Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Funduro Cup Finland
TalviFunduroKunkku 2022
Hollola 19.02.2022
TalviFunduroKunkku 2022
Hollola 19.02.2022
Kopsavilkums
Organizators: Funduro Cup Finland
Dalībnieki Kopā: 78
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 28.08.2023 15:54
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti TalviFunduroKunkku 2022
Yleinen
Junnut
Yleinen
Grupa
Kopā
Miehet
Miehet
Naiset
eBike
eBike Naiset
Aapo, Mustonen
Aleksi, Kulmala
Aleksi, Liesmala
Anni, Kassuk (Hot Girls Summer Bike Club)
Anssi, Manninen (VuoripyöräShredders)
Anssi, Väyrynen
Antti, Arponen
Antti, Heikkilä
Antti, Lammela
Antti, Lamppu
Antti, Lehtonen (MTBCF / Endurotards)
Eetu, Nyman
Eetu, Sulo (EPPFR)
Eeva-Liisa, Pusa (LaPy)
Eliel, Rae (Alpinestars)
Erik, Väänänen (Alpinestars)
Esko, Häyrynen (Silkkimuikut)
Hannes, Helén
Hannu, Leskinen (Lack & Slow)
Heidi, Sompa (Daltonit)
Ilari, Mäkinen
Jan, Hjerppe
Janne, Mankonen (Vuoripyörä Shredders)
Jarkko, Leppimaa
Jere, Luoto
Jonatan, Sanden (Team Orbea - HHCMB)
Joonas, Heimonen (Diamond Bikes / Merida)
Jori, Mäenranta (Klaukkalan pyöräily ry (KlaPy ry))
Jori, Nokela
Jouni, Ojala (Daltonit)
Jouni, Ojala (Voima-Daltonit)
Juha-Pekka, Peltonen
Juhapekka, Jokelainen (Järvisen pyörä ja urheilu)
Jukka, Forsgren (MTBCF)
Jukka, Lammi (Jupiter)
Jussi, Koskinen
Juuso, Turunen (Wper)
Kalle, Thelén (Okeroisten Urheilijat)
Karla, Tengström
Laura, Noukka (HGSBC)
Mari, Pukarinen (HGSBC)
Marita, Nyqvist
Mart, Kroon (Soho Sporting Society)
Matti, Lönnberg
Matti, Vihiniemi
Miika, Julkunen
Miikka, Mäkelä (Orbea Factory Team FIN)
Mika-Matti, Honkanen
Mika, Sassi (WPER)
Mika, Tani
Mikko, Ilonen (World Pappa Enduro Racing)
Mikko, Iso-Järvenpää
Mikko, Lindell
Mikko, Nepponen
Mikko, Ojala (Helsingin Downhill ry)
Mikko, Planting (LaPy)
Milla, Vaskelainen (Soho Sporting Society)
Miro, Köttö (Retkikunta racing)
Niko, Mikkonen
Niko, Turpeinen
Onni, Aalto (Jupiter)
Oula-Heikki, Rantanen
Petri, Hakala (Jupiter)
Petri, Solmula
Saku, Salo (Worldpappaenduroracing)
Sami, Haapanen (ChickenlineDH)
Sami, Suhonen (Vuoripyörä Shredders)
Santeri, Toivonen (Eurajoen Pyöräpalvelu Factory Racing)
Selja, Kumpumäki
Tarleena, Rantanen
Teemu, Kilpeläinen
Teemu, Mattila
Teemu, Vahtera (MTBCF / Endurotards)
Terho, Kilpeläinen (Team Pyöräliike Varustamo/LrPy)
Timo, Henttonen (Mtb Pornainen)
Tomi, Niemi (Yyteri)
Toni, Nousiainen (CrossFit Huntti)
Toni, Valli (Lohja trails)
Tuomo, Turunen (Daltonit)
Veli, Häyrynen (Silkkimuikut)
Ville, Härkönen
Ville, Kallio (Ruosniemi Town Hill Center)
Ville, Korhonen
Visa, Nummiora (Bikeshop.fi / Orbea Dentist Bike Factory Racing)
Vieta
Nr.
Vārds
Laiks
Starpība
Miehet
14
Ville, Korhonen
10:06.81
+0:57.96
1
Ville, Kallio
Ruosniemi Town Hill Center
9:08.85
---
24
Tuomo, Turunen
Daltonit
11:14.01
+2:05.16
33
Toni, Valli
Lohja trails
11:55.13
+2:46.28
15
Tomi, Niemi
Yyteri
10:07.44
+0:58.59
16
Terho, Kilpeläinen
Team Pyöräliike Varustamo/ LrPy
10:13.05
+1:04.20
7
Teemu, Vahtera
MTBCF / Endurotards
9:43.45
+0:34.60
31
Teemu, Mattila
11:39.86
+2:31.01
35
Teemu, Kilpeläinen
12:16.63
+3:07.78
26
Sami, Suhonen
Vuoripyörä Shredders
11:14.84
+2:05.99
DNF
Saku, Salo
Worldpappaenduroracing
DNS
Petri, Solmula
38
Petri, Hakala
Jupiter
12:24.01
+3:15.16
13
Oula-Heikki, Rantanen
10:05.06
+0:56.21
25
Onni, Aalto
Jupiter
11:14.10
+2:05.25
34
Niko, Turpeinen
11:57.79
+2:48.94
8
Niko, Mikkonen
9:45.71
+0:36.86
19
Miro, Köttö
Retkikunta racing
10:33.85
+1:25.00
10
Mikko, Planting
LaPy
9:50.20
+0:41.35
40
Mikko, Lindell
12:50.60
+3:41.75
39
Mika, Tani
12:40.16
+3:31.31
DNS
Mika, Sassi
WPER
6
Miikka, Mäkelä
Orbea Factory Team FIN
9:27.91
+0:19.06
17
Miika, Julkunen
10:27.98
+1:19.13
5
Matti, Lönnberg
9:26.48
+0:17.63
37
Mart, Kroon
Soho Sporting Society
12:22.26
+3:13.41
12
Kalle, Thelén
Okeroisten Urheilijat
10:04.43
+0:55.58
DNS
Juuso, Turunen
Wper
42
Jussi, Koskinen
15:06.80
+5:57.95
27
Jukka, Lammi
Jupiter
11:16.32
+2:07.47
21
Juha-Pekka, Peltonen
11:00.14
+1:51.29
9
Jouni, Ojala
Daltonit
9:49.11
+0:40.26
20
Jori, Nokela
10:47.80
+1:38.95
29
Jere, Luoto
11:27.95
+2:19.10
36
Janne, Mankonen
Vuoripyörä Shredders
12:19.63
+3:10.78
41
Ilari, Mäkinen
14:18.10
+5:09.25
30
Hannu, Leskinen
Lack & Slow
11:35.98
+2:27.13
43
Hannes, Helén
15:51.92
+6:43.07
DNS
Esko, Häyrynen
Silkkimuikut
3
Erik, Väänänen
Alpinestars
9:21.55
+0:12.70
18
Eliel, Rae
Alpinestars
10:30.15
+1:21.30
22
Eetu, Sulo
EPPFR
11:04.38
+1:55.53
11
Eetu, Nyman
10:03.13
+0:54.28
2
Antti, Lehtonen
MTBCF / Endurotards
9:09.77
+0:00.92
4
Antti, Heikkilä
9:24.77
+0:15.92
23
Antti, Arponen
11:12.53
+2:03.68
32
Anssi, Väyrynen
11:49.81
+2:40.96
28
Anssi, Manninen
VuoripyöräShredders
11:24.20
+2:15.35
DNF
Aapo, Mustonen
Naiset
3
Tarleena, Rantanen
11:35.21
+1:04.27
1
Mari, Pukarinen
HGSBC
10:30.94
---
4
Heidi, Sompa
Daltonit
11:35.82
+1:04.88
2
Eeva-Liisa, Pusa
LaPy
11:08.59
+0:37.65
5
Anni, Kassuk
Hot Girls Summer Bike Club
13:09.01
+2:38.07
eBike
13
Visa, Nummiora
Bikeshop.fi / Orbea Dentist Bike Factory Racing
12:41.39
+3:03.44
DNS
Ville, Härkönen
DNS
Veli, Häyrynen
Silkkimuikut
10
Toni, Nousiainen
CrossFit Huntti
11:46.42
+2:08.47
8
Timo, Henttonen
Mtb Pornainen
10:58.88
+1:20.93
7
Santeri, Toivonen
Eurajoen Pyöräpalvelu Factory Racing
10:52.79
+1:14.84
DNF
Sami, Haapanen
ChickenlineDH
11
Mikko, Ojala
Helsingin Downhill ry
12:04.86
+2:26.91
18
Mikko, Nepponen
23:50.30
+14:12.35
DNS
Mikko, Iso-Järvenpää
1
Mikko, Ilonen
World Pappa Enduro Racing
9:37.95
---
14
Mika-Matti, Honkanen
14:03.30
+4:25.35
17
Matti, Vihiniemi
14:57.55
+5:19.60
9
Jukka, Forsgren
MTBCF
11:23.82
+1:45.87
15
Juhapekka, Jokelainen
Järvisen pyörä ja urheilu
14:27.87
+4:49.92
12
Jouni, Ojala
Voima-Daltonit
12:07.82
+2:29.87
3
Jori, Mäenranta
Klaukkalan pyöräily ry (KlaPy ry)
10:27.92
+0:49.97
2
Joonas, Heimonen
Diamond Bikes / Merida
9:42.52
+0:04.57
6
Jonatan, Sanden
Team Orbea - HHCMB
10:50.23
+1:12.28
5
Jarkko, Leppimaa
10:44.99
+1:07.04
DNS
Jan, Hjerppe
DNS
Antti, Lamppu
4
Antti, Lammela
10:29.15
+0:51.20
16
Aleksi, Liesmala
14:48.50
+5:10.55
DNS
Aleksi, Kulmala
eBike Naiset
5
Selja, Kumpumäki
18:58.91
+9:07.70
3
Milla, Vaskelainen
Soho Sporting Society
11:31.78
+1:40.57
1
Marita, Nyqvist
9:51.21
---
4
Laura, Noukka
HGSBC
11:56.80
+2:05.59
2
Karla, Tengström
10:39.69
+0:48.48