Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
usp management UG
MTB Marathon Rabenberg
Breitenbrunn/Erz., TrailCenter Rabenberg 20.06.2020
MTB Marathon Rabenberg
Breitenbrunn/Erz., TrailCenter Rabenberg 20.06.2020
Kopsavilkums
Organizators:
usp management UG
Dalībnieki Kopā: 69
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti MTB Marathon Rabenberg
MTB Marathon
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Frauen
Frauen
Junioren
Masters 1
Masters 2 - 4
Masters weiblich
Männer
Baumann, Mike (Bauer-Werner)
Berndt, Ludwig (Narbendynamo)
Berndt, Richard (Narbendynamo)
Brödner, Lars (BKK Mobil Oil Cycling Team)
Büschel, Kevin (Vogtlandbike e.V.)
Donner, Stefan (Tabarzer SV/ Fahrrad Eberhardt Racing)
Drewas, Till (TransOst Racing)
Edler, Elias (Radteam Tharandter Wald)
Eise, Tobias (TGV Schotten)
Erhardt, Dominik (RC Schnaittachtal)
Erhardt, Isabell (RC Schnaittachtal)
Friedel, Max
Friese, Andreas (Triathlon Michendorf)
Fröhner, Louis (TV 1844 Freiberg)
Funke, Mathias (DIE FAHRRAD-KETTE)
Gebhard, Martin (RC Herpersdorf)
Geis, Sebastian (RC Schnaittachtal / Team FitterTec)
Gloßmann, Sebastian (Rasop)
Gottschlich, Rene (SV GRÜNBACH)
Großstück, Benjamin (ESKB-Team)
Gruß, Michael
Hackner, Silvia (RC-Herpersdorf e.V.)
Handloik, Lisa
Hartung, Philipp (HENKA RACE TEAM)
Heidenreich, Lennard (Velomotion powered by Centurion)
Heiß, Lucas (M-Wave Pro Team / RVC Trieb)
Hesse, Mathias (SV Radsport Hildburghausen e.V)
Höll, Steve (HENKA Race Team)
horvath, rolf (Turbine Erfurt)
Jurkschat, Wolf (Rennsteiglaufverein)
Kober, Danny (1.RC Jena / Henka Race Team)
Koelling, Hannah (RC ENDSPURT HERFORD)
Lein, Lennart (STEVENS Racing Team Junioren - ESV Lok Zwickau Abt)
Lenz, Jonathan (Narbendynamo)
Lohe, Dirk (TV WeinGutFaust)
Lohse, Daniel
Löser, Carsten (TV Dresden)
Lüder, Florian (TransOst Racing)
Ludwig, Roland (DIE FAHRRAD-KETTE)
Lüth, Maik
Mehlhorn, Tilo (Team Krampf Zschopau)
Möhring, Gilbert
Müller, Maik (RSV Borna)
Niklas, Christian (RSV Concordia Windischeschenbach)
Nipperdey, Johannes (Gute Laune Sport e.V.)
Nitzsche, Stefan
Oettel, Patrick (Bikeprofis Zwickau e.V.)
Paulick, Johannes
Piertza, Kay (ILB-Graakjaer Cycling Team)
Rautzenberg, Robin (Team Triebwerk)
Richter, David (FAHRWERK WERKSTEAM)
Ruppert, Heiner
Sänger, Jakob
Schalk, Sebastian (RSV Borna)
Schmid, Marcus (Lautergold SV Hartenstein)
Schmidt, André (SV Einheit Wittenberg)
Schott, Heiko (Team Krampf Zschopau)
Schott, Sandy (Team Krampf Zschopau)
Schulze, Michael (Ostwest-Express e.V./ Mauers Baikshopp)
Sölter, Marcus (Focus RAPIRO Racing)
Sperber, Wolfgang (RC Schnaittachtal / Bäckerei Sperber)
Stark, Carsten
Steudtner, Jenny (HENKA Race Team)
Süß, Christian (Radclub Dresden e.V.)
Walz, Marvin (NSD Racing Team)
Weinberg, Markus (TransOst Racing)
Weise, Matthias (Team Flush powered by Geberit)
Wieber, René
Zarschler, Kristof (FAHRWERK WERKSTEAM)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Frauen
1
44
Steudtner, Jenny
HENKA Race Team
GER
3:12:47
---
Rd 1
1:32:05 (1)
1:32:05 (1)
Enduro
18:32 (1)
Rollerc. 1
6:06 (1)
1:06:39 (1)
Kyril 1
2:49 (1)
1:14:34 (1)
Rd 2
1:40:42 (1)
3:12:47 (1)
Rollerc. 2
6:42 (1)
2:44:24 (1)
Kyril 2
2:55 (1)
2:53:20 (1)
2
25
Handloik, Lisa
GER
3:44:06
+31:19
Rd 1
1:45:16 (2)
+13:11
1:45:16 (2)
+13:11
Enduro
22:35 (2)
+4:03
Rollerc. 1
6:55 (2)
+0:49
1:14:01 (2)
+7:22
Kyril 1
3:36 (2)
+0:47
1:23:53 (2)
+9:19
Rd 2
1:58:50 (2)
+18:08
3:44:06 (2)
+31:19
Rollerc. 2
8:17 (2)
+1:35
3:10:10 (2)
+25:46
Kyril 2
3:47 (2)
+0:52
3:20:52 (2)
+27:32
36
Koelling, Hannah
RC ENDSPURT HERFORD
GER
Junioren
1
60
Lein, Lennart
STEVENS Racing Team Junioren - ESV Lok Zwickau Abt
GER
2:20:57
---
Rd 1
1:08:06 (1)
1:08:06 (1)
Enduro
12:45 (1)
Rollerc. 1
4:25 (1)
50:13 (1)
Kyril 1
1:53 (1)
56:10 (1)
Rd 2
1:12:51 (1)
2:20:57 (1)
Rollerc. 2
4:26 (1)
2:01:42 (1)
Kyril 2
2:01 (1)
2:07:54 (1)
2
50
Edler, Elias
Radteam Tharandter Wald
GER
2:28:01
+7:04
Rd 1
1:12:15 (2)
+4:09
1:12:15 (2)
+4:09
Enduro
13:55 (2)
+1:10
Rollerc. 1
4:47 (2)
+0:22
52:24 (2)
+2:11
Kyril 1
2:09 (2)
+0:16
58:50 (2)
+2:40
Rd 2
1:15:46 (2)
+2:55
2:28:01 (2)
+7:04
Rollerc. 2
4:49 (2)
+0:23
2:07:19 (2)
+5:37
Kyril 2
2:10 (2)
+0:09
2:13:47 (2)
+5:53
Masters 1
15
23
Weinberg, Markus
TransOst Racing
GER
3:05:18
+47:39
Rd 1
1:36:10 (16)
+28:27
1:36:10 (16)
+28:27
Enduro
17:50 (13)
+5:25
Rollerc. 1
5:11 (9)
+0:53
25:12 (1)
Kyril 1
4:33 (17)
+2:43
50:19 (1)
Rd 2
1:29:08 (11)
+19:12
3:05:18 (15)
+47:39
Rollerc. 2
4:32 (2)
+0:08
1:59:26 (2)
+0:13
Kyril 2
3:34 (16)
+1:41
2:43:33 (15)
+38:24
3
57
Süß, Christian
Radclub Dresden e.V.
GER
2:27:13
+9:34
Rd 1
1:12:19 (4)
+4:36
1:12:19 (4)
+4:36
Enduro
13:57 (3)
+1:32
Rollerc. 1
4:56 (6)
+0:38
52:33 (7)
+27:21
Kyril 1
2:09 (5)
+0:19
58:51 (4)
+8:32
Rd 2
1:14:54 (3)
+4:58
2:27:13 (3)
+9:34
Rollerc. 2
4:47 (3)
+0:23
2:07:15 (4)
+8:02
Kyril 2
2:05 (3)
+0:12
2:13:39 (3)
+8:30
13
33
Stark, Carsten
GER
2:52:49
+35:10
Rd 1
1:18:53 (9)
+11:10
1:18:53 (9)
+11:10
Enduro
14:40 (6)
+2:15
Rollerc. 1
4:48 (4)
+0:30
57:01 (10)
+31:49
Kyril 1
2:02 (3)
+0:12
1:03:35 (10)
+13:16
Rd 2
1:33:56 (14)
+24:00
2:52:49 (13)
+35:10
Rollerc. 2
5:32 (9)
+1:08
2:25:25 (9)
+26:12
Kyril 2
2:18 (7)
+0:25
2:33:02 (8)
+27:53
14
38
Sperber, Wolfgang
RC Schnaittachtal / Bäckerei Sperber
GER
2:55:47
+38:08
Rd 1
1:23:22 (14)
+15:39
1:23:22 (14)
+15:39
Enduro
16:30 (12)
+4:05
Rollerc. 1
5:30 (14)
+1:12
1:00:09 (15)
+34:57
Kyril 1
2:24 (10)
+0:34
1:07:24 (15)
+17:05
Rd 2
1:32:25 (13)
+22:29
2:55:47 (14)
+38:08
Rollerc. 2
6:04 (13)
+1:40
2:29:53 (15)
+30:40
Kyril 2
2:32 (11)
+0:39
2:37:51 (14)
+32:42
9
10
Schalk, Sebastian
RSV Borna
GER
2:50:13
+32:34
Rd 1
1:21:50 (10)
+14:07
1:21:50 (10)
+14:07
Enduro
14:18 (4)
+1:53
Rollerc. 1
4:56 (6)
+0:38
58:31 (11)
+33:19
Kyril 1
2:03 (4)
+0:13
1:05:22 (11)
+15:03
Rd 2
1:28:23 (9)
+18:27
2:50:13 (9)
+32:34
Rollerc. 2
5:10 (6)
+0:46
2:26:01 (10)
+26:48
Kyril 2
2:09 (4)
+0:16
2:33:15 (9)
+28:06
16
58
Paulick, Johannes
GER
3:15:32
+57:53
Rd 1
1:35:24 (15)
+27:41
1:35:24 (15)
+27:41
Enduro
14:59 (8)
+2:34
Rollerc. 1
5:22 (12)
+1:04
1:08:07 (16)
+42:55
Kyril 1
2:09 (5)
+0:19
1:15:50 (16)
+25:31
Rd 2
1:40:08 (16)
+30:12
3:15:32 (16)
+57:53
Rollerc. 2
5:15 (8)
+0:51
2:48:13 (16)
+49:00
Kyril 2
2:13 (5)
+0:20
2:56:04 (16)
+50:55
11
3
Oettel, Patrick
Bikeprofis Zwickau e.V.
GER
2:51:53
+34:14
Rd 1
1:16:44 (8)
+9:01
1:16:44 (8)
+9:01
Enduro
19:37 (17)
+7:12
Rollerc. 1
4:46 (3)
+0:28
52:21 (6)
+27:09
Kyril 1
3:44 (16)
+1:54
1:00:26 (7)
+10:07
Rd 2
1:35:09 (15)
+25:13
2:51:53 (11)
+34:14
Rollerc. 2
7:21 (16)
+2:57
2:26:34 (11)
+27:21
Kyril 2
3:46 (17)
+1:53
2:36:35 (12)
+31:26
5
8
Nitzsche, Stefan
GER
2:35:18
+17:39
Rd 1
1:15:48 (6)
+8:05
1:15:48 (6)
+8:05
Enduro
15:22 (9)
+2:57
Rollerc. 1
5:11 (9)
+0:53
55:25 (9)
+30:13
Kyril 1
2:16 (8)
+0:26
1:02:00 (9)
+11:41
Rd 2
1:19:30 (5)
+9:34
2:35:18 (5)
+17:39
Rollerc. 2
5:33 (10)
+1:09
2:14:10 (7)
+14:57
Kyril 2
2:22 (9)
+0:29
2:21:31 (5)
+16:22
10
13
Müller, Maik
RSV Borna
GER
2:50:56
+33:17
Rd 1
1:21:54 (11)
+14:11
1:21:54 (11)
+14:11
Enduro
16:05 (10)
+3:40
Rollerc. 1
5:25 (13)
+1:07
59:00 (13)
+33:48
Kyril 1
2:27 (11)
+0:37
1:06:19 (12)
+16:00
Rd 2
1:29:02 (10)
+19:06
2:50:56 (10)
+33:17
Rollerc. 2
5:44 (11)
+1:20
2:26:58 (12)
+27:45
Kyril 2
2:29 (10)
+0:36
2:34:55 (11)
+29:46
12
43
Höll, Steve
HENKA Race Team
GER
2:52:40
+35:01
Rd 1
1:23:04 (13)
+15:21
1:23:04 (13)
+15:21
Enduro
17:56 (15)
+5:31
Rollerc. 1
6:03 (17)
+1:45
59:38 (14)
+34:26
Kyril 1
2:49 (14)
+0:59
1:07:14 (14)
+16:55
Rd 2
1:29:36 (12)
+19:40
2:52:40 (12)
+35:01
Rollerc. 2
6:24 (15)
+2:00
2:29:00 (14)
+29:47
Kyril 2
2:40 (13)
+0:47
2:36:37 (13)
+31:28
1
6
Hesse, Mathias
SV Radsport Hildburghausen e.V
GER
2:17:39
---
Rd 1
1:07:43 (1)
1:07:43 (1)
Enduro
12:25 (1)
Rollerc. 1
4:18 (1)
49:29 (2)
+24:17
Kyril 1
1:50 (1)
55:16 (2)
+4:57
Rd 2
1:09:56 (1)
2:17:39 (1)
Rollerc. 2
4:24 (1)
1:59:13 (1)
Kyril 2
1:53 (1)
2:05:09 (1)
17
1
Großstück, Benjamin
ESKB-Team
GER
3:45:09
+1:27:30
Rd 1
1:39:38 (17)
+31:55
1:39:38 (17)
+31:55
Enduro
19:19 (16)
+6:54
Rollerc. 1
5:52 (15)
+1:34
1:10:33 (17)
+45:21
Kyril 1
2:40 (13)
+0:50
1:18:44 (17)
+28:25
Rd 2
2:05:31 (17)
+55:35
3:45:09 (17)
+1:27:30
Rollerc. 2
7:31 (17)
+3:07
3:04:10 (17)
+1:04:57
Kyril 2
3:16 (15)
+1:23
3:14:19 (17)
+1:09:10
8
45
Gloßmann, Sebastian
Rasop
GER
2:49:21
+31:42
Rd 1
1:22:10 (12)
+14:27
1:22:10 (12)
+14:27
Enduro
17:51 (14)
+5:26
Rollerc. 1
5:59 (16)
+1:41
58:48 (12)
+33:36
Kyril 1
2:52 (15)
+1:02
1:06:37 (13)
+16:18
Rd 2
1:27:11 (8)
+17:15
2:49:21 (8)
+31:42
Rollerc. 2
6:16 (14)
+1:52
2:27:01 (13)
+27:48
Kyril 2
2:44 (14)
+0:51
2:34:39 (10)
+29:30
7
39
Geis, Sebastian
RC Schnaittachtal / Team FitterTec
GER
2:39:04
+21:25
Rd 1
1:16:01 (7)
+8:18
1:16:01 (7)
+8:18
Enduro
16:15 (11)
+3:50
Rollerc. 1
5:16 (11)
+0:58
54:40 (8)
+29:28
Kyril 1
2:30 (12)
+0:40
1:01:35 (8)
+11:16
Rd 2
1:23:03 (6)
+13:07
2:39:04 (7)
+21:25
Rollerc. 2
5:51 (12)
+1:27
2:16:56 (8)
+17:43
Kyril 2
2:38 (12)
+0:45
2:24:21 (7)
+19:12
4
53
Erhardt, Dominik
RC Schnaittachtal
GER
2:28:51
+11:12
Rd 1
1:12:09 (3)
+4:26
1:12:09 (3)
+4:26
Enduro
14:43 (7)
+2:18
Rollerc. 1
5:03 (8)
+0:45
52:20 (4)
+27:08
Kyril 1
2:21 (9)
+0:31
59:03 (6)
+8:44
Rd 2
1:16:42 (4)
+6:46
2:28:51 (4)
+11:12
Rollerc. 2
5:02 (5)
+0:38
2:08:04 (5)
+8:51
Kyril 2
2:17 (6)
+0:24
2:14:52 (4)
+9:43
6
12
Drewas, Till
TransOst Racing
GER
2:38:11
+20:32
Rd 1
1:12:51 (5)
+5:08
1:12:51 (5)
+5:08
Enduro
14:36 (5)
+2:11
Rollerc. 1
4:53 (5)
+0:35
52:20 (5)
+27:08
Kyril 1
2:14 (7)
+0:24
58:56 (5)
+8:37
Rd 2
1:25:20 (7)
+15:24
2:38:11 (6)
+20:32
Rollerc. 2
5:11 (7)
+0:47
2:13:59 (6)
+14:46
Kyril 2
2:18 (7)
+0:25
2:21:32 (6)
+16:23
2
64
Donner, Stefan
Tabarzer SV/ Fahrrad Eberhardt Racing
GER
2:25:09
+7:30
Rd 1
1:10:44 (2)
+3:01
1:10:44 (2)
+3:01
Enduro
13:34 (2)
+1:09
Rollerc. 1
4:44 (2)
+0:26
51:27 (3)
+26:15
Kyril 1
1:58 (2)
+0:08
57:38 (3)
+7:19
Rd 2
1:14:25 (2)
+4:29
2:25:09 (2)
+7:30
Rollerc. 2
4:48 (4)
+0:24
2:05:17 (3)
+6:04
Kyril 2
2:04 (2)
+0:11
2:11:38 (2)
+6:29
Masters 2 - 4
6
17
Zarschler, Kristof
FAHRWERK WERKSTEAM
GER
2:48:40
+23:10
Rd 1
1:19:13 (6)
+8:28
1:19:13 (6)
+8:28
Enduro
14:25 (3)
+0:49
Rollerc. 1
4:52 (4)
+0:13
57:03 (7)
+5:30
Kyril 1
2:04 (4)
+0:08
1:03:51 (7)
+6:05
Rd 2
1:29:27 (7)
+14:42
2:48:40 (6)
+23:10
Rollerc. 2
5:27 (7)
+0:48
2:24:48 (6)
+20:40
Kyril 2
2:02 (2)
+0:05
2:32:08 (6)
+19:59
15
26
Wieber, René
GER
3:21:12
+55:42
Rd 1
1:35:57 (16)
+25:12
1:35:57 (16)
+25:12
Enduro
16:43 (12)
+3:07
Rollerc. 1
5:56 (14)
+1:17
1:08:59 (16)
+17:26
Kyril 1
2:20 (9)
+0:24
1:16:47 (16)
+19:01
Rd 2
1:45:15 (13)
+30:30
3:21:12 (15)
+55:42
Rollerc. 2
6:02 (12)
+1:23
2:51:44 (15)
+47:36
Kyril 2
2:25 (9)
+0:28
3:00:00 (15)
+47:51
4
40
Schulze, Michael
Ostwest-Express e.V./ Mauers Baikshopp
GER
2:32:55
+7:25
Rd 1
1:13:54 (3)
+3:09
1:13:54 (3)
+3:09
Enduro
14:39 (4)
+1:03
Rollerc. 1
4:54 (6)
+0:15
53:26 (3)
+1:53
Kyril 1
2:19 (8)
+0:23
1:00:07 (3)
+2:21
Rd 2
1:19:01 (4)
+4:16
2:32:55 (4)
+7:25
Rollerc. 2
5:07 (4)
+0:28
2:11:39 (4)
+7:31
Kyril 2
2:19 (6)
+0:22
2:18:33 (4)
+6:24
14
47
Schott, Heiko
Team Krampf Zschopau
GER
3:18:46
+53:16
Rd 1
1:33:26 (15)
+22:41
1:33:26 (15)
+22:41
Enduro
16:57 (13)
+3:21
Rollerc. 1
5:50 (13)
+1:11
1:07:18 (15)
+15:45
Kyril 1
2:26 (11)
+0:30
1:15:02 (15)
+17:16
Rd 2
1:45:20 (14)
+30:35
3:18:46 (14)
+53:16
Rollerc. 2
6:03 (13)
+1:24
2:48:53 (14)
+44:45
Kyril 2
2:38 (13)
+0:41
2:57:18 (14)
+45:09
DNF
55
Schmidt, André
SV Einheit Wittenberg
GER
Rd 1
2:08:59 (17)
+58:14
2:08:59 (17)
+58:14
Enduro
Rollerc. 1
6:15 (15)
+1:36
1:13:44 (17)
+22:11
Kyril 1
2:56 (17)
+1:00
1:22:48 (17)
+25:02
Rd 2
Rollerc. 2
8:07 (16)
+3:28
3:39:53 (16)
+1:35:45
Kyril 2
10
16
Ruppert, Heiner
GER
2:57:07
+31:37
Rd 1
1:26:12 (13)
+15:27
1:26:12 (13)
+15:27
Enduro
15:00 (6)
+1:24
Rollerc. 1
5:11 (7)
+0:32
1:01:45 (13)
+10:12
Kyril 1
2:12 (6)
+0:16
1:08:51 (12)
+11:05
Rd 2
1:30:55 (9)
+16:10
2:57:07 (10)
+31:37
Rollerc. 2
5:21 (6)
+0:42
2:32:53 (11)
+28:45
Kyril 2
2:16 (5)
+0:19
2:40:03 (10)
+27:54
DNF
28
Möhring, Gilbert
GER
Rd 1
1:19:24 (7)
+8:39
1:19:24 (7)
+8:39
Enduro
Rollerc. 1
4:48 (3)
+0:09
55:16 (6)
+3:43
Kyril 1
1:56 (1)
1:02:57 (6)
+5:11
Rd 2
Rollerc. 2
Kyril 2
12
46
Mehlhorn, Tilo
Team Krampf Zschopau
GER
3:01:30
+36:00
Rd 1
1:26:22 (14)
+15:37
1:26:22 (14)
+15:37
Enduro
16:26 (10)
+2:50
Rollerc. 1
5:40 (11)
+1:01
1:01:22 (12)
+9:49
Kyril 1
2:29 (13)
+0:33
1:08:58 (13)
+11:12
Rd 2
1:35:08 (11)
+20:23
3:01:30 (12)
+36:00
Rollerc. 2
5:50 (9)
+1:11
2:35:36 (12)
+31:28
Kyril 2
2:27 (10)
+0:30
2:43:19 (12)
+31:10
5
66
Lüth, Maik
GER
2:39:40
+14:10
Rd 1
1:15:42 (5)
+4:57
1:15:42 (5)
+4:57
Enduro
15:41 (8)
+2:05
Rollerc. 1
5:19 (9)
+0:40
54:46 (4)
+3:13
Kyril 1
2:35 (15)
+0:39
1:01:49 (5)
+4:03
Rd 2
1:23:58 (5)
+9:13
2:39:40 (5)
+14:10
Rollerc. 2
5:19 (5)
+0:40
2:18:09 (5)
+14:01
Kyril 2
2:28 (11)
+0:31
2:25:19 (5)
+13:10
2
9
Löser, Carsten
TV Dresden
GER
2:29:48
+4:18
Rd 1
1:11:57 (2)
+1:12
1:11:57 (2)
+1:12
Enduro
14:08 (2)
+0:32
Rollerc. 1
4:52 (4)
+0:13
52:18 (2)
+0:45
Kyril 1
2:06 (5)
+0:10
58:46 (2)
+1:00
Rd 2
1:17:51 (3)
+3:06
2:29:48 (2)
+4:18
Rollerc. 2
5:01 (3)
+0:22
2:08:43 (2)
+4:35
Kyril 2
2:09 (4)
+0:12
2:15:25 (2)
+3:16
9
18
Lohe, Dirk
TV WeinGutFaust
GER
2:56:23
+30:53
Rd 1
1:23:42 (10)
+12:57
1:23:42 (10)
+12:57
Enduro
14:55 (5)
+1:19
Rollerc. 1
5:14 (8)
+0:35
1:00:25 (10)
+8:52
Kyril 1
1:59 (2)
+0:03
1:07:17 (9)
+9:31
Rd 2
1:32:41 (10)
+17:56
2:56:23 (9)
+30:53
Rollerc. 2
5:34 (8)
+0:55
2:30:26 (8)
+26:18
Kyril 2
2:08 (3)
+0:11
2:38:05 (8)
+25:56
7
24
Kober, Danny
1.RC Jena / Henka Race Team
GER
2:53:38
+28:08
Rd 1
1:24:12 (11)
+13:27
1:24:12 (11)
+13:27
Enduro
16:27 (11)
+2:51
Rollerc. 1
5:47 (12)
+1:08
1:00:34 (11)
+9:01
Kyril 1
2:25 (10)
+0:29
1:07:31 (10)
+9:45
Rd 2
1:29:26 (6)
+14:41
2:53:38 (7)
+28:08
Rollerc. 2
5:56 (10)
+1:17
2:29:59 (7)
+25:51
Kyril 2
2:19 (6)
+0:22
2:37:03 (7)
+24:54
1
59
Jurkschat, Wolf
Rennsteiglaufverein
GER
2:25:30
---
Rd 1
1:10:45 (1)
1:10:45 (1)
Enduro
15:09 (7)
+1:33
Rollerc. 1
4:39 (1)
51:33 (1)
Kyril 1
2:00 (3)
+0:04
57:46 (1)
Rd 2
1:14:45 (1)
2:25:30 (1)
Rollerc. 2
4:42 (2)
+0:03
2:04:08 (1)
Kyril 2
3:48 (15)
+1:51
2:12:09 (1)
8
35
Hartung, Philipp
HENKA RACE TEAM
GER
2:55:43
+30:13
Rd 1
1:25:03 (12)
+14:18
1:25:03 (12)
+14:18
Enduro
17:50 (14)
+4:14
Rollerc. 1
6:20 (16)
+1:41
1:02:03 (14)
+10:30
Kyril 1
2:33 (14)
+0:37
1:09:37 (14)
+11:51
Rd 2
1:30:40 (8)
+15:55
2:55:43 (8)
+30:13
Rollerc. 2
6:21 (14)
+1:42
2:30:47 (9)
+26:39
Kyril 2
2:36 (12)
+0:39
2:38:50 (9)
+26:41
11
56
Gottschlich, Rene
SV GRÜNBACH
GER
3:00:10
+34:40
Rd 1
1:23:25 (9)
+12:40
1:23:25 (9)
+12:40
Enduro
16:23 (9)
+2:47
Rollerc. 1
5:33 (10)
+0:54
1:00:21 (9)
+8:48
Kyril 1
2:28 (12)
+0:32
1:07:35 (11)
+9:49
Rd 2
1:36:45 (12)
+22:00
3:00:10 (11)
+34:40
Rollerc. 2
5:58 (11)
+1:19
2:32:14 (10)
+28:06
Kyril 2
2:24 (8)
+0:27
2:40:16 (11)
+28:07
3
2
Funke, Mathias
DIE FAHRRAD-KETTE
GER
2:31:22
+5:52
Rd 1
1:15:15 (4)
+4:30
1:15:15 (4)
+4:30
Enduro
13:36 (1)
Rollerc. 1
4:43 (2)
+0:04
54:48 (5)
+3:15
Kyril 1
2:17 (7)
+0:21
1:01:19 (4)
+3:33
Rd 2
1:16:07 (2)
+1:22
2:31:22 (3)
+5:52
Rollerc. 2
4:39 (1)
2:10:59 (3)
+6:51
Kyril 2
1:57 (1)
2:17:21 (3)
+5:12
13
37
Friese, Andreas
Triathlon Michendorf
GER
3:12:17
+46:47
Rd 1
1:23:09 (8)
+12:24
1:23:09 (8)
+12:24
Enduro
19:46 (15)
+6:10
Rollerc. 1
6:37 (17)
+1:58
57:03 (8)
+5:30
Kyril 1
2:50 (16)
+0:54
1:05:11 (8)
+7:25
Rd 2
1:49:08 (15)
+34:23
3:12:17 (13)
+46:47
Rollerc. 2
6:59 (15)
+2:20
2:42:57 (13)
+38:49
Kyril 2
3:20 (14)
+1:23
2:52:29 (13)
+40:20
Masters weiblich
1
48
Schott, Sandy
Team Krampf Zschopau
GER
3:37:47
---
Rd 1
1:41:09 (1)
1:41:09 (1)
Enduro
21:43 (1)
Rollerc. 1
7:40 (1)
1:12:19 (1)
Kyril 1
2:59 (1)
1:21:06 (1)
Rd 2
1:56:38 (1)
3:37:47 (1)
Rollerc. 2
7:50 (1)
3:05:59 (1)
Kyril 2
3:14 (1)
3:15:40 (1)
DNF
54
Erhardt, Isabell
RC Schnaittachtal
GER
Rd 1
3:44:54 (2)
+2:03:45
3:44:54 (2)
+2:03:45
Enduro
Rollerc. 1
9:32 (2)
+1:52
1:27:16 (2)
+14:57
Kyril 1
4:36 (2)
+1:37
3:23:26 (2)
+2:02:20
Rd 2
Rollerc. 2
Kyril 2
Männer
13
29
Walz, Marvin
NSD Racing Team
GER
4:01:11
+1:50:09
Rd 1
1:40:51 (14)
+35:52
1:40:51 (14)
+35:52
Enduro
18:49 (14)
+6:57
Rollerc. 1
5:51 (14)
+1:39
1:10:01 (14)
+22:40
Kyril 1
2:07 (6)
+0:26
1:18:28 (14)
+25:21
Rd 2
2:20:20 (13)
+1:16:45
4:01:11 (13)
+1:50:09
Rollerc. 2
8:31 (14)
+4:16
3:20:36 (14)
+1:26:21
Kyril 2
2:20 (11)
+0:36
3:33:30 (13)
+1:33:43
8
5
Sänger, Jakob
GER
2:46:38
+35:36
Rd 1
1:20:57 (10)
+15:58
1:20:57 (10)
+15:58
Enduro
16:37 (10)
+4:45
Rollerc. 1
5:29 (10)
+1:17
58:07 (10)
+10:46
Kyril 1
2:10 (9)
+0:29
1:05:18 (10)
+12:11
Rd 2
1:25:41 (8)
+22:06
2:46:38 (8)
+35:36
Rollerc. 2
6:39 (12)
+2:24
2:23:57 (10)
+29:42
Kyril 2
2:19 (9)
+0:35
2:30:54 (8)
+31:07
DSQ
19
Richter, David
FAHRWERK WERKSTEAM
GER
Rd 1
1:22:26
Enduro
15:50
Rollerc. 1
5:20
Kyril 1
2:19
Rd 2
1:47:06
Rollerc. 2
5:53
Kyril 2
2:18
5
67
Rautzenberg, Robin
Team Triebwerk
GER
2:33:39
+22:37
Rd 1
1:13:00 (5)
+8:01
1:13:00 (5)
+8:01
Enduro
13:16 (4)
+1:24
Rollerc. 1
4:28 (3)
+0:16
50:34 (5)
+3:13
Kyril 1
1:56 (3)
+0:15
56:26 (4)
+3:19
Rd 2
1:20:39 (6)
+17:04
2:33:39 (5)
+22:37
Rollerc. 2
4:50 (5)
+0:35
2:09:35 (5)
+15:20
Kyril 2
2:02 (3)
+0:18
2:15:58 (5)
+16:11
6
25
Piertza, Kay
ILB-Graakjaer Cycling Team
GER
2:36:21
+25:19
Rd 1
1:15:07 (6)
+10:08
1:15:07 (6)
+10:08
Enduro
15:13 (8)
+3:21
Rollerc. 1
5:23 (9)
+1:11
54:37 (6)
+7:16
Kyril 1
2:17 (11)
+0:36
1:01:18 (6)
+8:11
Rd 2
1:21:14 (7)
+17:39
2:36:21 (6)
+25:19
Rollerc. 2
5:14 (7)
+0:59
2:14:45 (7)
+20:30
Kyril 2
2:19 (9)
+0:35
2:21:29 (6)
+21:42
4
65
Niklas, Christian
RSV Concordia Windischeschenbach
GER
2:23:19
+12:17
Rd 1
1:09:27 (4)
+4:28
1:09:27 (4)
+4:28
Enduro
14:36 (6)
+2:44
Rollerc. 1
5:01 (6)
+0:49
50:11 (4)
+2:50
Kyril 1
2:13 (10)
+0:32
56:59 (5)
+3:52
Rd 2
1:13:52 (4)
+10:17
2:23:19 (4)
+12:17
Rollerc. 2
5:10 (6)
+0:55
2:03:20 (4)
+9:05
Kyril 2
2:12 (6)
+0:28
2:09:52 (4)
+10:05
12
11
Lüder, Florian
TransOst Racing
GER
3:07:24
+56:22
Rd 1
1:24:01 (11)
+19:02
1:24:01 (11)
+19:02
Enduro
17:07 (12)
+5:15
Rollerc. 1
5:47 (13)
+1:35
1:00:45 (11)
+13:24
Kyril 1
2:19 (12)
+0:38
1:07:53 (11)
+14:46
Rd 2
1:43:23 (12)
+39:48
3:07:24 (12)
+56:22
Rollerc. 2
6:26 (11)
+2:11
2:36:19 (11)
+42:04
Kyril 2
2:35 (13)
+0:51
2:44:48 (11)
+45:01
11
63
Lohse, Daniel
GER
3:04:59
+53:57
Rd 1
1:27:30 (12)
+22:31
1:27:30 (12)
+22:31
Enduro
14:57 (7)
+3:05
Rollerc. 1
5:12 (7)
+1:00
1:03:07 (12)
+15:46
Kyril 1
2:00 (4)
+0:19
1:10:17 (12)
+17:10
Rd 2
1:37:29 (11)
+33:54
3:04:59 (11)
+53:57
Rollerc. 2
5:34 (9)
+1:19
2:37:57 (12)
+43:42
Kyril 2
2:11 (5)
+0:27
2:45:51 (12)
+46:04
10
14
Lenz, Jonathan
Narbendynamo
GER
2:47:49
+36:47
Rd 1
1:17:13 (8)
+12:14
1:17:13 (8)
+12:14
Enduro
13:14 (3)
+1:22
Rollerc. 1
4:33 (4)
+0:21
56:13 (8)
+8:52
Kyril 1
2:02 (5)
+0:21
1:02:50 (8)
+9:43
Rd 2
1:30:36 (10)
+27:01
2:47:49 (10)
+36:47
Rollerc. 2
4:26 (3)
+0:11
2:14:20 (6)
+20:05
Kyril 2
2:13 (7)
+0:29
2:33:54 (10)
+34:07
2
30
Heiß, Lucas
M-Wave Pro Team / RVC Trieb
GER
2:13:49
+2:47
Rd 1
1:04:59 (1)
1:04:59 (1)
Enduro
12:18 (2)
+0:26
Rollerc. 1
4:14 (2)
+0:02
47:21 (1)
Kyril 1
1:49 (2)
+0:08
53:07 (1)
Rd 2
1:08:50 (2)
+5:15
2:13:49 (2)
+2:47
Rollerc. 2
4:25 (2)
+0:10
1:55:32 (2)
+1:17
Kyril 2
1:50 (2)
+0:06
2:01:28 (2)
+1:41
9
4
Friedel, Max
GER
2:47:37
+36:35
Rd 1
1:18:55 (9)
+13:56
1:18:55 (9)
+13:56
Enduro
17:03 (11)
+5:11
Rollerc. 1
5:36 (12)
+1:24
56:45 (9)
+9:24
Kyril 1
2:28 (14)
+0:47
1:04:00 (9)
+10:53
Rd 2
1:28:42 (9)
+25:07
2:47:37 (9)
+36:35
Rollerc. 2
6:16 (10)
+2:01
2:23:47 (9)
+29:32
Kyril 2
2:43 (14)
+0:59
2:31:25 (9)
+31:38
1
15
Eise, Tobias
TGV Schotten
GER
2:11:02
---
Rd 1
1:07:27 (3)
+2:28
1:07:27 (3)
+2:28
Enduro
11:52 (1)
Rollerc. 1
4:12 (1)
49:23 (3)
+2:02
Kyril 1
1:41 (1)
55:06 (3)
+1:59
Rd 2
1:03:35 (1)
2:11:02 (1)
Rollerc. 2
4:15 (1)
1:54:15 (1)
Kyril 2
1:44 (1)
1:59:47 (1)
7
7
Büschel, Kevin
Vogtlandbike e.V.
GER
2:37:13
+26:11
Rd 1
1:16:54 (7)
+11:55
1:16:54 (7)
+11:55
Enduro
15:21 (9)
+3:29
Rollerc. 1
5:20 (8)
+1:08
55:22 (7)
+8:01
Kyril 1
2:22 (13)
+0:41
1:02:14 (7)
+9:07
Rd 2
1:20:19 (5)
+16:44
2:37:13 (7)
+26:11
Rollerc. 2
5:21 (8)
+1:06
2:15:52 (8)
+21:37
Kyril 2
2:18 (8)
+0:34
2:22:53 (7)
+23:06
14
41
Berndt, Ludwig
Narbendynamo
GER
4:04:04
+1:53:02
Rd 1
1:37:21 (13)
+32:22
1:37:21 (13)
+32:22
Enduro
17:51 (13)
+5:59
Rollerc. 1
5:33 (11)
+1:21
1:07:04 (13)
+19:43
Kyril 1
2:09 (7)
+0:28
1:15:03 (13)
+21:56
Rd 2
2:26:43 (14)
+1:23:08
4:04:04 (14)
+1:53:02
Rollerc. 2
7:46 (13)
+3:31
3:15:16 (13)
+1:21:01
Kyril 2
2:23 (12)
+0:39
3:34:29 (14)
+1:34:42
3
49
Baumann, Mike
Bauer-Werner
GER
2:16:09
+5:07
Rd 1
1:06:18 (2)
+1:19
1:06:18 (2)
+1:19
Enduro
13:54 (5)
+2:02
Rollerc. 1
4:48 (5)
+0:36
48:03 (2)
+0:42
Kyril 1
2:09 (7)
+0:28
54:13 (2)
+1:06
Rd 2
1:09:51 (3)
+6:16
2:16:09 (3)
+5:07
Rollerc. 2
4:49 (4)
+0:34
1:57:37 (3)
+3:22
Kyril 2
2:08 (4)
+0:24
2:03:49 (3)
+4:02
34
Heidenreich, Lennard
Velomotion powered by Centurion
GER