SPORTident TimingSG Motor Arnstadt

Alteburglauf 2008

Arnstadt 02.05.2008

Alteburglauf 2008

Arnstadt 02.05.2008

 

Rezultāti Alteburglauf 2008

VietaNr.Vārds Dzimšanas gadsKlubsGrupaLaiksmin/kmStarpība
Vīrieši
1426
KLEY, Paul
 1996SG Motor ArnstadtAK 12 männlich5:314:36---
2478
RÖTTIG, Stefan
 1998Eintracht FrankenhainAK 10 männlich5:344:38+0:03
3438
LENSKI, Lukas
 1996SG Motor ArnstadtAK 12 männlich5:544:55+0:23
4425
KITTEL, Martin
 1996SG Motor ArnstadtAK 12 männlich6:015:01+0:30
5473
BÄNSCH, Philipp
 1996LSV Lok ArnstadtAK 12 männlich6:055:04+0:34
6440
MÜLLER, Eric
 1999Hochsprung mit MusikAK 9 männlich6:115:09+0:40
7416
HAHM, Philip
 1998ArnstadtAK 10 männlich6:135:11+0:42
8419
HERZER, Nils
 2000ArnstadtAK 8 männlich6:205:17+0:49
9420
HILL, Leonardt
 1999SV 21 MarlishausenAK 9 männlich6:235:19+0:52
10479
LEUKERT, Florian
 1997Ludwig-Bechstein GrundschuleAK 11 männlich6:275:22+0:56
11423
JURISCHKA, Kurt
 1997Ski CrawinkelAK 11 männlich6:315:26+1:00
12446
PENSE, Simon
 1996Lok ArnstadtAK 12 männlich6:365:30+1:05
13429
KRUGEL, Bendix
 1999SV 21 MarlishausenAK 9 männlich6:405:34+1:09
14455
RENNER, Niklas
 1999Hochsprung mit MusikAK 9 männlich6:415:34+1:10
15460
VOIGT, Maximilian
 1998ArnstadtAK 10 männlich6:495:41+1:18
16405
BLASCHCZOK, Sandro
 2000Ski CrawinkelAK 8 männlich6:515:43+1:20
17476
JAWORSKY, Norman
 1998LSV Lok ArnstadtAK 10 männlich6:515:43+1:20
18477
TIETZE, Pascal
 1995SG Motor ArnstadtAK 13 männlich6:595:49+1:28
19413
GÖRLICH, Gordon
 2001Hochsprung mit MusikAK 8 männlich7:075:56+1:36
20439
LIEBETRAU, Jonathan
 2000SV 21 MarlishausenAK 8 männlich7:075:56+1:36
21437
LENKERT, Daniel
 2001Hochsprung mit MusikAK 8 männlich7:196:06+1:48
22401
ADLER, Jakob
 2001Hochsprung mit MusikAK 8 männlich7:236:09+1:52
23410
ECK, Lucas-Hagen
 1999Hochsprung mit MusikAK 9 männlich7:336:17+2:02
24474
REICHE, Marius
 1997LSV Lok ArnstadtAK 11 männlich7:406:23+2:09
25430
KRUGEL, Felix
 2001Hochsprung mit MusikAK 8 männlich7:466:28+2:15
26442
MÄHLER, Marcel
 2000SV 21 MarlishausenAK 8 männlich8:016:41+2:30
27482
ZÖLLICH, Gunther
 1943Jedermannklasse männl.8:106:49+2:39
28403
BARTHEL, Rune
 2002LG ToskanaAK 8 männlich8:136:51+2:42
29408
CAZIN, Ulrich
 1958RudolstadtJedermannklasse männl.8:417:14+3:10
30481
KÜHN, Niklas
 2002Kindergarten MarlishausenAK 8 männlich11:499:51+6:18
Sievietes
1480
THIELE, Lena
 1995LSV IlmenauAK 13 weiblich5:224:28---
2432
KUNKEL, Laura Pepina
 1998Ski CrawinkelAK 10 weiblich5:474:49+0:25
3451
RAABE, Cindy
 1994ThSV 1886 GeschwendaJedermannklasse weibl.5:474:49+0:25
4404
BERTRAM, Christin
 1988ThSV 1886 GeschwendaJedermannklasse weibl.5:534:54+0:31
5407
BÄSECKE, Julia
 1996SG Motor ArnstadtAK 12 weiblich6:055:04+0:43
6411
FIEDEL, Frederike
 1999SV 21 MarlishausenAK 9 weiblich6:095:07+0:47
7427
KOHL, Sarah
 1997SG Motor ArnstadtAK 11 weiblich6:225:19+1:00
8428
KRANNICH, Michelle
 1998ThSV 1886 GeschwendaAK 10 weiblich6:325:26+1:10
9475
PURWIEN, Marlene
 1999LSV Lok ArnstadtAK 9 weiblich6:345:28+1:12
10457
SCHILLING, Wiebke
 1997SV 21 MarlishausenAK 11 weiblich6:375:31+1:15
11435
KÖHLER, Leonora
 1999SV 21 MarlishausenAK 9 weiblich6:465:38+1:24
12433
KUNKEL, Lisa Martha
 1996Ski CrawinkelAK 12 weiblich6:535:44+1:31
13447
PREUß, Pauline
 1996ThSV 1886 GeschwendaAK 12 weiblich7:035:52+1:41
14436
LANDMANN, Isabel
 1998SV 21 MarlishausenAK 10 weiblich7:045:53+1:42
15414
GÖRLICH, Lydia
 1999Hochsprung mit MusikAK 9 weiblich7:105:58+1:48
16454
REIPRICH, Franziska
 1996ThSV 1886 GeschwendaAK 12 weiblich7:156:02+1:53
17402
BARTHEL, Gesa
 2000LG ToskanaAK 8 weiblich7:166:04+1:54
18456
RÖMER, Vanessa
 1996ThSV 1886 GeschwendaAK 12 weiblich7:206:07+1:58
19448
PULS, Johanna
 1997ThSV 1886 GeschwendaAK 11 weiblich7:296:14+2:07
20458
STOLL, Melissa
 1999Hochsprung mit MusikAK 9 weiblich7:336:17+2:11
21421
HILLE, Nataly
 1999ArnstadtAK 9 weiblich7:356:19+2:13
22434
KÜHN, Friederike
 1998SV 21 MarlishausenAK 10 weiblich8:166:53+2:54
23409
CAZIN, Johanna
 2004RudolstadtAK 8 weiblich8:267:02+3:04
24443
NIEMANN, Laura
 2001Ski CrawinkelAK 8 weiblich8:447:17+3:22