SPORTident TimingDGI

DGI Trailseries - Silkeborg

Mindestenen 18.06.2021-18.06.2021

DGI Trailseries - Silkeborg

Mindestenen 18.06.2021-18.06.2021


Kopsavilkums
Organizators: DGI
Dalībnieki Kopā: 193
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 18.06.2021 19:41
 

Rezultāti DGI Trailseries - Silkeborg

DGI Trailseries - Silkeborg
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Børn
123
Sloth, Julius Sandberg
 11:29.95---
2123
Rabølle, Alfred
Gl. Rye Mtb
 11:32.77+0:02.82
372
Jensen, Magnus Lund
MTB Randers
 11:40.74+0:10.79
448
Holst, Anton Juul
Gl. Rye Mtb
 11:50.53+0:20.58
5125
Kring, Gustav
Gl. Rye Mtb
 11:51.30+0:21.35
693
Kempel, Viktor
Essence Solutions
 11:51.72+0:21.77
749
Meedom, Emil
 11:56.09+0:26.14
852
Nejsum, Simon Peter
Med nogen fra Gl Rye MTB
 12:17.20+0:47.25
973
Keisig, Mathias
Skive Cykle Klub
 12:22.98+0:53.03
1071
Jensen, Andreas Lund
MTB Randers
 12:52.89+1:22.94
111002
Brandt, Andreas
 13:08.33+1:38.38
1224
Jørgensen, Nynne
 13:21.64+1:51.69
1392
Grønbæk, Otto
Cykler.dk
 13:42.52+2:12.57
1491
Ebdrup, Malthe Bjørn
Videbæk Cykelmotion
 15:05.15+3:35.20
1550
Meedom, Marius
 15:21.58+3:51.63
16181
Skov-Poulsen, Lucas
Mudeaters
 18:49.27+7:19.32
DNF182
Rasmussen, Maria Grøndal
   
 
Dame
175
Knudsen, Ida
Girl power
 11:15.87---
2130
Pedersen, Louise
 11:19.87+0:04.00
3131
Pernille Schneider
MountainBikeKlub Silkeborg
 11:20.39+0:04.52
4101
Sørensen, Marianne
Mountainbike Horsens
 11:33.02+0:17.15
5193
Pedersen, Annette
MountainBikeKlub Silkeborg
 11:41.42+0:25.55
6126
Millennium, Anette
 12:06.09+0:50.22
777
Højris, Malene
PI Herning
 12:07.99+0:52.12
8129
Rabølle, Lena
Gl. Rye Mtb
 12:11.74+0:55.87
979
Wind, Pernille Margrete
Aarhus MTB
 12:13.34+0:57.47
10127
Nielsen, Heidi
 12:14.68+0:58.81
11128
Rokkjær, Henriette
Gl. Rye Mtb
 12:24.53+1:08.66
1294
Sandkvist, Anita
Mountainbike Horsens
 12:25.34+1:09.47
13154
Wahlgren, Pernille Sølund
Weight Weenies Deluxe
 12:29.47+1:13.60
1425
Lynge, Lotte
Mountainbike Club Vejle
 12:32.83+1:16.96
15100
Lassen, Kirstine
 12:35.85+1:19.98
16145
Hansen, Pia
 12:36.01+1:20.14
1776
Schmidt, Kathrine
Aarhus MTB
 12:37.86+1:21.99
1858
Kuno, Vivian
Team Bike-pit
 12:46.85+1:30.98
19194
Bak, Charlotte
 12:50.59+1:34.72
2099
Pedersen, Jane Bach
Mountainbike Horsens
 12:54.48+1:38.61
21133
Kramer, Ulla
 12:57.55+1:41.68
2296
Jensen, Betina Mørck
Mountainbike Horsens
 12:59.86+1:43.99
23102
Grønbæk, Mona
Cykler.dk
 13:02.41+1:46.54
2426
Wolf-Jølver, Malene
MountainBikeKlub Silkeborg
 13:28.14+2:12.27
2597
Sørensen, Grete
Mountainbike Horsens
 13:31.90+2:16.03
2655
Meedom, Louise
 13:36.98+2:21.11
27103
Hjarsø, Mona
Djævleridderne
 13:43.15+2:27.28
28195
Thøgersen, Jane Bech
MountainBikeKlub Silkeborg
 13:49.91+2:34.04
29183
Nyman, Marjoannika
 14:31.77+3:15.90
3098
Krusborg, Helene Mai
Mountainbike Horsens
 14:49.13+3:33.26
3178
Rabjerg, Marianne
PI Herning
 15:00.77+3:44.90
32196
Hansen, Louise Friis
MountainBikeKlub Silkeborg
 15:04.44+3:48.57
3380
Mark, Vivian
Mountainbike Horsens
 15:40.25+4:24.38
3454
Holst, Anne Marie
Gl. Rye Mtb
 17:11.81+5:55.94
DNF1001
Meinechen, Camilla
Team Girlpower
   
 
E-bike
16
Vindum, Michael
 9:41.17---
2160
Boris, Steen
tekno race
 9:53.33+0:12.16
361
Holgersen, Nichlas lind
Team ÆL Å’
 10:18.34+0:37.17
47
Kofoed, Per Lysdal
 10:21.25+0:40.08
559
Godskesen, Christian
Team ÆL Å'!
 10:23.15+0:41.98
660
Fey, Larsbo
MountainBikeKlub Silkeborg
 10:40.15+0:58.98
71
Grandt, Brian
 10:46.03+1:04.86
827
Haagen, Jeppe
 10:54.68+1:13.51
956
Jensen, André
Team Bike-pit
 10:56.78+1:15.61
10105
Faber, Martin
Team SkiArena Århus
 10:57.41+1:16.24
11157
Jensen, Jan Brøchner
Team Watercastle
 11:01.47+1:20.30
12106
Thomsen, Troels Pil
 11:02.77+1:21.60
1363
Hansen, Rune
Team ÆL Å’!
 11:05.62+1:24.45
148
Poulsen, Brian
Team Skiareana Aarhus
 11:09.59+1:28.42
152
Friis, Dennis
 11:10.99+1:29.82
16111
Madsen, Christian Dybdal
Team SkiArena Aarhus
 11:11.62+1:30.45
1781
Conley, Mikael
Mudbusters
 11:11.91+1:30.74
18156
Laugesen, Jacob
Lemming IF
 11:11.95+1:30.78
19184
Schougaard, Jannie
 11:16.21+1:35.04
20159
Klinksgaard, Mikkel Hjortshøj
 11:25.01+1:43.84
2164
Petersen, Tom
 11:29.25+1:48.08
2247
Jensen, Anna Emilie
Team Bike-pit
 11:39.77+1:58.60
23158
Knudsen, Mette
BRONX MTB – Bjerringbro BMX klub
 11:39.86+1:58.69
243
Kristensen, Johan
Haslev Mtb
 11:45.77+2:04.60
2546
Jensen, Alma Elvira
Team Bike-pit
 11:51.95+2:10.78
2665
Jensen, Trine Møller
 12:00.11+2:18.94
2757
Hansen, Anja
Team Bike-pit
 12:00.80+2:19.63
2862
Burchardt, Rasmus
MountainBikeKlub Silkeborg
 12:01.91+2:20.74
29197
Jørgensen, Annette
Trail Monkeys
 12:03.28+2:22.11
3028
jørgensen, philip
 13:20.82+3:39.65
314
Haumann, Kasper
 13:28.77+3:47.60
325
Hansen, Kim mørk
 14:35.82+4:54.65
33199
Pedersen, Torben
MountainBikeKlub Silkeborg
 15:00.57+5:19.40
DNF9
Abildgaard, Søren
   
 
 1005
Boldt, Hans
  
H40
1168
Sørensen, Peter
 10:01.70---
2108
Mølgaard, Anders
 10:06.46+0:04.76
382
Kristensen, Allan
PI Herning
 10:16.25+0:14.55
4109
Damgaard, Christian Kroun
 10:20.82+0:19.12
5166
Knudsen, Martin
BRONX MTB – Bjerringbro BMX klub
 10:33.19+0:31.49
683
Smogeli, Dag
PI Herning
 10:36.49+0:34.79
7112
Kempel, Jimmy
Essence Solutions
 10:42.64+0:40.94
8110
Christensen, Dan
 10:47.56+0:45.86
9142
Kjær, Lars
Team Martin Pro MTB
 10:48.18+0:46.48
1066
Meedom, Morten
 10:49.76+0:48.06
1130
Sloth, Jesper Sandberg
 10:51.45+0:49.75
12149
Gaarde, Thomas
MTB_på_sporet
 10:52.62+0:50.92
13163
Sørensen, Dan
BRONX MTB – Bjerringbro BMX klub
 10:58.43+0:56.73
14118
Nielsen, Steffen Høgenhav
Trails&Mullets
 10:58.90+0:57.20
15141
Kleis, Kenneth
Kjellerup Cykelklub
 11:00.48+0:58.78
16117
Nielsen, Rune Bjerno
 11:00.68+0:58.98
171010
Olesen, Frederik
Mountainbike United
 11:06.25+1:04.55
18164
Sørensen, Jannik Veiding
Fredericia Triathlon Team
 11:14.19+1:12.49
19135
Dalsgaard, Carsten
Team Martin Pro MTB
 11:17.73+1:16.03
20115
Beilman, Kristoffer Juhl
Trails & Mullets
 11:18.59+1:16.89
2169
Kuno, Steen
Team Bike-pit
 11:20.03+1:18.33
22140
Christensen, Karsten
MTB_på_sporet
 11:20.26+1:18.56
23148
Balslev, Niels
MTB oldies
 11:29.08+1:27.38
24201
Nielsen, Jon
 11:37.42+1:35.72
25162
Holdgaard, Brian
 11:43.96+1:42.26
26116
Leth, Morten Leth
Team SkiArena Århus
 12:03.19+2:01.49
2735
Tikjøb, Torben
Sorring Cruise Syndicate
 12:03.40+2:01.70
28200
Krog, Jacob
MountainBikeKlub Silkeborg
 12:08.17+2:06.47
29138
Kjeldse, Jesper
Team Martin Pro MTB
 12:11.11+2:09.41
3032
Sørensen, Per
 12:11.31+2:09.61
31147
Otte, Rune
 12:13.46+2:11.76
32187
Nyman, Timo
 12:14.21+2:12.51
33203
Bondo, Steen
Trail Monkees
 12:33.07+2:31.37
3412
Fleng, Poul
 12:33.32+2:31.62
35139
Jørgensen, Jesper Røntved
 12:35.71+2:34.01
3667
Holst, Steffen
Gl. Rye Mtb
 12:38.56+2:36.86
37146
Mogensen, Rasmus
Team Martin Pro MTB
 12:43.07+2:41.37
3814
Schmidt, Thomas Larsen
Roskilde Mountainbike Klub
 13:01.57+2:59.87
39161
Hansen, Allan
Weight Weenies Deluxe
 13:07.32+3:05.62
4034
Damm, Søren
 13:07.56+3:05.86
41167
Lauritsen, peter
 13:14.03+3:12.33
42144
Bachmann, Niels
MTB_på_sporet
 13:14.63+3:12.93
43136
Palsgaard, Carsten
MTB_på_sporet
 13:16.30+3:14.60
44143
Grønberg, Morten
Team Martin Pro MTB
 13:27.51+3:25.81
45113
Ebdrup, Kim
Videbæk Cykelmotion
 13:42.29+3:40.59
4613
Mikkelsen, Søren
 13:50.07+3:48.37
47204
Christensen, Thomas
Trail monkess
 13:56.36+3:54.66
4810
Kloster, Brian
 14:04.23+4:02.53
4984
keisig, Esben
Skive Cykle Klub
 14:08.12+4:06.42
5029
Lundgaard, Carsten
 14:08.54+4:06.84
5185
Jensen, Klaus Lund
MTB Randers
 14:11.90+4:10.20
52114
Grønbæk, Klaus
Cykler.dk
 14:22.16+4:20.46
53169
Sigurdsson, Thomas
Fredericia Cycle Club
 14:40.67+4:38.97
54137
Verge, Frank
MTB oldies
 14:41.35+4:39.65
5511
Jensen, HP
 14:47.13+4:45.43
56186
Skov-Poulsen, Mikkel
Mudeaters
 18:05.84+8:04.14
DNF185
Rasmussen, Klaus Henrik
   
 
Herre
188
Thrane, Mathias
Girlpower
 10:05.37---
2188
Larsen, Jonas Holm
 10:09.47+0:04.10
3152
Christensen, Poul Brix
Team Martin Pro MTB
 10:14.32+0:08.95
4189
Christensen, Kasper Ertebjerg
 10:25.02+0:19.65
542
Christoffersen, Nicolai
Trailboys
 10:43.76+0:38.39
6175
Jensen, Mathias Gliese
Team Watercastle
 10:44.52+0:39.15
7120
Søndergaard, Jakob
Trails&Mullets
 10:55.94+0:50.57
836
Jensen, André
Trail Boy's
 11:00.06+0:54.69
9171
Svensen, Casper
Fredericia Cycle Club
 11:08.16+1:02.79
10207
Kejser, Anders
 11:12.84+1:07.47
11206
Menzi, Tobias Bondo
Trail monkees
 11:30.03+1:24.66
1243
Küttemann, Rickie
 11:32.20+1:26.83
1319
Kloster, Mikkel
 11:32.49+1:27.12
1437
Andersen, Jeppe
PI Århus
 11:35.43+1:30.06
15174
Thomsen, Martin
Martin's Krogh
 11:36.51+1:31.14
1686
Ingemansen, Lukas
PI Herning
 11:36.76+1:31.39
1738
hansen, jes
 11:36.83+1:31.46
1887
Fisker, Mathias
PI Herning
 11:46.85+1:41.48
19172
Nielsen, Emil
 11:49.74+1:44.37
2041
Rasmussen, Morten
 11:56.03+1:50.66
21178
Krogh, Tommy
Martin's Krogh
 12:00.12+1:54.75
2215
Momme, Carsten Vixø
 12:00.99+1:55.62
23176
Guldborg, Nicolaj
mokai4ever
 12:01.91+1:56.54
2439
Nørskov, Jimmy
Trail boy's
 12:08.91+2:03.54
25173
Hansen, Kevin
 12:18.45+2:13.08
26190
Poulsen, Marius Sloth
Næsby cykelmotion
 12:18.53+2:13.16
27205
Pedersen, kasper
MountainBikeKlub Silkeborg
 12:20.28+2:14.91
28119
Tonsberg, Danny
 12:20.47+2:15.10
2917
Kahl, Mads
Brørup MTB
 12:20.67+2:15.30
30208
Bendtsen, Tore
 12:23.72+2:18.35
31177
Kirkegaard, Steen Reinhard
 12:25.97+2:20.60
3240
Johansen, Mikkel
Trail Boy's
 12:28.43+2:23.06
3390
Poulsen, Per
 12:29.39+2:24.02
34150
Smedegaard, Jesper
Team Martin Pro MTB
 12:33.06+2:27.69
35170
Lind, Anders
Ikke medlem af en klub
 12:46.48+2:41.11
3644
Koldsø, Thomas
 12:49.23+2:43.86
371012
Christensen, Oliver
Trailmonkeys
 12:57.89+2:52.52
381012
Hansen, Palle Preben
Mountainbike United
 13:38.73+3:33.36
3918
Tillstrøm, Martin
Hvidovre trail
 13:56.02+3:50.65
40151
Hansen, Kim
Team Martin Pro MTB
 15:21.51+5:16.14
DNF89
Nielsen, Mathias
Girlpower
   
 
Ungdom
1179
Hollensen, Anton
MountainBikeKlub Silkeborg
 9:36.71---
2180
Sørensen, Rasmus Dalsgaard
BRONX MTB – Bjerringbro BMX klub
 9:58.42+0:21.71
3192
Rasmussen, Victor
Supervenner
 10:26.56+0:49.85
445
Jacobsen, Lauge
MTB9900 Frederikshavn
 10:46.12+1:09.41
5122
Christensen, Morten
 10:52.90+1:16.19
6191
Ivarsen, Emil
Supervenner
 11:01.15+1:24.44
721
Hoeck, Daniel Halkjær
BRONX MTB – Bjerringbro BMX klub
 11:19.49+1:42.78
870
Aggerholm, Jonas Pinholt
MountainBikeKlub Silkeborg
 11:27.99+1:51.28