Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
iNDUROCS
Indonesia Enduro Championship 2019 Round 6
Bali Bike Park 02.11.2019-03.11.2019
Indonesia Enduro Championship 2019 Round 6
Bali Bike Park 02.11.2019-03.11.2019
Kopsavilkums
Organizators: iNDUROCS
Dalībnieki Kopā: 463
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Indonesia Enduro Championship 2019 Round 6
Raceday
Prolog
Raceday
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Men Junior
Men Junior
Men Master A
Men Master B
Men Master C
Men Open
Men Pro
Women Open
Women Pro
"Dwipa", Komang Calvin Krisna (Bali Bike Park)
"Fadzlee", Fadzlee Ariff (Bali Bike Park)
(Awen), Satriawan (Begundal Racing Team Lombok)
(Ecal), Ahmad Faezal (Begundal Racing Team Lombok)
(Gion), Fazerul Arzaki (Begundal Racing Team lombok)
(Mr.Naizz), Ahmad sfandy (PDH - SPIDER.ID Racing Team)
), Agus supriyanto ( kemond (Orbea CRT)
A, Azhar Shalaman (RPI PROJECT TEAM)
A, ONTOWIRYO (FUN N ROLL)
A.MD, ABDUL HAMID (E-Riders Lombok)
A.SAPUTRA (GROOS MTB LOMBOK CLEAN BIKE)
Abas, Faiz (KKDH/CROMOGUARD)
ABIDIN, ZAENAL (XCL JEMBER)
Adilaksana, Wisnu (Orbea Indonesia)
Adisaputra, I Komang Febry Tri (Spartan Racing Team)
adji, Ivan wijaya (ORBEA INDONESIA)
Ady (Orbea indonesia)
Ahmad, Amir Halim (Loose Riders Brunei Chapter / KKDH)
Ahmadi (E-RIDERS Lombok)
albert, Achmad hayu (Zora Farma Rider)
Alberto (Payakumbuh Sepeda Gunung)
Aldira, Bima Fikri (Nusantara Team)
Alwi, Sudirman Mohd (Kota Kinabalu Downhillers)
Anshori, Ismail Nurdin (WIKA PORGEM)
anwar, khairul (orbea indonesia)
apriadi (Begundal Racing Team)
Apriliano, Agung Prio (Polygon SRT)
AQRAM, JALAL (GROOS MTB LOMBOK CLEAN BIKE)
Armien, Rulhavizh (Orbea Indonesia)
Artayasa, I Wayan (Santacruz Indonesia Squad)
Audah, Abdul Kadir (MudBrothers)
Aziz, Syahril Lizal Abdul (AGS Racing Team)
AZIZAH, FIRDA NABILA NUR (GOPAD)
Bahagia, Sugeng (Orbea Indonesia)
Barraqronggo (Orbea Indonesia)
Barta, Ondrej (Banshee Bikes)
Basiran (WAONK)
Bayusutha, Bagus Oka (Wild19 x RR)
Bendesa, I Komang Santana (Groos MTB Lombok)
Bike), Deddy Dwi Satrio (dr. (Begundal Racing Team Lombok)
BRASCO, AFRIZAL (NU GRAVITY)
Budiartha, I Made (Groos MTB Lombok)
Cacay, Anang (Orbea Indonesia)
Callaghan, Greg (Red Bull)
Candymoi, Ayu (Begundal Racing Team Lombok)
Charvat, Matej (Spartan Racing Team)
Chin, Yong Khoo (Kota Kinabalu Downhillers)
Cibenk, Riyanti Fitriyanti (Batik Air Racing Team)
ciesna, Yuga (Jhonblues)
Croot", Sadiman "Maman (Orbea Indonesia)
Darmu'in (8 Om Racing Team)
Daryanto (Mud brothers)
Dharma, Esa (Roadrunner Bali)
DJAWA, PURWANTO ANANTHA (Bandit Squad Racing Team)
DT, Deni (SAPUBALE -YTI -Cikarang AM)
Dwisuta, Kadek Rena (Orbea Indonesia)
EDIWAN, JANUAR (FUN N ROLL)
Edward (Alpariqi Squat)
eka, Dewa bagus putu (Major of north bali)
ERAWATI, ERNI (KURNIA BIKE BATAM)
ewes, Adhi (E-RIDER Lombok)
fah, christina (673 cyclist (brunei))
FAISOL (MTB Indonesia)
Farhan, Lalu Azis (E-RIDERS Lombok)
Fauzi, Dea (Orbea indonesia)
Febriantha, Made (Orbea Indonesia)
Fuad, Abdul (Santacruz Indonesia Squad)
Ganendro, Naradi Putro (Santacruz Indonesia Squad)
GINTING, FIRDAUS PUTRA (MTB Indonesia)
Ginyong, Daneth F (Private)
Gupita, Arya (The Sultan Racing Team)
H, Fathoni Rohman (8 Om Racing Team)
Hadianto, MS (Orbea Indonesia)
Hajj, M. Ghazwan Al (TROOPS-JCBIKE48)
Hamizie, Harmizie Hamidon @ Muhd (Kota Kinabalu Downhillers)
Hananto, Tunggul (Orbea Indonesia)
Handika, Dedik (Kjs bike samarinda)
Harahap, Agus (Begundal Racing Team)
hardiyanto, Irfan (Sesepuk lombok timur)
Hartono, Budi (ASR)
HASAN, MUHD NURHAFIZI ABU (Kota Kinabalu Downhillers)
Hastario, Widjanarko (Troops Pitts Uluk-uluk NBR)
Hendrawan, Andry (ARG)
Herdiansyah, Muhammad Qorie (Spider.ID Racing Team)
Heriyanto (PVR Industries)
Hermansyah, Septian Setia (Polygon SRT)
Hermawan, Bastian (ARG)
Hermawan, Dicky (JHB 27)
Hermawan, Taufiq (Onthel Colot)
hidayat, Marwi (PCC)
ILSANG, YOUN (Team 100)
Imran, Al (Shortcut padang)
Irwan (One Bike)
iskandar, Dafit (Troops gravity racing -jcbike)
isnaini, fiqi (Gopad Team)
Iswandhani (Santacruz Indonesia Squad)
IWAN (Indego Gravity)
Jamal, Mohammad Izam (KKDH)
Jarwanto (Kirdiyono)
Jauhary, Erwan (Santacruz Indonesia Squad)
Jaya, Gede Nicco Satrya (Major of North - Sex Toys North Bali)
Jihad, Ahmad Amrul (Begundal Racing Team Lombok)
Johan, Papa (Black Label)
Johnson (Alfariqi squat)
JULIATARA, IDA BAGUS (E-RIDER Lombok)
Juwantoko, Wahyudi (8 Om Racing Team)
Kamitaira, Junichi (Sejagat Racing)
Karim, M. Irfan (One Bike)
Kho, Dave (Santacruz Indonesia Squad)
Kirin (Begundal Racing Team Lombok)
KRISDIYARTO, HERI (ARG)
Kurnaedi, Ihwan (Groos MTB Lombok)
Kurniawan, David (One future)
Kuswanto, Yopi (ORBEA INDONESIA)
Larasanto (EJD Surabaya)
M.hamdi (PCC)
Mahayana, Delon (Road Runner)
Mardianto, Chrisdian (Polygon SRT)
Maulana, Andang (The Sultan)
MAULUDIN, DHIKI FARHAN (FUN N ROLL)
Mayonk, Andy (Pacitan Enduro Riders)
Meka, Daniel Philips (Santacruz Indonesia Squad)
Miftahudin (WRT Sapubale)
Missant, Wisnu (TROOPS-JCBIKE48)
MUHAIMIN, ABD (GOPAD)
Muhammady, Makmun (HankSepet Legend)
Muhsin, Muhammad (CBC We Are Independent)
mulyadi, Yadi (Gopad)
MUMTAZ, SHAHNAZ GUNANTIKA (FUN N ROLL)
Muntari, Susiyanto (Palareja Rider)
Muttaqin, Zainal (8 OM Racing Team)
Nagabonar, Hendrita A Harahap (Santacruz Indonesia Squad)
nazali, Shahriel haizat Ahmad (AGS RACING TEAM X SPARTAN)
Nova, Resti Setyadi (Batik Air Racing Team)
Novitasari, Arinda (Kjs bike samarinda)
Nugroho, Tri Yono (The Sultan Racing Team)
Nurakhman, Anan (Yeti Tribe Indonesia)
NURHIDYAT, AHMAD (FUN N ROLL)
NURISWAN, SUHARTONO (FUN N ROLL)
Nursalam, Boy Rahman (Santacruz Indonesia Squad)
Okvianda, DR. Ferryzal (8 Om Racing Team)
orbeah), Fahri Rahman (fahri (Begundal Racing Team Lombok)
P, INDARMAWAN AGUNG (GarLas)
p, sisco william (All Season Rider)
paksi, Indra muara (Cosa lombok)
Pamungkas, Dimas (POLDA KEPRI - KURNIA BIKE BATAM)
Panie, Regina Patricia (Polygon SRT)
Parisi, Al (Santacruz Indonesia Squad)
Pariska, Firadz (Yeti Squad Lombok)
Penthil, Suryanto (MudBrothers)
Perdana, Lalu Suardinata Surya (Begundal Racing Team Lombok)
PERMANA, IRMAN SETIA (FUN N ROLL)
Poa, Novie (NewBeeRider - Pitts)
Poppy, Firly (Santacruz Indonesia Squad)
PORNOMO (GOPAD)
Prakosa, Rikko Yunanto (YTI Sram Surabaya)
Pranata, Yavento Ditra (Nusantara Team)
prasetyo, Besus tri (Sapu bale)
Pratama, Rama Teguh Adi (CUAN BIKE ID RACING TEAM)
pratama, Yudyartha (PCC)
priyanto, Eko Anugraha (Groos MTB Lombok)
Purnata, I Wayan (Road Runner)
Purnomo, Aji (Santacruz Indonesia Squad)
Putra, Ananda Bagus Efendi Dwi (Kjs bike samarinda)
putra, Guna (Roadrunner bali)
Putra, Hendry Budiarto (MTB Indonesia)
Putranto, Antonius Andri Awang (The Sultan Racing Team)
Rachman, Yamin (GOPAD)
Raja, Dewa (Major of north bali)
rawandi, Dodi (PCC)
Rivai, Achmad (Orbea Indonesia)
Rizky, Muhammad Dava (Spider.ID Racing Team)
Ronal, Dilan Mohamad (CUAN BIKE ID RACING TEAM)
SA'ADAH, LAELATUS (FUN N ROLL)
Sadin, Jumin (Kota Kinabalu Downhillers)
Sahala, Elvan (Indego Gravity)
Sahara, Yoris (Batik Air Racing Team)
SALAMUDDIN, MUHAMMAD AZIZ (FUN N ROLL)
salim, Kevin (Alpariqi squat)
Santoso, Nur (Santacruz Indonesia Squad)
Saputra, Hermawan (Orbea Indonesia)
Saputra, I Putu Laksana (ORBEA INDONESIA)
Saputra, MD (BL)
Saputra, Rangga (Groos MTB Lombok)
satria, Vernando (Santacruz Indonesia Squad)
satriawanjaya (troops-jcbike)
Satya, Dadan (Indego Gravity - Yeti Tribe Indonesia)
SEMBIRNG, JON AGA INTO (FUN N ROLL)
Setiadi, Yadi (Weekend Warriors - Orbea Indonesia)
Setiyoso, Eko (Pacitan Enduro Raider)
sholikhah, Syifa aulia putri (Issi banjar negara)
Sidiq, Anwar (HankSepet Legend)
Sjafei, Iman (Orbea Indonesia)
Solikin, Lucky (ARG)
Sonjaya, Jajang (JHB - Begundal racing team)
Soon, Tan Soon (RedRudeRacing / KKDH)
SOS, Dois Prasetyo S. (DPR Racing)
Stefano, Andrew (Zip Bike)
steven, Ade (ARG Cycling outlet)
Suarsa, Made (Roadrunner bali)
sugep, Andri (Pacitan Enduro Riders)
Sugiarto (YTI Sram Centre Sby)
Sumardika, Putu (Orbea Indonesia)
Sumarna, I Made Hadi (Orbea Indonesia)
Sumatri, Rizal (Santacruz Indonesia Squad)
SUPRIADI, MASRUL (E-Riders Lombok)
Suputrayasa, I Made (Buruan Team)
Suranto (ORBEA INDONESIA)
Suwarno, Suwarno (Polygon SRT)
Tjahjono, Arif (EJD)
TOSHIHIKO, OKADA (sejagat racing)
Vaircana, Dody (ORBEA INDONESIA)
Wahyudi, Lalu Johan (Groos MTB Lombok)
wahyudi, Lalu masri (Coseng)
wahyudi, Robet agung (Kjs bike samarinda)
wibowo, Imam (CROWDspeedteam)
Wibowo, Lulus Mukti (8 Om Racing Team)
Wijaya, Angky (The Sultan Racing Team)
wijaya, Erwin (Alfariqi squad)
wijaya, Yudha (Santacruz Indonesia Squad)
wilianto, Hanry (All seasons rider)
wira), Lalu wira Pria (doctor (Begundal Racing Team Lombok)
xx
YANDI, OLLIE NATA (TANDORSE - KODOK - FREE RIDE HERO - CBC)
YANTO, WAWAN ADI DWI (FUN N ROLL)
Yasa, I Gede Rantawan (RoadRunner)
Yazid, Kusmawati (Bhayangkara Racing Team)
Yudhianto (8 Om Racing Team)
Zaenudin (SCC BEGUNDAL TEAM LOMBOK)
ZAINI, AZDI @ KATIK (Kota Kinabalu Downhillers)
Zaini, Mohamad Farid (Orbea Indonesia - NBR)
Zaman, Nur (HankSepet Legend)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Men Junior
3
1008
Ronal, Dilan Mohamad
CUAN BIKE ID RACING TEAM
10:36.77
+0:19.73
S1
2:56.03 (3)
+0:11.98
2:56.03 (3)
+0:11.98
S2
2:27.79 (2)
+0:05.94
5:23.82 (3)
+0:13.44
S3
2:20.73 (3)
+0:02.80
7:44.55 (3)
+0:16.24
S4
2:52.22 (2)
+0:03.49
10:36.77 (3)
+0:19.73
1
1035
Putra, Ananda Bagus Efendi Dwi
Kjs bike samarinda
10:17.04
---
S1
2:48.53 (2)
+0:04.48
2:48.53 (2)
+0:04.48
S2
2:21.85 (1)
5:10.38 (1)
S3
2:17.93 (1)
7:28.31 (1)
S4
2:48.73 (1)
10:17.04 (1)
4
111
Adisaputra, I Komang Febry Tri
Spartan Racing Team
10:51.95
+0:34.91
S1
2:57.92 (4)
+0:13.87
2:57.92 (4)
+0:13.87
S2
2:36.77 (5)
+0:14.92
5:34.69 (5)
+0:24.31
S3
2:19.03 (2)
+0:01.10
7:53.72 (4)
+0:25.41
S4
2:58.23 (4)
+0:09.50
10:51.95 (4)
+0:34.91
5
112
Aldira, Bima Fikri
Nusantara Team
11:04.26
+0:47.22
S1
2:59.87 (5)
+0:15.82
2:59.87 (5)
+0:15.82
S2
2:32.43 (3)
+0:10.58
5:32.30 (4)
+0:21.92
S3
2:28.49 (5)
+0:10.56
8:00.79 (5)
+0:32.48
S4
3:03.47 (5)
+0:14.74
11:04.26 (5)
+0:47.22
6
119
Hermawan, Dicky
JHB 27
13:49.34
+3:32.30
S1
4:09.30 (6)
+1:25.25
4:09.30 (6)
+1:25.25
S2
2:44.60 (6)
+0:22.75
6:53.90 (6)
+1:43.52
S3
3:04.77 (8)
+0:46.84
9:58.67 (6)
+2:30.36
S4
3:50.67 (6)
+1:01.94
13:49.34 (6)
+3:32.30
8
906
eka, Dewa bagus putu
Major of north bali
16:21.48
+6:04.44
S1
6:10.30 (8)
+3:26.25
6:10.30 (8)
+3:26.25
S2
3:19.20 (8)
+0:57.35
9:29.50 (8)
+4:19.12
S3
2:38.05 (6)
+0:20.12
12:07.55 (8)
+4:39.24
S4
4:13.93 (8)
+1:25.20
16:21.48 (8)
+6:04.44
7
907
Raja, Dewa
Major of north bali
13:59.32
+3:42.28
S1
4:16.65 (7)
+1:32.60
4:16.65 (7)
+1:32.60
S2
3:05.30 (7)
+0:43.45
7:21.95 (7)
+2:11.57
S3
2:42.80 (7)
+0:24.87
10:04.75 (7)
+2:36.44
S4
3:54.57 (7)
+1:05.84
13:59.32 (7)
+3:42.28
2
980
Rizky, Muhammad Dava
Spider.ID Racing Team
10:35.43
+0:18.39
S1
2:44.05 (1)
2:44.05 (1)
S2
2:33.06 (4)
+0:11.21
5:17.11 (2)
+0:06.73
S3
2:21.42 (4)
+0:03.49
7:38.53 (2)
+0:10.22
S4
2:56.90 (3)
+0:08.17
10:35.43 (2)
+0:18.39
Men Master A
12
1000
albert, Achmad hayu
Zora Farma Rider
13:47.41
+3:19.11
S1
3:55.57 (13)
+1:10.00
3:55.57 (13)
+1:10.00
S2
3:13.75 (14)
+0:43.34
7:09.32 (12)
+1:48.29
S3
2:45.70 (12)
+0:27.53
9:55.02 (12)
+2:14.44
S4
3:52.39 (15)
+1:04.67
13:47.41 (12)
+3:19.11
40
1002
Sumardika, Putu
Orbea Indonesia
18:14.17
+7:45.87
S1
5:14.77 (35)
+2:29.20
5:14.77 (35)
+2:29.20
S2
4:56.63 (45)
+2:26.22
10:11.40 (38)
+4:50.37
S3
3:19.65 (39)
+1:01.48
13:31.05 (39)
+5:50.47
S4
4:43.12 (38)
+1:55.40
18:14.17 (40)
+7:45.87
26
1003
Zaman, Nur
HankSepet Legend
16:16.56
+5:48.26
S1
4:59.07 (31)
+2:13.50
4:59.07 (31)
+2:13.50
S2
3:43.45 (26)
+1:13.04
8:42.52 (27)
+3:21.49
S3
3:02.56 (25)
+0:44.39
11:45.08 (25)
+4:04.50
S4
4:31.48 (32)
+1:43.76
16:16.56 (26)
+5:48.26
14
1005
Sidiq, Anwar
HankSepet Legend
14:00.63
+3:32.33
S1
4:16.65 (17)
+1:31.08
4:16.65 (17)
+1:31.08
S2
3:09.65 (12)
+0:39.24
7:26.30 (15)
+2:05.27
S3
2:51.62 (15)
+0:33.45
10:17.92 (14)
+2:37.34
S4
3:42.71 (13)
+0:54.99
14:00.63 (14)
+3:32.33
43
1006
Dwisuta, Kadek Rena
Orbea Indonesia
18:40.56
+8:12.26
S1
5:17.05 (36)
+2:31.48
5:17.05 (36)
+2:31.48
S2
5:21.67 (50)
+2:51.26
10:38.72 (44)
+5:17.69
S3
3:12.07 (34)
+0:53.90
13:50.79 (43)
+6:10.21
S4
4:49.77 (42)
+2:02.05
18:40.56 (44)
+8:12.26
9
1012
Sumarna, I Made Hadi
Orbea Indonesia
12:18.55
+1:50.25
S1
3:11.37 (8)
+0:25.80
3:11.37 (8)
+0:25.80
S2
2:44.05 (6)
+0:13.64
5:55.42 (7)
+0:34.39
S3
2:48.58 (13)
+0:30.41
8:44.00 (9)
+1:03.42
S4
3:34.55 (10)
+0:46.83
12:18.55 (9)
+1:50.25
36
1015
Zaini, Mohamad Farid
Orbea Indonesia - NBR
17:51.66
+7:23.36
S1
4:02.48 (14)
+1:16.91
4:02.48 (14)
+1:16.91
S2
3:22.56 (16)
+0:52.15
7:25.04 (14)
+2:04.01
S3
3:02.77 (26)
+0:44.60
10:27.81 (15)
+2:47.23
S4
7:23.85 (54)
+4:36.13
17:51.66 (36)
+7:23.36
31
1016
Wijaya, Angky
The Sultan Racing Team
17:03.78
+6:35.48
S1
5:42.72 (39)
+2:57.15
5:42.72 (39)
+2:57.15
S2
4:21.57 (39)
+1:51.16
10:04.29 (37)
+4:43.26
S3
2:54.78 (19)
+0:36.61
12:59.07 (34)
+5:18.49
S4
4:04.71 (18)
+1:16.99
17:03.78 (31)
+6:35.48
47
1017
Suarsa, Made
Roadrunner bali
20:12.39
+9:44.09
S1
6:06.20 (46)
+3:20.63
6:06.20 (46)
+3:20.63
S2
5:12.12 (48)
+2:41.71
11:18.32 (47)
+5:57.29
S3
3:23.65 (44)
+1:05.48
14:41.97 (47)
+7:01.39
S4
5:30.42 (50)
+2:42.70
20:12.39 (48)
+9:44.09
25
1020
Mahayana, Delon
Road Runner
16:11.00
+5:42.70
S1
4:21.57 (19)
+1:36.00
4:21.57 (19)
+1:36.00
S2
3:29.35 (17)
+0:58.94
7:50.92 (18)
+2:29.89
S3
3:09.03 (30)
+0:50.86
10:59.95 (20)
+3:19.37
S4
5:11.05 (46)
+2:23.33
16:11.00 (25)
+5:42.70
37
1023
Imran, Al
Shortcut padang
17:52.39
+7:24.09
S1
4:58.27 (30)
+2:12.70
4:58.27 (30)
+2:12.70
S2
4:33.07 (43)
+2:02.66
9:31.34 (32)
+4:10.31
S3
3:21.53 (42)
+1:03.36
12:52.87 (33)
+5:12.29
S4
4:59.52 (45)
+2:11.80
17:52.39 (37)
+7:24.09
10
1025
Sahala, Elvan
Indego Gravity
12:26.11
+1:57.81
S1
3:22.96 (9)
+0:37.39
3:22.96 (9)
+0:37.39
S2
3:00.91 (10)
+0:30.50
6:23.87 (10)
+1:02.84
S3
2:37.29 (9)
+0:19.12
9:01.16 (10)
+1:20.58
S4
3:24.95 (8)
+0:37.23
12:26.11 (10)
+1:57.81
22
1029
Kurnaedi, Ihwan
Groos MTB Lombok
16:02.56
+5:34.26
S1
4:47.85 (26)
+2:02.28
4:47.85 (26)
+2:02.28
S2
3:29.91 (18)
+0:59.50
8:17.76 (21)
+2:56.73
S3
3:04.40 (27)
+0:46.23
11:22.16 (22)
+3:41.58
S4
4:40.40 (37)
+1:52.68
16:02.56 (22)
+5:34.26
33
137
Muttaqin, Zainal
8 OM Racing Team
17:24.19
+6:55.89
S1
5:39.10 (37)
+2:53.53
5:39.10 (37)
+2:53.53
S2
3:42.53 (25)
+1:12.12
10:24.15 (41)
+5:03.12
S3
2:52.22 (17)
+0:34.05
13:16.37 (35)
+5:35.79
S4
4:07.82 (19)
+1:20.10
17:24.19 (33)
+6:55.89
41
148
ZAINI, AZDI @ KATIK
Kota Kinabalu Downhillers
18:31.61
+8:03.31
S1
6:04.28 (45)
+3:18.71
6:04.28 (45)
+3:18.71
S2
4:15.70 (38)
+1:45.29
10:19.98 (40)
+4:58.95
S3
3:21.92 (43)
+1:03.75
13:41.90 (41)
+6:01.32
S4
4:49.71 (41)
+2:01.99
18:31.61 (41)
+8:03.31
39
149
HASAN, MUHD NURHAFIZI ABU
Kota Kinabalu Downhillers
18:13.74
+7:45.44
S1
5:52.50 (43)
+3:06.93
5:52.50 (43)
+3:06.93
S2
4:07.56 (35)
+1:37.15
10:00.06 (34)
+4:39.03
S3
3:20.50 (41)
+1:02.33
13:20.56 (37)
+5:39.98
S4
4:53.18 (43)
+2:05.46
18:13.74 (39)
+7:45.44
46
152
Jamal, Mohammad Izam
KKDH
20:07.25
+9:38.95
S1
7:07.10 (54)
+4:21.53
7:07.10 (54)
+4:21.53
S2
4:03.08 (34)
+1:32.67
11:10.18 (46)
+5:49.15
S3
3:31.77 (49)
+1:13.60
14:41.95 (46)
+7:01.37
S4
5:25.30 (49)
+2:37.58
20:07.25 (47)
+9:38.95
50
154
salim, Kevin
Alpariqi squat
21:08.72
+10:40.42
S1
6:11.55 (47)
+3:25.98
6:11.55 (47)
+3:25.98
S2
5:56.42 (55)
+3:26.01
12:07.97 (52)
+6:46.94
S3
3:36.25 (51)
+1:18.08
15:44.22 (53)
+8:03.64
S4
5:24.50 (48)
+2:36.78
21:08.72 (51)
+10:40.42
44
155
Johnson
Alfariqi squat
19:12.73
+8:44.43
S1
4:37.10 (22)
+1:51.53
4:37.10 (22)
+1:51.53
S2
4:02.14 (33)
+1:31.73
11:37.22 (50)
+6:16.19
S3
3:13.70 (36)
+0:55.53
14:50.92 (48)
+7:10.34
S4
4:21.81 (28)
+1:34.09
19:12.73 (45)
+8:44.43
51
158
Saputra, Hermawan
Orbea Indonesia
21:08.95
+10:40.65
S1
6:17.35 (49)
+3:31.78
6:17.35 (49)
+3:31.78
S2
5:13.85 (49)
+2:43.44
11:31.20 (49)
+6:10.17
S3
3:37.98 (52)
+1:19.81
15:09.18 (49)
+7:28.60
S4
5:59.77 (52)
+3:12.05
21:08.95 (52)
+10:40.65
18
161
Edward
Alpariqi Squat
15:02.84
+4:34.54
S1
4:08.05 (16)
+1:22.48
4:08.05 (16)
+1:22.48
S2
3:39.41 (22)
+1:09.00
7:47.46 (17)
+2:26.43
S3
3:02.55 (24)
+0:44.38
10:50.01 (18)
+3:09.43
S4
4:12.83 (21)
+1:25.11
15:02.84 (18)
+4:34.54
53
200
hardiyanto, Irfan
Sesepuk lombok timur
22:47.61
+12:19.31
S1
6:39.63 (53)
+3:54.06
6:39.63 (53)
+3:54.06
S2
5:29.08 (52)
+2:58.67
12:08.71 (53)
+6:47.68
S3
3:30.58 (47)
+1:12.41
15:39.29 (52)
+7:58.71
S4
7:08.32 (53)
+4:20.60
22:47.61 (54)
+12:19.31
16
201
SUPRIADI, MASRUL
E-Riders Lombok
14:41.81
+4:13.51
S1
4:17.30 (18)
+1:31.73
4:17.30 (18)
+1:31.73
S2
3:34.48 (20)
+1:04.07
7:51.78 (19)
+2:30.75
S3
2:51.90 (16)
+0:33.73
10:43.68 (17)
+3:03.10
S4
3:58.13 (16)
+1:10.41
14:41.81 (16)
+4:13.51
38
203
wahyudi, Lalu masri
Coseng
17:53.70
+7:25.40
S1
5:50.18 (42)
+3:04.61
5:50.18 (42)
+3:04.61
S2
4:13.52 (36)
+1:43.11
10:03.70 (36)
+4:42.67
S3
3:28.95 (46)
+1:10.78
13:32.65 (40)
+5:52.07
S4
4:21.05 (27)
+1:33.33
17:53.70 (38)
+7:25.40
DNF
205
pratama, Yudyartha
PCC
S1
7:15.40 (56)
+4:29.83
7:15.40 (56)
+4:29.83
S2
S3
S4
24
207
Fauzi, Dea
Orbea indonesia
16:10.50
+5:42.20
S1
4:42.75 (25)
+1:57.18
4:42.75 (25)
+1:57.18
S2
3:56.15 (32)
+1:25.74
8:38.90 (25)
+3:17.87
S3
3:17.12 (38)
+0:58.95
11:56.02 (27)
+4:15.44
S4
4:14.48 (24)
+1:26.76
16:10.50 (24)
+5:42.20
20
2222
sugep, Andri
Pacitan Enduro Riders
15:37.06
+5:08.76
S1
4:48.58 (27)
+2:03.01
4:48.58 (27)
+2:03.01
S2
3:32.68 (19)
+1:02.27
8:21.26 (23)
+3:00.23
S3
3:01.70 (22)
+0:43.53
11:22.96 (23)
+3:42.38
S4
4:14.10 (23)
+1:26.38
15:37.06 (20)
+5:08.76
17
225
Santoso, Nur
Santacruz Indonesia Squad
14:59.79
+4:31.49
S1
4:50.20 (28)
+2:04.63
4:50.20 (28)
+2:04.63
S2
3:16.70 (15)
+0:46.29
8:06.90 (20)
+2:45.87
S3
2:52.92 (18)
+0:34.75
10:59.82 (19)
+3:19.24
S4
3:59.97 (17)
+1:12.25
14:59.79 (17)
+4:31.49
3
350
wibowo, Imam
CROWDspeedteam
10:56.68
+0:28.38
S1
2:57.25 (4)
+0:11.68
2:57.25 (4)
+0:11.68
S2
2:35.01 (3)
+0:04.60
5:32.26 (3)
+0:11.23
S3
2:24.05 (2)
+0:05.88
7:56.31 (3)
+0:15.73
S4
3:00.37 (4)
+0:12.65
10:56.68 (3)
+0:28.38
6
411
wijaya, Yudha
Santacruz Indonesia Squad
11:34.64
+1:06.34
S1
2:56.00 (3)
+0:10.43
2:56.00 (3)
+0:10.43
S2
2:46.76 (7)
+0:16.35
5:42.76 (6)
+0:21.73
S3
2:34.60 (7)
+0:16.43
8:17.36 (6)
+0:36.78
S4
3:17.28 (6)
+0:29.56
11:34.64 (6)
+1:06.34
4
6002
Mardianto, Chrisdian
Polygon SRT
11:01.65
+0:33.35
S1
3:00.56 (6)
+0:14.99
3:00.56 (6)
+0:14.99
S2
2:33.89 (2)
+0:03.48
5:34.45 (5)
+0:13.42
S3
2:26.05 (4)
+0:07.88
8:00.50 (4)
+0:19.92
S4
3:01.15 (5)
+0:13.43
11:01.65 (4)
+0:33.35
2
6003
Hermansyah, Septian Setia
Polygon SRT
10:42.99
+0:14.69
S1
2:50.62 (2)
+0:05.05
2:50.62 (2)
+0:05.05
S2
2:30.41 (1)
5:21.03 (1)
S3
2:24.18 (3)
+0:06.01
7:45.21 (2)
+0:04.63
S4
2:57.78 (2)
+0:10.06
10:42.99 (2)
+0:14.69
34
6005
Okvianda, DR. Ferryzal
8 Om Racing Team
17:36.83
+7:08.53
S1
5:39.85 (38)
+2:54.28
5:39.85 (38)
+2:54.28
S2
3:47.20 (28)
+1:16.79
10:25.20 (42)
+5:04.17
S3
3:00.05 (21)
+0:41.88
13:25.25 (38)
+5:44.67
S4
4:11.58 (20)
+1:23.86
17:36.83 (34)
+7:08.53
DNF
6007
H, Fathoni Rohman
8 Om Racing Team
S1
S2
32:52.40 (56)
+30:21.99
S3
12:03.16 (56)
+9:44.99
S4
DNF
6009
Croot", Sadiman "Maman
Orbea Indonesia
S1
6:17.37 (50)
+3:31.80
6:17.37 (50)
+3:31.80
S2
4:32.58 (42)
+2:02.17
10:49.95 (45)
+5:28.92
S3
3:14.56 (37)
+0:56.39
14:04.51 (44)
+6:23.93
S4
4:28.76 (31)
+1:41.04
18:33.27 (43)
+8:04.97
11
6016
Juwantoko, Wahyudi
8 Om Racing Team
13:10.13
+2:41.83
S1
3:40.53 (11)
+0:54.96
3:40.53 (11)
+0:54.96
S2
3:09.60 (11)
+0:39.19
6:50.13 (11)
+1:29.10
S3
2:41.78 (11)
+0:23.61
9:31.91 (11)
+1:51.33
S4
3:38.22 (12)
+0:50.50
13:10.13 (11)
+2:41.83
52
6017
Wibowo, Lulus Mukti
8 Om Racing Team
22:07.43
+11:39.13
S1
7:09.27 (55)
+4:23.70
7:09.27 (55)
+4:23.70
S2
5:52.87 (54)
+3:22.46
13:02.14 (54)
+7:41.11
S3
3:33.31 (50)
+1:15.14
16:35.45 (54)
+8:54.87
S4
5:31.98 (51)
+2:44.26
22:07.43 (53)
+11:39.13
23
7777
Setiyoso, Eko
Pacitan Enduro Raider
16:06.25
+5:37.95
S1
4:53.26 (29)
+2:07.69
4:53.26 (29)
+2:07.69
S2
3:46.17 (27)
+1:15.76
8:39.43 (26)
+3:18.40
S3
3:11.90 (33)
+0:53.73
11:51.33 (26)
+4:10.75
S4
4:14.92 (26)
+1:27.20
16:06.25 (23)
+5:37.95
30
901
Perdana, Lalu Suardinata Surya
Begundal Racing Team Lombok
16:50.97
+6:22.67
S1
5:04.68 (32)
+2:19.11
5:04.68 (32)
+2:19.11
S2
3:42.00 (24)
+1:11.59
8:46.68 (28)
+3:25.65
S3
3:19.88 (40)
+1:01.71
12:06.56 (29)
+4:25.98
S4
4:44.41 (40)
+1:56.69
16:50.97 (30)
+6:22.67
19
902
Solikin, Lucky
ARG
15:34.95
+5:06.65
S1
4:37.52 (23)
+1:51.95
4:37.52 (23)
+1:51.95
S2
3:41.30 (23)
+1:10.89
8:18.82 (22)
+2:57.79
S3
3:02.10 (23)
+0:43.93
11:20.92 (21)
+3:40.34
S4
4:14.03 (22)
+1:26.31
15:34.95 (19)
+5:06.65
13
913
(Gion), Fazerul Arzaki
Begundal Racing Team lombok
13:48.90
+3:20.60
S1
4:05.48 (15)
+1:19.91
4:05.48 (15)
+1:19.91
S2
3:12.75 (13)
+0:42.34
7:18.23 (13)
+1:57.20
S3
2:41.24 (10)
+0:23.07
9:59.47 (13)
+2:18.89
S4
3:49.43 (14)
+1:01.71
13:48.90 (13)
+3:20.60
35
914
(Awen), Satriawan
Begundal Racing Team Lombok
17:42.56
+7:14.26
S1
5:06.57 (33)
+2:21.00
5:06.57 (33)
+2:21.00
S2
4:56.88 (46)
+2:26.47
10:03.45 (35)
+4:42.42
S3
3:13.31 (35)
+0:55.14
13:16.76 (36)
+5:36.18
S4
4:25.80 (30)
+1:38.08
17:42.56 (35)
+7:14.26
29
919
Kirin
Begundal Racing Team Lombok
16:46.79
+6:18.49
S1
5:13.49 (34)
+2:27.92
5:13.49 (34)
+2:27.92
S2
3:47.30 (29)
+1:16.89
9:00.79 (30)
+3:39.76
S3
3:08.12 (29)
+0:49.95
12:08.91 (30)
+4:28.33
S4
4:37.88 (35)
+1:50.16
16:46.79 (29)
+6:18.49
27
920
Bike), Deddy Dwi Satrio (dr.
Begundal Racing Team Lombok
16:38.61
+6:10.31
S1
4:40.89 (24)
+1:55.32
4:40.89 (24)
+1:55.32
S2
4:26.62 (40)
+1:56.21
9:07.51 (31)
+3:46.48
S3
3:07.98 (28)
+0:49.81
12:15.49 (31)
+4:34.91
S4
4:23.12 (29)
+1:35.40
16:38.61 (27)
+6:10.31
42
926
Wahyudi, Lalu Johan
Groos MTB Lombok
18:32.71
+8:04.41
S1
5:45.81 (41)
+3:00.24
5:45.81 (41)
+3:00.24
S2
4:31.52 (41)
+2:01.11
10:17.33 (39)
+4:56.30
S3
3:31.52 (48)
+1:13.35
13:48.85 (42)
+6:08.27
S4
4:43.86 (39)
+1:56.14
18:32.71 (42)
+8:04.41
54
927
Budiartha, I Made
Groos MTB Lombok
44:50.29
+34:21.99
S1
6:24.67 (51)
+3:39.10
6:24.67 (51)
+3:39.10
S2
5:35.44 (53)
+3:05.03
16:41.77 (55)
+11:20.74
S3
4:13.61 (55)
+1:55.44
20:55.38 (55)
+13:14.80
S4
23:54.91 (55)
+21:07.19
44:50.29 (55)
+34:21.99
1
942
PORNOMO
GOPAD
10:28.30
---
S1
2:45.57 (1)
2:45.57 (1)
S2
2:36.84 (5)
+0:06.43
5:22.41 (2)
+0:01.38
S3
2:18.17 (1)
7:40.58 (1)
S4
2:47.72 (1)
10:28.30 (1)
15
945
A.SAPUTRA
GROOS MTB LOMBOK CLEAN BIKE
14:05.32
+3:37.02
S1
3:51.12 (12)
+1:05.55
3:51.12 (12)
+1:05.55
S2
3:49.20 (30)
+1:18.79
7:40.32 (16)
+2:19.29
S3
2:51.15 (14)
+0:32.98
10:31.47 (16)
+2:50.89
S4
3:33.85 (9)
+0:46.13
14:05.32 (15)
+3:37.02
8
955
Kamitaira, Junichi
Sejagat Racing
12:11.09
+1:42.79
S1
3:08.10 (7)
+0:22.53
3:08.10 (7)
+0:22.53
S2
2:51.19 (9)
+0:20.78
5:59.29 (8)
+0:38.26
S3
2:35.45 (8)
+0:17.28
8:34.74 (7)
+0:54.16
S4
3:36.35 (11)
+0:48.63
12:11.09 (8)
+1:42.79
7
958
putra, Guna
Roadrunner bali
12:04.28
+1:35.98
S1
3:25.28 (10)
+0:39.71
3:25.28 (10)
+0:39.71
S2
2:47.93 (8)
+0:17.52
6:13.21 (9)
+0:52.18
S3
2:29.50 (5)
+0:11.33
8:42.71 (8)
+1:02.13
S4
3:21.57 (7)
+0:33.85
12:04.28 (7)
+1:35.98
32
959
Saputra, MD
BL
17:17.72
+6:49.42
S1
6:03.53 (44)
+3:17.96
6:03.53 (44)
+3:17.96
S2
3:36.92 (21)
+1:06.51
9:40.45 (33)
+4:19.42
S3
2:57.57 (20)
+0:39.40
12:38.02 (32)
+4:57.44
S4
4:39.70 (36)
+1:51.98
17:17.72 (32)
+6:49.42
48
970
Febriantha, Made
Orbea Indonesia
20:14.75
+9:46.45
S1
6:30.80 (52)
+3:45.23
6:30.80 (52)
+3:45.23
S2
5:22.10 (51)
+2:51.69
11:52.90 (51)
+6:31.87
S3
3:26.08 (45)
+1:07.91
15:18.98 (51)
+7:38.40
S4
4:55.77 (44)
+2:08.05
20:14.75 (49)
+9:46.45
5
981
BRASCO, AFRIZAL
NU GRAVITY
11:05.61
+0:37.31
S1
2:57.63 (5)
+0:12.06
2:57.63 (5)
+0:12.06
S2
2:35.85 (4)
+0:05.44
5:33.48 (4)
+0:12.45
S3
2:32.03 (6)
+0:13.86
8:05.51 (5)
+0:24.93
S4
3:00.10 (3)
+0:12.38
11:05.61 (5)
+0:37.31
28
984
P, INDARMAWAN AGUNG
GarLas
16:39.00
+6:10.70
S1
4:34.20 (21)
+1:48.63
4:34.20 (21)
+1:48.63
S2
4:15.67 (37)
+1:45.26
8:49.87 (29)
+3:28.84
S3
3:11.28 (31)
+0:53.11
12:01.15 (28)
+4:20.57
S4
4:37.85 (34)
+1:50.13
16:39.00 (28)
+6:10.70
49
990
Rivai, Achmad
Orbea Indonesia
20:29.38
+10:01.08
S1
6:12.83 (48)
+3:27.26
6:12.83 (48)
+3:27.26
S2
5:06.77 (47)
+2:36.36
11:19.60 (48)
+5:58.57
S3
3:56.40 (53)
+1:38.23
15:16.00 (50)
+7:35.42
S4
5:13.38 (47)
+2:25.66
20:29.38 (50)
+10:01.08
21
995
Adilaksana, Wisnu
Orbea Indonesia
15:52.45
+5:24.15
S1
4:32.70 (20)
+1:47.13
4:32.70 (20)
+1:47.13
S2
3:53.39 (31)
+1:22.98
8:26.09 (24)
+3:05.06
S3
3:11.85 (32)
+0:53.68
11:37.94 (24)
+3:57.36
S4
4:14.51 (25)
+1:26.79
15:52.45 (21)
+5:24.15
45
999
anwar, khairul
orbea indonesia
19:13.10
+8:44.80
S1
5:43.18 (40)
+2:57.61
5:43.18 (40)
+2:57.61
S2
4:54.73 (44)
+2:24.32
10:37.91 (43)
+5:16.88
S3
3:57.50 (54)
+1:39.33
14:35.41 (45)
+6:54.83
S4
4:37.69 (33)
+1:49.97
19:13.10 (46)
+8:44.80
6001
"Fadzlee", Fadzlee Ariff
Bali Bike Park
206
rawandi, Dodi
PCC
Men Master B
34
1004
Muhammady, Makmun
HankSepet Legend
21:52.70
+10:09.94
S1
6:19.50 (34)
+3:09.39
6:19.50 (34)
+3:09.39
S2
6:26.98 (38)
+3:40.65
12:46.48 (32)
+6:48.05
S3
3:39.54 (35)
+1:07.52
16:26.02 (33)
+7:50.20
S4
5:26.68 (34)
+2:19.74
21:52.70 (34)
+10:09.94
24
1013
Hadianto, MS
Orbea Indonesia
17:50.63
+6:07.87
S1
5:48.45 (27)
+2:38.34
5:48.45 (27)
+2:38.34
S2
3:42.60 (16)
+0:56.27
9:31.05 (23)
+3:32.62
S3
3:55.18 (36)
+1:23.16
13:26.23 (26)
+4:50.41
S4
4:24.40 (23)
+1:17.46
17:50.63 (24)
+6:07.87
13
1019
Sugiarto
YTI Sram Centre Sby
13:57.70
+2:14.94
S1
3:56.72 (13)
+0:46.61
3:56.72 (13)
+0:46.61
S2
3:16.35 (11)
+0:30.02
7:13.07 (12)
+1:14.64
S3
3:00.28 (14)
+0:28.26
10:13.35 (13)
+1:37.53
S4
3:44.35 (12)
+0:37.41
13:57.70 (13)
+2:14.94
9
1026
IWAN
Indego Gravity
12:54.26
+1:11.50
S1
3:37.65 (10)
+0:27.54
3:37.65 (10)
+0:27.54
S2
3:01.52 (8)
+0:15.19
6:39.17 (9)
+0:40.74
S3
2:44.80 (10)
+0:12.78
9:23.97 (9)
+0:48.15
S4
3:30.29 (7)
+0:23.35
12:54.26 (9)
+1:11.50
33
1030
apriadi
Begundal Racing Team
21:52.01
+10:09.25
S1
6:33.83 (35)
+3:23.72
6:33.83 (35)
+3:23.72
S2
6:17.53 (37)
+3:31.20
12:51.36 (33)
+6:52.93
S3
3:23.02 (26)
+0:51.00
16:14.38 (32)
+7:38.56
S4
5:37.63 (35)
+2:30.69
21:52.01 (33)
+10:09.25
12
1111
Mayonk, Andy
Pacitan Enduro Riders
13:26.08
+1:43.32
S1
3:29.58 (8)
+0:19.47
3:29.58 (8)
+0:19.47
S2
3:22.70 (13)
+0:36.37
6:52.28 (11)
+0:53.85
S3
2:49.27 (12)
+0:17.25
9:41.55 (11)
+1:05.73
S4
3:44.53 (13)
+0:37.59
13:26.08 (12)
+1:43.32
36
143
Larasanto
EJD Surabaya
23:45.02
+12:02.26
S1
6:04.48 (30)
+2:54.37
6:04.48 (30)
+2:54.37
S2
5:47.05 (34)
+3:00.72
13:38.85 (36)
+7:40.42
S3
4:02.42 (37)
+1:30.40
17:41.27 (36)
+9:05.45
S4
6:03.75 (37)
+2:56.81
23:45.02 (36)
+12:02.26
5
153
Artayasa, I Wayan
Santacruz Indonesia Squad
12:12.74
+0:29.98
S1
3:11.63 (2)
+0:01.52
3:11.63 (2)
+0:01.52
S2
2:46.80 (2)
+0:00.47
5:58.43 (1)
S3
2:42.73 (6)
+0:10.71
8:41.16 (5)
+0:05.34
S4
3:31.58 (9)
+0:24.64
12:12.74 (5)
+0:29.98
32
204
hidayat, Marwi
PCC
21:43.42
+10:00.66
S1
7:10.67 (38)
+4:00.56
7:10.67 (38)
+4:00.56
S2
5:18.38 (32)
+2:32.05
12:29.05 (31)
+6:30.62
S3
3:35.97 (31)
+1:03.95
16:05.02 (31)
+7:29.20
S4
5:38.40 (36)
+2:31.46
21:43.42 (32)
+10:00.66
37
2212
YANDI, OLLIE NATA
TANDORSE - KODOK - FREE RIDE HERO - CBC
26:48.52
+15:05.76
S1
6:42.36 (36)
+3:32.25
6:42.36 (36)
+3:32.25
S2
6:47.89 (39)
+4:01.56
16:05.05 (37)
+10:06.62
S3
4:08.57 (38)
+1:36.55
20:13.62 (37)
+11:37.80
S4
6:34.90 (38)
+3:27.96
26:48.52 (37)
+15:05.76
11
377
Sumatri, Rizal
Santacruz Indonesia Squad
13:21.88
+1:39.12
S1
3:55.57 (12)
+0:45.46
3:55.57 (12)
+0:45.46
S2
3:17.61 (12)
+0:31.28
7:13.18 (13)
+1:14.75
S3
2:44.62 (9)
+0:12.60
9:57.80 (12)
+1:21.98
S4
3:24.08 (6)
+0:17.14
13:21.88 (11)
+1:39.12
39
47
DT, Deni
SAPUBALE -YTI -Cikarang AM
44:00.00
+32:17.24
S1
8:11.10 (39)
+5:00.99
8:11.10 (39)
+5:00.99
S2
9:24.42 (40)
+6:38.09
31:20.87 (39)
+25:22.44
S3
4:40.23 (39)
+2:08.21
36:01.10 (39)
+27:25.28
S4
7:58.90 (39)
+4:51.96
44:00.00 (39)
+32:17.24
DNF
6004
Yudhianto
8 Om Racing Team
S1
S2
19:55.41 (41)
+17:09.08
S3
11:50.15 (41)
+9:18.13
S4
31
6006
Darmu'in
8 Om Racing Team
21:42.54
+9:59.78
S1
7:02.22 (37)
+3:52.11
7:02.22 (37)
+3:52.11
S2
5:55.43 (35)
+3:09.10
12:57.65 (34)
+6:59.22
S3
3:34.54 (30)
+1:02.52
16:32.19 (34)
+7:56.37
S4
5:10.35 (31)
+2:03.41
21:42.54 (31)
+9:59.78
35
6011
Alberto
Payakumbuh Sepeda Gunung
22:14.65
+10:31.89
S1
6:11.33 (31)
+3:01.22
6:11.33 (31)
+3:01.22
S2
4:13.31 (24)
+1:26.98
13:31.76 (35)
+7:33.33
S3
3:38.36 (34)
+1:06.34
17:10.12 (35)
+8:34.30
S4
5:04.53 (29)
+1:57.59
22:14.65 (35)
+10:31.89
14
7007
Kho, Dave
Santacruz Indonesia Squad
14:51.76
+3:09.00
S1
4:18.80 (14)
+1:08.69
4:18.80 (14)
+1:08.69
S2
3:35.18 (15)
+0:48.85
7:53.98 (14)
+1:55.55
S3
3:01.60 (15)
+0:29.58
10:55.58 (14)
+2:19.76
S4
3:56.18 (14)
+0:49.24
14:51.76 (14)
+3:09.00
28
8055
Hendrawan, Andry
ARG
18:39.38
+6:56.62
S1
5:18.43 (22)
+2:08.32
5:18.43 (22)
+2:08.32
S2
4:49.45 (29)
+2:03.12
10:07.88 (27)
+4:09.45
S3
3:25.75 (27)
+0:53.73
13:33.63 (27)
+4:57.81
S4
5:05.75 (30)
+1:58.81
18:39.38 (28)
+6:56.62
26
845
Hermawan, Bastian
ARG
18:17.28
+6:34.52
S1
5:22.61 (24)
+2:12.50
5:22.61 (24)
+2:12.50
S2
4:38.22 (27)
+1:51.89
10:00.83 (26)
+4:02.40
S3
3:15.70 (24)
+0:43.68
13:16.53 (25)
+4:40.71
S4
5:00.75 (28)
+1:53.81
18:17.28 (26)
+6:34.52
3
900
Soon, Tan Soon
RedRudeRacing / KKDH
11:57.43
+0:14.67
S1
3:21.67 (7)
+0:11.56
3:21.67 (7)
+0:11.56
S2
2:46.33 (1)
6:08.00 (5)
+0:09.57
S3
2:32.02 (1)
8:40.02 (3)
+0:04.20
S4
3:17.41 (4)
+0:10.47
11:57.43 (3)
+0:14.67
23
903
Ahmad, Amir Halim
Loose Riders Brunei Chapter / KKDH
17:49.62
+6:06.86
S1
6:01.55 (29)
+2:51.44
6:01.55 (29)
+2:51.44
S2
3:50.80 (18)
+1:04.47
9:52.35 (25)
+3:53.92
S3
3:08.87 (20)
+0:36.85
13:01.22 (23)
+4:25.40
S4
4:48.40 (26)
+1:41.46
17:49.62 (23)
+6:06.86
38
908
Prakosa, Rikko Yunanto
YTI Sram Surabaya
34:29.20
+22:46.44
S1
4:21.57 (15)
+1:11.46
4:21.57 (15)
+1:11.46
S2
4:54.91 (30)
+2:08.58
26:48.33 (38)
+20:49.90
S3
3:05.13 (19)
+0:33.11
29:53.46 (38)
+21:17.64
S4
4:35.74 (25)
+1:28.80
34:29.20 (38)
+22:46.44
DNF
909
Alwi, Sudirman Mohd
Kota Kinabalu Downhillers
S1
8:55.07 (40)
+5:44.96
8:55.07 (40)
+5:44.96
S2
S3
S4
21
915
(Ecal), Ahmad Faezal
Begundal Racing Team Lombok
16:42.35
+4:59.59
S1
4:55.05 (19)
+1:44.94
4:55.05 (19)
+1:44.94
S2
4:08.72 (23)
+1:22.39
9:03.77 (18)
+3:05.34
S3
3:31.66 (29)
+0:59.64
12:35.43 (22)
+3:59.61
S4
4:06.92 (19)
+0:59.98
16:42.35 (21)
+4:59.59
30
917
orbeah), Fahri Rahman (fahri
Begundal Racing Team Lombok
20:24.37
+8:41.61
S1
6:00.14 (28)
+2:50.03
6:00.14 (28)
+2:50.03
S2
5:35.04 (33)
+2:48.71
11:35.18 (30)
+5:36.75
S3
3:37.42 (33)
+1:05.40
15:12.60 (30)
+6:36.78
S4
5:11.77 (32)
+2:04.83
20:24.37 (30)
+8:41.61
17
918
wira), Lalu wira Pria (doctor
Begundal Racing Team Lombok
16:10.87
+4:28.11
S1
5:22.52 (23)
+2:12.41
5:22.52 (23)
+2:12.41
S2
3:42.97 (17)
+0:56.64
9:05.49 (19)
+3:07.06
S3
3:02.47 (17)
+0:30.45
12:07.96 (17)
+3:32.14
S4
4:02.91 (17)
+0:55.97
16:10.87 (17)
+4:28.11
29
921
Sonjaya, Jajang
JHB - Begundal racing team
20:07.78
+8:25.02
S1
6:15.75 (32)
+3:05.64
6:15.75 (32)
+3:05.64
S2
5:08.68 (31)
+2:22.35
11:24.43 (29)
+5:26.00
S3
3:28.80 (28)
+0:56.78
14:53.23 (29)
+6:17.41
S4
5:14.55 (33)
+2:07.61
20:07.78 (29)
+8:25.02
22
924
priyanto, Eko Anugraha
Groos MTB Lombok
16:51.92
+5:09.16
S1
5:25.40 (25)
+2:15.29
5:25.40 (25)
+2:15.29
S2
3:54.87 (19)
+1:08.54
9:20.27 (21)
+3:21.84
S3
3:14.60 (23)
+0:42.58
12:34.87 (21)
+3:59.05
S4
4:17.05 (21)
+1:10.11
16:51.92 (22)
+5:09.16
20
928
Bendesa, I Komang Santana
Groos MTB Lombok
16:35.57
+4:52.81
S1
5:28.27 (26)
+2:18.16
5:28.27 (26)
+2:18.16
S2
4:02.55 (22)
+1:16.22
9:30.82 (22)
+3:32.39
S3
3:02.67 (18)
+0:30.65
12:33.49 (20)
+3:57.67
S4
4:02.08 (16)
+0:55.14
16:35.57 (20)
+4:52.81
4
936
steven, Ade
ARG Cycling outlet
12:12.29
+0:29.53
S1
3:18.07 (6)
+0:07.96
3:18.07 (6)
+0:07.96
S2
2:55.80 (6)
+0:09.47
6:13.87 (7)
+0:15.44
S3
2:43.58 (7)
+0:11.56
8:57.45 (7)
+0:21.63
S4
3:14.84 (2)
+0:07.90
12:12.29 (4)
+0:29.53
6
939
Audah, Abdul Kadir
MudBrothers
12:17.65
+0:34.89
S1
3:14.60 (5)
+0:04.49
3:14.60 (5)
+0:04.49
S2
2:53.17 (5)
+0:06.84
6:07.77 (4)
+0:09.34
S3
2:33.25 (2)
+0:01.23
8:41.02 (4)
+0:05.20
S4
3:36.63 (10)
+0:29.69
12:17.65 (6)
+0:34.89
1
940
Penthil, Suryanto
MudBrothers
11:42.76
---
S1
3:13.88 (3)
+0:03.77
3:13.88 (3)
+0:03.77
S2
2:47.83 (3)
+0:01.50
6:01.71 (2)
+0:03.28
S3
2:34.11 (3)
+0:02.09
8:35.82 (1)
S4
3:06.94 (1)
11:42.76 (1)
2
948
Daryanto
Mud brothers
11:52.82
+0:10.06
S1
3:10.11 (1)
3:10.11 (1)
S2
2:52.05 (4)
+0:05.72
6:02.16 (3)
+0:03.73
S3
2:35.41 (4)
+0:03.39
8:37.57 (2)
+0:01.75
S4
3:15.25 (3)
+0:08.31
11:52.82 (2)
+0:10.06
18
950
Sjafei, Iman
Orbea Indonesia
16:25.28
+4:42.52
S1
5:06.50 (20)
+1:56.39
5:06.50 (20)
+1:56.39
S2
4:00.93 (20)
+1:14.60
9:07.43 (20)
+3:09.00
S3
3:12.05 (22)
+0:40.03
12:19.48 (18)
+3:43.66
S4
4:05.80 (18)
+0:58.86
16:25.28 (18)
+4:42.52
8
954
TOSHIHIKO, OKADA
sejagat racing
12:36.72
+0:53.96
S1
3:14.55 (4)
+0:04.44
3:14.55 (4)
+0:04.44
S2
2:57.47 (7)
+0:11.14
6:12.02 (6)
+0:13.59
S3
2:44.43 (8)
+0:12.41
8:56.45 (6)
+0:20.63
S4
3:40.27 (11)
+0:33.33
12:36.72 (8)
+0:53.96
15
956
Kurniawan, David
One future
15:29.42
+3:46.66
S1
4:41.48 (16)
+1:31.37
4:41.48 (16)
+1:31.37
S2
3:29.29 (14)
+0:42.96
8:10.77 (15)
+2:12.34
S3
2:58.60 (13)
+0:26.58
11:09.37 (15)
+2:33.55
S4
4:20.05 (22)
+1:13.11
15:29.42 (15)
+3:46.66
19
962
Barraqronggo
Orbea Indonesia
16:33.32
+4:50.56
S1
4:49.02 (18)
+1:38.91
4:49.02 (18)
+1:38.91
S2
4:13.47 (25)
+1:27.14
9:02.49 (17)
+3:04.06
S3
3:19.91 (25)
+0:47.89
12:22.40 (19)
+3:46.58
S4
4:10.92 (20)
+1:03.98
16:33.32 (19)
+4:50.56
DNF
963
A.MD, ABDUL HAMID
E-Riders Lombok
S1
S2
6:15.55 (36)
+3:29.22
S3
5:17.47 (40)
+2:45.45
S4
27
968
Suranto
ORBEA INDONESIA
18:39.16
+6:56.40
S1
6:17.50 (33)
+3:07.39
6:17.50 (33)
+3:07.39
S2
4:46.63 (28)
+2:00.30
11:04.13 (28)
+5:05.70
S3
3:09.42 (21)
+0:37.40
14:13.55 (28)
+5:37.73
S4
4:25.61 (24)
+1:18.67
18:39.16 (27)
+6:56.40
25
986
Vaircana, Dody
ORBEA INDONESIA
18:06.44
+6:23.68
S1
5:09.15 (21)
+1:59.04
5:09.15 (21)
+1:59.04
S2
4:24.37 (26)
+1:38.04
9:37.30 (24)
+3:38.87
S3
3:36.76 (32)
+1:04.74
13:14.06 (24)
+4:38.24
S4
4:52.38 (27)
+1:45.44
18:06.44 (25)
+6:23.68
10
989
Nurakhman, Anan
Yeti Tribe Indonesia
13:03.05
+1:20.29
S1
3:38.48 (11)
+0:28.37
3:38.48 (11)
+0:28.37
S2
3:06.07 (10)
+0:19.74
6:44.55 (10)
+0:46.12
S3
2:47.30 (11)
+0:15.28
9:31.85 (10)
+0:56.03
S4
3:31.20 (8)
+0:24.26
13:03.05 (10)
+1:20.29
7
993
Muntari, Susiyanto
Palareja Rider
12:35.69
+0:52.93
S1
3:33.71 (9)
+0:23.60
3:33.71 (9)
+0:23.60
S2
3:02.13 (9)
+0:15.80
6:35.84 (8)
+0:37.41
S3
2:38.57 (5)
+0:06.55
9:14.41 (8)
+0:38.59
S4
3:21.28 (5)
+0:14.34
12:35.69 (7)
+0:52.93
16
996
Nugroho, Tri Yono
The Sultan Racing Team
15:48.78
+4:06.02
S1
4:47.73 (17)
+1:37.62
4:47.73 (17)
+1:37.62
S2
4:02.24 (21)
+1:15.91
8:49.97 (16)
+2:51.54
S3
3:01.93 (16)
+0:29.91
11:51.90 (16)
+3:16.08
S4
3:56.88 (15)
+0:49.94
15:48.78 (16)
+4:06.02
300
M.hamdi
PCC
Men Master C
7
157
Chin, Yong Khoo
Kota Kinabalu Downhillers
19:27.92
+5:55.45
S1
6:52.19 (14)
+3:28.72
6:52.19 (14)
+3:28.72
S2
4:43.47 (9)
+1:35.06
11:35.66 (10)
+4:54.47
S3
3:25.53 (9)
+0:33.23
15:01.19 (9)
+5:19.87
S4
4:26.73 (8)
+0:55.30
19:27.92 (8)
+5:55.45
13
1771
Ginyong, Daneth F
Private
36:17.97
+22:45.50
S1
7:08.82 (15)
+3:45.35
7:08.82 (15)
+3:45.35
S2
6:28.15 (14)
+3:19.74
17:15.17 (14)
+10:33.98
S3
4:01.35 (15)
+1:09.05
21:16.52 (14)
+11:35.20
S4
6:09.25 (15)
+2:37.82
36:17.97 (14)
+22:45.50
9
188
Harahap, Agus
Begundal Racing Team
20:11.09
+6:38.62
S1
6:11.22 (12)
+2:47.75
6:11.22 (12)
+2:47.75
S2
5:30.88 (12)
+2:22.47
11:42.10 (13)
+5:00.91
S3
3:38.77 (12)
+0:46.47
15:20.87 (13)
+5:39.55
S4
4:50.22 (9)
+1:18.79
20:11.09 (10)
+6:38.62
8
26
NURISWAN, SUHARTONO
FUN N ROLL
19:45.23
+6:12.76
S1
5:27.07 (9)
+2:03.60
5:27.07 (9)
+2:03.60
S2
4:32.60 (7)
+1:24.19
9:59.67 (7)
+3:18.48
S3
3:55.16 (14)
+1:02.86
13:54.83 (8)
+4:13.51
S4
5:50.40 (12)
+2:18.97
19:45.23 (9)
+6:12.76
4
424
KRISDIYARTO, HERI
ARG
15:44.67
+2:12.20
S1
4:29.25 (5)
+1:05.78
4:29.25 (5)
+1:05.78
S2
4:03.85 (6)
+0:55.44
8:33.10 (4)
+1:51.91
S3
3:03.42 (5)
+0:11.12
11:36.52 (4)
+1:55.20
S4
4:08.15 (4)
+0:36.72
15:44.67 (4)
+2:12.20
6
61
Fuad, Abdul
Santacruz Indonesia Squad
18:06.19
+4:33.72
S1
5:26.60 (8)
+2:03.13
5:26.60 (8)
+2:03.13
S2
4:36.95 (8)
+1:28.54
10:03.55 (8)
+3:22.36
S3
3:10.98 (7)
+0:18.68
13:14.53 (7)
+3:33.21
S4
4:51.66 (10)
+1:20.23
18:06.19 (7)
+4:33.72
2
6868
Satya, Dadan
Indego Gravity - Yeti Tribe Indonesia
13:51.50
+0:19.03
S1
4:16.53 (3)
+0:53.06
4:16.53 (3)
+0:53.06
S2
3:08.41 (1)
7:24.94 (2)
+0:43.75
S3
2:55.13 (3)
+0:02.83
10:20.07 (2)
+0:38.75
S4
3:31.43 (1)
13:51.50 (2)
+0:19.03
1
700
Suwarno, Suwarno
Polygon SRT
13:32.47
---
S1
3:23.47 (1)
3:23.47 (1)
S2
3:17.72 (3)
+0:09.31
6:41.19 (1)
S3
3:00.13 (4)
+0:07.83
9:41.32 (1)
S4
3:51.15 (2)
+0:19.72
13:32.47 (1)
5
800
Putra, Hendry Budiarto
MTB Indonesia
16:07.47
+2:35.00
S1
5:12.75 (7)
+1:49.28
5:12.75 (7)
+1:49.28
S2
3:40.74 (4)
+0:32.33
8:53.49 (5)
+2:12.30
S3
3:05.15 (6)
+0:12.85
11:58.64 (5)
+2:17.32
S4
4:08.83 (5)
+0:37.40
16:07.47 (5)
+2:35.00
12
923
Zaenudin
SCC BEGUNDAL TEAM LOMBOK
21:07.18
+7:34.71
S1
6:11.67 (13)
+2:48.20
6:11.67 (13)
+2:48.20
S2
5:13.53 (10)
+2:05.12
11:25.20 (9)
+4:44.01
S3
3:41.67 (13)
+0:49.37
15:06.87 (11)
+5:25.55
S4
6:00.31 (14)
+2:28.88
21:07.18 (13)
+7:34.71
3
930
Tjahjono, Arif
EJD
14:43.65
+1:11.18
S1
4:29.15 (4)
+1:05.68
4:29.15 (4)
+1:05.68
S2
3:09.14 (2)
+0:00.73
7:38.29 (3)
+0:57.10
S3
2:53.10 (2)
+0:00.80
10:31.39 (3)
+0:50.07
S4
4:12.26 (7)
+0:40.83
14:43.65 (3)
+1:11.18
DNF
937
Rachman, Yamin
GOPAD
S1
3:38.95 (2)
+0:15.48
3:38.95 (2)
+0:15.48
S2
S3
2:52.30 (1)
S4
3:57.30 (3)
+0:25.87
10
957
Farhan, Lalu Azis
E-RIDERS Lombok
20:21.02
+6:48.55
S1
6:08.89 (11)
+2:45.42
6:08.89 (11)
+2:45.42
S2
5:29.45 (11)
+2:21.04
11:38.34 (12)
+4:57.15
S3
3:27.23 (10)
+0:34.93
15:05.57 (10)
+5:24.25
S4
5:15.45 (11)
+1:44.02
20:21.02 (11)
+6:48.55
DNF
964
Hananto, Tunggul
Orbea Indonesia
S1
8:53.85 (16)
+5:30.38
8:53.85 (16)
+5:30.38
S2
S3
S4
DNF
965
Bahagia, Sugeng
Orbea Indonesia
S1
5:03.35 (6)
+1:39.88
5:03.35 (6)
+1:39.88
S2
4:01.75 (5)
+0:53.34
9:05.10 (6)
+2:23.91
S3
3:13.13 (8)
+0:20.83
12:18.23 (6)
+2:36.91
S4
4:12.00 (6)
+0:40.57
16:30.23 (6)
+2:57.76
11
987
paksi, Indra muara
Cosa lombok
21:00.45
+7:27.98
S1
5:55.55 (10)
+2:32.08
5:55.55 (10)
+2:32.08
S2
5:42.55 (13)
+2:34.14
11:38.10 (11)
+4:56.91
S3
3:31.63 (11)
+0:39.33
15:09.73 (12)
+5:28.41
S4
5:50.72 (13)
+2:19.29
21:00.45 (12)
+7:27.98
325
Meka, Daniel Philips
Santacruz Indonesia Squad
16
Nagabonar, Hendrita A Harahap
Santacruz Indonesia Squad
156
wijaya, Erwin
Alfariqi squad
23
YANTO, WAWAN ADI DWI
FUN N ROLL
Men Open
1
1007
Pratama, Rama Teguh Adi
CUAN BIKE ID RACING TEAM
10:09.71
---
S1
2:49.42 (3)
+0:05.11
2:49.42 (3)
+0:05.11
S2
2:21.94 (1)
5:11.36 (3)
+0:04.16
S3
2:16.20 (1)
7:27.56 (2)
+0:03.29
S4
2:42.15 (1)
10:09.71 (1)
10
1011
Hermawan, Taufiq
Onthel Colot
12:33.94
+2:24.23
S1
3:48.16 (13)
+1:03.85
3:48.16 (13)
+1:03.85
S2
2:55.37 (9)
+0:33.43
6:43.53 (12)
+1:36.33
S3
2:33.31 (10)
+0:17.11
9:16.84 (11)
+1:52.57
S4
3:17.10 (10)
+0:34.95
12:33.94 (10)
+2:24.23
12
1014
Purnata, I Wayan
Road Runner
13:13.97
+3:04.26
S1
3:35.53 (12)
+0:51.22
3:35.53 (12)
+0:51.22
S2
3:06.23 (13)
+0:44.29
6:41.76 (11)
+1:34.56
S3
2:46.38 (13)
+0:30.18
9:28.14 (12)
+2:03.87
S4
3:45.83 (14)
+1:03.68
13:13.97 (12)
+3:04.26
20
1018
Dharma, Esa
Roadrunner Bali
18:14.97
+8:05.26
S1
5:20.01 (18)
+2:35.70
5:20.01 (18)
+2:35.70
S2
4:57.71 (21)
+2:35.77
10:17.72 (21)
+5:10.52
S3
3:10.45 (21)
+0:54.25
13:28.17 (20)
+6:03.90
S4
4:46.80 (20)
+2:04.65
18:14.97 (20)
+8:05.26
16
1021
Maulana, Andang
The Sultan
16:24.25
+6:14.54
S1
4:45.90 (16)
+2:01.59
4:45.90 (16)
+2:01.59
S2
4:17.28 (20)
+1:55.34
9:03.18 (17)
+3:55.98
S3
3:05.62 (20)
+0:49.42
12:08.80 (16)
+4:44.53
S4
4:15.45 (17)
+1:33.30
16:24.25 (16)
+6:14.54
19
1028
Abas, Faiz
KKDH/ CROMOGUARD
17:46.23
+7:36.52
S1
5:50.22 (21)
+3:05.91
5:50.22 (21)
+3:05.91
S2
3:37.98 (15)
+1:16.04
9:28.20 (19)
+4:21.00
S3
3:04.33 (19)
+0:48.13
12:32.53 (18)
+5:08.26
S4
5:13.70 (21)
+2:31.55
17:46.23 (19)
+7:36.52
6
115
Anshori, Ismail Nurdin
WIKA PORGEM
10:45.72
+0:36.01
S1
2:49.90 (4)
+0:05.59
2:49.90 (4)
+0:05.59
S2
2:36.98 (6)
+0:15.04
5:26.88 (5)
+0:19.68
S3
2:21.20 (5)
+0:05.00
7:48.08 (5)
+0:23.81
S4
2:57.64 (7)
+0:15.49
10:45.72 (6)
+0:36.01
15
146
Suputrayasa, I Made
Buruan Team
15:51.98
+5:42.27
S1
5:00.25 (17)
+2:15.94
5:00.25 (17)
+2:15.94
S2
3:55.68 (18)
+1:33.74
8:55.93 (16)
+3:48.73
S3
2:56.91 (16)
+0:40.71
11:52.84 (15)
+4:28.57
S4
3:59.14 (16)
+1:16.99
15:51.98 (15)
+5:42.27
11
28
SALAMUDDIN, MUHAMMAD AZIZ
FUN N ROLL
12:46.38
+2:36.67
S1
3:23.27 (11)
+0:38.96
3:23.27 (11)
+0:38.96
S2
3:04.58 (12)
+0:42.64
6:27.85 (10)
+1:20.65
S3
2:39.30 (12)
+0:23.10
9:07.15 (10)
+1:42.88
S4
3:39.23 (13)
+0:57.08
12:46.38 (11)
+2:36.67
5
394
Purnomo, Aji
Santacruz Indonesia Squad
10:40.70
+0:30.99
S1
2:56.55 (6)
+0:12.24
2:56.55 (6)
+0:12.24
S2
2:31.93 (4)
+0:09.99
5:28.48 (6)
+0:21.28
S3
2:23.62 (7)
+0:07.42
7:52.10 (6)
+0:27.83
S4
2:48.60 (4)
+0:06.45
10:40.70 (5)
+0:30.99
21
9
MAULUDIN, DHIKI FARHAN
FUN N ROLL
21:49.52
+11:39.81
S1
3:07.22 (7)
+0:22.91
3:07.22 (7)
+0:22.91
S2
3:53.30 (17)
+1:31.36
7:00.52 (13)
+1:53.32
S3
2:16.20 (1)
19:02.77 (22)
+11:38.50
S4
2:46.75 (2)
+0:04.60
21:49.52 (21)
+11:39.81
18
922
Jihad, Ahmad Amrul
Begundal Racing Team Lombok
16:54.73
+6:45.02
S1
5:20.02 (19)
+2:35.71
5:20.02 (19)
+2:35.71
S2
4:14.67 (19)
+1:52.73
9:34.69 (20)
+4:27.49
S3
3:01.42 (17)
+0:45.22
12:36.11 (19)
+5:11.84
S4
4:18.62 (19)
+1:36.47
16:54.73 (18)
+6:45.02
9
925
Saputra, Rangga
Groos MTB Lombok
12:11.63
+2:01.92
S1
3:22.07 (10)
+0:37.76
3:22.07 (10)
+0:37.76
S2
2:57.97 (10)
+0:36.03
6:20.04 (9)
+1:12.84
S3
2:29.01 (8)
+0:12.81
8:49.05 (9)
+1:24.78
S4
3:22.58 (11)
+0:40.43
12:11.63 (9)
+2:01.92
4
931
satriawanjaya
troops-jcbike
10:38.71
+0:29.00
S1
2:50.32 (5)
+0:06.01
2:50.32 (5)
+0:06.01
S2
2:32.46 (5)
+0:10.52
5:22.78 (4)
+0:15.58
S3
2:22.72 (6)
+0:06.52
7:45.50 (4)
+0:21.23
S4
2:53.21 (5)
+0:11.06
10:38.71 (4)
+0:29.00
8
934
Missant, Wisnu
TROOPS-JCBIKE48
11:53.36
+1:43.65
S1
3:14.15 (9)
+0:29.84
3:14.15 (9)
+0:29.84
S2
2:47.28 (8)
+0:25.34
6:01.43 (8)
+0:54.23
S3
2:36.68 (11)
+0:20.48
8:38.11 (8)
+1:13.84
S4
3:15.25 (9)
+0:33.10
11:53.36 (8)
+1:43.65
3
941
MUHAIMIN, ABD
GOPAD
10:24.54
+0:14.83
S1
2:45.70 (2)
+0:01.39
2:45.70 (2)
+0:01.39
S2
2:22.68 (2)
+0:00.74
5:08.38 (2)
+0:01.18
S3
2:21.08 (4)
+0:04.88
7:29.46 (3)
+0:05.19
S4
2:55.08 (6)
+0:12.93
10:24.54 (3)
+0:14.83
17
946
AQRAM, JALAL
GROOS MTB LOMBOK CLEAN BIKE
16:35.54
+6:25.83
S1
5:29.92 (20)
+2:45.61
5:29.92 (20)
+2:45.61
S2
3:45.95 (16)
+1:24.01
9:15.87 (18)
+4:08.67
S3
3:02.12 (18)
+0:45.92
12:17.99 (17)
+4:53.72
S4
4:17.55 (18)
+1:35.40
16:35.54 (17)
+6:25.83
7
949
Hajj, M. Ghazwan Al
TROOPS-JCBIKE48
11:30.59
+1:20.88
S1
3:08.00 (8)
+0:23.69
3:08.00 (8)
+0:23.69
S2
2:41.22 (7)
+0:19.28
5:49.22 (7)
+0:42.02
S3
2:30.33 (9)
+0:14.13
8:19.55 (7)
+0:55.28
S4
3:11.04 (8)
+0:28.89
11:30.59 (7)
+1:20.88
14
952
ciesna, Yuga
Jhonblues
14:12.66
+4:02.95
S1
4:03.48 (14)
+1:19.17
4:03.48 (14)
+1:19.17
S2
3:25.10 (14)
+1:03.16
7:28.58 (14)
+2:21.38
S3
2:52.53 (15)
+0:36.33
10:21.11 (13)
+2:56.84
S4
3:51.55 (15)
+1:09.40
14:12.66 (14)
+4:02.95
13
966
Saputra, I Putu Laksana
ORBEA INDONESIA
14:02.31
+3:52.60
S1
4:38.13 (15)
+1:53.82
4:38.13 (15)
+1:53.82
S2
3:01.55 (11)
+0:39.61
7:39.68 (15)
+2:32.48
S3
2:47.25 (14)
+0:31.05
10:26.93 (14)
+3:02.66
S4
3:35.38 (12)
+0:53.23
14:02.31 (13)
+3:52.60
22
983
Gupita, Arya
The Sultan Racing Team
23:17.00
+13:07.29
S1
8:55.70 (22)
+6:11.39
8:55.70 (22)
+6:11.39
S2
5:06.70 (22)
+2:44.76
14:02.40 (22)
+8:55.20
S3
3:28.20 (22)
+1:12.00
17:30.60 (21)
+10:06.33
S4
5:46.40 (22)
+3:04.25
23:17.00 (22)
+13:07.29
2
994
Miftahudin
WRT Sapubale
10:11.12
+0:01.41
S1
2:44.31 (1)
2:44.31 (1)
S2
2:22.89 (3)
+0:00.95
5:07.20 (1)
S3
2:17.07 (3)
+0:00.87
7:24.27 (1)
S4
2:46.85 (3)
+0:04.70
10:11.12 (2)
+0:01.41
Men Pro
14
1
Callaghan, Greg
Red Bull
10:46.73
+1:34.01
S1
2:30.65 (2)
+0:01.88
2:30.65 (2)
+0:01.88
S2
2:14.50 (2)
+0:06.07
4:45.15 (2)
+0:07.95
S3
2:09.11 (2)
+0:02.11
8:11.15 (14)
+1:26.95
S4
2:35.58 (2)
+0:07.06
10:46.73 (14)
+1:34.01
1
10
Charvat, Matej
Spartan Racing Team
9:12.72
---
S1
2:28.77 (1)
2:28.77 (1)
S2
2:08.43 (1)
4:37.20 (1)
S3
2:07.00 (1)
6:44.20 (1)
S4
2:28.52 (1)
9:12.72 (1)
4
1027
Pamungkas, Dimas
POLDA KEPRI - KURNIA BIKE BATAM
9:58.48
+0:45.76
S1
2:43.70 (7)
+0:14.93
2:43.70 (7)
+0:14.93
S2
2:22.80 (8)
+0:14.37
5:06.50 (6)
+0:29.30
S3
2:12.18 (5)
+0:05.18
7:18.68 (5)
+0:34.48
S4
2:39.80 (4)
+0:11.28
9:58.48 (4)
+0:45.76
5
1032
wahyudi, Robet agung
Kjs bike samarinda
9:59.67
+0:46.95
S1
2:45.80 (9)
+0:17.03
2:45.80 (9)
+0:17.03
S2
2:21.90 (7)
+0:13.47
5:07.70 (7)
+0:30.50
S3
2:12.08 (4)
+0:05.08
7:19.78 (6)
+0:35.58
S4
2:39.89 (5)
+0:11.37
9:59.67 (5)
+0:46.95
3
1033
Handika, Dedik
Kjs bike samarinda
9:54.54
+0:41.82
S1
2:41.54 (5)
+0:12.77
2:41.54 (5)
+0:12.77
S2
2:19.75 (5)
+0:11.32
5:01.29 (5)
+0:24.09
S3
2:11.35 (3)
+0:04.35
7:12.64 (3)
+0:28.44
S4
2:41.90 (6)
+0:13.38
9:54.54 (3)
+0:41.82
10
2
Pranata, Yavento Ditra
Nusantara Team
10:16.87
+1:04.15
S1
2:50.80 (13)
+0:22.03
2:50.80 (13)
+0:22.03
S2
2:23.55 (9)
+0:15.12
5:14.35 (11)
+0:37.15
S3
2:16.92 (10)
+0:09.92
7:31.27 (10)
+0:47.07
S4
2:45.60 (10)
+0:17.08
10:16.87 (10)
+1:04.15
2
3
Sahara, Yoris
Batik Air Racing Team
9:40.66
+0:27.94
S1
2:34.81 (3)
+0:06.04
2:34.81 (3)
+0:06.04
S2
2:15.77 (3)
+0:07.34
4:50.58 (3)
+0:13.38
S3
2:12.42 (6)
+0:05.42
7:03.00 (2)
+0:18.80
S4
2:37.66 (3)
+0:09.14
9:40.66 (2)
+0:27.94
7
4
Apriliano, Agung Prio
Polygon SRT
10:07.58
+0:54.86
S1
2:42.32 (6)
+0:13.55
2:42.32 (6)
+0:13.55
S2
2:26.10 (11)
+0:17.67
5:08.42 (8)
+0:31.22
S3
2:13.63 (7)
+0:06.63
7:22.05 (7)
+0:37.85
S4
2:45.53 (9)
+0:17.01
10:07.58 (7)
+0:54.86
11
6000
"Dwipa", Komang Calvin Krisna
Bali Bike Park
10:36.24
+1:23.52
S1
2:56.52 (14)
+0:27.75
2:56.52 (14)
+0:27.75
S2
2:28.28 (12)
+0:19.85
5:24.80 (14)
+0:47.60
S3
2:17.37 (11)
+0:10.37
7:42.17 (11)
+0:57.97
S4
2:54.07 (14)
+0:25.55
10:36.24 (11)
+1:23.52
6
6015
Barta, Ondrej
Banshee Bikes
10:04.30
+0:51.58
S1
2:40.41 (4)
+0:11.64
2:40.41 (4)
+0:11.64
S2
2:18.77 (4)
+0:10.34
4:59.18 (4)
+0:21.98
S3
2:15.32 (9)
+0:08.32
7:14.50 (4)
+0:30.30
S4
2:49.80 (12)
+0:21.28
10:04.30 (6)
+0:51.58
9
92
NURHIDYAT, AHMAD
FUN N ROLL
10:15.07
+1:02.35
S1
2:44.97 (8)
+0:16.20
2:44.97 (8)
+0:16.20
S2
2:23.75 (10)
+0:15.32
5:08.72 (9)
+0:31.52
S3
2:21.00 (13)
+0:14.00
7:29.72 (9)
+0:45.52
S4
2:45.35 (8)
+0:16.83
10:15.07 (9)
+1:02.35
13
932
iskandar, Dafit
Troops gravity racing -jcbike
10:43.62
+1:30.90
S1
2:57.87 (15)
+0:29.10
2:57.87 (15)
+0:29.10
S2
2:32.12 (15)
+0:23.69
5:29.99 (15)
+0:52.79
S3
2:21.63 (14)
+0:14.63
7:51.62 (13)
+1:07.42
S4
2:52.00 (13)
+0:23.48
10:43.62 (13)
+1:30.90
8
938
mulyadi, Yadi
Gopad
10:08.40
+0:55.68
S1
2:48.85 (10)
+0:20.08
2:48.85 (10)
+0:20.08
S2
2:20.09 (6)
+0:11.66
5:08.94 (10)
+0:31.74
S3
2:14.34 (8)
+0:07.34
7:23.28 (8)
+0:39.08
S4
2:45.12 (7)
+0:16.60
10:08.40 (8)
+0:55.68
12
961
nazali, Shahriel haizat Ahmad
AGS RACING TEAM X SPARTAN
10:39.22
+1:26.50
S1
2:50.75 (12)
+0:21.98
2:50.75 (12)
+0:21.98
S2
2:29.22 (13)
+0:20.79
5:19.97 (12)
+0:42.77
S3
2:23.75 (15)
+0:16.75
7:43.72 (12)
+0:59.52
S4
2:55.50 (15)
+0:26.98
10:39.22 (12)
+1:26.50
15
979
Herdiansyah, Muhammad Qorie
Spider.ID Racing Team
17:56.12
+8:43.40
S1
2:49.95 (11)
+0:21.18
2:49.95 (11)
+0:21.18
S2
2:31.35 (14)
+0:22.92
5:21.30 (13)
+0:44.10
S3
2:17.48 (12)
+0:10.48
15:07.87 (15)
+8:23.67
S4
2:48.25 (11)
+0:19.73
17:56.12 (15)
+8:43.40
Women Open
6
151
Poppy, Firly
Santacruz Indonesia Squad
24:06.33
+10:49.75
S1
7:07.78 (6)
+3:39.89
7:07.78 (6)
+3:39.89
S2
6:54.70 (6)
+3:58.91
14:02.48 (6)
+7:35.32
S3
4:09.43 (7)
+1:22.18
18:11.91 (6)
+8:57.50
S4
5:54.42 (7)
+2:11.92
24:06.33 (6)
+10:49.75
4
27
MUMTAZ, SHAHNAZ GUNANTIKA
FUN N ROLL
17:16.62
+4:00.04
S1
4:59.30 (4)
+1:31.41
4:59.30 (4)
+1:31.41
S2
4:38.87 (4)
+1:43.08
9:38.17 (4)
+3:11.01
S3
3:15.45 (4)
+0:28.20
12:53.62 (4)
+3:39.21
S4
4:23.00 (4)
+0:40.50
17:16.62 (4)
+4:00.04
2
500
Nova, Resti Setyadi
Batik Air Racing Team
13:20.46
+0:03.88
S1
3:27.89 (1)
3:27.89 (1)
S2
2:59.27 (2)
+0:03.48
6:27.16 (1)
S3
2:47.25 (1)
9:14.41 (1)
S4
4:06.05 (2)
+0:23.55
13:20.46 (2)
+0:03.88
5
916
Candymoi, Ayu
Begundal Racing Team Lombok
19:39.91
+6:23.33
S1
6:15.35 (5)
+2:47.46
6:15.35 (5)
+2:47.46
S2
5:07.17 (5)
+2:11.38
11:22.52 (5)
+4:55.36
S3
3:21.64 (5)
+0:34.39
14:44.16 (5)
+5:29.75
S4
4:55.75 (5)
+1:13.25
19:39.91 (5)
+6:23.33
1
943
AZIZAH, FIRDA NABILA NUR
GOPAD
13:16.58
---
S1
3:42.39 (3)
+0:14.50
3:42.39 (3)
+0:14.50
S2
2:55.79 (1)
6:38.18 (2)
+0:11.02
S3
2:55.90 (3)
+0:08.65
9:34.08 (2)
+0:19.67
S4
3:42.50 (1)
13:16.58 (1)
7
969
Poa, Novie
NewBeeRider - Pitts
24:44.90
+11:28.32
S1
7:49.73 (7)
+4:21.84
7:49.73 (7)
+4:21.84
S2
7:32.35 (7)
+4:36.56
15:22.08 (7)
+8:54.92
S3
3:34.77 (6)
+0:47.52
18:56.85 (7)
+9:42.44
S4
5:48.05 (6)
+2:05.55
24:44.90 (7)
+11:28.32
3
988
isnaini, fiqi
Gopad Team
14:15.88
+0:59.30
S1
3:38.63 (2)
+0:10.74
3:38.63 (2)
+0:10.74
S2
3:24.06 (3)
+0:28.27
7:02.69 (3)
+0:35.53
S3
2:51.23 (2)
+0:03.98
9:53.92 (3)
+0:39.51
S4
4:21.96 (3)
+0:39.46
14:15.88 (3)
+0:59.30
Women Pro
4
1034
Novitasari, Arinda
Kjs bike samarinda
13:22.20
+0:14.92
S1
3:25.08 (1)
3:25.08 (1)
S2
3:41.49 (5)
+0:35.66
7:06.57 (5)
+0:21.04
S3
2:47.82 (3)
+0:05.97
9:54.39 (5)
+0:17.24
S4
3:27.81 (1)
13:22.20 (4)
+0:14.92
2
600
Cibenk, Riyanti Fitriyanti
Batik Air Racing Team
13:09.51
+0:02.23
S1
3:33.72 (2)
+0:08.64
3:33.72 (2)
+0:08.64
S2
3:15.56 (4)
+0:09.73
6:49.28 (2)
+0:03.75
S3
2:47.98 (4)
+0:06.13
9:37.26 (2)
+0:00.11
S4
3:32.25 (3)
+0:04.44
13:09.51 (2)
+0:02.23
5
601
Panie, Regina Patricia
Polygon SRT
13:29.86
+0:22.58
S1
3:39.70 (3)
+0:14.62
3:39.70 (3)
+0:14.62
S2
3:05.83 (1)
6:45.53 (1)
S3
2:56.63 (5)
+0:14.78
9:42.16 (3)
+0:05.01
S4
3:47.70 (5)
+0:19.89
13:29.86 (5)
+0:22.58
1
6013
Yazid, Kusmawati
Bhayangkara Racing Team
13:07.28
---
S1
3:45.72 (5)
+0:20.64
3:45.72 (5)
+0:20.64
S2
3:09.58 (2)
+0:03.75
6:55.30 (3)
+0:09.77
S3
2:41.85 (1)
9:37.15 (1)
S4
3:30.13 (2)
+0:02.32
13:07.28 (1)
3
93
SA'ADAH, LAELATUS
FUN N ROLL
13:20.65
+0:13.37
S1
3:43.70 (4)
+0:18.62
3:43.70 (4)
+0:18.62
S2
3:15.13 (3)
+0:09.30
6:58.83 (4)
+0:13.30
S3
2:45.13 (2)
+0:03.28
9:43.96 (4)
+0:06.81
S4
3:36.69 (4)
+0:08.88
13:20.65 (3)
+0:13.37