Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
DGI
DGI Trailseries Silkeborg
Mindestenen, Silkeborg 20.05.2022-20.05.2022
DGI Trailseries Silkeborg
Mindestenen, Silkeborg 20.05.2022-20.05.2022
Kopsavilkums
Organizators: DGI
Dalībnieki Kopā: 149
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:54
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti DGI Trailseries Silkeborg
Trailseries Silkeborg
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Prosma
Børn
Børn
Dame
E-bike
H40
Herre
Ungdom dreng
Ungdom pige
Andersen, Frank Vestergaard
Andersen, Jacob (Simon biaaattch)
Ærvold, Lars
Bak, Charlotte Molin
Bendt, Anders
Bendtsen, Tore
Bertelsen, Jeppe
biketoys, Jonas (bob's biatch)
Bildsøe, Harald
Bjerking, Axel (MTB Horsens)
Bjerking, Jenny Groth (MTB Horsens)
Bjerking, Lars Groth (MTB Horsens)
Bjerking, Max (MTB Horsens)
Boll, Asger (MountainBikeKlub Silkeborg)
Boll, Toke Thulstrup (MountainBikeKlub Silkeborg)
Bondo, Steen
Boris, Steen (Silkeborg Konventet)
Bøgh, Sabrina (Askov Mudeaters)
Buch-Larsen, Viktor Liisberg
Christensen, Ivan (Roskilde Mountainbike Klub)
Christensen, Kasper Ertebjerg (Næsby Idrætsforening, Cykling)
Christensen, Steen bak
Clausen, Lynge
Conely, Mikael (Ulstrup IF)
Cramers, Frederik Holm (Gl. Rye Mtb)
Dalsgaard, Magnus (MountainBikeKlub Silkeborg)
Damm, Søren (Motionscykelklubben Baghjulet)
Dinesen, Thomas
Eggersgaard, Ralf Stjernholm
Elgaard, Matias Andres Reyes
Engberg, Søren
Faber, Martin
Falster-Sørensen, Louise
Fisher, Jacob
Florez, Fabio Andres Reyes
frederiksen, Cenneth erik
Fruensgaard, Jeppe (MountainBikeKlub Silkeborg)
Gammelby, Penille
Garsdal, Niklas
Green, Anders
Green, Noah
Hadsund, Jeppe Teisner Fri Bikeshop
Hansen, Aksel Monrad (Gl. Rye Mtb)
Hansen, Allan
Hansen, Anders Lyngs (Gl. Rye Mtb)
Hansen, Anja
Hansen, Jeppe
Hansen, Petrine
Hansen, Pia
Hansen, Stella Kjær
Hea, Björk (Svendborg Mountainbike Klub)
Hea, Ricka (Svendborg Mountainbike Klub)
Helmer, Henrik
Henningsen, Cody
Hollesen, Anton
Høegh, Martin
Højgaard, Elisabeth Weber
Højgaard, Mikkel Weber
Ingvardsen, Søren
Isager, Rene
Iversen, Charlotte (MTB Horsens)
Jakobsen, Claus
Jakobsen, Jon (Silkeborg rideklub)
Jakobsen, Morten
Jensen, Alma Elvira
Jensen, Anders
Jensen, André
Jensen, André
Jensen, Anna Emilie
Jensen, Betina (MTB Horsens)
Jensen, Hans Peter (Aarhus MTB)
Jensen, John
Jensen, Martin Hedegaard
Jensen, Rasmus
Jensen, Trine Møller
Jørgensen, Jim
Jørgensen, Jonas
Jørgensen, Mathias Møller
Jørgensen, Nikolaj Møller
Jørgensen, Nynne
Jørgensen, Philips (De Små Klinger)
Kallehauge, Didde
Kamp, Ingeborg
Kamp, Lars Ole
Kejser, Anders
Knudsen, Henrik Juul
Knudsen, Martin
Knudsen, Mette
Kring, Gustav (Gl. Rye Mtb)
Krogh, Tommy
Larsen, Jakob
laugesen, Jacob brænder (Team taxi)
Laursen, Jesper Monrad
Lindsted, Lasse Siggaard
lund, morten (Oure Skiklub)
Lund, Søren (Motionscykelklubben Baghjulet)
Lynge, Lotte (Mountainbike Club Vejle)
Madsen, Anne
Madsen, Jeppe
Madsen, Pia (MTB Horsens)
Mark, Vivian (MTB Horsens)
Meldgaard, Troels
Morre, Morten
Møller, Axel Bendixen (Askov Mudeaters)
Møller, Birgitte Bendixen (Askov Mudeaters)
Møller, Henrik
Møller, Jens (Askov Mudeaters)
Møller, Sonny
Møller, William Bendixen (Askov Mudeaters)
Nicolajsen, Nicolaj
Nielsen, Carsten Dyre
Nielsen, Charlotte Rask
Nielsen, Hans-Børge (Ulstrup IF)
Nielsen, Heidi
Nielsen, Tommy
Nissen, Jimmy
Nissen, Mark Christian
Nyegaard, Tommy (Ulstrup IF)
Overgaard, Jacob (Bob's bitch)
Pedersen, Annette Rahr (MountainBikeKlub Silkeborg)
Pedersen, Emma
Pedersen, Kasper (Silkeborg Cykle Ring Motion)
Pedersen, Torben
Petersen, Tom
Poulsen, Marius Sloth (Næsby Idrætsforening, Cykling)
Rabølle, Alfred
Rabølle, Alma
Rabølle, Lena
Rahbek, Niels Christian
Rasmussen, Bjarne (Region Vejle)
Rokkedal, Matthias (MountainBikeKlub Silkeborg)
Rokkjær, Emil (Gl. Rye Mtb)
Rokkjær, Henriette (Gl. Rye Mtb)
Rybka, Tommy (MTB Horsens)
Sandkvist, Anita Asse (MTB Horsens)
Schougaard, Jannie
Schulze, Morten
Senyk, Oleh
Silkaer, Per
Simonsen, Pia (MTB Horsens)
Sommer, Mathias Høj (MountainBikeKlub Silkeborg)
Sørensen, Adam Tang (Gl. Rye Mtb)
Sørensen, Grete (MTB Horsens)
Sørensen, Grete (MTB Horsens)
Sørensen, Jan Tang (Gl. Rye Mtb)
Sørensen, Karsten
Sørensen, Kristina D. (HI Skanderborg)
Sørensen, Marianne (MTB Horsens)
Sørensen, Peter
Stefansson, Gunnar
Thomsen, Martin
Thomsen, Sandra (MountainBikeKlub Silkeborg)
Thomsen, Troels Pil
Tidmarsh, Christian
Tjellesen, Jacob
Toft, Jessi (fast e-bike lady's club)
Toustrup, Magnus
Tranas, Edgaras
Vedel, Jens
Vindum, Michael
Walsøe, Magnus
wilstrup, lasse
Worsøe, Tobias
Zacho, Lisbeth (HI Skanderborg)
Salīdzināt
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Børn
21
109
Rabølle, Alma
13:18.51
+3:39.04
Stage 1
3:19.56 (21)
+0:59.81
Stage 2
0:54.47 (20)
+0:15.15
Stage 3
2:09.00 (21)
+0:35.70
Stage 4
1:30.90 (20)
+0:24.00
Stage 5
2:15.35 (19)
+0:35.90
Stage 6
3:09.23 (19)
+0:51.84
20
117
Sørensen, Adam Tang
Gl. Rye Mtb
13:08.06
+3:28.59
Stage 1
3:05.84 (19)
+0:46.09
Stage 2
0:58.58 (21)
+0:19.26
Stage 3
2:07.55 (20)
+0:34.25
Stage 4
1:29.30 (18)
+0:22.40
Stage 5
2:16.90 (20)
+0:37.45
Stage 6
3:09.89 (20)
+0:52.50
19
127
Hea, Björk
Svendborg Mountainbike Klub
12:53.44
+3:13.97
Stage 1
3:15.54 (20)
+0:55.79
Stage 2
0:52.86 (19)
+0:13.54
Stage 3
2:03.30 (19)
+0:30.00
Stage 4
1:32.31 (21)
+0:25.41
Stage 5
2:12.90 (18)
+0:33.45
Stage 6
2:56.53 (17)
+0:39.14
18
124
Boll, Toke Thulstrup
MountainBikeKlub Silkeborg
12:43.61
+3:04.14
Stage 1
3:05.61 (18)
+0:45.86
Stage 2
0:51.20 (17)
+0:11.88
Stage 3
2:01.40 (18)
+0:28.10
Stage 4
1:29.94 (19)
+0:23.04
Stage 5
2:11.65 (17)
+0:32.20
Stage 6
3:03.81 (18)
+0:46.42
17
125
Bjerking, Axel
MTB Horsens
12:23.95
+2:44.48
Stage 1
2:57.39 (15)
+0:37.64
Stage 2
0:49.26 (14)
+0:09.94
Stage 3
1:58.81 (16)
+0:25.51
Stage 4
1:23.50 (15)
+0:16.60
Stage 5
2:03.00 (14)
+0:23.55
Stage 6
3:11.99 (21)
+0:54.60
16
126
Bjerking, Max
MTB Horsens
12:17.02
+2:37.55
Stage 1
2:51.70 (13)
+0:31.95
Stage 2
0:49.38 (15)
+0:10.06
Stage 3
1:58.16 (15)
+0:24.86
Stage 4
1:22.15 (14)
+0:15.25
Stage 5
2:19.16 (21)
+0:39.71
Stage 6
2:56.47 (16)
+0:39.08
15
122
Sommer, Mathias Høj
MountainBikeKlub Silkeborg
12:11.66
+2:32.19
Stage 1
2:59.15 (17)
+0:39.40
Stage 2
0:51.87 (18)
+0:12.55
Stage 3
1:59.49 (17)
+0:26.19
Stage 4
1:25.75 (17)
+0:18.85
Stage 5
2:03.45 (16)
+0:24.00
Stage 6
2:51.95 (15)
+0:34.56
14
121
Dalsgaard, Magnus
MountainBikeKlub Silkeborg
11:47.47
+2:08.00
Stage 1
2:57.80 (16)
+0:38.05
Stage 2
0:49.77 (16)
+0:10.45
Stage 3
1:50.75 (12)
+0:17.45
Stage 4
1:24.60 (16)
+0:17.70
Stage 5
1:56.85 (12)
+0:17.40
Stage 6
2:47.70 (14)
+0:30.31
13
118
Hansen, Aksel Monrad
Gl. Rye Mtb
11:35.13
+1:55.66
Stage 1
2:47.50 (10)
+0:27.75
Stage 2
0:46.99 (10)
+0:07.67
Stage 3
1:52.50 (14)
+0:19.20
Stage 4
1:21.69 (13)
+0:14.79
Stage 5
1:58.90 (13)
+0:19.45
Stage 6
2:47.55 (13)
+0:30.16
12
111
Elgaard, Matias Andres Reyes
11:34.87
+1:55.40
Stage 1
2:50.64 (12)
+0:30.89
Stage 2
0:47.15 (11)
+0:07.83
Stage 3
1:51.85 (13)
+0:18.55
Stage 4
1:18.65 (11)
+0:11.75
Stage 5
2:03.15 (15)
+0:23.70
Stage 6
2:43.43 (11)
+0:26.04
11
162
Green, Noah
11:16.67
+1:37.20
Stage 1
2:54.25 (14)
+0:34.50
Stage 2
0:48.07 (13)
+0:08.75
Stage 3
1:48.20 (11)
+0:14.90
Stage 4
1:17.00 (10)
+0:10.10
Stage 5
1:55.49 (11)
+0:16.04
Stage 6
2:33.66 (7)
+0:16.27
10
112
Jørgensen, Nynne
11:13.20
+1:33.73
Stage 1
2:47.89 (11)
+0:28.14
Stage 2
0:48.02 (12)
+0:08.70
Stage 3
1:48.15 (10)
+0:14.85
Stage 4
1:19.59 (12)
+0:12.69
Stage 5
1:51.06 (10)
+0:11.61
Stage 6
2:38.49 (10)
+0:21.10
9
120
Cramers, Frederik Holm
Gl. Rye Mtb
10:53.36
+1:13.89
Stage 1
2:41.19 (9)
+0:21.44
Stage 2
0:45.04 (9)
+0:05.72
Stage 3
1:45.50 (9)
+0:12.20
Stage 4
1:16.10 (9)
+0:09.20
Stage 5
1:50.85 (9)
+0:11.40
Stage 6
2:34.68 (9)
+0:17.29
8
113
Worsøe, Tobias
10:52.27
+1:12.80
Stage 1
2:39.35 (8)
+0:19.60
Stage 2
0:45.02 (8)
+0:05.70
Stage 3
1:41.79 (8)
+0:08.49
Stage 4
1:13.00 (6)
+0:06.10
Stage 5
1:48.30 (7)
+0:08.85
Stage 6
2:44.81 (12)
+0:27.42
7
137
Henningsen, Cody
10:30.12
+0:50.65
Stage 1
2:32.70 (6)
+0:12.95
Stage 2
0:42.12 (4)
+0:02.80
Stage 3
1:39.44 (5)
+0:06.14
Stage 4
1:14.59 (8)
+0:07.69
Stage 5
1:46.71 (5)
+0:07.26
Stage 6
2:34.56 (8)
+0:17.17
6
123
Rokkedal, Matthias
MountainBikeKlub Silkeborg
10:27.51
+0:48.04
Stage 1
2:37.65 (7)
+0:17.90
Stage 2
0:43.24 (7)
+0:03.92
Stage 3
1:39.39 (4)
+0:06.09
Stage 4
1:14.34 (7)
+0:07.44
Stage 5
1:47.44 (6)
+0:07.99
Stage 6
2:25.45 (3)
+0:08.06
5
119
Rokkjær, Emil
Gl. Rye Mtb
10:21.81
+0:42.34
Stage 1
2:30.04 (4)
+0:10.29
Stage 2
0:41.59 (3)
+0:02.27
Stage 3
1:40.60 (7)
+0:07.30
Stage 4
1:11.65 (5)
+0:04.75
Stage 5
1:48.81 (8)
+0:09.36
Stage 6
2:29.12 (6)
+0:11.73
4
114
Buch-Larsen, Viktor Liisberg
10:15.10
+0:35.63
Stage 1
2:29.15 (3)
+0:09.40
Stage 2
0:42.53 (5)
+0:03.21
Stage 3
1:39.94 (6)
+0:06.64
Stage 4
1:10.30 (4)
+0:03.40
Stage 5
1:46.40 (4)
+0:06.95
Stage 6
2:26.78 (4)
+0:09.39
3
115
Møller, Axel Bendixen
Askov Mudeaters
10:14.30
+0:34.83
Stage 1
2:31.75 (5)
+0:12.00
Stage 2
0:42.82 (6)
+0:03.50
Stage 3
1:38.05 (3)
+0:04.75
Stage 4
1:10.00 (3)
+0:03.10
Stage 5
1:44.85 (3)
+0:05.40
Stage 6
2:26.83 (5)
+0:09.44
2
116
Møller, William Bendixen
Askov Mudeaters
9:50.97
+0:11.50
Stage 1
2:28.20 (2)
+0:08.45
Stage 2
0:40.78 (2)
+0:01.46
Stage 3
1:34.70 (2)
+0:01.40
Stage 4
1:07.91 (2)
+0:01.01
Stage 5
1:39.45 (1)
Stage 6
2:19.93 (2)
+0:02.54
1
108
Rabølle, Alfred
9:39.47
---
Stage 1
2:19.75 (1)
Stage 2
0:39.32 (1)
Stage 3
1:33.30 (1)
Stage 4
1:06.90 (1)
Stage 5
1:42.81 (2)
+0:03.36
Stage 6
2:17.39 (1)
Dame
27
8
Møller, Birgitte Bendixen
Askov Mudeaters
13:49.38
+4:01.56
Stage 1
3:23.06 (27)
+0:58.15
Stage 2
0:58.04 (26)
+0:16.87
Stage 3
2:14.91 (26)
+0:39.76
Stage 4
1:34.35 (26)
+0:26.29
Stage 5
2:22.90 (27)
+0:43.65
Stage 6
3:16.12 (26)
+0:58.71
26
5
Hansen, Petrine
13:33.55
+3:45.73
Stage 1
3:13.90 (25)
+0:48.99
Stage 2
0:58.14 (27)
+0:16.97
Stage 3
2:17.00 (27)
+0:41.85
Stage 4
1:35.65 (27)
+0:27.59
Stage 5
2:10.25 (26)
+0:31.00
Stage 6
3:18.61 (27)
+1:01.20
25
22
Simonsen, Pia
MTB Horsens
13:06.50
+3:18.68
Stage 1
3:18.56 (26)
+0:53.65
Stage 2
0:56.46 (25)
+0:15.29
Stage 3
2:09.35 (25)
+0:34.20
Stage 4
1:30.10 (25)
+0:22.04
Stage 5
2:09.25 (25)
+0:30.00
Stage 6
3:02.78 (25)
+0:45.37
24
7
Hansen, Stella Kjær
12:39.74
+2:51.92
Stage 1
3:13.71 (24)
+0:48.80
Stage 2
0:53.29 (23)
+0:12.12
Stage 3
2:03.75 (24)
+0:28.60
Stage 4
1:26.00 (20)
+0:17.94
Stage 5
2:07.15 (24)
+0:27.90
Stage 6
2:55.84 (23)
+0:38.43
23
4
Falster-Sørensen, Louise
12:29.53
+2:41.71
Stage 1
3:12.40 (23)
+0:47.49
Stage 2
0:51.37 (21)
+0:10.20
Stage 3
2:00.55 (21)
+0:25.40
Stage 4
1:26.25 (21)
+0:18.19
Stage 5
2:05.79 (23)
+0:26.54
Stage 6
2:53.17 (21)
+0:35.76
22
200
Pedersen, Emma
12:28.15
+2:40.33
Stage 1
3:00.60 (17)
+0:35.69
Stage 2
0:51.66 (22)
+0:10.49
Stage 3
2:01.75 (23)
+0:26.60
Stage 4
1:28.89 (24)
+0:20.83
Stage 5
2:05.00 (20)
+0:25.75
Stage 6
3:00.25 (24)
+0:42.84
21
11
Sørensen, Kristina D.
HI Skanderborg
12:23.24
+2:35.42
Stage 1
3:06.60 (21)
+0:41.69
Stage 2
0:53.93 (24)
+0:12.76
Stage 3
1:58.31 (20)
+0:23.16
Stage 4
1:26.90 (22)
+0:18.84
Stage 5
2:05.60 (21)
+0:26.35
Stage 6
2:51.90 (19)
+0:34.49
20
13
Lynge, Lotte
Mountainbike Club Vejle
12:21.89
+2:34.07
Stage 1
3:06.86 (22)
+0:41.95
Stage 2
0:51.26 (20)
+0:10.09
Stage 3
1:57.65 (19)
+0:22.50
Stage 4
1:27.54 (23)
+0:19.48
Stage 5
2:05.76 (22)
+0:26.51
Stage 6
2:52.82 (20)
+0:35.41
19
19
Bjerking, Jenny Groth
MTB Horsens
12:07.71
+2:19.89
Stage 1
3:05.75 (20)
+0:40.84
Stage 2
0:50.74 (17)
+0:09.57
Stage 3
1:57.60 (18)
+0:22.45
Stage 4
1:22.86 (17)
+0:14.80
Stage 5
2:00.71 (18)
+0:21.46
Stage 6
2:50.05 (17)
+0:32.64
18
23
Mark, Vivian
MTB Horsens
12:04.51
+2:16.69
Stage 1
3:04.00 (19)
+0:39.09
Stage 2
0:50.86 (18)
+0:09.69
Stage 3
1:56.75 (17)
+0:21.60
Stage 4
1:20.69 (14)
+0:12.63
Stage 5
1:58.94 (16)
+0:19.69
Stage 6
2:53.27 (22)
+0:35.86
17
161
Madsen, Anne
12:01.72
+2:13.90
Stage 1
3:03.49 (18)
+0:38.58
Stage 2
0:50.94 (19)
+0:09.77
Stage 3
1:55.55 (16)
+0:20.40
Stage 4
1:23.85 (18)
+0:15.79
Stage 5
2:02.06 (19)
+0:22.81
Stage 6
2:45.83 (14)
+0:28.42
16
18
Sørensen, Grete
MTB Horsens
11:58.30
+2:10.48
Stage 1
2:55.90 (16)
+0:30.99
Stage 2
0:50.17 (16)
+0:09.00
Stage 3
2:00.95 (22)
+0:25.80
Stage 4
1:21.75 (16)
+0:13.69
Stage 5
1:58.96 (17)
+0:19.71
Stage 6
2:50.57 (18)
+0:33.16
15
3
Rabølle, Lena
11:44.49
+1:56.67
Stage 1
2:50.25 (14)
+0:25.34
Stage 2
0:49.43 (15)
+0:08.26
Stage 3
1:55.46 (15)
+0:20.31
Stage 4
1:24.21 (19)
+0:16.15
Stage 5
1:57.69 (15)
+0:18.44
Stage 6
2:47.45 (16)
+0:30.04
14
1
Højgaard, Elisabeth Weber
11:31.65
+1:43.83
Stage 1
2:51.50 (15)
+0:26.59
Stage 2
0:47.29 (13)
+0:06.12
Stage 3
1:52.90 (14)
+0:17.75
Stage 4
1:20.19 (13)
+0:12.13
Stage 5
1:54.60 (12)
+0:15.35
Stage 6
2:45.17 (13)
+0:27.76
13
21
Madsen, Pia
MTB Horsens
11:20.33
+1:32.51
Stage 1
2:49.25 (13)
+0:24.34
Stage 2
0:47.90 (14)
+0:06.73
Stage 3
1:48.65 (12)
+0:13.50
Stage 4
1:21.19 (15)
+0:13.13
Stage 5
1:55.31 (13)
+0:16.06
Stage 6
2:38.03 (11)
+0:20.62
12
6
Hansen, Pia
11:19.28
+1:31.46
Stage 1
2:43.56 (9)
+0:18.65
Stage 2
0:45.60 (10)
+0:04.43
Stage 3
1:49.14 (13)
+0:13.99
Stage 4
1:17.56 (11)
+0:09.50
Stage 5
1:56.65 (14)
+0:17.40
Stage 6
2:46.77 (15)
+0:29.36
11
12
Zacho, Lisbeth
HI Skanderborg
11:13.84
+1:26.02
Stage 1
2:48.00 (12)
+0:23.09
Stage 2
0:47.28 (12)
+0:06.11
Stage 3
1:47.34 (9)
+0:12.19
Stage 4
1:18.90 (12)
+0:10.84
Stage 5
1:53.00 (11)
+0:13.75
Stage 6
2:39.32 (12)
+0:21.91
10
2
Nielsen, Heidi
11:02.26
+1:14.44
Stage 1
2:44.50 (10)
+0:19.59
Stage 2
0:46.17 (11)
+0:05.00
Stage 3
1:48.40 (11)
+0:13.25
Stage 4
1:16.15 (10)
+0:08.09
Stage 5
1:51.45 (10)
+0:12.20
Stage 6
2:35.59 (9)
+0:18.18
9
135
Nielsen, Charlotte Rask
11:02.05
+1:14.23
Stage 1
2:47.81 (11)
+0:22.90
Stage 2
0:44.73 (9)
+0:03.56
Stage 3
1:48.25 (10)
+0:13.10
Stage 4
1:15.66 (8)
+0:07.60
Stage 5
1:49.75 (9)
+0:10.50
Stage 6
2:35.85 (10)
+0:18.44
8
20
Sørensen, Marianne
MTB Horsens
10:43.92
+0:56.10
Stage 1
2:38.35 (8)
+0:13.44
Stage 2
0:44.40 (8)
+0:03.23
Stage 3
1:43.89 (6)
+0:08.74
Stage 4
1:15.86 (9)
+0:07.80
Stage 5
1:49.00 (8)
+0:09.75
Stage 6
2:32.42 (8)
+0:15.01
7
10
Rokkjær, Henriette
Gl. Rye Mtb
10:38.51
+0:50.69
Stage 1
2:38.09 (7)
+0:13.18
Stage 2
0:44.29 (7)
+0:03.12
Stage 3
1:44.50 (7)
+0:09.35
Stage 4
1:14.14 (5)
+0:06.08
Stage 5
1:48.89 (7)
+0:09.64
Stage 6
2:28.60 (7)
+0:11.19
6
24
Hea, Ricka
Svendborg Mountainbike Klub
10:33.76
+0:45.94
Stage 1
2:35.29 (6)
+0:10.38
Stage 2
0:43.65 (6)
+0:02.48
Stage 3
1:45.15 (8)
+0:10.00
Stage 4
1:14.64 (7)
+0:06.58
Stage 5
1:46.69 (6)
+0:07.44
Stage 6
2:28.34 (6)
+0:10.93
5
15
Sandkvist, Anita Asse
MTB Horsens
10:19.94
+0:32.12
Stage 1
2:31.29 (5)
+0:06.38
Stage 2
0:42.93 (5)
+0:01.76
Stage 3
1:40.34 (5)
+0:05.19
Stage 4
1:12.85 (4)
+0:04.79
Stage 5
1:45.00 (5)
+0:05.75
Stage 6
2:27.53 (5)
+0:10.12
4
16
Iversen, Charlotte
MTB Horsens
10:14.31
+0:26.49
Stage 1
2:31.10 (4)
+0:06.19
Stage 2
0:42.11 (3)
+0:00.94
Stage 3
1:39.29 (4)
+0:04.14
Stage 4
1:14.21 (6)
+0:06.15
Stage 5
1:44.70 (4)
+0:05.45
Stage 6
2:22.90 (4)
+0:05.49
3
14
Thomsen, Sandra
MountainBikeKlub Silkeborg
10:00.73
+0:12.91
Stage 1
2:27.90 (3)
+0:02.99
Stage 2
0:41.17 (1)
Stage 3
1:36.30 (3)
+0:01.15
Stage 4
1:09.34 (3)
+0:01.28
Stage 5
1:43.44 (3)
+0:04.19
Stage 6
2:22.58 (3)
+0:05.17
2
9
Bøgh, Sabrina
Askov Mudeaters
9:49.76
+0:01.94
Stage 1
2:26.30 (2)
+0:01.39
Stage 2
0:41.30 (2)
+0:00.13
Stage 3
1:35.81 (2)
+0:00.66
Stage 4
1:08.71 (2)
+0:00.65
Stage 5
1:39.25 (1)
Stage 6
2:18.39 (2)
+0:00.98
1
133
Gammelby, Penille
9:47.82
---
Stage 1
2:24.91 (1)
Stage 2
0:42.38 (4)
+0:01.21
Stage 3
1:35.15 (1)
Stage 4
1:08.06 (1)
Stage 5
1:39.91 (2)
+0:00.66
Stage 6
2:17.41 (1)
E-bike
37
97
Pedersen, Torben
13:09.23
+3:58.03
Stage 1
3:22.36 (37)
+1:08.06
Stage 2
0:57.82 (37)
+0:21.09
Stage 3
2:07.54 (37)
+0:39.58
Stage 4
1:29.00 (36)
+0:25.50
Stage 5
2:12.94 (37)
+0:37.40
Stage 6
2:59.57 (37)
+0:49.19
36
90
Faber, Martin
12:05.61
+2:54.41
Stage 1
2:30.55 (14)
+0:16.25
Stage 2
0:43.84 (20)
+0:07.11
Stage 3
1:39.16 (16)
+0:11.20
Stage 4
3:01.81 (37)
+1:58.31
Stage 5
1:44.71 (16)
+0:09.17
Stage 6
2:25.54 (17)
+0:15.16
35
132
Ærvold, Lars
12:04.79
+2:53.59
Stage 1
3:06.79 (35)
+0:52.49
Stage 2
0:54.82 (35)
+0:18.09
Stage 3
1:54.14 (34)
+0:26.18
Stage 4
1:23.40 (35)
+0:19.90
Stage 5
2:01.90 (35)
+0:26.36
Stage 6
2:43.74 (35)
+0:33.36
34
101
Jensen, Betina
MTB Horsens
12:00.10
+2:48.90
Stage 1
3:04.00 (33)
+0:49.70
Stage 2
0:49.34 (30)
+0:12.61
Stage 3
1:54.91 (36)
+0:26.95
Stage 4
1:22.29 (34)
+0:18.79
Stage 5
2:04.70 (36)
+0:29.16
Stage 6
2:44.86 (36)
+0:34.48
33
105
Rasmussen, Bjarne
Region Vejle
11:48.77
+2:37.57
Stage 1
3:09.35 (36)
+0:55.05
Stage 2
0:49.48 (33)
+0:12.75
Stage 3
1:54.31 (35)
+0:26.35
Stage 4
1:17.60 (29)
+0:14.10
Stage 5
1:59.85 (33)
+0:24.31
Stage 6
2:38.18 (31)
+0:27.80
32
138
Jensen, Trine Møller
11:44.76
+2:33.56
Stage 1
3:03.40 (32)
+0:49.10
Stage 2
0:49.35 (31)
+0:12.62
Stage 3
1:50.75 (31)
+0:22.79
Stage 4
1:20.85 (33)
+0:17.35
Stage 5
2:01.75 (34)
+0:26.21
Stage 6
2:38.66 (33)
+0:28.28
31
99
Jørgensen, Philips
De Små Klinger
11:39.81
+2:28.61
Stage 1
3:00.90 (31)
+0:46.60
Stage 2
0:52.25 (34)
+0:15.52
Stage 3
1:51.00 (32)
+0:23.04
Stage 4
1:20.00 (30)
+0:16.50
Stage 5
1:55.15 (30)
+0:19.61
Stage 6
2:40.51 (34)
+0:30.13
30
95
Møller, Sonny
11:39.60
+2:28.40
Stage 1
2:59.86 (30)
+0:45.56
Stage 2
0:49.41 (32)
+0:12.68
Stage 3
1:52.20 (33)
+0:24.24
Stage 4
1:20.75 (32)
+0:17.25
Stage 5
1:58.90 (32)
+0:23.36
Stage 6
2:38.48 (32)
+0:28.10
29
88
Jørgensen, Jonas
11:24.63
+2:13.43
Stage 1
3:04.30 (34)
+0:50.00
Stage 2
0:47.06 (28)
+0:10.33
Stage 3
1:47.31 (29)
+0:19.35
Stage 4
1:17.24 (28)
+0:13.74
Stage 5
1:52.59 (26)
+0:17.05
Stage 6
2:36.13 (29)
+0:25.75
28
78
Jensen, Alma Elvira
11:17.05
+2:05.85
Stage 1
2:53.85 (29)
+0:39.55
Stage 2
0:47.02 (27)
+0:10.29
Stage 3
1:46.59 (28)
+0:18.63
Stage 4
1:17.04 (27)
+0:13.54
Stage 5
1:56.31 (31)
+0:20.77
Stage 6
2:36.24 (30)
+0:25.86
27
82
Bak, Charlotte Molin
11:13.41
+2:02.21
Stage 1
2:49.30 (27)
+0:35.00
Stage 2
0:47.17 (29)
+0:10.44
Stage 3
1:47.70 (30)
+0:19.74
Stage 4
1:20.25 (31)
+0:16.75
Stage 5
1:52.89 (27)
+0:17.35
Stage 6
2:36.10 (28)
+0:25.72
26
131
Meldgaard, Troels
10:50.57
+1:39.37
Stage 1
2:49.86 (28)
+0:35.56
Stage 2
0:54.88 (36)
+0:18.15
Stage 3
1:41.31 (20)
+0:13.35
Stage 4
1:08.06 (11)
+0:04.56
Stage 5
1:47.59 (19)
+0:12.05
Stage 6
2:28.87 (23)
+0:18.49
25
179
Knudsen, Mette
10:50.23
+1:39.03
Stage 1
2:41.84 (26)
+0:27.54
Stage 2
0:44.97 (22)
+0:08.24
Stage 3
1:44.85 (27)
+0:16.89
Stage 4
1:16.75 (25)
+0:13.25
Stage 5
1:49.50 (22)
+0:13.96
Stage 6
2:32.32 (27)
+0:21.94
24
103
Rybka, Tommy
MTB Horsens
10:47.14
+1:35.94
Stage 1
2:40.90 (25)
+0:26.60
Stage 2
0:44.97 (22)
+0:08.24
Stage 3
1:42.61 (23)
+0:14.65
Stage 4
1:16.80 (26)
+0:13.30
Stage 5
1:51.85 (25)
+0:16.31
Stage 6
2:30.01 (25)
+0:19.63
23
143
Jensen, John
10:41.35
+1:30.15
Stage 1
2:39.80 (22)
+0:25.50
Stage 2
0:45.12 (25)
+0:08.39
Stage 3
1:43.96 (26)
+0:16.00
Stage 4
1:13.56 (22)
+0:10.06
Stage 5
1:50.00 (23)
+0:14.46
Stage 6
2:28.91 (24)
+0:18.53
22
96
Krogh, Tommy
10:39.17
+1:27.97
Stage 1
2:40.50 (24)
+0:26.20
Stage 2
0:44.51 (21)
+0:07.78
Stage 3
1:40.81 (19)
+0:12.85
Stage 4
1:13.40 (19)
+0:09.90
Stage 5
1:53.31 (28)
+0:17.77
Stage 6
2:26.64 (18)
+0:16.26
21
86
Vedel, Jens
10:36.72
+1:25.52
Stage 1
2:40.44 (23)
+0:26.14
Stage 2
0:45.66 (26)
+0:08.93
Stage 3
1:41.90 (21)
+0:13.94
Stage 4
1:13.55 (21)
+0:10.05
Stage 5
1:48.00 (20)
+0:12.46
Stage 6
2:27.17 (20)
+0:16.79
20
130
Petersen, Tom
10:36.59
+1:25.39
Stage 1
2:38.16 (20)
+0:23.86
Stage 2
0:45.08 (24)
+0:08.35
Stage 3
1:42.79 (24)
+0:14.83
Stage 4
1:14.46 (23)
+0:10.96
Stage 5
1:47.25 (18)
+0:11.71
Stage 6
2:28.85 (22)
+0:18.47
19
83
Tranas, Edgaras
10:36.33
+1:25.13
Stage 1
2:37.84 (19)
+0:23.54
Stage 2
0:43.18 (18)
+0:06.45
Stage 3
1:39.80 (18)
+0:11.84
Stage 4
1:13.46 (20)
+0:09.96
Stage 5
1:53.96 (29)
+0:18.42
Stage 6
2:28.09 (21)
+0:17.71
18
139
Schougaard, Jannie
10:33.69
+1:22.49
Stage 1
2:38.41 (21)
+0:24.11
Stage 2
0:43.78 (19)
+0:07.05
Stage 3
1:41.90 (21)
+0:13.94
Stage 4
1:12.91 (18)
+0:09.41
Stage 5
1:50.00 (23)
+0:14.46
Stage 6
2:26.69 (19)
+0:16.31
17
999
laugesen, Jacob brænder
Team taxi
10:33.55
+1:22.35
Stage 1
2:35.89 (18)
+0:21.59
Stage 2
0:42.81 (16)
+0:06.08
Stage 3
1:43.00 (25)
+0:15.04
Stage 4
1:15.10 (24)
+0:11.60
Stage 5
1:45.90 (17)
+0:10.36
Stage 6
2:30.85 (26)
+0:20.47
16
180
Toft, Jessi
fast e-bike lady's club
10:17.43
+1:06.23
Stage 1
2:34.15 (17)
+0:19.85
Stage 2
0:42.51 (15)
+0:05.78
Stage 3
1:39.25 (17)
+0:11.29
Stage 4
1:11.00 (16)
+0:07.50
Stage 5
1:48.50 (21)
+0:12.96
Stage 6
2:22.02 (15)
+0:11.64
15
136
Nielsen, Carsten Dyre
10:10.88
+0:59.68
Stage 1
2:30.35 (13)
+0:16.05
Stage 2
0:42.21 (12)
+0:05.48
Stage 3
1:37.60 (13)
+0:09.64
Stage 4
1:11.80 (17)
+0:08.30
Stage 5
1:43.84 (15)
+0:08.30
Stage 6
2:25.08 (16)
+0:14.70
14
79
Green, Anders
10:04.92
+0:53.72
Stage 1
2:32.15 (16)
+0:17.85
Stage 2
0:42.12 (11)
+0:05.39
Stage 3
1:38.86 (15)
+0:10.90
Stage 4
1:09.66 (13)
+0:06.16
Stage 5
1:42.95 (13)
+0:07.41
Stage 6
2:19.18 (11)
+0:08.80
13
98
Thomsen, Troels Pil
10:03.15
+0:51.95
Stage 1
2:31.75 (15)
+0:17.45
Stage 2
0:42.26 (14)
+0:05.53
Stage 3
1:38.05 (14)
+0:10.09
Stage 4
1:10.66 (15)
+0:07.16
Stage 5
1:42.65 (12)
+0:07.11
Stage 6
2:17.78 (9)
+0:07.40
12
107
Conely, Mikael
Ulstrup IF
9:55.46
+0:44.26
Stage 1
2:27.85 (11)
+0:13.55
Stage 2
0:41.73 (9)
+0:05.00
Stage 3
1:35.10 (11)
+0:07.14
Stage 4
1:07.40 (7)
+0:03.90
Stage 5
1:43.21 (14)
+0:07.67
Stage 6
2:20.17 (13)
+0:09.79
11
93
Eggersgaard, Ralf Stjernholm
9:53.94
+0:42.74
Stage 1
2:26.56 (10)
+0:12.26
Stage 2
0:41.51 (8)
+0:04.78
Stage 3
1:33.75 (8)
+0:05.79
Stage 4
1:10.50 (14)
+0:07.00
Stage 5
1:42.40 (9)
+0:06.86
Stage 6
2:19.22 (12)
+0:08.84
10
91
Thomsen, Martin
9:53.45
+0:42.25
Stage 1
2:25.75 (9)
+0:11.45
Stage 2
0:40.32 (7)
+0:03.59
Stage 3
1:35.85 (12)
+0:07.89
Stage 4
1:07.95 (9)
+0:04.45
Stage 5
1:42.41 (10)
+0:06.87
Stage 6
2:21.17 (14)
+0:10.79
9
94
Isager, Rene
9:52.98
+0:41.78
Stage 1
2:29.30 (12)
+0:15.00
Stage 2
0:42.24 (13)
+0:05.51
Stage 3
1:34.64 (9)
+0:06.68
Stage 4
1:08.04 (10)
+0:04.54
Stage 5
1:42.50 (11)
+0:06.96
Stage 6
2:16.26 (8)
+0:05.88
8
100
Pedersen, Annette Rahr
MountainBikeKlub Silkeborg
9:48.37
+0:37.17
Stage 1
2:23.50 (7)
+0:09.20
Stage 2
0:41.99 (10)
+0:05.26
Stage 3
1:35.00 (10)
+0:07.04
Stage 4
1:08.96 (12)
+0:05.46
Stage 5
1:40.50 (8)
+0:04.96
Stage 6
2:18.42 (10)
+0:08.04
7
92
Morre, Morten
9:38.36
+0:27.16
Stage 1
2:25.60 (8)
+0:11.30
Stage 2
0:42.89 (17)
+0:06.16
Stage 3
1:33.00 (7)
+0:05.04
Stage 4
1:06.75 (6)
+0:03.25
Stage 5
1:36.75 (4)
+0:01.21
Stage 6
2:13.37 (6)
+0:02.99
6
141
Vindum, Michael
9:24.47
+0:13.27
Stage 1
2:17.71 (4)
+0:03.41
Stage 2
0:37.83 (2)
+0:01.10
Stage 3
1:30.15 (4)
+0:02.19
Stage 4
1:07.75 (8)
+0:04.25
Stage 5
1:36.85 (5)
+0:01.31
Stage 6
2:14.18 (7)
+0:03.80
5
106
Boris, Steen
Silkeborg Konventet
9:22.78
+0:11.58
Stage 1
2:19.60 (5)
+0:05.30
Stage 2
0:36.73 (1)
Stage 3
1:30.84 (6)
+0:02.88
Stage 4
1:03.66 (2)
+0:00.16
Stage 5
1:39.50 (7)
+0:03.96
Stage 6
2:12.45 (4)
+0:02.07
4
142
Tjellesen, Jacob
9:22.74
+0:11.54
Stage 1
2:21.05 (6)
+0:06.75
Stage 2
0:38.11 (3)
+0:01.38
Stage 3
1:29.20 (2)
+0:01.24
Stage 4
1:06.00 (5)
+0:02.50
Stage 5
1:36.54 (3)
+0:01.00
Stage 6
2:11.84 (3)
+0:01.46
3
85
Larsen, Jakob
9:20.96
+0:09.76
Stage 1
2:17.50 (3)
+0:03.20
Stage 2
0:39.35 (6)
+0:02.62
Stage 3
1:30.71 (5)
+0:02.75
Stage 4
1:04.75 (4)
+0:01.25
Stage 5
1:35.54 (1)
Stage 6
2:13.11 (5)
+0:02.73
2
104
lund, morten
Oure Skiklub
9:16.73
+0:05.53
Stage 1
2:17.39 (2)
+0:03.09
Stage 2
0:38.71 (5)
+0:01.98
Stage 3
1:29.25 (3)
+0:01.29
Stage 4
1:03.50 (1)
Stage 5
1:37.50 (6)
+0:01.96
Stage 6
2:10.38 (1)
1
89
Clausen, Lynge
9:11.20
---
Stage 1
2:14.30 (1)
Stage 2
0:38.22 (4)
+0:01.49
Stage 3
1:27.96 (1)
Stage 4
1:03.85 (3)
+0:00.35
Stage 5
1:36.35 (2)
+0:00.81
Stage 6
2:10.52 (2)
+0:00.14
H40
24
69
Sørensen, Jan Tang
Gl. Rye Mtb
12:16.24
+3:01.99
Stage 1
2:34.46 (10)
+0:17.12
Stage 2
0:46.21 (15)
+0:07.89
Stage 3
1:44.16 (15)
+0:16.25
Stage 4
1:16.71 (21)
+0:10.40
Stage 5
3:14.21 (24)
+1:40.46
Stage 6
2:40.49 (21)
+0:29.87
23
76
Jensen, Hans Peter
Aarhus MTB
11:47.91
+2:33.66
Stage 1
3:00.79 (24)
+0:43.45
Stage 2
0:50.62 (24)
+0:12.30
Stage 3
1:55.91 (24)
+0:28.00
Stage 4
1:19.85 (22)
+0:13.54
Stage 5
1:58.75 (23)
+0:25.00
Stage 6
2:41.99 (23)
+0:31.37
22
204
Høegh, Martin
11:45.65
+2:31.40
Stage 1
2:51.20 (22)
+0:33.86
Stage 2
0:49.76 (23)
+0:11.44
Stage 3
1:54.55 (23)
+0:26.64
Stage 4
1:21.25 (24)
+0:14.94
Stage 5
1:58.25 (22)
+0:24.50
Stage 6
2:50.64 (24)
+0:40.02
21
71
Lund, Søren
Motionscykelklubben Baghjulet
11:18.74
+2:04.49
Stage 1
2:49.04 (20)
+0:31.70
Stage 2
0:48.68 (22)
+0:10.36
Stage 3
1:47.59 (20)
+0:19.68
Stage 4
1:20.31 (23)
+0:14.00
Stage 5
1:52.60 (20)
+0:18.85
Stage 6
2:40.52 (22)
+0:29.90
20
74
Nielsen, Hans-Børge
Ulstrup IF
11:08.72
+1:54.47
Stage 1
2:51.60 (23)
+0:34.26
Stage 2
0:46.80 (18)
+0:08.48
Stage 3
1:45.35 (16)
+0:17.44
Stage 4
1:16.50 (20)
+0:10.19
Stage 5
1:53.35 (21)
+0:19.60
Stage 6
2:35.12 (18)
+0:24.50
19
70
Damm, Søren
Motionscykelklubben Baghjulet
11:06.09
+1:51.84
Stage 1
2:48.44 (19)
+0:31.10
Stage 2
0:47.68 (21)
+0:09.36
Stage 3
1:48.00 (22)
+0:20.09
Stage 4
1:16.00 (16)
+0:09.69
Stage 5
1:50.65 (15)
+0:16.90
Stage 6
2:35.32 (19)
+0:24.70
18
67
Nielsen, Tommy
11:04.74
+1:50.49
Stage 1
2:50.04 (21)
+0:32.70
Stage 2
0:47.49 (20)
+0:09.17
Stage 3
1:45.50 (17)
+0:17.59
Stage 4
1:16.46 (19)
+0:10.15
Stage 5
1:50.90 (16)
+0:17.15
Stage 6
2:34.35 (15)
+0:23.73
17
64
Sørensen, Karsten
11:02.61
+1:48.36
Stage 1
2:46.44 (16)
+0:29.10
Stage 2
0:46.70 (17)
+0:08.38
Stage 3
1:47.71 (21)
+0:19.80
Stage 4
1:16.25 (17)
+0:09.94
Stage 5
1:51.10 (17)
+0:17.35
Stage 6
2:34.41 (16)
+0:23.79
16
66
Ingvardsen, Søren
11:02.31
+1:48.06
Stage 1
2:48.06 (18)
+0:30.72
Stage 2
0:47.31 (19)
+0:08.99
Stage 3
1:47.50 (19)
+0:19.59
Stage 4
1:16.40 (18)
+0:10.09
Stage 5
1:50.25 (14)
+0:16.50
Stage 6
2:32.79 (14)
+0:22.17
15
72
Fruensgaard, Jeppe
MountainBikeKlub Silkeborg
10:58.73
+1:44.48
Stage 1
2:46.94 (17)
+0:29.60
Stage 2
0:44.65 (13)
+0:06.33
Stage 3
1:43.30 (14)
+0:15.39
Stage 4
1:14.46 (14)
+0:08.15
Stage 5
1:52.10 (19)
+0:18.35
Stage 6
2:37.28 (20)
+0:26.66
14
65
Bondo, Steen
10:55.10
+1:40.85
Stage 1
2:41.96 (15)
+0:24.62
Stage 2
0:45.18 (14)
+0:06.86
Stage 3
1:46.80 (18)
+0:18.89
Stage 4
1:14.60 (15)
+0:08.29
Stage 5
1:51.60 (18)
+0:17.85
Stage 6
2:34.96 (17)
+0:24.34
13
140
Christensen, Steen bak
10:33.22
+1:18.97
Stage 1
2:41.61 (14)
+0:24.27
Stage 2
0:43.74 (11)
+0:05.42
Stage 3
1:39.91 (12)
+0:12.00
Stage 4
1:12.70 (13)
+0:06.39
Stage 5
1:46.31 (12)
+0:12.56
Stage 6
2:28.95 (13)
+0:18.33
12
144
Silkaer, Per
10:24.75
+1:10.50
Stage 1
2:40.54 (13)
+0:23.20
Stage 2
0:46.22 (16)
+0:07.90
Stage 3
1:38.80 (9)
+0:10.89
Stage 4
1:11.50 (8)
+0:05.19
Stage 5
1:43.10 (8)
+0:09.35
Stage 6
2:24.59 (9)
+0:13.97
11
73
Christensen, Ivan
Roskilde Mountainbike Klub
10:23.02
+1:08.77
Stage 1
2:33.71 (8)
+0:16.37
Stage 2
0:43.53 (10)
+0:05.21
Stage 3
1:38.56 (8)
+0:10.65
Stage 4
1:09.20 (5)
+0:02.89
Stage 5
1:50.16 (13)
+0:16.41
Stage 6
2:27.86 (11)
+0:17.24
10
26
Jensen, André
10:22.94
+1:08.69
Stage 1
2:34.35 (9)
+0:17.01
Stage 2
0:42.43 (7)
+0:04.11
Stage 3
1:41.21 (13)
+0:13.30
Stage 4
1:10.86 (7)
+0:04.55
Stage 5
1:45.16 (10)
+0:11.41
Stage 6
2:28.93 (12)
+0:18.31
9
61
Fisher, Jacob
10:17.59
+1:03.34
Stage 1
2:35.65 (12)
+0:18.31
Stage 2
0:43.83 (12)
+0:05.51
Stage 3
1:38.05 (6)
+0:10.14
Stage 4
1:12.40 (11)
+0:06.09
Stage 5
1:43.54 (9)
+0:09.79
Stage 6
2:24.12 (8)
+0:13.50
8
63
Laursen, Jesper Monrad
10:16.66
+1:02.41
Stage 1
2:32.50 (7)
+0:15.16
Stage 2
0:42.12 (6)
+0:03.80
Stage 3
1:39.71 (11)
+0:11.80
Stage 4
1:11.56 (9)
+0:05.25
Stage 5
1:43.04 (7)
+0:09.29
Stage 6
2:27.73 (10)
+0:17.11
7
154
Bendt, Anders
10:16.41
+1:02.16
Stage 1
2:35.56 (11)
+0:18.22
Stage 2
0:43.46 (9)
+0:05.14
Stage 3
1:39.45 (10)
+0:11.54
Stage 4
1:12.45 (12)
+0:06.14
Stage 5
1:41.81 (5)
+0:08.06
Stage 6
2:23.68 (6)
+0:13.06
6
68
Møller, Jens
Askov Mudeaters
10:07.19
+0:52.94
Stage 1
2:26.14 (4)
+0:08.80
Stage 2
0:43.03 (8)
+0:04.71
Stage 3
1:38.40 (7)
+0:10.49
Stage 4
1:12.25 (10)
+0:05.94
Stage 5
1:45.50 (11)
+0:11.75
Stage 6
2:21.87 (5)
+0:11.25
5
160
Overgaard, Jacob
Bob's bitch
10:02.62
+0:48.37
Stage 1
2:27.34 (6)
+0:10.00
Stage 2
0:41.73 (5)
+0:03.41
Stage 3
1:37.69 (5)
+0:09.78
Stage 4
1:09.19 (4)
+0:02.88
Stage 5
1:42.60 (6)
+0:08.85
Stage 6
2:24.07 (7)
+0:13.45
4
62
Hansen, Jeppe
9:44.58
+0:30.33
Stage 1
2:26.19 (5)
+0:08.85
Stage 2
0:40.63 (4)
+0:02.31
Stage 3
1:34.06 (4)
+0:06.15
Stage 4
1:07.75 (3)
+0:01.44
Stage 5
1:38.30 (4)
+0:04.55
Stage 6
2:17.65 (3)
+0:07.03
3
60
Florez, Fabio Andres Reyes
9:37.08
+0:22.83
Stage 1
2:22.50 (3)
+0:05.16
Stage 2
0:38.79 (2)
+0:00.47
Stage 3
1:29.80 (2)
+0:01.89
Stage 4
1:07.25 (2)
+0:00.94
Stage 5
1:37.50 (2)
+0:03.75
Stage 6
2:21.24 (4)
+0:10.62
2
206
Schulze, Morten
9:35.98
+0:21.73
Stage 1
2:19.45 (2)
+0:02.11
Stage 2
0:39.84 (3)
+0:01.52
Stage 3
1:33.46 (3)
+0:05.55
Stage 4
1:09.21 (6)
+0:02.90
Stage 5
1:37.65 (3)
+0:03.90
Stage 6
2:16.37 (2)
+0:05.75
1
149
Sørensen, Peter
9:14.25
---
Stage 1
2:17.34 (1)
Stage 2
0:38.32 (1)
Stage 3
1:27.91 (1)
Stage 4
1:06.31 (1)
Stage 5
1:33.75 (1)
Stage 6
2:10.62 (1)
Herre
37
777
Jakobsen, Jon
Silkeborg rideklub
12:10.22
+3:33.55
Stage 1
3:03.60 (37)
+0:56.24
Stage 2
0:53.68 (37)
+0:19.26
Stage 3
1:57.90 (37)
+0:35.80
Stage 4
1:22.59 (36)
+0:21.59
Stage 5
2:00.55 (37)
+0:33.50
Stage 6
2:51.90 (36)
+0:48.62
36
33
Knudsen, Henrik Juul
12:02.27
+3:25.60
Stage 1
2:56.59 (35)
+0:49.23
Stage 2
0:50.28 (34)
+0:15.86
Stage 3
1:55.44 (36)
+0:33.34
Stage 4
1:26.00 (37)
+0:25.00
Stage 5
1:55.69 (35)
+0:28.64
Stage 6
2:58.27 (37)
+0:54.99
35
57
Poulsen, Marius Sloth
Næsby Idrætsforening, Cykling
11:35.51
+2:58.84
Stage 1
2:58.31 (36)
+0:50.95
Stage 2
0:48.90 (33)
+0:14.48
Stage 3
1:50.75 (34)
+0:28.65
Stage 4
1:21.89 (35)
+0:20.89
Stage 5
1:54.26 (33)
+0:27.21
Stage 6
2:41.40 (32)
+0:38.12
34
51
Senyk, Oleh
11:23.32
+2:46.65
Stage 1
2:43.29 (29)
+0:35.93
Stage 2
0:50.74 (35)
+0:16.32
Stage 3
1:54.10 (35)
+0:32.00
Stage 4
1:19.46 (34)
+0:18.46
Stage 5
1:53.59 (32)
+0:26.54
Stage 6
2:42.14 (34)
+0:38.86
33
666
Andersen, Jacob
Simon biaaattch
11:18.76
+2:42.09
Stage 1
2:45.81 (31)
+0:38.45
Stage 2
0:48.21 (32)
+0:13.79
Stage 3
1:47.20 (32)
+0:25.10
Stage 4
1:19.30 (33)
+0:18.30
Stage 5
1:54.31 (34)
+0:27.26
Stage 6
2:43.93 (35)
+0:40.65
32
39
Lindsted, Lasse Siggaard
11:14.48
+2:37.81
Stage 1
2:47.26 (33)
+0:39.90
Stage 2
0:48.16 (31)
+0:13.74
Stage 3
1:45.50 (29)
+0:23.40
Stage 4
1:17.96 (32)
+0:16.96
Stage 5
1:56.25 (36)
+0:29.20
Stage 6
2:39.35 (31)
+0:36.07
31
27
frederiksen, Cenneth erik
11:12.25
+2:35.58
Stage 1
2:47.94 (34)
+0:40.58
Stage 2
0:46.78 (30)
+0:12.36
Stage 3
1:47.90 (33)
+0:25.80
Stage 4
1:15.75 (30)
+0:14.75
Stage 5
1:52.15 (31)
+0:25.10
Stage 6
2:41.73 (33)
+0:38.45
30
45
Jørgensen, Mathias Møller
11:01.81
+2:25.14
Stage 1
2:47.10 (32)
+0:39.74
Stage 2
0:46.42 (29)
+0:12.00
Stage 3
1:45.00 (28)
+0:22.90
Stage 4
1:17.65 (31)
+0:16.65
Stage 5
1:50.35 (30)
+0:23.30
Stage 6
2:35.29 (29)
+0:32.01
29
47
Jakobsen, Morten
10:52.32
+2:15.65
Stage 1
2:44.00 (30)
+0:36.64
Stage 2
0:44.92 (25)
+0:10.50
Stage 3
1:44.40 (26)
+0:22.30
Stage 4
1:13.20 (23)
+0:12.20
Stage 5
1:49.40 (29)
+0:22.35
Stage 6
2:36.40 (30)
+0:33.12
28
53
Engberg, Søren
10:43.75
+2:07.08
Stage 1
2:38.59 (22)
+0:31.23
Stage 2
0:44.71 (22)
+0:10.29
Stage 3
1:46.10 (30)
+0:24.00
Stage 4
1:13.16 (22)
+0:12.16
Stage 5
1:49.20 (27)
+0:22.15
Stage 6
2:31.99 (27)
+0:28.71
27
48
Rahbek, Niels Christian
10:42.94
+2:06.27
Stage 1
2:41.29 (25)
+0:33.93
Stage 2
0:45.10 (26)
+0:10.68
Stage 3
1:43.05 (25)
+0:20.95
Stage 4
1:14.86 (28)
+0:13.86
Stage 5
1:49.36 (28)
+0:22.31
Stage 6
2:29.28 (25)
+0:26.00
26
35
Madsen, Jeppe
10:39.88
+2:03.21
Stage 1
2:38.25 (21)
+0:30.89
Stage 2
0:43.79 (21)
+0:09.37
Stage 3
1:44.81 (27)
+0:22.71
Stage 4
1:14.66 (27)
+0:13.66
Stage 5
1:46.79 (22)
+0:19.74
Stage 6
2:31.58 (26)
+0:28.30
25
31
Bildsøe, Harald
10:39.26
+2:02.59
Stage 1
2:42.04 (26)
+0:34.68
Stage 2
0:45.71 (28)
+0:11.29
Stage 3
1:40.86 (23)
+0:18.76
Stage 4
1:15.14 (29)
+0:14.14
Stage 5
1:47.09 (24)
+0:20.04
Stage 6
2:28.42 (24)
+0:25.14
24
37
Nissen, Jimmy
10:38.75
+2:02.08
Stage 1
2:37.90 (20)
+0:30.54
Stage 2
0:43.71 (20)
+0:09.29
Stage 3
1:40.79 (22)
+0:18.69
Stage 4
1:14.40 (26)
+0:13.40
Stage 5
1:48.31 (26)
+0:21.26
Stage 6
2:33.64 (28)
+0:30.36
23
44
Jensen, Martin Hedegaard
10:38.70
+2:02.03
Stage 1
2:42.09 (27)
+0:34.73
Stage 2
0:44.72 (23)
+0:10.30
Stage 3
1:46.76 (31)
+0:24.66
Stage 4
1:11.81 (21)
+0:10.81
Stage 5
1:46.65 (21)
+0:19.60
Stage 6
2:26.67 (21)
+0:23.39
22
30
Stefansson, Gunnar
10:34.94
+1:58.27
Stage 1
2:42.35 (28)
+0:34.99
Stage 2
0:45.28 (27)
+0:10.86
Stage 3
1:40.39 (21)
+0:18.29
Stage 4
1:11.70 (19)
+0:10.70
Stage 5
1:46.94 (23)
+0:19.89
Stage 6
2:28.28 (23)
+0:25.00
21
40
wilstrup, lasse
10:33.57
+1:56.90
Stage 1
2:40.00 (23)
+0:32.64
Stage 2
0:44.81 (24)
+0:10.39
Stage 3
1:41.79 (24)
+0:19.69
Stage 4
1:14.10 (25)
+0:13.10
Stage 5
1:47.26 (25)
+0:20.21
Stage 6
2:25.61 (20)
+0:22.33
20
50
Jørgensen, Nikolaj Møller
10:26.47
+1:49.80
Stage 1
2:37.00 (19)
+0:29.64
Stage 2
0:42.98 (19)
+0:08.56
Stage 3
1:39.75 (20)
+0:17.65
Stage 4
1:13.81 (24)
+0:12.81
Stage 5
1:45.50 (20)
+0:18.45
Stage 6
2:27.43 (22)
+0:24.15
19
203
Kejser, Anders
10:10.99
+1:34.32
Stage 1
2:40.29 (24)
+0:32.93
Stage 2
0:41.54 (16)
+0:07.12
Stage 3
1:35.96 (15)
+0:13.86
Stage 4
1:08.60 (14)
+0:07.60
Stage 5
1:43.05 (18)
+0:16.00
Stage 6
2:21.55 (14)
+0:18.27
18
25
Jensen, Anders
10:06.78
+1:30.11
Stage 1
2:33.60 (18)
+0:26.24
Stage 2
0:42.57 (18)
+0:08.15
Stage 3
1:35.06 (14)
+0:12.96
Stage 4
1:10.69 (18)
+0:09.69
Stage 5
1:43.21 (19)
+0:16.16
Stage 6
2:21.65 (15)
+0:18.37
17
58
Pedersen, Kasper
Silkeborg Cykle Ring Motion
9:56.47
+1:19.80
Stage 1
2:25.06 (15)
+0:17.70
Stage 2
0:41.30 (15)
+0:06.88
Stage 3
1:33.65 (11)
+0:11.55
Stage 4
1:11.71 (20)
+0:10.71
Stage 5
1:41.81 (16)
+0:14.76
Stage 6
2:22.94 (18)
+0:19.66
16
52
Jensen, Rasmus
9:54.81
+1:18.14
Stage 1
2:28.61 (17)
+0:21.25
Stage 2
0:41.57 (17)
+0:07.15
Stage 3
1:36.65 (17)
+0:14.55
Stage 4
1:01.00 (1)
Stage 5
1:41.96 (17)
+0:14.91
Stage 6
2:25.02 (19)
+0:21.74
15
43
Nissen, Mark Christian
9:54.03
+1:17.36
Stage 1
2:25.81 (16)
+0:18.45
Stage 2
0:40.64 (13)
+0:06.22
Stage 3
1:36.15 (16)
+0:14.05
Stage 4
1:08.81 (15)
+0:07.81
Stage 5
1:40.75 (15)
+0:13.70
Stage 6
2:21.87 (16)
+0:18.59
14
59
Jensen, André
9:51.76
+1:15.09
Stage 1
2:23.59 (12)
+0:16.23
Stage 2
0:40.56 (12)
+0:06.14
Stage 3
1:37.61 (19)
+0:15.51
Stage 4
1:08.90 (16)
+0:07.90
Stage 5
1:38.35 (9)
+0:11.30
Stage 6
2:22.75 (17)
+0:19.47
13
55
Boll, Asger
MountainBikeKlub Silkeborg
9:51.28
+1:14.61
Stage 1
2:20.85 (9)
+0:13.49
Stage 2
0:51.14 (36)
+0:16.72
Stage 3
1:33.29 (9)
+0:11.19
Stage 4
1:08.09 (13)
+0:07.09
Stage 5
1:39.71 (14)
+0:12.66
Stage 6
2:18.20 (11)
+0:14.92
12
49
Garsdal, Niklas
9:46.87
+1:10.20
Stage 1
2:24.35 (13)
+0:16.99
Stage 2
0:41.20 (14)
+0:06.78
Stage 3
1:34.41 (13)
+0:12.31
Stage 4
1:06.79 (11)
+0:05.79
Stage 5
1:38.66 (10)
+0:11.61
Stage 6
2:21.46 (13)
+0:18.18
11
38
Kamp, Lars Ole
9:45.16
+1:08.49
Stage 1
2:22.96 (11)
+0:15.60
Stage 2
0:39.18 (7)
+0:04.76
Stage 3
1:36.89 (18)
+0:14.79
Stage 4
1:06.46 (10)
+0:05.46
Stage 5
1:39.16 (12)
+0:12.11
Stage 6
2:20.51 (12)
+0:17.23
10
29
Jakobsen, Claus
9:40.47
+1:03.80
Stage 1
2:20.75 (8)
+0:13.39
Stage 2
0:39.78 (10)
+0:05.36
Stage 3
1:33.56 (10)
+0:11.46
Stage 4
1:09.81 (17)
+0:08.81
Stage 5
1:38.79 (11)
+0:11.74
Stage 6
2:17.78 (10)
+0:14.50
9
41
Toustrup, Magnus
9:36.63
+0:59.96
Stage 1
2:22.70 (10)
+0:15.34
Stage 2
0:40.33 (11)
+0:05.91
Stage 3
1:31.25 (6)
+0:09.15
Stage 4
1:05.60 (8)
+0:04.60
Stage 5
1:39.20 (13)
+0:12.15
Stage 6
2:17.55 (9)
+0:14.27
8
178
Knudsen, Martin
9:33.10
+0:56.43
Stage 1
2:24.75 (14)
+0:17.39
Stage 2
0:39.14 (6)
+0:04.72
Stage 3
1:34.04 (12)
+0:11.94
Stage 4
1:07.29 (12)
+0:06.29
Stage 5
1:36.54 (8)
+0:09.49
Stage 6
2:11.34 (5)
+0:08.06
7
155
Dinesen, Thomas
9:25.55
+0:48.88
Stage 1
2:17.54 (6)
+0:10.18
Stage 2
0:39.47 (9)
+0:05.05
Stage 3
1:31.75 (7)
+0:09.65
Stage 4
1:05.20 (6)
+0:04.20
Stage 5
1:35.69 (6)
+0:08.64
Stage 6
2:15.90 (8)
+0:12.62
6
56
Christensen, Kasper Ertebjerg
Næsby Idrætsforening, Cykling
9:22.53
+0:45.86
Stage 1
2:18.21 (7)
+0:10.85
Stage 2
0:38.54 (5)
+0:04.12
Stage 3
1:31.85 (8)
+0:09.75
Stage 4
1:05.34 (7)
+0:04.34
Stage 5
1:34.54 (4)
+0:07.49
Stage 6
2:14.05 (7)
+0:10.77
5
134
Nicolajsen, Nicolaj
9:11.94
+0:35.27
Stage 1
2:13.59 (4)
+0:06.23
Stage 2
0:39.39 (8)
+0:04.97
Stage 3
1:26.66 (3)
+0:04.56
Stage 4
1:05.60 (8)
+0:04.60
Stage 5
1:35.06 (5)
+0:08.01
Stage 6
2:11.64 (6)
+0:08.36
4
46
Højgaard, Mikkel Weber
9:09.33
+0:32.66
Stage 1
2:14.25 (5)
+0:06.89
Stage 2
0:36.89 (2)
+0:02.47
Stage 3
1:28.40 (5)
+0:06.30
Stage 4
1:03.65 (4)
+0:02.65
Stage 5
1:35.90 (7)
+0:08.85
Stage 6
2:10.24 (4)
+0:06.96
3
333
biketoys, Jonas
bob's biatch
9:04.08
+0:27.41
Stage 1
2:13.21 (3)
+0:05.85
Stage 2
0:37.01 (3)
+0:02.59
Stage 3
1:27.50 (4)
+0:05.40
Stage 4
1:04.21 (5)
+0:03.21
Stage 5
1:32.06 (3)
+0:05.01
Stage 6
2:10.09 (3)
+0:06.81
2
34
Møller, Henrik
8:49.66
+0:12.99
Stage 1
2:09.25 (2)
+0:01.89
Stage 2
0:37.36 (4)
+0:02.94
Stage 3
1:25.34 (2)
+0:03.24
Stage 4
1:02.40 (2)
+0:01.40
Stage 5
1:29.95 (2)
+0:02.90
Stage 6
2:05.36 (2)
+0:02.08
1
201
Bertelsen, Jeppe
8:36.67
---
Stage 1
2:07.36 (1)
Stage 2
0:34.42 (1)
Stage 3
1:22.10 (1)
Stage 4
1:02.46 (3)
+0:01.46
Stage 5
1:27.05 (1)
Stage 6
2:03.28 (1)
Ungdom dreng
2
129
Kring, Gustav
Gl. Rye Mtb
10:27.08
+1:37.86
Stage 1
2:35.54 (2)
+0:26.14
Stage 2
0:43.36 (2)
+0:07.31
Stage 3
1:40.54 (2)
+0:16.04
Stage 4
1:14.04 (2)
+0:11.19
Stage 5
1:47.50 (2)
+0:16.50
Stage 6
2:26.10 (2)
+0:20.68
1
159
Hollesen, Anton
8:49.22
---
Stage 1
2:09.40 (1)
Stage 2
0:36.05 (1)
Stage 3
1:24.50 (1)
Stage 4
1:02.85 (1)
Stage 5
1:31.00 (1)
Stage 6
2:05.42 (1)
Ungdom pige
1
148
Kallehauge, Didde
12:43.10
---
Stage 1
3:06.14 (1)
Stage 2
0:54.24 (1)
Stage 3
2:02.61 (1)
Stage 4
1:28.54 (1)
Stage 5
2:08.29 (1)
Stage 6
3:03.28 (1)