Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
DK Kampelc
Kamplc Enduro 2021
Ajdovščina 23.05.2021
Kamplc Enduro 2021
Ajdovščina 23.05.2021
Kopsavilkums
Organizators: DK Kampelc
Dalībnieki Kopā: 143
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:53
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti Kamplc Enduro 2021
Enduro
Enduro
Short
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
MASTER 1
MASTER 1
MASTER 2
MASTER 3
U19 M
ČLANI (MEN) 19+
ŽENSKE (absolutno)
Aljaž, GORKIČ (KAMPLC RACING TEAM)
Andraž, JERŠIN (MTB TRBOVLJE)
Andraž, ŽNIDAR (KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA)
Andreas, VIDOVIČ (DH VISIT POHORJE)
Andrej, CENCIČ (KK ČRN TRN)
Benjamin, ZUPAN (KK ZAVRŠNICA)
Bine, ŽALOHAR (MTB KLUB KRANJ)
Blaž, ČERNIGOJ (KAMPLC RACING TEAM)
Branko, BELINGAR (ŠKTD AVčE)
David, IVARTNIK (ENERGIJATEAM.COM)
David, TAUCER (A.S.D. FEDERCLUB TRST)
Dragomir, ZALOŽNIK (GOLOVEC TRAILS)
Enej, PODLIPNIK (BIKEHANIC-20CHOCOLATE)
Gaja, KRAVANJA (KK ČRN TRN)
Gašper, FABJANČIČ (GKD BOROVCI)
Gianluca, FURLANI (A.S.D. FEDERCLUB TRST)
Grega, NAGODE (ENERGIJATEAM.COM)
Ian, PELOZ (KK ČRN TRN)
Jaka, MOČILNIK (ENERGIJATEAM.COM)
Jakob, KOKOLE (ŠKTD AVčE)
Jakob, KOVŠCA (RAJD LJUBLJANA)
Jakob, SMOLNIKAR (ENERGIJATEAM.COM)
Jan, MARKIČ (ŠKTD AVčE)
Jan, MODRIJAN (ENERGIJATEAM.COM)
Jan, ŠTUCIN (PEDAL RACING TEAM)
Janez, PRAČEK (KAMPLC RACING TEAM)
Janko, BAČNAR (PEDAL RACING TEAM)
Jernej, KAVČIČ (KD SLOGA 1902 IDRIJA)
Jure, BOŽIČ (RAJD LJUBLJANA)
Jure, KAVČIČ (KK ZAVRŠNICA)
Jure, ROBIČ Nal (KK ZAVRŠNICA)
Karel, ZAVRŠNIK (MTB TRBOVLJE)
Lovro, TINTA (ŠKTD AVčE)
Luca, VIDALI (TRIESTE GRAVITY TEAM)
Luka, BARUT (KK ČRN TRN)
Luka, CEKIČ (MTB KLUB KRANJ)
Luka, ZALETELJ (KD ZVERINICE)
Maj, VADNAL (KAMPLC RACING TEAM)
Maks, BOŽNAR (PEDAL RACING TEAM)
Marko, FINK (KD ZVERINICE)
Marko, MILANOVIĆ (KD DEš FLEš)
Marko, PROSEN (KAMPLC RACING TEAM)
Marko, ŠAJN (GKD BOROVCI)
Martin, BRUS (KAMPLC RACING TEAM)
Matej, BAKOŠ (KK ZAVRŠNICA)
Matej, GOMBAČ (GKD BOROVCI)
Matej, KREBELJ (GKD BOROVCI)
Matevž, BLAZNIK (MTB KLUB KRANJ)
Matic, BERGINC (ŠD SUPERSNURF)
Matic, ČERNEC (DH VISIT POHORJE)
Matic, DOVGAN (GKD BOROVCI)
Miha, DEU (RAJD LJUBLJANA)
Miha, DOVGAN (GKD BOROVCI)
Miha, HORVAT (DH VISIT POHORJE)
Miha, SMRDEL (MBK ČRNI VRH)
Miha, SPRUK (CALCIT BIKE TEAM)
Mitja, ROZMAN (MTB KLUB KRANJ)
Nejc, BRESCAK (KD ZVERINICE)
Nejc, GOMBAČ (GKD BOROVCI)
Nejc, HUTH (ENERGIJATEAM.COM)
Nejc, ŠIKMAN (DH VISIT POHORJE)
Niki, GREGORIČ (KD DEš FLEš)
Peter, BOŠNIK
Philipp, HUBER (RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN)
Primož, ŠTRANCAR (ORBEA FOX ENDURO TEAM)
Rok, BAVDAŽ (KK ČRN TRN)
Rok, CEJ (ŠKTD AVčE)
Rok, GRABLJEVEC (KD ZVERINICE)
Rožle, MESEC (GOLOVEC TRAILS)
Sebastjan, STRES (KAMPLC RACING TEAM)
Simon, MARČIČ (SPANK RACING TEAM)
Stefano, NEGOVETTI (A.S.D. FEDERCLUB TRST)
Tadej, RAZPET (PEDAL RACING TEAM)
Tamara, HOMAR (ENERGIJATEAM.COM)
Tilen, LEBAN (KD DEš FLEš)
Tim, JEŽ (KAMPLC RACING TEAM)
Tim, KRAŠOVEC (WOLF RACING TEAM)
Uroš, OGRIS (MTB KLUB KRANJ)
Valentin, FREY (IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT)
Vid, LIPOVŠEK (KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA)
Vid, PERŠAK (ORBEA FOX ENDURO TEAM)
Žiga, PEČAN (RAJD LJUBLJANA)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
MASTER 1
DNF
81
Marko, ŠAJN
GKD BOROVCI
SLO
S1
6:53.65 (19)
+2:56.55
6:53.65 (19)
+2:56.55
S2
S3
DNF
87
Rok, CEJ
ŠKTD AVčE
SLO
S1
4:41.38 (11)
+0:44.28
4:41.38 (11)
+0:44.28
S2
2:55.03 (8)
+0:21.08
7:36.41 (7)
+1:05.36
S3
17
84
Simon, MARČIČ
SPANK RACING TEAM
SLO
16:47.75
+4:01.67
S1
5:03.90 (15)
+1:06.80
5:03.90 (15)
+1:06.80
S2
3:00.67 (12)
+0:26.72
8:04.57 (15)
+1:33.52
S3
8:43.18 (17)
+2:41.73
16:47.75 (17)
+4:01.67
16
80
Matej, KREBELJ
GKD BOROVCI
SLO
15:51.41
+3:05.33
S1
5:25.82 (18)
+1:28.72
5:25.82 (18)
+1:28.72
S2
3:12.10 (18)
+0:38.15
8:37.92 (18)
+2:06.87
S3
7:13.49 (13)
+1:12.04
15:51.41 (16)
+3:05.33
15
36
Jure, BOŽIČ
RAJD LJUBLJANA
SLO
15:35.05
+2:48.97
S1
5:08.61 (17)
+1:11.51
5:08.61 (17)
+1:11.51
S2
3:10.18 (16)
+0:36.23
8:18.79 (17)
+1:47.74
S3
7:16.26 (14)
+1:14.81
15:35.05 (15)
+2:48.97
14
77
Luka, CEKIČ
MTB KLUB KRANJ
SLO
15:28.41
+2:42.33
S1
5:06.58 (16)
+1:09.48
5:06.58 (16)
+1:09.48
S2
3:12.01 (17)
+0:38.06
8:18.59 (16)
+1:47.54
S3
7:09.82 (12)
+1:08.37
15:28.41 (14)
+2:42.33
13
85
Rožle, MESEC
GOLOVEC TRAILS
SLO
15:11.38
+2:25.30
S1
4:35.25 (6)
+0:38.15
4:35.25 (6)
+0:38.15
S2
3:10.04 (15)
+0:36.09
7:45.29 (11)
+1:14.24
S3
7:26.09 (15)
+1:24.64
15:11.38 (13)
+2:25.30
12
74
Bine, ŽALOHAR
MTB KLUB KRANJ
SLO
14:59.70
+2:13.62
S1
4:18.56 (3)
+0:21.46
4:18.56 (3)
+0:21.46
S2
2:48.09 (3)
+0:14.14
7:06.65 (4)
+0:35.60
S3
7:53.05 (16)
+1:51.60
14:59.70 (12)
+2:13.62
11
86
Dragomir, ZALOŽNIK
GOLOVEC TRAILS
SLO
14:56.08
+2:10.00
S1
4:52.58 (13)
+0:55.48
4:52.58 (13)
+0:55.48
S2
3:08.82 (13)
+0:34.87
8:01.40 (14)
+1:30.35
S3
6:54.68 (10)
+0:53.23
14:56.08 (11)
+2:10.00
10
28
Miha, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM
SLO
14:47.70
+2:01.62
S1
4:58.13 (14)
+1:01.03
4:58.13 (14)
+1:01.03
S2
2:57.04 (10)
+0:23.09
7:55.17 (13)
+1:24.12
S3
6:52.53 (9)
+0:51.08
14:47.70 (10)
+2:01.62
9
78
Nejc, GOMBAČ
GKD BOROVCI
SLO
14:39.27
+1:53.19
S1
4:39.20 (8)
+0:42.10
4:39.20 (8)
+0:42.10
S2
3:09.16 (14)
+0:35.21
7:48.36 (12)
+1:17.31
S3
6:50.91 (7)
+0:49.46
14:39.27 (9)
+1:53.19
8
79
Matej, GOMBAČ
GKD BOROVCI
SLO
14:31.65
+1:45.57
S1
4:41.10 (10)
+0:44.00
4:41.10 (10)
+0:44.00
S2
2:58.30 (11)
+0:24.35
7:39.40 (9)
+1:08.35
S3
6:52.25 (8)
+0:50.80
14:31.65 (8)
+1:45.57
7
76
Janez, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM
SLO
14:19.99
+1:33.91
S1
4:27.13 (5)
+0:30.03
4:27.13 (5)
+0:30.03
S2
2:48.63 (5)
+0:14.68
7:15.76 (5)
+0:44.71
S3
7:04.23 (11)
+1:02.78
14:19.99 (7)
+1:33.91
6
20
Karel, ZAVRŠNIK
MTB TRBOVLJE
SLO
14:16.92
+1:30.84
S1
4:35.33 (7)
+0:38.23
4:35.33 (7)
+0:38.23
S2
2:54.99 (7)
+0:21.04
7:30.32 (6)
+0:59.27
S3
6:46.60 (6)
+0:45.15
14:16.92 (6)
+1:30.84
5
8
Marko, FINK
KD ZVERINICE
SLO
14:16.13
+1:30.05
S1
4:49.30 (12)
+0:52.20
4:49.30 (12)
+0:52.20
S2
2:52.37 (6)
+0:18.42
7:41.67 (10)
+1:10.62
S3
6:34.46 (5)
+0:33.01
14:16.13 (5)
+1:30.05
4
75
Mitja, ROZMAN
MTB KLUB KRANJ
SLO
14:01.60
+1:15.52
S1
4:40.28 (9)
+0:43.18
4:40.28 (9)
+0:43.18
S2
2:56.97 (9)
+0:23.02
7:37.25 (8)
+1:06.20
S3
6:24.35 (4)
+0:22.90
14:01.60 (4)
+1:15.52
3
15
Tadej, RAZPET
PEDAL RACING TEAM
SLO
13:14.89
+0:28.81
S1
4:20.13 (4)
+0:23.03
4:20.13 (4)
+0:23.03
S2
2:45.06 (2)
+0:11.11
7:05.19 (3)
+0:34.14
S3
6:09.70 (2)
+0:08.25
13:14.89 (3)
+0:28.81
2
19
Janko, BAČNAR
PEDAL RACING TEAM
SLO
13:00.08
+0:14.00
S1
4:10.25 (2)
+0:13.15
4:10.25 (2)
+0:13.15
S2
2:48.38 (4)
+0:14.43
6:58.63 (2)
+0:27.58
S3
6:01.45 (1)
13:00.08 (2)
+0:14.00
1
30
Blaž, ČERNIGOJ
KAMPLC RACING TEAM
SLO
12:46.08
---
S1
3:57.10 (1)
3:57.10 (1)
S2
2:33.95 (1)
6:31.05 (1)
S3
6:15.03 (3)
+0:13.58
12:46.08 (1)
MASTER 2
11
27
Grega, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM
SLO
18:23.03
+5:33.91
S1
5:45.65 (11)
+1:32.59
5:45.65 (11)
+1:32.59
S2
3:25.95 (11)
+0:48.45
9:11.60 (11)
+2:21.04
S3
9:11.43 (11)
+3:22.14
18:23.03 (11)
+5:33.91
10
90
Jure, KAVČIČ
KK ZAVRŠNICA
SLO
16:39.87
+3:50.75
S1
5:31.59 (10)
+1:18.53
5:31.59 (10)
+1:18.53
S2
3:17.84 (10)
+0:40.34
8:49.43 (10)
+1:58.87
S3
7:50.44 (9)
+2:01.15
16:39.87 (10)
+3:50.75
9
93
David, TAUCER
A.S.D. FEDERCLUB TRST
ITA
16:16.65
+3:27.53
S1
5:02.05 (7)
+0:48.99
5:02.05 (7)
+0:48.99
S2
3:03.12 (6)
+0:25.62
8:05.17 (8)
+1:14.61
S3
8:11.48 (10)
+2:22.19
16:16.65 (9)
+3:27.53
8
24
Philipp, HUBER
RADLAGER MOUNTAINBIKEVEREIN
AUT
15:47.44
+2:58.32
S1
5:02.61 (8)
+0:49.55
5:02.61 (8)
+0:49.55
S2
2:57.93 (5)
+0:20.43
8:00.54 (5)
+1:09.98
S3
7:46.90 (8)
+1:57.61
15:47.44 (8)
+2:58.32
7
91
Miha, DEU
RAJD LJUBLJANA
SLO
15:45.77
+2:56.65
S1
5:07.60 (9)
+0:54.54
5:07.60 (9)
+0:54.54
S2
2:57.14 (4)
+0:19.64
8:04.74 (7)
+1:14.18
S3
7:41.03 (6)
+1:51.74
15:45.77 (7)
+2:56.65
6
92
Nejc, BRESCAK
KD ZVERINICE
SLO
15:32.63
+2:43.51
S1
4:46.54 (3)
+0:33.48
4:46.54 (3)
+0:33.48
S2
3:04.89 (7)
+0:27.39
7:51.43 (4)
+1:00.87
S3
7:41.20 (7)
+1:51.91
15:32.63 (6)
+2:43.51
5
21
Marko, PROSEN
KAMPLC RACING TEAM
SLO
15:27.26
+2:38.14
S1
4:56.93 (5)
+0:43.87
4:56.93 (5)
+0:43.87
S2
3:06.98 (8)
+0:29.48
8:03.91 (6)
+1:13.35
S3
7:23.35 (5)
+1:34.06
15:27.26 (5)
+2:38.14
4
94
Branko, BELINGAR
ŠKTD AVčE
SLO
15:20.22
+2:31.10
S1
5:00.63 (6)
+0:47.57
5:00.63 (6)
+0:47.57
S2
3:07.04 (9)
+0:29.54
8:07.67 (9)
+1:17.11
S3
7:12.55 (4)
+1:23.26
15:20.22 (4)
+2:31.10
3
31
Peter, BOŠNIK
SLO
14:16.81
+1:27.69
S1
4:47.99 (4)
+0:34.93
4:47.99 (4)
+0:34.93
S2
2:54.32 (3)
+0:16.82
7:42.31 (3)
+0:51.75
S3
6:34.50 (3)
+0:45.21
14:16.81 (3)
+1:27.69
2
10
Sebastjan, STRES
KAMPLC RACING TEAM
SLO
13:22.52
+0:33.40
S1
4:13.06 (1)
4:13.06 (1)
S2
2:37.50 (1)
6:50.56 (1)
S3
6:31.96 (2)
+0:42.67
13:22.52 (2)
+0:33.40
1
11
Primož, ŠTRANCAR
ORBEA FOX ENDURO TEAM
SLO
12:49.12
---
S1
4:20.00 (2)
+0:06.94
4:20.00 (2)
+0:06.94
S2
2:39.83 (2)
+0:02.33
6:59.83 (2)
+0:09.27
S3
5:49.29 (1)
12:49.12 (1)
MASTER 3
2
39
Martin, BRUS
KAMPLC RACING TEAM
SLO
16:22.94
+1:18.63
S1
4:53.98 (1)
4:53.98 (1)
S2
2:59.85 (2)
+0:01.67
7:53.83 (1)
S3
8:29.11 (2)
+1:19.21
16:22.94 (2)
+1:18.63
1
95
Uroš, OGRIS
MTB KLUB KRANJ
SLO
15:04.31
---
S1
4:56.23 (2)
+0:02.25
4:56.23 (2)
+0:02.25
S2
2:58.18 (1)
7:54.41 (2)
+0:00.58
S3
7:09.90 (1)
15:04.31 (1)
U19 M
DNF
67
Marko, MILANOVIĆ
KD DEš FLEš
SLO
S1
7:19.42 (13)
+3:28.03
7:19.42 (13)
+3:28.03
S2
3:37.61 (12)
+1:05.78
10:57.03 (13)
+4:33.81
S3
13
70
Matej, BAKOŠ
KK ZAVRŠNICA
SLO
22:19.39
+10:08.59
S1
9:11.18 (14)
+5:19.79
9:11.18 (14)
+5:19.79
S2
3:23.98 (9)
+0:52.15
12:35.16 (14)
+6:11.94
S3
9:44.23 (12)
+3:56.65
22:19.39 (13)
+10:08.59
12
69
Andraž, ŽNIDAR
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
SLO
20:31.93
+8:21.13
S1
6:51.71 (12)
+3:00.32
6:51.71 (12)
+3:00.32
S2
3:43.35 (13)
+1:11.52
10:35.06 (12)
+4:11.84
S3
9:56.87 (13)
+4:09.29
20:31.93 (12)
+8:21.13
11
63
Luca, VIDALI
TRIESTE GRAVITY TEAM
ITA
19:21.93
+7:11.13
S1
6:28.02 (11)
+2:36.63
6:28.02 (11)
+2:36.63
S2
3:48.93 (14)
+1:17.10
10:16.95 (11)
+3:53.73
S3
9:04.98 (11)
+3:17.40
19:21.93 (11)
+7:11.13
10
65
Gašper, FABJANČIČ
GKD BOROVCI
SLO
18:41.88
+6:31.08
S1
6:21.84 (10)
+2:30.45
6:21.84 (10)
+2:30.45
S2
3:31.39 (11)
+0:59.56
9:53.23 (10)
+3:30.01
S3
8:48.65 (10)
+3:01.07
18:41.88 (10)
+6:31.08
9
64
Matic, DOVGAN
GKD BOROVCI
SLO
18:13.54
+6:02.74
S1
6:17.44 (9)
+2:26.05
6:17.44 (9)
+2:26.05
S2
3:30.70 (10)
+0:58.87
9:48.14 (9)
+3:24.92
S3
8:25.40 (8)
+2:37.82
18:13.54 (9)
+6:02.74
8
72
Benjamin, ZUPAN
KK ZAVRŠNICA
SLO
17:09.57
+4:58.77
S1
5:29.49 (8)
+1:38.10
5:29.49 (8)
+1:38.10
S2
3:08.35 (7)
+0:36.52
8:37.84 (8)
+2:14.62
S3
8:31.73 (9)
+2:44.15
17:09.57 (8)
+4:58.77
7
71
Jure, ROBIČ Nal
KK ZAVRŠNICA
SLO
16:19.91
+4:09.11
S1
5:08.30 (7)
+1:16.91
5:08.30 (7)
+1:16.91
S2
3:19.32 (8)
+0:47.49
8:27.62 (7)
+2:04.40
S3
7:52.29 (7)
+2:04.71
16:19.91 (7)
+4:09.11
6
62
Lovro, TINTA
ŠKTD AVčE
SLO
15:12.73
+3:01.93
S1
4:55.28 (5)
+1:03.89
4:55.28 (5)
+1:03.89
S2
2:59.75 (4)
+0:27.92
7:55.03 (5)
+1:31.81
S3
7:17.70 (6)
+1:30.12
15:12.73 (6)
+3:01.93
5
18
Enej, PODLIPNIK
BIKEHANIC-20CHOCOLATE
SLO
14:40.07
+2:29.27
S1
5:03.99 (6)
+1:12.60
5:03.99 (6)
+1:12.60
S2
2:52.07 (3)
+0:20.24
7:56.06 (6)
+1:32.84
S3
6:44.01 (5)
+0:56.43
14:40.07 (5)
+2:29.27
4
68
Rok, GRABLJEVEC
KD ZVERINICE
SLO
14:31.75
+2:20.95
S1
4:44.96 (4)
+0:53.57
4:44.96 (4)
+0:53.57
S2
3:07.11 (6)
+0:35.28
7:52.07 (4)
+1:28.85
S3
6:39.68 (4)
+0:52.10
14:31.75 (4)
+2:20.95
3
66
Valentin, FREY
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT
AUT
14:09.41
+1:58.61
S1
4:44.13 (3)
+0:52.74
4:44.13 (3)
+0:52.74
S2
3:03.20 (5)
+0:31.37
7:47.33 (3)
+1:24.11
S3
6:22.08 (2)
+0:34.50
14:09.41 (3)
+1:58.61
2
73
Jernej, KAVČIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA
SLO
13:24.37
+1:13.57
S1
4:15.93 (2)
+0:24.54
4:15.93 (2)
+0:24.54
S2
2:45.05 (2)
+0:13.22
7:00.98 (2)
+0:37.76
S3
6:23.39 (3)
+0:35.81
13:24.37 (2)
+1:13.57
1
58
Miha, SMRDEL
MBK ČRNI VRH
SLO
12:10.80
---
S1
3:51.39 (1)
3:51.39 (1)
S2
2:31.83 (1)
6:23.22 (1)
S3
5:47.58 (1)
12:10.80 (1)
ČLANI (MEN) 19+
DNF
49
Niki, GREGORIČ
KD DEš FLEš
SLO
S1
4:40.73 (15)
+1:02.45
4:40.73 (15)
+1:02.45
S2
8:54.61 (29)
+6:30.43
13:35.34 (29)
+7:32.88
S3
DNF
46
Andreas, VIDOVIČ
DH VISIT POHORJE
SLO
S1
4:41.69 (16)
+1:03.41
4:41.69 (16)
+1:03.41
S2
3:22.59 (27)
+0:58.41
8:04.28 (18)
+2:01.82
S3
DNF
48
Miha, DOVGAN
GKD BOROVCI
SLO
S1
6:28.35 (29)
+2:50.07
6:28.35 (29)
+2:50.07
S2
3:07.10 (21)
+0:42.92
9:35.45 (28)
+3:32.99
S3
26
50
Nejc, ŠIKMAN
DH VISIT POHORJE
SLO
17:29.09
+6:24.15
S1
6:03.00 (28)
+2:24.72
6:03.00 (28)
+2:24.72
S2
3:24.69 (28)
+1:00.51
9:27.69 (27)
+3:25.23
S3
8:01.40 (22)
+2:58.92
17:29.09 (26)
+6:24.15
25
25
Jakob, KOKOLE
ŠKTD AVčE
SLO
17:26.71
+6:21.77
S1
5:56.73 (27)
+2:18.45
5:56.73 (27)
+2:18.45
S2
3:16.15 (25)
+0:51.97
9:12.88 (26)
+3:10.42
S3
8:13.83 (23)
+3:11.35
17:26.71 (25)
+6:21.77
24
13
Tilen, LEBAN
KD DEš FLEš
SLO
17:09.00
+6:04.06
S1
4:44.83 (17)
+1:06.55
4:44.83 (17)
+1:06.55
S2
2:54.71 (15)
+0:30.53
7:39.54 (15)
+1:37.08
S3
9:29.46 (26)
+4:26.98
17:09.00 (24)
+6:04.06
23
57
Matic, ČERNEC
DH VISIT POHORJE
SLO
17:02.22
+5:57.28
S1
5:24.11 (24)
+1:45.83
5:24.11 (24)
+1:45.83
S2
3:07.88 (22)
+0:43.70
8:31.99 (24)
+2:29.53
S3
8:30.23 (24)
+3:27.75
17:02.22 (23)
+5:57.28
22
7
Tim, KRAŠOVEC
WOLF RACING TEAM
SLO
16:26.36
+5:21.42
S1
4:38.60 (13)
+1:00.32
4:38.60 (13)
+1:00.32
S2
2:49.95 (12)
+0:25.77
7:28.55 (11)
+1:26.09
S3
8:57.81 (25)
+3:55.33
16:26.36 (22)
+5:21.42
21
29
Vid, LIPOVŠEK
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA
SLO
16:03.17
+4:58.23
S1
5:04.11 (20)
+1:25.83
5:04.11 (20)
+1:25.83
S2
3:12.75 (24)
+0:48.57
8:16.86 (20)
+2:14.40
S3
7:46.31 (21)
+2:43.83
16:03.17 (21)
+4:58.23
20
37
Žiga, PEČAN
RAJD LJUBLJANA
SLO
15:55.82
+4:50.88
S1
5:30.67 (26)
+1:52.39
5:30.67 (26)
+1:52.39
S2
3:10.75 (23)
+0:46.57
8:41.42 (25)
+2:38.96
S3
7:14.40 (19)
+2:11.92
15:55.82 (20)
+4:50.88
19
12
Jaka, MOČILNIK
ENERGIJATEAM.COM
SLO
15:54.68
+4:49.74
S1
5:09.48 (22)
+1:31.20
5:09.48 (22)
+1:31.20
S2
3:06.85 (20)
+0:42.67
8:16.33 (19)
+2:13.87
S3
7:38.35 (20)
+2:35.87
15:54.68 (19)
+4:49.74
18
33
Miha, HORVAT
DH VISIT POHORJE
SLO
15:26.35
+4:21.41
S1
5:26.31 (25)
+1:48.03
5:26.31 (25)
+1:48.03
S2
2:58.46 (16)
+0:34.28
8:24.77 (23)
+2:22.31
S3
7:01.58 (16)
+1:59.10
15:26.35 (18)
+4:21.41
17
88
Maks, BOŽNAR
PEDAL RACING TEAM
SLO
15:25.44
+4:20.50
S1
5:01.65 (19)
+1:23.37
5:01.65 (19)
+1:23.37
S2
3:18.44 (26)
+0:54.26
8:20.09 (21)
+2:17.63
S3
7:05.35 (18)
+2:02.87
15:25.44 (17)
+4:20.50
16
55
Matevž, BLAZNIK
MTB KLUB KRANJ
SLO
15:21.10
+4:16.16
S1
5:20.50 (23)
+1:42.22
5:20.50 (23)
+1:42.22
S2
3:01.13 (17)
+0:36.95
8:21.63 (22)
+2:19.17
S3
6:59.47 (15)
+1:56.99
15:21.10 (16)
+4:16.16
15
22
Jan, MODRIJAN
ENERGIJATEAM.COM
SLO
14:39.23
+3:34.29
S1
4:34.38 (11)
+0:56.10
4:34.38 (11)
+0:56.10
S2
3:02.16 (19)
+0:37.98
7:36.54 (13)
+1:34.08
S3
7:02.69 (17)
+2:00.21
14:39.23 (15)
+3:34.29
14
47
Jakob, KOVŠCA
RAJD LJUBLJANA
SLO
14:38.08
+3:33.14
S1
4:40.32 (14)
+1:02.04
4:40.32 (14)
+1:02.04
S2
3:01.76 (18)
+0:37.58
7:42.08 (16)
+1:39.62
S3
6:56.00 (14)
+1:53.52
14:38.08 (14)
+3:33.14
13
32
Luka, ZALETELJ
KD ZVERINICE
SLO
14:38.03
+3:33.09
S1
5:07.06 (21)
+1:28.78
5:07.06 (21)
+1:28.78
S2
2:53.04 (14)
+0:28.86
8:00.10 (17)
+1:57.64
S3
6:37.93 (11)
+1:35.45
14:38.03 (13)
+3:33.09
12
23
Rok, BAVDAŽ
KK ČRN TRN
SLO
14:21.06
+3:16.12
S1
4:50.50 (18)
+1:12.22
4:50.50 (18)
+1:12.22
S2
2:49.00 (11)
+0:24.82
7:39.50 (14)
+1:37.04
S3
6:41.56 (12)
+1:39.08
14:21.06 (12)
+3:16.12
11
54
Luka, BARUT
KK ČRN TRN
SLO
14:01.63
+2:56.69
S1
4:37.03 (12)
+0:58.75
4:37.03 (12)
+0:58.75
S2
2:51.53 (13)
+0:27.35
7:28.56 (12)
+1:26.10
S3
6:33.07 (10)
+1:30.59
14:01.63 (11)
+2:56.69
10
6
Jakob, SMOLNIKAR
ENERGIJATEAM.COM
SLO
13:38.91
+2:33.97
S1
4:08.60 (5)
+0:30.32
4:08.60 (5)
+0:30.32
S2
2:37.83 (4)
+0:13.65
6:46.43 (6)
+0:43.97
S3
6:52.48 (13)
+1:50.00
13:38.91 (10)
+2:33.97
9
9
Matic, BERGINC
ŠD SUPERSNURF
SLO
13:36.73
+2:31.79
S1
4:25.63 (10)
+0:47.35
4:25.63 (10)
+0:47.35
S2
2:44.18 (10)
+0:20.00
7:09.81 (10)
+1:07.35
S3
6:26.92 (9)
+1:24.44
13:36.73 (9)
+2:31.79
8
51
Gianluca, FURLANI
A.S.D. FEDERCLUB TRST
ITA
13:22.84
+2:17.90
S1
4:16.93 (9)
+0:38.65
4:16.93 (9)
+0:38.65
S2
2:42.20 (8)
+0:18.02
6:59.13 (9)
+0:56.67
S3
6:23.71 (7)
+1:21.23
13:22.84 (8)
+2:17.90
7
14
Andraž, JERŠIN
MTB TRBOVLJE
SLO
13:17.51
+2:12.57
S1
4:10.17 (8)
+0:31.89
4:10.17 (8)
+0:31.89
S2
2:42.62 (9)
+0:18.44
6:52.79 (8)
+0:50.33
S3
6:24.72 (8)
+1:22.24
13:17.51 (7)
+2:12.57
6
5
Nejc, HUTH
ENERGIJATEAM.COM
SLO
12:51.02
+1:46.08
S1
4:09.72 (7)
+0:31.44
4:09.72 (7)
+0:31.44
S2
2:39.55 (6)
+0:15.37
6:49.27 (7)
+0:46.81
S3
6:01.75 (6)
+0:59.27
12:51.02 (6)
+1:46.08
5
16
Jan, ŠTUCIN
PEDAL RACING TEAM
SLO
12:32.35
+1:27.41
S1
4:08.92 (6)
+0:30.64
4:08.92 (6)
+0:30.64
S2
2:31.52 (2)
+0:07.34
6:40.44 (5)
+0:37.98
S3
5:51.91 (5)
+0:49.43
12:32.35 (5)
+1:27.41
4
4
Jan, MARKIČ
ŠKTD AVčE
SLO
12:26.45
+1:21.51
S1
4:02.75 (4)
+0:24.47
4:02.75 (4)
+0:24.47
S2
2:36.53 (3)
+0:12.35
6:39.28 (4)
+0:36.82
S3
5:47.17 (4)
+0:44.69
12:26.45 (4)
+1:21.51
3
17
David, IVARTNIK
ENERGIJATEAM.COM
SLO
12:19.24
+1:14.30
S1
3:57.80 (3)
+0:19.52
3:57.80 (3)
+0:19.52
S2
2:39.31 (5)
+0:15.13
6:37.11 (2)
+0:34.65
S3
5:42.13 (3)
+0:39.65
12:19.24 (3)
+1:14.30
2
3
Tim, JEŽ
KAMPLC RACING TEAM
SLO
12:15.54
+1:10.60
S1
3:56.58 (2)
+0:18.30
3:56.58 (2)
+0:18.30
S2
2:41.01 (7)
+0:16.83
6:37.59 (3)
+0:35.13
S3
5:37.95 (2)
+0:35.47
12:15.54 (2)
+1:10.60
1
1
Vid, PERŠAK
ORBEA FOX ENDURO TEAM
SLO
11:04.94
---
S1
3:38.28 (1)
3:38.28 (1)
S2
2:24.18 (1)
6:02.46 (1)
S3
5:02.48 (1)
11:04.94 (1)
ŽENSKE (absolutno)
1
45
Gaja, KRAVANJA
KK ČRN TRN
SLO
27:03.96
---
S1
8:44.58 (1)
8:44.58 (1)
S2
4:04.85 (1)
12:49.43 (1)
S3
14:14.53 (1)
27:03.96 (1)