SPORTident TimingIsrael Enduro Series

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021

Israel Enduro Series #2

Misgav 08.05.2021


Überblick
Veranstalter: Israel Enduro Series
Teilnehmer Gesamt: 274
Suche in allen Strecken
Statistische Daten
Ergebnisse vom 08.05.2021 13:31
 

Ergebnisse Israel Enduro Series #2

   
PlatzNr.Name ZeitRückstand 
Enduro Men 15-16
1204
רן כרמל
אול רייד
 10:11,47---
2203
אלעד שפנאוף
אול רייד
 10:15,41+0:03,94
3211
אוהד חזאזי
אול רייד
 10:33,31+0:21,84
4208
עירד דלויה
ספורטים
 10:38,50+0:27,03
5184
עופר שנהב
אול רייד
 10:51,15+0:39,68
6210
עמרי דנון
GoRide
 10:56,01+0:44,54
7205
פרידמן ערן
ספורטים
 11:19,38+1:07,91
8170
אמיר בירנבאום
ספורטים
 11:26,60+1:15,13
9197
עופר מרמרי
city cycling club
 11:26,86+1:15,39
10165
לירוי חיימוביץ
רוכבי קריות
 11:30,67+1:19,20
11168
רודי זהראלדין
CHAIN RIDE
 11:43,30+1:31,83
12180
ניתאי יעקובי
ספורטים
 11:45,47+1:34,00
13163
ארז שטינמץ
טימישגב
 11:46,19+1:34,72
14179
אורי רום
טימישגב
 12:15,91+2:04,44
15177
יעל אילוז
ספורטים
 12:17,53+2:06,06
16188
שקד ישראלי
אול רייד
 12:19,42+2:07,95
17169
עידו עמרן
אול רייד
 12:20,00+2:08,53
18189
מור בזק
טבע בייק
 12:22,07+2:10,60
19175
איתמר ברדה
ספורטים
 12:26,43+2:14,96
20199
מוחמד ג'מל
טבע בייק
 12:29,95+2:18,48
21207
אסא אשר אנגל
טבע בייק
 12:47,31+2:35,84
22209
יובל סגל
אול רייד
 12:51,31+2:39,84
23166
עידו טובל
ספורטים
 12:58,03+2:46,56
24201
שי שובינסקי
אול רייד
 13:14,38+3:02,91
25164
גבע ווהנון
טבע בייק
 13:16,20+3:04,73
26190
עידו כהן
GoRide
 13:45,93+3:34,46
27183
עידו אלקיים
אול רייד
 13:47,94+3:36,47
28200
זיו רביב
GoRide
 13:49,70+3:38,23
29176
עמרי מור
GoRide
 14:08,71+3:57,24
30195
יונתן רון
אול רייד
 14:20,36+4:08,89
31181
רועי אליהו
GoRide
 14:32,25+4:20,78
32173
עינב שכט
GoRide
 14:36,14+4:24,67
33198
אופיר שמעוני
GoRide
 14:50,11+4:38,64
34196
יהלי נחום
אול רייד
 14:53,11+4:41,64
35167
איתי דובב
GoRide
 15:12,60+5:01,13
36187
ניר פנקס
אול רייד
 15:13,85+5:02,38
37191
יובל זליג
אול רייד
 15:37,96+5:26,49
38178
אורי דודיאן
אול רייד
 16:00,89+5:49,42
39182
אימרי לביא
ספורטים
 16:36,60+6:25,13
40193
תמיר כהן דה רואי
טבע בייק
 16:39,36+6:27,89
41206
קורן כרמי
טימישגב
 16:56,68+6:45,21
42172
עידן קוניארסקי
מועדון 500 וואט
 18:48,70+8:37,23
43171
איתי קול
מועדון 500 וואט
 19:00,96+8:49,49
44194
אסף בנדלק
אול רייד
 22:11,07+11:59,60
202
עידו קאופמן
אול רייד
 
Enduro Men 17-18
1151
עופרי שדמה
טימישגב
 11:00,78---
2161
ריי זגלסקי
GoRide
 11:12,38+0:11,60
3162
אורי גל
טבע בייק
 11:21,24+0:20,46
4154
אריאל חרמון
GoRide
 11:26,05+0:25,27
5158
איתי יניב
אול רייד
 11:26,58+0:25,80
6159
רון קרן
אול רייד
 11:32,25+0:31,47
7157
אדם מיטלמן
אול רייד
 11:52,80+0:52,02
8156
עידו שנהב
אול רייד
 12:24,15+1:23,37
9152
אמיתי אלזס
GoRide
 12:26,26+1:25,48
10160
דניאל גבאי
GoRide
 13:16,19+2:15,41
11153
איתי מזור
אול רייד
 13:49,76+2:48,98
Enduro Men 19+
1119
גיל חגי
עצמאיים
 10:58,23---
2111
יבגני גבריקוב
עצמאיים
 11:01,67+0:03,44
3101
עופרי פוזנר
עצמאיים
 11:14,24+0:16,01
4114
נעם אביתר
עצמאיים
 11:22,36+0:24,13
5109
שרון סרויה
עצמאיים
 11:23,29+0:25,06
696
טארק בדריה
CHAIN RIDE
 11:26,20+0:27,97
795
שי רבנר
עצמאיים
 11:28,76+0:30,53
8108
רפאל בודגוב
עצמאיים
 11:40,00+0:41,77
9100
טל ניפרבסקי
עצמאיים
 11:41,65+0:43,42
1097
דוד אדם
עצמאיים
 11:58,93+1:00,70
1198
לירון שחק תריף
עצמאיים
 12:02,79+1:04,56
12107
נדב ברונשטיין
עצמאיים
 12:09,96+1:11,73
13117
יאיר לוי
חמש מאות וואט עמקים
 12:15,17+1:16,94
14105
עמית אלמוג
עצמאיים
 12:17,56+1:19,33
15103
ראמי ביסאן
עצמאיים
 12:17,70+1:19,47
16115
כפיר מילר
עצמאיים
 12:22,62+1:24,39
17125
עמית חדד
עצמאיים
 12:22,85+1:24,62
18124
נתי נאוסיחין
עצמאיים
 12:28,09+1:29,86
1929
ירון אוורבוך
GoRide
 12:44,28+1:46,05
20116
עידו עמרני
עצמאיים
 12:59,75+2:01,52
21112
עמאד נתשה
עצמאיים
 13:03,87+2:05,64
2299
אור שגב
GoRide
 13:13,23+2:15,00
23104
יוסי חלפין
עצמאיים
 13:48,18+2:49,95
24106
שי זזון
עצמאיים
 13:56,40+2:58,17
25123
יורי פטרוב
חמש מאות וואט עמקים
 13:58,40+3:00,17
26113
אייל פינצי
מועדון 500 וואט
 14:41,43+3:43,20
27121
קובי שפיגל
עצמאיים
 14:58,50+4:00,27
28122
סטאניסלאב קרקובסקי
עצמאיים
 20:00,69+9:02,46
29118
ניצן פפיר
עצמאיים
 26:03,44+15:05,21
Enduro Men 40+
1145
שי דלויה
עצמאיים
 12:17,22---
2146
שחר מאיר
עצמאיים
 12:49,75+0:32,53
3141
ואיל אבו סלאח
טבע בייק
 13:03,37+0:46,15
4150
שגיב חזי
עצמאיים
 13:34,70+1:17,48
5149
נבו קאופמן
city cycling club
 13:58,62+1:41,40
6147
אלירז ואקנין
עצמאיים
 14:03,46+1:46,24
7140
אלי טזרה
עצמאיים
 14:09,35+1:52,13
8138
רנימי אבו רנימי
טבע בייק
 14:39,66+2:22,44
9148
יניב טוכמן
עצמאיים
 15:15,11+2:57,89
10143
רועי קוצר
עצמאיים
 18:18,61+6:01,39
Enduro Women 15-16
1136
זהר בר יוסף
עמק האושר
 12:59,92---
2137
גיל פרי
CSC
 14:28,29+1:28,37
3135
תמר בצלאל
מועדון 500 וואט
 19:54,16+6:54,24
Enduro Women 19+
1129
עיינה נטע
עצמאיים
 14:19,75---
2132
תמר לוריה
city cycling club
 14:47,36+0:27,61
3134
שחר גל
עצמאיים
 15:41,44+1:21,69
4130
רנים נאבלסי
GoRide
 16:04,03+1:44,28
5131
יוליה אלחזוב
עצמאיים
 17:16,19+2:56,44
6133
ויסאל נסאר
עצמאיים
 18:45,17+4:25,42
Enduro Women 40+
1126
קרן חכם
עצמאיים
 15:01,38---
2127
הדר לייזרמן וודניק
עצמאיים
 18:37,63+3:36,25
3128
מיכל אפרתי
מסטרס חיפה
 27:55,55+12:54,17