 km / 39 Controls / 53 Dalībnieki
VietaVārds Klubs Laiksmin/kmStarpība
9
BELOMAZHEV, Stanimir

BUL
Bulgarian Orienteering Federat1:38:385:26+6:44
21
PENCHEV, Martin

BUL
Bulgarian Orienteering Federat1:44:385:46+12:44
DNF
DIMITROV, Nikolay

BUL
Bulgarian Orienteering Federat
17
HORVAT, Petr

CZE
Czech Orienteering Federation1:42:125:38+10:18
23
SKODA, Jakub

CZE
Czech Orienteering Federation1:46:225:51+14:28
25
LACIGA, Radek

CZE
Czech Orienteering Federation1:47:065:54+15:12
29
HASEK, Jan

CZE
Czech Orienteering Federation1:54:266:18+22:32
30
VYSTAVEL, Ondrej

CZE
Czech Orienteering Federation1:56:576:26+25:03
36
MATUS, Voitech

CZE
Czech Orienteering Federation2:04:206:51+32:26
22
JAAMA, Mattis

EST
Estonian Orienteering Federati1:46:155:51+14:21
33
HALLOP, Kevin

EST
Estonian Orienteering Federati1:59:046:33+27:10
7
UUSITALO, Jyri

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:36:575:20+5:03
11
LINNAINMAA, Tero

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:38:435:26+6:49
14
HAKKINEN, Janne

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:39:535:30+7:59
15
KOTRO, Tuomas

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:40:345:32+8:40
26
TUOMALA, Misa

FIN
Finnish Orienteering Federatio1:48:355:59+16:41
27
COMAI, Davide

ITA
Italian Orienteering Federatio1:50:466:06+18:52
DNS
CORRADINI, Francesco

ITA
Italian Orienteering Federatio
31
AMBRAZAS, Ignas
 Lithuanian Orienteering Federa1:57:296:28+25:35
32
VAITKUS, Rokas
 Lithuanian Orienteering Federa1:57:306:28+25:36
1
MOHOLDT, Lars

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:31:545:03---
5
BAKLID, Jorgen

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:34:325:12+2:38
13
WIGGEN, Oyvind

NOR
Norwegian Orienteering Federat1:39:375:29+7:43
DNS
KVALE, Bjornar

NOR
Norwegian Orienteering Federat
35
JAROSZEK, Radoslaw

POL
Poland Orienteering Federatio2:01:156:41+29:21
34
SUCIU, Simion

ROU
Romanian Orienteering Federati1:59:336:35+27:39
38
BLEJDEA, Alexandru

ROU
Romanian Orienteering Federati2:11:367:15+39:42
39
SZEP, Zoltan

ROU
Romanian Orienteering Federati2:12:327:18+40:38
DNF
TINTAR, Mihai

ROU
Romanian Orienteering Federati
2
GORLANOV, Sergey

RUS
Russian Orienteering Federatio1:32:285:05+0:34
4
KHRENNIKOV, Eduard

RUS
Russian Orienteering Federatio1:34:165:11+2:22
6
KISELEV, Vladislav

RUS
Russian Orienteering Federatio1:35:595:17+4:05
8
TRIFONENKOV, Maxim

RUS
Russian Orienteering Federatio1:37:185:21+5:24
18
LAMOV, Andrey

RUS
Russian Orienteering Federatio1:42:245:38+10:30
19
ZLOBIN, Aleksandr

RUS
Russian Orienteering Federatio1:42:455:39+10:51
3
ROST, Erik

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:32:335:06+0:39
10
LUNDHOLM, Markus

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:38:405:26+6:46
16
HAMMARBERG, Martin

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:41:085:34+9:14
20
WICKBOM, Rasmus

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:44:195:45+12:25
24
WALHEIM, Sixten

SWE
Swedish Orienteering Federatio1:46:395:52+14:45
DNS
BLOMGREN, Erik

SWE
Swedish Orienteering Federatio
12
SCHNYDER, Gion

SUI
Swiss Orienteering1:39:005:27+7:06
28
DEININGER, Lukas

SUI
Swiss Orienteering1:52:036:10+20:09
37
BIERI, Andrin

SUI
Swiss Orienteering2:11:247:14+39:30
40
AYCICEK, Yasin

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:41:388:54+1:09:44
41
AYCICEK, Ugur

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:41:598:55+1:10:05
42
GURCAN, Umut

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:44:009:02+1:12:06
43
KOTAN, Emirhan

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:46:439:11+1:14:49
44
AYCICEK, Ozan

TUR
Turkish Orienteering Federatio2:55:299:40+1:23:35
DNF
OZCAN, Servet

TUR
Turkish Orienteering Federatio
MP
AKTIMUR, Onder

TUR
Turkish Orienteering Federatio
MP
DEMIR, Erkan

TUR
Turkish Orienteering Federatio
DSQ
MARYCH, Kostiantyn

UKR
Ukrainian Orienteering Federat