SPORTident TimingSC 07 Schleusingen e.V.

17. Slusialauf

Schleusingen 26.04.2015

17. Slusialauf

Schleusingen 26.04.2015


Overview
Organizer: SC 07 Schleusingen e.V.
Competitors Total: 222
Search in all courses
Event statistics
Results last updated on 2015-04-26 13:18
 

Results 17. Slusialauf

PosNo.Name ClubCategoryTimemin/kmBehind
Men
1281
DONNER, Maximilian

GER
SV EK Veilsdorfmännliche Jugend U167:103:46---
2285
GERBIG, Franz

GER
LG Ohra-Energie SLV 99männliche Jugend U167:273:55+0:17
3293
ROHM, Nico

GER
LG Ohra-Energie SLV 99männliche Jugend U147:424:03+0:32
4362
EBERHARD, Leo
 Genusslauf Schleusingenmännliche Jugend U167:454:05+0:35
5302
TRAUT, Angelo

GER
SV EK Veilsdorfmännliche Jugend U148:034:14+0:53
6303
WITZEL, Nils

GER
SV Edelweiß Crockmännliche Jugend U168:134:19+1:03
7283
FRITSCHE, Benjamin

GER
LG Ohra-Energie SLV 99männliche Jugend U168:294:28+1:19
8282
EISENHARDT, Fabian

GER
SV EK Veilsdorfmännliche Jugend U168:424:35+1:32
9287
GOTTWALD, Maurice

GER
TSV 1860 Römhildmännliche Jugend U148:464:37+1:36
10292
POPP, Simon

GER
TSV 1860 Römhildmännliche Jugend U148:494:38+1:39
11289
KIPPING, Vincent

GER
TSV 1860 Römhildmännliche Jugend U1410:355:34+3:25
Women
1299
STEFANSKI, Emilia

GER
LG Ohra Energie/Schleusinger LV 99weibliche Jugend U167:414:02---
2300
STEFANSKI, Valerie

GER
LG Ohra Energie/Schleusinger LV 99weibliche Jugend U147:594:12+0:18
3294
ROTH, Lilly

GER
SV Edelweiß Crockweibliche Jugend U148:104:18+0:29
3284
GEBEL, Lara

GER
LG Ohra-Energie SLV 99weibliche Jugend U168:104:18+0:29
5298
STEDTLER, Anna

GER
TSV 1860 Römhildweibliche Jugend U148:294:28+0:48
6280
BAUMEYER, Celine

GER
TSV 1860 Römhildweibliche Jugend U148:434:35+1:02
7290
KOCH, Katharina

GER
SV EK Veilsdorfweibliche Jugend U168:464:37+1:05
8291
MEYER, Theresa

GER
SV EK Veilsdorfweibliche Jugend U148:484:38+1:07
9301
STIRTZEL, Selina

GER
TSV 1860 Römhildweibliche Jugend U168:534:41+1:12
10286
GÖHRING, Maja

GER
TSV 1860 Römhildweibliche Jugend U149:144:52+1:33
11296
SCHLOSSAREK, Nadja-Sophie

GER
SV Edelweiß Crockweibliche Jugend U149:305:00+1:49
12453
JERZYKOWSKI, Lea
 SV Biberrauweibliche Jugend U149:445:07+2:03
13297
SITTIG, Victoria

GER
LG Ohra-Energie SLV 99weibliche Jugend U1610:005:16+2:19
14278
AHRNDT, Paulina

GER
WSV Schmiedefeldweibliche Jugend U1410:035:17+2:22
15288
HOPF, Felizitas

GER
SV Edelweiß Crockweibliche Jugend U1410:445:39+3:03