Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Ryger Sports AS
Stokkaløpet
Stavanger 23.03.2019
Stokkaløpet
Stavanger 23.03.2019
Kopsavilkums
Organizators: Ryger Sports AS
Dalībnieki Kopā: 114
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:52
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Stokkaløpet
Enduro
Grupa
Kopā
Halvmaraton (Kvinne)
Halvmaraton (Kvinne)
Halvmaraton (Mann)
Kvartmaraton (Kvinne)
Kvartmaraton (Mann)
Maraton (Kvinne)
Maraton (Mann)
Trekvartmaraton (Mann)
Aakre, Hans Petter (Spirit Stavanger friidrettskubb)
Aamodt, Oddbjørn (Bryne Triatlonklubb)
Aano, Erlend (Spirit)
Aghabalaei, Anita
Andersen, Lars Berteig (SlaughterhousePictures)
Asserson, Erling
Balteskard, Angela
Balteskard, Birger
Berentsen, Birgitte (Team Best i Byen)
Berentsen, Stine Swift (Team Best i Byen)
Berge, Lars Sigve
Berget, Espen (Team ForusSportssenter)
Birkeland, Tommt
Bjerga, Jarle
Bjerkevoll, Gjert Anders Saltskår
Bolesta, Marta (Vegan Runners)
Bortne, Kirsti Olene
Bortne, Leif Sigurd
Bøvre, Knut (Romerike Ultraløperklubb)
Codina, Sebastian
Dalsrud, Siri Leidland (SUS)
Dalsrud, Tom Ole (Octae)
Engelsgjerd, Erlend
Ersdal, Arild (Centrum Rør)
Ersland, Bjørn Arild (GTI)
Falkeid, Lawrence (Spirit)
Fanebust, Thomas
Farstad, Hilde
Færøvik, Loyd
Fossdal, Shahnaz
Frantzen, Elida (GTI fritid)
Fredriksen, Mette
Furuseth, Terje (Hamar IL)
Gjerdal, Kjell Gunnar (MHI)
Gjerdal, Thomas (MHI)
Grude, Kjell Enok (Klepp IL)
Gulliksen, Frode (Pizzabakeren)
Gundersen, Trond (Team Tussaberget)
Haga, Hauk (Faroe)
Halset, Erlend (Todalen IL)
Hanaset, Trine (Spirit)
Harouny, Raymond (Bjerkreim IL)
Harstad, Arne (Lyse/GTI)
Harstad, Pia Kalsheim
Hatlem, Silje (GTI)
Haugland, Nina
Hegglund, Trond Magne (Ductu Racing Team)
Helgeland, Sigurd
Helgevold, Ketil (Skjalg)
Hjelmeland, Anders (Wolt)
Hjortland, Tore (GTI)
Holvik, Simen (GTI Friidreyy)
Hommeland, Lene
Hosek, Jiri
Hosek, Lalita Chumpon
Imsland, Gro Anita
Jaarvik, Anders (GTI friidrett)
Jensen, Arvid
Johnsson, Ulrika (SUS BIL)
Jordanger, Beate
Kalvatn, Karianne Vagle
Kingsrød, Lars Aalgaard (Bekkefaretkameratene)
Knutsen, Siw Bottolfsen (Team Bottolfsen)
Kofoed, Birgit Hestnes
Kokoed, Henrik
Kristensen, Aneta
Kristoffersen, Nur Aini
Krumsvik, Espen
Kvilhaug, Marit
Kydland, Bjørn Ingvar
Landråk, Bjørn (Team Landråk)
Larsen, Elisabeth
Lithun, Lise (Gjesdal il)
Matre, Eirik
Nesvåg, Malin
Nordin, Marius
Norheim, Beate
Nøkland, Gro Anita
Oaland, Erik (Poncha Brunbart Mosjonistklubb)
Olaussen, Stein Henrik (Øl og Kondis)
Omdal, Tone
Ommundsen, Didrik (Riska Riddim)
Ødegård, Ingveig Nærlanf
Øidvin, Eline (Achilles Norway/GTI friidrett)
Ørum, Hanne Christin (Stavanger)
Paulsen, Mette (Poncha Brunbart Mosjonistforening)
Pedersen, Jonas Fiskum (Statens Vegvesen Vegspretten)
Petersen, Øystein (Spirit Triathlon)
Ravnås, Nina
Ringen, Ellen
Rondzisty, Marta
Rossel, Alexander
Sanne, Eirik
Sel, Harald (Bryne FIK)
Selmer, Marit Aune
Skiftun, Jill
Skipstad, Ellen Marie
Solem, Kjersti
Solli, Leif Åge (Gjesdal il)
Sørbø, Sigrumd (Sprek)
Sørensen, Karina Helgeland
Sørland, Svein Egil (Haugesund Idrettslag Friidrett)
Steinar, Thorsen
Stokka, Håkon Frahm (SlaughterhousePictures)
Strøm-Persson, Lene
Strømø, Dan (TeamDropsen)
Strømø, Stian (Team Dropsen)
Svendsen, Sorott
Todnem, Harald (Klinikk optimal)
Trandem, Signe Graasvoll
Trandem, Thomas
Tunge, Leif Hjalmar Tunge
Unhammer, Asle
Vea, Johnny (Haugesund Triatlonklubb)
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Halvmaraton (Kvinne)
13
4
Hanaset, Trine
Spirit
2:18:01
+35:52
DNS
17
Knutsen, Siw Bottolfsen
Team Bottolfsen
DNS
22
Haugland, Nina
2
23
Nøkland, Gro Anita
1:50:19
+8:10
5
25
Ødegård, Ingveig Nærlanf
1:59:17
+17:08
8
30
Dalsrud, Siri Leidland
SUS
2:02:41
+20:32
4
37
Kofoed, Birgit Hestnes
1:58:11
+16:02
3
46
Øidvin, Eline
Achilles Norway/ GTI friidrett
1:50:28
+8:19
12
51
Hosek, Lalita Chumpon
2:16:23
+34:14
10
61
Nesvåg, Malin
2:10:10
+28:01
1
62
Norheim, Beate
1:42:09
---
9
66
Sørensen, Karina Helgeland
2:05:19
+23:10
6
84
Fossdal, Shahnaz
1:59:42
+17:33
7
111
Farstad, Hilde
2:01:39
+19:30
11
112
Solem, Kjersti
2:13:50
+31:41
Halvmaraton (Mann)
13
10
Rossel, Alexander
1:51:31
+31:06
DNS
15
Sørland, Svein Egil
Haugesund Idrettslag Friidrett
4
19
Todnem, Harald
Klinikk optimal
1:37:43
+17:18
1
31
Dalsrud, Tom Ole
Octae
1:20:25
---
23
35
Bjerkevoll, Gjert Anders Saltskår
2:26:51
+1:06:26
16
38
Kokoed, Henrik
1:54:27
+34:02
18
45
Jensen, Arvid
1:57:22
+36:57
17
47
Unhammer, Asle
1:56:53
+36:28
19
53
Hosek, Jiri
1:58:34
+38:09
5
68
Landråk, Bjørn
Team Landråk
1:37:55
+17:30
9
70
Helgeland, Sigurd
1:43:28
+23:03
DNS
71
Bøvre, Knut
Romerike Ultraløperklubb
11
75
Solli, Leif Åge
Gjesdal il
1:50:30
+30:05
8
85
Hegglund, Trond Magne
Ductu Racing Team
1:41:16
+20:51
14
90
Krumsvik, Espen
1:51:43
+31:18
14
91
Codina, Sebastian
1:51:43
+31:18
20
94
Tunge, Leif Hjalmar Tunge
2:07:04
+46:39
6
99
Ersland, Bjørn Arild
GTI
1:39:38
+19:13
22
102
Aamodt, Oddbjørn
Bryne Triatlonklubb
2:13:58
+53:33
6
104
Jaarvik, Anders
GTI friidrett
1:39:38
+19:13
2
106
Vea, Johnny
Haugesund Triatlonklubb
1:24:27
+4:02
10
107
Hjortland, Tore
GTI
1:48:22
+27:57
12
109
Harouny, Raymond
Bjerkreim IL
1:50:47
+30:22
21
113
Birkeland, Tommt
2:13:50
+53:25
3
114
Matre, Eirik
1:27:38
+7:13
Kvartmaraton (Kvinne)
27
3
Bortne, Kirsti Olene
1:22:26
+35:38
13
5
Berentsen, Birgitte
Team Best i Byen
1:02:28
+15:40
11
6
Berentsen, Stine Swift
Team Best i Byen
1:02:26
+15:38
14
7
Harstad, Pia Kalsheim
1:03:29
+16:41
18
9
Bolesta, Marta
Vegan Runners
1:06:22
+19:34
5
13
Johnsson, Ulrika
SUS BIL
54:39
+7:51
3
14
Jordanger, Beate
54:15
+7:27
DNS
16
Larsen, Elisabeth
16
21
Paulsen, Mette
Poncha Brunbart Mosjonistforening
1:05:46
+18:58
15
26
Kalvatn, Karianne Vagle
1:03:34
+16:46
10
28
Trandem, Signe Graasvoll
1:02:19
+15:31
22
33
Skiftun, Jill
1:07:58
+21:10
23
34
Ringen, Ellen
1:08:22
+21:34
19
41
Svendsen, Sorott
1:06:40
+19:52
8
43
Kristensen, Aneta
1:01:22
+14:34
26
50
Rondzisty, Marta
1:15:32
+28:44
6
55
Kvilhaug, Marit
58:33
+11:45
DNF
56
Kristoffersen, Nur Aini
21
57
Selmer, Marit Aune
1:07:39
+20:51
20
58
Frantzen, Elida
GTI fritid
1:07:38
+20:50
2
60
Fredriksen, Mette
51:29
+4:41
17
73
Omdal, Tone
1:05:50
+19:02
4
74
Ravnås, Nina
54:17
+7:29
11
79
Ørum, Hanne Christin
Stavanger
1:02:26
+15:38
24
80
Aghabalaei, Anita
1:09:01
+22:13
7
87
Balteskard, Angela
1:00:21
+13:33
25
95
Hommeland, Lene
1:10:01
+23:13
9
98
Strøm-Persson, Lene
1:01:55
+15:07
1
105
Hatlem, Silje
GTI
46:48
---
Kvartmaraton (Mann)
20
2
Bortne, Leif Sigurd
1:17:57
+38:29
17
8
Harstad, Arne
Lyse/ GTI
1:03:32
+24:04
12
11
Ommundsen, Didrik
Riska Riddim
56:42
+17:14
10
12
Bjerga, Jarle
53:28
+14:00
14
27
Trandem, Thomas
1:00:20
+20:52
5
42
Strømø, Stian
Team Dropsen
45:44
+6:16
7
48
Kingsrød, Lars Aalgaard
Bekkefaretkameratene
49:27
+9:59
11
49
Ersdal, Arild
Centrum Rør
53:33
+14:05
1
64
Berget, Espen
Team ForusSportssenter
39:28
---
3
65
Aakre, Hans Petter
Spirit Stavanger friidrettskubb
42:05
+2:37
9
67
Halset, Erlend
Todalen IL
52:18
+12:50
6
72
Strømø, Dan
TeamDropsen
48:51
+9:23
16
81
Nordin, Marius
1:03:30
+24:02
19
86
Færøvik, Loyd
1:05:42
+26:14
15
88
Balteskard, Birger
1:00:23
+20:55
8
96
Haga, Hauk
Faroe
50:52
+11:24
18
97
Hjelmeland, Anders
Wolt
1:05:14
+25:46
4
101
Engelsgjerd, Erlend
45:31
+6:03
1
110
Kydland, Bjørn Ingvar
39:28
---
13
115
Sørbø, Sigrumd
Sprek
58:09
+18:41
Maraton (Kvinne)
1
40
Imsland, Gro Anita
3:32:42
---
3
44
Lithun, Lise
Gjesdal il
4:18:17
+45:35
2
54
Skipstad, Ellen Marie
3:44:40
+11:58
Maraton (Mann)
7
18
Fanebust, Thomas
3:23:40
+39:01
13
20
Oaland, Erik
Poncha Brunbart Mosjonistklubb
3:51:20
+1:06:41
1
29
Aano, Erlend
Spirit
2:44:39
---
14
36
Gundersen, Trond
Team Tussaberget
4:03:28
+1:18:49
15
39
Grude, Kjell Enok
Klepp IL
4:11:11
+1:26:32
3
52
Olaussen, Stein Henrik
Øl og Kondis
3:09:29
+24:50
2
59
Holvik, Simen
GTI Friidreyy
2:59:46
+15:07
16
69
Sel, Harald
Bryne FIK
4:56:12
+2:11:33
8
76
Furuseth, Terje
Hamar IL
3:29:41
+45:02
6
77
Gjerdal, Kjell Gunnar
MHI
3:22:22
+37:43
5
78
Pedersen, Jonas Fiskum
Statens Vegvesen Vegspretten
3:19:26
+34:47
4
82
Asserson, Erling
3:18:58
+34:19
DNS
83
Gjerdal, Thomas
MHI
11
92
Stokka, Håkon Frahm
SlaughterhousePictures
3:45:50
+1:01:11
10
93
Andersen, Lars Berteig
SlaughterhousePictures
3:37:13
+52:34
12
103
Steinar, Thorsen
3:46:22
+1:01:43
9
108
Sanne, Eirik
3:31:04
+46:25
Trekvartmaraton (Mann)
3
1
Petersen, Øystein
Spirit Triathlon
2:58:16
+31:20
4
24
Berge, Lars Sigve
3:02:32
+35:36
DNS
32
Helgevold, Ketil
Skjalg
2
63
Gulliksen, Frode
Pizzabakeren
2:27:34
+0:38
1
100
Falkeid, Lawrence
Spirit
2:26:56
---