SPORTident Timingusp management UG

MTB Marathon Rabenberg

Breitenbrunn/Erz., TrailCenter Rabenberg 20.06.2020

MTB Marathon Rabenberg

Breitenbrunn/Erz., TrailCenter Rabenberg 20.06.2020

 

Rezultāti MTB Marathon Rabenberg

MTB Marathon
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Frauen
144
Steudtner, Jenny
HENKA Race Team

GER
3:12:47---
225
Handloik, Lisa

GER
3:44:06+31:19
 36
Koelling, Hannah
RC ENDSPURT HERFORD

GER
 
Junioren
160
Lein, Lennart
STEVENS Racing Team Junioren - ESV Lok Zwickau Abt

GER
2:20:57---
250
Edler, Elias
Radteam Tharandter Wald

GER
2:28:01+7:04
 0
Fröhner, Louis
TV 1844 Freiberg

GER
 
Masters 1
16
Hesse, Mathias
SV Radsport Hildburghausen e.V

GER
2:17:39---
264
Donner, Stefan
Tabarzer SV/ Fahrrad Eberhardt Racing

GER
2:25:09+7:30
357
Süß, Christian
Radclub Dresden e.V.

GER
2:27:13+9:34
453
Erhardt, Dominik
RC Schnaittachtal

GER
2:28:51+11:12
58
Nitzsche, Stefan

GER
2:35:18+17:39
612
Drewas, Till
TransOst Racing

GER
2:38:11+20:32
739
Geis, Sebastian
RC Schnaittachtal / Team FitterTec

GER
2:39:04+21:25
845
Gloßmann, Sebastian
Rasop

GER
2:49:21+31:42
910
Schalk, Sebastian
RSV Borna

GER
2:50:13+32:34
1013
Müller, Maik
RSV Borna

GER
2:50:56+33:17
113
Oettel, Patrick
Bikeprofis Zwickau e.V.

GER
2:51:53+34:14
1243
Höll, Steve
HENKA Race Team

GER
2:52:40+35:01
1333
Stark, Carsten

GER
2:52:49+35:10
1438
Sperber, Wolfgang
RC Schnaittachtal / Bäckerei Sperber

GER
2:55:47+38:08
1523
Weinberg, Markus
TransOst Racing

GER
3:05:18+47:39
1658
Paulick, Johannes

GER
3:15:32+57:53
171
Großstück, Benjamin
ESKB-Team

GER
3:45:09+1:27:30
 0
Brödner, Lars
BKK Mobil Oil Cycling Team

GER
 
 0
Gebhard, Martin
RC Herpersdorf

GER
 
 0
Ludwig, Roland
DIE FAHRRAD-KETTE

GER
 
 0
Nipperdey, Johannes
Gute Laune Sport e.V.

GER
 
 0
Sölter, Marcus
Focus RAPIRO Racing

GER
 
 0
Weise, Matthias
Team Flush powered by Geberit

GER
 
Masters 2 - 4
159
Jurkschat, Wolf
Rennsteiglaufverein

GER
2:25:30---
29
Löser, Carsten
TV Dresden

GER
2:29:48+4:18
32
Funke, Mathias
DIE FAHRRAD-KETTE

GER
2:31:22+5:52
440
Schulze, Michael
Ostwest-Express e.V./ Mauers Baikshopp

GER
2:32:55+7:25
566
Lüth, Maik

GER
2:39:40+14:10
617
Zarschler, Kristof
FAHRWERK WERKSTEAM

GER
2:48:40+23:10
724
Kober, Danny
1.RC Jena / Henka Race Team

GER
2:53:38+28:08
835
Hartung, Philipp
HENKA RACE TEAM

GER
2:55:43+30:13
918
Lohe, Dirk
TV WeinGutFaust

GER
2:56:23+30:53
1016
Ruppert, Heiner

GER
2:57:07+31:37
1156
Gottschlich, Rene
SV GRÜNBACH

GER
3:00:10+34:40
1246
Mehlhorn, Tilo
Team Krampf Zschopau

GER
3:01:30+36:00
1337
Friese, Andreas
Triathlon Michendorf

GER
3:12:17+46:47
1447
Schott, Heiko
Team Krampf Zschopau

GER
3:18:46+53:16
1526
Wieber, René

GER
3:21:12+55:42
DNF55
Schmidt, André
SV Einheit Wittenberg

GER
  
 
DNF28
Möhring, Gilbert

GER
  
 
 0
Gruß, Michael

GER
 
 0
horvath, rolf
Turbine Erfurt

GER
 
Masters weiblich
148
Schott, Sandy
Team Krampf Zschopau

GER
3:37:47---
DNF54
Erhardt, Isabell
RC Schnaittachtal

GER
  
 
 0
Hackner, Silvia
RC-Herpersdorf e.V.

GER
 
Männer
115
Eise, Tobias
TGV Schotten

GER
2:11:02---
230
Heiß, Lucas
M-Wave Pro Team / RVC Trieb

GER
2:13:49+2:47
349
Baumann, Mike
Bauer-Werner

GER
2:16:09+5:07
465
Niklas, Christian
RSV Concordia Windischeschenbach

GER
2:23:19+12:17
567
Rautzenberg, Robin
Team Triebwerk

GER
2:33:39+22:37
625
Piertza, Kay
ILB-Graakjaer Cycling Team

GER
2:36:21+25:19
77
Büschel, Kevin
Vogtlandbike e.V.

GER
2:37:13+26:11
85
Sänger, Jakob

GER
2:46:38+35:36
94
Friedel, Max

GER
2:47:37+36:35
1014
Lenz, Jonathan
Narbendynamo

GER
2:47:49+36:47
1163
Lohse, Daniel

GER
3:04:59+53:57
1211
Lüder, Florian
TransOst Racing

GER
3:07:24+56:22
1329
Walz, Marvin
NSD Racing Team

GER
4:01:11+1:50:09
1441
Berndt, Ludwig
Narbendynamo

GER
4:04:04+1:53:02
DSQ19
Richter, David
FAHRWERK WERKSTEAM

GER
  
 
 42
Berndt, Richard
Narbendynamo

GER
 
 34
Heidenreich, Lennard
Velomotion powered by Centurion

GER
 
 0
Schmid, Marcus
Lautergold SV Hartenstein

GER