Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Kolesarsko društvo Melamin
Enduro Kočevje
Kočevje 29.08.2021
Enduro Kočevje
Kočevje 29.08.2021
Kopsavilkums
Organizators: Kolesarsko društvo Melamin
Dalībnieki Kopā: 120
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Enduro Kočevje
Juniors U17, U15
Enduro
Hobi
Juniors U17, U15
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
U15 M
U15 M
U17 M
U17 W
Aleks, PINTAR (KAMPLC RACING TEAM)
Alen, TROŠT (KAMPLC RACING TEAM)
Aljaž, PROSEN (KAMPLC RACING TEAM)
Ambrož, VOVK (CALCIT BIKE TEAM)
Ana, INKRET (CALCIT BIKE TEAM)
Anže, KOSELJ (KK ZAVRŠNICA)
Ažbe, KALINŠEK (BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE)
Blaž, CERAR (ENERGIJATEAM.COM)
Blaž, KAVČIČ (KK ZAVRŠNICA)
Blaž, STRES (KAMPLC RACING TEAM)
Bor, MAKUC (PEDAL RACING TEAM)
Gašper, PRELC (KAMPLC RACING TEAM)
Gašper, ZAPUŠEK (ŠD SUPERSNURF)
Ian, ČEKADA (GKD BOROVCI)
Ian, LAHARNAR (KAMPLC RACING TEAM)
Izak, ŠTRUBELJ (RAJD LJUBLJANA)
Jaka, GOSTINČAR PETRE (ŠD SUPERSNURF)
Jaka, TOMINŠEK (CALCIT BIKE TEAM)
Jakob, JUREČIČ (ŠD SUPERSNURF)
Jakob, LORBER (KK ZAVRŠNICA)
Jakob, PRAČEK (KAMPLC RACING TEAM)
Jan, INKRET (CALCIT BIKE TEAM)
Jan, POLOVSAK (KK RAVNE)
Jurij, BAJT (GOLOVEC TRAILS)
Juš, AŽMAN (KK ZAVRŠNICA)
Kostja, MATIJEVEC JERMAN (GOLOVEC TRAILS)
Lenart, DEJAK (MTB TRAIL CENTER KOčEVJE)
Lenart, RESMAN (KK ZAVRŠNICA)
Leon, KIŠIČEK (BGK TUSKANAC/TK 3MAX)
Loris, TABAJ (KAMPLC RACING TEAM)
Lovro, KOJZEK (KK RAVNE)
Luka, KIŠIČEK (BGK TUSKANAC/TK 3MAX)
Maj, BABAČIČ (CALCIT BIKE TEAM)
Maks, STRUNA (KK ZAVRŠNICA)
Marsel, PIRIH (PEDAL RACING TEAM)
Matija, FERJANČIČ (KAMPLC RACING TEAM)
Miha, JERKIČ (KK ČRN TRN)
Nal, KORENJAK (ČRN TRN)
Nal, RAŠKO (RAJD LJUBLJANA)
Nejc, KALTNEKAR (ŠKTD AVčE)
Nejc, ŠIRCA (KK ČRN TRN)
Nejc, TROŠT (KAMPLC RACING TEAM)
Nejc, ŽNIDARIČ (ŠD SUPERSNURF)
Nik, PERŠAK (ŠD SUPERSNURF)
Nik, ŠUŠTAR (GOLOVEC TRAILS)
Nika, PEČAN (RAJD LJUBLJANA)
Patrik, CIGOJ (KK ČRN TRN)
Patrik, TROŠT (KAMPLC RACING TEAM)
Saša, GRBIČ (GOLOVEC TRAILS)
Simone, LEO
Tai, GUBENŠEK Jaka (ŠD SUPERSNURF)
Tilen, ZUPAN (KD ZVERINICE)
Tina, SMRDEL (MBK ČRNI VRH)
Tine, SERAŽIN (KAMPLC RACING TEAM)
Vid, BERLOT (KK ZAVRŠNICA)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
U15 M
13
257
Alen, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM
SLO
10:07.48
+2:30.92
S1
6:12.00 (14)
+1:37.44
6:12.00 (14)
+1:37.44
S2
3:55.48 (16)
+0:53.48
10:07.48 (13)
+2:30.92
DNF
253
Aljaž, PROSEN
KAMPLC RACING TEAM
SLO
S1
7:46.55 (22)
+3:11.99
7:46.55 (22)
+3:11.99
S2
2
240
Ažbe, KALINŠEK
BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE
SLO
7:47.81
+0:11.25
S1
4:37.25 (2)
+0:02.69
4:37.25 (2)
+0:02.69
S2
3:10.56 (3)
+0:08.56
7:47.81 (2)
+0:11.25
15
267
Blaž, CERAR
ENERGIJATEAM.COM
SLO
10:24.50
+2:47.94
S1
6:27.68 (15)
+1:53.12
6:27.68 (15)
+1:53.12
S2
3:56.82 (17)
+0:54.82
10:24.50 (15)
+2:47.94
7
260
Blaž, STRES
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:29.08
+0:52.52
S1
5:06.48 (7)
+0:31.92
5:06.48 (7)
+0:31.92
S2
3:22.60 (8)
+0:20.60
8:29.08 (7)
+0:52.52
DNF
262
Bor, MAKUC
PEDAL RACING TEAM
SLO
S1
S2
3:49.40 (15)
+0:47.40
10
243
Ian, LAHARNAR
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:59.44
+1:22.88
S1
5:24.44 (9)
+0:49.88
5:24.44 (9)
+0:49.88
S2
3:35.00 (10)
+0:33.00
8:59.44 (10)
+1:22.88
DNF
251
Izak, ŠTRUBELJ
RAJD LJUBLJANA
SLO
S1
5:40.94 (11)
+1:06.38
5:40.94 (11)
+1:06.38
S2
11
259
Jaka, TOMINŠEK
CALCIT BIKE TEAM
SLO
9:23.83
+1:47.27
S1
5:46.25 (12)
+1:11.69
5:46.25 (12)
+1:11.69
S2
3:37.58 (12)
+0:35.58
9:23.83 (11)
+1:47.27
3
241
Jakob, LORBER
KK ZAVRŠNICA
SLO
7:55.06
+0:18.50
S1
4:48.04 (3)
+0:13.48
4:48.04 (3)
+0:13.48
S2
3:07.02 (2)
+0:05.02
7:55.06 (3)
+0:18.50
DNF
249
Jakob, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM
SLO
S1
6:41.71 (18)
+2:07.15
6:41.71 (18)
+2:07.15
S2
17
268
Jurij, BAJT
GOLOVEC TRAILS
SLO
11:05.29
+3:28.73
S1
7:20.14 (19)
+2:45.58
7:20.14 (19)
+2:45.58
S2
3:45.15 (13)
+0:43.15
11:05.29 (17)
+3:28.73
1
242
Juš, AŽMAN
KK ZAVRŠNICA
SLO
7:36.56
---
S1
4:34.56 (1)
4:34.56 (1)
S2
3:02.00 (1)
7:36.56 (1)
18
261
Kostja, MATIJEVEC JERMAN
GOLOVEC TRAILS
SLO
11:27.01
+3:50.45
S1
7:29.03 (21)
+2:54.47
7:29.03 (21)
+2:54.47
S2
3:57.98 (18)
+0:55.98
11:27.01 (18)
+3:50.45
12
266
Lenart, DEJAK
MTB TRAIL CENTER KOčEVJE
SLO
9:30.85
+1:54.29
S1
5:53.39 (13)
+1:18.83
5:53.39 (13)
+1:18.83
S2
3:37.46 (11)
+0:35.46
9:30.85 (12)
+1:54.29
8
250
Loris, TABAJ
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:43.03
+1:06.47
S1
5:16.87 (8)
+0:42.31
5:16.87 (8)
+0:42.31
S2
3:26.16 (9)
+0:24.16
8:43.03 (8)
+1:06.47
4
248
Lovro, KOJZEK
KK RAVNE
SLO
8:08.16
+0:31.60
S1
4:49.85 (4)
+0:15.29
4:49.85 (4)
+0:15.29
S2
3:18.31 (5)
+0:16.31
8:08.16 (4)
+0:31.60
6
247
Maks, STRUNA
KK ZAVRŠNICA
SLO
8:20.12
+0:43.56
S1
4:59.27 (5)
+0:24.71
4:59.27 (5)
+0:24.71
S2
3:20.85 (7)
+0:18.85
8:20.12 (6)
+0:43.56
16
258
Nejc, ŠIRCA
KK ČRN TRN
SLO
10:33.48
+2:56.92
S1
6:28.85 (17)
+1:54.29
6:28.85 (17)
+1:54.29
S2
4:04.63 (19)
+1:02.63
10:33.48 (16)
+2:56.92
14
254
Patrik, CIGOJ
KK ČRN TRN
SLO
10:14.40
+2:37.84
S1
6:28.40 (16)
+1:53.84
6:28.40 (16)
+1:53.84
S2
3:46.00 (14)
+0:44.00
10:14.40 (14)
+2:37.84
19
265
Saša, GRBIČ
GOLOVEC TRAILS
SLO
11:40.66
+4:04.10
S1
7:20.89 (20)
+2:46.33
7:20.89 (20)
+2:46.33
S2
4:19.77 (20)
+1:17.77
11:40.66 (19)
+4:04.10
5
244
Simone, LEO
ITA
8:19.96
+0:43.40
S1
5:01.25 (6)
+0:26.69
5:01.25 (6)
+0:26.69
S2
3:18.71 (6)
+0:16.71
8:19.96 (5)
+0:43.40
9
252
Vid, BERLOT
KK ZAVRŠNICA
SLO
8:46.93
+1:10.37
S1
5:28.84 (10)
+0:54.28
5:28.84 (10)
+0:54.28
S2
3:18.09 (4)
+0:16.09
8:46.93 (9)
+1:10.37
U17 M
25
86
Aleks, PINTAR
KAMPLC RACING TEAM
SLO
11:43.35
+4:07.72
S1
7:54.17 (25)
+3:18.24
7:54.17 (25)
+3:18.24
S2
3:49.18 (24)
+0:49.48
11:43.35 (25)
+4:07.72
3
94
Ambrož, VOVK
CALCIT BIKE TEAM
SLO
7:44.66
+0:09.03
S1
4:40.56 (4)
+0:04.63
4:40.56 (4)
+0:04.63
S2
3:04.10 (3)
+0:04.40
7:44.66 (3)
+0:09.03
23
88
Anže, KOSELJ
KK ZAVRŠNICA
SLO
10:36.78
+3:01.15
S1
7:12.33 (23)
+2:36.40
7:12.33 (23)
+2:36.40
S2
3:24.45 (14)
+0:24.75
10:36.78 (23)
+3:01.15
6
90
Blaž, KAVČIČ
KK ZAVRŠNICA
SLO
8:01.73
+0:26.10
S1
4:48.00 (6)
+0:12.07
4:48.00 (6)
+0:12.07
S2
3:13.73 (8)
+0:14.03
8:01.73 (6)
+0:26.10
10
73
Gašper, PRELC
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:16.05
+0:40.42
S1
4:57.70 (9)
+0:21.77
4:57.70 (9)
+0:21.77
S2
3:18.35 (13)
+0:18.65
8:16.05 (10)
+0:40.42
15
84
Gašper, ZAPUŠEK
ŠD SUPERSNURF
SLO
8:48.53
+1:12.90
S1
5:32.00 (17)
+0:56.07
5:32.00 (17)
+0:56.07
S2
3:16.53 (12)
+0:16.83
8:48.53 (15)
+1:12.90
22
82
Ian, ČEKADA
GKD BOROVCI
SLO
10:25.03
+2:49.40
S1
6:26.23 (22)
+1:50.30
6:26.23 (22)
+1:50.30
S2
3:58.80 (25)
+0:59.10
10:25.03 (22)
+2:49.40
8
93
Jaka, GOSTINČAR PETRE
ŠD SUPERSNURF
SLO
8:08.35
+0:32.72
S1
4:52.75 (8)
+0:16.82
4:52.75 (8)
+0:16.82
S2
3:15.60 (11)
+0:15.90
8:08.35 (8)
+0:32.72
18
81
Jakob, JUREČIČ
ŠD SUPERSNURF
SLO
9:15.82
+1:40.19
S1
5:43.70 (19)
+1:07.77
5:43.70 (19)
+1:07.77
S2
3:32.12 (18)
+0:32.42
9:15.82 (18)
+1:40.19
17
96
Jan, INKRET
CALCIT BIKE TEAM
SLO
8:55.99
+1:20.36
S1
5:23.21 (14)
+0:47.28
5:23.21 (14)
+0:47.28
S2
3:32.78 (19)
+0:33.08
8:55.99 (17)
+1:20.36
13
71
Jan, POLOVSAK
KK RAVNE
SLO
8:36.40
+1:00.77
S1
5:29.55 (16)
+0:53.62
5:29.55 (16)
+0:53.62
S2
3:06.85 (5)
+0:07.15
8:36.40 (13)
+1:00.77
9
80
Lenart, RESMAN
KK ZAVRŠNICA
SLO
8:11.21
+0:35.58
S1
4:59.11 (10)
+0:23.18
4:59.11 (10)
+0:23.18
S2
3:12.10 (7)
+0:12.40
8:11.21 (9)
+0:35.58
5
72
Maj, BABAČIČ
CALCIT BIKE TEAM
SLO
7:48.50
+0:12.87
S1
4:38.52 (2)
+0:02.59
4:38.52 (2)
+0:02.59
S2
3:09.98 (6)
+0:10.28
7:48.50 (5)
+0:12.87
2
70
Marsel, PIRIH
PEDAL RACING TEAM
SLO
7:43.14
+0:07.51
S1
4:42.31 (5)
+0:06.38
4:42.31 (5)
+0:06.38
S2
3:00.83 (2)
+0:01.13
7:43.14 (2)
+0:07.51
1
74
Miha, JERKIČ
KK ČRN TRN
SLO
7:35.63
---
S1
4:35.93 (1)
4:35.93 (1)
S2
2:59.70 (1)
7:35.63 (1)
21
89
Nal, KORENJAK
ČRN TRN
SLO
9:43.22
+2:07.59
S1
6:05.77 (20)
+1:29.84
6:05.77 (20)
+1:29.84
S2
3:37.45 (21)
+0:37.75
9:43.22 (21)
+2:07.59
14
75
Nal, RAŠKO
RAJD LJUBLJANA
SLO
8:36.43
+1:00.80
S1
5:11.35 (13)
+0:35.42
5:11.35 (13)
+0:35.42
S2
3:25.08 (15)
+0:25.38
8:36.43 (14)
+1:00.80
16
91
Nejc, KALTNEKAR
ŠKTD AVčE
SLO
8:52.91
+1:17.28
S1
5:25.23 (15)
+0:49.30
5:25.23 (15)
+0:49.30
S2
3:27.68 (17)
+0:27.98
8:52.91 (16)
+1:17.28
19
77
Nejc, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM
SLO
9:21.76
+1:46.13
S1
5:40.70 (18)
+1:04.77
5:40.70 (18)
+1:04.77
S2
3:41.06 (22)
+0:41.36
9:21.76 (19)
+1:46.13
11
83
Nejc, ŽNIDARIČ
ŠD SUPERSNURF
SLO
8:24.75
+0:49.12
S1
5:09.50 (12)
+0:33.57
5:09.50 (12)
+0:33.57
S2
3:15.25 (10)
+0:15.55
8:24.75 (11)
+0:49.12
20
87
Nik, PERŠAK
ŠD SUPERSNURF
SLO
9:41.24
+2:05.61
S1
6:07.81 (21)
+1:31.88
6:07.81 (21)
+1:31.88
S2
3:33.43 (20)
+0:33.73
9:41.24 (20)
+2:05.61
24
85
Nik, ŠUŠTAR
GOLOVEC TRAILS
SLO
11:07.87
+3:32.24
S1
7:19.70 (24)
+2:43.77
7:19.70 (24)
+2:43.77
S2
3:48.17 (23)
+0:48.47
11:07.87 (24)
+3:32.24
7
76
Patrik, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:06.41
+0:30.78
S1
4:51.71 (7)
+0:15.78
4:51.71 (7)
+0:15.78
S2
3:14.70 (9)
+0:15.00
8:06.41 (7)
+0:30.78
4
79
Tilen, ZUPAN
KD ZVERINICE
SLO
7:44.97
+0:09.34
S1
4:39.81 (3)
+0:03.88
4:39.81 (3)
+0:03.88
S2
3:05.16 (4)
+0:05.46
7:44.97 (4)
+0:09.34
12
78
Tine, SERAŽIN
KAMPLC RACING TEAM
SLO
8:32.79
+0:57.16
S1
5:07.56 (11)
+0:31.63
5:07.56 (11)
+0:31.63
S2
3:25.23 (16)
+0:25.53
8:32.79 (12)
+0:57.16
U17 W
2
68
Ana, INKRET
CALCIT BIKE TEAM
SLO
10:23.68
+1:35.14
S1
6:17.40 (2)
+0:52.64
6:17.40 (2)
+0:52.64
S2
4:06.28 (2)
+0:42.50
10:23.68 (2)
+1:35.14
3
69
Nika, PEČAN
RAJD LJUBLJANA
SLO
12:48.73
+4:00.19
S1
8:11.30 (3)
+2:46.54
8:11.30 (3)
+2:46.54
S2
4:37.43 (3)
+1:13.65
12:48.73 (3)
+4:00.19
1
67
Tina, SMRDEL
MBK ČRNI VRH
SLO
8:48.54
---
S1
5:24.76 (1)
5:24.76 (1)
S2
3:23.78 (1)
8:48.54 (1)