Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
PURO PIRINEO
EWS QUALIFIER GOLD - PURO PIRINEO
CASTEJON DE SOS 27.06.2021
EWS QUALIFIER GOLD - PURO PIRINEO
CASTEJON DE SOS 27.06.2021
Kopsavilkums
Organizators: PURO PIRINEO
Dalībnieki Kopā: 230
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti EWS QUALIFIER GOLD - PURO PIRINEO
MEN
MEN
WOMEN
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Total
ACEVEDO SANROMAN, Javier (BICI VERDE, C.C.)
ADAN ANTOLIN, Erik (GRAVITY DOWNHILL RIDERS C C)
AGIRRE REBANAL, Xabier (LOKATZA Z.E.)
AKARREGI ZALAKAIN, Xabat (LOKATZA Z.E.)
ALBARRAN CAMPOS, Joel (BORJOBIKES CD)
ALBERT SANCHEZ, Jose (ATALAYA CLUB DEPORTIVO BIKESRS)
ALVAREZ MARTIN, Rafael (EMEDOCE C.D.E.)
AMADOR MENDIZABAL, Garikoitz (HONDARRIBIA TX. ELK.)
ANDRES RUBIO, Jose Luis (CULTBIKES, CC)
ANDREU GRACIA, Fernando (BTT ALGAIREN, C.D.)
AÑON RUIZ, Roberto (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
ARANBURU ESKISABEL, Igor (ORIAKO TX. ESKOLA)
ARETXABALETA BASAGOITI, Ruben (ZORRIBIKE CARDIVA CICLYNG TEAM)
ARIAS GUEVARA, Brayan Steven
ARISTIMUÑO MARTIN, Ibon (LOKATZA Z.E.)
ARIZMENDIARRETA CELAYA, Endika (ELORRIOKO BANAN-BANAN Z K E)
ARRARAS GALBETE, Pablo
ARRONIZ CABALLERO, Alberto
ATIENZA FOLGADO, Victor (FOLGATEL, CC)
AYARRA ULLATE, Sergio (CYCLA CLUB DEPORTIVO)
BADE, Robert (INDEPENDIENTE)
BARRENO ORTIZ, Ignacio Nicolas (X-SAUCE C.D.E.)
BAYARRI, Ivan (BIKE COMP STA. CRUZ C.D.)
BEJARANO CALVO, Angel (CDE SENDAS DE CUENCA)
BELAMENDIA MINGUEZ, Ibai (DONOSTI GAIN S.C.D.)
BELTRAN DUESO, Jaime (ADRENALINA, BIKES CLUB)
BELTRAN MAUREL, Roberto (LUESIA VELO, CLUB)
BENEDI MARIN, Carlos (BTT ALGAIREN, C.D.)
BENEYTO BOTELLA, Ruben
BENITO SACIDO, Pablo (INDEPENDIENTE)
BERASATEGUI SAN MARTIN, Xabier
BITRIAN LOPEZ, Saul (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
BLANCO CAMIÑA, Herminio (INDEPENDIENTE)
BLANCO CAMIÑA, Juan Alfonso (INDEPENDIENTE)
BLASCO ARAGON, Jesus
BODOQUETRIGUERO, Gabriel (CDE SENDAS DE CUENCA)
BORJA PEREZ, Fernando (MARKINA S.C.)
BOSCH NUÑEZ, David (BICISPORT, CLUB ESPORTIU)
BOULLOSA SEOANE, Brais (BICI VERDE, C.C.)
CAINZOS VARELA, Fernando (PULPEIROS MUGARDOS, C.)
CAMPILLO CAMACHO, David (CUARTE DE HUERVA, C.C.)
CANTOS FERNANDEZ, Carlos (REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS)
CARNEIRO PEREZ, David (PULPEIROS MUGARDOS, C.)
CARRILLO ARBOLEDA, Roberto Carlos (ANDOSILLA, C.C.)
CASTELLANOS TORRES, Jesus (PLANET MTB C.D.E.)
CASTILLO RIVERA, Andres
CASTRILLO VILLLA, Juan
CERIO VISPO, Iñigo (TXIRRINGA C.D.C.)
CIFRES RUIZ, Roberto (GEGANT DE PEDRA, CC)
COEGO VILARIÑO, Juan Jose (CICLOSQUINTENA, C.)
CONTRERAS HERNANDEZ, Oscar (CDE SENDAS DE CUENCA)
CORTES GONZALEZ, Diego (BTT REY PELAYO)
COVARRUBIAS GUTIERREZ, David (ASZ-ORING, CDF)
DE JUAN CANALDA, Javier
DE TROYA, YAGüE Fernando (BTT BERRIOZAR CLUB DEPORTIVO)
DEL COLLADO CERECEDA, Eduardo (BARAKA BIKE -CERVE.POLLITO T)
DEL RIO COLLAZO, Zoe (XSM-SANTOME DE PIÑEIRO)
DIAZ DIAZ, Daniel (SERAL BIKE C.D.E.)
DIAZ DIAZ, Eduardo (CAMALEONES NARON-BIKE, C.)
DOMENECH AMADES, Xavier (BICISPORT, CLUB ESPORTIU)
DULANTO ARRIOLA, Inazio
ECHEVERRIA ERRAZQUIN, Mikel (DONOSTI GAIN S.C.D.)
ERESUE SOPEÑA, Carlos
ESCRIBANO FERRIOLS, Alejandro (CALATAYUD, BTT)
ESNAOLA ARAKISTAIN, Erik (LAGUN ONAK TX.ELK.)
ESNAOLA GOROSTIDI, Juan Jose (CYCLA CLUB DEPORTIVO)
ETXEBARRIA URIONABARRENETXEA, Jon (MARKINA S.C.)
ETXEBERRIA ALONSO, Aritz
ETXEBERRIA RUIZ DE LARRINAGA, Urki (ORIAKO TX. ESKOLA)
FACI TITOS, Raul (CALANDA, C.C.)
FERNANDEZ ARANZABAL, Gaizka (ORKATZETA KIROL KLUBA)
FERNANDEZ GOMEZ, Pepe
FERNANDEZ LLAMO, Guillermo (VIKINGS BIKE, C.D.)
FERNANDEZ MERCADE, Jaime (CROSS CHICKEN C.D.E.)
FERNANDEZ PEREZ, David (AVANZA-PORRIÑO)
FERNANDEZ SANCHO, Iñaki (IGARA BIDEGORRI TX. K.K.)
FERREIROS BAS, Yago (ENTRENAMIENTOCICLISMO.COM CDE)
FERRER SOBRECASES, Gonzalo (SARRIA, CC)
GALAN HERNANDEZ, Sergio (INDEPENDIENTE)
GALEA JIMENEZ, Jose Manuel (BIKE MADRID)
GALLART MONTE, Miguel Angel (VETENBIKE CASTELLON, CC)
GAMARRA VALENCIANO, Rodrigo (ASZ-ORING, CDF)
GARATE ELKORO, Etor
GARCIA DIEZ, Jaime (BTT ALGAIREN, C.D.)
GARCIA FAURA, Asier (ZARAGOZA, UNION CICLISTA)
GARCIA GARRIDO, Juan Ignacio (MONPEDAL CASTELLON, CC)
GARCIA MORENO, Alexander (DONOSTI GAIN S.C.D.)
GARCIA RODRIGUEZ, Jose Mario (SPAIN DOWNHILL, C.D.)
GAYO MORENO, Miguel (BIKE COMP STA. CRUZ C.D.)
GIL JARA, Alejandro (FRANCISCO PIZARRO, A.D.C)
GIMENEZ ARASANZ, Miguel (BARBASTRO, C.C.)
GOMEZ AZKARATE, Aitor (LOKATZA Z.E.)
GOMEZ OVIEDO, Eloy
GONZALEZ FONTAN, Mauro (SALVATERRA DE MIÑO, C.C.)
GOROSTEGI GALARRAGA, Ioseba (ERRONKA BILA KIROL KLUBA)
GRASA YAGO, Diego (ZARAGOZA, UNION CICLISTA)
HERNANDEZ MUÑOZ, Mario
HERRARTE NAFARRATE, Danel (VIBIKE C.D.C.)
HUNZINGER, Jonatan
IRIARTE DAVILA, Gorka (LAGUN ONAK TX.ELK.)
IRIARTE, Markel
IRIARTE, Mikel
ISCLA GRANDVALLET, Alex (INDEPENDIENTE)
JIMENEZ GARCIA, Yeray (KATEA-BIKE)
LABAILA ESPAÑOL, Marc (AGROSTOCK CC FRAGA)
LAO DEL PINO, Alejandro (DONOSTI GAIN S.C.D.)
LASAGA ALTZUA, Eñaut (DORLETAKO AMA TX. ESKOLA)
LAZAROBASTER ARAKISTAIN, Gaizka (EIBARRES C.C.)
LEEUWENBERG, Rafael (LOOSE RIDERS, TERUEL)
LEIRA ROMERO, Fermin (PULPEIROS MUGARDOS, C.)
LEMOS RAMIREZ, Santos (GRUPETA PAN DE ZARKO, C.)
LENDINES UTRILLA, Pablo (INDEPENDIENTE)
LEON GUTIERREZ, Joseba (BIKEZONA.COM BILBAO C.D.C)
LINAZISORO MADINABEITIA, Aritz Xabier (LOKATZA Z.E.)
LINAZISORO MADINABEITIA, Ion Asier (LOKATZA Z.E.)
LLOPART CODINA, Cesar (SANT CELONI, CLUB CICLISTA)
LLORENS FERRER, Jose Vicente (ALTEA, CC)
LOPEZ BROULLON, Pablo (MOTO BIKE, P.C.)
LOPEZ MARTINEZ, Gerardo (MUNDOBICI RIDERS C.C.)
LOPEZ NARBON, Lumbert (XIXONA, CC)
LOPEZ RIOS, Marcos (LAESPORT C.D.)
LOPEZ SEGUI, Francisco Manue (SARRIA, CC)
LOPEZ SEGUI, Juan Javier (SARRIA, CC)
LOPEZ SERRA, Oriol (PROBIKE CLUB)
LOPEZ-BELLIDO GARRIDO, Juan Manuel (INDEPENDIENTE)
LORENZO VILA, Esteban (BICI VERDE, C.C.)
LOUREIRO GIRALDEZ, Manuel (CORUXO, C.C.)
MARCOS CARLUS, Fernando (LAESPORT C.D.)
MARTINEZ ALVAREZ, Francisco (SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO)
MARTINEZ HARO, Alvaro (CLUB TRIAL BICI GUADALIX DE LA)
MARTINEZ MARIN, Roberto
MARTINEZ OBINETA, Iulen (LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO)
MATARO REDON, Isaac
MEDINA CARRASCO, Alex (RAVET BIKE PARETS CLUB CICLIST)
MELICH PALAU, Jordi (LANGRAIZ S.C.)
MENENDEZ GONZALEZ, Diego (CUETOS BIKE)
MENGUAL SUAREZ, Carlos (PEÑA GUARA, C.C.)
MEURA, Guillaume (ZONA ZERO, C. BTT)
MIRANDA GUITIAN, Raul (CORUXO C.C.)
MOMBIEDRO DE CASTELLARNAU, Rafael
MONTAVA MULLOR, Mauro (ON BIKE, CC)
MORA PLANA, Ivan (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
MORE COLOMA, Victor
MORILLO ALVAREZ, Ian (BMX TERRASSA CLUB)
MUEDRA NUÑEZ, Jose Vicente (BIKE POBLA, C)
MUNDUATE AGUIRREZABALA, Ekhi (ORIAKO TX. ESKOLA)
MUNITXA ARRINDA, Jon (PUNTA GALEA T.E.)
MUÑOZ, Jose
NAGUILA RIVERA, Isaac (ZONA ZERO, C. BTT)
NAVARRO BECERRIL, Joaquin (ZARAGOZA, UNION CICLISTA)
NAVARRO BIELSA, Aitor (ZONA ZERO, C. BTT)
NISO RODRIGUEZ, David (TXIRRINGA C.D.C.)
NUÑEZ SERRANO, Miguel Angel (INDEPENDIENTE)
OLAÑETA ZABALETA, Igor (LOKATZA Z.E.)
OLIVA LAFARGA, Lucas (GRAN VIA BIKES, C.C.)
OLIVER SANCHEZ, Ignacio (ARAN DH CLUB CICLISTA)
OLM BURNAT, Pau (VIC-ETB CLUB NATACIO)
OLMEDO RALDUA, Jaime
ORTEGA VERDU, Jose Juan (TORTUGAS MOLINA CC)
ORTEGACARRASCO, Jonathan (CALDERONABIKE SAGUNTO, CC)
ORTIZ CAMBRES, Raul (3HCYCLES, G.C.)
OSORIO ZAPATA, Diego Hernando (POLIDEPORTIVO ANDORRA, C.C.)
OTAEGI GURRUTXAGA, Igor (LEITZ K.K.E.)
OTAMENDI GALARDI, Jon (HONDARRIBIA TX. ELK.)
OTAÑO BASTERRA, Peio (LOKATZA Z.E.)
OTXOA IRIONDO, Jon (DORLETAKO AMA TX. ESKOLA)
PAJARES CHIMENO, Gontzal (LAUMENDI BTT)
PALACIO FUSTERO, Mario (ZARAGOZA, UNION CICLISTA)
PAPALEO, Agustin (FORMULA EXTREM BTT CLUB)
PARDO PARDOS, Jon (LOOSE RIDERS, TERUEL)
PASCUAL CUERVO, Jose Manuel (FORMULA EXTREM BTT CLUB)
PASCUAL GARCIA, Andres
PERALES FIGUEROA, Jose Alejandro (DONOSTI GAIN S.C.D.)
PEREIRA MAROTO, Raul (PULPEIROS MUGARDOS, C.)
PEREZ LASHERAS, Miguel Angel (CASPOLINO, C.C.)
PEREZ MONTAVA, Antonio (ON BIKE, CC)
PEREZ SUAREZ, Arsenio (MASTINESBTTLLANGREU)
PIÑOL PIÑOL, Cesc (GARRIGUES ALTES CLUB EXCURSI)
PLAZA DIAZ, Ramon (LAESPORT C.D.)
PLAZA MATEOS, Manuel (FRANCISCO PIZARRO, A.D.C)
PORTA GUILLEN, Jesus (GRAUS, C.C.)
POZO GARCIOLO, Victor Manuel (ASOCIACION C. LA HERRADURA, C.)
PRADO PEDROSO, Jose Manuel (GRAVITY DOWNHILL RIDERS C C)
PRAT TORRUELLA, Bernat (SANT CELONI, CLUB CICLISTA)
PRAT TORRUELLA, Oriol (SANT CELONI, CLUB CICLISTA)
PUIG NONELL, Aleix (SANT CELONI, CLUB CICLISTA)
PUJOL CABAÑES, Eduard (CASTELLDANS CLUB ESPORTIU)
PULAD, Seif (SPORTPLA)
QUINTANA WULF, Ramon (SANT CELONI, CLUB CICLISTA)
RAMIREZ RUIZ, Nestor (SHAMAN ST CLUB ESPORTIU)
REGAÑO ESTAUN, Javier (OSCENSE, C.C.)
RENOBALES LEUNDA, Xiker (ORIAKO TX. ESKOLA)
RODRIGUES DOS SANTOS, Anaue (ON BIKE, CC)
RODRIGUEZ EMERY, Sebastian (ADRENALINA, BIKES CLUB)
RODRIGUEZ GARCIANDIA, Lukas (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
RODRIGUEZ MARIN, Ekaitz
ROIG CALZACORTA, Vicente Juan (MUSSOLS XABIA BIKERS, CC)
ROMAN VAZQUEZ, Jose Enrique (CALDERONABIKE SAGUNTO, CC)
ROMERO BARRIOS, Juan
ROSADO SARACIBAR, Asier (DORLETAKO AMA TX. ESKOLA)
ROY MARCO, Eduardo (BTT ALGAIREN, C.D.)
ROYO BLESA, Antonio (LOOSE RIDERS, TERUEL)
RUA RODRIGUEZ, Jose Marcos (CAMALEONES NARON-BIKE, C.)
RUEDA SANCHEZ, Marcos (INDEPENDIENTE)
RUIZ GOMEZ, Antonio Jesus (FANATIK VIC CLUB)
RUIZ PATERSON, Liam (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
SAA MUÑOZ, Xesco (CAT BIKE CLUB CICLISTA)
SALVADOR SANCHEZ, Ion (AMAIKAK BAT K.E.)
SAN JOSE SERRANO, Luis Ruben (LAESPORT C.D.)
SANCHEZ CALBO, David (SARRIA C.C.)
SANCHEZ GARCIA Mª, Jose (ROCABIKES CLUB ESPORTIU)
SANCHEZ LOPEZ, Javier (AS BIKE TEAM, CD)
SANCHEZ NAVARRO, Luis (MUNDOBICI RIDERS C.C.)
SANCHEZ SOLANO, Juan Pablo (MUNDOBICI TEAM)
SANCHO SAURINA, Ruben
SANCLAUDIO SALVADOR, Mario (INDEPENDIENTE)
SANTANA PASTOR, Jacobo (ON BIKE, CC)
SANZ SERRANO, David (INDEPENDIENTE)
SENAR DOMINGO, Iker (VIBIKE C.D.C.)
SILVENTE GARCIA, Juan Manuel (CICLOS CURRA, C.C.)
SOBABERAS MAESTRO, Miguel (CALATAYUD, BTT)
SOPESENS MAINAR, Ignacio (VALLE DE BENASQUE, A.C.)
SORIANO GARCIA, Daniel (NUTRIOBELIX EQUIPO DEPORTIVO)
SOTOS GARCIA, Daniel (GUIJARRO TOT ESPORT, CC)
TOLEDO BERNAD, Jorge (BIG BIKES CARLET, CD)
UBIETO TABERNA, Iñigo (DONOSTI GAIN S.C.D.)
UMEREZ OLABARRIA, Harriet (LOKATZA Z.E.)
URAIN ZABALA, Zigor (VIBIKE C.D.C.)
URIARTE ITURBE, Ander (LOKATZA Z.E.)
URIBE PINTADO, Daniel (ST.ANDREU BARCA, MOTO CLUB)
URRETA ITURBE, Julen
VALDEARCOS CORREAS, Juan (CUARTE DE HUERVA, C.C.)
VALDELVIRA HEDO, Alejandro (VETENBIKE CASTELLON, CC)
VALERO LANASPA, Sergio (REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS)
VEIGA AMADO, Marco (CICLOSQUINTENA, C.)
VELASCO ALBORNOZ, Felipe
VILLA GARCIA, Alberto (CICLOTECNIA,CLUB SOCIAL Y DEPO)
VILLANUEVA ALONSO, Mario (X-SAUCE C.D.E.)
ZABALA ELORDUIZAPATERIETXE, Aritz (CICLOS YURREBASO)
ZAPLANA ESCLAPEZ, Juan Antonio (LA CANTERA EXPRESS REDOVAN, CD)
ZUAZO LINAZISORO, Peru Xabier (IGARA BIDEGORRI TX. K.K.)
ZUBIZARRETA ZUBIAURRE, Iñaki (LAGUN ONAK TX.ELK.)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
grupā
Laiks
Starpība
Kopā
147
40
ACEVEDO SANROMAN, Javier
BICI VERDE, C.C.
MEN
25:23.22
+7:02.04
TC1
6:17.21 (176)
+2:11.17
6:17.21 (176)
+2:11.17
TC2
4:17.09 (153)
+1:14.24
10:34.30 (165)
+3:25.41
TC3
8:30.00 (147)
+2:14.17
19:04.30 (153)
+5:37.53
TC4
6:18.92 (116)
+1:24.51
25:23.22 (148)
+7:02.04
189
83
ADAN ANTOLIN, Erik
GRAVITY DOWNHILL RIDERS C C
MEN | Under 21
32:23.90
+14:02.72
TC1
7:38.76 (204)
+3:32.72
7:38.76 (204)
+3:32.72
TC2
5:50.31 (201)
+2:47.46
13:29.07 (201)
+6:20.18
TC3
10:41.74 (192)
+4:25.91
24:10.81 (190)
+10:44.04
TC4
8:13.09 (194)
+3:18.68
32:23.90 (190)
+14:02.72
117
19
AGIRRE REBANAL, Xabier
LOKATZA Z.E.
MEN
24:05.50
+5:44.32
TC1
5:21.93 (120)
+1:15.89
5:21.93 (120)
+1:15.89
TC2
4:10.13 (141)
+1:07.28
9:32.06 (124)
+2:23.17
TC3
8:27.02 (144)
+2:11.19
17:59.08 (131)
+4:32.31
TC4
6:06.42 (100)
+1:12.01
24:05.50 (117)
+5:44.32
136
76
AKARREGI ZALAKAIN, Xabat
LOKATZA Z.E.
MEN | Under 21
24:57.78
+6:36.60
TC1
6:09.18 (171)
+2:03.14
6:09.18 (171)
+2:03.14
TC2
4:04.14 (128)
+1:01.29
10:13.32 (152)
+3:04.43
TC3
8:07.40 (121)
+1:51.57
18:20.72 (141)
+4:53.95
TC4
6:37.06 (139)
+1:42.65
24:57.78 (136)
+6:36.60
103
111
ALBARRAN CAMPOS, Joel
BORJOBIKES CD
MEN
23:26.75
+5:05.57
TC1
5:03.37 (84)
+0:57.33
5:03.37 (84)
+0:57.33
TC2
3:56.00 (109)
+0:53.15
8:59.37 (94)
+1:50.48
TC3
8:17.59 (133)
+2:01.76
17:16.96 (105)
+3:50.19
TC4
6:09.79 (105)
+1:15.38
23:26.75 (103)
+5:05.57
166
28
ALBERT SANCHEZ, Jose
ATALAYA CLUB DEPORTIVO BIKESRS
MEN
27:23.13
+9:01.95
TC1
6:02.47 (166)
+1:56.43
6:02.47 (166)
+1:56.43
TC2
4:45.64 (184)
+1:42.79
10:48.11 (169)
+3:39.22
TC3
9:31.43 (179)
+3:15.60
20:19.54 (168)
+6:52.77
TC4
7:03.59 (166)
+2:09.18
27:23.13 (167)
+9:01.95
177
235
ALVAREZ MARTIN, Rafael
EMEDOCE C.D.E.
MEN | Master 35+
28:49.96
+10:28.78
TC1
7:15.44 (200)
+3:09.40
7:15.44 (200)
+3:09.40
TC2
4:50.04 (187)
+1:47.19
12:05.48 (193)
+4:56.59
TC3
9:06.63 (172)
+2:50.80
21:12.11 (178)
+7:45.34
TC4
7:37.85 (188)
+2:43.44
28:49.96 (178)
+10:28.78
105
137
AMADOR MENDIZABAL, Garikoitz
HONDARRIBIA TX. ELK.
MEN
23:32.09
+5:10.91
TC1
4:57.66 (73)
+0:51.62
4:57.66 (73)
+0:51.62
TC2
4:09.96 (140)
+1:07.11
9:07.62 (107)
+1:58.73
TC3
7:36.25 (82)
+1:20.42
16:43.87 (93)
+3:17.10
TC4
6:48.22 (151)
+1:53.81
23:32.09 (105)
+5:10.91
115
206
ANDRES RUBIO, Jose Luis
CULTBIKES, CC
MEN | Master 35+
24:01.62
+5:40.44
TC1
5:53.83 (157)
+1:47.79
5:53.83 (157)
+1:47.79
TC2
4:04.50 (132)
+1:01.65
9:58.33 (145)
+2:49.44
TC3
7:47.13 (96)
+1:31.30
17:45.46 (123)
+4:18.69
TC4
6:16.16 (110)
+1:21.75
24:01.62 (115)
+5:40.44
153
120
ANDREU GRACIA, Fernando
BTT ALGAIREN, C.D.
MEN
25:55.93
+7:34.75
TC1
6:16.60 (175)
+2:10.56
6:16.60 (175)
+2:10.56
TC2
4:17.66 (154)
+1:14.81
10:34.26 (164)
+3:25.37
TC3
8:50.53 (165)
+2:34.70
19:24.79 (158)
+5:58.02
TC4
6:31.14 (132)
+1:36.73
25:55.93 (154)
+7:34.75
85
190
AÑON RUIZ, Roberto
VALLE DE BENASQUE, A.C.
MEN | Master 35+
22:35.46
+4:14.28
TC1
4:55.20 (67)
+0:49.16
4:55.20 (67)
+0:49.16
TC2
3:36.52 (56)
+0:33.67
8:31.72 (64)
+1:22.83
TC3
7:37.63 (87)
+1:21.80
16:09.35 (73)
+2:42.58
TC4
6:26.11 (128)
+1:31.70
22:35.46 (85)
+4:14.28
41
179
ARANBURU ESKISABEL, Igor
ORIAKO TX. ESKOLA
MEN | Master 35+
21:03.93
+2:42.75
TC1
4:44.30 (46)
+0:38.26
4:44.30 (46)
+0:38.26
TC2
3:34.55 (49)
+0:31.70
8:18.85 (47)
+1:09.96
TC3
6:59.95 (35)
+0:44.12
15:18.80 (39)
+1:52.03
TC4
5:45.13 (66)
+0:50.72
21:03.93 (41)
+2:42.75
75
185
ARETXABALETA BASAGOITI, Ruben
ZORRIBIKE CARDIVA CICLYNG TEAM
MEN | Master 35+
22:05.74
+3:44.56
TC1
4:57.86 (76)
+0:51.82
4:57.86 (76)
+0:51.82
TC2
3:38.85 (68)
+0:36.00
8:36.71 (68)
+1:27.82
TC3
7:37.19 (85)
+1:21.36
16:13.90 (77)
+2:47.13
TC4
5:51.84 (81)
+0:57.43
22:05.74 (75)
+3:44.56
145
49
ARIAS GUEVARA, Brayan Steven
MEN
25:11.68
+6:50.50
TC1
5:07.60 (94)
+1:01.56
5:07.60 (94)
+1:01.56
TC2
4:13.00 (149)
+1:10.15
9:20.60 (114)
+2:11.71
TC3
8:46.42 (162)
+2:30.59
18:07.02 (135)
+4:40.25
TC4
7:04.66 (167)
+2:10.25
25:11.68 (146)
+6:50.50
94
31
ARISTIMUÑO MARTIN, Ibon
LOKATZA Z.E.
MEN
23:09.33
+4:48.15
TC1
5:08.22 (97)
+1:02.18
5:08.22 (97)
+1:02.18
TC2
3:56.16 (110)
+0:53.31
9:04.38 (101)
+1:55.49
TC3
7:56.25 (113)
+1:40.42
17:00.63 (101)
+3:33.86
TC4
6:08.70 (104)
+1:14.29
23:09.33 (94)
+4:48.15
52
108
ARIZMENDIARRETA CELAYA, Endika
ELORRIOKO BANAN-BANAN Z K E
MEN | Master 35+
21:26.60
+3:05.42
TC1
4:50.86 (57)
+0:44.82
4:50.86 (57)
+0:44.82
TC2
3:35.17 (51)
+0:32.32
8:26.03 (51)
+1:17.14
TC3
7:18.10 (60)
+1:02.27
15:44.13 (52)
+2:17.36
TC4
5:42.47 (55)
+0:48.06
21:26.60 (52)
+3:05.42
48
157
ARRARAS GALBETE, Pablo
MEN | Master 35+
21:20.22
+2:59.04
TC1
4:45.11 (49)
+0:39.07
4:45.11 (49)
+0:39.07
TC2
3:29.10 (36)
+0:26.25
8:14.21 (39)
+1:05.32
TC3
7:17.09 (57)
+1:01.26
15:31.30 (45)
+2:04.53
TC4
5:48.92 (73)
+0:54.51
21:20.22 (48)
+2:59.04
43
230
ATIENZA FOLGADO, Victor
FOLGATEL, CC
MEN | Master 35+
21:09.88
+2:48.70
TC1
4:44.09 (45)
+0:38.05
4:44.09 (45)
+0:38.05
TC2
3:34.66 (50)
+0:31.81
8:18.75 (45)
+1:09.86
TC3
7:08.31 (43)
+0:52.48
15:27.06 (43)
+2:00.29
TC4
5:42.82 (56)
+0:48.41
21:09.88 (43)
+2:48.70
63
212
AYARRA ULLATE, Sergio
CYCLA CLUB DEPORTIVO
MEN | Master 35+
21:43.06
+3:21.88
TC1
4:52.47 (63)
+0:46.43
4:52.47 (63)
+0:46.43
TC2
3:35.63 (53)
+0:32.78
8:28.10 (57)
+1:19.21
TC3
7:31.61 (76)
+1:15.78
15:59.71 (66)
+2:32.94
TC4
5:43.35 (58)
+0:48.94
21:43.06 (63)
+3:21.88
77
67
BARRENO ORTIZ, Ignacio Nicolas
X-SAUCE C.D.E.
MEN | Under 21
22:07.37
+3:46.19
TC1
5:56.00 (161)
+1:49.96
5:56.00 (161)
+1:49.96
TC2
3:27.00 (31)
+0:24.15
9:23.00 (115)
+2:14.11
TC3
7:11.68 (49)
+0:55.85
16:34.68 (87)
+3:07.91
TC4
5:32.69 (39)
+0:38.28
22:07.37 (77)
+3:46.19
170
240
BAYARRI, Ivan
BIKE COMP STA. CRUZ C.D.
MEN | Master 35+
28:24.14
+10:02.96
TC1
7:09.31 (197)
+3:03.27
7:09.31 (197)
+3:03.27
TC2
4:39.81 (180)
+1:36.96
11:49.12 (188)
+4:40.23
TC3
9:22.63 (176)
+3:06.80
21:11.75 (177)
+7:44.98
TC4
7:12.39 (173)
+2:17.98
28:24.14 (171)
+10:02.96
95
181
BEJARANO CALVO, Angel
CDE SENDAS DE CUENCA
MEN | Master 35+
23:09.80
+4:48.62
TC1
5:26.25 (125)
+1:20.21
5:26.25 (125)
+1:20.21
TC2
4:02.30 (126)
+0:59.45
9:28.55 (120)
+2:19.66
TC3
7:51.23 (100)
+1:35.40
17:19.78 (107)
+3:53.01
TC4
5:50.02 (78)
+0:55.61
23:09.80 (95)
+4:48.62
DNF
97
BELTRAN DUESO, Jaime
ADRENALINA, BIKES CLUB
MEN | Under 21
TC1
5:27.66 (130)
+1:21.62
5:27.66 (130)
+1:21.62
TC2
4:37.50 (178)
+1:34.65
10:05.16 (148)
+2:56.27
TC3
8:45.08 (161)
+2:29.25
18:50.24 (149)
+5:23.47
TC4
6:18.90 (115)
+1:24.49
25:09.14 (141)
+6:47.96
149
130
BELTRAN MAUREL, Roberto
LUESIA VELO, CLUB
MEN | Master 35+
25:36.00
+7:14.82
TC1
5:55.21 (159)
+1:49.17
5:55.21 (159)
+1:49.17
TC2
4:28.30 (166)
+1:25.45
10:23.51 (159)
+3:14.62
TC3
8:29.92 (146)
+2:14.09
18:53.43 (150)
+5:26.66
TC4
6:42.57 (147)
+1:48.16
25:36.00 (150)
+7:14.82
191
15
BENEDI MARIN, Carlos
BTT ALGAIREN, C.D.
MEN
33:16.98
+14:55.80
TC1
14:30.27 (211)
+10:24.23
14:30.27 (211)
+10:24.23
TC2
4:05.01 (133)
+1:02.16
18:35.28 (209)
+11:26.39
TC3
8:19.08 (136)
+2:03.25
26:54.36 (195)
+13:27.59
TC4
6:22.62 (123)
+1:28.21
33:16.98 (192)
+14:55.80
31
165
BENEYTO BOTELLA, Ruben
MEN
20:39.02
+2:17.84
TC1
4:38.87 (33)
+0:32.83
4:38.87 (33)
+0:32.83
TC2
3:22.50 (22)
+0:19.65
8:01.37 (27)
+0:52.48
TC3
6:48.25 (19)
+0:32.42
14:49.62 (20)
+1:22.85
TC4
5:49.40 (76)
+0:54.99
20:39.02 (31)
+2:17.84
178
84
BENITO SACIDO, Pablo
INDEPENDIENTE
MEN | Under 21
29:01.40
+10:40.22
TC1
6:18.47 (178)
+2:12.43
6:18.47 (178)
+2:12.43
TC2
4:51.65 (188)
+1:48.80
11:10.12 (178)
+4:01.23
TC3
10:00.19 (186)
+3:44.36
21:10.31 (175)
+7:43.54
TC4
7:51.09 (190)
+2:56.68
29:01.40 (179)
+10:40.22
164
50
BERASATEGUI SAN MARTIN, Xabier
MEN
27:01.72
+8:40.54
TC1
6:11.20 (173)
+2:05.16
6:11.20 (173)
+2:05.16
TC2
4:29.53 (169)
+1:26.68
10:40.73 (167)
+3:31.84
TC3
9:00.86 (168)
+2:45.03
19:41.59 (161)
+6:14.82
TC4
7:20.13 (176)
+2:25.72
27:01.72 (165)
+8:40.54
50
110
BITRIAN LOPEZ, Saul
VALLE DE BENASQUE, A.C.
MEN
21:24.22
+3:03.04
TC1
4:37.80 (32)
+0:31.76
4:37.80 (32)
+0:31.76
TC2
3:38.91 (69)
+0:36.06
8:16.71 (41)
+1:07.82
TC3
7:23.13 (71)
+1:07.30
15:39.84 (49)
+2:13.07
TC4
5:44.38 (62)
+0:49.97
21:24.22 (50)
+3:03.04
98
231
BLANCO CAMIÑA, Herminio
INDEPENDIENTE
MEN | Master 35+
23:15.85
+4:54.67
TC1
5:20.92 (119)
+1:14.88
5:20.92 (119)
+1:14.88
TC2
3:45.31 (87)
+0:42.46
9:06.23 (104)
+1:57.34
TC3
7:35.00 (81)
+1:19.17
16:41.23 (92)
+3:14.46
TC4
6:34.62 (137)
+1:40.21
23:15.85 (98)
+4:54.67
101
184
BLANCO CAMIÑA, Juan Alfonso
INDEPENDIENTE
MEN | Master 35+
23:22.59
+5:01.41
TC1
6:00.02 (162)
+1:53.98
6:00.02 (162)
+1:53.98
TC2
3:42.60 (83)
+0:39.75
9:42.62 (136)
+2:33.73
TC3
7:39.19 (88)
+1:23.36
17:21.81 (109)
+3:55.04
TC4
6:00.78 (92)
+1:06.37
23:22.59 (101)
+5:01.41
192
161
BLASCO ARAGON, Jesus
MEN
33:23.55
+15:02.37
TC1
7:39.14 (205)
+3:33.10
7:39.14 (205)
+3:33.10
TC2
6:36.48 (204)
+3:33.63
14:15.62 (203)
+7:06.73
TC3
10:36.28 (191)
+4:20.45
24:51.90 (192)
+11:25.13
TC4
8:31.65 (196)
+3:37.24
33:23.55 (193)
+15:02.37
173
205
BODOQUETRIGUERO, Gabriel
CDE SENDAS DE CUENCA
MEN | Master 35+
28:36.24
+10:15.06
TC1
6:27.89 (184)
+2:21.85
6:27.89 (184)
+2:21.85
TC2
4:52.30 (191)
+1:49.45
11:20.19 (183)
+4:11.30
TC3
9:41.83 (184)
+3:26.00
21:02.02 (171)
+7:35.25
TC4
7:34.22 (184)
+2:39.81
28:36.24 (174)
+10:15.06
66
202
BORJA PEREZ, Fernando
MARKINA S.C.
MEN | Master 35+
21:46.67
+3:25.49
TC1
5:07.27 (93)
+1:01.23
5:07.27 (93)
+1:01.23
TC2
3:40.25 (76)
+0:37.40
8:47.52 (86)
+1:38.63
TC3
7:14.53 (53)
+0:58.70
16:02.05 (69)
+2:35.28
TC4
5:44.62 (63)
+0:50.21
21:46.67 (66)
+3:25.49
130
86
BOSCH NUÑEZ, David
BICISPORT, CLUB ESPORTIU
MEN | Under 21
24:36.98
+6:15.80
TC1
4:39.02 (34)
+0:32.98
4:39.02 (34)
+0:32.98
TC2
3:39.96 (75)
+0:37.11
8:18.98 (48)
+1:10.09
TC3
6:56.64 (31)
+0:40.81
15:15.62 (36)
+1:48.85
TC4
9:21.36 (200)
+4:26.95
24:36.98 (130)
+6:15.80
45
9
BOULLOSA SEOANE, Brais
BICI VERDE, C.C.
MEN
21:15.02
+2:53.84
TC1
4:58.22 (77)
+0:52.18
4:58.22 (77)
+0:52.18
TC2
3:31.65 (43)
+0:28.80
8:29.87 (61)
+1:20.98
TC3
7:07.28 (41)
+0:51.45
15:37.15 (47)
+2:10.38
TC4
5:37.87 (47)
+0:43.46
21:15.02 (45)
+2:53.84
128
193
CAINZOS VARELA, Fernando
PULPEIROS MUGARDOS, C.
MEN | Master 35+
24:30.42
+6:09.24
TC1
5:12.49 (108)
+1:06.45
5:12.49 (108)
+1:06.45
TC2
4:23.00 (160)
+1:20.15
9:35.49 (129)
+2:26.60
TC3
8:43.46 (159)
+2:27.63
18:18.95 (140)
+4:52.18
TC4
6:11.47 (107)
+1:17.06
24:30.42 (128)
+6:09.24
157
195
CAMPILLO CAMACHO, David
CUARTE DE HUERVA, C.C.
MEN | Master 35+
26:22.80
+8:01.62
TC1
6:26.65 (182)
+2:20.61
6:26.65 (182)
+2:20.61
TC2
4:24.53 (164)
+1:21.68
10:51.18 (170)
+3:42.29
TC3
8:34.38 (153)
+2:18.55
19:25.56 (159)
+5:58.79
TC4
6:57.24 (160)
+2:02.83
26:22.80 (158)
+8:01.62
92
14
CARNEIRO PEREZ, David
PULPEIROS MUGARDOS, C.
MEN | Master 35+
22:56.43
+4:35.25
TC1
5:33.31 (135)
+1:27.27
5:33.31 (135)
+1:27.27
TC2
3:53.44 (105)
+0:50.59
9:26.75 (119)
+2:17.86
TC3
7:26.10 (73)
+1:10.27
16:52.85 (98)
+3:26.08
TC4
6:03.58 (96)
+1:09.17
22:56.43 (92)
+4:35.25
176
210
CARRILLO ARBOLEDA, Roberto Carlos
ANDOSILLA, C.C.
MEN | Master 35+
28:41.85
+10:20.67
TC1
6:46.19 (192)
+2:40.15
6:46.19 (192)
+2:40.15
TC2
4:45.15 (183)
+1:42.30
11:31.34 (185)
+4:22.45
TC3
9:33.93 (182)
+3:18.10
21:05.27 (174)
+7:38.50
TC4
7:36.58 (187)
+2:42.17
28:41.85 (177)
+10:20.67
28
215
CASTELLANOS TORRES, Jesus
PLANET MTB C.D.E.
MEN | Master 35+
20:26.63
+2:05.45
TC1
4:39.70 (36)
+0:33.66
4:39.70 (36)
+0:33.66
TC2
3:25.40 (26)
+0:22.55
8:05.10 (31)
+0:56.21
TC3
6:48.95 (22)
+0:33.12
14:54.05 (23)
+1:27.28
TC4
5:32.58 (38)
+0:38.17
20:26.63 (28)
+2:05.45
104
159
CASTILLO RIVERA, Andres
MEN | Master 35+
23:31.96
+5:10.78
TC1
5:39.59 (143)
+1:33.55
5:39.59 (143)
+1:33.55
TC2
3:57.25 (115)
+0:54.40
9:36.84 (131)
+2:27.95
TC3
7:55.63 (110)
+1:39.80
17:32.47 (114)
+4:05.70
TC4
5:59.49 (88)
+1:05.08
23:31.96 (104)
+5:10.78
DNF
164
CASTRILLO VILLLA, Juan
MEN
TC1
6:07.76 (170)
+2:01.72
6:07.76 (170)
+2:01.72
TC2
4:52.27 (190)
+1:49.42
11:00.03 (174)
+3:51.14
TC3
22:59.91 (200)
+16:44.08
33:59.94 (199)
+20:33.17
TC4
156
23
CERIO VISPO, Iñigo
TXIRRINGA C.D.C.
MEN
26:13.45
+7:52.27
TC1
5:22.63 (121)
+1:16.59
5:22.63 (121)
+1:16.59
TC2
4:43.51 (181)
+1:40.66
10:06.14 (149)
+2:57.25
TC3
9:02.45 (171)
+2:46.62
19:08.59 (155)
+5:41.82
TC4
7:04.86 (169)
+2:10.45
26:13.45 (157)
+7:52.27
84
113
CIFRES RUIZ, Roberto
GEGANT DE PEDRA, CC
MEN
22:29.63
+4:08.45
TC1
5:14.07 (110)
+1:08.03
5:14.07 (110)
+1:08.03
TC2
3:46.75 (90)
+0:43.90
9:00.82 (98)
+1:51.93
TC3
7:33.22 (78)
+1:17.39
16:34.04 (85)
+3:07.27
TC4
5:55.59 (84)
+1:01.18
22:29.63 (84)
+4:08.45
187
234
COEGO VILARIÑO, Juan Jose
CICLOSQUINTENA, C.
MEN | Master 35+
31:57.80
+13:36.62
TC1
7:15.95 (201)
+3:09.91
7:15.95 (201)
+3:09.91
TC2
5:35.10 (200)
+2:32.25
12:51.05 (198)
+5:42.16
TC3
10:35.23 (190)
+4:19.40
23:26.28 (189)
+9:59.51
TC4
8:31.52 (195)
+3:37.11
31:57.80 (188)
+13:36.62
118
38
CORTES GONZALEZ, Diego
BTT REY PELAYO
MEN
24:06.55
+5:45.37
TC1
5:26.33 (127)
+1:20.29
5:26.33 (127)
+1:20.29
TC2
4:08.95 (138)
+1:06.10
9:35.28 (128)
+2:26.39
TC3
8:06.35 (120)
+1:50.52
17:41.63 (120)
+4:14.86
TC4
6:24.92 (125)
+1:30.51
24:06.55 (118)
+5:45.37
27
91
COVARRUBIAS GUTIERREZ, David
ASZ-ORING, CDF
MEN | Under 21
20:25.57
+2:04.39
TC1
4:44.80 (47)
+0:38.76
4:44.80 (47)
+0:38.76
TC2
3:16.75 (13)
+0:13.90
8:01.55 (28)
+0:52.66
TC3
6:55.95 (30)
+0:40.12
14:57.50 (25)
+1:30.73
TC4
5:28.07 (29)
+0:33.66
20:25.57 (27)
+2:04.39
158
162
DE JUAN CANALDA, Javier
MEN | Master 35+
26:29.43
+8:08.25
TC1
5:52.68 (155)
+1:46.64
5:52.68 (155)
+1:46.64
TC2
4:24.37 (163)
+1:21.52
10:17.05 (155)
+3:08.16
TC3
8:49.23 (164)
+2:33.40
19:06.28 (154)
+5:39.51
TC4
7:23.15 (177)
+2:28.74
26:29.43 (159)
+8:08.25
165
216
DE TROYA, YAGüE Fernando
BTT BERRIOZAR CLUB DEPORTIVO
MEN | Master 35+
27:20.66
+8:59.48
TC1
6:53.30 (193)
+2:47.26
6:53.30 (193)
+2:47.26
TC2
4:37.58 (179)
+1:34.73
11:30.88 (184)
+4:21.99
TC3
8:48.43 (163)
+2:32.60
20:19.31 (167)
+6:52.54
TC4
7:01.35 (164)
+2:06.94
27:20.66 (166)
+8:59.48
188
236
DEL COLLADO CERECEDA, Eduardo
BARAKA BIKE -CERVE.POLLITO T
MEN | Master 35+
32:07.09
+13:45.91
TC1
6:04.45 (167)
+1:58.41
6:04.45 (167)
+1:58.41
TC2
10:48.32 (208)
+7:45.47
16:52.77 (207)
+9:43.88
TC3
8:40.08 (156)
+2:24.25
25:32.85 (194)
+12:06.08
TC4
6:34.24 (136)
+1:39.83
32:07.09 (189)
+13:45.91
14
72
DEL RIO COLLAZO, Zoe
XSM-SANTOME DE PIÑEIRO
MEN | Under 21
19:51.83
+1:30.65
TC1
4:18.99 (8)
+0:12.95
4:18.99 (8)
+0:12.95
TC2
3:19.22 (19)
+0:16.37
7:38.21 (13)
+0:29.32
TC3
6:43.68 (14)
+0:27.85
14:21.89 (12)
+0:55.12
TC4
5:29.94 (32)
+0:35.53
19:51.83 (14)
+1:30.65
DNF
122
DIAZ DIAZ, Daniel
SERAL BIKE C.D.E.
MEN
TC1
5:06.87 (92)
+1:00.83
5:06.87 (92)
+1:00.83
TC2
3:53.25 (103)
+0:50.40
9:00.12 (96)
+1:51.23
TC3
TC4
175
DIAZ DIAZ, Eduardo
CAMALEONES NARON-BIKE, C.
MEN | Master 35+
TC1
TC2
TC3
TC4
5
2
DOMENECH AMADES, Xavier
BICISPORT, CLUB ESPORTIU
MEN
19:01.84
+0:40.66
TC1
4:24.41 (14)
+0:18.37
4:24.41 (14)
+0:18.37
TC2
3:12.25 (9)
+0:09.40
7:36.66 (11)
+0:27.77
TC3
6:24.21 (4)
+0:08.38
14:00.87 (5)
+0:34.10
TC4
5:00.97 (4)
+0:06.56
19:01.84 (5)
+0:40.66
56
118
ECHEVERRIA ERRAZQUIN, Mikel
DONOSTI GAIN S.C.D.
MEN
21:32.49
+3:11.31
TC1
4:42.05 (41)
+0:36.01
4:42.05 (41)
+0:36.01
TC2
3:44.89 (85)
+0:42.04
8:26.94 (53)
+1:18.05
TC3
7:21.55 (66)
+1:05.72
15:48.49 (55)
+2:21.72
TC4
5:44.00 (60)
+0:49.59
21:32.49 (56)
+3:11.31
121
163
ERESUE SOPEÑA, Carlos
MEN | Master 35+
24:12.24
+5:51.06
TC1
5:15.02 (111)
+1:08.98
5:15.02 (111)
+1:08.98
TC2
4:04.40 (130)
+1:01.55
9:19.42 (113)
+2:10.53
TC3
8:24.75 (143)
+2:08.92
17:44.17 (121)
+4:17.40
TC4
6:28.07 (130)
+1:33.66
24:12.24 (121)
+5:51.06
DNF
191
ESCRIBANO FERRIOLS, Alejandro
CALATAYUD, BTT
MEN | Master 35+
TC1
5:40.26 (146)
+1:34.22
5:40.26 (146)
+1:34.22
TC2
10:36.44 (207)
+7:33.59
16:16.70 (205)
+9:07.81
TC3
TC4
129
20
ESNAOLA ARAKISTAIN, Erik
LAGUN ONAK TX.ELK.
MEN
24:32.50
+6:11.32
TC1
5:31.50 (133)
+1:25.46
5:31.50 (133)
+1:25.46
TC2
4:12.81 (148)
+1:09.96
9:44.31 (139)
+2:35.42
TC3
8:01.37 (117)
+1:45.54
17:45.68 (125)
+4:18.91
TC4
6:46.82 (149)
+1:52.41
24:32.50 (129)
+6:11.32
24
4
ESNAOLA GOROSTIDI, Juan Jose
CYCLA CLUB DEPORTIVO
MEN | Master 35+
20:20.48
+1:59.30
TC1
4:23.77 (12)
+0:17.73
4:23.77 (12)
+0:17.73
TC2
3:18.46 (18)
+0:15.61
7:42.23 (15)
+0:33.34
TC3
7:15.50 (54)
+0:59.67
14:57.73 (26)
+1:30.96
TC4
5:22.75 (21)
+0:28.34
20:20.48 (24)
+1:59.30
76
171
ETXEBARRIA URIONABARRENETXEA, Jon
MARKINA S.C.
MEN | Master 35+
22:06.73
+3:45.55
TC1
5:12.70 (109)
+1:06.66
5:12.70 (109)
+1:06.66
TC2
3:53.35 (104)
+0:50.50
9:06.05 (103)
+1:57.16
TC3
7:21.44 (65)
+1:05.61
16:27.49 (83)
+3:00.72
TC4
5:39.24 (50)
+0:44.83
22:06.73 (76)
+3:45.55
62
150
ETXEBERRIA ALONSO, Aritz
MEN | Master 35+
21:38.49
+3:17.31
TC1
4:44.86 (48)
+0:38.82
4:44.86 (48)
+0:38.82
TC2
3:36.85 (59)
+0:34.00
8:21.71 (49)
+1:12.82
TC3
7:27.82 (75)
+1:11.99
15:49.53 (58)
+2:22.76
TC4
5:48.96 (74)
+0:54.55
21:38.49 (62)
+3:17.31
196
55
ETXEBERRIA RUIZ DE LARRINAGA, Urki
ORIAKO TX. ESKOLA
MEN
37:40.07
+19:18.89
TC1
4:48.70 (54)
+0:42.66
4:48.70 (54)
+0:42.66
TC2
4:11.88 (145)
+1:09.03
9:00.58 (97)
+1:51.69
TC3
22:53.43 (199)
+16:37.60
31:54.01 (198)
+18:27.24
TC4
5:46.06 (69)
+0:51.65
37:40.07 (197)
+19:18.89
172
203
FACI TITOS, Raul
CALANDA, C.C.
MEN | Master 35+
28:29.55
+10:08.37
TC1
5:15.41 (112)
+1:09.37
5:15.41 (112)
+1:09.37
TC2
7:47.22 (205)
+4:44.37
13:02.63 (199)
+5:53.74
TC3
8:14.25 (130)
+1:58.42
21:16.88 (179)
+7:50.11
TC4
7:12.67 (174)
+2:18.26
28:29.55 (173)
+10:08.37
116
39
FERNANDEZ ARANZABAL, Gaizka
ORKATZETA KIROL KLUBA
MEN | Master 35+
24:04.51
+5:43.33
TC1
5:29.11 (131)
+1:23.07
5:29.11 (131)
+1:23.07
TC2
4:15.27 (151)
+1:12.42
9:44.38 (140)
+2:35.49
TC3
8:01.10 (116)
+1:45.27
17:45.48 (124)
+4:18.71
TC4
6:19.03 (117)
+1:24.62
24:04.51 (116)
+5:43.33
184
242
FERNANDEZ GOMEZ, Pepe
MEN | Master 35+
29:42.38
+11:21.20
TC1
7:39.25 (206)
+3:33.21
7:39.25 (206)
+3:33.21
TC2
5:10.85 (195)
+2:08.00
12:50.10 (197)
+5:41.21
TC3
9:27.56 (177)
+3:11.73
22:17.66 (187)
+8:50.89
TC4
7:24.72 (179)
+2:30.31
29:42.38 (185)
+11:21.20
110
105
FERNANDEZ LLAMO, Guillermo
VIKINGS BIKE, C.D.
MEN
23:52.42
+5:31.24
TC1
5:25.46 (124)
+1:19.42
5:25.46 (124)
+1:19.42
TC2
3:58.56 (120)
+0:55.71
9:24.02 (116)
+2:15.13
TC3
8:08.25 (123)
+1:52.42
17:32.27 (113)
+4:05.50
TC4
6:20.15 (118)
+1:25.74
23:52.42 (110)
+5:31.24
100
209
FERNANDEZ MERCADE, Jaime
CROSS CHICKEN C.D.E.
MEN | Master 35+
23:20.92
+4:59.74
TC1
5:38.68 (142)
+1:32.64
5:38.68 (142)
+1:32.64
TC2
3:50.62 (99)
+0:47.77
9:29.30 (121)
+2:20.41
TC3
7:51.45 (101)
+1:35.62
17:20.75 (108)
+3:53.98
TC4
6:00.17 (90)
+1:05.76
23:20.92 (100)
+4:59.74
12
59
FERNANDEZ PEREZ, David
AVANZA-PORRIÑO
MEN | Under 21
19:30.17
+1:08.99
TC1
4:19.77 (9)
+0:13.73
4:19.77 (9)
+0:13.73
TC2
3:16.85 (15)
+0:14.00
7:36.62 (10)
+0:27.73
TC3
6:47.40 (16)
+0:31.57
14:24.02 (13)
+0:57.25
TC4
5:06.15 (7)
+0:11.74
19:30.17 (12)
+1:08.99
144
104
FERNANDEZ SANCHO, Iñaki
IGARA BIDEGORRI TX. K.K.
MEN
25:11.34
+6:50.16
TC1
5:50.10 (153)
+1:44.06
5:50.10 (153)
+1:44.06
TC2
4:35.15 (175)
+1:32.30
10:25.25 (160)
+3:16.36
TC3
8:24.10 (140)
+2:08.27
18:49.35 (148)
+5:22.58
TC4
6:21.99 (121)
+1:27.58
25:11.34 (145)
+6:50.16
134
117
FERREIROS BAS, Yago
ENTRENAMIENTOCICLISMO.COM CDE
MEN | Master 35+
24:53.18
+6:32.00
TC1
5:37.00 (139)
+1:30.96
5:37.00 (139)
+1:30.96
TC2
4:12.13 (147)
+1:09.28
9:49.13 (143)
+2:40.24
TC3
8:11.08 (126)
+1:55.25
18:00.21 (132)
+4:33.44
TC4
6:52.97 (156)
+1:58.56
24:53.18 (134)
+6:32.00
20
124
FERRER SOBRECASES, Gonzalo
SARRIA, CC
MEN
20:10.72
+1:49.54
TC1
4:34.53 (26)
+0:28.49
4:34.53 (26)
+0:28.49
TC2
3:24.73 (25)
+0:21.88
7:59.26 (25)
+0:50.37
TC3
6:54.21 (26)
+0:38.38
14:53.47 (22)
+1:26.70
TC4
5:17.25 (17)
+0:22.84
20:10.72 (20)
+1:49.54
174
29
GALAN HERNANDEZ, Sergio
INDEPENDIENTE
MEN
28:36.81
+10:15.63
TC1
6:43.41 (191)
+2:37.37
6:43.41 (191)
+2:37.37
TC2
4:30.78 (171)
+1:27.93
11:14.19 (181)
+4:05.30
TC3
9:48.26 (185)
+3:32.43
21:02.45 (172)
+7:35.68
TC4
7:34.36 (185)
+2:39.95
28:36.81 (175)
+10:15.63
53
172
GALEA JIMENEZ, Jose Manuel
BIKE MADRID
MEN | Master 35+
21:29.81
+3:08.63
TC1
4:56.65 (71)
+0:50.61
4:56.65 (71)
+0:50.61
TC2
3:40.30 (77)
+0:37.45
8:36.95 (69)
+1:28.06
TC3
7:12.25 (51)
+0:56.42
15:49.20 (56)
+2:22.43
TC4
5:40.61 (52)
+0:46.20
21:29.81 (53)
+3:08.63
107
81
GALLART MONTE, Miguel Angel
VETENBIKE CASTELLON, CC
MEN | Under 21
23:39.96
+5:18.78
TC1
5:34.38 (136)
+1:28.34
5:34.38 (136)
+1:28.34
TC2
4:00.63 (125)
+0:57.78
9:35.01 (127)
+2:26.12
TC3
7:42.85 (92)
+1:27.02
17:17.86 (106)
+3:51.09
TC4
6:22.10 (122)
+1:27.69
23:39.96 (107)
+5:18.78
DNF
52
GAMARRA VALENCIANO, Rodrigo
ASZ-ORING, CDF
MEN | Under 21
TC1
5:15.41 (112)
+1:09.37
5:15.41 (112)
+1:09.37
TC2
3:24.55 (24)
+0:21.70
8:39.96 (77)
+1:31.07
TC3
26:30.16 (202)
+20:14.33
35:10.12 (201)
+21:43.35
TC4
195
152
GARATE ELKORO, Etor
MEN
36:27.78
+18:06.60
TC1
5:49.02 (151)
+1:42.98
5:49.02 (151)
+1:42.98
TC2
4:24.60 (165)
+1:21.75
10:13.62 (153)
+3:04.73
TC3
19:20.70 (198)
+13:04.87
29:34.32 (197)
+16:07.55
TC4
6:53.46 (157)
+1:59.05
36:27.78 (196)
+18:06.60
186
27
GARCIA DIEZ, Jaime
BTT ALGAIREN, C.D.
MEN
30:41.22
+12:20.04
TC1
6:28.59 (185)
+2:22.55
6:28.59 (185)
+2:22.55
TC2
4:28.66 (167)
+1:25.81
10:57.25 (173)
+3:48.36
TC3
10:50.38 (194)
+4:34.55
21:47.63 (184)
+8:20.86
TC4
8:53.59 (199)
+3:59.18
30:41.22 (187)
+12:20.04
13
73
GARCIA FAURA, Asier
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
MEN | Under 21
19:43.83
+1:22.65
TC1
4:34.94 (27)
+0:28.90
4:34.94 (27)
+0:28.90
TC2
3:20.35 (21)
+0:17.50
7:55.29 (23)
+0:46.40
TC3
6:36.84 (9)
+0:21.01
14:32.13 (15)
+1:05.36
TC4
5:11.70 (12)
+0:17.29
19:43.83 (13)
+1:22.65
64
204
GARCIA GARRIDO, Juan Ignacio
MONPEDAL CASTELLON, CC
MEN | Master 35+
21:43.81
+3:22.63
TC1
5:06.05 (89)
+1:00.01
5:06.05 (89)
+1:00.01
TC2
3:31.56 (42)
+0:28.71
8:37.61 (71)
+1:28.72
TC3
7:03.68 (37)
+0:47.85
15:41.29 (51)
+2:14.52
TC4
6:02.52 (93)
+1:08.11
21:43.81 (64)
+3:22.63
152
226
GAYO MORENO, Miguel
BIKE COMP STA. CRUZ C.D.
MEN | Master 35+
25:47.77
+7:26.59
TC1
6:23.72 (180)
+2:17.68
6:23.72 (180)
+2:17.68
TC2
4:13.44 (150)
+1:10.59
10:37.16 (166)
+3:28.27
TC3
8:22.80 (138)
+2:06.97
18:59.96 (152)
+5:33.19
TC4
6:47.81 (150)
+1:53.40
25:47.77 (153)
+7:26.59
35
56
GIMENEZ ARASANZ, Miguel
BARBASTRO, C.C.
MEN | Under 21
20:46.32
+2:25.14
TC1
4:41.29 (39)
+0:35.25
4:41.29 (39)
+0:35.25
TC2
3:30.80 (38)
+0:27.95
8:12.09 (37)
+1:03.20
TC3
7:00.61 (36)
+0:44.78
15:12.70 (34)
+1:45.93
TC4
5:33.62 (42)
+0:39.21
20:46.32 (35)
+2:25.14
122
16
GOMEZ AZKARATE, Aitor
LOKATZA Z.E.
MEN
24:12.52
+5:51.34
TC1
5:16.98 (116)
+1:10.94
5:16.98 (116)
+1:10.94
TC2
3:56.42 (111)
+0:53.57
9:13.40 (111)
+2:04.51
TC3
8:21.97 (137)
+2:06.14
17:35.37 (117)
+4:08.60
TC4
6:37.15 (140)
+1:42.74
24:12.52 (122)
+5:51.34
160
153
GOMEZ OVIEDO, Eloy
MEN
26:36.32
+8:15.14
TC1
6:23.90 (181)
+2:17.86
6:23.90 (181)
+2:17.86
TC2
4:51.71 (189)
+1:48.86
11:15.61 (182)
+4:06.72
TC3
8:27.93 (145)
+2:12.10
19:43.54 (163)
+6:16.77
TC4
6:52.78 (155)
+1:58.37
26:36.32 (161)
+8:15.14
4
42
GONZALEZ FONTAN, Mauro
SALVATERRA DE MIÑO, C.C.
MEN
19:00.04
+0:38.86
TC1
4:17.48 (7)
+0:11.44
4:17.48 (7)
+0:11.44
TC2
3:17.25 (16)
+0:14.40
7:34.73 (7)
+0:25.84
TC3
6:26.75 (7)
+0:10.92
14:01.48 (6)
+0:34.71
TC4
4:58.56 (3)
+0:04.15
19:00.04 (4)
+0:38.86
73
71
GOROSTEGI GALARRAGA, Ioseba
ERRONKA BILA KIROL KLUBA
MEN | Under 21
22:02.75
+3:41.57
TC1
4:59.62 (79)
+0:53.58
4:59.62 (79)
+0:53.58
TC2
3:59.25 (123)
+0:56.40
8:58.87 (93)
+1:49.98
TC3
7:21.97 (68)
+1:06.14
16:20.84 (79)
+2:54.07
TC4
5:41.91 (54)
+0:47.50
22:02.75 (73)
+3:41.57
78
218
GRASA YAGO, Diego
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
MEN | Master 35+
22:07.52
+3:46.34
TC1
4:54.61 (65)
+0:48.57
4:54.61 (65)
+0:48.57
TC2
3:39.81 (73)
+0:36.96
8:34.42 (66)
+1:25.53
TC3
7:27.35 (74)
+1:11.52
16:01.77 (68)
+2:35.00
TC4
6:05.75 (99)
+1:11.34
22:07.52 (78)
+3:46.34
182
151
HERNANDEZ MUÑOZ, Mario
MEN
29:14.13
+10:52.95
TC1
6:00.74 (163)
+1:54.70
6:00.74 (163)
+1:54.70
TC2
5:02.81 (193)
+1:59.96
11:03.55 (177)
+3:54.66
TC3
10:45.93 (193)
+4:30.10
21:49.48 (185)
+8:22.71
TC4
7:24.65 (178)
+2:30.24
29:14.13 (183)
+10:52.95
58
77
HERRARTE NAFARRATE, Danel
VIBIKE C.D.C.
MEN | Under 21
21:34.82
+3:13.64
TC1
4:47.17 (51)
+0:41.13
4:47.17 (51)
+0:41.13
TC2
3:50.75 (100)
+0:47.90
8:37.92 (72)
+1:29.03
TC3
7:18.03 (59)
+1:02.20
15:55.95 (65)
+2:29.18
TC4
5:38.87 (49)
+0:44.46
21:34.82 (58)
+3:13.64
DNF
158
HUNZINGER, Jonatan
MEN
TC1
4:33.40 (24)
+0:27.36
4:33.40 (24)
+0:27.36
TC2
3:39.00 (70)
+0:36.15
8:12.40 (38)
+1:03.51
TC3
7:42.32 (91)
+1:26.49
15:54.72 (64)
+2:27.95
TC4
126
63
IRIARTE DAVILA, Gorka
LAGUN ONAK TX.ELK.
MEN | Under 21
24:28.39
+6:07.21
TC1
5:37.80 (140)
+1:31.76
5:37.80 (140)
+1:31.76
TC2
3:58.35 (119)
+0:55.50
9:36.15 (130)
+2:27.26
TC3
7:51.56 (102)
+1:35.73
17:27.71 (111)
+4:00.94
TC4
7:00.68 (162)
+2:06.27
24:28.39 (126)
+6:07.21
168
70
IRIARTE, Markel
MEN | Under 21
27:45.34
+9:24.16
TC1
6:31.68 (186)
+2:25.64
6:31.68 (186)
+2:25.64
TC2
5:18.56 (197)
+2:15.71
11:50.24 (190)
+4:41.35
TC3
9:21.50 (175)
+3:05.67
21:11.74 (176)
+7:44.97
TC4
6:33.60 (135)
+1:39.19
27:45.34 (169)
+9:24.16
198
69
IRIARTE, Mikel
MEN
45:08.31
+26:47.13
TC1
6:17.21 (176)
+2:11.17
6:17.21 (176)
+2:11.17
TC2
22:24.93 (211)
+19:22.08
28:42.14 (211)
+21:33.25
TC3
9:18.36 (174)
+3:02.53
38:00.50 (202)
+24:33.73
TC4
7:07.81 (171)
+2:13.40
45:08.31 (199)
+26:47.13
7
64
ISCLA GRANDVALLET, Alex
INDEPENDIENTE
MEN
19:05.39
+0:44.21
TC1
4:11.93 (3)
+0:05.89
4:11.93 (3)
+0:05.89
TC2
3:11.20 (8)
+0:08.35
7:23.13 (4)
+0:14.24
TC3
6:26.19 (6)
+0:10.36
13:49.32 (4)
+0:22.55
TC4
5:16.07 (16)
+0:21.66
19:05.39 (7)
+0:44.21
DNF
62
JIMENEZ GARCIA, Yeray
KATEA-BIKE
MEN
TC1
5:01.45 (81)
+0:55.41
5:01.45 (81)
+0:55.41
TC2
12:13.07 (209)
+9:10.22
17:14.52 (208)
+10:05.63
TC3
TC4
19
32
LABAILA ESPAÑOL, Marc
AGROSTOCK CC FRAGA
MEN
20:08.74
+1:47.56
TC1
4:36.06 (29)
+0:30.02
4:36.06 (29)
+0:30.02
TC2
3:24.36 (23)
+0:21.51
8:00.42 (26)
+0:51.53
TC3
6:54.56 (27)
+0:38.73
14:54.98 (24)
+1:28.21
TC4
5:13.76 (14)
+0:19.35
20:08.74 (19)
+1:47.56
91
24
LAO DEL PINO, Alejandro
DONOSTI GAIN S.C.D.
MEN
22:53.33
+4:32.15
TC1
5:08.44 (98)
+1:02.40
5:08.44 (98)
+1:02.40
TC2
3:58.85 (121)
+0:56.00
9:07.29 (106)
+1:58.40
TC3
7:40.50 (90)
+1:24.67
16:47.79 (95)
+3:21.02
TC4
6:05.54 (98)
+1:11.13
22:53.33 (91)
+4:32.15
194
78
LASAGA ALTZUA, Eñaut
DORLETAKO AMA TX. ESKOLA
MEN | Under 21
35:05.94
+16:44.76
TC1
10:44.10 (210)
+6:38.06
10:44.10 (210)
+6:38.06
TC2
6:03.50 (203)
+3:00.65
16:47.60 (206)
+9:38.71
TC3
10:17.10 (188)
+4:01.27
27:04.70 (196)
+13:37.93
TC4
8:01.24 (193)
+3:06.83
35:05.94 (195)
+16:44.76
81
183
LAZAROBASTER ARAKISTAIN, Gaizka
EIBARRES C.C.
MEN | Master 35+
22:21.35
+4:00.17
TC1
5:05.25 (87)
+0:59.21
5:05.25 (87)
+0:59.21
TC2
3:45.72 (88)
+0:42.87
8:50.97 (90)
+1:42.08
TC3
7:33.28 (79)
+1:17.45
16:24.25 (81)
+2:57.48
TC4
5:57.10 (85)
+1:02.69
22:21.35 (81)
+4:00.17
32
85
LEEUWENBERG, Rafael
LOOSE RIDERS, TERUEL
MEN | Under 21
20:39.49
+2:18.31
TC1
4:35.30 (28)
+0:29.26
4:35.30 (28)
+0:29.26
TC2
3:31.30 (40)
+0:28.45
8:06.60 (32)
+0:57.71
TC3
7:04.08 (38)
+0:48.25
15:10.68 (33)
+1:43.91
TC4
5:28.81 (31)
+0:34.40
20:39.49 (32)
+2:18.31
83
112
LEIRA ROMERO, Fermin
PULPEIROS MUGARDOS, C.
MEN | Master 35+
22:28.35
+4:07.17
TC1
5:11.84 (106)
+1:05.80
5:11.84 (106)
+1:05.80
TC2
3:48.10 (94)
+0:45.25
8:59.94 (95)
+1:51.05
TC3
7:39.20 (89)
+1:23.37
16:39.14 (89)
+3:12.37
TC4
5:49.21 (75)
+0:54.80
22:28.35 (83)
+4:07.17
9
100
LEMOS RAMIREZ, Santos
GRUPETA PAN DE ZARKO, C.
MEN
19:22.51
+1:01.33
TC1
4:23.81 (13)
+0:17.77
4:23.81 (13)
+0:17.77
TC2
3:09.21 (4)
+0:06.36
7:33.02 (6)
+0:24.13
TC3
6:41.45 (12)
+0:25.62
14:14.47 (9)
+0:47.70
TC4
5:08.04 (9)
+0:13.63
19:22.51 (9)
+1:01.33
109
75
LENDINES UTRILLA, Pablo
INDEPENDIENTE
MEN | Under 21
23:51.43
+5:30.25
TC1
5:12.14 (107)
+1:06.10
5:12.14 (107)
+1:06.10
TC2
3:51.93 (101)
+0:49.08
9:04.07 (100)
+1:55.18
TC3
8:43.58 (160)
+2:27.75
17:47.65 (126)
+4:20.88
TC4
6:03.78 (97)
+1:09.37
23:51.43 (109)
+5:30.25
44
43
LEON GUTIERREZ, Joseba
BIKEZONA.COM BILBAO C.D.C
MEN | Master 35+
21:13.42
+2:52.24
TC1
4:56.42 (70)
+0:50.38
4:56.42 (70)
+0:50.38
TC2
3:31.25 (39)
+0:28.40
8:27.67 (56)
+1:18.78
TC3
7:11.00 (48)
+0:55.17
15:38.67 (48)
+2:11.90
TC4
5:34.75 (45)
+0:40.34
21:13.42 (44)
+2:52.24
171
35
LINAZISORO MADINABEITIA, Ion Asier
LOKATZA Z.E.
MEN
28:27.60
+10:06.42
TC1
5:09.36 (102)
+1:03.32
5:09.36 (102)
+1:03.32
TC2
5:09.90 (194)
+2:07.05
10:19.26 (156)
+3:10.37
TC3
10:15.78 (187)
+3:59.95
20:35.04 (169)
+7:08.27
TC4
7:52.56 (191)
+2:58.15
28:27.60 (172)
+10:06.42
133
232
LLOPART CODINA, Cesar
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
MEN | Master 35+
24:52.87
+6:31.69
TC1
5:53.05 (156)
+1:47.01
5:53.05 (156)
+1:47.01
TC2
4:19.96 (157)
+1:17.11
10:13.01 (151)
+3:04.12
TC3
8:14.10 (129)
+1:58.27
18:27.11 (142)
+5:00.34
TC4
6:25.76 (126)
+1:31.35
24:52.87 (133)
+6:31.69
125
139
LLORENS FERRER, Jose Vicente
ALTEA, CC
MEN
24:20.30
+5:59.12
TC1
5:15.48 (114)
+1:09.44
5:15.48 (114)
+1:09.44
TC2
3:52.75 (102)
+0:49.90
9:08.23 (109)
+1:59.34
TC3
8:31.28 (151)
+2:15.45
17:39.51 (119)
+4:12.74
TC4
6:40.79 (146)
+1:46.38
24:20.30 (125)
+5:59.12
131
186
LOPEZ BROULLON, Pablo
MOTO BIKE, P.C.
MEN | Master 35+
24:37.58
+6:16.40
TC1
5:51.47 (154)
+1:45.43
5:51.47 (154)
+1:45.43
TC2
3:57.60 (117)
+0:54.75
9:49.07 (142)
+2:40.18
TC3
8:09.63 (125)
+1:53.80
17:58.70 (130)
+4:31.93
TC4
6:38.88 (143)
+1:44.47
24:37.58 (131)
+6:16.40
65
127
LOPEZ MARTINEZ, Gerardo
MUNDOBICI RIDERS C.C.
MEN
21:46.37
+3:25.19
TC1
5:06.77 (91)
+1:00.73
5:06.77 (91)
+1:00.73
TC2
3:36.71 (58)
+0:33.86
8:43.48 (79)
+1:34.59
TC3
7:17.86 (58)
+1:02.03
16:01.34 (67)
+2:34.57
TC4
5:45.03 (65)
+0:50.62
21:46.37 (65)
+3:25.19
21
166
LOPEZ SEGUI, Francisco Manue
SARRIA, CC
MEN | Master 35+
20:10.86
+1:49.68
TC1
4:39.66 (35)
+0:33.62
4:39.66 (35)
+0:33.62
TC2
3:12.85 (10)
+0:10.00
7:52.51 (19)
+0:43.62
TC3
6:58.03 (32)
+0:42.20
14:50.54 (21)
+1:23.77
TC4
5:20.32 (19)
+0:25.91
20:10.86 (21)
+1:49.68
124
187
LOPEZ SEGUI, Juan Javier
SARRIA, CC
MEN | Master 35+
24:19.01
+5:57.83
TC1
5:26.28 (126)
+1:20.24
5:26.28 (126)
+1:20.24
TC2
4:12.03 (146)
+1:09.18
9:38.31 (132)
+2:29.42
TC3
8:24.18 (141)
+2:08.35
18:02.49 (133)
+4:35.72
TC4
6:16.52 (111)
+1:22.11
24:19.01 (124)
+5:57.83
61
102
LOPEZ SERRA, Oriol
PROBIKE CLUB
MEN | Master 35+
21:37.85
+3:16.67
TC1
4:56.68 (72)
+0:50.64
4:56.68 (72)
+0:50.64
TC2
3:34.20 (48)
+0:31.35
8:30.88 (62)
+1:21.99
TC3
7:18.45 (61)
+1:02.62
15:49.33 (57)
+2:22.56
TC4
5:48.52 (72)
+0:54.11
21:37.85 (61)
+3:16.67
111
168
LORENZO VILA, Esteban
BICI VERDE, C.C.
MEN | Master 35+
23:52.83
+5:31.65
TC1
5:55.80 (160)
+1:49.76
5:55.80 (160)
+1:49.76
TC2
3:56.65 (113)
+0:53.80
9:52.45 (144)
+2:43.56
TC3
7:52.88 (104)
+1:37.05
17:45.33 (122)
+4:18.56
TC4
6:07.50 (102)
+1:13.09
23:52.83 (111)
+5:31.65
22
89
LOUREIRO GIRALDEZ, Manuel
CORUXO, C.C.
MEN | Under 21
20:12.17
+1:50.99
TC1
4:27.07 (18)
+0:21.03
4:27.07 (18)
+0:21.03
TC2
3:25.45 (27)
+0:22.60
7:52.52 (20)
+0:43.63
TC3
6:52.89 (25)
+0:37.06
14:45.41 (16)
+1:18.64
TC4
5:26.76 (26)
+0:32.35
20:12.17 (22)
+1:50.99
38
176
MARCOS CARLUS, Fernando
LAESPORT C.D.
MEN | Master 35+
20:53.55
+2:32.37
TC1
4:48.65 (53)
+0:42.61
4:48.65 (53)
+0:42.61
TC2
3:29.85 (37)
+0:27.00
8:18.50 (44)
+1:09.61
TC3
7:04.55 (39)
+0:48.72
15:23.05 (41)
+1:56.28
TC4
5:30.50 (33)
+0:36.09
20:53.55 (38)
+2:32.37
97
201
MARTINEZ ALVAREZ, Francisco
SARRIBIKES, CLUB DEPORTIVO
MEN | Master 35+
23:13.07
+4:51.89
TC1
5:04.60 (86)
+0:58.56
5:04.60 (86)
+0:58.56
TC2
3:57.71 (118)
+0:54.86
9:02.31 (99)
+1:53.42
TC3
7:52.27 (103)
+1:36.44
16:54.58 (99)
+3:27.81
TC4
6:18.49 (113)
+1:24.08
23:13.07 (97)
+4:51.89
26
3
MARTINEZ HARO, Alvaro
CLUB TRIAL BICI GUADALIX DE LA
MEN
20:24.93
+2:03.75
TC1
4:26.72 (17)
+0:20.68
4:26.72 (17)
+0:20.68
TC2
3:16.25 (12)
+0:13.40
7:42.97 (16)
+0:34.08
TC3
7:16.33 (55)
+1:00.50
14:59.30 (28)
+1:32.53
TC4
5:25.63 (24)
+0:31.22
20:24.93 (26)
+2:03.75
49
155
MARTINEZ MARIN, Roberto
MEN
21:23.75
+3:02.57
TC1
4:55.49 (69)
+0:49.45
4:55.49 (69)
+0:49.45
TC2
3:31.65 (43)
+0:28.80
8:27.14 (54)
+1:18.25
TC3
7:06.50 (40)
+0:50.67
15:33.64 (46)
+2:06.87
TC4
5:50.11 (79)
+0:55.70
21:23.75 (49)
+3:02.57
72
107
MARTINEZ OBINETA, Iulen
LAREQUI BIKE, CLUB DEPORTIVO
MEN
22:02.47
+3:41.29
TC1
5:02.96 (82)
+0:56.92
5:02.96 (82)
+0:56.92
TC2
3:42.15 (81)
+0:39.30
8:45.11 (80)
+1:36.22
TC3
7:22.37 (69)
+1:06.54
16:07.48 (71)
+2:40.71
TC4
5:54.99 (83)
+1:00.58
22:02.47 (72)
+3:41.29
163
224
MATARO REDON, Isaac
MEN | Master 35+
26:56.03
+8:34.85
TC1
6:22.30 (179)
+2:16.26
6:22.30 (179)
+2:16.26
TC2
4:34.71 (174)
+1:31.86
10:57.01 (172)
+3:48.12
TC3
8:56.70 (167)
+2:40.87
19:53.71 (165)
+6:26.94
TC4
7:02.32 (165)
+2:07.91
26:56.03 (164)
+8:34.85
175
239
MELICH PALAU, Jordi
LANGRAIZ S.C.
MEN | Master 35+
28:40.28
+10:19.10
TC1
7:01.91 (195)
+2:55.87
7:01.91 (195)
+2:55.87
TC2
4:47.98 (186)
+1:45.13
11:49.89 (189)
+4:41.00
TC3
9:30.43 (178)
+3:14.60
21:20.32 (180)
+7:53.55
TC4
7:19.96 (175)
+2:25.55
28:40.28 (176)
+10:19.10
8
54
MENENDEZ GONZALEZ, Diego
CUETOS BIKE
MEN | Under 21
19:20.69
+0:59.51
TC1
4:30.75 (22)
+0:24.71
4:30.75 (22)
+0:24.71
TC2
3:16.79 (14)
+0:13.94
7:47.54 (17)
+0:38.65
TC3
6:25.63 (5)
+0:09.80
14:13.17 (8)
+0:46.40
TC4
5:07.52 (8)
+0:13.11
19:20.69 (8)
+0:59.51
DNF
131
MENGUAL SUAREZ, Carlos
PEÑA GUARA, C.C.
MEN
TC1
4:51.21 (60)
+0:45.17
4:51.21 (60)
+0:45.17
TC2
3:37.59 (63)
+0:34.74
8:28.80 (59)
+1:19.91
TC3
TC4
71
208
MEURA, Guillaume
ZONA ZERO, C. BTT
MEN | Master 35+
22:01.52
+3:40.34
TC1
5:08.50 (99)
+1:02.46
5:08.50 (99)
+1:02.46
TC2
3:37.31 (62)
+0:34.46
8:45.81 (81)
+1:36.92
TC3
7:23.98 (72)
+1:08.15
16:09.79 (74)
+2:43.02
TC4
5:51.73 (80)
+0:57.32
22:01.52 (71)
+3:40.34
197
96
MIRANDA GUITIAN, Raul
CORUXO C.C.
MEN | Under 21
40:02.01
+21:40.83
TC1
4:34.28 (25)
+0:28.24
4:34.28 (25)
+0:28.24
TC2
3:36.64 (57)
+0:33.79
8:10.92 (36)
+1:02.03
TC3
26:09.95 (201)
+19:54.12
34:20.87 (200)
+20:54.10
TC4
5:41.14 (53)
+0:46.73
40:02.01 (198)
+21:40.83
148
223
MOMBIEDRO DE CASTELLARNAU, Rafael
MEN | Master 35+
25:26.21
+7:05.03
TC1
6:01.87 (164)
+1:55.83
6:01.87 (164)
+1:55.83
TC2
4:19.53 (155)
+1:16.68
10:21.40 (157)
+3:12.51
TC3
8:24.43 (142)
+2:08.60
18:45.83 (147)
+5:19.06
TC4
6:40.38 (144)
+1:45.97
25:26.21 (149)
+7:05.03
99
87
MONTAVA MULLOR, Mauro
ON BIKE, CC
MEN | Under 21
23:16.36
+4:55.18
TC1
4:50.43 (56)
+0:44.39
4:50.43 (56)
+0:44.39
TC2
3:46.90 (91)
+0:44.05
8:37.33 (70)
+1:28.44
TC3
8:12.43 (127)
+1:56.60
16:49.76 (96)
+3:22.99
TC4
6:26.60 (129)
+1:32.19
23:16.36 (99)
+4:55.18
60
93
MORA PLANA, Ivan
VALLE DE BENASQUE, A.C.
MEN | Under 21
21:37.60
+3:16.42
TC1
4:22.66 (11)
+0:16.62
4:22.66 (11)
+0:16.62
TC2
3:31.40 (41)
+0:28.55
7:54.06 (21)
+0:45.17
TC3
7:55.94 (112)
+1:40.11
15:50.00 (59)
+2:23.23
TC4
5:47.60 (71)
+0:53.19
21:37.60 (60)
+3:16.42
DNF
156
MORE COLOMA, Victor
MEN
TC1
9:04.39 (209)
+4:58.35
9:04.39 (209)
+4:58.35
TC2
13:37.63 (210)
+10:34.78
22:42.02 (210)
+15:33.13
TC3
TC4
DNF
80
MORILLO ALVAREZ, Ian
BMX TERRASSA CLUB
MEN | Under 21
TC1
4:41.11 (38)
+0:35.07
4:41.11 (38)
+0:35.07
TC2
9:40.75 (206)
+6:37.90
14:21.86 (204)
+7:12.97
TC3
TC4
143
228
MUEDRA NUÑEZ, Jose Vicente
BIKE POBLA, C
MEN | Master 35+
25:11.13
+6:49.95
TC1
6:02.08 (165)
+1:56.04
6:02.08 (165)
+1:56.04
TC2
4:23.32 (161)
+1:20.47
10:25.40 (161)
+3:16.51
TC3
8:07.82 (122)
+1:51.99
18:33.22 (144)
+5:06.45
TC4
6:37.91 (141)
+1:43.50
25:11.13 (144)
+6:49.95
16
21
MUNITXA ARRINDA, Jon
PUNTA GALEA T.E.
MEN
20:02.31
+1:41.13
TC1
4:28.37 (20)
+0:22.33
4:28.37 (20)
+0:22.33
TC2
3:25.85 (29)
+0:23.00
7:54.22 (22)
+0:45.33
TC3
6:52.64 (24)
+0:36.81
14:46.86 (18)
+1:20.09
TC4
5:15.45 (15)
+0:21.04
20:02.31 (16)
+1:41.13
37
68
MUÑOZ, Jose
MEN | Under 21
20:52.20
+2:31.02
TC1
4:42.41 (43)
+0:36.37
4:42.41 (43)
+0:36.37
TC2
3:26.88 (30)
+0:24.03
8:09.29 (33)
+1:00.40
TC3
7:09.23 (44)
+0:53.40
15:18.52 (38)
+1:51.75
TC4
5:33.68 (43)
+0:39.27
20:52.20 (37)
+2:31.02
108
197
NAGUILA RIVERA, Isaac
ZONA ZERO, C. BTT
MEN | Master 35+
23:47.94
+5:26.76
TC1
5:33.00 (134)
+1:26.96
5:33.00 (134)
+1:26.96
TC2
4:07.29 (136)
+1:04.44
9:40.29 (135)
+2:31.40
TC3
7:53.93 (108)
+1:38.10
17:34.22 (116)
+4:07.45
TC4
6:13.72 (108)
+1:19.31
23:47.94 (108)
+5:26.76
162
227
NAVARRO BECERRIL, Joaquin
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
MEN | Master 35+
26:55.17
+8:33.99
TC1
6:32.93 (187)
+2:26.89
6:32.93 (187)
+2:26.89
TC2
4:23.81 (162)
+1:20.96
10:56.74 (171)
+3:47.85
TC3
8:53.67 (166)
+2:37.84
19:50.41 (164)
+6:23.64
TC4
7:04.76 (168)
+2:10.35
26:55.17 (163)
+8:33.99
36
143
NAVARRO BIELSA, Aitor
ZONA ZERO, C. BTT
MEN
20:50.57
+2:29.39
TC1
4:29.17 (21)
+0:23.13
4:29.17 (21)
+0:23.13
TC2
3:28.90 (35)
+0:26.05
7:58.07 (24)
+0:49.18
TC3
7:12.05 (50)
+0:56.22
15:10.12 (32)
+1:43.35
TC4
5:40.45 (51)
+0:46.04
20:50.57 (36)
+2:29.39
180
192
NISO RODRIGUEZ, David
TXIRRINGA C.D.C.
MEN | Master 35+
29:05.15
+10:43.97
TC1
7:13.72 (199)
+3:07.68
7:13.72 (199)
+3:07.68
TC2
5:14.18 (196)
+2:11.33
12:27.90 (195)
+5:19.01
TC3
9:01.53 (170)
+2:45.70
21:29.43 (182)
+8:02.66
TC4
7:35.72 (186)
+2:41.31
29:05.15 (181)
+10:43.97
87
199
NUÑEZ SERRANO, Miguel Angel
INDEPENDIENTE
MEN | Master 35+
22:39.99
+4:18.81
TC1
5:08.01 (96)
+1:01.97
5:08.01 (96)
+1:01.97
TC2
3:39.00 (70)
+0:36.15
8:47.01 (85)
+1:38.12
TC3
7:52.90 (105)
+1:37.07
16:39.91 (90)
+3:13.14
TC4
6:00.08 (89)
+1:05.67
22:39.99 (87)
+4:18.81
90
22
OLAÑETA ZABALETA, Igor
LOKATZA Z.E.
MEN
22:49.03
+4:27.85
TC1
5:26.42 (129)
+1:20.38
5:26.42 (129)
+1:20.38
TC2
3:58.98 (122)
+0:56.13
9:25.40 (117)
+2:16.51
TC3
7:37.52 (86)
+1:21.69
17:02.92 (102)
+3:36.15
TC4
5:46.11 (70)
+0:51.70
22:49.03 (90)
+4:27.85
40
57
OLIVA LAFARGA, Lucas
GRAN VIA BIKES, C.C.
MEN
20:58.19
+2:37.01
TC1
4:59.88 (80)
+0:53.84
4:59.88 (80)
+0:53.84
TC2
3:38.30 (66)
+0:35.45
8:38.18 (73)
+1:29.29
TC3
6:48.70 (21)
+0:32.87
15:26.88 (42)
+2:00.11
TC4
5:31.31 (35)
+0:36.90
20:58.19 (40)
+2:37.01
135
30
OLIVER SANCHEZ, Ignacio
ARAN DH CLUB CICLISTA
MEN
24:56.50
+6:35.32
TC1
5:18.81 (117)
+1:12.77
5:18.81 (117)
+1:12.77
TC2
3:47.51 (92)
+0:44.66
9:06.32 (105)
+1:57.43
TC3
7:52.92 (106)
+1:37.09
16:59.24 (100)
+3:32.47
TC4
7:57.26 (192)
+3:02.85
24:56.50 (135)
+6:35.32
23
90
OLM BURNAT, Pau
VIC-ETB CLUB NATACIO
MEN | Under 21
20:14.45
+1:53.27
TC1
4:36.45 (30)
+0:30.41
4:36.45 (30)
+0:30.41
TC2
3:42.30 (82)
+0:39.45
8:18.75 (46)
+1:09.86
TC3
6:47.44 (17)
+0:31.61
15:06.19 (30)
+1:39.42
TC4
5:08.26 (10)
+0:13.85
20:14.45 (23)
+1:53.27
39
98
OLMEDO RALDUA, Jaime
MEN | Under 21
20:55.15
+2:33.97
TC1
4:48.04 (52)
+0:42.00
4:48.04 (52)
+0:42.00
TC2
3:38.58 (67)
+0:35.73
8:26.62 (52)
+1:17.73
TC3
6:55.15 (28)
+0:39.32
15:21.77 (40)
+1:55.00
TC4
5:33.38 (41)
+0:38.97
20:55.15 (39)
+2:33.97
140
198
ORTEGA VERDU, Jose Juan
TORTUGAS MOLINA CC
MEN | Master 35+
25:08.93
+6:47.75
TC1
5:39.97 (144)
+1:33.93
5:39.97 (144)
+1:33.93
TC2
4:04.28 (129)
+1:01.43
9:44.25 (138)
+2:35.36
TC3
8:30.03 (148)
+2:14.20
18:14.28 (138)
+4:47.51
TC4
6:54.65 (158)
+2:00.24
25:08.93 (140)
+6:47.75
96
180
ORTEGACARRASCO, Jonathan
CALDERONABIKE SAGUNTO, CC
MEN | Master 35+
23:10.87
+4:49.69
TC1
5:11.08 (105)
+1:05.04
5:11.08 (105)
+1:05.04
TC2
3:56.70 (114)
+0:53.85
9:07.78 (108)
+1:58.89
TC3
7:44.58 (93)
+1:28.75
16:52.36 (97)
+3:25.59
TC4
6:18.51 (114)
+1:24.10
23:10.87 (96)
+4:49.69
54
126
ORTIZ CAMBRES, Raul
3HCYCLES, G.C.
MEN
21:30.75
+3:09.57
TC1
4:45.97 (50)
+0:39.93
4:45.97 (50)
+0:39.93
TC2
3:53.81 (107)
+0:50.96
8:39.78 (76)
+1:30.89
TC3
7:08.14 (42)
+0:52.31
15:47.92 (54)
+2:21.15
TC4
5:42.83 (57)
+0:48.42
21:30.75 (54)
+3:09.57
123
134
OSORIO ZAPATA, Diego Hernando
POLIDEPORTIVO ANDORRA, C.C.
MEN
24:18.60
+5:57.42
TC1
5:48.30 (150)
+1:42.26
5:48.30 (150)
+1:42.26
TC2
4:11.33 (144)
+1:08.48
9:59.63 (146)
+2:50.74
TC3
8:04.97 (118)
+1:49.14
18:04.60 (134)
+4:37.83
TC4
6:14.00 (109)
+1:19.59
24:18.60 (123)
+5:57.42
113
213
OTAEGI GURRUTXAGA, Igor
LEITZ K.K.E.
MEN | Master 35+
23:54.57
+5:33.39
TC1
5:16.57 (115)
+1:10.53
5:16.57 (115)
+1:10.53
TC2
3:56.55 (112)
+0:53.70
9:13.12 (110)
+2:04.23
TC3
8:18.18 (134)
+2:02.35
17:31.30 (112)
+4:04.53
TC4
6:23.27 (124)
+1:28.86
23:54.57 (113)
+5:33.39
29
8
OTAMENDI GALARDI, Jon
HONDARRIBIA TX. ELK.
MEN
20:30.18
+2:09.00
TC1
4:42.06 (42)
+0:36.02
4:42.06 (42)
+0:36.02
TC2
3:28.73 (34)
+0:25.88
8:10.79 (35)
+1:01.90
TC3
6:55.53 (29)
+0:39.70
15:06.32 (31)
+1:39.55
TC4
5:23.86 (23)
+0:29.45
20:30.18 (29)
+2:09.00
17
OTAÑO BASTERRA, Peio
LOKATZA Z.E.
MEN
TC1
5:45.09 (148)
+1:39.05
5:45.09 (148)
+1:39.05
TC2
5:55.56 (202)
+2:52.71
11:40.65 (186)
+4:31.76
TC3
TC4
42
79
OTXOA IRIONDO, Jon
DORLETAKO AMA TX. ESKOLA
MEN | Under 21
21:04.62
+2:43.44
TC1
4:39.82 (37)
+0:33.78
4:39.82 (37)
+0:33.78
TC2
3:37.07 (60)
+0:34.22
8:16.89 (43)
+1:08.00
TC3
7:13.85 (52)
+0:58.02
15:30.74 (44)
+2:03.97
TC4
5:33.88 (44)
+0:39.47
21:04.62 (42)
+2:43.44
193
138
PAJARES CHIMENO, Gontzal
LAUMENDI BTT
MEN | Master 35+
33:49.11
+15:27.93
TC1
8:08.43 (207)
+4:02.39
8:08.43 (207)
+4:02.39
TC2
5:24.83 (198)
+2:21.98
13:33.26 (202)
+6:24.37
TC3
11:28.45 (196)
+5:12.62
25:01.71 (193)
+11:34.94
TC4
8:47.40 (198)
+3:52.99
33:49.11 (194)
+15:27.93
3
5
PALACIO FUSTERO, Mario
ZARAGOZA, UNION CICLISTA
MEN
18:33.96
+0:12.78
TC1
4:12.89 (4)
+0:06.85
4:12.89 (4)
+0:06.85
TC2
3:02.96 (2)
+0:00.11
7:15.85 (3)
+0:06.96
TC3
6:15.83 (1)
13:31.68 (2)
+0:04.91
TC4
5:02.28 (6)
+0:07.87
18:33.96 (3)
+0:12.78
15
145
PAPALEO, Agustin
FORMULA EXTREM BTT CLUB
MEN
19:53.67
+1:32.49
TC1
4:24.84 (15)
+0:18.80
4:24.84 (15)
+0:18.80
TC2
3:10.21 (5)
+0:07.36
7:35.05 (8)
+0:26.16
TC3
6:52.25 (23)
+0:36.42
14:27.30 (14)
+1:00.53
TC4
5:26.37 (25)
+0:31.96
19:53.67 (15)
+1:32.49
137
34
PARDO PARDOS, Jon
LOOSE RIDERS, TERUEL
MEN
25:03.43
+6:42.25
TC1
9:00.48 (208)
+4:54.44
9:00.48 (208)
+4:54.44
TC2
3:49.35 (97)
+0:46.50
12:49.83 (196)
+5:40.94
TC3
6:46.35 (15)
+0:30.52
19:36.18 (160)
+6:09.41
TC4
5:27.25 (27)
+0:32.84
25:03.43 (137)
+6:42.25
57
128
PERALES FIGUEROA, Jose Alejandro
DONOSTI GAIN S.C.D.
MEN
21:34.76
+3:13.58
TC1
4:51.86 (61)
+0:45.82
4:51.86 (61)
+0:45.82
TC2
3:37.80 (64)
+0:34.95
8:29.66 (60)
+1:20.77
TC3
7:21.05 (64)
+1:05.22
15:50.71 (62)
+2:23.94
TC4
5:44.05 (61)
+0:49.64
21:34.76 (57)
+3:13.58
169
33
PEREIRA MAROTO, Raul
PULPEIROS MUGARDOS, C.
MEN
28:10.07
+9:48.89
TC1
7:10.33 (198)
+3:04.29
7:10.33 (198)
+3:04.29
TC2
4:45.03 (182)
+1:42.18
11:55.36 (192)
+4:46.47
TC3
9:07.97 (173)
+2:52.14
21:03.33 (173)
+7:36.56
TC4
7:06.74 (170)
+2:12.33
28:10.07 (170)
+9:48.89
114
132
PEREZ LASHERAS, Miguel Angel
CASPOLINO, C.C.
MEN
23:55.45
+5:34.27
TC1
5:10.90 (104)
+1:04.86
5:10.90 (104)
+1:04.86
TC2
3:53.54 (106)
+0:50.69
9:04.44 (102)
+1:55.55
TC3
7:58.75 (115)
+1:42.92
17:03.19 (103)
+3:36.42
TC4
6:52.26 (154)
+1:57.85
23:55.45 (114)
+5:34.27
102
109
PEREZ MONTAVA, Antonio
ON BIKE, CC
MEN | Master 35+
23:26.02
+5:04.84
TC1
5:42.34 (147)
+1:36.30
5:42.34 (147)
+1:36.30
TC2
3:47.65 (93)
+0:44.80
9:29.99 (122)
+2:21.10
TC3
7:44.71 (94)
+1:28.88
17:14.70 (104)
+3:47.93
TC4
6:11.32 (106)
+1:16.91
23:26.02 (102)
+5:04.84
150
238
PEREZ SUAREZ, Arsenio
MASTINESBTTLLANGREU
MEN | Master 35+
25:39.44
+7:18.26
TC1
5:38.20 (141)
+1:32.16
5:38.20 (141)
+1:32.16
TC2
3:54.58 (108)
+0:51.73
9:32.78 (125)
+2:23.89
TC3
8:40.80 (158)
+2:24.97
18:13.58 (137)
+4:46.81
TC4
7:25.86 (180)
+2:31.45
25:39.44 (151)
+7:18.26
55
60
PIÑOL PIÑOL, Cesc
GARRIGUES ALTES CLUB EXCURSI
MEN | Under 21
21:30.99
+3:09.81
TC1
4:50.30 (55)
+0:44.26
4:50.30 (55)
+0:44.26
TC2
3:35.21 (52)
+0:32.36
8:25.51 (50)
+1:16.62
TC3
7:20.26 (63)
+1:04.43
15:45.77 (53)
+2:19.00
TC4
5:45.22 (68)
+0:50.81
21:30.99 (55)
+3:09.81
141
174
PLAZA DIAZ, Ramon
LAESPORT C.D.
MEN | Master 35+
25:09.52
+6:48.34
TC1
6:10.88 (172)
+2:04.84
6:10.88 (172)
+2:04.84
TC2
4:10.83 (142)
+1:07.98
10:21.71 (158)
+3:12.82
TC3
8:09.38 (124)
+1:53.55
18:31.09 (143)
+5:04.32
TC4
6:38.43 (142)
+1:44.02
25:09.52 (142)
+6:48.34
88
66
PORTA GUILLEN, Jesus
GRAUS, C.C.
MEN
22:41.12
+4:19.94
TC1
5:03.17 (83)
+0:57.13
5:03.17 (83)
+0:57.13
TC2
3:45.19 (86)
+0:42.34
8:48.36 (87)
+1:39.47
TC3
7:45.85 (95)
+1:30.02
16:34.21 (86)
+3:07.44
TC4
6:06.91 (101)
+1:12.50
22:41.12 (88)
+4:19.94
185
241
PRADO PEDROSO, Jose Manuel
GRAVITY DOWNHILL RIDERS C C
MEN | Master 35+
29:48.19
+11:27.01
TC1
6:27.10 (183)
+2:21.06
6:27.10 (183)
+2:21.06
TC2
4:36.18 (177)
+1:33.33
11:03.28 (176)
+3:54.39
TC3
11:15.92 (195)
+5:00.09
22:19.20 (188)
+8:52.43
TC4
7:28.99 (181)
+2:34.58
29:48.19 (186)
+11:27.01
10
51
PRAT TORRUELLA, Bernat
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
MEN | Under 21
19:27.84
+1:06.66
TC1
4:21.35 (10)
+0:15.31
4:21.35 (10)
+0:15.31
TC2
3:14.71 (11)
+0:11.86
7:36.06 (9)
+0:27.17
TC3
6:39.31 (10)
+0:23.48
14:15.37 (10)
+0:48.60
TC4
5:12.47 (13)
+0:18.06
19:27.84 (10)
+1:06.66
6
7
PRAT TORRUELLA, Oriol
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
MEN
19:03.55
+0:42.37
TC1
4:16.49 (5)
+0:10.45
4:16.49 (5)
+0:10.45
TC2
3:10.84 (6)
+0:07.99
7:27.33 (5)
+0:18.44
TC3
6:34.78 (8)
+0:18.95
14:02.11 (7)
+0:35.34
TC4
5:01.44 (5)
+0:07.03
19:03.55 (6)
+0:42.37
25
95
PUJOL CABAÑES, Eduard
CASTELLDANS CLUB ESPORTIU
MEN | Under 21
20:21.35
+2:00.17
TC1
4:41.49 (40)
+0:35.45
4:41.49 (40)
+0:35.45
TC2
3:28.65 (33)
+0:25.80
8:10.14 (34)
+1:01.25
TC3
6:47.93 (18)
+0:32.10
14:58.07 (27)
+1:31.30
TC4
5:23.28 (22)
+0:28.87
20:21.35 (25)
+2:00.17
86
169
PULAD, Seif
SPORTPLA
MEN | Master 35+
22:36.60
+4:15.42
TC1
5:06.43 (90)
+1:00.39
5:06.43 (90)
+1:00.39
TC2
3:39.90 (74)
+0:37.05
8:46.33 (83)
+1:37.44
TC3
7:49.53 (99)
+1:33.70
16:35.86 (88)
+3:09.09
TC4
6:00.74 (91)
+1:06.33
22:36.60 (86)
+4:15.42
151
233
QUINTANA WULF, Ramon
SANT CELONI, CLUB CICLISTA
MEN | Master 35+
25:47.29
+7:26.11
TC1
6:13.16 (174)
+2:07.12
6:13.16 (174)
+2:07.12
TC2
4:30.70 (170)
+1:27.85
10:43.86 (168)
+3:34.97
TC3
8:37.53 (155)
+2:21.70
19:21.39 (157)
+5:54.62
TC4
6:25.90 (127)
+1:31.49
25:47.29 (152)
+7:26.11
30
65
RAMIREZ RUIZ, Nestor
SHAMAN ST CLUB ESPORTIU
MEN | Under 21
20:35.60
+2:14.42
TC1
4:43.30 (44)
+0:37.26
4:43.30 (44)
+0:37.26
TC2
3:32.29 (45)
+0:29.44
8:15.59 (40)
+1:06.70
TC3
6:48.67 (20)
+0:32.84
15:04.26 (29)
+1:37.49
TC4
5:31.34 (36)
+0:36.93
20:35.60 (30)
+2:14.42
74
207
REGAÑO ESTAUN, Javier
OSCENSE, C.C.
MEN | Master 35+
22:02.82
+3:41.64
TC1
4:55.16 (66)
+0:49.12
4:55.16 (66)
+0:49.12
TC2
3:32.39 (46)
+0:29.54
8:27.55 (55)
+1:18.66
TC3
7:36.73 (84)
+1:20.90
16:04.28 (70)
+2:37.51
TC4
5:58.54 (86)
+1:04.13
22:02.82 (74)
+3:41.64
1
1
RODRIGUES DOS SANTOS, Anaue
ON BIKE, CC
MEN
18:21.18
---
TC1
4:06.04 (1)
4:06.04 (1)
TC2
3:02.85 (1)
7:08.89 (1)
TC3
6:17.88 (2)
+0:02.05
13:26.77 (1)
TC4
4:54.41 (1)
18:21.18 (1)
69
92
RODRIGUEZ GARCIANDIA, Lukas
VALLE DE BENASQUE, A.C.
MEN | Under 21
21:56.23
+3:35.05
TC1
4:17.21 (6)
+0:11.17
4:17.21 (6)
+0:11.17
TC2
3:19.86 (20)
+0:17.01
7:37.07 (12)
+0:28.18
TC3
8:35.67 (154)
+2:19.84
16:12.74 (76)
+2:45.97
TC4
5:43.49 (59)
+0:49.08
21:56.23 (69)
+3:35.05
82
220
RODRIGUEZ MARIN, Ekaitz
MEN | Master 35+
22:28.12
+4:06.94
TC1
4:57.70 (75)
+0:51.66
4:57.70 (75)
+0:51.66
TC2
3:41.88 (80)
+0:39.03
8:39.58 (75)
+1:30.69
TC3
7:49.32 (98)
+1:33.49
16:28.90 (84)
+3:02.13
TC4
5:59.22 (87)
+1:04.81
22:28.12 (82)
+4:06.94
47
106
ROIG CALZACORTA, Vicente Juan
MUSSOLS XABIA BIKERS, CC
MEN
21:18.87
+2:57.69
TC1
4:52.16 (62)
+0:46.12
4:52.16 (62)
+0:46.12
TC2
3:36.07 (54)
+0:33.22
8:28.23 (58)
+1:19.34
TC3
7:21.92 (67)
+1:06.09
15:50.15 (60)
+2:23.38
TC4
5:28.72 (30)
+0:34.31
21:18.87 (47)
+2:57.69
DNF
140
ROMAN VAZQUEZ, Jose Enrique
CALDERONABIKE SAGUNTO, CC
MEN
TC1
4:52.88 (64)
+0:46.84
4:52.88 (64)
+0:46.84
TC2
3:46.17 (89)
+0:43.32
8:39.05 (74)
+1:30.16
TC3
TC4
5:52.49 (82)
+0:58.08
DNF
37
ROSADO SARACIBAR, Asier
DORLETAKO AMA TX. ESKOLA
MEN | Master 35+
TC1
5:19.04 (118)
+1:13.00
5:19.04 (118)
+1:13.00
TC2
3:57.33 (116)
+0:54.48
9:16.37 (112)
+2:07.48
TC3
TC4
142
116
ROY MARCO, Eduardo
BTT ALGAIREN, C.D.
MEN
25:09.53
+6:48.35
TC1
6:06.31 (169)
+2:00.27
6:06.31 (169)
+2:00.27
TC2
4:19.54 (156)
+1:16.69
10:25.85 (162)
+3:16.96
TC3
8:15.08 (131)
+1:59.25
18:40.93 (145)
+5:14.16
TC4
6:28.60 (131)
+1:34.19
25:09.53 (143)
+6:48.35
17
74
ROYO BLESA, Antonio
LOOSE RIDERS, TERUEL
MEN | Under 21
20:06.16
+1:44.98
TC1
4:31.03 (23)
+0:24.99
4:31.03 (23)
+0:24.99
TC2
3:17.35 (17)
+0:14.50
7:48.38 (18)
+0:39.49
TC3
6:58.98 (34)
+0:43.15
14:47.36 (19)
+1:20.59
TC4
5:18.80 (18)
+0:24.39
20:06.16 (17)
+1:44.98
183
178
RUA RODRIGUEZ, Jose Marcos
CAMALEONES NARON-BIKE, C.
MEN | Master 35+
29:26.75
+11:05.57
TC1
7:35.32 (203)
+3:29.28
7:35.32 (203)
+3:29.28
TC2
4:47.60 (185)
+1:44.75
12:22.92 (194)
+5:14.03
TC3
9:31.87 (180)
+3:16.04
21:54.79 (186)
+8:28.02
TC4
7:31.96 (182)
+2:37.55
29:26.75 (184)
+11:05.57
190
141
RUEDA SANCHEZ, Marcos
INDEPENDIENTE
MEN
33:15.71
+14:54.53
TC1
7:31.48 (202)
+3:25.44
7:31.48 (202)
+3:25.44
TC2
5:32.98 (199)
+2:30.13
13:04.46 (200)
+5:55.57
TC3
11:29.73 (197)
+5:13.90
24:34.19 (191)
+11:07.42
TC4
8:41.52 (197)
+3:47.11
33:15.71 (191)
+14:54.53
154
214
RUIZ GOMEZ, Antonio Jesus
FANATIK VIC CLUB
MEN | Master 35+
25:59.96
+7:38.78
TC1
5:54.99 (158)
+1:48.95
5:54.99 (158)
+1:48.95
TC2
4:32.91 (173)
+1:30.06
10:27.90 (163)
+3:19.01
TC3
8:30.89 (150)
+2:15.06
18:58.79 (151)
+5:32.02
TC4
7:01.17 (163)
+2:06.76
25:59.96 (155)
+7:38.78
120
211
SAA MUÑOZ, Xesco
CAT BIKE CLUB CICLISTA
MEN | Master 35+
24:11.92
+5:50.74
TC1
5:35.22 (137)
+1:29.18
5:35.22 (137)
+1:29.18
TC2
4:03.54 (127)
+1:00.69
9:38.76 (134)
+2:29.87
TC3
7:58.35 (114)
+1:42.52
17:37.11 (118)
+4:10.34
TC4
6:34.81 (138)
+1:40.40
24:11.92 (120)
+5:50.74
138
177
SALVADOR SANCHEZ, Ion
AMAIKAK BAT K.E.
MEN | Master 35+
25:06.65
+6:45.47
TC1
5:36.06 (138)
+1:30.02
5:36.06 (138)
+1:30.02
TC2
4:07.25 (135)
+1:04.40
9:43.31 (137)
+2:34.42
TC3
8:15.10 (132)
+1:59.27
17:58.41 (129)
+4:31.64
TC4
7:08.24 (172)
+2:13.83
25:06.65 (138)
+6:45.47
46
99
SAN JOSE SERRANO, Luis Ruben
LAESPORT C.D.
MEN | Master 35+
21:17.82
+2:56.64
TC1
4:57.67 (74)
+0:51.63
4:57.67 (74)
+0:51.63
TC2
3:33.77 (47)
+0:30.92
8:31.44 (63)
+1:22.55
TC3
7:09.68 (46)
+0:53.85
15:41.12 (50)
+2:14.35
TC4
5:36.70 (46)
+0:42.29
21:17.82 (46)
+2:56.64
132
114
SANCHEZ CALBO, David
SARRIA C.C.
MEN
24:48.47
+6:27.29
TC1
5:40.14 (145)
+1:34.10
5:40.14 (145)
+1:34.10
TC2
4:04.48 (131)
+1:01.63
9:44.62 (141)
+2:35.73
TC3
8:30.33 (149)
+2:14.50
18:14.95 (139)
+4:48.18
TC4
6:33.52 (134)
+1:39.11
24:48.47 (132)
+6:27.29
51
188
SANCHEZ GARCIA Mª, Jose
ROCABIKES CLUB ESPORTIU
MEN | Master 35+
21:26.06
+3:04.88
TC1
5:03.84 (85)
+0:57.80
5:03.84 (85)
+0:57.80
TC2
3:39.33 (72)
+0:36.48
8:43.17 (78)
+1:34.28
TC3
7:10.61 (47)
+0:54.78
15:53.78 (63)
+2:27.01
TC4
5:32.28 (37)
+0:37.87
21:26.06 (51)
+3:04.88
89
133
SANCHEZ LOPEZ, Javier
AS BIKE TEAM, CD
MEN | Master 35+
22:42.92
+4:21.74
TC1
5:10.28 (103)
+1:04.24
5:10.28 (103)
+1:04.24
TC2
3:36.21 (55)
+0:33.36
8:46.49 (84)
+1:37.60
TC3
7:53.50 (107)
+1:37.67
16:39.99 (91)
+3:13.22
TC4
6:02.93 (95)
+1:08.52
22:42.92 (89)
+4:21.74
33
101
SANCHEZ NAVARRO, Luis
MUNDOBICI RIDERS C.C.
MEN
20:43.00
+2:21.82
TC1
4:51.04 (58)
+0:45.00
4:51.04 (58)
+0:45.00
TC2
3:25.68 (28)
+0:22.83
8:16.72 (42)
+1:07.83
TC3
6:58.92 (33)
+0:43.09
15:15.64 (37)
+1:48.87
TC4
5:27.36 (28)
+0:32.95
20:43.00 (33)
+2:21.82
155
88
SANCHEZ SOLANO, Juan Pablo
MUNDOBICI TEAM
MEN | Under 21
26:09.16
+7:47.98
TC1
5:46.12 (149)
+1:40.08
5:46.12 (149)
+1:40.08
TC2
4:22.00 (159)
+1:19.15
10:08.12 (150)
+2:59.23
TC3
9:01.05 (169)
+2:45.22
19:09.17 (156)
+5:42.40
TC4
6:59.99 (161)
+2:05.58
26:09.16 (156)
+7:47.98
179
154
SANCHO SAURINA, Ruben
MEN
29:03.65
+10:42.47
TC1
6:38.63 (188)
+2:32.59
6:38.63 (188)
+2:32.59
TC2
4:32.60 (172)
+1:29.75
11:11.23 (180)
+4:02.34
TC3
10:18.75 (189)
+4:02.92
21:29.98 (183)
+8:03.21
TC4
7:33.67 (183)
+2:39.26
29:03.65 (180)
+10:42.47
11
167
SANTANA PASTOR, Jacobo
ON BIKE, CC
MEN | Master 35+
19:28.23
+1:07.05
TC1
4:27.77 (19)
+0:21.73
4:27.77 (19)
+0:21.73
TC2
3:10.91 (7)
+0:08.06
7:38.68 (14)
+0:29.79
TC3
6:40.00 (11)
+0:24.17
14:18.68 (11)
+0:51.91
TC4
5:09.55 (11)
+0:15.14
19:28.23 (11)
+1:07.05
18
12
SENAR DOMINGO, Iker
VIBIKE C.D.C.
MEN
20:07.45
+1:46.27
TC1
4:25.39 (16)
+0:19.35
4:25.39 (16)
+0:19.35
TC2
3:37.30 (61)
+0:34.45
8:02.69 (29)
+0:53.80
TC3
6:43.18 (13)
+0:27.35
14:45.87 (17)
+1:19.10
TC4
5:21.58 (20)
+0:27.17
20:07.45 (18)
+1:46.27
146
200
SILVENTE GARCIA, Juan Manuel
CICLOS CURRA, C.C.
MEN | Master 35+
25:17.91
+6:56.73
TC1
6:05.83 (168)
+1:59.79
6:05.83 (168)
+1:59.79
TC2
4:08.61 (137)
+1:05.76
10:14.44 (154)
+3:05.55
TC3
8:31.28 (151)
+2:15.45
18:45.72 (146)
+5:18.95
TC4
6:32.19 (133)
+1:37.78
25:17.91 (147)
+6:56.73
181
229
SOBABERAS MAESTRO, Miguel
CALATAYUD, BTT
MEN | Master 35+
29:10.02
+10:48.84
TC1
6:59.69 (194)
+2:53.65
6:59.69 (194)
+2:53.65
TC2
4:54.69 (192)
+1:51.84
11:54.38 (191)
+4:45.49
TC3
9:35.03 (183)
+3:19.20
21:29.41 (181)
+8:02.64
TC4
7:40.61 (189)
+2:46.20
29:10.02 (182)
+10:48.84
93
237
SOPESENS MAINAR, Ignacio
VALLE DE BENASQUE, A.C.
MEN | Master 35+
23:03.20
+4:42.02
TC1
5:09.13 (100)
+1:03.09
5:09.13 (100)
+1:03.09
TC2
3:48.30 (95)
+0:45.45
8:57.43 (91)
+1:48.54
TC3
7:48.37 (97)
+1:32.54
16:45.80 (94)
+3:19.03
TC4
6:17.40 (112)
+1:22.99
23:03.20 (93)
+4:42.02
34
41
SORIANO GARCIA, Daniel
NUTRIOBELIX EQUIPO DEPORTIVO
MEN
20:44.62
+2:23.44
TC1
4:36.74 (31)
+0:30.70
4:36.74 (31)
+0:30.70
TC2
3:27.19 (32)
+0:24.34
8:03.93 (30)
+0:55.04
TC3
7:09.42 (45)
+0:53.59
15:13.35 (35)
+1:46.58
TC4
5:31.27 (34)
+0:36.86
20:44.62 (34)
+2:23.44
119
142
SOTOS GARCIA, Daniel
GUIJARRO TOT ESPORT, CC
MEN
24:10.76
+5:49.58
TC1
5:23.86 (122)
+1:17.82
5:23.86 (122)
+1:17.82
TC2
4:11.08 (143)
+1:08.23
9:34.94 (126)
+2:26.05
TC3
8:14.08 (128)
+1:58.25
17:49.02 (127)
+4:22.25
TC4
6:21.74 (120)
+1:27.33
24:10.76 (119)
+5:49.58
70
173
TOLEDO BERNAD, Jorge
BIG BIKES CARLET, CD
MEN | Master 35+
21:58.39
+3:37.21
TC1
5:05.80 (88)
+0:59.76
5:05.80 (88)
+0:59.76
TC2
3:40.35 (78)
+0:37.50
8:46.15 (82)
+1:37.26
TC3
7:22.65 (70)
+1:06.82
16:08.80 (72)
+2:42.03
TC4
5:49.59 (77)
+0:55.18
21:58.39 (70)
+3:37.21
80
13
UMEREZ OLABARRIA, Harriet
LOKATZA Z.E.
MEN
22:13.09
+3:51.91
TC1
4:51.18 (59)
+0:45.14
4:51.18 (59)
+0:45.14
TC2
3:44.76 (84)
+0:41.91
8:35.94 (67)
+1:27.05
TC3
7:34.42 (80)
+1:18.59
16:10.36 (75)
+2:43.59
TC4
6:02.73 (94)
+1:08.32
22:13.09 (80)
+3:51.91
59
170
URAIN ZABALA, Zigor
VIBIKE C.D.C.
MEN | Master 35+
21:35.38
+3:14.20
TC1
4:55.24 (68)
+0:49.20
4:55.24 (68)
+0:49.20
TC2
3:38.20 (65)
+0:35.35
8:33.44 (65)
+1:24.55
TC3
7:16.78 (56)
+1:00.95
15:50.22 (61)
+2:23.45
TC4
5:45.16 (67)
+0:50.75
21:35.38 (59)
+3:14.20
67
18
URIARTE ITURBE, Ander
LOKATZA Z.E.
MEN
21:54.70
+3:33.52
TC1
4:58.86 (78)
+0:52.82
4:58.86 (78)
+0:52.82
TC2
3:49.93 (98)
+0:47.08
8:48.79 (88)
+1:39.90
TC3
7:33.02 (77)
+1:17.19
16:21.81 (80)
+2:55.04
TC4
5:32.89 (40)
+0:38.48
21:54.70 (67)
+3:33.52
112
217
URIBE PINTADO, Daniel
ST.ANDREU BARCA, MOTO CLUB
MEN | Master 35+
23:54.41
+5:33.23
TC1
5:29.28 (132)
+1:23.24
5:29.28 (132)
+1:23.24
TC2
4:09.07 (139)
+1:06.22
9:38.35 (133)
+2:29.46
TC3
7:55.66 (111)
+1:39.83
17:34.01 (115)
+4:07.24
TC4
6:20.40 (119)
+1:25.99
23:54.41 (112)
+5:33.23
127
48
URRETA ITURBE, Julen
MEN
24:30.21
+6:09.03
TC1
5:25.22 (123)
+1:19.18
5:25.22 (123)
+1:19.18
TC2
4:00.52 (124)
+0:57.67
9:25.74 (118)
+2:16.85
TC3
8:23.98 (139)
+2:08.15
17:49.72 (128)
+4:22.95
TC4
6:40.49 (145)
+1:46.08
24:30.21 (127)
+6:09.03
167
196
VALDEARCOS CORREAS, Juan
CUARTE DE HUERVA, C.C.
MEN | Master 35+
27:35.99
+9:14.81
TC1
6:41.56 (190)
+2:35.52
6:41.56 (190)
+2:35.52
TC2
4:28.87 (168)
+1:26.02
11:10.43 (179)
+4:01.54
TC3
9:33.52 (181)
+3:17.69
20:43.95 (170)
+7:17.18
TC4
6:52.04 (153)
+1:57.63
27:35.99 (168)
+9:14.81
139
82
VALDELVIRA HEDO, Alejandro
VETENBIKE CASTELLON, CC
MEN | Under 21
25:06.99
+6:45.81
TC1
5:49.02 (151)
+1:42.98
5:49.02 (151)
+1:42.98
TC2
4:15.82 (152)
+1:12.97
10:04.84 (147)
+2:55.95
TC3
8:05.65 (119)
+1:49.82
18:10.49 (136)
+4:43.72
TC4
6:56.50 (159)
+2:02.09
25:06.99 (139)
+6:45.81
106
194
VALERO LANASPA, Sergio
REINO DE LOS MALLOS, CICLISTAS
MEN | Master 35+
23:34.38
+5:13.20
TC1
5:26.35 (128)
+1:20.31
5:26.35 (128)
+1:20.31
TC2
4:05.50 (134)
+1:02.65
9:31.85 (123)
+2:22.96
TC3
7:54.90 (109)
+1:39.07
17:26.75 (110)
+3:59.98
TC4
6:07.63 (103)
+1:13.22
23:34.38 (106)
+5:13.20
2
45
VEIGA AMADO, Marco
CICLOSQUINTENA, C.
MEN
18:33.50
+0:12.32
TC1
4:08.99 (2)
+0:02.95
4:08.99 (2)
+0:02.95
TC2
3:06.85 (3)
+0:04.00
7:15.84 (2)
+0:06.95
TC3
6:20.85 (3)
+0:05.02
13:36.69 (3)
+0:09.92
TC4
4:56.81 (2)
+0:02.40
18:33.50 (2)
+0:12.32
68
44
VILLANUEVA ALONSO, Mario
X-SAUCE C.D.E.
MEN
21:55.80
+3:34.62
TC1
5:09.28 (101)
+1:03.24
5:09.28 (101)
+1:03.24
TC2
3:49.29 (96)
+0:46.44
8:58.57 (92)
+1:49.68
TC3
7:19.28 (62)
+1:03.45
16:17.85 (78)
+2:51.08
TC4
5:37.95 (48)
+0:43.54
21:55.80 (68)
+3:34.62
161
182
ZABALA ELORDUIZAPATERIETXE, Aritz
CICLOS YURREBASO
MEN | Master 35+
26:44.90
+8:23.72
TC1
7:05.82 (196)
+2:59.78
7:05.82 (196)
+2:59.78
TC2
4:35.40 (176)
+1:32.55
11:41.22 (187)
+4:32.33
TC3
8:18.76 (135)
+2:02.93
19:59.98 (166)
+6:33.21
TC4
6:44.92 (148)
+1:50.51
26:44.90 (162)
+8:23.72
79
129
ZAPLANA ESCLAPEZ, Juan Antonio
LA CANTERA EXPRESS REDOVAN, CD
MEN
22:10.35
+3:49.17
TC1
5:07.68 (95)
+1:01.64
5:07.68 (95)
+1:01.64
TC2
3:41.15 (79)
+0:38.30
8:48.83 (89)
+1:39.94
TC3
7:36.68 (83)
+1:20.85
16:25.51 (82)
+2:58.74
TC4
5:44.84 (64)
+0:50.43
22:10.35 (79)
+3:49.17
159
149
ZUBIZARRETA ZUBIAURRE, Iñaki
LAGUN ONAK TX.ELK.
MEN
26:32.11
+8:10.93
TC1
6:40.63 (189)
+2:34.59
6:40.63 (189)
+2:34.59
TC2
4:21.85 (158)
+1:19.00
11:02.48 (175)
+3:53.59
TC3
8:40.44 (157)
+2:24.61
19:42.92 (162)
+6:16.15
TC4
6:49.19 (152)
+1:54.78
26:32.11 (160)
+8:10.93