Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
DGI
DGI Trailseries Randers
Fussingø 08.04.2022
DGI Trailseries Randers
Fussingø 08.04.2022
Kopsavilkums
Organizators: DGI
Dalībnieki Kopā: 97
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:54
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti DGI Trailseries Randers
Trailseries Randers
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Børn
Børn
Dame
E-bike
H40
Herre
Ungdom dreng
., Elever Tjele Efterskole (Tjele Efterskole)
Andersen, Frank Vestergaard
Balogh, Maria Bjørnager
Bendtsen, Tore
Berthelsen, William (Tjele Efterskole)
Blaabjerg, Mathias (Hjortdal Ungdomsforening)
Blaabjerg, Mikkel (Hjortdal Ungdomsforening)
Blaabjerg, Pia (Hjortdal Ungdomsforening)
Bluhm-Hansen, Jacob Bak
Bohn, Sandra (MountainBikeKlub Silkeborg)
Boll, Asger (MountainBikeKlub Silkeborg)
Boll, Toke Thulstrup (MountainBikeKlub Silkeborg)
Bøgh, Sabrina (Askov Mudeaters)
Christensen, Kasper Ertebjerg (Næsby Idrætsforening, Cykling)
Christensen, Lars Ehlert (Hoptrup Marstrup IF)
Christensen, Linda Ehlert (Hoptrup Marstrup IF)
Conely, Mikael
Cramers, Frederik Holm (Skanderborg Cykelklub)
Damm, Søren (Motionscykelklubben Baghjulet)
Evers, Jonas
Faber, Martin
Frandsen, Krister Dam
frederiksen, Cenneth erik
Friis, Magnus
Gammelgaard, Magnus (Ulstrup MTB)
Garbøll, Karla Møller (Gl. Rye)
Gjøde, Mathias
Green, Anders
Grønning, Emil (Tjele Efterskole)
Hall, Mads (Askov Mudeaters)
Hall, Søren (Tjele Efterskole)
Hansen, Aksel Monrad (Gl. Rye Mtb)
Hansen, Anja
Hansen, Pia
Hansen, Thomas (Tjele Efterskole)
Hansen, Tommy damgaard (Ulstrup IF)
Hoff, Michael (MTB Randers)
Holst, Anton Juul (Gl. Rye Mtb)
Holst, Steffen (Gl. Rye Mtb)
Isager, Rene
Jensen, Alma Elvira
Jensen, André
Jensen, Andre
Jensen, Anna Emilie
Jensen, John
Jensen, Kim (Hjortdal Ungdomsforening)
Johannsson, Linda Skov (X Trails Haderslev)
Johannssson, Bjarne (X Trails Haderslev)
Jørgensen, Jimmi (MTB Randers)
Jørgensen, Mathias Møller
Jørgensen, Nikolaj Møller
Jørgensen, Patrick (MTB Randers)
Jørgensen, Svend åge
justesen, allan (Randers Krolf)
Kastrupsen, Rasmus
Kempel, Jimmy
Kempel, Viktor (MTB Randers)
Kiilerich, Bruno (Ulstrup IF)
Kjær, Jesper
Kleis, Kenneth
Knudsen, Martin (Bronx MTB)
Knudsen, Mette (Bronx MTB)
Koldsø, Thomas (MountainBikeKlub Silkeborg)
Krajewski, Chris
Küttemann, Rickie
Larsen, Jakob
Larsen, Kasper Mark
Laursen, Jesper Monrad
Leegaard, Mikkel
Lindsted, Lasse Siggaard
Lund, Søren (Motionscykelklubben Baghjulet)
Lynge, Lotte (Mountainbike Club Vejle)
Lyngsø, Bjarne
Madsen, Jeppe
Madsen, Ricko
Madsen, Simon Peter Nejsum
Morre, Morten
Møller, Axel Bendixen (Askov Mudeaters)
Møller, Birgitte Bendixen (Askov Mudeaters)
Møller, Henrik (Team PLOW)
Møller, Jens (Askov Mudeaters)
Møller, William Bendixen (Askov Mudeaters)
Nielsen, Anders (Gl. Rye Mtb)
Nielsen, Hans-Børge (Ulstrup IF)
Nielsen, Heidi
Nielsen, Kaja Resen (Gl. Rye Mtb)
Nielsen, Tommy
Nyegaard, Tommy (Ulstrup IF)
Olsen, Kasper Hintze (Hjortdal Ungdomsforening)
Overgaard, Emil (Hjortdal Ungdomsforening)
Pedersen, Henrik Bastrup (Mols Vinterbadere)
Pedersen, Jakob Ørsted
Poulsen, Christian Munk (Tjele Efterskole)
Rasmussen, Morten (Bronx MTB)
Rokjær, Mathias
Rokkjær, Emil Klostergaard (Gl. Rye Mtb)
Rokkjær, Henriette (Gl. Rye Mtb)
Sikjær, Jakob Lindgaard (Gl. Rye Mtb)
Sikjær, Sofie Lindgaard (Gl. Rye Mtb)
Sjørup, Rene
Sørensen, Andreas Daugaard
Sørensen, Dan
Sørensen, Ida Høgh (Hjortdal Ungdomsforening)
Sørensen, Per
Sørensen, Peter
Sørensen, Storm Daugaard (MTB Randers)
Stefánsson, Freyr
Svendsen, Nikolaj
Teisner, Jeppe (Fri Bikeshop Hadsund)
Thomsen, Kim (Rold Skov MTB)
Thomsen, Troels Pil
Toppel, Mikkel (Næsby Idrætsforening, Cykling)
Toppel, Sofus (Næsby Idrætsforening, Cykling)
Vindum, Michael
Wiggin, Sebastian Svejgaard (MountainBikeKlub Silkeborg)
wilstrup, lasse
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Børn
2
8
Blaabjerg, Mathias
Hjortdal Ungdomsforening
5:36.85
+0:04.52
Stage 1
1:47.95 (5)
+0:05.91
Stage 2
0:57.66 (4)
+0:01.11
Stage 3
0:38.04 (2)
+0:00.74
Stage 4
0:50.45 (2)
+0:00.60
Stage 5
0:44.20 (3)
+0:00.40
Stage 6
0:38.55 (1)
14
10
Boll, Toke Thulstrup
MountainBikeKlub Silkeborg
7:56.66
+2:24.33
Stage 1
2:17.81 (12)
+0:35.77
Stage 2
1:17.50 (14)
+0:20.95
Stage 3
0:51.46 (14)
+0:14.16
Stage 4
1:14.31 (14)
+0:24.46
Stage 5
1:13.94 (14)
+0:30.14
Stage 6
1:01.64 (14)
+0:23.09
DNF
114
Garbøll, Karla Møller
Gl. Rye
Stage 1
3:45.94 (17)
+2:03.90
Stage 2
2:46.18 (15)
+1:49.63
Stage 3
1:19.10 (16)
+0:41.80
Stage 4
2:00.40 (17)
+1:10.55
Stage 5
Stage 6
1:23.55 (17)
+0:45.00
11
3
Hansen, Aksel Monrad
Gl. Rye Mtb
7:09.39
+1:37.06
Stage 1
2:26.54 (14)
+0:44.50
Stage 2
1:05.14 (10)
+0:08.59
Stage 3
0:42.94 (10)
+0:05.64
Stage 4
1:04.75 (10)
+0:14.90
Stage 5
1:00.75 (10)
+0:16.95
Stage 6
0:49.27 (9)
+0:10.72
1
11
Jørgensen, Patrick
MTB Randers
5:32.33
---
Stage 1
1:42.04 (1)
Stage 2
0:56.65 (2)
+0:00.10
Stage 3
0:37.30 (1)
Stage 4
0:51.25 (3)
+0:01.40
Stage 5
0:44.16 (2)
+0:00.36
Stage 6
0:40.93 (5)
+0:02.38
5
13
Kempel, Viktor
MTB Randers
5:49.65
+0:17.32
Stage 1
1:46.55 (4)
+0:04.51
Stage 2
1:04.27 (9)
+0:07.72
Stage 3
0:38.50 (5)
+0:01.20
Stage 4
0:52.94 (7)
+0:03.09
Stage 5
0:45.90 (6)
+0:02.10
Stage 6
0:41.49 (7)
+0:02.94
4
16
Madsen, Simon Peter Nejsum
5:40.69
+0:08.36
Stage 1
1:44.21 (3)
+0:02.17
Stage 2
1:02.72 (8)
+0:06.17
Stage 3
0:38.15 (3)
+0:00.85
Stage 4
0:49.85 (1)
Stage 5
0:46.19 (7)
+0:02.39
Stage 6
0:39.57 (2)
+0:01.02
3
1
Møller, Axel Bendixen
Askov Mudeaters
5:39.89
+0:07.56
Stage 1
1:43.69 (2)
+0:01.65
Stage 2
0:59.29 (7)
+0:02.74
Stage 3
0:38.46 (4)
+0:01.16
Stage 4
0:51.71 (5)
+0:01.86
Stage 5
0:44.30 (4)
+0:00.50
Stage 6
0:42.44 (8)
+0:03.89
8
2
Møller, William Bendixen
Askov Mudeaters
6:03.69
+0:31.36
Stage 1
1:50.89 (7)
+0:08.85
Stage 2
0:58.08 (5)
+0:01.53
Stage 3
0:39.00 (6)
+0:01.70
Stage 4
0:51.54 (4)
+0:01.69
Stage 5
1:03.54 (13)
+0:19.74
Stage 6
0:40.64 (4)
+0:02.09
DNF
5
Nielsen, Kaja Resen
Gl. Rye Mtb
Stage 1
3:04.11 (15)
+1:22.07
Stage 2
3:40.78 (17)
+2:44.23
Stage 3
1:13.56 (15)
+0:36.26
Stage 4
1:37.90 (15)
+0:48.05
Stage 5
Stage 6
1:01.77 (15)
+0:23.22
9
7
Olsen, Kasper Hintze
Hjortdal Ungdomsforening
6:11.29
+0:38.96
Stage 1
2:05.71 (9)
+0:23.67
Stage 2
0:57.59 (3)
+0:01.04
Stage 3
0:39.16 (7)
+0:01.86
Stage 4
0:55.75 (9)
+0:05.90
Stage 5
0:43.80 (1)
Stage 6
0:49.28 (10)
+0:10.73
10
112
Rokjær, Mathias
7:05.70
+1:33.37
Stage 1
2:11.46 (10)
+0:29.42
Stage 2
1:12.37 (11)
+0:15.82
Stage 3
0:47.04 (11)
+0:09.74
Stage 4
1:06.61 (12)
+0:16.76
Stage 5
0:57.15 (9)
+0:13.35
Stage 6
0:51.07 (11)
+0:12.52
6
4
Rokkjær, Emil Klostergaard
Gl. Rye Mtb
5:51.08
+0:18.75
Stage 1
1:55.94 (8)
+0:13.90
Stage 2
0:56.55 (1)
Stage 3
0:40.15 (9)
+0:02.85
Stage 4
0:52.90 (6)
+0:03.05
Stage 5
0:44.54 (5)
+0:00.74
Stage 6
0:41.00 (6)
+0:02.45
DNF
6
Sikjær, Sofie Lindgaard
Gl. Rye Mtb
Stage 1
3:06.40 (16)
+1:24.36
Stage 2
3:15.47 (16)
+2:18.92
Stage 3
1:19.96 (17)
+0:42.66
Stage 4
1:53.09 (16)
+1:03.24
Stage 5
Stage 6
1:15.95 (16)
+0:37.40
13
12
Sørensen, Storm Daugaard
MTB Randers
7:25.71
+1:53.38
Stage 1
2:16.00 (11)
+0:33.96
Stage 2
1:13.16 (12)
+0:16.61
Stage 3
0:48.19 (12)
+0:10.89
Stage 4
1:09.84 (13)
+0:19.99
Stage 5
1:02.95 (12)
+0:19.15
Stage 6
0:55.57 (13)
+0:17.02
12
14
Toppel, Sofus
Næsby Idrætsforening, Cykling
7:22.38
+1:50.05
Stage 1
2:18.00 (13)
+0:35.96
Stage 2
1:15.55 (13)
+0:19.00
Stage 3
0:48.65 (13)
+0:11.35
Stage 4
1:05.55 (11)
+0:15.70
Stage 5
1:02.05 (11)
+0:18.25
Stage 6
0:52.58 (12)
+0:14.03
7
9
Wiggin, Sebastian Svejgaard
MountainBikeKlub Silkeborg
5:56.70
+0:24.37
Stage 1
1:49.85 (6)
+0:07.81
Stage 2
0:58.69 (6)
+0:02.14
Stage 3
0:39.59 (8)
+0:02.29
Stage 4
0:53.79 (8)
+0:03.94
Stage 5
0:54.21 (8)
+0:10.41
Stage 6
0:40.57 (3)
+0:02.02
Dame
6
80
Balogh, Maria Bjørnager
6:30.36
+0:50.64
Stage 1
1:58.45 (6)
+0:15.70
Stage 2
1:07.67 (7)
+0:10.68
Stage 3
0:44.46 (6)
+0:05.52
Stage 4
0:59.75 (6)
+0:07.56
Stage 5
0:52.25 (7)
+0:11.85
Stage 6
0:47.78 (6)
+0:08.83
1
88
Bohn, Sandra
MountainBikeKlub Silkeborg
5:39.72
---
Stage 1
1:52.25 (2)
+0:09.50
Stage 2
0:56.99 (1)
Stage 3
0:38.94 (1)
Stage 4
0:52.19 (1)
Stage 5
0:40.40 (1)
Stage 6
0:38.95 (1)
2
83
Bøgh, Sabrina
Askov Mudeaters
5:43.58
+0:03.86
Stage 1
1:42.75 (1)
Stage 2
0:57.69 (2)
+0:00.70
Stage 3
0:39.69 (2)
+0:00.75
Stage 4
0:52.29 (2)
+0:00.10
Stage 5
0:49.86 (4)
+0:09.46
Stage 6
0:41.30 (2)
+0:02.35
8
86
Christensen, Linda Ehlert
Hoptrup Marstrup IF
7:42.58
+2:02.86
Stage 1
2:19.35 (9)
+0:36.60
Stage 2
1:12.25 (8)
+0:15.26
Stage 3
0:51.21 (8)
+0:12.27
Stage 4
1:09.11 (8)
+0:16.92
Stage 5
1:11.15 (8)
+0:30.75
Stage 6
0:59.51 (9)
+0:20.56
7
81
Hansen, Pia
6:33.38
+0:53.66
Stage 1
2:01.04 (7)
+0:18.29
Stage 2
1:05.48 (6)
+0:08.49
Stage 3
0:45.00 (7)
+0:06.06
Stage 4
1:01.64 (7)
+0:09.45
Stage 5
0:52.00 (6)
+0:11.60
Stage 6
0:48.22 (7)
+0:09.27
9
87
Lynge, Lotte
Mountainbike Club Vejle
7:46.46
+2:06.74
Stage 1
2:08.29 (8)
+0:25.54
Stage 2
1:20.29 (9)
+0:23.30
Stage 3
0:53.55 (9)
+0:14.61
Stage 4
1:13.40 (9)
+0:21.21
Stage 5
1:14.40 (9)
+0:34.00
Stage 6
0:56.53 (8)
+0:17.58
10
82
Møller, Birgitte Bendixen
Askov Mudeaters
9:22.23
+3:42.51
Stage 1
3:00.65 (10)
+1:17.90
Stage 2
1:25.51 (10)
+0:28.52
Stage 3
0:55.40 (10)
+0:16.46
Stage 4
1:18.10 (10)
+0:25.91
Stage 5
1:42.14 (10)
+1:01.74
Stage 6
1:00.43 (10)
+0:21.48
4
79
Nielsen, Heidi
6:16.21
+0:36.49
Stage 1
1:54.04 (3)
+0:11.29
Stage 2
1:02.26 (4)
+0:05.27
Stage 3
0:43.50 (3)
+0:04.56
Stage 4
0:59.60 (5)
+0:07.41
Stage 5
0:49.15 (3)
+0:08.75
Stage 6
0:47.66 (5)
+0:08.71
5
84
Rokkjær, Henriette
Gl. Rye Mtb
6:16.90
+0:37.18
Stage 1
1:57.15 (4)
+0:14.40
Stage 2
1:03.29 (5)
+0:06.30
Stage 3
0:43.60 (4)
+0:04.66
Stage 4
0:58.25 (4)
+0:06.06
Stage 5
0:50.50 (5)
+0:10.10
Stage 6
0:44.11 (4)
+0:05.16
3
85
Sørensen, Ida Høgh
Hjortdal Ungdomsforening
6:11.03
+0:31.31
Stage 1
1:57.71 (5)
+0:14.96
Stage 2
1:01.01 (3)
+0:04.02
Stage 3
0:44.41 (5)
+0:05.47
Stage 4
0:57.10 (3)
+0:04.91
Stage 5
0:48.11 (2)
+0:07.71
Stage 6
0:42.69 (3)
+0:03.74
E-bike
14
108
Blaabjerg, Pia
Hjortdal Ungdomsforening
9:17.62
+4:14.97
Stage 1
2:28.79 (13)
+1:02.29
Stage 2
1:34.57 (14)
+0:42.39
Stage 3
0:59.54 (14)
+0:22.93
Stage 4
1:14.94 (14)
+0:28.29
Stage 5
1:50.81 (14)
+1:08.16
Stage 6
1:08.97 (14)
+0:32.52
4
101
Conely, Mikael
5:18.12
+0:15.47
Stage 1
1:31.36 (6)
+0:04.86
Stage 2
0:56.81 (4)
+0:04.63
Stage 3
0:38.69 (5)
+0:02.08
Stage 4
0:49.00 (4)
+0:02.35
Stage 5
0:45.06 (3)
+0:02.41
Stage 6
0:37.20 (4)
+0:00.75
10
99
Faber, Martin
5:52.34
+0:49.69
Stage 1
1:42.36 (11)
+0:15.86
Stage 2
1:01.04 (10)
+0:08.86
Stage 3
0:40.25 (8)
+0:03.64
Stage 4
0:52.69 (9)
+0:06.04
Stage 5
0:53.40 (10)
+0:10.75
Stage 6
0:42.60 (10)
+0:06.15
8
90
Green, Anders
5:32.17
+0:29.52
Stage 1
1:37.70 (8)
+0:11.20
Stage 2
0:58.89 (7)
+0:06.71
Stage 3
0:39.59 (7)
+0:02.98
Stage 4
0:49.71 (6)
+0:03.06
Stage 5
0:46.75 (8)
+0:04.10
Stage 6
0:39.53 (7)
+0:03.08
5
103
Isager, Rene
5:22.99
+0:20.34
Stage 1
1:31.00 (5)
+0:04.50
Stage 2
0:58.36 (5)
+0:06.18
Stage 3
0:38.34 (4)
+0:01.73
Stage 4
0:50.50 (7)
+0:03.85
Stage 5
0:46.11 (7)
+0:03.46
Stage 6
0:38.68 (5)
+0:02.23
13
107
Jensen, Kim
Hjortdal Ungdomsforening
7:44.51
+2:41.86
Stage 1
2:28.84 (14)
+1:02.34
Stage 2
1:17.40 (13)
+0:25.22
Stage 3
0:51.40 (13)
+0:14.79
Stage 4
0:58.50 (11)
+0:11.85
Stage 5
1:18.89 (13)
+0:36.24
Stage 6
0:49.48 (12)
+0:13.03
12
111
Johannsson, Linda Skov
X Trails Haderslev
7:03.19
+2:00.54
Stage 1
1:58.66 (12)
+0:32.16
Stage 2
1:12.35 (12)
+0:20.17
Stage 3
0:51.10 (12)
+0:14.49
Stage 4
1:06.91 (13)
+0:20.26
Stage 5
1:03.19 (12)
+0:20.54
Stage 6
0:50.98 (13)
+0:14.53
3
110
Johannssson, Bjarne
X Trails Haderslev
5:09.37
+0:06.72
Stage 1
1:27.21 (3)
+0:00.71
Stage 2
0:56.04 (3)
+0:03.86
Stage 3
0:36.90 (3)
+0:00.29
Stage 4
0:46.81 (2)
+0:00.16
Stage 5
0:45.96 (6)
+0:03.31
Stage 6
0:36.45 (1)
11
106
Knudsen, Mette
Bronx MTB
6:08.25
+1:05.60
Stage 1
1:39.06 (9)
+0:12.56
Stage 2
1:05.42 (11)
+0:13.24
Stage 3
0:44.00 (11)
+0:07.39
Stage 4
0:58.85 (12)
+0:12.20
Stage 5
0:53.54 (11)
+0:10.89
Stage 6
0:47.38 (11)
+0:10.93
2
95
Larsen, Jakob
5:05.07
+0:02.42
Stage 1
1:26.60 (2)
+0:00.10
Stage 2
0:52.18 (1)
Stage 3
0:36.65 (2)
+0:00.04
Stage 4
0:47.96 (3)
+0:01.31
Stage 5
0:44.75 (2)
+0:02.10
Stage 6
0:36.93 (3)
+0:00.48
9
93
Lyngsø, Bjarne
5:41.97
+0:39.32
Stage 1
1:41.00 (10)
+0:14.50
Stage 2
0:59.22 (9)
+0:07.04
Stage 3
0:40.66 (9)
+0:04.05
Stage 4
0:52.75 (10)
+0:06.10
Stage 5
0:45.75 (5)
+0:03.10
Stage 6
0:42.59 (9)
+0:06.14
6
102
Morre, Morten
5:24.44
+0:21.79
Stage 1
1:29.19 (4)
+0:02.69
Stage 2
0:58.80 (6)
+0:06.62
Stage 3
0:39.50 (6)
+0:02.89
Stage 4
0:52.10 (8)
+0:05.45
Stage 5
0:45.34 (4)
+0:02.69
Stage 6
0:39.51 (6)
+0:03.06
1
96
Pedersen, Jakob Ørsted
5:02.65
---
Stage 1
1:26.50 (1)
Stage 2
0:53.48 (2)
+0:01.30
Stage 3
0:36.61 (1)
Stage 4
0:46.65 (1)
Stage 5
0:42.65 (1)
Stage 6
0:36.76 (2)
+0:00.31
7
105
Thomsen, Troels Pil
5:32.01
+0:29.36
Stage 1
1:33.94 (7)
+0:07.44
Stage 2
0:58.94 (8)
+0:06.76
Stage 3
0:41.35 (10)
+0:04.74
Stage 4
0:49.15 (5)
+0:02.50
Stage 5
0:48.30 (9)
+0:05.65
Stage 6
0:40.33 (8)
+0:03.88
H40
11
51
Bluhm-Hansen, Jacob Bak
5:40.85
+0:39.72
Stage 1
1:49.54 (14)
+0:20.39
Stage 2
0:57.10 (7)
+0:04.27
Stage 3
0:37.54 (7)
+0:03.00
Stage 4
0:49.66 (10)
+0:02.80
Stage 5
0:47.35 (14)
+0:07.54
Stage 6
0:39.66 (10)
+0:03.24
7
67
Christensen, Lars Ehlert
Hoptrup Marstrup IF
5:30.28
+0:29.15
Stage 1
1:42.10 (8)
+0:12.95
Stage 2
0:56.72 (6)
+0:03.89
Stage 3
0:37.60 (8)
+0:03.06
Stage 4
0:49.64 (9)
+0:02.78
Stage 5
0:44.75 (8)
+0:04.94
Stage 6
0:39.47 (9)
+0:03.05
18
55
Evers, Jonas
6:21.07
+1:19.94
Stage 1
1:57.64 (20)
+0:28.49
Stage 2
1:01.21 (15)
+0:08.38
Stage 3
0:43.00 (19)
+0:08.46
Stage 4
0:54.70 (15)
+0:07.84
Stage 5
0:58.75 (22)
+0:18.94
Stage 6
0:45.77 (17)
+0:09.35
23
57
Frandsen, Krister Dam
7:24.32
+2:23.19
Stage 1
2:12.25 (25)
+0:43.10
Stage 2
1:11.65 (24)
+0:18.82
Stage 3
0:49.85 (24)
+0:15.31
Stage 4
1:06.96 (24)
+0:20.10
Stage 5
1:09.10 (23)
+0:29.29
Stage 6
0:54.51 (24)
+0:18.09
20
77
Hansen, Tommy damgaard
Ulstrup IF
6:23.87
+1:22.74
Stage 1
1:55.29 (19)
+0:26.14
Stage 2
1:05.41 (20)
+0:12.58
Stage 3
0:43.65 (20)
+0:09.11
Stage 4
0:58.11 (22)
+0:11.25
Stage 5
0:54.79 (18)
+0:14.98
Stage 6
0:46.62 (19)
+0:10.20
26
71
Hoff, Michael
MTB Randers
8:43.75
+3:42.62
Stage 1
2:09.50 (23)
+0:40.35
Stage 2
1:12.91 (25)
+0:20.08
Stage 3
0:50.04 (25)
+0:15.50
Stage 4
1:12.90 (26)
+0:26.04
Stage 5
2:22.50 (26)
+1:42.69
Stage 6
0:55.90 (25)
+0:19.48
17
66
Holst, Steffen
Gl. Rye Mtb
6:12.47
+1:11.34
Stage 1
1:50.65 (15)
+0:21.50
Stage 2
1:02.19 (17)
+0:09.36
Stage 3
0:41.25 (16)
+0:06.71
Stage 4
0:57.54 (20)
+0:10.68
Stage 5
0:51.60 (17)
+0:11.79
Stage 6
0:49.24 (21)
+0:12.82
3
61
Jørgensen, Svend åge
5:11.75
+0:10.62
Stage 1
1:34.15 (6)
+0:05.00
Stage 2
0:54.33 (4)
+0:01.50
Stage 3
0:36.10 (4)
+0:01.56
Stage 4
0:49.46 (8)
+0:02.60
Stage 5
0:41.19 (2)
+0:01.38
Stage 6
0:36.52 (2)
+0:00.10
25
72
justesen, allan
Randers Krolf
7:55.59
+2:54.46
Stage 1
2:14.94 (26)
+0:45.79
Stage 2
1:22.09 (26)
+0:29.26
Stage 3
0:50.70 (26)
+0:16.16
Stage 4
1:15.06 (27)
+0:28.20
Stage 5
1:16.70 (25)
+0:36.89
Stage 6
0:56.10 (26)
+0:19.68
1
54
Kempel, Jimmy
5:01.13
---
Stage 1
1:29.96 (2)
+0:00.81
Stage 2
0:52.83 (1)
Stage 3
0:34.54 (1)
Stage 4
0:46.86 (1)
Stage 5
0:39.81 (1)
Stage 6
0:37.13 (5)
+0:00.71
6
75
Kiilerich, Bruno
Ulstrup IF
5:21.07
+0:19.94
Stage 1
1:37.94 (7)
+0:08.79
Stage 2
0:54.16 (3)
+0:01.33
Stage 3
0:36.75 (6)
+0:02.21
Stage 4
0:49.25 (6)
+0:02.39
Stage 5
0:44.20 (5)
+0:04.39
Stage 6
0:38.77 (7)
+0:02.35
9
52
Kjær, Jesper
5:31.00
+0:29.87
Stage 1
1:46.75 (12)
+0:17.60
Stage 2
0:55.34 (5)
+0:02.51
Stage 3
0:38.81 (9)
+0:04.27
Stage 4
0:49.30 (7)
+0:02.44
Stage 5
0:42.69 (3)
+0:02.88
Stage 6
0:38.11 (6)
+0:01.69
5
64
Knudsen, Martin
Bronx MTB
5:12.64
+0:11.51
Stage 1
1:30.15 (3)
+0:01.00
Stage 2
0:57.32 (8)
+0:04.49
Stage 3
0:36.00 (3)
+0:01.46
Stage 4
0:48.10 (4)
+0:01.24
Stage 5
0:44.40 (6)
+0:04.59
Stage 6
0:36.67 (3)
+0:00.25
12
56
Larsen, Kasper Mark
5:44.96
+0:43.83
Stage 1
1:42.84 (9)
+0:13.69
Stage 2
1:00.08 (13)
+0:07.25
Stage 3
0:39.45 (14)
+0:04.91
Stage 4
0:54.91 (16)
+0:08.05
Stage 5
0:46.65 (12)
+0:06.84
Stage 6
0:41.03 (11)
+0:04.61
21
53
Laursen, Jesper Monrad
6:25.98
+1:24.85
Stage 1
2:11.50 (24)
+0:42.35
Stage 2
1:04.32 (19)
+0:11.49
Stage 3
0:39.29 (12)
+0:04.75
Stage 4
0:53.46 (13)
+0:06.60
Stage 5
0:51.25 (16)
+0:11.44
Stage 6
0:46.16 (18)
+0:09.74
13
58
Leegaard, Mikkel
5:46.72
+0:45.59
Stage 1
1:50.96 (16)
+0:21.81
Stage 2
0:59.38 (11)
+0:06.55
Stage 3
0:38.89 (11)
+0:04.35
Stage 4
0:50.81 (11)
+0:03.95
Stage 5
0:45.20 (9)
+0:05.39
Stage 6
0:41.48 (13)
+0:05.06
10
63
Møller, Jens
Askov Mudeaters
5:33.72
+0:32.59
Stage 1
1:43.34 (10)
+0:14.19
Stage 2
0:57.66 (9)
+0:04.83
Stage 3
0:39.39 (13)
+0:04.85
Stage 4
0:48.29 (5)
+0:01.43
Stage 5
0:45.75 (10)
+0:05.94
Stage 6
0:39.29 (8)
+0:02.87
DNF
65
Nielsen, Anders
Gl. Rye Mtb
Stage 1
3:07.80 (27)
+1:38.65
Stage 2
1:03.19 (18)
+0:10.36
Stage 3
0:48.06 (23)
+0:13.52
Stage 4
0:55.29 (17)
+0:08.43
Stage 5
Stage 6
1:01.72 (27)
+0:25.30
16
76
Nielsen, Hans-Børge
Ulstrup IF
6:09.28
+1:08.15
Stage 1
1:44.95 (11)
+0:15.80
Stage 2
1:05.88 (21)
+0:13.05
Stage 3
0:41.56 (17)
+0:07.02
Stage 4
0:55.30 (18)
+0:08.44
Stage 5
0:55.91 (19)
+0:16.10
Stage 6
0:45.68 (16)
+0:09.26
19
62
Nielsen, Tommy
6:22.99
+1:21.86
Stage 1
1:48.39 (13)
+0:19.24
Stage 2
1:07.52 (22)
+0:14.69
Stage 3
0:43.94 (21)
+0:09.40
Stage 4
0:57.60 (21)
+0:10.74
Stage 5
0:57.80 (20)
+0:17.99
Stage 6
0:47.74 (20)
+0:11.32
24
78
Nyegaard, Tommy
Ulstrup IF
7:30.11
+2:28.98
Stage 1
2:04.24 (22)
+0:35.09
Stage 2
1:23.57 (27)
+0:30.74
Stage 3
0:51.55 (27)
+0:17.01
Stage 4
1:07.15 (25)
+0:20.29
Stage 5
1:09.35 (24)
+0:29.54
Stage 6
0:54.25 (23)
+0:17.83
8
68
Pedersen, Henrik Bastrup
Mols Vinterbadere
5:30.50
+0:29.37
Stage 1
1:32.00 (5)
+0:02.85
Stage 2
0:58.86 (10)
+0:06.03
Stage 3
0:38.81 (9)
+0:04.27
Stage 4
0:52.19 (12)
+0:05.33
Stage 5
0:46.15 (11)
+0:06.34
Stage 6
0:42.49 (14)
+0:06.07
14
74
Poulsen, Christian Munk
Tjele Efterskole
5:54.30
+0:53.17
Stage 1
1:52.16 (18)
+0:23.01
Stage 2
0:59.74 (12)
+0:06.91
Stage 3
0:39.94 (15)
+0:05.40
Stage 4
0:54.00 (14)
+0:07.14
Stage 5
0:47.25 (13)
+0:07.44
Stage 6
0:41.21 (12)
+0:04.79
4
50
Sørensen, Dan
5:12.26
+0:11.13
Stage 1
1:29.15 (1)
Stage 2
1:00.14 (14)
+0:07.31
Stage 3
0:36.60 (5)
+0:02.06
Stage 4
0:46.90 (2)
+0:00.04
Stage 5
0:42.75 (4)
+0:02.94
Stage 6
0:36.72 (4)
+0:00.30
15
60
Sørensen, Per
6:07.63
+1:06.50
Stage 1
1:51.30 (17)
+0:22.15
Stage 2
1:01.63 (16)
+0:08.80
Stage 3
0:42.81 (18)
+0:08.27
Stage 4
0:57.35 (19)
+0:10.49
Stage 5
0:50.21 (15)
+0:10.40
Stage 6
0:44.33 (15)
+0:07.91
2
113
Sørensen, Peter
5:08.10
+0:06.97
Stage 1
1:30.55 (4)
+0:01.40
Stage 2
0:53.50 (2)
+0:00.67
Stage 3
0:35.54 (2)
+0:01.00
Stage 4
0:47.64 (3)
+0:00.78
Stage 5
0:44.45 (7)
+0:04.64
Stage 6
0:36.42 (1)
22
59
Svendsen, Nikolaj
6:50.30
+1:49.17
Stage 1
2:00.80 (21)
+0:31.65
Stage 2
1:11.32 (23)
+0:18.49
Stage 3
0:46.85 (22)
+0:12.31
Stage 4
1:02.14 (23)
+0:15.28
Stage 5
0:58.71 (21)
+0:18.90
Stage 6
0:50.48 (22)
+0:14.06
Herre
15
43
Boll, Asger
MountainBikeKlub Silkeborg
6:12.25
+1:09.28
Stage 1
2:17.09 (22)
+0:51.30
Stage 2
0:58.12 (7)
+0:06.75
Stage 3
0:38.14 (5)
+0:01.89
Stage 4
0:50.25 (6)
+0:06.35
Stage 5
0:47.35 (8)
+0:06.45
Stage 6
0:41.30 (9)
+0:05.77
20
26
frederiksen, Cenneth erik
6:50.09
+1:47.12
Stage 1
2:11.05 (21)
+0:45.26
Stage 2
1:07.21 (19)
+0:15.84
Stage 3
0:44.44 (19)
+0:08.19
Stage 4
1:01.29 (21)
+0:17.39
Stage 5
0:59.15 (18)
+0:18.25
Stage 6
0:46.95 (18)
+0:11.42
4
114
Gammelgaard, Magnus
Ulstrup MTB
5:21.39
+0:18.42
Stage 1
1:36.25 (5)
+0:10.46
Stage 2
0:57.34 (6)
+0:05.97
Stage 3
0:38.64 (7)
+0:02.39
Stage 4
0:43.90 (1)
Stage 5
0:46.35 (6)
+0:05.45
Stage 6
0:38.91 (6)
+0:03.38
21
116
Gjøde, Mathias
6:51.02
+1:48.05
Stage 1
2:03.86 (20)
+0:38.07
Stage 2
1:04.06 (16)
+0:12.69
Stage 3
1:05.25 (21)
+0:29.00
Stage 4
0:56.59 (14)
+0:12.69
Stage 5
0:55.54 (16)
+0:14.64
Stage 6
0:45.72 (17)
+0:10.19
11
40
Hall, Søren
Tjele Efterskole
6:03.75
+1:00.78
Stage 1
1:48.34 (12)
+0:22.55
Stage 2
1:01.75 (13)
+0:10.38
Stage 3
0:41.11 (13)
+0:04.86
Stage 4
0:56.20 (13)
+0:12.30
Stage 5
0:52.65 (13)
+0:11.75
Stage 6
0:43.70 (13)
+0:08.17
2
45
Jørgensen, Jimmi
MTB Randers
5:04.07
+0:01.10
Stage 1
1:25.79 (1)
Stage 2
0:52.94 (3)
+0:01.57
Stage 3
0:36.25 (1)
Stage 4
0:46.20 (2)
+0:02.30
Stage 5
0:47.36 (9)
+0:06.46
Stage 6
0:35.53 (1)
8
34
Jørgensen, Mathias Møller
5:42.13
+0:39.16
Stage 1
1:34.24 (3)
+0:08.45
Stage 2
1:00.85 (10)
+0:09.48
Stage 3
0:38.90 (9)
+0:02.65
Stage 4
0:52.39 (9)
+0:08.49
Stage 5
0:54.00 (14)
+0:13.10
Stage 6
0:41.75 (10)
+0:06.22
5
35
Jørgensen, Nikolaj Møller
5:23.13
+0:20.16
Stage 1
1:35.29 (4)
+0:09.50
Stage 2
0:56.39 (4)
+0:05.02
Stage 3
0:38.71 (8)
+0:02.46
Stage 4
0:50.00 (5)
+0:06.10
Stage 5
0:44.50 (3)
+0:03.60
Stage 6
0:38.24 (4)
+0:02.71
16
44
Koldsø, Thomas
MountainBikeKlub Silkeborg
6:35.42
+1:32.45
Stage 1
1:51.21 (14)
+0:25.42
Stage 2
1:04.79 (17)
+0:13.42
Stage 3
0:41.96 (15)
+0:05.71
Stage 4
0:58.10 (17)
+0:14.20
Stage 5
0:59.96 (19)
+0:19.06
Stage 6
0:59.40 (21)
+0:23.87
6
24
Krajewski, Chris
5:36.47
+0:33.50
Stage 1
1:44.44 (9)
+0:18.65
Stage 2
0:57.11 (5)
+0:05.74
Stage 3
0:38.50 (6)
+0:02.25
Stage 4
0:53.31 (10)
+0:09.41
Stage 5
0:43.29 (2)
+0:02.39
Stage 6
0:39.82 (7)
+0:04.29
10
37
Küttemann, Rickie
5:53.64
+0:50.67
Stage 1
1:45.00 (10)
+0:19.21
Stage 2
1:01.26 (11)
+0:09.89
Stage 3
0:39.70 (11)
+0:03.45
Stage 4
0:55.00 (12)
+0:11.10
Stage 5
0:48.29 (10)
+0:07.39
Stage 6
0:44.39 (14)
+0:08.86
12
31
Lindsted, Lasse Siggaard
6:04.31
+1:01.34
Stage 1
1:50.04 (13)
+0:24.25
Stage 2
1:02.14 (15)
+0:10.77
Stage 3
0:41.19 (14)
+0:04.94
Stage 4
0:57.65 (16)
+0:13.75
Stage 5
0:50.79 (11)
+0:09.89
Stage 6
0:42.50 (11)
+0:06.97
14
29
Madsen, Jeppe
6:10.40
+1:07.43
Stage 1
1:53.20 (16)
+0:27.41
Stage 2
1:01.77 (14)
+0:10.40
Stage 3
0:43.90 (18)
+0:07.65
Stage 4
0:56.80 (15)
+0:12.90
Stage 5
0:51.20 (12)
+0:10.30
Stage 6
0:43.53 (12)
+0:08.00
17
38
Madsen, Ricko
6:37.09
+1:34.12
Stage 1
2:01.16 (19)
+0:35.37
Stage 2
1:05.19 (18)
+0:13.82
Stage 3
0:43.75 (17)
+0:07.50
Stage 4
1:01.10 (20)
+0:17.20
Stage 5
1:00.41 (20)
+0:19.51
Stage 6
0:45.48 (16)
+0:09.95
1
115
Møller, Henrik
Team PLOW
5:02.97
---
Stage 1
1:29.80 (2)
+0:04.01
Stage 2
0:51.37 (1)
Stage 3
0:36.51 (2)
+0:00.26
Stage 4
0:48.21 (4)
+0:04.31
Stage 5
0:40.90 (1)
Stage 6
0:36.18 (3)
+0:00.65
9
41
Rasmussen, Morten
Bronx MTB
5:43.46
+0:40.49
Stage 1
1:43.00 (8)
+0:17.21
Stage 2
1:01.42 (12)
+0:10.05
Stage 3
0:39.65 (10)
+0:03.40
Stage 4
0:51.96 (8)
+0:08.06
Stage 5
0:46.35 (6)
+0:05.45
Stage 6
0:41.08 (8)
+0:05.55
DNF
42
Sikjær, Jakob Lindgaard
Gl. Rye Mtb
Stage 1
1:37.10 (6)
+0:11.31
Stage 2
3:06.52 (22)
+2:15.15
Stage 3
1:42.19 (22)
+1:05.94
Stage 4
1:10.64 (22)
+0:26.74
Stage 5
Stage 6
2:35.08 (22)
+1:59.55
18
25
Sørensen, Andreas Daugaard
6:39.37
+1:36.40
Stage 1
1:54.54 (17)
+0:28.75
Stage 2
1:07.83 (20)
+0:16.46
Stage 3
0:42.50 (16)
+0:06.25
Stage 4
0:58.54 (18)
+0:14.64
Stage 5
1:08.36 (21)
+0:27.46
Stage 6
0:47.60 (19)
+0:12.07
13
28
Stefánsson, Freyr
6:06.32
+1:03.35
Stage 1
1:52.86 (15)
+0:27.07
Stage 2
0:59.48 (9)
+0:08.11
Stage 3
0:40.45 (12)
+0:04.20
Stage 4
0:53.90 (11)
+0:10.00
Stage 5
0:55.06 (15)
+0:14.16
Stage 6
0:44.57 (15)
+0:09.04
3
30
Teisner, Jeppe
Fri Bikeshop Hadsund
5:15.80
+0:12.83
Stage 1
1:38.69 (7)
+0:12.90
Stage 2
0:52.47 (2)
+0:01.10
Stage 3
0:36.56 (3)
+0:00.31
Stage 4
0:47.65 (3)
+0:03.75
Stage 5
0:44.50 (3)
+0:03.60
Stage 6
0:35.93 (2)
+0:00.40
7
47
Toppel, Mikkel
Næsby Idrætsforening, Cykling
5:40.25
+0:37.28
Stage 1
1:48.29 (11)
+0:22.50
Stage 2
0:59.07 (8)
+0:07.70
Stage 3
0:37.45 (4)
+0:01.20
Stage 4
0:51.49 (7)
+0:07.59
Stage 5
0:45.40 (5)
+0:04.50
Stage 6
0:38.55 (5)
+0:03.02
19
32
wilstrup, lasse
6:41.80
+1:38.83
Stage 1
2:00.96 (18)
+0:35.17
Stage 2
1:10.30 (21)
+0:18.93
Stage 3
0:44.50 (20)
+0:08.25
Stage 4
1:00.85 (19)
+0:16.95
Stage 5
0:57.20 (17)
+0:16.30
Stage 6
0:47.99 (20)
+0:12.46
39
Bendtsen, Tore
Ungdom dreng
6
22
Berthelsen, William
Tjele Efterskole
6:23.75
+1:18.13
Stage 1
2:08.70 (6)
+0:35.15
Stage 2
0:59.99 (6)
+0:06.21
Stage 3
0:39.04 (5)
+0:04.65
Stage 4
0:57.75 (6)
+0:12.95
Stage 5
0:53.00 (6)
+0:15.05
Stage 6
0:45.27 (6)
+0:11.61
1
20
Blaabjerg, Mikkel
Hjortdal Ungdomsforening
5:05.62
---
Stage 1
1:35.54 (2)
+0:01.99
Stage 2
0:59.28 (4)
+0:05.50
Stage 3
0:34.39 (1)
Stage 4
0:44.80 (1)
Stage 5
0:37.95 (1)
Stage 6
0:33.66 (1)
3
21
Grønning, Emil
Tjele Efterskole
5:26.48
+0:20.86
Stage 1
1:41.36 (4)
+0:07.81
Stage 2
0:53.78 (1)
Stage 3
0:35.59 (2)
+0:01.20
Stage 4
0:47.31 (2)
+0:02.51
Stage 5
0:50.54 (5)
+0:12.59
Stage 6
0:37.90 (3)
+0:04.24
4
17
Hall, Mads
Askov Mudeaters
5:26.99
+0:21.37
Stage 1
1:33.55 (1)
Stage 2
0:57.41 (3)
+0:03.63
Stage 3
0:37.25 (3)
+0:02.86
Stage 4
0:50.10 (4)
+0:05.30
Stage 5
0:48.00 (3)
+0:10.05
Stage 6
0:40.68 (4)
+0:07.02
5
18
Holst, Anton Juul
Gl. Rye Mtb
5:56.67
+0:51.05
Stage 1
1:51.65 (5)
+0:18.10
Stage 2
0:59.54 (5)
+0:05.76
Stage 3
0:40.15 (6)
+0:05.76
Stage 4
0:53.10 (5)
+0:08.30
Stage 5
0:48.71 (4)
+0:10.76
Stage 6
0:43.52 (5)
+0:09.86
2
19
Overgaard, Emil
Hjortdal Ungdomsforening
5:13.08
+0:07.46
Stage 1
1:35.65 (3)
+0:02.10
Stage 2
0:54.49 (2)
+0:00.71
Stage 3
0:37.31 (4)
+0:02.92
Stage 4
0:48.39 (3)
+0:03.59
Stage 5
0:39.79 (2)
+0:01.84
Stage 6
0:37.45 (2)
+0:03.79