SPORTident TimingRekreativno kolesarsko društvo Zverinice

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021

Enduro Gorjanci

Novo mesto 20.06.2021


Kopsavilkums
Organizators: Rekreativno kolesarsko društvo Zverinice
Dalībnieki Kopā: 116
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Results last updated on 20.06.2021 16:54
 

Rezultāti Enduro Gorjanci

GrupaKopā
   
StandartaDetalizētiProsma
Total
   
VietaNr.Vārds grupāLaiksStarpība 
Kopā
13
Miha, SMRDEL
MBK ČRNI VRH

SLO
U19 M11:02.72---
21
Jan, MARKIČ
ŠKTD AVčE

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:25.35+0:22.63
36
David, IVARTNIK
ENERGIJATEAM.COM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:40.36+0:37.64
45
Jakob, SMOLNIKAR
ENERGIJATEAM.COM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:42.94+0:40.22
57
Jan, ŠTUCIN
PEDAL RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:45.38+0:42.66
62
Nejc, HUTH
ENERGIJATEAM.COM

SLO
MASTER 111:48.78+0:46.06
712
Gianluca, FURLANI
A.S.D. FEDERCLUB TRST

ITA
ČLANI (MEN) 19+11:50.59+0:47.87
89
Tadej, RAZPET
PEDAL RACING TEAM

SLO
MASTER 111:52.95+0:50.23
914
Miha, TRATNIK BAJC
MBK ČRNI VRH

SLO
ČLANI (MEN) 19+11:56.11+0:53.39
1059
Alessandro, BATTIG
ASD FEDERCLUBTRIESTE-TECNOEDILE

ITA
ČLANI (MEN) 19+11:58.19+0:55.47
1124
Enej, PODLIPNIK

SLO
U19 M12:05.61+1:02.89
1213
Jernej, KAVČIČ
KD SLOGA 1902 IDRIJA

SLO
U19 M12:06.34+1:03.62
138
Marko, FINK
KD ZVERINICE

SLO
MASTER 112:10.34+1:07.62
1445
Hannes, PETEK
RC KAC

AUT
U19 M12:11.87+1:09.15
1510
Tim, KRAŠOVEC
WOLF RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:16.78+1:14.06
1618
Janez, PRAČEK
KAMPLC RACING TEAM

SLO
MASTER 112:26.29+1:23.57
1711
Janko, BAČNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
MASTER 112:26.83+1:24.11
1826
Bine, ZALOHAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:29.28+1:26.56
1929
Matevž, BLAZNIK
MTB KLUB KRANJ

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:30.02+1:27.30
2016
Valentin, FREY
IM.PULS SPORT UNION KLAGENFURT

AUT
U19 M12:30.06+1:27.34
2120
Rok, GRABLJEVEC
KD ZVERINICE

SLO
U19 M12:30.30+1:27.58
2262
Bernhard, WEBER
URC WALS-SIEZENHEIM

AUT
ČLANI (MEN) 19+12:30.49+1:27.77
2321
Luka, ZALETELJ
KD ZVERINICE

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:30.72+1:28.00
2437
Andrej, HOLC
WOLF RACING TEAM

SLO
MASTER 112:36.17+1:33.45
2553
Nejc, ČERNILOGAR
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:41.22+1:38.50
2636
Miha, DEU
RAJD LJUBLJANA

SLO
MASTER 212:41.80+1:39.08
2725
Dragomir, ZALOŽNIK
GOLOVEC TRAILS

SLO
MASTER 112:46.31+1:43.59
2815
Mitja, ROZMAN
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:46.76+1:44.04
2933
Luka, CEKIČ
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 112:49.98+1:47.26
3035
Jure, BOŽIČ
RAJD LJUBLJANA

SLO
MASTER 112:51.39+1:48.67
3131
Maks, BOŽNAR
PEDAL RACING TEAM

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:53.29+1:50.57
3251
Rok, CEJ
ŠKTD AVčE

SLO
MASTER 112:54.25+1:51.53
3352
Matjaž, BOLČINA
KAMPLC RACING TEAM

SLO
MASTER 112:55.74+1:53.02
3432
Miha, HORVAT
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+12:55.88+1:53.16
3528
Lovro, TINTA
ŠKTD AVčE

SLO
U19 M12:56.74+1:54.02
3619
Matej, GOMBAČ
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 113:05.79+2:03.07
3730
Grega, NAGODE
ENERGIJATEAM.COM

SLO
MASTER 213:08.03+2:05.31
3834
Nejc, BRESCAK
KD ZVERINICE

SLO
MASTER 213:08.84+2:06.12
3955
Jernej, SMOLE
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 113:09.89+2:07.17
4061
Aljaz, KASTELIC
MTB Trbovlje

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:10.17+2:07.45
4150
Marko, ŠAJN
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 113:14.58+2:11.86
4242
Nejc, ŠIKMAN
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:14.62+2:11.90
4322
Jakob, KOVŠCA
RAJD LJUBLJANA

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:20.14+2:17.42
4460
Michael, PFUISI
RADLAGER RACING DIVISION

AUT
ČLANI (MEN) 19+13:24.06+2:21.34
4540
Benjamin, ZUPAN
KK ZAVRŠNICA

SLO
U19 M13:29.64+2:26.92
4641
Jakob, KOKOLE
ŠKTD AVčE

SLO
ČLANI (MEN) 19+13:39.03+2:36.31
4723
Miha, SPRUK
CALCIT BIKE TEAM

SLO
MASTER 113:39.46+2:36.74
4844
Andraž, ŽNIDAR
KOLESARSKI KLUB ZAGORSKA DOLINA

SLO
U19 M13:40.73+2:38.01
4957
Branko, BELINGAR
ŠKTD AVčE

SLO
MASTER 213:48.42+2:45.70
5038
Matej, KREBELJ
GKD BOROVCI

SLO
MASTER 114:13.17+3:10.45
5117
Karel, ZAVRŠNIK
MTB TRBOVLJE

SLO
MASTER 114:13.99+3:11.27
5256
Jernej, VANER
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 114:22.06+3:19.34
5349
Tjaša, FIFER
ŠD GRABIT

SLO
ŽENSKE (absolutno)14:53.95+3:51.23
5439
Matic, ČERNEC
DH VISIT POHORJE

SLO
ČLANI (MEN) 19+14:58.94+3:56.22
5564
Luka, MERKLIN
RAJD LJUBLJANA

SLO
U19 M15:06.96+4:04.24
5646
Urška, KORASA
KD ZVERINICE

SLO
ŽENSKE (absolutno)15:08.08+4:05.36
5748
Gaia, KRAVANJA
KK ČRN TRN

SLO
ŽENSKE (absolutno)17:39.08+6:36.36
DNF54
Denis, JANEZIC
ŠD GRABIT

SLO
MASTER 1  
 
43
Gašper, FABJANČIČ
GKD BOROVCI

SLO
U19 M
DNF65
Matej, BAKOS
KK ZAVRŠNICA

SLO
U19 M  
 
DNF27
Uroš, OGRIS
MTB KLUB KRANJ

SLO
MASTER 3