SPORTident TimingIsrael Enduro Series

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021


总览
组织者: Israel Enduro Series
选手 总成绩: 274
在全部线路中搜索
统计数据
成绩最近更新于 08.05.2021 13:31
 

成绩 Israel Enduro Series #2

名次编号姓名 时间差值

SS2

Enduro Men 15-16
1208
עירד דלויה
 ספורטים4:32.71---
2204
רן כרמל
 אול רייד4:38.16+0:05.45
3203
אלעד שפנאוף
 אול רייד4:45.33+0:12.62
4207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק4:54.83+0:22.12
5205
פרידמן ערן
 ספורטים4:56.68+0:23.97
6211
אוהד חזאזי
 אול רייד4:57.87+0:25.16
7210
עמרי דנון
 GoRide5:04.07+0:31.36
8184
עופר שנהב
 אול רייד5:04.40+0:31.69
9197
עופר מרמרי
 city cycling club5:09.87+0:37.16
10170
אמיר בירנבאום
 ספורטים5:09.88+0:37.17
11165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות5:11.43+0:38.72
12168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE5:14.29+0:41.58
13163
ארז שטינמץ
 טימישגב5:17.35+0:44.64
14199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק5:17.80+0:45.09
15180
ניתאי יעקובי
 ספורטים5:26.65+0:53.94
16179
אורי רום
 טימישגב5:30.72+0:58.01
17175
איתמר ברדה
 ספורטים5:33.05+1:00.34
18189
מור בזק
 טבע בייק5:35.02+1:02.31
19177
יעל אילוז
 ספורטים5:35.80+1:03.09
20188
שקד ישראלי
 אול רייד5:36.25+1:03.54
21169
עידו עמרן
 אול רייד5:39.63+1:06.92
22201
שי שובינסקי
 אול רייד5:44.75+1:12.04
23166
עידו טובל
 ספורטים5:47.46+1:14.75
24164
גבע ווהנון
 טבע בייק5:54.80+1:22.09
25200
זיו רביב
 GoRide5:58.41+1:25.70
26209
יובל סגל
 אול רייד6:01.48+1:28.77
27190
עידו כהן
 GoRide6:14.93+1:42.22
28183
עידו אלקיים
 אול רייד6:24.87+1:52.16
29196
יהלי נחום
 אול רייד6:29.63+1:56.92
30195
יונתן רון
 אול רייד6:29.95+1:57.24
31181
רועי אליהו
 GoRide6:30.80+1:58.09
32176
עמרי מור
 GoRide6:42.42+2:09.71
33198
אופיר שמעוני
 GoRide6:44.13+2:11.42
34167
איתי דובב
 GoRide6:53.25+2:20.54
35191
יובל זליג
 אול רייד6:53.78+2:21.07
36173
עינב שכט
 GoRide7:04.40+2:31.69
37193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק7:18.45+2:45.74
38178
אורי דודיאן
 אול רייד7:20.93+2:48.22
39187
ניר פנקס
 אול רייד7:23.91+2:51.20
40182
אימרי לביא
 ספורטים8:14.70+3:41.99
41171
איתי קול
 מועדון 500 וואט8:20.68+3:47.97
42206
קורן כרמי
 טימישגב8:46.72+4:14.01
43172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט10:31.38+5:58.67
44194
אסף בנדלק
 אול רייד10:47.20+6:14.49
Enduro Men 17-18
1151
עופרי שדמה
 טימישגב4:57.92---
2162
אורי גל
 טבע בייק4:59.32+0:01.40
3158
איתי יניב
 אול רייד5:06.20+0:08.28
4161
ריי זגלסקי
 GoRide5:11.83+0:13.91
5159
רון קרן
 אול רייד5:16.48+0:18.56
6157
אדם מיטלמן
 אול רייד5:18.88+0:20.96
7154
אריאל חרמון
 GoRide5:19.48+0:21.56
8152
אמיתי אלזס
 GoRide5:36.67+0:38.75
9156
עידו שנהב
 אול רייד5:38.67+0:40.75
10160
דניאל גבאי
 GoRide5:53.53+0:55.61
11153
איתי מזור
 אול רייד6:22.53+1:24.61
Enduro Men 19+
1111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים4:54.93---
2119
גיל חגי
 עצמאיים4:59.62+0:04.69
396
טארק בדריה
 CHAIN RIDE4:59.88+0:04.95
4101
עופרי פוזנר
 עצמאיים5:03.27+0:08.34
5108
רפאל בודגוב
 עצמאיים5:10.92+0:15.99
695
שי רבנר
 עצמאיים5:19.90+0:24.97
798
לירון שחק תריף
 עצמאיים5:21.97+0:27.04
8109
שרון סרויה
 עצמאיים5:23.48+0:28.55
9100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים5:23.65+0:28.72
10103
ראמי ביסאן
 עצמאיים5:23.75+0:28.82
11105
עמית אלמוג
 עצמאיים5:28.38+0:33.45
12117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים5:28.90+0:33.97
1397
דוד אדם
 עצמאיים5:33.73+0:38.80
14125
עמית חדד
 עצמאיים5:36.49+0:41.56
15124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים5:37.03+0:42.10
16115
כפיר מילר
 עצמאיים5:41.32+0:46.39
17114
נעם אביתר
 עצמאיים5:41.50+0:46.57
18107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים5:41.95+0:47.02
19112
עמאד נתשה
 עצמאיים5:42.02+0:47.09
20116
עידו עמרני
 עצמאיים5:47.04+0:52.11
2129
ירון אוורבוך
 GoRide5:47.45+0:52.52
2299
אור שגב
 GoRide6:00.47+1:05.54
23104
יוסי חלפין
 עצמאיים6:06.57+1:11.64
24121
קובי שפיגל
 עצמאיים6:10.74+1:15.81
25123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים6:13.00+1:18.07
26106
שי זזון
 עצמאיים6:39.09+1:44.16
27113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט6:46.80+1:51.87
28122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים8:54.93+4:00.00
29118
ניצן פפיר
 עצמאיים19:36.93+14:42.00
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים5:34.30---
2141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק5:43.18+0:08.88
3146
שחר מאיר
 עצמאיים5:48.08+0:13.78
4140
אלי טזרה
 עצמאיים6:01.08+0:26.78
5147
אלירז ואקנין
 עצמאיים6:13.78+0:39.48
6150
שגיב חזי
 עצמאיים6:14.41+0:40.11
7138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק6:33.97+0:59.67
8149
נבו קאופמן
 city cycling club6:35.47+1:01.17
9148
יניב טוכמן
 עצמאיים6:50.98+1:16.68
10143
רועי קוצר
 עצמאיים7:17.03+1:42.73
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר5:47.02---
2137
גיל פרי
 CSC6:09.98+0:22.96
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט9:22.86+3:35.84
Enduro Women 19+
1132
תמר לוריה
 city cycling club6:26.70---
2129
עיינה נטע
 עצמאיים6:27.20+0:00.50
3134
שחר גל
 עצמאיים7:12.37+0:45.67
4130
רנים נאבלסי
 GoRide7:15.92+0:49.22
5131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים7:37.40+1:10.70
6133
ויסאל נסאר
 עצמאיים9:04.82+2:38.12
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים6:56.20---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים8:33.30+1:37.10
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה12:56.12+5:59.92

SS4

Enduro Men 15-16
1204
רן כרמל
 אול רייד3:03.78---
2203
אלעד שפנאוף
 אול רייד3:04.16+0:00.38
3211
אוהד חזאזי
 אול רייד3:05.11+0:01.33
4184
עופר שנהב
 אול רייד3:12.23+0:08.45
5210
עמרי דנון
 GoRide3:14.85+0:11.07
6170
אמיר בירנבאום
 ספורטים3:20.94+0:17.16
7197
עופר מרמרי
 city cycling club3:27.37+0:23.59
8205
פרידמן ערן
 ספורטים3:28.48+0:24.70
9180
ניתאי יעקובי
 ספורטים3:29.82+0:26.04
10199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק3:32.55+0:28.77
11165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות3:33.01+0:29.23
12163
ארז שטינמץ
 טימישגב3:35.69+0:31.91
13208
עירד דלויה
 ספורטים3:36.25+0:32.47
14169
עידו עמרן
 אול רייד3:37.02+0:33.24
15168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE3:37.43+0:33.65
16177
יעל אילוז
 ספורטים3:38.12+0:34.34
17189
מור בזק
 טבע בייק3:40.23+0:36.45
18179
אורי רום
 טימישגב3:43.37+0:39.59
19188
שקד ישראלי
 אול רייד3:45.02+0:41.24
20209
יובל סגל
 אול רייד3:46.78+0:43.00
21175
איתמר ברדה
 ספורטים3:47.08+0:43.30
22166
עידו טובל
 ספורטים3:57.26+0:53.48
23164
גבע ווהנון
 טבע בייק4:02.21+0:58.43
24183
עידו אלקיים
 אול רייד4:06.89+1:03.11
25201
שי שובינסקי
 אול רייד4:09.17+1:05.39
26190
עידו כהן
 GoRide4:11.77+1:07.99
27176
עמרי מור
 GoRide4:12.38+1:08.60
28173
עינב שכט
 GoRide4:17.02+1:13.24
29198
אופיר שמעוני
 GoRide4:18.72+1:14.94
30181
רועי אליהו
 GoRide4:21.36+1:17.58
31187
ניר פנקס
 אול רייד4:24.08+1:20.30
32195
יונתן רון
 אול רייד4:25.00+1:21.22
33182
אימרי לביא
 ספורטים4:32.10+1:28.32
34167
איתי דובב
 GoRide4:33.27+1:29.49
35200
זיו רביב
 GoRide4:33.42+1:29.64
36196
יהלי נחום
 אול רייד4:39.08+1:35.30
37172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט4:43.05+1:39.27
38206
קורן כרמי
 טימישגב4:44.28+1:40.50
39207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק4:44.50+1:40.72
40178
אורי דודיאן
 אול רייד4:47.91+1:44.13
41191
יובל זליג
 אול רייד4:54.37+1:50.59
42193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק5:10.35+2:06.57
43171
איתי קול
 מועדון 500 וואט6:31.85+3:28.07
44194
אסף בנדלק
 אול רייד6:32.13+3:28.35
Enduro Men 17-18
1151
עופרי שדמה
 טימישגב3:18.95---
2162
אורי גל
 טבע בייק3:19.32+0:00.37
3161
ריי זגלסקי
 GoRide3:19.66+0:00.71
4154
אריאל חרמון
 GoRide3:21.85+0:02.90
5158
איתי יניב
 אול רייד3:29.68+0:10.73
6159
רון קרן
 אול רייד3:30.40+0:11.45
7157
אדם מיטלמן
 אול רייד3:37.91+0:18.96
8152
אמיתי אלזס
 GoRide3:41.99+0:23.04
9156
עידו שנהב
 אול רייד3:49.48+0:30.53
10160
דניאל גבאי
 GoRide3:49.72+0:30.77
11153
איתי מזור
 אול רייד4:16.13+0:57.18
Enduro Men 19+
1114
נעם אביתר
 עצמאיים3:07.12---
2109
שרון סרויה
 עצמאיים3:13.02+0:05.90
3119
גיל חגי
 עצמאיים3:14.75+0:07.63
495
שי רבנר
 עצמאיים3:14.92+0:07.80
5111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים3:20.52+0:13.40
6101
עופרי פוזנר
 עצמאיים3:25.32+0:18.20
7100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים3:30.15+0:23.03
897
דוד אדם
 עצמאיים3:30.60+0:23.48
996
טארק בדריה
 CHAIN RIDE3:31.05+0:23.93
10118
ניצן פפיר
 עצמאיים3:34.76+0:27.64
11115
כפיר מילר
 עצמאיים3:36.35+0:29.23
12108
רפאל בודגוב
 עצמאיים3:37.70+0:30.58
13107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים3:39.82+0:32.70
14105
עמית אלמוג
 עצמאיים3:42.22+0:35.10
1598
לירון שחק תריף
 עצמאיים3:42.75+0:35.63
1629
ירון אוורבוך
 GoRide3:44.80+0:37.68
17117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים3:48.20+0:41.08
18103
ראמי ביסאן
 עצמאיים3:49.49+0:42.37
19125
עמית חדד
 עצמאיים3:49.82+0:42.70
20116
עידו עמרני
 עצמאיים3:51.39+0:44.27
2199
אור שגב
 GoRide3:52.38+0:45.26
22124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים3:53.32+0:46.20
23106
שי זזון
 עצמאיים3:56.39+0:49.27
24123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים4:06.07+0:58.95
25112
עמאד נתשה
 עצמאיים4:11.32+1:04.20
26104
יוסי חלפין
 עצמאיים4:13.75+1:06.63
27113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט4:32.31+1:25.19
28121
קובי שפיגל
 עצמאיים5:26.00+2:18.88
29122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים6:00.25+2:53.13
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים3:41.42---
2146
שחר מאיר
 עצמאיים3:47.71+0:06.29
3150
שגיב חזי
 עצמאיים4:05.63+0:24.21
4141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק4:11.53+0:30.11
5147
אלירז ואקנין
 עצמאיים4:15.77+0:34.35
6149
נבו קאופמן
 city cycling club4:16.11+0:34.69
7140
אלי טזרה
 עצמאיים4:25.97+0:44.55
8148
יניב טוכמן
 עצמאיים4:35.40+0:53.98
9138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק4:36.99+0:55.57
10143
רועי קוצר
 עצמאיים4:52.12+1:10.70
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר3:53.32---
2137
גיל פרי
 CSC4:41.65+0:48.33
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט6:16.56+2:23.24
Enduro Women 19+
1129
עיינה נטע
 עצמאיים4:25.33---
2132
תמר לוריה
 city cycling club4:29.26+0:03.93
3134
שחר גל
 עצמאיים4:36.26+0:10.93
4130
רנים נאבלסי
 GoRide5:02.50+0:37.17
5131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים5:14.52+0:49.19
6133
ויסאל נסאר
 עצמאיים5:23.53+0:58.20
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים4:31.73---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים5:43.33+1:11.60
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה8:41.65+4:09.92

SS4 总成绩

Enduro Men 15-16
1204
רן כרמל
 אול רייד7:41.94---
2203
אלעד שפנאוף
 אול רייד7:49.49+0:07.55
3211
אוהד חזאזי
 אול רייד8:02.98+0:21.04
4208
עירד דלויה
 ספורטים8:08.96+0:27.02
5184
עופר שנהב
 אול רייד8:16.63+0:34.69
6210
עמרי דנון
 GoRide8:18.92+0:36.98
7205
פרידמן ערן
 ספורטים8:25.16+0:43.22
8170
אמיר בירנבאום
 ספורטים8:30.82+0:48.88
9197
עופר מרמרי
 city cycling club8:37.24+0:55.30
10165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות8:44.44+1:02.50
11199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק8:50.35+1:08.41
12168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE8:51.72+1:09.78
13163
ארז שטינמץ
 טימישגב8:53.04+1:11.10
14180
ניתאי יעקובי
 ספורטים8:56.47+1:14.53
15177
יעל אילוז
 ספורטים9:13.92+1:31.98
16179
אורי רום
 טימישגב9:14.09+1:32.15
17189
מור בזק
 טבע בייק9:15.25+1:33.31
18169
עידו עמרן
 אול רייד9:16.65+1:34.71
19175
איתמר ברדה
 ספורטים9:20.13+1:38.19
20188
שקד ישראלי
 אול רייד9:21.27+1:39.33
21207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק9:39.33+1:57.39
22166
עידו טובל
 ספורטים9:44.72+2:02.78
23209
יובל סגל
 אול רייד9:48.26+2:06.32
24201
שי שובינסקי
 אול רייד9:53.92+2:11.98
25164
גבע ווהנון
 טבע בייק9:57.01+2:15.07
26190
עידו כהן
 GoRide10:26.70+2:44.76
27183
עידו אלקיים
 אול רייד10:31.76+2:49.82
28200
זיו רביב
 GoRide10:31.83+2:49.89
29181
רועי אליהו
 GoRide10:52.16+3:10.22
30176
עמרי מור
 GoRide10:54.80+3:12.86
31195
יונתן רון
 אול רייד10:54.95+3:13.01
32198
אופיר שמעוני
 GoRide11:02.85+3:20.91
33196
יהלי נחום
 אול רייד11:08.71+3:26.77
34173
עינב שכט
 GoRide11:21.42+3:39.48
35167
איתי דובב
 GoRide11:26.52+3:44.58
36187
ניר פנקס
 אול רייד11:47.99+4:06.05
37191
יובל זליג
 אול רייד11:48.15+4:06.21
38178
אורי דודיאן
 אול רייד12:08.84+4:26.90
39193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק12:28.80+4:46.86
40182
אימרי לביא
 ספורטים12:46.80+5:04.86
41206
קורן כרמי
 טימישגב13:31.00+5:49.06
42171
איתי קול
 מועדון 500 וואט14:52.53+7:10.59
43172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט15:14.43+7:32.49
44194
אסף בנדלק
 אול רייד17:19.33+9:37.39
Enduro Men 17-18
1151
עופרי שדמה
 טימישגב8:16.87---
2162
אורי גל
 טבע בייק8:18.64+0:01.77
3161
ריי זגלסקי
 GoRide8:31.49+0:14.62
4158
איתי יניב
 אול רייד8:35.88+0:19.01
5154
אריאל חרמון
 GoRide8:41.33+0:24.46
6159
רון קרן
 אול רייד8:46.88+0:30.01
7157
אדם מיטלמן
 אול רייד8:56.79+0:39.92
8152
אמיתי אלזס
 GoRide9:18.66+1:01.79
9156
עידו שנהב
 אול רייד9:28.15+1:11.28
10160
דניאל גבאי
 GoRide9:43.25+1:26.38
11153
איתי מזור
 אול רייד10:38.66+2:21.79
Enduro Men 19+
1119
גיל חגי
 עצמאיים8:14.37---
2111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים8:15.45+0:01.08
3101
עופרי פוזנר
 עצמאיים8:28.59+0:14.22
496
טארק בדריה
 CHAIN RIDE8:30.93+0:16.56
595
שי רבנר
 עצמאיים8:34.82+0:20.45
6109
שרון סרויה
 עצמאיים8:36.50+0:22.13
7114
נעם אביתר
 עצמאיים8:48.62+0:34.25
7108
רפאל בודגוב
 עצמאיים8:48.62+0:34.25
9100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים8:53.80+0:39.43
1097
דוד אדם
 עצמאיים9:04.33+0:49.96
1198
לירון שחק תריף
 עצמאיים9:04.72+0:50.35
12105
עמית אלמוג
 עצמאיים9:10.60+0:56.23
13103
ראמי ביסאן
 עצמאיים9:13.24+0:58.87
14117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים9:17.10+1:02.73
15115
כפיר מילר
 עצמאיים9:17.67+1:03.30
16107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים9:21.77+1:07.40
17125
עמית חדד
 עצמאיים9:26.31+1:11.94
18124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים9:30.35+1:15.98
1929
ירון אוורבוך
 GoRide9:32.25+1:17.88
20116
עידו עמרני
 עצמאיים9:38.43+1:24.06
2199
אור שגב
 GoRide9:52.85+1:38.48
22112
עמאד נתשה
 עצמאיים9:53.34+1:38.97
23123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים10:19.07+2:04.70
24104
יוסי חלפין
 עצמאיים10:20.32+2:05.95
25106
שי זזון
 עצמאיים10:35.48+2:21.11
26113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט11:19.11+3:04.74
27121
קובי שפיגל
 עצמאיים11:36.74+3:22.37
28122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים14:55.18+6:40.81
29118
ניצן פפיר
 עצמאיים23:11.69+14:57.32
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים9:15.72---
2146
שחר מאיר
 עצמאיים9:35.79+0:20.07
3141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק9:54.71+0:38.99
4150
שגיב חזי
 עצמאיים10:20.04+1:04.32
5140
אלי טזרה
 עצמאיים10:27.05+1:11.33
6147
אלירז ואקנין
 עצמאיים10:29.55+1:13.83
7149
נבו קאופמן
 city cycling club10:51.58+1:35.86
8138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק11:10.96+1:55.24
9148
יניב טוכמן
 עצמאיים11:26.38+2:10.66
10143
רועי קוצר
 עצמאיים12:09.15+2:53.43
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר9:40.34---
2137
גיל פרי
 CSC10:51.63+1:11.29
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט15:39.42+5:59.08
Enduro Women 19+
1129
עיינה נטע
 עצמאיים10:52.53---
2132
תמר לוריה
 city cycling club10:55.96+0:03.43
3134
שחר גל
 עצמאיים11:48.63+0:56.10
4130
רנים נאבלסי
 GoRide12:18.42+1:25.89
5131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים12:51.92+1:59.39
6133
ויסאל נסאר
 עצמאיים14:28.35+3:35.82
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים11:27.93---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים14:16.63+2:48.70
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה21:37.77+10:09.84

SS5

Enduro Men 15-16
1203
אלעד שפנאוף
 אול רייד1:57.92---
2208
עירד דלויה
 ספורטים2:02.93+0:05.01
3211
אוהד חזאזי
 אול רייד2:03.13+0:05.21
4204
רן כרמל
 אול רייד2:03.51+0:05.59
5184
עופר שנהב
 אול רייד2:05.71+0:07.79
6210
עמרי דנון
 GoRide2:07.59+0:09.67
7202
עידו קאופמן
 אול רייד2:09.09+0:11.17
8165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות2:17.60+0:19.68
9197
עופר מרמרי
 city cycling club2:18.19+0:20.27
10180
ניתאי יעקובי
 ספורטים2:18.88+0:20.96
11168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE2:19.73+0:21.81
12163
ארז שטינמץ
 טימישגב2:22.02+0:24.10
13205
פרידמן ערן
 ספורטים2:23.87+0:25.95
14179
אורי רום
 טימישגב2:25.42+0:27.50
15170
אמיר בירנבאום
 ספורטים2:26.23+0:28.31
16188
שקד ישראלי
 אול רייד2:26.40+0:28.48
17209
יובל סגל
 אול רייד2:29.30+0:31.38
18177
יעל אילוז
 ספורטים2:29.41+0:31.49
19169
עידו עמרן
 אול רייד2:30.50+0:32.58
20175
איתמר ברדה
 ספורטים2:34.58+0:36.66
21173
עינב שכט
 GoRide2:34.60+0:36.68
22189
מור בזק
 טבע בייק2:35.90+0:37.98
23207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק2:38.85+0:40.93
24176
עמרי מור
 GoRide2:39.41+0:41.49
25166
עידו טובל
 ספורטים2:40.75+0:42.83
26200
זיו רביב
 GoRide2:43.82+0:45.90
27183
עידו אלקיים
 אול רייד2:44.05+0:46.13
28190
עידו כהן
 GoRide2:44.81+0:46.89
29206
קורן כרמי
 טימישגב2:45.41+0:47.49
30201
שי שובינסקי
 אול רייד2:45.98+0:48.06
31164
גבע ווהנון
 טבע בייק2:46.75+0:48.83
32199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק2:48.88+0:50.96
33187
ניר פנקס
 אול רייד2:50.30+0:52.38
34195
יונתן רון
 אול רייד2:52.03+0:54.11
35196
יהלי נחום
 אול רייד2:53.00+0:55.08
36172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט2:56.04+0:58.12
37181
רועי אליהו
 GoRide3:05.14+1:07.22
38182
אימרי לביא
 ספורטים3:08.07+1:10.15
39191
יובל זליג
 אול רייד3:09.33+1:11.41
40167
איתי דובב
 GoRide3:11.73+1:13.81
41198
אופיר שמעוני
 GoRide3:12.63+1:14.71
42178
אורי דודיאן
 אול רייד3:13.30+1:15.38
43171
איתי קול
 מועדון 500 וואט3:26.63+1:28.71
44193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק3:32.43+1:34.51
45194
אסף בנדלק
 אול רייד4:03.52+2:05.60
Enduro Men 17-18
1161
ריי זגלסקי
 GoRide2:12.31---
2154
אריאל חרמון
 GoRide2:13.28+0:00.97
3151
עופרי שדמה
 טימישגב2:13.32+0:01.01
4159
רון קרן
 אול רייד2:14.81+0:02.50
5158
איתי יניב
 אול רייד2:19.50+0:07.19
6157
אדם מיטלמן
 אול רייד2:23.74+0:11.43
7156
עידו שנהב
 אול רייד2:24.73+0:12.42
8162
אורי גל
 טבע בייק2:33.61+0:21.30
9152
אמיתי אלזס
 GoRide2:35.20+0:22.89
10153
איתי מזור
 אול רייד2:37.60+0:25.29
11160
דניאל גבאי
 GoRide3:00.40+0:48.09
Enduro Men 19+
1114
נעם אביתר
 עצמאיים2:06.11---
2119
גיל חגי
 עצמאיים2:14.26+0:08.15
3100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים2:15.43+0:09.32
4111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים2:15.50+0:09.39
4101
עופרי פוזנר
 עצמאיים2:15.50+0:09.39
6107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים2:16.25+0:10.14
7109
שרון סרויה
 עצמאיים2:17.66+0:11.55
8108
רפאל בודגוב
 עצמאיים2:21.03+0:14.92
9118
ניצן פפיר
 עצמאיים2:21.85+0:15.74
1098
לירון שחק תריף
 עצמאיים2:22.00+0:15.89
1195
שי רבנר
 עצמאיים2:22.06+0:15.95
1297
דוד אדם
 עצמאיים2:22.25+0:16.14
1396
טארק בדריה
 CHAIN RIDE2:23.42+0:17.31
14125
עמית חדד
 עצמאיים2:23.71+0:17.60
15124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים2:24.04+0:17.93
16117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים2:25.80+0:19.69
17115
כפיר מילר
 עצמאיים2:30.31+0:24.20
18103
ראמי ביסאן
 עצמאיים2:32.46+0:26.35
19105
עמית אלמוג
 עצמאיים2:34.38+0:28.27
20112
עמאד נתשה
 עצמאיים2:35.55+0:29.44
2129
ירון אוורבוך
 GoRide2:37.63+0:31.52
22113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט2:44.75+0:38.64
23106
שי זזון
 עצמאיים2:45.47+0:39.36
24121
קובי שפיגל
 עצמאיים2:45.48+0:39.37
2599
אור שגב
 GoRide2:46.38+0:40.27
26116
עידו עמרני
 עצמאיים2:47.62+0:41.51
27104
יוסי חלפין
 עצמאיים2:52.07+0:45.96
28123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים3:04.16+0:58.05
29122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים3:12.55+1:06.44
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים2:30.13---
2149
נבו קאופמן
 city cycling club2:33.97+0:03.84
3141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק2:34.21+0:04.08
4146
שחר מאיר
 עצמאיים2:37.98+0:07.85
5147
אלירז ואקנין
 עצמאיים2:41.61+0:11.48
6150
שגיב חזי
 עצמאיים2:42.08+0:11.95
7138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק2:54.95+0:24.82
8140
אלי טזרה
 עצמאיים3:04.03+0:33.90
9148
יניב טוכמן
 עצמאיים3:10.91+0:40.78
10143
רועי קוצר
 עצמאיים3:15.36+0:45.23
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר2:45.60---
2137
גיל פרי
 CSC3:00.41+0:14.81
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט3:30.64+0:45.04
Enduro Women 19+
1129
עיינה נטע
 עצמאיים2:49.65---
2130
רנים נאבלסי
 GoRide3:09.03+0:19.38
3132
תמר לוריה
 city cycling club3:09.52+0:19.87
4134
שחר גל
 עצמאיים3:14.33+0:24.68
5133
ויסאל נסאר
 עצמאיים3:33.37+0:43.72
6131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים3:35.12+0:45.47
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים2:54.43---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים3:34.05+0:39.62
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה5:20.43+2:26.00

SS5 总成绩

Enduro Men 15-16
1204
רן כרמל
 אול רייד9:45.45---
2203
אלעד שפנאוף
 אול רייד9:47.41+0:01.96
3211
אוהד חזאזי
 אול רייד10:06.11+0:20.66
4208
עירד דלויה
 ספורטים10:11.89+0:26.44
5184
עופר שנהב
 אול רייד10:22.34+0:36.89
6210
עמרי דנון
 GoRide10:26.51+0:41.06
7205
פרידמן ערן
 ספורטים10:49.03+1:03.58
8197
עופר מרמרי
 city cycling club10:55.43+1:09.98
9170
אמיר בירנבאום
 ספורטים10:57.05+1:11.60
10165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות11:02.04+1:16.59
11168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE11:11.45+1:26.00
12163
ארז שטינמץ
 טימישגב11:15.06+1:29.61
13180
ניתאי יעקובי
 ספורטים11:15.35+1:29.90
14199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק11:39.23+1:53.78
15179
אורי רום
 טימישגב11:39.51+1:54.06
16177
יעל אילוז
 ספורטים11:43.33+1:57.88
17169
עידו עמרן
 אול רייד11:47.15+2:01.70
18188
שקד ישראלי
 אול רייד11:47.67+2:02.22
19189
מור בזק
 טבע בייק11:51.15+2:05.70
20175
איתמר ברדה
 ספורטים11:54.71+2:09.26
21209
יובל סגל
 אול רייד12:17.56+2:32.11
22207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק12:18.18+2:32.73
23166
עידו טובל
 ספורטים12:25.47+2:40.02
24201
שי שובינסקי
 אול רייד12:39.90+2:54.45
25164
גבע ווהנון
 טבע בייק12:43.76+2:58.31
26190
עידו כהן
 GoRide13:11.51+3:26.06
27200
זיו רביב
 GoRide13:15.65+3:30.20
28183
עידו אלקיים
 אול רייד13:15.81+3:30.36
29176
עמרי מור
 GoRide13:34.21+3:48.76
30195
יונתן רון
 אול רייד13:46.98+4:01.53
31173
עינב שכט
 GoRide13:56.02+4:10.57
32181
רועי אליהו
 GoRide13:57.30+4:11.85
33196
יהלי נחום
 אול רייד14:01.71+4:16.26
34198
אופיר שמעוני
 GoRide14:15.48+4:30.03
35167
איתי דובב
 GoRide14:38.25+4:52.80
36187
ניר פנקס
 אול רייד14:38.29+4:52.84
37191
יובל זליג
 אול רייד14:57.48+5:12.03
38178
אורי דודיאן
 אול רייד15:22.14+5:36.69
39182
אימרי לביא
 ספורטים15:54.87+6:09.42
40193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק16:01.23+6:15.78
41206
קורן כרמי
 טימישגב16:16.41+6:30.96
42172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט18:10.47+8:25.02
43171
איתי קול
 מועדון 500 וואט18:19.16+8:33.71
44194
אסף בנדלק
 אול רייד21:22.85+11:37.40
Enduro Men 17-18
1151
עופרי שדמה
 טימישגב10:30.19---
2161
ריי זגלסקי
 GoRide10:43.80+0:13.61
3162
אורי גל
 טבע בייק10:52.25+0:22.06
4154
אריאל חרמון
 GoRide10:54.61+0:24.42
5158
איתי יניב
 אול רייד10:55.38+0:25.19
6159
רון קרן
 אול רייד11:01.69+0:31.50
7157
אדם מיטלמן
 אול רייד11:20.53+0:50.34
8156
עידו שנהב
 אול רייד11:52.88+1:22.69
9152
אמיתי אלזס
 GoRide11:53.86+1:23.67
10160
דניאל גבאי
 GoRide12:43.65+2:13.46
11153
איתי מזור
 אול רייד13:16.26+2:46.07
Enduro Men 19+
1119
גיל חגי
 עצמאיים10:28.63---
2111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים10:30.95+0:02.32
3101
עופרי פוזנר
 עצמאיים10:44.09+0:15.46
4109
שרון סרויה
 עצמאיים10:54.16+0:25.53
596
טארק בדריה
 CHAIN RIDE10:54.35+0:25.72
6114
נעם אביתר
 עצמאיים10:54.73+0:26.10
795
שי רבנר
 עצמאיים10:56.88+0:28.25
8100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים11:09.23+0:40.60
9108
רפאל בודגוב
 עצמאיים11:09.65+0:41.02
1097
דוד אדם
 עצמאיים11:26.58+0:57.95
1198
לירון שחק תריף
 עצמאיים11:26.72+0:58.09
12107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים11:38.02+1:09.39
13117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים11:42.90+1:14.27
14105
עמית אלמוג
 עצמאיים11:44.98+1:16.35
15103
ראמי ביסאן
 עצמאיים11:45.70+1:17.07
16115
כפיר מילר
 עצמאיים11:47.98+1:19.35
17125
עמית חדד
 עצמאיים11:50.02+1:21.39
18124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים11:54.39+1:25.76
1929
ירון אוורבוך
 GoRide12:09.88+1:41.25
20116
עידו עמרני
 עצמאיים12:26.05+1:57.42
21112
עמאד נתשה
 עצמאיים12:28.89+2:00.26
2299
אור שגב
 GoRide12:39.23+2:10.60
23104
יוסי חלפין
 עצמאיים13:12.39+2:43.76
24106
שי זזון
 עצמאיים13:20.95+2:52.32
25123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים13:23.23+2:54.60
26113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט14:03.86+3:35.23
27121
קובי שפיגל
 עצמאיים14:22.22+3:53.59
28122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים18:07.73+7:39.10
29118
ניצן פפיר
 עצמאיים25:33.54+15:04.91
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים11:45.85---
2146
שחר מאיר
 עצמאיים12:13.77+0:27.92
3141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק12:28.92+0:43.07
4150
שגיב חזי
 עצמאיים13:02.12+1:16.27
5147
אלירז ואקנין
 עצמאיים13:11.16+1:25.31
6149
נבו קאופמן
 city cycling club13:25.55+1:39.70
7140
אלי טזרה
 עצמאיים13:31.08+1:45.23
8138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק14:05.91+2:20.06
9148
יניב טוכמן
 עצמאיים14:37.29+2:51.44
10143
רועי קוצר
 עצמאיים15:24.51+3:38.66
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר12:25.94---
2137
גיל פרי
 CSC13:52.04+1:26.10
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט19:10.06+6:44.12
Enduro Women 19+
1129
עיינה נטע
 עצמאיים13:42.18---
2132
תמר לוריה
 city cycling club14:05.48+0:23.30
3134
שחר גל
 עצמאיים15:02.96+1:20.78
4130
רנים נאבלסי
 GoRide15:27.45+1:45.27
5131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים16:27.04+2:44.86
6133
ויסאל נסאר
 עצמאיים18:01.72+4:19.54
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים14:22.36---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים17:50.68+3:28.32
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה26:58.20+12:35.84

SS6

Enduro Men 15-16
1204
רן כרמל
 אול רייד0:26.02---
2208
עירד דלויה
 ספורטים0:26.61+0:00.59
3211
אוהד חזאזי
 אול רייד0:27.20+0:01.18
4203
אלעד שפנאוף
 אול רייד0:28.00+0:01.98
5165
לירוי חיימוביץ
 רוכבי קריות0:28.63+0:02.61
6184
עופר שנהב
 אול רייד0:28.81+0:02.79
7207
אסא אשר אנגל
 טבע בייק0:29.13+0:03.11
8210
עמרי דנון
 GoRide0:29.50+0:03.48
9170
אמיר בירנבאום
 ספורטים0:29.55+0:03.53
10180
ניתאי יעקובי
 ספורטים0:30.12+0:04.10
11205
פרידמן ערן
 ספורטים0:30.35+0:04.33
12189
מור בזק
 טבע בייק0:30.92+0:04.90
13163
ארז שטינמץ
 טימישגב0:31.13+0:05.11
14197
עופר מרמרי
 city cycling club0:31.43+0:05.41
15175
איתמר ברדה
 ספורטים0:31.72+0:05.70
16188
שקד ישראלי
 אול רייד0:31.75+0:05.73
17168
רודי זהראלדין
 CHAIN RIDE0:31.85+0:05.83
18183
עידו אלקיים
 אול רייד0:32.13+0:06.11
19164
גבע ווהנון
 טבע בייק0:32.44+0:06.42
20166
עידו טובל
 ספורטים0:32.56+0:06.54
21169
עידו עמרן
 אול רייד0:32.85+0:06.83
22195
יונתן רון
 אול רייד0:33.38+0:07.36
23209
יובל סגל
 אול רייד0:33.75+0:07.73
24200
זיו רביב
 GoRide0:34.05+0:08.03
25177
יעל אילוז
 ספורטים0:34.20+0:08.18
26167
איתי דובב
 GoRide0:34.35+0:08.33
27190
עידו כהן
 GoRide0:34.42+0:08.40
28201
שי שובינסקי
 אול רייד0:34.48+0:08.46
29176
עמרי מור
 GoRide0:34.50+0:08.48
30198
אופיר שמעוני
 GoRide0:34.63+0:08.61
31181
רועי אליהו
 GoRide0:34.95+0:08.93
32187
ניר פנקס
 אול רייד0:35.56+0:09.54
33179
אורי רום
 טימישגב0:36.40+0:10.38
34193
תמיר כהן דה רואי
 טבע בייק0:38.13+0:12.11
35172
עידן קוניארסקי
 מועדון 500 וואט0:38.23+0:12.21
36178
אורי דודיאן
 אול רייד0:38.75+0:12.73
37173
עינב שכט
 GoRide0:40.12+0:14.10
38206
קורן כרמי
 טימישגב0:40.27+0:14.25
39191
יובל זליג
 אול רייד0:40.48+0:14.46
40182
אימרי לביא
 ספורטים0:41.73+0:15.71
41171
איתי קול
 מועדון 500 וואט0:41.80+0:15.78
42194
אסף בנדלק
 אול רייד0:48.22+0:22.20
43199
מוחמד ג'מל
 טבע בייק0:50.72+0:24.70
44196
יהלי נחום
 אול רייד0:51.40+0:25.38
Enduro Men 17-18
1161
ריי זגלסקי
 GoRide0:28.58---
2162
אורי גל
 טבע בייק0:28.99+0:00.41
3159
רון קרן
 אול רייד0:30.56+0:01.98
4151
עופרי שדמה
 טימישגב0:30.59+0:02.01
5158
איתי יניב
 אול רייד0:31.20+0:02.62
6156
עידו שנהב
 אול רייד0:31.27+0:02.69
7154
אריאל חרמון
 GoRide0:31.44+0:02.86
8157
אדם מיטלמן
 אול רייד0:32.27+0:03.69
9152
אמיתי אלזס
 GoRide0:32.40+0:03.82
10160
דניאל גבאי
 GoRide0:32.54+0:03.96
11153
איתי מזור
 אול רייד0:33.50+0:04.92
Enduro Men 19+
1114
נעם אביתר
 עצמאיים0:27.63---
2109
שרון סרויה
 עצמאיים0:29.13+0:01.50
3119
גיל חגי
 עצמאיים0:29.60+0:01.97
4118
ניצן פפיר
 עצמאיים0:29.90+0:02.27
5101
עופרי פוזנר
 עצמאיים0:30.15+0:02.52
6108
רפאל בודגוב
 עצמאיים0:30.35+0:02.72
7111
יבגני גבריקוב
 עצמאיים0:30.72+0:03.09
896
טארק בדריה
 CHAIN RIDE0:31.85+0:04.22
995
שי רבנר
 עצמאיים0:31.88+0:04.25
10107
נדב ברונשטיין
 עצמאיים0:31.94+0:04.31
11103
ראמי ביסאן
 עצמאיים0:32.00+0:04.37
12117
יאיר לוי
 חמש מאות וואט עמקים0:32.27+0:04.64
1397
דוד אדם
 עצמאיים0:32.35+0:04.72
14100
טל ניפרבסקי
 עצמאיים0:32.42+0:04.79
15105
עמית אלמוג
 עצמאיים0:32.58+0:04.95
16125
עמית חדד
 עצמאיים0:32.83+0:05.20
17116
עידו עמרני
 עצמאיים0:33.70+0:06.07
17124
נתי נאוסיחין
 עצמאיים0:33.70+0:06.07
1999
אור שגב
 GoRide0:34.00+0:06.37
2029
ירון אוורבוך
 GoRide0:34.40+0:06.77
21115
כפיר מילר
 עצמאיים0:34.64+0:07.01
22112
עמאד נתשה
 עצמאיים0:34.98+0:07.35
23123
יורי פטרוב
 חמש מאות וואט עמקים0:35.17+0:07.54
24106
שי זזון
 עצמאיים0:35.45+0:07.82
25104
יוסי חלפין
 עצמאיים0:35.79+0:08.16
2698
לירון שחק תריף
 עצמאיים0:36.07+0:08.44
27121
קובי שפיגל
 עצמאיים0:36.28+0:08.65
28113
אייל פינצי
 מועדון 500 וואט0:37.57+0:09.94
29122
סטאניסלאב קרקובסקי
 עצמאיים1:52.96+1:25.33
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
 עצמאיים0:31.37---
2150
שגיב חזי
 עצמאיים0:32.58+0:01.21
3149
נבו קאופמן
 city cycling club0:33.07+0:01.70
4138
רנימי אבו רנימי
 טבע בייק0:33.75+0:02.38
5141
ואיל אבו סלאח
 טבע בייק0:34.45+0:03.08
6146
שחר מאיר
 עצמאיים0:35.98+0:04.61
7148
יניב טוכמן
 עצמאיים0:37.82+0:06.45
8140
אלי טזרה
 עצמאיים0:38.27+0:06.90
9147
אלירז ואקנין
 עצמאיים0:52.30+0:20.93
10143
רועי קוצר
 עצמאיים2:54.10+2:22.73
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
 עמק האושר0:33.98---
2137
גיל פרי
 CSC0:36.25+0:02.27
3135
תמר בצלאל
 מועדון 500 וואט0:44.10+0:10.12
Enduro Women 19+
1130
רנים נאבלסי
 GoRide0:36.58---
2129
עיינה נטע
 עצמאיים0:37.57+0:00.99
3134
שחר גל
 עצמאיים0:38.48+0:01.90
4132
תמר לוריה
 city cycling club0:41.88+0:05.30
5133
ויסאל נסאר
 עצמאיים0:43.45+0:06.87
6131
יוליה אלחזוב
 עצמאיים0:49.15+0:12.57
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
 עצמאיים0:39.02---
2127
הדר לייזרמן וודניק
 עצמאיים0:46.95+0:07.93
3128
מיכל אפרתי
 מסטרס חיפה0:57.35+0:18.33