SPORTident TimingHg zavod za šport Idrija

HG Vertikal

Idrija 20.08.2021

HG Vertikal

Idrija 20.08.2021


Kopsavilkums
Organizators: Hg zavod za šport Idrija
Dalībnieki Kopā: 120
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 20.08.2021 21:05
 

Rezultāti HG Vertikal

VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
M1
1102
Jošt, LAPAJNE
TSK IDRIJA

SLO
16:59.80---
 
2103
Luka, TAVČAR
CALCIT BIKE TEAM

SLO
19:30.88+2:31.08
 
3101
Matevž, MALOVRH
KöSTER SLOVENIJA

SLO
20:24.60+3:24.80
 
4105
Domen, VOGRIN
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
22:27.93+5:28.13
 
5108
Žan, ČEPLAK
AK OLIMPIJA

SLO
22:31.63+5:31.83
 
6104
Anej, LIKAR
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
23:12.63+6:12.83
 
7107
Matevž, PERME
AK PIVKA

SLO
23:19.75+6:19.95
 
821
Luka, MOČNIK
AD POSOČJE

SLO
25:41.73+8:41.93
 
9183
Andrej, PRESKAR

SLO
27:09.70+10:09.90
 
10155
Enej, ČESNIK

SLO
27:49.13+10:49.33
 
 186
Mai, KOROŠEC

SLO
 
M2
1188
Primož, PIŠKUR
ŠD DVORSKA VAS

SLO
19:50.99---
 
2109
David, VOGRIN
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
19:58.10+0:07.11
 
3110
Blaz, SAJOVIC
AK PIVKA

SLO
23:32.15+3:41.16
 
M3
1116
Primož, CERGOLJ
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
21:35.71---
 
2148
Gregor, MOČNIK
AD POSOČJE

SLO
21:36.31+0:00.60
 
3112
Sašo, PAGON
ŽNIDARčKOVA DOMAčIJA

SLO
21:45.13+0:09.42
 
4111
Miran, VEHAR
DOP JAZNE

SLO
24:27.88+2:52.17
 
5115
Mitja, FARKAS FARKO
ŠD OBALA TRAIL

SLO
26:22.78+4:47.07
 
6114
Andrej, HUMERCA
TSK IDRIJA

SLO
28:06.20+6:30.49
 
7113
Andrej, KRAGELJ

SLO
30:40.98+9:05.27
 
M4
1124
Simon, ALIČ
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
18:55.20---
 
2122
Robert, BLAZNIK
TSK IDRIJA

SLO
20:32.75+1:37.55
 
3185
Elis, FILIPIČ
 20:47.88+1:52.68
 
4125
Aleš, BOŠKIN
MBK ČRNI VRH

SLO
21:52.93+2:57.73
 
5149
Franci, KRAVCAR
TK NOVO MESTO

SLO
23:59.33+5:04.13
 
6123
Ervin, FURLAN
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
24:55.15+5:59.95
 
7117
Uroš, ŠUŠTAR

SLO
26:46.50+7:51.30
 
8118
AljoŠa, POLJŠAK

SLO
27:39.78+8:44.58
 
9120
Simon, KOROŠEC
ŠD OBALA TRAIL

SLO
27:43.91+8:48.71
 
10193
Matej, GABRIJELČIČ
 28:05.09+9:09.89
 
11187
Boštjan, HOJSAK
HITRE TAČKE

SLO
29:58.90+11:03.70
 
12119
Alen, PAVŠIČ

SLO
32:32.88+13:37.68
 
13158
Andrej, LAPANJA
PD Podbrdo

SLO
36:38.93+17:43.73
 
14121
Ciril, ČUK

SLO
37:48.95+18:53.75
 
M5
1129
Miran, CVET
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
18:06.00---
 
2128
Simon, STRNAD
ŠD NANOS PODNANOS

SLO
21:24.10+3:18.10
 
3189
Ivan, SOKOL
TD BURJA VIPAVA

SLO
24:00.55+5:54.55
 
4192
Valter, BONČA

SLO
24:04.50+5:58.50
 
5157
Slavko, KRŽIČ
PD CERKNICA

SLO
25:08.85+7:02.85
 
6127
Iztok, BREZNIK

SLO
27:06.03+9:00.03
 
7184
Stojan, RODICA
 27:25.91+9:19.91
 
8191
Sebastjan, POLANC
ŠD MAHLE

SLO
28:14.38+10:08.38
 
9162
Brane, Brelih

SLO
30:32.88+12:26.88
 
10150
Klavdij, ČENDAK
PRIMORSKI GORSKI TEKI

SLO
31:05.00+12:59.00
 
11126
Dušan, CORN

SLO
34:31.13+16:25.13
 
M6
1145
Marko, LEBAN
HIPLEX TEAM

SLO
23:49.25---
 
2153
Stanko, ČUFER
PRIMORSKI GORSKI TEKI

SLO
23:51.70+0:02.45
 
3159
Bojan, GALIN
KGT PAPEŽ

SLO
24:22.11+0:32.86
 
4146
Bojan, KOŽUH
KGT PAPEŽ KAMNIK

SLO
25:00.08+1:10.83
 
5147
Milivoj, PAPIČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA

SLO
26:09.05+2:19.80
 
6152
Ivo, KETE
PRIMORSKI GORSKI TEKI

SLO
29:19.63+5:30.38
 
7194
Marjan, SENEGAČNIK
 36:51.91+13:02.66
 
M7
1154
Igor, REŠČIČ
ŠD 3ŠPORT

SLO
40:09.10---