Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Kamplc Racing Team
SloEnduro Kamplc 2019
Ajdovščina 13.04.2019-14.04.2019
SloEnduro Kamplc 2019
Ajdovščina 13.04.2019-14.04.2019
Kopsavilkums
Organizators: Kamplc Racing Team
Dalībnieki Kopā: 258
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:52
Lejupielādes
Course Results (PDF)
Class Results (PDF)
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti SloEnduro Kamplc 2019
KAMPLC Short
KAMPLC Long
KAMPLC Short
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
U13 M
U13 M
U15 M
U17 M
U17 W
Aleks, PINTAR (KAMPLC RACING TEAM)
Alessandro, FRISENNA (A.S.D 360 MTB)
Aljaž, GORKIČ (KAMPLC RACING TEAM)
Aljaž, PROSEN (KAMPLC RACING TEAM)
Andrea, STARC (A.S.D 360 MTB)
Arne, KENDA (KK ČRN TRN)
Blaž, STRES (KAMPLC RACING TEAM)
Daniel, MARTINI (ASD 360 MTB)
Enrico, DREOSSI (ASD TEAM GRANZON)
Fabio, TODESCO (AR6 DH TEAM)
Francesco, COLLERIG (ASD 360 MTB)
Giulia, SANDRIN (A.S.D. 360 MTB)
Ian, LAHARNAR (KAMPLC RACING TEAM)
Jaka, SLEJKO
Jakob, KOMPARA (KAMPLC RACING TEAM)
Julian, AUER (UNION VR FAHRRADPROFI.AT)
Karlo, DRMEŠIĆ (BBK TEAM RODEO)
Kevin, KLANČIČ (KK ČRN TRN)
Leon, OLIOSI Enrico (ASD TEAM GRANZON)
Logan, ŠOBOT (ADRENALINA MTB TEAM)
Lollo, VITTORIO (TEAM LASALAMACCHINE)
Lorenzo, NORDIO (TEAM LASALAMACCHINE)
Lorenzo, PAGLIARI CONSOLATI (A.S.D. 360 MTB)
Luka, POLJŠAK žan (KAMPLC RACING TEAM)
Marco, VALENTINUZZO (A.S.D. 360 MTB)
Maria, AZZINI Leonardo (ASD TEAM GRANZON)
Marko, MILANOVIĆ (DEŠ FLEŠ)
Massimo, DE SABBATA (ASD TEAM GRANZON)
Massimo, GREGORI (SC COTTUR ASD)
Matija, FERJANČIČ (KAMPLC RACING TEAM)
Matteo, BERTAGNIN (SWITCH TEAM)
Matteo, MEROI (ASD TEAM GRANZON)
Miha, SLEJKO
Pietro, CHIABAI (ASD TEAM GRANZON)
Rene, CIUHA MRAK (RAJD LJUBLJANA)
Riccardo, FRISENNA (SC COTTUR ASD)
Rok, SVETE (RAJD LJUBLJANA)
Sandi, KINKELA (BBK TEAM RODEO)
Tomislav, MATEJČIĆ (BBK TEAM RODEO)
Vanja, RAŽEM (CYCLING TEAM FRIULI)
Žan, RUPNIK (KAMPLC RACING TEAM)
Zeno, GREGORIO (A.S.D 360 MTB)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
U13 M
4
268
Aljaž, PROSEN
KAMPLC RACING TEAM
SLO
12:20.98
+2:46.08
Posms 1
2:46.64 (4)
+0:36.58
2:46.64 (4)
+0:36.58
Posms 2
1:21.98 (4)
+0:17.94
4:08.62 (4)
+0:54.52
Posms 3
8:12.36 (4)
+1:58.95
12:20.98 (4)
+2:46.08
3
267
Blaž, STRES
KAMPLC RACING TEAM
SLO
10:12.51
+0:37.61
Posms 1
2:22.00 (3)
+0:11.94
2:22.00 (3)
+0:11.94
Posms 2
1:09.43 (3)
+0:05.39
3:31.43 (3)
+0:17.33
Posms 3
6:41.08 (2)
+0:27.67
10:12.51 (3)
+0:37.61
2
269
Ian, LAHARNAR
KAMPLC RACING TEAM
SLO
9:59.93
+0:25.03
Posms 1
2:10.06 (1)
2:10.06 (1)
Posms 2
1:04.04 (1)
3:14.10 (1)
Posms 3
6:45.83 (3)
+0:32.42
9:59.93 (2)
+0:25.03
1
270
Matija, FERJANČIČ
KAMPLC RACING TEAM
SLO
9:34.90
---
Posms 1
2:16.05 (2)
+0:05.99
2:16.05 (2)
+0:05.99
Posms 2
1:05.44 (2)
+0:01.40
3:21.49 (2)
+0:07.39
Posms 3
6:13.41 (1)
9:34.90 (1)
265
Massimo, GREGORI
SC COTTUR ASD
ITA
266
Riccardo, FRISENNA
SC COTTUR ASD
ITA
U15 M
DNF
256
Arne, KENDA
KK ČRN TRN
SLO
Posms 1
2:30.47 (11)
+0:29.72
2:30.47 (11)
+0:29.72
Posms 2
1:05.47 (6)
+0:07.38
3:35.94 (9)
+0:32.87
Posms 3
15
251
Sandi, KINKELA
BBK TEAM RODEO
CRO
20:55.84
+12:16.71
Posms 1
2:20.68 (8)
+0:19.93
2:20.68 (8)
+0:19.93
Posms 2
1:08.41 (9)
+0:10.32
3:29.09 (8)
+0:26.02
Posms 3
17:26.75 (15)
+11:50.69
20:55.84 (15)
+12:16.71
14
249
Jaka, SLEJKO
SLO
13:00.91
+4:21.78
Posms 1
3:07.97 (16)
+1:07.22
3:07.97 (16)
+1:07.22
Posms 2
1:12.78 (11)
+0:14.69
4:20.75 (16)
+1:17.68
Posms 3
8:40.16 (14)
+3:04.10
13:00.91 (14)
+4:21.78
13
257
Matteo, MEROI
ASD TEAM GRANZON
ITA
12:42.95
+4:03.82
Posms 1
2:49.04 (15)
+0:48.29
2:49.04 (15)
+0:48.29
Posms 2
1:23.59 (15)
+0:25.50
4:12.63 (15)
+1:09.56
Posms 3
8:30.32 (13)
+2:54.26
12:42.95 (13)
+4:03.82
12
248
Miha, SLEJKO
SLO
12:14.69
+3:35.56
Posms 1
2:38.36 (14)
+0:37.61
2:38.36 (14)
+0:37.61
Posms 2
1:14.00 (12)
+0:15.91
3:52.36 (13)
+0:49.29
Posms 3
8:22.33 (12)
+2:46.27
12:14.69 (12)
+3:35.56
11
263
Jakob, KOMPARA
KAMPLC RACING TEAM
SLO
11:43.36
+3:04.23
Posms 1
2:34.80 (13)
+0:34.05
2:34.80 (13)
+0:34.05
Posms 2
1:11.95 (10)
+0:13.86
3:46.75 (12)
+0:43.68
Posms 3
7:56.61 (11)
+2:20.55
11:43.36 (11)
+3:04.23
10
259
Pietro, CHIABAI
ASD TEAM GRANZON
ITA
11:18.84
+2:39.71
Posms 1
2:32.59 (12)
+0:31.84
2:32.59 (12)
+0:31.84
Posms 2
1:26.13 (16)
+0:28.04
3:58.72 (14)
+0:55.65
Posms 3
7:20.12 (10)
+1:44.06
11:18.84 (10)
+2:39.71
9
258
Enrico, DREOSSI
ASD TEAM GRANZON
ITA
10:55.47
+2:16.34
Posms 1
2:27.60 (10)
+0:26.85
2:27.60 (10)
+0:26.85
Posms 2
1:14.70 (14)
+0:16.61
3:42.30 (11)
+0:39.23
Posms 3
7:13.17 (9)
+1:37.11
10:55.47 (9)
+2:16.34
8
252
Andrea, STARC
A.S.D 360 MTB
ITA
10:20.50
+1:41.37
Posms 1
2:24.31 (9)
+0:23.56
2:24.31 (9)
+0:23.56
Posms 2
1:14.08 (13)
+0:15.99
3:38.39 (10)
+0:35.32
Posms 3
6:42.11 (7)
+1:06.05
10:20.50 (8)
+1:41.37
7
261
Luka, POLJŠAK žan
KAMPLC RACING TEAM
SLO
10:08.02
+1:28.89
Posms 1
2:13.64 (5)
+0:12.89
2:13.64 (5)
+0:12.89
Posms 2
1:07.49 (8)
+0:09.40
3:21.13 (6)
+0:18.06
Posms 3
6:46.89 (8)
+1:10.83
10:08.02 (7)
+1:28.89
6
262
Aleks, PINTAR
KAMPLC RACING TEAM
SLO
10:03.46
+1:24.33
Posms 1
2:16.86 (7)
+0:16.11
2:16.86 (7)
+0:16.11
Posms 2
1:04.78 (5)
+0:06.69
3:21.64 (7)
+0:18.57
Posms 3
6:41.82 (6)
+1:05.76
10:03.46 (6)
+1:24.33
5
255
Kevin, KLANČIČ
KK ČRN TRN
SLO
9:48.87
+1:09.74
Posms 1
2:13.65 (6)
+0:12.90
2:13.65 (6)
+0:12.90
Posms 2
0:58.09 (1)
3:11.74 (5)
+0:08.67
Posms 3
6:37.13 (5)
+1:01.07
9:48.87 (5)
+1:09.74
4
253
Alessandro, FRISENNA
A.S.D 360 MTB
ITA
9:35.39
+0:56.26
Posms 1
2:04.53 (3)
+0:03.78
2:04.53 (3)
+0:03.78
Posms 2
1:05.84 (7)
+0:07.75
3:10.37 (4)
+0:07.30
Posms 3
6:25.02 (4)
+0:48.96
9:35.39 (4)
+0:56.26
3
250
Daniel, MARTINI
ASD 360 MTB
ITA
9:24.59
+0:45.46
Posms 1
2:02.66 (2)
+0:01.91
2:02.66 (2)
+0:01.91
Posms 2
1:04.45 (4)
+0:06.36
3:07.11 (2)
+0:04.04
Posms 3
6:17.48 (3)
+0:41.42
9:24.59 (3)
+0:45.46
2
260
Maria, AZZINI Leonardo
ASD TEAM GRANZON
ITA
9:19.26
+0:40.13
Posms 1
2:07.20 (4)
+0:06.45
2:07.20 (4)
+0:06.45
Posms 2
1:02.58 (3)
+0:04.49
3:09.78 (3)
+0:06.71
Posms 3
6:09.48 (2)
+0:33.42
9:19.26 (2)
+0:40.13
1
254
Lorenzo, PAGLIARI CONSOLATI
A.S.D. 360 MTB
ITA
8:39.13
---
Posms 1
2:00.75 (1)
2:00.75 (1)
Posms 2
1:02.32 (2)
+0:04.23
3:03.07 (1)
Posms 3
5:36.06 (1)
8:39.13 (1)
U17 M
DNF
241
Francesco, COLLERIG
ASD 360 MTB
ITA
Posms 1
2:28.53 (17)
+0:31.79
2:28.53 (17)
+0:31.79
Posms 2
1:11.17 (17)
+0:12.53
3:39.70 (17)
+0:40.69
Posms 3
17
234
Fabio, TODESCO
AR6 DH TEAM
ITA
12:05.23
+3:21.10
Posms 1
2:26.67 (15)
+0:29.93
2:26.67 (15)
+0:29.93
Posms 2
1:09.71 (16)
+0:11.07
3:36.38 (15)
+0:37.37
Posms 3
8:28.85 (17)
+2:43.73
12:05.23 (17)
+3:21.10
16
237
Tomislav, MATEJČIĆ
BBK TEAM RODEO
CRO
12:00.08
+3:15.95
Posms 1
2:25.33 (14)
+0:28.59
2:25.33 (14)
+0:28.59
Posms 2
1:13.00 (18)
+0:14.36
3:38.33 (16)
+0:39.32
Posms 3
8:21.75 (16)
+2:36.63
12:00.08 (16)
+3:15.95
15
231
Marco, VALENTINUZZO
A.S.D. 360 MTB
ITA
11:07.77
+2:23.64
Posms 1
2:17.93 (11)
+0:21.19
2:17.93 (11)
+0:21.19
Posms 2
1:09.28 (15)
+0:10.64
3:27.21 (13)
+0:28.20
Posms 3
7:40.56 (15)
+1:55.44
11:07.77 (15)
+2:23.64
14
230
Vanja, RAŽEM
CYCLING TEAM FRIULI
ITA
10:55.26
+2:11.13
Posms 1
2:19.21 (12)
+0:22.47
2:19.21 (12)
+0:22.47
Posms 2
1:05.38 (11)
+0:06.74
3:24.59 (11)
+0:25.58
Posms 3
7:30.67 (14)
+1:45.55
10:55.26 (14)
+2:11.13
13
246
Aljaž, GORKIČ
KAMPLC RACING TEAM
SLO
10:20.27
+1:36.14
Posms 1
2:17.81 (10)
+0:21.07
2:17.81 (10)
+0:21.07
Posms 2
1:06.13 (13)
+0:07.49
3:23.94 (10)
+0:24.93
Posms 3
6:56.33 (13)
+1:11.21
10:20.27 (13)
+1:36.14
12
232
Lollo, VITTORIO
TEAM LASALAMACCHINE
ITA
9:53.28
+1:09.15
Posms 1
2:28.25 (16)
+0:31.51
2:28.25 (16)
+0:31.51
Posms 2
1:03.92 (10)
+0:05.28
3:32.17 (14)
+0:33.16
Posms 3
6:21.11 (11)
+0:35.99
9:53.28 (12)
+1:09.15
11
238
Karlo, DRMEŠIĆ
BBK TEAM RODEO
CRO
9:51.95
+1:07.82
Posms 1
2:16.28 (9)
+0:19.54
2:16.28 (9)
+0:19.54
Posms 2
1:07.59 (14)
+0:08.95
3:23.87 (9)
+0:24.86
Posms 3
6:28.08 (12)
+0:42.96
9:51.95 (11)
+1:07.82
10
227
Leon, OLIOSI Enrico
ASD TEAM GRANZON
ITA
9:43.87
+0:59.74
Posms 1
2:20.45 (13)
+0:23.71
2:20.45 (13)
+0:23.71
Posms 2
1:05.74 (12)
+0:07.10
3:26.19 (12)
+0:27.18
Posms 3
6:17.68 (10)
+0:32.56
9:43.87 (10)
+0:59.74
9
240
Julian, AUER
UNION VR FAHRRADPROFI.AT
AUT
9:38.07
+0:53.94
Posms 1
2:50.88 (18)
+0:54.14
2:50.88 (18)
+0:54.14
Posms 2
1:00.50 (3)
+0:01.86
3:51.38 (18)
+0:52.37
Posms 3
5:46.69 (3)
+0:01.57
9:38.07 (9)
+0:53.94
8
245
Žan, RUPNIK
KAMPLC RACING TEAM
SLO
9:24.44
+0:40.31
Posms 1
2:08.67 (7)
+0:11.93
2:08.67 (7)
+0:11.93
Posms 2
0:59.86 (2)
+0:01.22
3:08.53 (6)
+0:09.52
Posms 3
6:15.91 (9)
+0:30.79
9:24.44 (8)
+0:40.31
7
242
Rok, SVETE
RAJD LJUBLJANA
SLO
9:15.41
+0:31.28
Posms 1
2:08.10 (6)
+0:11.36
2:08.10 (6)
+0:11.36
Posms 2
1:00.78 (4)
+0:02.14
3:08.88 (7)
+0:09.87
Posms 3
6:06.53 (8)
+0:21.41
9:15.41 (7)
+0:31.28
6
236
Logan, ŠOBOT
ADRENALINA MTB TEAM
CRO
9:14.30
+0:30.17
Posms 1
2:09.77 (8)
+0:13.03
2:09.77 (8)
+0:13.03
Posms 2
1:03.18 (9)
+0:04.54
3:12.95 (8)
+0:13.94
Posms 3
6:01.35 (5)
+0:16.23
9:14.30 (6)
+0:30.17
5
228
Massimo, DE SABBATA
ASD TEAM GRANZON
ITA
9:07.85
+0:23.72
Posms 1
2:00.27 (3)
+0:03.53
2:00.27 (3)
+0:03.53
Posms 2
1:01.87 (6)
+0:03.23
3:02.14 (3)
+0:03.13
Posms 3
6:05.71 (7)
+0:20.59
9:07.85 (5)
+0:23.72
4
244
Rene, CIUHA MRAK
RAJD LJUBLJANA
SLO
9:05.69
+0:21.56
Posms 1
1:58.82 (2)
+0:02.08
1:58.82 (2)
+0:02.08
Posms 2
1:01.67 (5)
+0:03.03
3:00.49 (2)
+0:01.48
Posms 3
6:05.20 (6)
+0:20.08
9:05.69 (4)
+0:21.56
3
239
Marko, MILANOVIĆ
DEŠ FLEŠ
SLO
9:03.42
+0:19.29
Posms 1
2:04.76 (5)
+0:08.02
2:04.76 (5)
+0:08.02
Posms 2
0:58.64 (1)
3:03.40 (4)
+0:04.39
Posms 3
6:00.02 (4)
+0:14.90
9:03.42 (3)
+0:19.29
2
235
Matteo, BERTAGNIN
SWITCH TEAM
ITA
8:50.09
+0:05.96
Posms 1
2:01.88 (4)
+0:05.14
2:01.88 (4)
+0:05.14
Posms 2
1:02.54 (8)
+0:03.90
3:04.42 (5)
+0:05.41
Posms 3
5:45.67 (2)
+0:00.55
8:50.09 (2)
+0:05.96
1
229
Zeno, GREGORIO
A.S.D 360 MTB
ITA
8:44.13
---
Posms 1
1:56.74 (1)
1:56.74 (1)
Posms 2
1:02.27 (7)
+0:03.63
2:59.01 (1)
Posms 3
5:45.12 (1)
8:44.13 (1)
233
Lorenzo, NORDIO
TEAM LASALAMACCHINE
ITA
U17 W
1
225
Giulia, SANDRIN
A.S.D. 360 MTB
ITA
12:15.75
---
Posms 1
2:36.51 (1)
2:36.51 (1)
Posms 2
1:17.70 (1)
3:54.21 (1)
Posms 3
8:21.54 (1)
12:15.75 (1)