Sacensības
Rezultāti
Ielogoties
Navigation ein-/ausblenden
Sacensības
Rezultāti
(aktuell)
Ielogoties
Sauser Sport & Event Management GmbH
GP Triberg-Schwarzwald
78098 Triberg 08.06.2008
GP Triberg-Schwarzwald
78098 Triberg 08.06.2008
Kopsavilkums
Organizators:
Sauser Sport & Event Management GmbH
Dalībnieki Kopā: 441
Meklēt visās distancēs
Statistiskais novērtējums
Lejupielādes
Lejuplādēt rezultātus pa distancēm (CSV)
Lejuplādēt rezultātus pa grupām (CSV)
Dalīties
Rezultāti GP Triberg-Schwarzwald
Feldberg-Runde 245.00 km
Feldberg-Runde 245.00 km
Hexenloch-Runde 110.60 km
Kandel-Runde 173.80 km
Grupa
Kopā
Standarta
Detalizēti
Pa posmiem
Männer
Männer
Frauen
Adis, Daniel (Bondorf)
Andy, Richter (Oberrot)
Baier, Burkhard (Strausberg)
Banzhaf, Karsten (Kohlberg)
Bauer, Georg (Köngen)
Baumann, Dietrich (Bonn)
Bippus, Werner (Durchhausen)
Brand, Andreas (Wipperfürth)
Brunner, Ralf (Wörrstadt)
Burghardt, Heiko (Wolfhagen)
Deckers, Philippe (Meckenheim)
Deuchert, Stephan (Karlsruhe)
Dolstra, Heiko (Liebenau)
Dornbusch, Thomas (Otzberg)
Drees, Burkhart (Duisburg)
Eggert-Ruthemeyer, Jens (Waltrop)
Elbrecht, Heinz (Bruchköbel)
Enders, Joachim (Rottweil)
Esselin, Gilles (Chatenois)
Exler, Matthias (Heidenheim)
Eytz, Lars (Buxtehude)
Fischer-Braun, Albrecht (Weil der Stadt)
Flugel, Jörg (Kirchhain)
Frensch, Heinz (Engers)
Friedrich, Enrico (Leipzig)
Giesler, Thorsten (Darmstadt)
Goelz, Michael (Idstein)
Grieger, Christian (Saarbrücken)
Gross, Reinhold (Rottweil)
Harer, Rolf (Grafenau)
Harwardt, Fridtjof (Stuttgart)
Harwardt, Hagen (Stuttgart)
Hasenfuss, Werner (Wendlingen)
Hasselbusch, Rolf (Ammersbek)
Hauser, Joachim (Dettenhausen)
Hauser, Ramona (Dettenhausen)
Heaney, Thomas (Hh)
Hengst, Jürgen (Tübingen)
Herzog, Sebastian (Freiburg)
Heubach, Tobias (Stuttgart)
Heyden, Matthias (Göttingen)
Hochholzer, Gerhard (Stuttgart)
Hochholzer, Volker (Friolzheim)
Hofmann, Bert (Wendlingen)
Hütter, Andreas (Germersheim)
Jandt, Tobias (Korb)
Kaupp, Andreas (Lauterbach)
Kees, Thomas (Trassem)
Kießner, Hubert (Schönau)
Klaussecker, Nadja (Oberrot)
Klein, Michael (Winnenden)
Knauber, Gerd (Kandel)
Koch, Hartmut (Petershausen)
Koch, Petra (Petershausen)
Koch, Thomas (Starnberg)
Krämer, Manfred (Isenburg)
Krause, Florian (Leipzig)
Krebs, Rainer (Kaiserslautern)
Kristen, Stephan (Bad Homburg)
Kugler, Christian (Tübingen)
Kühlwein, Jürgen (Heusenstamm)
Kühn, Werner (Isenburg)
Kühnle, Volker (Remshalden)
Lenzen, Markus (Lohnal)
Lüddecke, Heiko (Kernen)
Lutze, Matthias (Ratingen)
Mangner, Ernst (Sayn)
Manikowski, Jan (Düsseldorf)
Marhauser, Florian (Heidelberg)
Marte, Michael (Stuttgart)
Mehic, Nedim (Göppingen)
Meißner, Peter (Freiburg)
Meurs, Gerrit (Barendrecht)
Meyer, Georg (Diakonie Raising Fund)
Mistler, Stefan (Ansbach)
Mros, Gerhard (Bad Urach)
Nattke, Karsten (Eilenburg)
Nikisch, Andreas (Buseck)
Oberdörfer, Richard (Schaafheim)
Perikles, Spielau (Eilenburg)
Pfordte, Gösta (Pforzheim)
Pilard, Gael (Mönchweiler)
Rambatz, Wolf (Hamburg)
Reek, Philipp (Düsseldorf)
Reichardt, Wilfried (Emmendingen)
Reisdorf, Sven (Freiburg)
Renner, Achim (Emmingen-Liptingen)
Renz, Helmut (Weil der Stadt)
Reubold, Georg (Engers)
Rombach, Thomas (Schonach)
Ruppe, Thorsten (Hormonbändiger)
Sabolotny, Eugen (Baden-Baden)
Salzsiedler, Frank (Köln)
Schabel, Harald (Lahr)
Schäffer, Ronald (Wernau)
Scheerer, Wilhelm (Schnelldorf)
Schmid, Michael (Lenningen)
Schmidt, Alexander (Düsseldorf)
Schmidt, Arne (Darmstadt)
Schmitz, Thomas (Hilden)
Schokker, Roelof (Leeuwarden)
Schopp, Thomas (Tuttlingen)
Schulze, Marcel (Leipzig)
Siegfarth, Heinrich (Germersheim)
Silberer, Marcus (Www.radmarathon-piraten.de)
Sommer, Peter (Leipzig)
Sowa, Jürgen (Bergisch Gladbach)
Sprecher, Jürgen (Liebenau)
Strinz, Markus (Nagold)
Stuhlmüller, Andreas (Süßen)
Stumpf, Roland (Calw)
Thines, René (Dudelange)
Tichy, Martin (Griesheim)
Trapp, Andreas (RSC Felsenland)
Trenkler, Siegfried (Gera)
Volk, Josef (Winden)
Waidele, Christian Klaus (Mtb Gruppe Kinzigtal)
Walter, Reinhard (Friedberg)
Walter, Tanja (Friedberg)
Wassmuth, Holger (Karlsruhe)
Weber, Gerhard (Hormonbändiger)
Weller, Julian (Karlsruhe)
Wellmann, Christoph (Bebertal)
Welzel, Ralph-Rainer (Pfungstadt)
Werz, Johannes (Lahr)
Weyer, Torsten (Kitzingen)
Wiegand, Werner (TSV-Ippinghausen)
Winter, Jens (Gau-Bischofsheim)
Wohlmeiner, Stephan (Warstein)
Wolodin, Slaw (Wolfhagen)
Wombacher, Torsten (Schifferstadt)
Salīdzināt
Nr.
Vārds
Klubs
Männer
DSQ
247
HASSELBUSCH, Rolf
Ammersbek
199
MISTLER, Stefan
Ansbach
DSQ
161
KRISTEN, Stephan
Bad Homburg
DSQ
203
MROS, Gerhard
Bad Urach
252
SABOLOTNY, Eugen
Baden-Baden
846
WELLMANN, Christoph
Bebertal
840
SOWA, Jürgen
Bergisch Gladbach
2
ADIS, Daniel
Bondorf
601
BAUMANN, Dietrich
Bonn
811
ELBRECHT, Heinz
Bruchköbel
DSQ
213
NIKISCH, Andreas
Buseck
64
EYTZ, Lars
Buxtehude
DSQ
318
STUMPF, Roland
Calw
60
ESSELIN, Gilles
Chatenois
DSQ
81
GIESLER, Thorsten
Darmstadt
DSQ
275
SCHMIDT, Arne
Darmstadt
DSQ
110
HAUSER, Joachim
Dettenhausen
407
MEYER, Georg
Diakonie Raising Fund
DSQ
321
THINES, René
Dudelange
DSQ
52
DREES, Burkhart
Duisburg
20
BIPPUS, Werner
Durchhausen
239
REEK, Philipp
Düsseldorf
186
MANIKOWSKI, Jan
Düsseldorf
274
SCHMIDT, Alexander
Düsseldorf
206
PERIKLES, Spielau
Eilenburg
DSQ
207
NATTKE, Karsten
Eilenburg
DSQ
655
REICHARDT, Wilfried
Emmendingen
DSQ
240
RENNER, Achim
Emmingen-Liptingen
DSQ
71
FRENSCH, Heinz
Engers
DSQ
243
REUBOLD, Georg
Engers
195
MEISSNER, Peter
Freiburg
121
HERZOG, Sebastian
Freiburg
DNF
413
REISDORF, Sven
Freiburg
DNF
334
WALTER, Reinhard
Friedberg
DSQ
126
HOCHHOLZER, Volker
Friolzheim
348
WINTER, Jens
Gau-Bischofsheim
324
TRENKLER, Siegfried
Gera
DSQ
387
HÜTTER, Andreas
Germersheim
DSQ
388
SIEGFARTH, Heinrich
Germersheim
385
MEHIC, Nedim
Göppingen
DSQ
124
HEYDEN, Matthias
Göttingen
103
HARER, Rolf
Grafenau
322
TICHY, Martin
Griesheim
238
RAMBATZ, Wolf
Hamburg
DSQ
187
MARHAUSER, Florian
Heidelberg
63
EXLER, Matthias
Heidenheim
166
KÜHLWEIN, Jürgen
Heusenstamm
112
HEANEY, Thomas
Hh
279
SCHMITZ, Thomas
Hilden
403
RUPPE, Thorsten
Hormonbändiger
405
WEBER, Gerhard
Hormonbändiger
82
GOELZ, Michael
Idstein
167
KÜHN, Werner
Isenburg
156
KRÄMER, Manfred
Isenburg
160
KREBS, Rainer
Kaiserslautern
406
KNAUBER, Gerd
Kandel
DSQ
338
WELLER, Julian
Karlsruhe
47
DEUCHERT, Stephan
Karlsruhe
336
WASSMUTH, Holger
Karlsruhe
182
LÜDDECKE, Heiko
Kernen
68
FLUGEL, Jörg
Kirchhain
341
WEYER, Torsten
Kitzingen
10
BANZHAF, Karsten
Kohlberg
255
SALZSIEDLER, Frank
Köln
DSQ
12
BAUER, Georg
Köngen
133
JANDT, Tobias
Korb
410
WERZ, Johannes
Lahr
DSQ
256
SCHABEL, Harald
Lahr
396
KAUPP, Andreas
Lauterbach
DNF
376
SCHOKKER, Roelof
Leeuwarden
224
SOMMER, Peter
Leipzig
73
FRIEDRICH, Enrico
Leipzig
293
SCHULZE, Marcel
Leipzig
DSQ
158
KRAUSE, Florian
Leipzig
401
SCHMID, Michael
Lenningen
309
SPRECHER, Jürgen
Liebenau
DSQ
50
DOLSTRA, Heiko
Liebenau
DSQ
402
LENZEN, Markus
Lohnal
DSQ
46
DECKERS, Philippe
Meckenheim
DSQ
231
PILARD, Gael
Mönchweiler
393
WAIDELE, Christian Klaus
Mtb Gruppe Kinzigtal
673
STRINZ, Markus
Nagold
369
ANDY, Richter
Oberrot
51
DORNBUSCH, Thomas
Otzberg
145
KOCH, Hartmut
Petershausen
230
PFORDTE, Gösta
Pforzheim
339
WELZEL, Ralph-Rainer
Pfungstadt
183
LUTZE, Matthias
Ratingen
168
KÜHNLE, Volker
Remshalden
DSQ
90
GROSS, Reinhold
Rottweil
DSQ
59
ENDERS, Joachim
Rottweil
409
TRAPP, Andreas
RSC Felsenland
DSQ
88
GRIEGER, Christian
Saarbrücken
185
MANGNER, Ernst
Sayn
DSQ
400
OBERDÖRFER, Richard
Schaafheim
352
WOMBACHER, Torsten
Schifferstadt
DSQ
263
SCHEERER, Wilhelm
Schnelldorf
248
ROMBACH, Thomas
Schonach
140
KIESSNER, Hubert
Schönau
148
KOCH, Thomas
Starnberg
9
BAIER, Burkhard
Strausberg
125
HOCHHOLZER, Gerhard
Stuttgart
188
MARTE, Michael
Stuttgart
106
HARWARDT, Fridtjof
Stuttgart
107
HARWARDT, Hagen
Stuttgart
DNF
122
HEUBACH, Tobias
Stuttgart
DSQ
317
STUHLMÜLLER, Andreas
Süßen
138
KEES, Thomas
Trassem
398
WIEGAND, Werner
TSV-Ippinghausen
117
HENGST, Jürgen
Tübingen
414
KUGLER, Christian
Tübingen
DSQ
287
SCHOPP, Thomas
Tuttlingen
DNF
57
EGGERT-RUTHEMEYER, Jens
Waltrop
DSQ
351
WOHLMEINER, Stephan
Warstein
241
RENZ, Helmut
Weil der Stadt
67
FISCHER-BRAUN, Albrecht
Weil der Stadt
DSQ
127
HOFMANN, Bert
Wendlingen
108
HASENFUSS, Werner
Wendlingen
259
SCHÄFFER, Ronald
Wernau
328
VOLK, Josef
Winden
408
KLEIN, Michael
Winnenden
808
BRAND, Andreas
Wipperfürth
35
BURGHARDT, Heiko
Wolfhagen
399
WOLODIN, Slaw
Wolfhagen
31
BRUNNER, Ralf
Wörrstadt
378
SILBERER, Marcus
Www.radmarathon-piraten.de
Frauen
DSQ
197
MEURS, Gerrit
Barendrecht
DSQ
111
HAUSER, Ramona
Dettenhausen
DNF
335
WALTER, Tanja
Friedberg
382
KLAUSSECKER, Nadja
Oberrot
146
KOCH, Petra
Petershausen