SPORTident TimingBBK Grožnjan

SloEnduro Enduro Grozni

Grožnjan 10.04.2022

SloEnduro Enduro Grozni

Grožnjan 10.04.2022


Kopsavilkums
Organizators: BBK Grožnjan
Dalībnieki Kopā: 182
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 10.04.2022 15:55
 

Rezultāti SloEnduro Enduro Grozni

   
VietaNr.Vārds LaiksStarpība 
U15 M
1149
Ažbe, KALINŠEK
BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE

SLO
8:00.28---
2155
Matija, FERJANČIČ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:22.15+0:21.87
3154
Blaž, STRES
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:34.69+0:34.41
4153
Ian, LAHARNAR
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:39.31+0:39.03
5156
Izak, ŠTRUBELJ
BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE

SLO
8:50.18+0:49.90
6150
Loris, TABAJ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:53.45+0:53.17
7169
Matija, LAČEN
KK ČRN TRN

SLO
8:55.94+0:55.66
8158
Jaka, TOMINŠEK
CALCIT BIKE TEAM

SLO
9:03.57+1:03.29
9162
Tine, GRAČNER
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:03.79+1:03.51
10186
Fran, RAVNIĆ
UP AND DOWN

CRO
9:19.22+1:18.94
11178
Maks, LAPANJA
KK RAVNE

SLO
9:24.10+1:23.82
12168
Jurij, ANTLER
KK ČRN TRN

SLO
9:28.75+1:28.47
13185
Žiga, MUNIH

SLO
9:34.07+1:33.79
14164
Bor, STRUGAR
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:35.74+1:35.46
15159
Blaž, CERAR
ENERGIJATEAM.COM

SLO
9:37.50+1:37.22
16180
Florjan, RESMAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
9:44.36+1:44.08
17170
Sven, PODVORNIK
DGK POHORJE MARIBOR

SLO
9:48.91+1:48.63
18163
Kostja, MATIJEVEC JERMAN
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:50.32+1:50.04
19179
Maj, HOČEVAR
KK ZAVRŠNICA

SLO
9:56.39+1:56.11
20160
Aljaž, ŠAV
CALCIT BIKE TEAM

SLO
9:59.89+1:59.61
21157
Max, ŽVEGLA
BIKEHANIC – 20 CHOCOLATE

SLO
10:01.27+2:00.99
22176
Pan, PIŠLJAR
RAJD LJUBLJANA

SLO
10:04.56+2:04.28
23167
Franc, DOLER Maks
BOSCH BLACK HOLE ENDURO TEAM

SLO
10:13.15+2:12.87
24172
Izak, MARGON
KAMPLC RACING TEAM

SLO
10:15.23+2:14.95
25183
Naj, JANEŽIČ
Raaaajd ljubljana

SLO
10:17.39+2:17.11
26152
Jakob, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
10:18.63+2:18.35
27181
Dion, COSSETTO
BBK UP AND DOWN

CRO
10:20.36+2:20.08
28177
Martin, ŽUPAN
RAJD LJUBLJANA

SLO
10:25.68+2:25.40
29165
Nikolaj, VUKOJEVIĆ-
GOLOVEC TRAILS

SLO
10:32.03+2:31.75
30184
Miha, KLAVŽAR

SLO
10:32.49+2:32.21
31174
Gaber, NOVAK
RAJD LJUBLJANA

SLO
10:56.31+2:56.03
32171
Jakob, KRALJ
KAMPLC RACING TEAM

SLO
11:28.85+3:28.57
33175
Gal, PALČIČ
RAJD LJUBLJANA

SLO
12:17.35+4:17.07
34173
Gal, NOVAK
RAJD LJUBLJANA

SLO
12:17.41+4:17.13
35161
Noah, LUCU
RAJD LJUBLJANA

SLO
13:08.03+5:07.75
36182
Martin, FRANKOVIC
UP AND DOWN

CRO
14:02.90+6:02.62
U17 M
1127
Patrik, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:11.19---
2124
Jakob, LORBER
KK ZAVRŠNICA

SLO
8:13.32+0:02.13
3131
Matej, OSOLIN
CALCIT BIKE TEAM

SLO
8:23.99+0:12.80
4134
Antonio, BROZNIĆ
ADRENALINA MTB TEAM

CRO
8:26.10+0:14.91
5123
Juš, AŽMAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
8:27.67+0:16.48
6125
Maj, BABAČIČ
CALCIT BIKE TEAM

SLO
8:27.87+0:16.68
7130
Vid, BERLOT
KK ZAVRŠNICA

SLO
8:35.54+0:24.35
8126
Lovro, KOJZEK
KK RAVNE

SLO
8:39.50+0:28.31
9136
Nejc, KALTNEKAR
ŠKTD AVčE

SLO
8:52.49+0:41.30
10128
Maks, STRUNA
KK ZAVRŠNICA

SLO
8:52.74+0:41.55
11135
Gašper, ZAPUŠEK
ENERGIJATEAM.COM

SLO
8:53.26+0:42.07
12129
Nejc, TROŠT
KAMPLC RACING TEAM

SLO
8:55.93+0:44.74
13139
Jordan, ČEŠAREK Aleksander
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:05.95+0:54.76
14140
Van, PROSENIK
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:06.31+0:55.12
15137
Nik, PERŠAK
ENERGIJATEAM.COM

SLO
9:08.02+0:56.83
16142
Mark, MILAR Martin
RAJD LJUBLJANA

SLO
9:13.31+1:02.12
17138
Tristan, ŠAŠA
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:14.03+1:02.84
18144
Jaka, PETRE
ENERGIJATEAM.COM

SLO
9:21.41+1:10.22
19133
Nik, ŠUŠTAR
GOLOVEC TRAILS

SLO
9:27.65+1:16.46
20141
Oskar, GAŠPERIN
RAJD LJUBLJANA

SLO
9:37.84+1:26.65
21143
Jakob, ZGONC
CALCIT BIKE TEAM

SLO
10:05.20+1:54.01
22132
Patrik, CIGOJ
KK ČRN TRN

SLO
11:08.54+2:57.35