SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Kopsavilkums
Organizators: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Dalībnieki Kopā: 116
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 20.06.2021 16:54
 

Rezultāti Enduro Gorjanci

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
Hobi (Brez licence)
189
Ales, PADARSIC

SLO
5:58.41---
290
Marko, PAHOR

SLO
6:06.50+0:08.09
366
Daniel, APREUTESEI

AUT
6:11.59+0:13.18
476
Klemen, ŠTERK
/

SLO
6:19.30+0:20.89
588
Maj, MOHORIČ

SLO
6:20.09+0:21.68
669
Rok, GRMIČ
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE

SLO
6:20.21+0:21.80
778
Mario, PINTAR
MTB ŽELEZNIKI

SLO
6:22.62+0:24.21
874
Jan, PALKA
KD ZVERINICE

SLO
6:25.95+0:27.54
967
Nejc, UCMAN

SLO
6:28.00+0:29.59
1091
Žiga, RADEJ
MTB LISCA

SLO
6:28.50+0:30.09
1186
Žiga, KONEČNIK

SLO
6:32.87+0:34.46
1284
Matevž, FURLAN

SLO
6:33.43+0:35.02
1382
Blaž, DEBELJAK

SLO
6:42.68+0:44.27
1481
Urban, BAVČER

SLO
6:59.31+1:00.90
1570
Tomaž, FERLIN
TEAM BAJK DOKTOR

SLO
7:04.66+1:06.25
1683
Matic, DEBELJAK

SLO
7:09.21+1:10.80
1777
Miha, KOČEVAR
KK ČRN TRN

SLO
7:09.75+1:11.34
1880
Neja, PAVLICA

SLO
7:21.47+1:23.06
1987
Matic, LUZNAR

SLO
7:39.66+1:41.25
2079
Ana, BRANCELJ

SLO
7:42.79+1:44.38
2172
Roko, ROZMAN
TEAM BAJK DOKTOR

SLO
7:57.85+1:59.44
2292
Matjaz, UCMAN

SLO
8:19.77+2:21.36
DNF71
Denis, ILJAŠ
TEAM BAJK DOKTOR

SLO
  
 
 68
Dan, GRMIČ
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE

SLO
 
U15 M
1220
Ažbe, KALINŠEK
BIKEHANIC-20CHOCOLATE

SLO
5:42.51---
2237
Juš, AŽMAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
5:54.68+0:12.17
3223
Simone, LEO
BEL GELATO CYCLING

SLO
5:57.36+0:14.85
4222
Matija, FERJANČIČ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:06.43+0:23.92
5224
Ian, LAHARNAR
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:07.75+0:25.24
6221
Jakob, LORBER
KK ZAVRŠNICA

SLO
6:15.54+0:33.03
7230
Max, ŽVEGLA
RAJD LJUBLJANA

SLO
6:19.54+0:37.03
8227
Maks, STRUNA
KK ZAVRŠNICA

SLO
6:33.48+0:50.97
9225
Loris, TABAJ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:40.17+0:57.66
10229
Matej, OSOLIN
CALCIT BIKE TEAM

SLO
6:53.29+1:10.78
11234
Jakob, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
7:14.63+1:32.12
12232
Aljaž, PROSEN
KAMPLC RACING TEAM

SLO
7:25.56+1:43.05
13233
Patrik, CIGOJ
KK ČRN TRN

SLO
7:58.75+2:16.24
DNF228
Izak, ŠTRUBELJ
RAJD LJUBLJANA

SLO
  
 
DNF231
Lenart, BERNIK
KD ZVERINICE

SLO
  
 
U17 M
1213
Jan, POLOVSAK
KK RAVNE

SLO
5:57.12---
2206
Marsel, PIRIH
PEDAL RACING TEAM

SLO
5:57.63+0:00.51
3214
Miha, JERKIČ
KK ČRN TRN

SLO
5:59.88+0:02.76
4216
Nal, RAŠKO
RAJD LJUBLJANA

SLO
6:01.75+0:04.63
5208
Patrik, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:10.94+0:13.82
6209
Gašper, PRELC
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:13.43+0:16.31
7207
Maj, BABAČIČ
CALCIT BIKE TEAM

SLO
6:32.18+0:35.06
8210
Nejc, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM

SLO
6:39.90+0:42.78
9212
Tilen, ZUPAN
KD ZVERINICE

SLO
6:43.38+0:46.26
10217
Val, VETERNIK
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

SLO
6:43.59+0:46.47
11218
Nal, KORENJAK
KK ČRN TRN

SLO
6:44.15+0:47.03
12211
Tine, SERAŽIN
KAMPLC RACING TEAM

SLO
7:01.81+1:04.69
13219
Jakob, JUREČIČ
ŠD SUPERSNURF

SLO
7:41.93+1:44.81
U17 W
1203
Tina, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
6:07.10---
2205
Ana, INKRET
CALCIT BIKE TEAM

SLO
7:21.48+1:14.38
3204
Eva, PALKA
KD ZVERINICE

SLO
7:28.15+1:21.05