SPORTident TimingMTB Randers

MTB Randers Trail Race B&U 2020

Tebbestrup Grusgrav 05.08.2020-05.08.2020

MTB Randers Trail Race B&U 2020

Tebbestrup Grusgrav 05.08.2020-05.08.2020


Kopsavilkums
Organizators: MTB Randers
Dalībnieki Kopā: 50
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 05.08.2020 18:31
 

Rezultāti MTB Randers Trail Race B&U 2020

MTB Randers Trail Race B&U 202
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Open Class
153
Bertelsen, Jeppe Bob
 3:23.92---
254
(Sweeper), Rune Herkert
 3:43.44+0:19.52
Pige
11
Philipsen, Lærke
 4:38.90---
22
Høiriis, Luna Ennemark
 4:39.82+0:00.92
36
Philipsen, Lykke
 5:26.26+0:47.36
43
Lildballe, Sofie Birk
 5:46.42+1:07.52
55
Jensen, Liva Marie
 10:40.01+6:01.11
64
Boutrup, Julie
 13:03.06+8:24.16
 7
Lau, Luna
  
U11 Drenge
135
Vøjnø, Jacob
 4:33.79---
210
Jørgensen, Patrick
 5:03.21+0:29.42
342
Henriksen, Magnus
 5:06.20+0:32.41
49
Bøgeskov-Jensen, Gabriel Wimmer
 5:06.42+0:32.63
58
Høiriis, Kalle Ennemark
 5:38.20+1:04.41
611
Østergaard, Malthe Lind
 6:26.77+1:52.98
 41
Buhl, Andreas
  
U13 Drenge
146
Huss, Marcus
 4:02.64---
214
Facius, Christian Munch
 4:07.44+0:04.80
317
Pallesen, Christian Bovbjerg
 4:22.88+0:20.24
413
Kempel, Viktor
 4:31.26+0:28.62
537
Jensen, Andreas Lund
 4:45.56+0:42.92
647
Christensen, Mikkel Møller
 4:48.15+0:45.51
715
Brandt, Andreas
 4:52.05+0:49.41
812
Linus
 5:06.26+1:03.62
939
Riise, Rasmus
 5:21.78+1:19.14
1018
Andersen, Kristoffer Solgaard
 5:34.02+1:31.38
1116
Grøn, Andreas Klinkby
 6:08.94+2:06.30
U15 Drenge
136
Bennetzen, Lucca
 3:40.69---
220
Kallestrup, Sara Aaboe
 4:07.81+0:27.12
324
Rechnagel, Jeppe Mikkel
 4:13.07+0:32.38
419
Olsen, Rasmus
 4:18.68+0:37.99
548
Frostholm, Rasmus
 4:22.31+0:41.62
622
Dirksen, Valdemar
 4:22.52+0:41.83
723
Grøn, Christian Klinkby
 4:22.85+0:42.16
838
Jensen, Magnus Lund
 4:44.19+1:03.50
921
Storm, Marius
 5:23.04+1:42.35
 26
Ballegaard, Oskar
  
 40
Buhl, Alexander
  
 25
Poulsen, Lukah
  
U17 Drenge
129
Sørensen, Rasmus
 3:43.61---
231
Jensen-Maar, Oskar
 4:04.10+0:20.49
344
Nielsen, Viktor
 4:09.87+0:26.26
433
Birch, Casper
 4:18.42+0:34.81
534
Thyssen, Rasmus
 4:23.46+0:39.85
632
Andersen, Anders Møller
 4:44.24+1:00.63
727
Nielsen, Silas Villum
 4:49.28+1:05.67
830
Høgfeldt, Alexander
 5:14.51+1:30.90
 43
Hauge, Kevin
  
 45
Haukrogh, Ludvig
  
 28
Thøgersen, Asger