SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Überblick
Veranstalter: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Teilnehmer Gesamt: 116
Suche in allen Strecken
Statistische Daten
Ergebnisse vom 20.06.2021 16:54
 

Ergebnisse Enduro Gorjanci

KategorieGesamt
   
StandardDetailsStages
Total
   
PlatzNr.Name Kat.ZeitRückstand 
Gesamt
13
Miha, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
U19 M11:02,72---
21
Jan, MARKIČ
ŠKTD AVčE

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:25,35+0:22,63
36
David, IVARTNIK
ENERGIJATEAM.COM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:40,36+0:37,64
45
Jakob, SMOLNIKAR
ENERGIJATEAM.COM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:42,94+0:40,22
57
Jan, ŠTUCIN
PEDAL RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:45,38+0:42,66
62
Nejc, HUTH
ENERGIJATEAM.COM

SLO
MASTER 111:48,78+0:46,06
712
Gianluca, FURLANI
A.S.D. FEDERCLUB TRST

ITA
ČLANI (MEN) 19+11:50,59+0:47,87
89
Tadej, RAZPET
PEDAL RACING TEAM

SLO
MASTER 111:52,95+0:50,23
914
Miha, TRATNIK BAJC
MBK ČRNI VRH

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:56,11+0:53,39
1059
Alessandro, BATTIG
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE

ITA
ČLANI (MEN) 19+11:58,19+0:55,47
1124
Enej, PODLIPNIK

SLO
U19 M12:05,61+1:02,89
1213
Jernej, KAVČIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA

SLO
U19 M12:06,34+1:03,62
138
Marko, FINK
KD ZVERINICE

SLO
MASTER 112:10,34+1:07,62
1445
Hannes, PETEK
RC KAC

AUT
U19 M12:11,87+1:09,15
1510
Tim, KRAŠOVEC
WOLF RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:16,78+1:14,06
1618
Janez, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
MASTER 112:26,29+1:23,57
1711
Janko, BAČNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
MASTER 112:26,83+1:24,11
1826
Bine, ZALOHAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:29,28+1:26,56
1929
Matevž, BLAZNIK
MTB KLUB KRANJ

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:30,02+1:27,30
2016
Valentin, FREY
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT

AUT
U19 M12:30,06+1:27,34
2120
Rok, GRABLJEVEC
KD ZVERINICE

SLO
U19 M12:30,30+1:27,58
2262
Bernhard, WEBER
URC WALS-SIEZENHEIM

AUT
ČLANI (MEN) 19+12:30,49+1:27,77
2321
Luka, ZALETELJ
KD ZVERINICE

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:30,72+1:28,00
2437
Andrej, HOLC
WOLF RACING TEAM

SLO
MASTER 112:36,17+1:33,45
2553
Nejc, ČERNILOGAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:41,22+1:38,50
2636
Miha, DEU
RAJD LJUBLJANA

SLO
MASTER 212:41,80+1:39,08
2725
Dragomir, ZALOŽNIK
GOLOVEC TRAILS

SLO
MASTER 112:46,31+1:43,59
2815
Mitja, ROZMAN
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:46,76+1:44,04
2933
Luka, CEKIČ
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:49,98+1:47,26
3035
Jure, BOŽIČ
RAJD LJUBLJANA

SLO
MASTER 112:51,39+1:48,67
3131
Maks, BOŽNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:53,29+1:50,57
3251
Rok, CEJ
ŠKTD AVčE

SLO
MASTER 112:54,25+1:51,53
3352
Matjaž, BOLČINA
KAMPLC RACING TEAM

SLO
MASTER 112:55,74+1:53,02
3432
Miha, HORVAT
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:55,88+1:53,16
3528
Lovro, TINTA
ŠKTD AVčE

SLO
U19 M12:56,74+1:54,02
3619
Matej, GOMBAČ
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 113:05,79+2:03,07
3730
Grega, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM

SLO
MASTER 213:08,03+2:05,31
3834
Nejc, BRESCAK
KD ZVERINICE

SLO
MASTER 213:08,84+2:06,12
3955
Jernej, SMOLE
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 113:09,89+2:07,17
4061
Aljaz, KASTELIC
MTB Trbovlje

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:10,17+2:07,45
4150
Marko, ŠAJN
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 113:14,58+2:11,86
4242
Nejc, ŠIKMAN
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:14,62+2:11,90
4322
Jakob, KOVŠCA
RAJD LJUBLJANA

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:20,14+2:17,42
4460
Michael, PFUISI
RADLAGER RACING DIVISION

AUT
ČLANI (MEN) 19+13:24,06+2:21,34
4540
Benjamin, ZUPAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
U19 M13:29,64+2:26,92
4641
Jakob, KOKOLE
ŠKTD AVčE

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:39,03+2:36,31
4723
Miha, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM

SLO
MASTER 113:39,46+2:36,74
4844
Andraž, ŽNIDAR
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

SLO
U19 M13:40,73+2:38,01
4957
Branko, BELINGAR
ŠKTD AVčE

SLO
MASTER 213:48,42+2:45,70
5038
Matej, KREBELJ
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 114:13,17+3:10,45
5117
Karel, ZAVRŠNIK
MTB TRBOVLJE

SLO
MASTER 114:13,99+3:11,27
5256
Jernej, VANER
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 114:22,06+3:19,34
5349
Tjaša, FIFER
ŠD GRABIT

SLO
ŽENSKE (absolutno)14:53,95+3:51,23
5439
Matic, ČERNEC
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+14:58,94+3:56,22
5564
Luka, MERKLIN
RAJD LJUBLJANA

SLO
U19 M15:06,96+4:04,24
5646
Urška, KORASA
KD ZVERINICE

SLO
ŽENSKE (absolutno)15:08,08+4:05,36
5748
Gaia, KRAVANJA
KK ČRN TRN

SLO
ŽENSKE (absolutno)17:39,08+6:36,36
DNF54
Denis, JANEZIC
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 1  
 
43
Gašper, FABJANČIČ
GKD BOROVCI

SLO
U19 M
DNF65
Matej, BAKOS
KK ZAVRŠNICA

SLO
U19 M  
 
DNF27
Uroš, OGRIS
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 3