SPORTident TimingTabarzer Sportverein 1887 e.V.

2. Inselsberg Enduro

Bad Tabarz 24.07.2021

2. Inselsberg Enduro

Bad Tabarz 24.07.2021

 

Rezultāti 2. Inselsberg Enduro

Enduro
GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
Total
   
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
174
Petrik Kardinar

GER
Herren Elite14:44.34---
271
Jonas Hohmann
4 EAST RACING / RSV Eisenach

GER
Herren Elite15:04.06+0:19.72
3103
Lucas Rham

GER
Herren Elite15:15.56+0:31.22
4164
Nick Willner
HIBIKE Gravity-Team

GER
Herren U2315:17.47+0:33.13
5147
Karl Trützschler
ILRC

GER
Herren Masters 115:31.28+0:46.94
672
Tom Hoinkis
CrossworxCycles Enduro Team / RSV Adler Arnstadt

GER
Herren U2315:32.99+0:48.65
7129
Erik Schreiter
SG Callenberg

GER
Herren Elite15:33.98+0:49.64
8104
Bastian Richter
BSB Bayreuth

GER
Herren Elite15:44.14+0:59.80
926
Jan Carlsen

GER
Herren Elite15:46.37+1:02.03
1090
Ralph Ludewig
CUBE

GER
Herren Masters 115:47.82+1:03.48
1176
Kevin Keith
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren Masters 115:51.30+1:06.96
12166
Leon Wirth
Yo-trail Racing

GER
Herren U2315:59.63+1:15.29
13152
Wilfred Van de Haterd
GIANT Germany Offroad Team

NED
Herren Masters 216:00.64+1:16.30
148
Christian Annemüller
Rad-Art Ilmenau

GER
Herren Masters 116:06.37+1:22.03
1522
Johannes Brückner

GER
Herren Elite16:07.07+1:22.73
1658
Julius Hassel

GER
Herren U2316:11.22+1:26.88
17121
Christian Schaumburg
Wiesenslalom Kleinbucha

GER
Herren Masters 116:11.72+1:27.38
18123
Marcel Schinke
Hibike Gravity Team

GER
Herren Masters 116:12.11+1:27.77
1931
Daniel Döhler
SGS MTB Team / ILRC e.V.

GER
Herren Elite16:20.03+1:35.69
20148
Lenny Ulbricht
Fahrrad Eberhardt Racing, Tabarzer SV

GER
Herren U2316:20.56+1:36.22
21139
Sebastian Strehl

GER
Herren Masters 116:22.03+1:37.69
2284
Colin Körner
RSV-Rederberch

GER
Herren U2316:22.93+1:38.59
23105
Raphaela Richter
Juliana Free Agents/ BSB Bayreuth

GER
Damen Elite16:25.14+1:40.80
2491
Paul Maag
Moustache Enduro Racing WW / Maxxis

GER
Herren Masters 116:28.74+1:44.40
25124
Felix Schmidt
Schachtspäddchen e.V.

GER
Herren Elite16:32.05+1:47.71
26157
Lenny Wall
Fahrrad Eberhard

GER
Herren U2316:32.35+1:48.01
2770
Thomas Hofmann

GER
Herren Masters 116:33.24+1:48.90
28162
Jakob Wenzel
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren U2316:35.69+1:51.35
2975
Karsten Kehr

GER
Herren Masters 116:40.59+1:56.25
3080
Markus Knetsch

GER
Herren Masters 216:41.40+1:57.06
3166
Tino Heyder
Fahrrad Eberhardt Racing / Tabarzer SV 1887 e.V.

GER
Herren Masters 216:45.78+2:01.44
32165
Christian Winter
RSV REDERBERCH E.V.

GER
Herren Masters 216:47.32+2:02.98
3349
Nico Gottschling
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren Masters 116:50.47+2:06.13
34200
Ronny Quittschalle
SSV Saalfeld

GER
Herren Masters 116:52.12+2:07.78
35122
Max Schiller
Fahrrad Eberhardt Racing/ RSV Adler Arnstadt

GER
Herren U2316:56.92+2:12.58
3655
Max Hackenbracht
Schachtspäddchen E.v

GER
Herren Masters 116:57.03+2:12.69
3788
Johannes Lindenau
Pfadlinig Tretmühle

GER
Herren Elite16:58.14+2:13.80
383
Sven Alban
Team Zweirad-Henning

GER
Herren Masters 216:59.73+2:15.39
3911
Leon Barth

GER
Herren Elite17:01.88+2:17.54
4067
Arne Hildebrand
Deisterfreunde

GER
Herren Elite17:04.46+2:20.12
41132
Gregor Siegmund
Fahrrad Eberhardt Racing/ Tabarzer SV

GER
Herren Masters 117:05.92+2:21.58
4254
Martin Gruchow

GER
Herren Masters 117:11.47+2:27.13
43170
Knut Zentgraf
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren Masters 217:11.93+2:27.59
44131
Roberto Schwab

GER
Herren Masters 117:12.32+2:27.98
45119
Nico Saremba
Deisterfreun.de e.V.

GER
Herren Masters 217:13.31+2:28.97
4659
Steffen Hau
Trailgeier

GER
Herren Masters 117:13.62+2:29.28
4738
Andre Engelhardt

GER
Herren Masters 117:14.95+2:30.61
4832
Florian Eckel
Ride-le e.V/ Holzkopf Racing

GER
Herren Masters 217:15.05+2:30.71
4995
Max Müller
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren U2317:16.75+2:32.41
50168
Thomas Zelch

GER
Herren Masters 217:20.87+2:36.53
5189
Marco Lösche
Langendembach

GER
Herren Masters 217:21.03+2:36.69
52135
Sven Spindler
RSV Arnstadt

GER
Herren Masters 117:21.14+2:36.80
5398
Kevin Ossig

GER
Herren Masters 117:22.50+2:38.16
54146
Thomas Tretbar
Ride-le e.V.

GER
Herren Masters 117:24.44+2:40.10
5510
Maurice Barall
1. SSV Saalfeld

GER
Herren U2317:26.22+2:41.88
5677
Tim Kerling
RSV Trieb

GER
Herren Masters 117:31.26+2:46.92
5786
Florian Lehmann
Team Fahrrad Eberhardt

GER
Herren Elite17:31.87+2:47.53
58193
Florian Mähr
ILRC Ilmenauer Radsportclub

GER
Herren Masters 217:32.14+2:47.80
59110
Jan Rosshirt

GER
Herren Masters 117:32.15+2:47.81
6021
Julian Brosch
1. SSV Saalfeld 92 e.V.

GER
Herren U2317:33.23+2:48.89
61142
Ingo Teichmann
ShredErz e.V.

GER
Herren Masters 117:34.70+2:50.36
6212
Philipp Bauer
Deisterfreunde

GER
Herren Masters 217:38.91+2:54.57
6314
Matthias Bieler
Bier first - Bedenken second

GER
Herren Masters 117:40.39+2:56.05
6478
Kevin Kiessbauer

GER
Herren Elite17:41.59+2:57.25
6594
Karl Montag

GER
Herren Masters 117:41.95+2:57.61
6635
Lennart Eisenberg

GER
Herren Masters 117:42.12+2:57.78
6719
Uwe Breithaupt
MC Fahner Höhe

GER
Herren Masters 217:43.61+2:59.27
68199
Tom Liebetrau
RSV Eisenach

GER
Herren Masters 117:45.68+3:01.34
6999
Tobias Pohl
schotterflechte

GER
Herren Masters 217:47.62+3:03.28
7044
Armin Gaßmann
08/ 15

GER
Herren Masters 117:49.68+3:05.34
71118
Kevin Sames

GER
Herren Elite17:54.44+3:10.10
7287
Nils Leipold
1.SSV Saalfeld 92 e.V.

GER
Herren U2317:54.96+3:10.62
73195
Tim Werner

GER
Herren Elite17:56.49+3:12.15
74192
Sven Eberhardt
Tabarzer SV/ Fahrrad Eberhardt

GER
Herren Masters 217:59.03+3:14.69
7551
Fabian Graul
Deisterfreun.de e.V.

GER
Herren Elite17:59.91+3:15.57
7639
Tom Engelmann

GER
Herren Masters 118:03.67+3:19.33
7737
René Endter

GER
Herren Elite18:04.85+3:20.51
78137
Guido Straube
Ilmenauer Radsport Club e.V.

GER
Herren Masters 118:06.14+3:21.80
79108
Philipp Rode
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren Masters 118:06.31+3:21.97
806
Christopher Anacker
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren Masters 118:08.66+3:24.32
81198
Arne Amtsfeld
Crafts in Motion

GER
Herren Masters 218:10.45+3:26.11
82140
Simon Struck

GER
Herren Masters 118:11.24+3:26.90
83101
Sören Rausch

GER
Herren Masters 118:15.65+3:31.31
84138
Jan-Phillip Strehl

GER
Herren Masters 118:15.76+3:31.42
8528
Robert Clemens
Tabarzer SV

GER
Herren Masters 218:17.19+3:32.85
8697
Franz Nowak
ride L.e. / Holzkopf-racing

GER
Herren Masters 118:20.40+3:36.06
87102
Dominique Reichmann

GER
Herren U2318:21.28+3:36.94
887
Kevin Anhalt

GER
Herren Elite18:21.65+3:37.31
899
Paul Archut

GER
Herren U2318:22.75+3:38.41
90174
Sebastian Zorn

GER
Herren Masters 118:25.26+3:40.92
9129
Oliver Dannberg
ILRC

GER
Herren Masters 118:25.71+3:41.37
9252
René Greulich
Downhill Biber Leipzig

GER
Herren Masters 118:25.99+3:41.65
93151
Jana Urban
DDMC Solling

GER
Damen Elite18:27.03+3:42.69
9462
Christoph Herms
MSV Diehloer Berge

GER
Herren Masters 218:30.90+3:46.56
95144
Christoph Thomae
RSV Rederberch / MC-Münchenbernsdorf e.V. im ADAC

GER
Herren Masters 118:33.02+3:48.68
96145
Daniel Thomas
Bier first - Bedenken second

GER
Herren Elite18:36.31+3:51.97
97133
Stephan Simonis

GER
Herren Masters 218:39.15+3:54.81
98143
Julian Thenert
Storchenbein e.V.

GER
Herren Masters 118:43.51+3:59.17
9924
Niklas Buchen
Schachtspäddchen e.V.

GER
Herren Elite18:47.55+4:03.21
100106
Frank Riedel

GER
Herren Masters 118:48.87+4:04.53
1011
Nils Agricola
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren U2318:50.05+4:05.71
10253
Sascha Große
Chainwheel Cowboys

GER
Herren Masters 118:50.14+4:05.80
10392
Sören Marx
Unique handmade Cycles

GER
Herren Masters 218:50.18+4:05.84
10430
Christoph Diegel
Storchenbein e.V.

GER
Herren Masters 218:52.97+4:08.63
105127
Nevio Schön

GER
Herren U2318:53.89+4:09.55
106111
Claudius Roth
Bier first - Bedenken second

GER
Herren Masters 118:54.75+4:10.41
107134
Rowan Smith

AUS
Herren Masters 219:03.32+4:18.98
10883
Lars Körbe

GER
Herren Masters 219:05.75+4:21.41
10923
Thomas Buchberger

GER
Herren Masters 119:06.05+4:21.71
11068
Dennis Hoepfner
ENDURO BRO'S

GER
Herren Masters 119:08.40+4:24.06
111159
Matthias Weber

GER
Herren Elite19:08.46+4:24.12
11247
Dominik Gießler
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren Masters 119:15.81+4:31.47
113171
Franz Zilensek

GER
Herren Masters 119:16.05+4:31.71
11440
Mark Fallenbüchel
Furious Four Racing

GER
Herren Elite19:18.80+4:34.46
115169
Jan Philipp Zellmer
Erzquell Factory Racing | Schachtsp�ddchen e.V.

GER
Herren Elite19:28.18+4:43.84
116197
Sebastian Hantschel
1 SSV Saalfeld

GER
Herren U2319:28.83+4:44.49
11727
Steffen Chlaß
Trainingsgruppe B

GER
Herren Masters 219:29.13+4:44.79
11857
Paul Hanel
1. RSV Forchheim

GER
Herren U2319:37.84+4:53.50
119158
Jennifer Wank
Ilmenauer Radsport Club

GER
Damen Masters 119:44.45+5:00.11
1202
Paul Ahlborn
Team Zweirad-Henning

GER
Herren U2319:51.72+5:07.38
12116
Luisa Bodem

GER
Damen Elite19:53.45+5:09.11
122109
Georg Rödl
DH-AKUT-Raceparts Racing Team

GER
Herren Masters 119:57.62+5:13.28
12379
Maximilian Klinger

GER
Herren Elite20:02.03+5:17.69
124141
Paul Stuerke
Fahrrad Eyring

GER
Herren Masters 120:14.01+5:29.67
125153
Julia van Heesch
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Damen Elite20:22.57+5:38.23
12650
Marcus Grau
Department of Dirt

GER
Herren Masters 120:23.31+5:38.97
127161
Ronny Wenderoth

GER
Herren Masters 120:25.02+5:40.68
128191
Emilio Stolz
Fahrrad Eberhardt

GER
Herren U2320:27.90+5:43.56
12965
Mark Heubach
RSV Adler

GER
Herren Masters 220:28.87+5:44.53
13033
Frank Eckoldt
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren Masters 220:38.20+5:53.86
13134
Dirk Ehrhardt
TREK Racing Radscheune

GER
Herren Masters 220:48.62+6:04.28
13220
Maren Brockmann
deisterfreun.de

GER
Damen Masters 220:49.89+6:05.55
13382
Frank Köllner
1. SSV Saalfeld 92 e.V.

GER
Herren Masters 220:50.66+6:06.32
134107
Thomas Rieth
RSV 2002 Eisenach e.V./ RADSTUBE

GER
Herren Masters 220:54.67+6:10.33
13593
Dominic Mell

GER
Herren U2321:24.32+6:39.98
136113
Marvin Roth
Schachtspäddchen e.V.

GER
Herren Elite21:25.14+6:40.80
137163
Felix Wiebel
Storchenbein e.V.

GER
Herren Masters 121:27.29+6:42.95
13818
Jens Breithaupt
MC Fahner Höhe

GER
Herren Masters 222:04.30+7:19.96
139116
Paul Ruick

GER
Herren Masters 122:06.75+7:22.41
140175
Thomas Welling

GER
Herren Masters 222:07.42+7:23.08
141117
Markus Rumpf

GER
Herren Masters 122:09.05+7:24.71
142155
Wolfgang von Reitzenstein
desiterfreun.de

GER
Herren Masters 222:09.49+7:25.15
1434
Tobias Albrecht

GER
Herren Masters 122:15.48+7:31.14
14436
Michael Eisenhardt
MC Fahner Höhe

GER
Herren Masters 222:20.99+7:36.65
14556
Thomas Hahn
Alte Herren

GER
Herren Masters 222:26.56+7:42.22
1465
Sarah Amschler
Fahrrad Eberhardt Racing/ Bad Tabarzer SV

GER
Damen Masters 122:34.09+7:49.75
14725
Dave Cammer

GER
Herren Masters 122:34.36+7:50.02
14864
Alexander Hess
Trailgeier

GER
Herren Masters 122:36.62+7:52.28
14913
Michael Bender
KSV Baunatal

GER
Herren Masters 122:36.96+7:52.62
150196
Tony Schreil

GER
Herren Elite23:22.69+8:38.35
15146
Josephine Georgi
RSV Adler Arnstadt

GER
Damen Elite23:49.47+9:05.13
152156
Martin Wagner

GER
Herren Masters 223:51.54+9:07.20
153150
Thomas Ullmann
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren Masters 225:29.13+10:44.79
154149
Tamino Ullmann
RSV Adler Arnstadt

GER
Herren U2325:40.22+10:55.88
15596
Andreas Noback
Trailkombinat Werrabergland

GER
Herren Elite26:34.56+11:50.22
15617
Heidi Breithaupt
MC Fahner Höhe

GER
Damen Masters 132:24.06+17:39.72
DNF172
Benjamin Zimmermann

GER
Herren Masters 1  
 
DNF63
Klaus Hertrich

GER
Herren Masters 1  
 
DNF100
Marc Prechtel
DH-AKUT-Raceparts Racing Team

GER
Herren Masters 1  
 
DNF126
Jan Schmidt
Trailkombinat Werrabergland

GER
Herren Elite  
 
DNF160
Lotta Weinmann
Team Trail-On BikeSports / Marinbikes Germany

GER
Damen U23  
 
DNF154
Jonas Völzke

GER
Herren U23  
 
DNF130
Malte Schüssler-Schwoon
Deisterfreunde

GER
Herren Masters 2  
 
DNF61
Manuel Herger

GER
Herren Elite  
 
DNF167
Norman Zaremba
Soulrider ev

GER
Herren Masters 1  
 
DNF114
Jakob Rother
Großengottern

GER
Herren Elite  
 
DNF194
Maximilian Feiler

GER
Herren Masters 1  
 
DNF60
Alexander Haupt
unique cycles

GER
Herren Masters 1
DNF48
Andreas Goldmann
Zweirad Hennig Eisenach

GER
Herren Masters 1
DNF115
Andreas Rug
Run&Bike Club Schmalkalden e.V.

GER
Herren Masters 1
DNF81
Christian Kohlhausen
www.KOHLIGRAFIE.de

GER
Herren Masters 1
DNF128
Christian Schreiber
1. SSV Saalfeld 92 e.V.

GER
Herren Masters 2
DNF112
Dietmar Roth
Trailkombinat Werrebergland

GER
Herren Masters 2
DNF85
Fabian Lauer
Fahrrad Eberhardt Racing Team

GER
Herren U23
DNF43
Florens Fuchs
2 WEIZEN DANN HEIZEN

GER
Herren Elite
DNF125
Heinrich Schmidt
Bier first - Bedenken second

GER
Herren Masters 1
DNF73
Hendrik Hönig

GER
Herren Masters 1
DNF42
Kai Freiberg

GER
Herren Masters 1
DNF69
Marcus Hofmann

GER
Herren Masters 1
DNF173
Max Zitzmann

GER
Herren Elite
DNF41
Maximilian Feiler

GER
Herren Masters 1
DNF136
Michael Stacke

GER
Herren Masters 1
DNF45
Sascha Gellert
Deisterfreunde

GER
Herren Elite
DNF15
Tim Biking
Endudero

GER
Herren Elite
DNF120
Tobias Schaaf
Fahrrad Eberhardt Racing

GER
Herren Masters 1