Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Tempo Finito
KV INTZA - TTUTTURRE
INTZA 14.09.2019
KV INTZA - TTUTTURRE
INTZA 14.09.2019
Kopsavilkums
Organizators: Tempo Finito
Dalībnieki Kopā: 151
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:52
Lejupielādes
Clasificación Cto Clubs Navarra (PDF)
Clasificación Cto Clubs Vascos (PDF)
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti KV INTZA - TTUTTURRE
KV Masculino
KV Femenino
KV Masculino
Grupa
Kopā
SEN M
SEN M
VET M
Aideko, Lopez De Arbina Salazar (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Aimar, Azpiroz Beunza (CD MUGA MENDI TALDEA)
Aitor, Arana Arexolaliba (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Aitor, Etxarri
Aitor, Idigoras (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Aitor, Otamendi (ARALARKO ADISKIDEAK)
Aitor, Pascual Apalauza
Aitor, Ugarte Eriz (S.M. ORIXOL)
Alatz, Agirre Untzilla (SAKANA BIZIRIK M.T.)
Alberto, De Las Heras Cerezal (GANERANTZ M.T.)
Alfonso, Castellanos Alfaraz (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Alfontso, Etxarri Azpirotz (A.D. TTUTTURRE)
Álvaro, Ramos Peña (A4 X KM)
Amaiur, Ginea Berastegi (SAKANA BIZIRIK M.T.)
Amatriain, Raul
Anartz, Etxeberria Larraza (IDIAZABAL K.E.)
Ander, Mikeo Zinkunegi
Ander, Zulet Ruiz
Andrés, Azocar Cárcamo Alejandro (C.D.F. RONDA NORTE 19)
Andres, Jokin Mina
Araitz, Jaka Fanega (CD ANTSOAINGO MENDI ESKOLA)
Aritz, Munarriz Igoa (SAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA)
Aritz, Unamuno Garay (POL POL M. T.)
Arkaitz, Munarriz Igoa (SAKANA BIZIRIK M.T.)
Asier, Gutierrez Garcia (BESTE IRUÑA)
Asier, Juanbeltz Astiz (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Asier, Labairu (A4 X KM)
Asier, Murguzur Bolinaga (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Asier, Rajado Barberena (C. A. UZTURRE)
Borja, De La Maza Gabarain
Cesar, Eriz Gongeta (ERDELLA MENDIZALE TALDEA)
David, Markinez Mauleon (BOMBEROS DE NAVARRA)
Ekaitz, Artetxe Maiztegi (ANAITASUNA M. BAZKUNA)
Eñaut, Armendariz Huerta (CCM TXURREGI)
Eñaut, Lertxundi Bedialauneta (ARROLAPE MENDI KLUBA)
Eneko, Celayeta
Eneko, Herrera Urroz (S.M. ULIBELTZAK)
Eneko, Osinaga
Eneko, Setuain Hualde (TXANTREA TRAIL)
Eneko, Zabaleta Renteria (AURRERA K.E.)
Felix, Arraztoa Arretxea (TRABUKOS BORDAZAR)
Fermin, Astiz Goñi (C.M. DE NOAIN)
Fermin, Ilarregui Aguirre (C.M. DE NOAIN)
Fernando, Herrero Gento (C.D. OBERENA)
Fernando, Moreno Armendariz (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Fran, Araña Yeregui (SAKANA BIZIRIK M.T.)
Gaizka, Bustinze (BKE)
Gaizka, San Martin Gonzalez (ROCOPOLIS C.M. Y ESCALADA)
Garat, Flores Gorriz (SAKANA BIZIRIK MT)
Gorka, Aldaco Arrechea (C. D. BAZTANGO MENDIGOIZALEAK)
Gorka, Zubillaga Jauregi (S.M. OARGI-TOLOSA)
Guillermo, Cabodevilla Rodriguez (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Hugo, Busto Aletxa (G.M. ATARRABI)
Ibai, Amundarain Tardio (C. A. UZTURRE)
Ibai, Ormaetxea Ezpeleta (BESAIDE M. E.)
Iban, Arregi Olano (C. A. UZTURRE)
Iban, Murua Rodrigo
Iban, Turumbay Olaetxea
Igor, Agesta Aguirre (S.M. ULIBELTZAK)
Igor, Olalde Berasaluze (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Iker, Gomez (AURRERA K.E.)
Imanol, Baraibar (CD ARESO KIROL ELKARTEA)
Imanol, Kañamares Muguerza (BKE)
Iñaki, Hormaetxe Eguren (ERDELLA)
Iñaki, Latasa Akerreta (CCM TXURREGI)
Iñigo, Alzola Gordoa (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Iñigo, Garaioa Los Santos (A.D. TTUTTURRE)
Iñigo, Lasarte Garcia
Iñigo, Ortigosa Vera (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Iñigo, Puñal Esain
Ion, Zabalza Goya (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Isaac, Álvarez Carpintero
Isidoro, Hernández Alfaraz (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Jabi, Beunza Osacain
Javier, Dominguez Martin
Javier, Lizarraga Rojas (A4 X KM)
Javier, Mariezcurrena Unanua Luis (SOCIEDAD GAZTAROA)
Javier, Marín Loches
Jexux, Zelaia Etxaniz (S.M. LAGUN ONAK)
Jokin, Arretxea Lastiri (WWW.RUTASNAVARRA.COM)
Jokin, Zabala Zamalloa (ARROLAPE MENDI KLUBA)
Jon, Alberdi Etxabe (AGIRO MENDI KLUBA)
Jon, Baro Liebana (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Jon, Checa Lizoain
Jon, Feijoo Garetxana (AURRERA M.T.)
Jon, Razkin Txurruka (ESKORIATZA K. E.)
Jon, Ridruejo Fernandez (SARBIL ETXAURIBAR MENDI LASTERKETA)
Jon, Vallejo Eceiza (C. A. UZTURRE)
Joseba, Igartua Labayen
Josu, Galvez Calero (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Julen, Goenaga Lizarralde (ANAITASUNA M. BAZKUNA)
Julen, Olaizola Izaguirre (ARTARRAI G.M.)
Julio, Cascante Perez
Julio, Corres Sainz (CD MUGA MENDI TALDEA)
Kepa, Gordo Barbado (SAKANA BIZIRIK M.T.)
Luis, Beraza Lacalle José (CD ARALAR MENDI)
Lur, Gil Rey (BKE)
Manuel, Gurrutxaga Zapirain Jose (TRINTXER M. T.)
Manuel, Pastor Ortiz
Manuel, Solana Rodriguez Jose (U.D.MUÑATONES)
Marc, Bages Bosch (C.E. MADTEAM , LASARTE-ORIA TRAIL)
Mari, Larreta Amundarain Luis (SARBIL ETXAURIBAR MENDI LASTERKETA)
Markel, Garaioa (HIRU HERRI)
Miguel, Hernando Saracibar Jose (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Miguel, Olano Zabaleta (AURRERA K.E.)
Mikel, Beunza Iraizoz (CCM TXURREGI)
Mikel, Gurrutxaga
Mikel, Iriarte Ollo (C.M. IRATXO)
Oier, Etxeberria
Oier, Goñi Salvador (G.M. ANGILUERREKA)
Oier, Txasko Ganuza (S.D. IOAR)
Oihan, Igoa Gastesi (A.D. TTUTTURRE)
Oñatz, Gonzalez Usarralde
Pablo, Zulet Fraile
Raul, Serena Miranda (CLUB DE MONTAÑA "EL PANEL")
Roberto, Sigler De La Fuente (BKE)
Ruben, Morillo Sanchez (CCM TXURREGI)
Tedy, Garzon Mendizabal (C. D. TRIATLON TRIZURKO)
Thibaut, Bertrand (CCM TXURREGI)
Txomin, Belauntzaran Mariezkurrena (CD ARESO KIROL ELKARTEA)
Unai, Agirre Otegi
Unai, Michelena Garate (ANAITASUNA M. BAZKUNA)
Unax, Garcia Rubio (TXINDOKI AT)
Vergara, Oscar (ULTXURRUN)
Victor, Bernedo Royuela (SESTAO ALPINO CLUB)
Xabi, Azpirotz Satrustegi (CCM TXURREGI)
Xabi, Lete Biain (ZORTZIETAKOAK K.E.)
Xabier, Esparza Zubeldia (S.M. OARGI-TOLOSA)
Xabier, Perez
Xabier, Satrustegi Garzia (ARAXES)
Xanet, Goenaga Arsuaga (AIZKARDI M. E.)
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
SEN M
4
1
Mikel, Beunza Iraizoz
CCM TXURREGI
38:19
+1:34
31
10
Roberto, Sigler De La Fuente
BKE
44:36
+7:51
37
100
Xabier, Perez
45:01
+8:16
71
101
Joseba, Igartua Labayen
51:55
+15:10
36
103
Asier, Rajado Barberena
C. A. UZTURRE
45:00
+8:15
45
104
Unai, Agirre Otegi
46:16
+9:31
72
105
Aitor, Idigoras
ZORTZIETAKOAK K.E.
52:12
+15:27
10
108
Xabi, Lete Biain
ZORTZIETAKOAK K.E.
40:56
+4:11
62
109
Eneko, Zabaleta Renteria
AURRERA K.E.
50:27
+13:42
77
110
Fran, Araña Yeregui
SAKANA BIZIRIK M.T.
52:59
+16:14
95
113
Borja, De La Maza Gabarain
1:00:57
+24:12
90
114
Jon, Checa Lizoain
57:52
+21:07
52
115
Ruben, Morillo Sanchez
CCM TXURREGI
47:55
+11:10
72
117
Txomin, Belauntzaran Mariezkurrena
CD ARESO KIROL ELKARTEA
52:12
+15:27
17
118
Julen, Olaizola Izaguirre
ARTARRAI G.M.
42:02
+5:17
33
12
Xabier, Satrustegi Garzia
ARAXES
44:57
+8:12
78
120
Vergara, Oscar
ULTXURRUN
53:45
+17:00
69
123
Aitor, Otamendi
ARALARKO ADISKIDEAK
51:28
+14:43
47
126
Marc, Bages Bosch
C.E. MADTEAM , LASARTE-ORIA TRAIL
47:02
+10:17
93
128
Gaizka, San Martin Gonzalez
ROCOPOLIS C.M. Y ESCALADA
58:29
+21:44
35
130
David, Markinez Mauleon
BOMBEROS DE NAVARRA
44:59
+8:14
46
131
Imanol, Kañamares Muguerza
BKE
46:59
+10:14
50
132
Asier, Murguzur Bolinaga
ZORTZIETAKOAK K.E.
47:34
+10:49
25
134
Igor, Olalde Berasaluze
ZORTZIETAKOAK K.E.
44:00
+7:15
23
135
Gaizka, Bustinze
BKE
43:14
+6:29
15
136
Josu, Galvez Calero
ZORTZIETAKOAK K.E.
41:51
+5:06
24
137
Oier, Etxeberria
43:21
+6:36
98
138
Ekaitz, Artetxe Maiztegi
ANAITASUNA M. BAZKUNA
1:05:37
+28:52
63
139
Eneko, Celayeta
50:32
+13:47
26
14
Iñigo, Lasarte Garcia
44:13
+7:28
39
140
Oier, Goñi Salvador
G.M. ANGILUERREKA
45:34
+8:49
79
141
Iñigo, Ortigosa Vera
WWW.RUTASNAVARRA.COM
53:49
+17:04
92
142
Araitz, Jaka Fanega
CD ANTSOAINGO MENDI ESKOLA
58:28
+21:43
59
143
Jon, Feijoo Garetxana
AURRERA M.T.
49:26
+12:41
3
145
Aitor, Ugarte Eriz
S.M. ORIXOL
37:53
+1:08
97
146
Ander, Mikeo Zinkunegi
1:04:19
+27:34
27
147
Aimar, Azpiroz Beunza
CD MUGA MENDI TALDEA
44:16
+7:31
68
148
Jon, Razkin Txurruka
ESKORIATZA K. E.
51:18
+14:33
28
149
Julen, Goenaga Lizarralde
ANAITASUNA M. BAZKUNA
44:19
+7:34
86
150
Unax, Garcia Rubio
TXINDOKI AT
56:34
+19:49
99
151
Oier, Txasko Ganuza
S.D. IOAR
1:10:19
+33:34
5
2
Javier, Lizarraga Rojas
A4 X KM
39:01
+2:16
89
22
Jon, Baro Liebana
ZORTZIETAKOAK K.E.
57:39
+20:54
101
23
Iban, Arregi Olano
C. A. UZTURRE
1:37:51
+1:01:06
74
24
Garat, Flores Gorriz
SAKANA BIZIRIK MT
52:29
+15:44
96
27
Eneko, Osinaga
1:02:05
+25:20
81
28
Jabi, Beunza Osacain
54:41
+17:56
100
29
Amaiur, Ginea Berastegi
SAKANA BIZIRIK M.T.
1:15:53
+39:08
8
3
Jon, Ridruejo Fernandez
SARBIL ETXAURIBAR MENDI LASTERKETA
40:35
+3:50
41
30
Alatz, Agirre Untzilla
SAKANA BIZIRIK M.T.
45:38
+8:53
61
31
Andrés, Azocar Cárcamo Alejandro
C.D.F. RONDA NORTE 19
50:09
+13:24
56
32
Fernando, Moreno Armendariz
WWW.RUTASNAVARRA.COM
48:49
+12:04
66
37
Ion, Zabalza Goya
WWW.RUTASNAVARRA.COM
50:44
+13:59
12
39
Jokin, Zabala Zamalloa
ARROLAPE MENDI KLUBA
41:37
+4:52
20
4
Álvaro, Ramos Peña
A4 X KM
42:25
+5:40
18
40
Jon, Alberdi Etxabe
AGIRO MENDI KLUBA
42:04
+5:19
91
41
Lur, Gil Rey
BKE
58:10
+21:25
88
42
Mikel, Iriarte Ollo
C.M. IRATXO
57:27
+20:42
7
43
Miguel, Hernando Saracibar Jose
ZORTZIETAKOAK K.E.
40:17
+3:32
67
44
Andres, Jokin Mina
50:51
+14:06
6
45
Aritz, Munarriz Igoa
SAKANA BIZIRIK MENDI TALDEA
40:10
+3:25
86
47
Oihan, Igoa Gastesi
A.D. TTUTTURRE
56:34
+19:49
82
49
Asier, Gutierrez Garcia
BESTE IRUÑA
55:14
+18:29
11
5
Raul, Serena Miranda
CLUB DE MONTAÑA "EL PANEL"
40:57
+4:12
54
50
Julio, Corres Sainz
CD MUGA MENDI TALDEA
48:15
+11:30
51
51
Mikel, Gurrutxaga
47:48
+11:03
42
52
Gorka, Zubillaga Jauregi
S.M. OARGI-TOLOSA
46:03
+9:18
65
53
Arkaitz, Munarriz Igoa
SAKANA BIZIRIK M.T.
50:36
+13:51
85
55
Iñigo, Puñal Esain
56:21
+19:36
29
56
Jon, Vallejo Eceiza
C. A. UZTURRE
44:22
+7:37
9
57
Victor, Bernedo Royuela
SESTAO ALPINO CLUB
40:39
+3:54
43
58
Felix, Arraztoa Arretxea
TRABUKOS BORDAZAR
46:08
+9:23
58
59
Unai, Michelena Garate
ANAITASUNA M. BAZKUNA
49:25
+12:40
30
6
Thibaut, Bertrand
CCM TXURREGI
44:24
+7:39
57
60
Eñaut, Lertxundi Bedialauneta
ARROLAPE MENDI KLUBA
49:11
+12:26
21
65
Aitor, Arana Arexolaliba
ZORTZIETAKOAK K.E.
42:26
+5:41
83
66
Ander, Zulet Ruiz
55:18
+18:33
19
67
Isaac, Álvarez Carpintero
42:18
+5:33
34
68
Ibai, Ormaetxea Ezpeleta
BESAIDE M. E.
44:58
+8:13
48
71
Pablo, Zulet Fraile
47:15
+10:30
2
72
Iñigo, Alzola Gordoa
ZORTZIETAKOAK K.E.
37:42
+0:57
84
73
Iker, Gomez
AURRERA K.E.
55:37
+18:52
60
74
Ibai, Amundarain Tardio
C. A. UZTURRE
49:57
+13:12
14
75
Jokin, Arretxea Lastiri
WWW.RUTASNAVARRA.COM
41:49
+5:04
16
8
Anartz, Etxeberria Larraza
IDIAZABAL K.E.
41:54
+5:09
76
80
Aitor, Etxarri
52:46
+16:01
94
81
Xabier, Esparza Zubeldia
S.M. OARGI-TOLOSA
1:00:14
+23:29
53
82
Igor, Agesta Aguirre
S.M. ULIBELTZAK
48:00
+11:15
75
84
Javier, Marín Loches
52:40
+15:55
80
85
Iban, Turumbay Olaetxea
54:22
+17:37
31
86
Iñaki, Latasa Akerreta
CCM TXURREGI
44:36
+7:51
44
87
Asier, Juanbeltz Astiz
WWW.RUTASNAVARRA.COM
46:13
+9:28
1
88
Iban, Murua Rodrigo
36:45
---
22
89
Aritz, Unamuno Garay
POL POL M. T.
42:57
+6:12
13
9
Asier, Labairu
A4 X KM
41:42
+4:57
55
92
Hugo, Busto Aletxa
G.M. ATARRABI
48:27
+11:42
38
94
Amatriain, Raul
45:20
+8:35
70
95
Gorka, Aldaco Arrechea
C. D. BAZTANGO MENDIGOIZALEAK
51:50
+15:05
49
96
Eñaut, Armendariz Huerta
CCM TXURREGI
47:21
+10:36
64
97
Aideko, Lopez De Arbina Salazar
ZORTZIETAKOAK K.E.
50:33
+13:48
40
99
Markel, Garaioa
HIRU HERRI
45:36
+8:51
VET M
11
102
Javier, Mariezcurrena Unanua Luis
SOCIEDAD GAZTAROA
51:28
+8:20
3
106
Jexux, Zelaia Etxaniz
S.M. LAGUN ONAK
44:50
+1:42
9
107
Xanet, Goenaga Arsuaga
AIZKARDI M. E.
48:41
+5:33
5
11
Xabi, Azpirotz Satrustegi
CCM TXURREGI
45:48
+2:40
10
112
Isidoro, Hernández Alfaraz
ZORTZIETAKOAK K.E.
50:53
+7:45
4
116
Alberto, De Las Heras Cerezal
GANERANTZ M.T.
45:19
+2:11
13
119
Fermin, Ilarregui Aguirre
C.M. DE NOAIN
52:34
+9:26
12
124
Manuel, Solana Rodriguez Jose
U.D.MUÑATONES
52:20
+9:12
17
125
Alfonso, Castellanos Alfaraz
ZORTZIETAKOAK K.E.
58:15
+15:07
7
13
Alfontso, Etxarri Azpirotz
A.D. TTUTTURRE
47:27
+4:19
18
144
Iñigo, Garaioa Los Santos
A.D. TTUTTURRE
58:39
+15:31
8
15
Mari, Larreta Amundarain Luis
SARBIL ETXAURIBAR MENDI LASTERKETA
48:37
+5:29
14
36
Fernando, Herrero Gento
C.D. OBERENA
53:22
+10:14
16
61
Fermin, Astiz Goñi
C.M. DE NOAIN
56:50
+13:42
15
69
Kepa, Gordo Barbado
SAKANA BIZIRIK M.T.
54:32
+11:24
2
7
Luis, Beraza Lacalle José
CD ARALAR MENDI
43:47
+0:39
1
70
Tedy, Garzon Mendizabal
C. D. TRIATLON TRIZURKO
43:08
---
6
79
Cesar, Eriz Gongeta
ERDELLA MENDIZALE TALDEA
46:26
+3:18
19
93
Javier, Dominguez Martin
1:02:05
+18:57